• "Ma na szyi plakat z napisem 'Moskale na szubienice!'" vanderZbook (sylwia, hehe) czy jak się tam pietuchu wabisz. Jak wcześniej napisałem, kacapski klip-fałszywka został do przesady dopracowany, wręcz przepracowany :))) Twórcy tego filmiku przynajmniej znają choć trochę język ukraiński, albo dobrze kopiują. Napisali "moskalaku na hillaku" co wcale nie oznacza "Moskale na szubienice" jak bredzisz, tylko "moskala na gałąź" ciemniaku z podriazańskiej ziemlanki :)))

  • Separatyści zdobyli 5 czołgów i 1 BTR i to w jakim stanie
    https://www.youtube.com/watch?v=PhoK1MAGgaA&list=UUtbOa1zBExCxvbepS--HVJA

  • Kacapscy nazistowscy terroryści zakatowali na śmierć wziętego do niewoli ppłka W. Moskowkę, którego pokazywali w grupie jeńców w Sniżnym i podjudzali miejscowy element do znęcania się nad jeńcami:
    http://ua.korrespondent.net/ukraine/3412539-u-snizhnomu-separatysty-do-smerti-zakatuvaly-voienkoma-minoborony

  • A tu obejrzyjmy sobie jak ukrofaszysta i nowobanderowiec swobodnie opisuje powszechne stosowanie tortur. Teraz. W 2014 roku.

    http://www.segodnia.ru/content/146398

  • Rosyjskie okrucieństwa nie usprawiedliwują ukraińskich. Nie widać tu też wpisów Rosjan starających się rosyjskie okrucieństwa usprawiedliwić, natomiast widać wpisy Ukraińców starających się to zrobić w stosunku do ukraińskich brodni lub nawet zaprzeczyć, że ukraińskie ludobójstwo Polaków wogóle mialo miejsce! Ukraińcy w potworny sposób zamordowali ponad 400 000 Polaków i nic tego nie zamaże. Obecnie też torturują jeńców i więzniów. Dopóki Ukraińcy nie uznają swoich zbrodni i nie pokajają się za nie, pozostaną naszymi śmiertelnymi wrogami. Są aroganccy i agresywni. Szydzą z nas. Demony.

  • P. Koben44: Tuskowie to rodzina żydowska z okolic Bełchatowa. Babka Donalda nazywała się Ewa Dawidowska.

    http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1372,13547584,Zydowskie_pochodzenie_DTuska.html

    Chaim Tusk pojawia się na stronicy żydowskiej o Bełchatowie.

    http://www.jewishgen.org/yizkor/belchatow/bel019.html

    Tusk to znane nazwisko żydowskie. Np. rabin Srulik Tusk ogłosił prelekcję o Talmudzie a Marla Brooke Tusk nie zmieniła nazwiska po rabinackim ślubie:

    http://torahencounters.com/category/staff

    http://www.nytimes.com/2006/12/10/fashion/weddings/10tusk.html?_r=0

    Były trzy rodzje Kaszubów: kaszubscy, niemieccy i polscy. Polskim Kaszubom wolno było służyć w Wehrmachcie po podpisaniu Volskliste, jako foldsdojcze. Dziadek Donald służył w Wehrmachcie. Jego żydowskie pochodzenie nie było ku temu przeszkodą. Ok. 100 000 Żydów służyło w Wehrmachcie. Nawet hitlerowski admirał Milch był Żydem.

  • @Kwezal ). Żaden z was ukry nie jest normalny !!

  • @ data1). manipulancie ,Tą zbrodnię także popełnili ukry (chyba że Powstanie- Wola 1944) Dlatego POWSTAŃCY WARSZAWSCY malowali złapanym ukrom znak U na plecch i natychmiast rozstrzeliwali.

  • Czystej wody klip propagandowy nakręcony wcześniej przez FR w ramach przygotowania do wojny propagandowej z Ukrainą. "Sylwia" - ruski agencie, czyść tekst ze swojej "maskirowki" - ściągi z polskich znaków diarystycznych. Pisz w ruskich bukwach, będziesz miał ruski agencie łatwiej, nam i tak wiadomo ktoś ty zacz.

