"ICH PODEJRZENIA SĄ CAŁKOWICIE BEZPODSTAWNE-TEN PAN PRZYSZEDŁ W TYM FUTRZE I W NIM WYCHODZI" - KABARET KOSZERNEGO CAPITOLU CIĄG DALSZY .CIEKAWE CZY KARTY ILLUMINATI COŚ NA TEN TEMAT MÓWIĄ ,BO ATAK NA CAPITOL PRZEWIDZIAŁY BEZBŁEDNIE W OSOBIE FACETA Z GŁOWĄ BIZONA.
To ten Departament zajmuje się takimi pierdołami, zresztą przedstawiając fałszywie, i nie wstydzi się tego publikować na cały świat. Czy w tym Departamencie to siedzą tylko same osobniki z macicą czy też przypadkiem znajdują się osobniki z fujarką. I to jest sojusznik strategiczny. Boże miej nas w swojej opiece.
"z dziennikarzem podejrzewanym o szpiegostwo na rzecz Rosji" - Kresy chyba schodzą na psy, skoro posługują się inwektywami nie mając żadnych dowodów. Jak do tej pory nikt takich dowodów nie przedstawił, a jedynie powielane są zarzuty obecnej ubecji.
Fajna inicjatywa. Nie wierzę jednak w deklaracje Orbana typu: "Doszliśmy do wniosku, że nie ma ani jednego tematu, gdzie nie bylibyśmy w stanie się porozumieć" Jest taki temat, na który z przedstawicielami władz polskich nie można się porozumieć. Powód: rusofobia. Polskie władze nie zaakceptują Europy, w której jest Rosja. W ogóle nie zaakceptują rzeczywistości, w której jest Rosja w roli innej niż wróg wszystkich i każdego. W tej kwestii Salwini i Orban są realistami. Żadnej Europy bez Rosji nie będzie. Wróżę polskiej polityce długie i bolesne przebudzenie, na które nie wszystkim może starczyć cierpliwości...
Netanjahu zastosował efekt żydowskiej kozy. Wprowadził ostry lockdown, a przed wyborami go zniósł, pod pozorem świetnych skutków szczepień. Te skutki nie są aż tak rewelacyjne, ale skórę uratował.
Ja proponuję wymianę wszystkich ulic imienia Starzyńskiego na Staszyńskiego :)
na poczcie się nawet nie kapną.
Podobnie jak z dekomunizacją ulic Dworcowa na Dworcowe...
Zawsze mówiłem, że lewackim bękartom po Stalinie i Dzierżyńskim, bliżej do UPAdlińskich nazistów, niż Polskich patriotów. Ciekawy jestem co napisali by pod tym artykułem wielbiciele Łukaszenki "prześladowanego", przez Polską mniejszość na Białorusi... takie "Janusze" i "Romany" (zbieżność imion przypadkowa :)
Rozkaz to rozkaz. A do tego media będą miały używanie, a tylnymi drzwiami uchwali sie kolejny "Patriot Act" lub coś podobnego. I za dziesięć lat amerykanie obudzą się w nowej "Korei Pn" :) i spełnią się senne koszmary tych fantastów co to obawiali się inwazji z Korei północnej, tylko, że to będzie ich własna "Korea"
"Януш один-два-три" - to jeden z tych skomlących z powodu "okrótnych ataków" na biedaczka Łukaszenkę... i wszystko jasne. Zresztą prosze zwrócić uwagę na ten rodzaj ogólnikowych (a w istocie całkiem mijających sie z prawdą) "zarzutów", które fabrykuje "ruski Janusz". Np: "Działaczami i współpracownikami" - słyszał że dzwonią, ale nie tylko nie wie w którym kościele, ale nawet, czy może w muzieum ateizma? :) Co do Pani Godek i Dr. Chazana to jeszcze im po drodze z Ordo Iuris (mimo że nie są działaczami, ani jak sądzę formalnymi współpracownikami Ordo Iuris), ale Terlikowski? Skąd ten pajac wkleił tu terlikowskiego? Ja jestem współpracownikiem "ruski-lewacki Januszu", bo co miesiąc Z PRZYJEMNOŚCIĄ przelewam im datek.
