Np. informacja, że "Chiny odmówiły kredytowania budowy prowadzącego do ich kraju gazociągu „Siła Syberii” jest absolutnie bez znaczenia. Gazociąg jest ukończony i dostarcza gaz ziemny do Chin od grudnia 2019 roku, a Chińczycy płacą dobrze i regularnie :)
Finanz.ru to niemiecka firma Finanzen.net GmbH. Na pierwszy rzut oka widać, że w odniesieniu do Rosji ma charakter propagandowy. Dane w dużym stopniu mogą być prawdziwe, natomiast kontekst oraz ich wybiórczość dalekie są od obiektywizmu.
Przeciwnicy rosyjskiej szczepionki wykorzystują fakt, iż państwa Unii wysyłają do Polski towary gorszej jakości, tyle tylko że to nie dotyczy leków. Ale co się nie robi by dopiec Ruskom.
Ciekawy rozwój sytuacji, zwł. w kontekście ukraińskich aspiracji do przystąpienia do NATO. Rosja daje wyraźny sygnał, że nie zgodzi się na wejście Ukrainy do Paktu Północnoatlantyckiego. To też ciekawy test dla nas co do wiarygodności Zachodu. W 1939 roku Zachód nie chciał umierać za Gdańsk. Czy będzie umierać za Donbas. Powątpiewam w to. I ciekawe, co na to Warszawa i republiki nadbałtyckie. Jeśli Ukraina mimo rosyjskiego "niet" będzie chciała za wszelką cenę przystąpić do NATO, może za owo przyzwolenie Moskwy zapłacić właśnie Donbasem. Zobaczymy, jak będzie. Może nawet Kijów w swojej desperacji zaproponuje uznanie Krymu, jako terytorium Rosji w zamian za zgodę na akcesję do NATO. ;-)
Mam już znakomite propozycje dla białoruskich śledczych. Np. białoruskie dywizje pomocnicze SS, waffen-SS, białoruscy członkowie KPZR, białoruscy funkcjonariusze NKWD i wszyscy ci, co donosili do NKWD. Obiektów do badań będzie aż nadto.
Winnicki niestety nie porusza tu kilku istotnych okoliczności. Nie wypowiada się, czy oddział Burego mordował Białorusinów, czy Polacy, w tym narodowcy, winni co roku organizować marsze ku czci Burego, który na Białorusi uznawany jest za mordercę. Dalej - Winnicki nie odnosi się do ustawicznego wtrącania się Polski w wewnętrzne sprawy Białorusi, nie tylko poprzez TV Biełsat; w krańcowym przypadku poprzez uznanie niejakiej Cichanouskiej za prezydenta Białorusi (oczywiście, na emigracji). Winnicki nie zadaje też sobie pytania - czy władze Białorusi wtrącają się w tak bezczelny sposób w sprawy Polski.
Winnicki bredzi. Nie można uprawiać polityki na zasadzie niechęci do innego polityka. Łukaszenka jest przywódcą Białorusi i nie należy z nim walczyć, lecz współpracować. Borys i jej grupka to polska agentura wpływu, tak jak u nas Niemcy udający Ślązaków i domagający się autonomii Śląska. Jest oczywiste, że Łukaszenka będzie ich zwalczał.
Prawdziwa Polonia na Białorusi do niedawna spokojnie funkcjonowała, ale władzom w Polsce zachciało się zaognienia stosunków z Białorusią, więc w odwecie Łukaszenka rozpoczął prześladowania Polaków, którzy dotychczas nie mieli tam żadnych problemów, przeciwnie niż na Litwie i na Ukrainie. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio Winnicki potępiał prześladowania Polaków w tych krajach.
Jeżeli chcemy, żeby Polonia na Białorusi mogła normalnie funkcjonować, to należy zacząć współpracę z Łukaszenką, zamknąć Biełsat i rozpocząć rozmowy.
...działania te skrytykował już Departament Obrony USA, no ładnie, ruscy robią co chcą a Departament Obrony zdobył się na krytykę , może jeszcze w kolejnym odstraszającym kroku jakieś sankcje nałożą.
No cóż, Rosja w ten sposób chce załatwić jednomyślność państw - członków NATO
na ich zgodę na wstąpienie Ukrainy do tej obronnej organizacji.
Wyglądana to że Ukraińcy sami założą sobie sznur na szyję,
a stołek spod nóg wykopie im rosyjska agentura i media typu "Kresy".
Jestem przesiedleńcem, chcę wolnej Ukrainy bez UPA.