  • ż ó ń ę ą ć ł ś ź Ż ŚP. Jaroslaus. odnośnik to tego filmu został zamieszczony na tym forum przez innego użytkownika 15 maja b.r. Razem z nim był zamieszczony drugi film pokazujący topienie chłopaka przez bandytów z Prawego Sektoru. Ten film już nie jest dostępny. Oto wpis tego użytkownika, cytuję: "" Ukrainska Nazigwardia to po ounowsku wychowani czlonkowie Swobody i Prawego Sektoru, ochotnicy. Nie uplynie wiele wody w Wisle a beda ich bojowki dzialac i w Polsce. Na tym forum wpisuja sie banderowcy, ktorzy z takich postulatow szydza, zaprzeczaja, ze wyzwolony faszyzm szaleje na Ukrainie, popieraja banderowski Majdan i napadaja na uzytkownikow wyrazajacych zaniepokojenie odrodzeniem sie faszyzmu-hitleryzmu na Ukrainie zachodniej. P. No_tak zamiescil wczoraj odnosnik do godnej polecenia prelekcji prof. Fursowa o historycznych i politycznych determinantach tych wydarzen. Jest ona tu: http://pracownia4.wordpress.com/2014/05/09/ukrainskie-pole-bitwy-kompleksowe-podsumowanie/ Filmy, o ktorych wspomina p. Wepwawet sa coraz liczniejsze. Nic sie ounowscy faszysci nie zmienili od czasu pilowania zywcem Polakow, odzierania ich ze skory i wbijania na ploty polskich dzieci. Tak, sa takie filmy na internecie. Tutaj widac jak ukrainscy mlodzi faszysci topia chlopaka za to, ze jest rosyjsko-jezyczny:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v= A

    A oto reakcja na ten film zamieszczona w sieci przez rosyjskojezyczna osobe: 'прекрасно понимаю теперь людей с Донецка которые встали против этих упырей .Тут и путинской пропаганды не надо. Кто думает не так как мы - утопим' ('swietnie rozumiem teraz ludzi z Doniecka, ktorzy powstali przeciwko tym upiorom. Tu nie potrzebna putinowska propaganda. Jesli ktos nie mysli tak jak my, to go utopimy'. Tutaj widac jak ukrainscy faszysci wieszaja za to samo czlowieka. Ma na szyi plakat z napisem 'Moskale na szubienice!' Kona dlugo. Ukrainscy nowoupowcy lubia, gdy ktos umiera w meczarniach tak jak lubowali sie w tym ich tatusie z UPA, ktorzy powoli mordujac Polakow spiewali sobie ukriainskie piesni. To jest muzykalny narod."

  • A polityka Węgier jakoś ich sadownicy nie płacą za poparcie faszyzmu UE tak ogłupiała że , popiera Faszystów z Kijowa .Jest to pierwszy rząd w Eurazji który otwarcie bazuje na doktrynie Faszyzmu

  • @ZUBer: 30.08.2014 23:24). Pański głos jest na tym forum niezwykle cenny bo trwa zmasowany atak na wszystkich którzy mają w d...e ukrów a Redaktorzy i moderator śpi .

  • @ Kwezal:30.08.2014 20:59

    .Żaden naród nie tworzy sie z dnia na dzień,ani nie staje sie narodem dlatego,że ktoś go tak nazwie. Poza jednym ,,narodem" tzw ukraińskim stworzonym w jeden dzień dekretem CK Austrii . Wy chachły to mieliście dobrze. Jeden dekret i pstryk jest naród morderców bandytów i złodziei.

  • data1: I z tego powodu mam popierać innego mordercę tylko dlatego że zamordował kilku POLAKÓW mniej ty chyba zgłupiałeś doszczętnie ukrze.

  • @Kwezal: 30.08.2014 19:36). Nakręcaj się dalej ukrze Historii Polski ty nie znasz a przepisujesz ją z Wikipedii . Ruska dzicz nie stała na Pradze ukraińska czerń mordowała WOLĘ , Tam akurat stało Wojsko Polskie . Słabo spełniasz polecenia oficera prowadzącego z Kijowa gratyfikacji nie będzie.

  • @Jan_De:Jakaz ironia.Przeciez Pan wie ze wraku już nie ma.Jest cos co go przypomina.Jednak zapewne Pan nie widział jego niszczenia i dewastacji przez sowietow oraz rozkradania jego części przez miejscowych.Nie wnikając w szczegoly i teorie na temat katastrofy w/w samolotu wie Pan ze jedyne procedury jakie obowiazuja cywilizowany swiat to..............zlozenie kawalek po kawałku rozbitego samolotu w calosc aby stwierdzić czemu doszło i jak do wypadku.Wie zapewne Pan ze samolot który "rozbil" się nad Szkocja ponad 20 lat temu był składany przez specjalistow ponad 2 lata(?).Wtedy to dowiedziono ze był to terrorystyczny atak a Libia po 15 latach wyplacila olbrzymie odszkodowanie rodzinom ofiar.Przyzna Pan ze nic nie stało na przeszkodzie aby zrobić to samo w tym wypadku?Potrwaloby to rok-może dwa a wyjasniloby się wiele spraw i nie byłoby tylu obecnie problemów w/w sprawie.No chyba ze ktoś miał albo nieczyste sumienie,albo mu na tym zalezalo.

  • ukry_w_piach 31 August 2014, 15:57 Ukraina: Rosja szykuje wkroczenie sił pokojowych

    Żadnej litości dal banderowców - krwawych katów Narodu Polskiego !!!