"Jednocześnie, prok. Młynarczyk odmówił wszczęcia postępowania w sprawie probanderowskich i gloryfikujących Stepana Banderę wpisów Bartłomieja W. „wobec braku znamion czynu zabronionego”, dołączając do tego bardzo obszerne uzasadnienie." i to mówi wszystko o jego rzetelności i wiarygodności jako prokuratora.O Śmiszku szkoda pisać ,dla mnie to taki kolejny polskojęzyczny który s.a we własne gniazdo.
Jak sobie takie polskojęzyczne władze wybieracie które nie wiedzą jak w tej oczywistej sytuacji postąpić to tak macie.KOMPROMITACJA tego Ciepieli.No ale czego spodziewac sie po Platformie Obywatelskiej.Mam nadzieję że po tym numerze w wyborach przepadnie,
Myślę że trzeba być przygotowanym na WASZE prowokacje.Juz tam amerykanie sie krecą to wiadomo jaki będzie tego efekt.Czekam kiedy "nasi" pomachają szabelką
Żadne głosy wyborcze, podobnie jak pieniądze, przecież nie śmierdzą.
Śmiszne to i żałosne kiedy gejowscy celebryci w celach czysto wyborczych, bo przecież nie ideowych czy programowych, "tworzą" partię egzotyczną z zamierającą postkomuną, a żeby było jeszcze egzotyczniej, szukają głosów wyborczych w środowiskach postbanderowskich, domniemując w nich reprezentanta kilkusettysięcznej mniejszości "ukraińskiej" z prawami wyborczymi w Polsce. Tak naprawdę te kilkaset tysięcy, to już nie są Ukraińcy, i ani z postbanderowcami, a już absolutnie z żadnymi pederastami, nie chcą mieć nic wspólnego, osobniku Śmiszek "obrońco" narodu ukraińskiego.
CO ZA NAIWNI PAWIANI !!! JAK BYM SLUCHAL ZYDOWKI GLOS AMERYKI ALBO RADIO WOPLNA EUROPA HAHAAHA KTO Z NICH JEST POLAKIEM ????? ODEMNIE ONI GROSZA ZA ZYDOWSKA PROPAGANDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w obozie woskowym na Siczy było ok 40 tys chłopa i żadnej baby, pod surową karą. I mam pytanie: jak oni te sprawy łatwili? Przecież to było miejsce marzeń biedronia i śmiszka
Czy Ty jesteś NEO czerwono-lewackim-bolszewickim terrorystą, pojmującym pojęcia: wolność, demokrację, równość wszystkich wobec prawa jak Feliks Dzierżyński ?
wsparcie dla prześladowanej mniejszości Polskiej nie jest demonstracją polityczną. A przynajmniej nie tak orydynarną jak wsparcie dla Antify zakamuflowanej za BLM.
Węgry przynajmniej próbują pomagać swoim rodakom pozostawionym po za obecnymi granicami, głownie w Rumuni i na Ukrainie. Polskie rządy od 1989 roku głównie szkodzą Polakom na Kresach... straszna prawda.
>Działaczami i współpracownikami Ordo Iuris są m.in. Bogdan Chazan, Kaja Godek czy Tomasz Terlikowski.
Z usług Ordo Iuris korzysta wielu ministrów rządu PiS, m.in. ministerstwo rodziny czy ministerstwo edukacji.<
Ciąg dalszy prześladowań mieszkających tam Polaków na jednym rożnie ze zwiększeniem izolacji białoruskiego burdelka od Polski. Nawiasem mówiąc: "29 rubli czyli około 43,79 groszy. " to nieścisłość - 29 BYN to prawie 44 PLN.
"fundacji, która łamie prawa człowieka i podstawowe wolności demokratyczne." Polska powinna jak najszybciej wystąpić z UE. Skoro Jedna z nielicznych fundacji, która przeciwstawia sie faszyzacji Europy, skutecznie angażuje w obronę praw człowieka i podstawowych wartości, nie tylko demokratycznych, ale w ogóle ludzkiej wolności jako takiej - jest traktowana w Brukseli jako wróg numer jeden. To lewackie bydło z Solidarity Action Brussels, posługuje się łgarstwami rodem z propagandy nazistowskiej i bolszewickiej, w końcu mają hitlerowsko-stalinowski rodowód.
rozmawiałem z kobietą pomstującą na wyprawy krzyżowe. Dawniej spokojna katoliczka. Wg niej "marsze kobiet" są słuszne. A w słowach słychać było agresje. Przyszła refleksja. Nie są potrzebni uchodźcy z Afryki by jakaś wojna religijna wybuchła. Wystarczą maseczki, lockdowny i "słuszne działania nie.rządu. Lewactwo nie jest w stanie zrozumieć, co znaczy duchowość. A pieniądze niemców i rzydów zrobią swoje.