Ukraińcy powinni otrzeźwieć i sami rozwiązać ten problem.
Nie znoszę ruskich kmiotów na Polskich forach. To, że nadwiślańskie rządy nie służą Polsce, ani nie wspierają Polaków na Kresach Rzeczypospolitej, w najmniejszym stopniu nie tłumaczy barbarzyńskich zagrywek tego bolszewickiego śmiecia Łukaszenki. Posługujesz się trolu tą samą argumentacją jakiej używają kremlowskie pajace kiedy oskarżają Polskę o rozpętanie II WŚ... To, że Sanacja nie rządziła dobrze Polską nie było nigdy usprawiedliwieniem dla okupacji Polski przez sowietów i nazistów. Uprawiasz na tym forum najprymitywniejszy i najbardziej ochydny sposób propagandy.
W tej sytuacji to zarówno ten Michel jak i Erdogan powinni na wyścigi ustąpić miejsca von der Leyen. Ale coś te bojowniczki-feministki to są bardzo wrzaskliwe w krajach europejskich gdzie istnieje cywilizacja chrzescijańska ale jak chodzi o muzułmanów to "morda w kubeł". Jedynie jak mnie pamięc nie zawodzi to Pani Le Pen, gdy przed spotkaniem z duchownym islamskim (chyba samym Chomeinim) zażądano by zakryła głowę chustą, to odwróciła się i odeszła, spotkania nie było. Ale Pani Le Pen nie jest lewaczką
Zdaniem polskich popleczników banderowców Ukraina ma prawo się bronić, podobnie do tego co było w roku 2014, gdy napadła na Donbas i Ługańsk po przeprowadzonym puczu zbrojnym, który wg Unii i USA jest wyrazem najwyższej formy zachodniej demokracji. Dziwne, że Unia nie poparła dotychczas zwolenników Trumpa atakujących Kapitol i nie skrytykowała represji wobec atakujących.
Jasne, od 1940 Wolynia Ukraincy,
tylko sie bronia.
Tak ich polskie kobiety i dzieci na Wolyniu "atakowali",
ze cale wioski, miasteczka wyrzneli
PIS to delegatura OUN w Polsce
„To wstrząsające, że dyktator zza wschodniej granicy mści się na własnych obywatelach, prześladuje własnych obywateli tylko dlatego, że są innej narodowości, w tym wypadku chodzi o narodowość polską” tak "geniuszu"to efekt waszej wspaniałej(ironia)polityki wschodniej.ONI będą cierpieć a wy dalej machać szabelką.
I oczywiście ani słowa o numerach pokroju stadion im szuchewycza,ani słowa o poszukiwaniach grobów Polaków bestialsko zamordowanych przez upa i czerń,ani słowa o pomocy dla Polaków tam mieszkajacych,tylko non stop te same brednie o "strategicznym sojuszu"Kiedyś wydawało się że gorzej niż za Waszczykowskiego nie może być,ale potem był Ciaputowicz a teraz Rau.
Skoro Gowin sam przyznaje, że część firm nie dotrwa do końca pandemii, to oznacza, że oni świadomie wykańczają firmy, a pomoc państwa trafia nie tam, gdzie powinna.
Ciężko oprzeć mi się wrażeniu, że była to celowa zagrywka ze strony Ankary, co nie może dziwić po okresie napięć na linii TR - UE, generowanych głównie przez tą panią. Jakby nie patrzeć, należało się jej.
P.S. Z utęsknieniem czekam na internetowe memy. :)
Niech Dworczyk nie podskakuje, bo jak się baćka wścieknie, to zaatakuje Polskę i po tygodniu białoruskie czołgi będą nad Odrą i Nysą.
Dyktator Białorusi postępuje racjonalnie, jego państwo funkcjonuje sprawnie, radzi sobie z pandemią znacznie lepiej niż Polska pod dyktaturą Kaczyńskiego.
Wydaje mi się, że w USA jest większy zamordyzm nich w Chinach zwłaszcza w niektórych Stanach gdzie za powiedzenie ze są dwie płcie można zostać wyrzuconym z pracy i takich innych przykładów jest tysiące.
Ciekawe czy polskie media napiszą w końcu co się dzieje z kredytem dla Ukrainy w wys. 1 mld euro podarowanym przez Dudę na początku pierwszej kadencji. Zwrócony, czy nie?
Ciekawe, czy władze Polski się cieszą. Jeżeli na wschodzie (za wyjątkiem Ukrainy) jest gorzej, to tym lepiej. Czy przychodzi jednak refleksja, że mamy to na własne życzenie?