  • Zarówno niemiecki konsul jak i prezydent Wrocławia chyba nie docenili konsekwencji swoich działań.

    tagore

  • Cóż, znajomość historii wybiórcza. 17 września armia radziecka wkraczając do Polski, miała szerokie oparcie w Ukraińcach mieszkających na Kresach. Polaków w walkach z ruskimi nie zginęło wielu, w porównaniu do tego co czekało Polaków później ze strony Ukraińców. Ukraińcy witali armię radziecką kwiatami, oraz gotowymi listami Polaków pełniących ważniejsze funkcje urzędowe, społeczne, polityczne, kościelne, wojskowe, itd. Stąd NKWD już z tymi listami przychodzili po konkretne osoby, pod konkretny adres. Dzięki Ukraińcom setki tysięcy Polaków całymi rodzinami zostali zesłani na Sybir. Pozostałym Polakom już osobiście Ukraińcy pomogli przenieść się na tamten świat, ale to znamy ogólnie pod nazwą Ludobójstwo na Wołyniu.

  • Ależ to proste… We wraku aż roi się od dowodów, że ruskie dokonały zamachu na polskie elity...

  • @Kwezal: Kwezal, najwyraźniej brak Ci nawet tej odrobiny inteligencji, która pozwala dostrzec własne niedoskonałości, przyznać się do nich i pracować nad ich wyeliminowaniem. W istocie więc, jesteś takim chłopkiem – roztropkiem – przemądrzałym wiejskim „filozofem”, który bełkotliwym słowotokiem próbuje ukryć moralną i intelektualną pustkę. ** Może powinienem się cieszyć, że jesteś „w stanie mnie czytać”, ale kiedy każdym kolejnym wpisem udowadniasz, że do Ciebie nic nie dociera - to powodu do radości nie widzę - przeciwnie - rozglądam się za straconym czasem. ** Ciekawe, że poczułeś się „urażony”, kiedy nazwałem Cię (nawet nie dosłownie, o ukro-faszyście nie wspominając) ukraińskim agentem. Udajesz, że nie pamiętasz – a mój wpis był tylko odpowiedzią – parafrazą na Twoje (i to dopiero chamskie) zaczepki p. Sylwii. Więc jak to jest? To tylko Ty masz prawo być prostakiem i chamem? Ale spokojnie – w tej konkurencji nie dorastam ci nawet do pięt…
    ** Choć nikt mnie nigdzie nie „wysyłał”, w tym jednym masz rację - jest mi trudno… Ty masz za sobą wszystkie niemal media… Po twojej stronie są politycy, i Ci rządzących i Ci w opozycji... Co myśleć – słyszysz wszędzie, czegokolwiek byś nie oglądał, kogokolwiek nie słuchał… NIE MUSISZ więc UCZYĆ SIĘ MYŚLEĆ - TY WIESZ CO NALEŻY MYŚLEĆ…! Umiejętność myślenia – logicznego wyciągania wniosków, jest Ci zbędna… Ja - staram się myśleć samodzielnie, waham się, wybieram lub próbuję wybrać…
    A Wy, dla takich jak ja, którzy chcą myśleć samodzielnie - a efekt tego, przeważnie prowadzi do konfliktu (z tymi co wiedzą, co należy myśleć) - macje jedno tylko określenie : „ruski agent…”
    ** O tobie jako „ukraińskim agencie”, do tej pory – na poważnie - nie myślałem. Aż do tej chwili… Napisałeś: „Wolę byc nawet prostaczkiem i jak twierdzisz stworzeniem boskim niż brac RUSKĄ KASĘ…” Twoja wola do faktów nie ma nic do rzeczy… Jesteś prostaczkiem, jesteś stworzeniem boskim (jak widać i Pan Bóg nie zawsze odnosi sukcesy). Ale z Twoich słów wynika coś jeszcze: ruska kasa Ci śmierdzi, ale ukraińska już nie… Co na Twoim miejscu każdy uczciwy człowiek? Napisałby: czy to ruska, czy to UKRAIŃSKA KASA – za takie „usługi” - śmierdzi tak samo… Wniosku, jaki się sam nasuwa, przedstawiać chyba nie muszę… Maska opadła----Kłamstwo jest kłamstwem----prawda jest prawdą,---- a zdrada zdradą….”. I w TEN OTO SPOSÓB Z POD PIÓREK PIĘKNEGO GWATEMALSKIEGO PTASZKA KWEZALA WYLAZŁ UKRAIŃSKI AGENT…”

  • Słuszna uwaga, była to "Sylwia" w postaci "vanderBooka". Za używanie hitlerowskiej symboliki razem z "Anarchistą" (występującym także pod innym nickiem, ale kto by te jego ksywki spamiętał) zostali usunięci z forum.