A cóż to? Taki białoruski odpowiednik Sonderfahndungsbuch Polen?.. Swoją drogą zastanawiam się, czy obecna sytuacja jest li tylko niezamierzonym naszym prezentem dla Kremla w postaci nadmiernego mieszania się Warszawy w rozkręcanie się opozycji na Białorusi, czy może i znany z wyrafinowania wywiad rosyjski maczał w tym swoje paluchy... Bo to, co dzieje się od paru miesięcy na Białorusi jest im bardzo na rękę. To oczywiście tylko przypuszczenie, no bo skąd mielibyśmy o tym wiedzieć, skoro PL de facto wciąż nie ma kontrwywiadu par excellence.
Z jednej strony takich spaczonych śmieci jest bardzo mało, ale z drugiej są na potęgę promowani w mediach (również rządowych), przy niemal całkowitym zamilczeniu licznych ruchów i inicjatyw Narodowo-Patriotycznych/ Masowość rozruby wściekłych feministów (nzywanym niekiedy strajkiem "kobiet") polegała na tym, że zrobiono to w samym środku obostrzeń i świetnie wypromowano w mediach, również policja przez początkową bierność (kilka tygodni) przyczyniła się do ośmielenia pożytecznych idiotów do dołączenia do lewaków.
Nazwać go można też "zieloną kaczką", tylko po co? Taka nachalna propaganda jest wyrazem miałkości intelektualnej obu stron. Nawiasem mówiąc kremliki nie są w tym lepsze.
Co za bolszewickie łajzy... rozumie się, że nauka języka Polskiego jest na Białorusi co najmniej wykroczeniem, jeśli nie przestępstwem. I musi być reglementowana i rejestrowana, jak dostęp do broni. Niech się ci wszyscy obrońcy Łukaszenki i jego czekistowskiej bandy teraz tu jasno wypowiedzą, co sądzą o swoim idolu.
temu należy się przyjrzeć ...dokładnie. Nie można zezwalać tej nacji na tzw .integrację...Wpierw należy rozliczyć ich z grzechów ludobójstwa na Polakach w czasie drugiej wojny. W zamian jak tak chętnie chcą się tu osiedlać to należy żądać lojalności wobec zaszłości historycznych....oni do tej pory uważają, że nic takiego. jak mordy ludobójcze na Polakach nie miały miejsca,,,, To jest zastanawiające!
"ICH PODEJRZENIA SĄ CAŁKOWICIE BEZPODSTAWNE-TEN PAN PRZYSZEDŁ W TYM FUTRZE I W NIM WYCHODZI" - KABARET KOSZERNEGO CAPITOLU CIĄG DALSZY .CIEKAWE CZY KARTY ILLUMINATI COŚ NA TEN TEMAT MÓWIĄ ,BO ATAK NA CAPITOL PRZEWIDZIAŁY BEZBŁEDNIE W OSOBIE FACETA Z GŁOWĄ BIZONA.
JEST PRZEPOWIEDNIA,ŻE LWÓW WRÓCI DO POLSKI - MAM NADZIEJĘ ,ŻE PO UKRAIŃSKIM TRUPIE. ŁAWROW DO ROBOTY,DAJ TYM BANDERSYNOM W ŻOPU.
To ten Departament zajmuje się takimi pierdołami, zresztą przedstawiając fałszywie, i nie wstydzi się tego publikować na cały świat. Czy w tym Departamencie to siedzą tylko same osobniki z macicą czy też przypadkiem znajdują się osobniki z fujarką. I to jest sojusznik strategiczny. Boże miej nas w swojej opiece.
Bardo dobrze, że Rosja wylała ileś kubłów zimnej wody na rozpalone głowy politykierów dążących do nowej wojny na Ukrainie. Brawo.