Żeby pojawiły się rodzime silne marki, potrzeba po pierwsze nowej mentalności polskich przedsiębiorców, podejścia do biznesu, po drugie normalnych rozwiązań gospodarczych i przyjaznych i przemyślanych rozwiązań fiskalnych, a do tego potrzeba normalnego rządu (takiego niestety nie doświadczyliśmy od dekad).
Takich biednie żyjących Polaków jest tam ogromna ilość.Studio Wschód obejrzyjcie na YT. A gdzie rząd? A gdzie służby konsularne? Czy konsul Dzwonkiewicz ze Lwowa nadal rozdaje dary ukraińcom a Polakom co?
A to nie podali że był to 25 letni "afroamerykanin" kochajacy islam?Dla lewaków to rozczarowanie,mieli pewnie nadzieje że to był biały supremacjonista zwolennik Trumpa.
"Janusze" i "Romany" między innymi wypisujące bolszewicki bełkot na tym forum uważają, że Polacy sami są sobie winni... To jest zaiste tatarska mentalność. Niestety Ruś już nie istnieje... od co najmniej 100 lat. Choć i wcześniej w zasadzie dryfowała w stronę wielbienia tyranów. Im kto więcej głów obetnie to dla nich wspanialszy przywódca.
A jakże ruskie "Janusze" i "Romany" jak robactwo obsiadają tematy w których poruszana jest kwestia prześladowań Polskiej mniejszości przez czekistowskie ścierwa wpychającego Białoruś w łapy Kremla. Rozumiem, że mozna być wytresowanym ruskiem, który za nic ma wolność, ale nie rozumiem jak można być tak podłym, żeby prześladowania postronnych mieszkańców tłumaczyć sporami rządu z Warszawy i Mińska (które i tak sa tylko echem walki mocarstw). Łukaszenka od lat prowadzi agresywną antypolską propagandę, a jakoś nie słyszałem o prześladowaniach białorusinów w Polsce z tego powodu. Posuwacie się onuce o wiele za daleko.
TA CICHODAJSKA JEST NOWĄ IKONĄ KOSZERNEGO LEWACTWA ALE MOŻĘ CO NAJWYŻEJ ZDJĄĆ STANIK PRZED SWOIMI SPONSORAMI Z ZACHODU BO NA BIAŁORUSINACH NIE ROBI JUŻ WRAŻENIA SWOIM INTELEKTEM I MADROŚCIĄ POLITYCZNĄ.
ZASIEKI ,BETONY I STRAŻ SĄ WIDOMYM ZNAKIEM WYŻSZOŚCI DEMOKRACJI NAD DYKTATURĄ. TA OSTATNIA NIE MUSI BAĆ SIĘ PRZECIWNIKA BO MA GO POD KONTROLA A DEMOKRACJA JAK WIDAĆ NIE. ALE JEDNI I DRUDZY ROBIĄ W GACIE JAK SUWEREN POKAŻE ŚRODKOWY PALEC.
Np. informacja, że "Chiny odmówiły kredytowania budowy prowadzącego do ich kraju gazociągu „Siła Syberii” jest absolutnie bez znaczenia. Gazociąg jest ukończony i dostarcza gaz ziemny do Chin od grudnia 2019 roku, a Chińczycy płacą dobrze i regularnie :)
Finanz.ru to niemiecka firma Finanzen.net GmbH. Na pierwszy rzut oka widać, że w odniesieniu do Rosji ma charakter propagandowy. Dane w dużym stopniu mogą być prawdziwe, natomiast kontekst oraz ich wybiórczość dalekie są od obiektywizmu.
No a podobno na Białorusi taka nędza, a tu proszę Toyota, Peugeot.
Przeciwnicy rosyjskiej szczepionki wykorzystują fakt, iż państwa Unii wysyłają do Polski towary gorszej jakości, tyle tylko że to nie dotyczy leków. Ale co się nie robi by dopiec Ruskom.
Nie trzeba brac sie za polityke,
antypanstwowa w Bialorusi, wszystkie panstwa za to karaja
Ladnie tanczyc, uczyc dzieci polskiego,
haftowac, wycieczki, spiewac po polsku itd
7 lat opowiesci, ze Rosjanie walcza na Ukrainie,
A teraz ? Rosjanie sa w Rosji, ale nie daleko granicy z Ukraina :) :) :)
Robienie durnia z ludzi
A nie moze byc Rosja w Rosji ?