  • @Sylwia: Jeszcze jakies 1,5-2 miesiące temu uzywala Pani zamiast polskiej flagi symbolu podobnego podanego przez "Anarchiste" w pierwszym rzedzie z pierwszego obrazka,tylko w kolorach nie czarnych a zolto-niebieskich.Dopiero gdy ktorys z internautow zwrocil Pani uwagę ze to znak tryzuba z formacji SS Galizien przeszla Pani na polski symbol.Byc może była to inna "Sylwia" ale tamtej geopolityczny swiatopoglad oraz narodowe sympatie sugerują siostrę blizniaczke.

  • i pisownie z dużej litery; coś niekonsekwentnie) to żadni nacjonaliści (za Piusem XII: "katolicyzm nie stoi w sprzeczności z nacjonalizmem, a wręcz przeciwnie, kontroluje go i uświęca") a zwykli szowiniści i naziści. Zresztą listę ukraińskich ludobójstw otwierają mordy na polskich cywilach (bezbronnych, nie mam tu na myśli orląt) i żołnierzach dokonywane w latach 1918- 20 przez strzelców siczowych a szerzej przez Ukraińską Armię Halicką będącą już emanacją nie "znikomej mniejszości Ukraińców" a całego państwa - ZURL. I znowu to co najmniej kilkaset ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Reasumując państwo ukraińskie i znaczna część społeczeństwa ukraińskiego też wielokrotnie występowało przeciw Polsce. Żeby nie było, jako Bytomianin znam politykę czechizacji Polaków na Zaolziu m.in. drogą narodowości śląskiej i masowego osadnictwa (efekt małżeństwa mieszane i 60 tys. Polaków z 200).

  • Ale sie cisna guldaje z Gp

    mam nadzieje ze kiedys doczekam sie odzydowienia Polski

  • Pisanie celowo nazwy kraju świadczy wyłącznie o kompleksach. Nie zawsze Czechy takie były, choćby w czasach husyckich, kiedy byli niepokonania nawet przez rzeszę niemiecką czy podczas wojny xxx-letniej. Zapłaciły za to Biała Górą i eksterminacją szlachty. Nie zawsze też Czechy muszą być uległe bo np.: Klaus zachowywał się odważniej i patriotycznej wobec UE niż Kaczyński. Nie sprowadzam czeskich grzechów wobec Polski tylko do Sznejdarka i Stonawy ale do tego sprowadzam czeskie barbarzyństwo/ludobójstwo wobec Polaków. Innych przykładów nie widzę. Co do Ukraińców nawet jeśli wbrew mitowi założycielskiemu uznać, że zaczęli się w XIX wieku to lista ich barbarzyństw/ludobójstw jest przytłaczająca. Nawet jeśli uznać że banderowcy nie byli większością, nie byli też znikomą mniejszością a najlepiej zorganizowaną i najbardziej liczącą się siłą ukraińską. Teraz większość odwołuje się do nich jako do bohaterów. Nie chodzi tu tylko o Swobodę, która ma niby poparcie kilkunastu % ale rządzi samodzielnie na Zachodzie, nie chodzi tez o extremum z Prawego Sektora ale i o kryptobanderowską Batkiwszczyne co łącznie sprowadza się od uznania przez ponad 50% Ukraińców rezunów z UPA za herojów. Czeskie draństwa to pikuś przy banderowskim ludobójstwie a traktowanie mniejszości polskiej w Czechach (dwujęzyczne tablice, sieć szkół) to nierealne na przedmajdanowej i obecnej Ukrainie standardy. Na marginesie OUN-UPA (oni za to zasuzyli u Pana na szacun

  • Pisanie celowo nazwy kraju świadczy wyłącznie o kompleksach. Nie zawsze Czechy takie były, choćby w czasach husyckich, kiedy byli niepokonania nawet przez rzeszę niemiecką czy podczas wojny xxx-letniej. Zapłaciły za to Biała Górą i eksterminacją szlachty. Nie zawsze też Czechy muszą być uległe bo np.: Klaus zachowywał się odważniej i patriotycznej wobec UE niż Kaczyński. Nie sprowadzam czeskich grzechów wobec Polski tylko do Sznejdarka i Stonawy ale do tego sprowadzam czeskie barbarzyństwo/ludobójstwo wobec Polaków. Innych przykładów nie widzę. Co do Ukraińców nawet jeśli wbrew mitowi założycielskiemu uznać, że zaczęli się w XIX wieku to lista ich barbarzyństw/ludobójstw jest przytłaczająca. Nawet jeśli uznać że banderowcy nie byli większością, nie byli też znikomą mniejszością a najlepiej zorganizowaną i najbardziej liczącą się siłą ukraińską. Teraz większość odwołuje się do nich jako do bohaterów. Nie chodzi tu tylko o Swobodę, która ma niby poparcie kilkunastu % ale rządzi samodzielnie na Zachodzie, nie chodzi tez o extremum z Prawego Sektora ale i o kryptobanderowską Batkiwszczyne co łącznie sprowadza się od uznania przez ponad 50% Ukraińców rezunów z UPA za herojów. Czeskie draństwa to pikuś przy banderowskim ludobójstwie a traktowanie mniejszości polskiej w Czechach (dwujęzyczne tablice, sieć szkół) to nierealne na przedmajdanowej i obecnej Ukrainie standardy. Na marginesie OUN-UPA (oni za to zasuzyli u Pana na szacun