"z dziennikarzem podejrzewanym o szpiegostwo na rzecz Rosji" - Kresy chyba schodzą na psy, skoro posługują się inwektywami nie mając żadnych dowodów. Jak do tej pory nikt takich dowodów nie przedstawił, a jedynie powielane są zarzuty obecnej ubecji.
Fajna inicjatywa. Nie wierzę jednak w deklaracje Orbana typu: "Doszliśmy do wniosku, że nie ma ani jednego tematu, gdzie nie bylibyśmy w stanie się porozumieć" Jest taki temat, na który z przedstawicielami władz polskich nie można się porozumieć. Powód: rusofobia. Polskie władze nie zaakceptują Europy, w której jest Rosja. W ogóle nie zaakceptują rzeczywistości, w której jest Rosja w roli innej niż wróg wszystkich i każdego. W tej kwestii Salwini i Orban są realistami. Żadnej Europy bez Rosji nie będzie. Wróżę polskiej polityce długie i bolesne przebudzenie, na które nie wszystkim może starczyć cierpliwości...
To nie jest Zwiazek Polaków,
a agresywna partia antyrzadowa
Celem nie jest Polskosc,
a obalenie prezydenta i wladz Bialorusi
Netanjahu zastosował efekt żydowskiej kozy. Wprowadził ostry lockdown, a przed wyborami go zniósł, pod pozorem świetnych skutków szczepień. Te skutki nie są aż tak rewelacyjne, ale skórę uratował.
nie wierzę niezdementowanym plotkom
Prowokacje przeciwko Białorusi odbijają nam się czkawką
Ja proponuję wymianę wszystkich ulic imienia Starzyńskiego na Staszyńskiego :)
na poczcie się nawet nie kapną.
Podobnie jak z dekomunizacją ulic Dworcowa na Dworcowe...
Nowa faszystowska Europa... dobrze, że im dłoni nie poobcinali, niczym siepacze Leopolda IIgo, 100 lat temu w Kongo... ale wszystko przed nami.
Zawsze mówiłem, że lewackim bękartom po Stalinie i Dzierżyńskim, bliżej do UPAdlińskich nazistów, niż Polskich patriotów. Ciekawy jestem co napisali by pod tym artykułem wielbiciele Łukaszenki "prześladowanego", przez Polską mniejszość na Białorusi... takie "Janusze" i "Romany" (zbieżność imion przypadkowa :)
Rozkaz to rozkaz. A do tego media będą miały używanie, a tylnymi drzwiami uchwali sie kolejny "Patriot Act" lub coś podobnego. I za dziesięć lat amerykanie obudzą się w nowej "Korei Pn" :) i spełnią się senne koszmary tych fantastów co to obawiali się inwazji z Korei północnej, tylko, że to będzie ich własna "Korea"
"Януш один-два-три" - to jeden z tych skomlących z powodu "okrótnych ataków" na biedaczka Łukaszenkę... i wszystko jasne. Zresztą prosze zwrócić uwagę na ten rodzaj ogólnikowych (a w istocie całkiem mijających sie z prawdą) "zarzutów", które fabrykuje "ruski Janusz". Np: "Działaczami i współpracownikami" - słyszał że dzwonią, ale nie tylko nie wie w którym kościele, ale nawet, czy może w muzieum ateizma? :) Co do Pani Godek i Dr. Chazana to jeszcze im po drodze z Ordo Iuris (mimo że nie są działaczami, ani jak sądzę formalnymi współpracownikami Ordo Iuris), ale Terlikowski? Skąd ten pajac wkleił tu terlikowskiego? Ja jestem współpracownikiem "ruski-lewacki Januszu", bo co miesiąc Z PRZYJEMNOŚCIĄ przelewam im datek.
"Jednocześnie, prok. Młynarczyk odmówił wszczęcia postępowania w sprawie probanderowskich i gloryfikujących Stepana Banderę wpisów Bartłomieja W. „wobec braku znamion czynu zabronionego”, dołączając do tego bardzo obszerne uzasadnienie." i to mówi wszystko o jego rzetelności i wiarygodności jako prokuratora.O Śmiszku szkoda pisać ,dla mnie to taki kolejny polskojęzyczny który s.a we własne gniazdo.