Ciekawy rozwój sytuacji, zwł. w kontekście ukraińskich aspiracji do przystąpienia do NATO. Rosja daje wyraźny sygnał, że nie zgodzi się na wejście Ukrainy do Paktu Północnoatlantyckiego. To też ciekawy test dla nas co do wiarygodności Zachodu. W 1939 roku Zachód nie chciał umierać za Gdańsk. Czy będzie umierać za Donbas. Powątpiewam w to. I ciekawe, co na to Warszawa i republiki nadbałtyckie. Jeśli Ukraina mimo rosyjskiego "niet" będzie chciała za wszelką cenę przystąpić do NATO, może za owo przyzwolenie Moskwy zapłacić właśnie Donbasem. Zobaczymy, jak będzie. Może nawet Kijów w swojej desperacji zaproponuje uznanie Krymu, jako terytorium Rosji w zamian za zgodę na akcesję do NATO. ;-)
Mam już znakomite propozycje dla białoruskich śledczych. Np. białoruskie dywizje pomocnicze SS, waffen-SS, białoruscy członkowie KPZR, białoruscy funkcjonariusze NKWD i wszyscy ci, co donosili do NKWD. Obiektów do badań będzie aż nadto.
Winnicki niestety nie porusza tu kilku istotnych okoliczności. Nie wypowiada się, czy oddział Burego mordował Białorusinów, czy Polacy, w tym narodowcy, winni co roku organizować marsze ku czci Burego, który na Białorusi uznawany jest za mordercę. Dalej - Winnicki nie odnosi się do ustawicznego wtrącania się Polski w wewnętrzne sprawy Białorusi, nie tylko poprzez TV Biełsat; w krańcowym przypadku poprzez uznanie niejakiej Cichanouskiej za prezydenta Białorusi (oczywiście, na emigracji). Winnicki nie zadaje też sobie pytania - czy władze Białorusi wtrącają się w tak bezczelny sposób w sprawy Polski.
Winnicki bredzi. Nie można uprawiać polityki na zasadzie niechęci do innego polityka. Łukaszenka jest przywódcą Białorusi i nie należy z nim walczyć, lecz współpracować. Borys i jej grupka to polska agentura wpływu, tak jak u nas Niemcy udający Ślązaków i domagający się autonomii Śląska. Jest oczywiste, że Łukaszenka będzie ich zwalczał.
Prawdziwa Polonia na Białorusi do niedawna spokojnie funkcjonowała, ale władzom w Polsce zachciało się zaognienia stosunków z Białorusią, więc w odwecie Łukaszenka rozpoczął prześladowania Polaków, którzy dotychczas nie mieli tam żadnych problemów, przeciwnie niż na Litwie i na Ukrainie. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio Winnicki potępiał prześladowania Polaków w tych krajach.
Jeżeli chcemy, żeby Polonia na Białorusi mogła normalnie funkcjonować, to należy zacząć współpracę z Łukaszenką, zamknąć Biełsat i rozpocząć rozmowy.
...działania te skrytykował już Departament Obrony USA, no ładnie, ruscy robią co chcą a Departament Obrony zdobył się na krytykę , może jeszcze w kolejnym odstraszającym kroku jakieś sankcje nałożą.
100/100 Panie jazmig
No cóż, Rosja w ten sposób chce załatwić jednomyślność państw - członków NATO
na ich zgodę na wstąpienie Ukrainy do tej obronnej organizacji.
Wyglądana to że Ukraińcy sami założą sobie sznur na szyję,
a stołek spod nóg wykopie im rosyjska agentura i media typu "Kresy".
Jestem przesiedleńcem, chcę wolnej Ukrainy bez UPA.
Ukraińcy powinni otrzeźwieć i sami rozwiązać ten problem.
Jeżeli Ukraina ma w tym interes, to ich minister powinien przyjechać do Polski. Jak widać, PiS nadal robi z Polski lokaja banderowców.
Nie znoszę ruskich kmiotów na Polskich forach. To, że nadwiślańskie rządy nie służą Polsce, ani nie wspierają Polaków na Kresach Rzeczypospolitej, w najmniejszym stopniu nie tłumaczy barbarzyńskich zagrywek tego bolszewickiego śmiecia Łukaszenki. Posługujesz się trolu tą samą argumentacją jakiej używają kremlowskie pajace kiedy oskarżają Polskę o rozpętanie II WŚ... To, że Sanacja nie rządziła dobrze Polską nie było nigdy usprawiedliwieniem dla okupacji Polski przez sowietów i nazistów. Uprawiasz na tym forum najprymitywniejszy i najbardziej ochydny sposób propagandy.