  • Pisanie celowo nazwy kraju świadczy wyłącznie o kompleksach. Nie zawsze Czechy takie były, choćby w czasach husyckich, kiedy byli niepokonania nawet przez rzeszę niemiecką czy podczas wojny xxx-letniej. Zapłaciły za to Biała Górą i eksterminacją szlachty. Nie zawsze też Czechy muszą być uległe bo np.: Klaus zachowywał się odważniej i patriotycznej wobec UE niż Kaczyński. Nie sprowadzam czeskich grzechów wobec Polski tylko do Sznejdarka i Stonawy ale do tego sprowadzam czeskie barbarzyństwo/ludobójstwo wobec Polaków. Innych przykładów nie widzę. Co do Ukraińców nawet jeśli wbrew mitowi założycielskiemu uznać, że zaczęli się w XIX wieku to lista ich barbarzyństw/ludobójstw jest przytłaczająca. Nawet jeśli uznać że banderowcy nie byli większością, nie byli też znikomą mniejszością a najlepiej zorganizowaną i najbardziej liczącą się siłą ukraińską. Teraz większość odwołuje się do nich jako do bohaterów. Nie chodzi tu tylko o Swobodę, która ma niby poparcie kilkunastu % ale rządzi samodzielnie na Zachodzie, nie chodzi tez o extremum z Prawego Sektora ale i o kryptobanderowską Batkiwszczyne co łącznie sprowadza się od uznania przez ponad 50% Ukraińców rezunów z UPA za herojów. Czeskie draństwa to pikuś przy banderowskim ludobójstwie a traktowanie mniejszości polskiej w Czechach (dwujęzyczne tablice, sieć szkół) to nierealne na przedmajdanowej i obecnej Ukrainie standardy. Na marginesie OUN-UPA (oni za to zasuzyli u Pana na szacun

  • @Adinocka, filmik jaroslausa to stary fejk.
    Co do czech (celowo z malej), to nie zaprzeczam temu, ze byly i sa tam boheterskie i uczciwe jednostki, jesli zas chodzi o panstwowosc czeska to tak jak napisalem: male zdradliwe i tchorzowskie panstewko. Prosze Cie nie sprowadzaj problemu czeskiej polityki do mordu na kilkudziesieciu rozstrzelanych zolnierzy! Tak sie sklada, ze mieszkam w tym regionie Polski i znam wszystkie sztuczki i zaklamania czeskie na wylot. Jesli naprawde interesuje Cie ta tematyka to prosze bardzo:

    http://www.zaolzie.org/zaolzie2006/200601/PBI200601.htm

    Co do banderowcow, to znam ta halastre na wylot i na prawde nie musisz mi tutaj imponowac liczbami: moj dziadek byl dowodca jednej z samoobron na Podolu, a wujka mego zarzneli i ciagali za wozem po jeden ze wsi w okolicach Borszczowa, na postrach innym Polakom.

    Ale... OUN to byla bojowka nacjonalistyczna (ktora reprezentowala poglady znikomej mniejszosci Ukraincow). W tamtym czasie Ukraina nie posiadala swojej panstwowosci (no chyba ze uwazasz sowiecka republike Ukrainy za panstwo?), a Czesi posiadali i jako panstwo czeskie wystepowali wielokrotnie przeciwko Polsce i o tym nalezy pamietac, tak samo jak o zbrodniach OUN!!!

  • @Iwanow: Znak polski walczącej będzie niedługo podlegal ochronie prawnej po zatwierdzeniu ustawy przez Senar RP.Zostal on stworzony w okresie II WS jako symbol walki z okupantem a nie wychwalania go co może być sprzeczne z ochrona w/w znaku.

  • @Anarchista:Warto czasem zerknąć w lustro samemu i stwierdzić czy jest się smieciem czy nie?P..Nie wiedziałem ze polskie znaki interpunkcyjne swiadcza o narodowości i przynaleznosci do narodu polskiego?Ciekawa teoria.Polak piszący z Kazachstanu czy Bialorusi cyrylica to smiec?Klawiatura piszącego z Niemiec czy Angli(przykład) tez skazuje wg.Ciebie takiego delikwenta na "smiecia" bo nie ma polskich znakow? A masz wogole pojecie ze stare komputery potrafią platac figla?Watpie.Z Anarchista to masz Pan tyle wspólnego co Lew Trocki z chrześcijaństwem.