Nic dziwnego ,przecież chce budować nowe elity z....ukraińców.Nie prościej Gowin przenieść się na ukrainę?
Jak sobie takie polskojęzyczne władze wybieracie które nie wiedzą jak w tej oczywistej sytuacji postąpić to tak macie.KOMPROMITACJA tego Ciepieli.No ale czego spodziewac sie po Platformie Obywatelskiej.Mam nadzieję że po tym numerze w wyborach przepadnie,
Myślę że trzeba być przygotowanym na WASZE prowokacje.Juz tam amerykanie sie krecą to wiadomo jaki będzie tego efekt.Czekam kiedy "nasi" pomachają szabelką
Powinni jeszcze zamówić opinię prawną od prokurwatora Macieja M.
:)
Żadne głosy wyborcze, podobnie jak pieniądze, przecież nie śmierdzą.
Śmiszne to i żałosne kiedy gejowscy celebryci w celach czysto wyborczych, bo przecież nie ideowych czy programowych, "tworzą" partię egzotyczną z zamierającą postkomuną, a żeby było jeszcze egzotyczniej, szukają głosów wyborczych w środowiskach postbanderowskich, domniemując w nich reprezentanta kilkusettysięcznej mniejszości "ukraińskiej" z prawami wyborczymi w Polsce. Tak naprawdę te kilkaset tysięcy, to już nie są Ukraińcy, i ani z postbanderowcami, a już absolutnie z żadnymi pederastami, nie chcą mieć nic wspólnego, osobniku Śmiszek "obrońco" narodu ukraińskiego.
Na miejscu Młynarczyka zacząłbym się obawiać że mu Śmiszek chce Isajewa "odbić" (ewentualnie na odwrót)...
CO ZA NAIWNI PAWIANI !!! JAK BYM SLUCHAL ZYDOWKI GLOS AMERYKI ALBO RADIO WOPLNA EUROPA HAHAAHA KTO Z NICH JEST POLAKIEM ????? ODEMNIE ONI GROSZA ZA ZYDOWSKA PROPAGANDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w obozie woskowym na Siczy było ok 40 tys chłopa i żadnej baby, pod surową karą. I mam pytanie: jak oni te sprawy łatwili? Przecież to było miejsce marzeń biedronia i śmiszka
No proszę, mamy w naszym kraju LOBBY BANDEROWSKO-GEJOWSKIE...
Czy Ty jesteś NEO czerwono-lewackim-bolszewickim terrorystą, pojmującym pojęcia: wolność, demokrację, równość wszystkich wobec prawa jak Feliks Dzierżyński ?
W Polsce wybory prezydenckie były niekonstytucyjne, niech powtórzą u nas wybory, a potem żądają tego od Białorusi.
Lewaki i tak nic wam to nie da.
Ale się ruski trol zapienił :) Putinka mu obrażają, a niech to!!!
wsparcie dla prześladowanej mniejszości Polskiej nie jest demonstracją polityczną. A przynajmniej nie tak orydynarną jak wsparcie dla Antify zakamuflowanej za BLM.
Węgry przynajmniej próbują pomagać swoim rodakom pozostawionym po za obecnymi granicami, głownie w Rumuni i na Ukrainie. Polskie rządy od 1989 roku głównie szkodzą Polakom na Kresach... straszna prawda.
>Działaczami i współpracownikami Ordo Iuris są m.in. Bogdan Chazan, Kaja Godek czy Tomasz Terlikowski.
Z usług Ordo Iuris korzysta wielu ministrów rządu PiS, m.in. ministerstwo rodziny czy ministerstwo edukacji.<
firma PIS i wszystko jasne,
niech spadaja
Ciąg dalszy prześladowań mieszkających tam Polaków na jednym rożnie ze zwiększeniem izolacji białoruskiego burdelka od Polski. Nawiasem mówiąc: "29 rubli czyli około 43,79 groszy. " to nieścisłość - 29 BYN to prawie 44 PLN.