Inteligentny inaczej Morawiecki,
Kaczynski zalatwili
viva PIS :)
W tej sytuacji to zarówno ten Michel jak i Erdogan powinni na wyścigi ustąpić miejsca von der Leyen. Ale coś te bojowniczki-feministki to są bardzo wrzaskliwe w krajach europejskich gdzie istnieje cywilizacja chrzescijańska ale jak chodzi o muzułmanów to "morda w kubeł". Jedynie jak mnie pamięc nie zawodzi to Pani Le Pen, gdy przed spotkaniem z duchownym islamskim (chyba samym Chomeinim) zażądano by zakryła głowę chustą, to odwróciła się i odeszła, spotkania nie było. Ale Pani Le Pen nie jest lewaczką
Polska polityka zagraniczna wreszcie przynosi konkretne efekty.
Zdaniem polskich popleczników banderowców Ukraina ma prawo się bronić, podobnie do tego co było w roku 2014, gdy napadła na Donbas i Ługańsk po przeprowadzonym puczu zbrojnym, który wg Unii i USA jest wyrazem najwyższej formy zachodniej demokracji. Dziwne, że Unia nie poparła dotychczas zwolenników Trumpa atakujących Kapitol i nie skrytykowała represji wobec atakujących.
Jasne, od 1940 Wolynia Ukraincy,
tylko sie bronia.
Tak ich polskie kobiety i dzieci na Wolyniu "atakowali",
ze cale wioski, miasteczka wyrzneli
PIS to delegatura OUN w Polsce
„To wstrząsające, że dyktator zza wschodniej granicy mści się na własnych obywatelach, prześladuje własnych obywateli tylko dlatego, że są innej narodowości, w tym wypadku chodzi o narodowość polską” tak "geniuszu"to efekt waszej wspaniałej(ironia)polityki wschodniej.ONI będą cierpieć a wy dalej machać szabelką.
I oczywiście ani słowa o numerach pokroju stadion im szuchewycza,ani słowa o poszukiwaniach grobów Polaków bestialsko zamordowanych przez upa i czerń,ani słowa o pomocy dla Polaków tam mieszkajacych,tylko non stop te same brednie o "strategicznym sojuszu"Kiedyś wydawało się że gorzej niż za Waszczykowskiego nie może być,ale potem był Ciaputowicz a teraz Rau.
Dopóki Ukrainą rządzą naziści banderowscy, nie ma mowy o przyjęciu tego państwa do NATO.
Skoro Gowin sam przyznaje, że część firm nie dotrwa do końca pandemii, to oznacza, że oni świadomie wykańczają firmy, a pomoc państwa trafia nie tam, gdzie powinna.
To tak jak na UPAdlinie... czci się "bohaterów" zbrodniczych formacji.
Ciężko oprzeć mi się wrażeniu, że była to celowa zagrywka ze strony Ankary, co nie może dziwić po okresie napięć na linii TR - UE, generowanych głównie przez tą panią. Jakby nie patrzeć, należało się jej.
P.S. Z utęsknieniem czekam na internetowe memy. :)
Jestem niemal pewien, że wszelkie probanderowskie inicjatywy są w/na Ukrainie inicjowane przez agentów Kremla.
Brawo Elbląg i brawa za odwagę dla świadomych przedstawicieli mniejszości ukraińskiej.
Dziękujemy i jesteśmy z Wami!
Racja - swoje sprawy załatwiajcie u siebie - WARA OD POLSKI - to nie jest nasza sprawa !!!!!!!!!!!!
Niech Dworczyk nie podskakuje, bo jak się baćka wścieknie, to zaatakuje Polskę i po tygodniu białoruskie czołgi będą nad Odrą i Nysą.
Dyktator Białorusi postępuje racjonalnie, jego państwo funkcjonuje sprawnie, radzi sobie z pandemią znacznie lepiej niż Polska pod dyktaturą Kaczyńskiego.
Żadnych ćwiczeń wojskowych z banderowską UPAiną !!!
Rozmawiajcie sobie w Tel Awiw albo Nowym Jorku.
Wydaje mi się, że w USA jest większy zamordyzm nich w Chinach zwłaszcza w niektórych Stanach gdzie za powiedzenie ze są dwie płcie można zostać wyrzuconym z pracy i takich innych przykładów jest tysiące.