  • jaroslaus 31 August 2014, 12:07 Poprawność polityczna Salonu B

    PRAWDZIWA NATURA żydowskiego przewrotu na tzw. "Ukrainie". nagranie Kołomojskiego - jak groził ukraińskiemu separatyście Olegowi Tsarowi oraz poinformował go ,że wyznaczył za jego "głowę" nagrodę 1.000.000,00 bo jakiś żydek zginął. nagranie i transkrypcja na angielski. Pozdro dla Wildsteina. http://www.dailystormer.com/ukraine-jew-governor-put-bounty-on-head-of-opposition-because-a-jew-died-ordered-odessa-massacre/

  • Zgadza się post sowieckich gównojadów...

  • Na razie się zleciały jak widzę trolle postsowieckie. Rosjanie tez mordowali Polaków np.: operacja polska NKWD 1936-7- 111 tysięcy rozstrzelanych plus tysiące zmarłych z głodu deportowanych na step, Katyń 1940 -22 tysiace, wywózki na Sybir 1939 do 1941 setek tysięcy i śmierć głodowa co najmniej dziesiątek tysięcy z wywiezionych czy egzekucje dziesiątek tysięcy w katowniach NKWD od 1939 do 1945 i później z operacją augustowską na czele. Mało? A jak komuś trzeba przykłady sprzed bolszewii to np.: rzeź Pragi w 1794 czy wytłuczenie do nogi pielgrzymki (!) z Warszawy na Jasną Górę pod Częstochową w 1792.

  • Wiele stron na YOUTube został już pozamykanych , troszkę filmów zablokowano. Trwa też swoista wojna na YOUTUBE. Kto szuka czasami jak ja widzi cenzurę działającą pełna parą. Niewygodne filmy dla Ukrainy i zachodu usuwa się.
    Pozdrawiam

  • Potwierdzam fakt filmu z kwietnia, oto moja korespondencja do księdza Tadeusza Isakowicza z 27.04.2014
    "Serdecznie witam.
    Szczęść Boże.

    Na fali bez granicznego popierania przez naszych polityków wydarzeń za wschodnią granicą przesyłam link do filmu ,jest to film o egzekucji dokonanej przez sympatyków prawego sektora z pod czerwono czarnej flagi. Proszę pomodlić się za tę duszę, może Ojciec swoim autorytetem udostępni ten film odpowiednim mediom.

    http://www.youtube.com/watch?v=3cSE9knkkts#t=137

    Pozdrawiam"

    Druga korespondencja 28.04.2014
    "Szczęść Boże
    Sytuacja za naszą wschodnią granicą jest bardzo skomplikowana. Zastanawiam się komu w tym Naszym pięknym kraju zależy na tym by wzbudzać nienawiść do ludzi myślących inaczej. Przysyłam przykład manipulacji w mediach.

    Na filmiku
    http://www.youtube.com/watch?v=LqTU6gDp7t0
    widać pewne małżeństwo zaatakowane przez ukraińskich kiboli w Charkowie tylko dla tego, że chcą mieść Ukrainę federalną i pochodzą z innego regionu.Mężczyzna na tym filmiku ma wstążkę św. Jerzego

    w naszych mediach tytuł i wyrwany komentarz kobiety sugerują atak prorosyjskich bojówki na obywateli ukraińskich.
    Proszę zwrócić uwagę na pokazanie tylko fragmentu filmiku pobitego mężczyzny bez wstążki św. Jerzego.

    http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ukrainscy-kibice-zaatakowani-przez-prorosyjskie-bojowki,1278601.html?playlist_id=16572

    Aż się nie chce wierzyć w stopień zakłamania mediów , zero informacji o marszu we Lwowie wyznawców SS-Galizien

    Życzę dużo zdrowia
    PS.
    Film z dewastacji pomników z Tobruku pochodzi z 2012 , od tego czasu jakoś Minister Spraw Zagranicznych R. Sikorski nic nie pisnął"
    Trzecia korespondencja z 03.05.2014
    "Szczęść Boże

    I stało się popieranie bezkrytycznie wywrotowców z pod znaku czerwono-czarnej bandery doprowadziło do tragedii w Odessie.

    Przesyłam link do tragicznych zdjęć których nasze media nawet nie publikują , boją się reakcji ?

    Tylko zwyrodnialcy dokumentują swoje poczynania, daj Boże opamiętanie młodym. Na tej stronie są też filmiki jak to młode dziewczynki „wilczki” Bandery cieszą się z przygotowywanych koktajli mołotowa.