"fundacji, która łamie prawa człowieka i podstawowe wolności demokratyczne." Polska powinna jak najszybciej wystąpić z UE. Skoro Jedna z nielicznych fundacji, która przeciwstawia sie faszyzacji Europy, skutecznie angażuje w obronę praw człowieka i podstawowych wartości, nie tylko demokratycznych, ale w ogóle ludzkiej wolności jako takiej - jest traktowana w Brukseli jako wróg numer jeden. To lewackie bydło z Solidarity Action Brussels, posługuje się łgarstwami rodem z propagandy nazistowskiej i bolszewickiej, w końcu mają hitlerowsko-stalinowski rodowód.
Maseczki TRENIGOWE https://youtu.be/M74XsyNW_50
Elementy akumulatorów, a nie samochodów. U nas syf, a u nich zyski
Dureń. FIFA zabrania demonstracji politycznych
Czyli działania Ordo Iuris są skuteczne, a to nie po myśli lewusom.
A Litwinów, w tym ich prezydenta, można nazwać faszystami.
rozmawiałem z kobietą pomstującą na wyprawy krzyżowe. Dawniej spokojna katoliczka. Wg niej "marsze kobiet" są słuszne. A w słowach słychać było agresje. Przyszła refleksja. Nie są potrzebni uchodźcy z Afryki by jakaś wojna religijna wybuchła. Wystarczą maseczki, lockdowny i "słuszne działania nie.rządu. Lewactwo nie jest w stanie zrozumieć, co znaczy duchowość. A pieniądze niemców i rzydów zrobią swoje.
A cóż to? Taki białoruski odpowiednik Sonderfahndungsbuch Polen?.. Swoją drogą zastanawiam się, czy obecna sytuacja jest li tylko niezamierzonym naszym prezentem dla Kremla w postaci nadmiernego mieszania się Warszawy w rozkręcanie się opozycji na Białorusi, czy może i znany z wyrafinowania wywiad rosyjski maczał w tym swoje paluchy... Bo to, co dzieje się od paru miesięcy na Białorusi jest im bardzo na rękę. To oczywiście tylko przypuszczenie, no bo skąd mielibyśmy o tym wiedzieć, skoro PL de facto wciąż nie ma kontrwywiadu par excellence.
Z jednej strony takich spaczonych śmieci jest bardzo mało, ale z drugiej są na potęgę promowani w mediach (również rządowych), przy niemal całkowitym zamilczeniu licznych ruchów i inicjatyw Narodowo-Patriotycznych/ Masowość rozruby wściekłych feministów (nzywanym niekiedy strajkiem "kobiet") polegała na tym, że zrobiono to w samym środku obostrzeń i świetnie wypromowano w mediach, również policja przez początkową bierność (kilka tygodni) przyczyniła się do ośmielenia pożytecznych idiotów do dołączenia do lewaków.
To się szkopy i ruskie cieszą... Mżonki o "Trójmorzu" to już historia. O losie Polskiej mniejszości na Kresach nie wspominając.
Nazwać go można też "zieloną kaczką", tylko po co? Taka nachalna propaganda jest wyrazem miałkości intelektualnej obu stron. Nawiasem mówiąc kremliki nie są w tym lepsze.
No to mamy Rosję u granic, sporo wysiłku RP w to włożyła.
Jeśli Białorusini będą wybierać między wsparciem Niemiec i Rosji - będą mieli przerąbane tak jak dotąd...
Słuszny postulat, byle by POPiSowa agentura Usraela nie zaproponowała sankcji uderzających głównie w Polaków na Kresach.
Co za bolszewickie łajzy... rozumie się, że nauka języka Polskiego jest na Białorusi co najmniej wykroczeniem, jeśli nie przestępstwem. I musi być reglementowana i rejestrowana, jak dostęp do broni. Niech się ci wszyscy obrońcy Łukaszenki i jego czekistowskiej bandy teraz tu jasno wypowiedzą, co sądzą o swoim idolu.
Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano! A któż to wypisuje takie brednie....Boicie się prawdy o ukraińcach?
temu należy się przyjrzeć ...dokładnie. Nie można zezwalać tej nacji na tzw .integrację...Wpierw należy rozliczyć ich z grzechów ludobójstwa na Polakach w czasie drugiej wojny. W zamian jak tak chętnie chcą się tu osiedlać to należy żądać lojalności wobec zaszłości historycznych....oni do tej pory uważają, że nic takiego. jak mordy ludobójcze na Polakach nie miały miejsca,,,, To jest zastanawiające!