Czy poza tym wymownym „Ehm?” jeszcze coś mówiono?
jestem szczęśliwy, że mogłem dodać krs.
Panie, kup pan cegłę ;)
O Yeah.
Wciąż czekam na koszulki z logiem.
Ciekawe czy polskie media napiszą w końcu co się dzieje z kredytem dla Ukrainy w wys. 1 mld euro podarowanym przez Dudę na początku pierwszej kadencji. Zwrócony, czy nie?
Większość Polaków uważa tak jak Rosjanie, nawet tych ogarniętych narzucaną nam rusofobią.
Ciekawe, czy władze Polski się cieszą. Jeżeli na wschodzie (za wyjątkiem Ukrainy) jest gorzej, to tym lepiej. Czy przychodzi jednak refleksja, że mamy to na własne życzenie?
Żeby pojawiły się rodzime silne marki, potrzeba po pierwsze nowej mentalności polskich przedsiębiorców, podejścia do biznesu, po drugie normalnych rozwiązań gospodarczych i przyjaznych i przemyślanych rozwiązań fiskalnych, a do tego potrzeba normalnego rządu (takiego niestety nie doświadczyliśmy od dekad).
Biden kazał zaprzestać prowokowania Rosji. Powiedział, że wojna teraz jest niepotrzebna.
Ciekawe, kto Bidenowi podpowiedział, że istnieje taki kraj jak Ukraina.
Ale to samo robi rezim kaczynskiego w stosunku do rzadu Alexa Lukaszenko: „podżeganie do nienawiści” i „rehabilitacji nazizmu”.
Takich biednie żyjących Polaków jest tam ogromna ilość.Studio Wschód obejrzyjcie na YT. A gdzie rząd? A gdzie służby konsularne? Czy konsul Dzwonkiewicz ze Lwowa nadal rozdaje dary ukraińcom a Polakom co?
I to jest draństwo,oni dostana Pfeizera a my ...Astra Zenecę? A co te państwa jej nie chciały?
A to nie podali że był to 25 letni "afroamerykanin" kochajacy islam?Dla lewaków to rozczarowanie,mieli pewnie nadzieje że to był biały supremacjonista zwolennik Trumpa.
To nie jest Zwiazek Polaków,
a agresywna partia antyrzadowa z zagraniczna kasa
Celem nie jest Polskosc,
a obalenie prezydenta i wladz Bialorusi
"Janusze" i "Romany" między innymi wypisujące bolszewicki bełkot na tym forum uważają, że Polacy sami są sobie winni... To jest zaiste tatarska mentalność. Niestety Ruś już nie istnieje... od co najmniej 100 lat. Choć i wcześniej w zasadzie dryfowała w stronę wielbienia tyranów. Im kto więcej głów obetnie to dla nich wspanialszy przywódca.
A jakże ruskie "Janusze" i "Romany" jak robactwo obsiadają tematy w których poruszana jest kwestia prześladowań Polskiej mniejszości przez czekistowskie ścierwa wpychającego Białoruś w łapy Kremla. Rozumiem, że mozna być wytresowanym ruskiem, który za nic ma wolność, ale nie rozumiem jak można być tak podłym, żeby prześladowania postronnych mieszkańców tłumaczyć sporami rządu z Warszawy i Mińska (które i tak sa tylko echem walki mocarstw). Łukaszenka od lat prowadzi agresywną antypolską propagandę, a jakoś nie słyszałem o prześladowaniach białorusinów w Polsce z tego powodu. Posuwacie się onuce o wiele za daleko.
TA CICHODAJSKA JEST NOWĄ IKONĄ KOSZERNEGO LEWACTWA ALE MOŻĘ CO NAJWYŻEJ ZDJĄĆ STANIK PRZED SWOIMI SPONSORAMI Z ZACHODU BO NA BIAŁORUSINACH NIE ROBI JUŻ WRAŻENIA SWOIM INTELEKTEM I MADROŚCIĄ POLITYCZNĄ.
ZASIEKI ,BETONY I STRAŻ SĄ WIDOMYM ZNAKIEM WYŻSZOŚCI DEMOKRACJI NAD DYKTATURĄ. TA OSTATNIA NIE MUSI BAĆ SIĘ PRZECIWNIKA BO MA GO POD KONTROLA A DEMOKRACJA JAK WIDAĆ NIE. ALE JEDNI I DRUDZY ROBIĄ W GACIE JAK SUWEREN POKAŻE ŚRODKOWY PALEC.