    Ojcze zdjęcia są drastyczne , takich zdjęć Ojciec widział już na pewno dużo. Modlę się za ofiary i pokój, który tak chciałbym żeby nastąpił. Jeżeli Ojciec nie che bym podsyłał linki proszą o wybaczenie , jestem samotnie wychowującym rodzicem. ................. Jako ojciec boję się o to co ci nasi politycy zgotowali w sąsiednim kraju dając „dzieciom” zapałki w składzie prochu i błogosławiąc ich bezkrytycznie. Niech to będzie wołanie , krzyk rozpaczy jednego z wielu , patrzcie politycy do czego doprowadziliście sąsiadów.
    Proszę o wybaczenie, choć się nie znamy i może czasami, możemy mieć różne poglądy na świat , ale to jedno „ Nie zabijaj !!!!!!!!!!!” kreuje nasze miejsce na świecie. Gdzie są teraz nasi politycy , czemu nie jadą do Kijowa ,Odessy i innych miast i czemu nie negocjują ? Oto jest pytanie !!!

    http://vk.com/antimaydan#/antimaydan?z=photo-62338399_329427617%2Fwall-41232698_724364

    http://www.youtube.com/watch?v=AxlaQ0LHaSU#t=24

    http://www.youtube.com/watch?v=4fCwA1hM-b4

    http://vk.com/antimaydan
    http://vk.com/antimaydan#/antimaydan?z=photo-41232698_327850367%2Falbum-41232698_00%2Frev
    http://vk.com/antimaydan#/antimaydan?z=photo-41232698_327848644%2Falbum-41232698_00%2Frev
    http://vk.com/antimaydan#/antimaydan?z=photo-41232698_327804009%2Falbum-41232698_00%2Frev

    Pozdrawiam"
    Czwarta korespondencja z 19.06.2014
    "Szczęść Boże

    Od wielu tygodni czytam na różnych stronach o bestwialstwie Gwardii Narodwej Ukraidy, grup Kołomyjskiego itp oddziałów.Wielu ludzi wypowiada się przed kamerami
    - zę w miejscowości takiej a takiej zabili wszystkich rannych
    - a to zabito rannych w szpitalu w jednej z miejscowości myśląc, że to powstańcy ( pielęgniarki zdołały ukryć powstańców)
    - wyłapują mężczyzn od 18 roku wzwyż i wywożą
    - dobijają rannych na polu walki
    Jakoś człowiek myśli , że to niemożliwe , myślę ,że zbrodnie II wojny światowej nazistów przekazywane na zachód przez wywiad i Karskiego też budziły wątpliwości. Człowiek chce być pewny, jeżeli zobaczy to uwierzy
    Przesyłam linka do artykułu ze zdjęciami na których widać odcięte ucho martwego bojownika ŁNR.
    http://rusvesna.su/news/1403186707
    Dołączam, jeszcze parę linków, które zrobione na gorąco pokazują jakimi to „terrorystami” są ci ze wschodu Ukrainy.
    https://www.youtube.com/watch?v=9j-i2wvwXNA &list=UU-5d-QB8E4X9YYtRvU0We8A
    https://www.youtube.com/watch?v=efMosh4xCow &list=UU-5d-QB8E4X9YYtRvU0We8A
    http://vk.com/antymaidan#/antymaidan?z=video187872095_168999021%2F76a810901418fbb09e
    jeniec z brygady AIDAR występuje także w filmie LIFENEWS
    http://www.youtube.com/watch?v=-L-Ad3aNzh4
    http://www.youtube.com/watch?v=BGepcBn0qJU#t=81
    https://www.youtube.com/watch?v=vuSIq-tsJi8 "

    Pozdrawiam inaczej myślących .

    Muszę powiedzieć wiele filmików oglądałem, na których widać,

    - wypuszczanie jeńców po zajęciu jednostek obrony granicy

    - jednostek Gwardii Narodowej

    - opatrywania ran jeńcom

    - wydawania żołnierzy ukraińskich w ręce rodziców

    - przekazują ciała zabitych drugiej stronie

    - rozbrajanie oddziałów i puszczanie w gaciach do domu

    Dziękuję za ostatnie zaproszenie, ale obowiązki rodzinne nie pozwalają na wiele czasu, myślami jestem z ofiarami bandytyzmu państwowego na wschodzie.

    Pozdrawiam

  • Dla mnie to raczej inscenizacja, bo sznur nienaturalnie sterczy jakby był podczepiony do czegoś na plecach w rodzaju szelek a nie do pętli na szyi. Podczas zbliżeń kamera filmuje od torsu w dół, po cóż innego niż żeby ukryć mistyfikację, bo na pewno nie dla efektu? Niemniej nie wątpię że neobanderowcy już niejednego powiesili czy zakatowali w Donbasie.

    @Kindzał to te same Czechy (z dużej, bez taniego szowinizmu proszę) z których pochodzili lotnicy dywizjonów 303, 302 czy 301 z Frantiszkiem na czele. Te same z których był Jan Żiżka uwieczniony w Grunwaldzie Matejki i te same od Jana Czapka z Sanu i sierotek wyprawiających się na krzyżaków z Polakami. Z Czechami, tak jak z Ukraińcami historia nas dzieli i łączy, ale kiedy Czesi mają na sumieniu kilkudziesięciu rozstrzelanych polskich żołnierzy-jeńców w 1920 Ukraińcy, czy dokładniej ich część znana jako banderowcy mają na koncie 200 tysięcy polskich cywilów zamordowanych nieporównywanie bardziej bestialsko. To taka "mała" różnica między ciosem w plecy RP Czechów w 1920 a Ukraińców-Banderowców od 1939 do 1945 kiedy polska zmagała się z najazdem Niemców i bolszewików.

  • Dla mnie to raczej inscenizacja, bo sznur nienaturalnie sterczy jakby był podczepiony do czegoś na plecach w rodzaju szelek a nie do pętli na szyi. Podczas zbliżeń kamera filmuje od torsu w dół, po cóż innego niż żeby ukryć mistyfikację, bo na pewno nie dla efektu? Niemniej nie wątpię że neobanderowcy już niejednego powiesili czy zakatowali w Donbasie.

    @Kindzał to te same Czechy (z dużej, bez taniego szowinizmu proszę) z których pochodzili lotnicy dywizjonów 303, 302 czy 301 z Frantiszkiem na czele. Te same z których był Jan Żiżka uwieczniony w Grunwaldzie Matejki i te same od Jana Czapka z Sanu i sierotek wyprawiających się na krzyżaków z Polakami. Z Czechami, tak jak z Ukraińcami historia nas dzieli i łączy, ale kiedy Czesi mają na sumieniu kilkudziesięciu rozstrzelanych polskich żołnierzy-jeńców w 1920 Ukraińcy, czy dokładniej ich część znana jako banderowcy mają na koncie 200 tysięcy polskich cywilów zamordowanych nieporównywanie bardziej bestialsko. To taka "mała" różnica między ciosem w plecy RP Czechów w 1920 a Ukraińców-Banderowców od 1939 do 1945 kiedy polska zmagała się z najazdem Niemców i bolszewików.

  • Nieustannie zadziwia mnie Pan swoją spostrzegawczością i odpornością na kacapską propagandę :)))
    Oczywiście, na ruskim klipie wszystko musi być dopracowane, aż do przesady. Nie może zabraknąć czerwono-czarnych opasek nawet na drzewach :))) Nagranie niby z kwietnia, a opublikował wielki odkrywca "Illia Murawiow" na swoim kanale. Wystarczy obejrzeć inne filmiki tej gadziny na jego kanale. Ale na takich debili, jak "jaroslaus" to oczywiście działa, "BOŻE DROGI" :))) co ta neohitlerowska kanalia może mieć wspólnego z Bogiem?!

  • iwanow żeby jak cię robiono - pewnym narządem, jeszcze trochę więcej ruszono skórą to by z ciebie dzik wyszedł....

  • W Azji nikt takiego tekstu nie mówi ot tak sobie ,wygląda na to ,że Putin jest
    gotów maksymalnie wykorzystać jednostronne rozbrojenie Jeleni i ich problemy
    gospodarcze. W współpracy z Chinami budującymi swoją wizję stosunków w Azji.

    tagore

  • Phi, nie takie klipy ruskie kręcą na użytek propagandy, są w tym mistrzami. A ten klip to klasyczny przykład dywersji "pod obcą flagą". Podaj Pan stronę i adres gdzie to wykopalisko Pan znalazłeś. Może być to potencjalnie ciekawe... Podaj Pan....

  • Właśnie niedawno w kontrze na wypowiedz Nazarbajewa na temat możliwości wyjścia jego kraju
    z unii celnej w wypadku uderzenia w interesy Kazachstanu, Putin oświadczył ,że nie było takiego kraju jak Kazachstan. Chyba do ludzi nie docierają fakty przez sito pobożnych życzeń.

    tagore

  • Chirurg z Izraela mówi: - U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy. Chirurg z Niemiec mówi na to: - Piękne osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po 4-ech tygodniach będzie szukać pracy. Rosyjski chirurg włącza się: - Panowie! Zapewne są to wielkie osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć połowę serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po 2-óch tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy. Polski chirurg na to: - Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce prawie 7 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz... cały kraj szuka pracy!

    x

  • tagore 31 August 2014, 09:10 Poprawność polityczna Salonu B

    Film był dostępny na rosyjskich stronach ,zasłonięta twarz uniemożliwia upewnienie się czy
    "wisielec" nie wisi czasem na szelkach .Obie strony robią co mogą aby propagandowo dokopać
    przeciwnikowi.

    tagore

  • "kwasi" oznacza kwaszenie ogórków, albo quasi myślenie quasi mądrali, czyli idioty udającego intelektualistę. U ruskich Azjatów nie ma co szukać słowności, zasad ani honoru. Chyba że Anarchista poszuka i znajdzie to na co zasłużył - psychuszkę.

  • Bardzo ciekawa informacja . Ukraina to nie Irak. Niemiecka minister przeciw pomocy wojskowej

  • bardzo ciekawa informacja . Ukraina to nie Irak. Niemiecka minister przeciw pomocy wojskowej

  • BOŻE DROGI TRAFIŁEM NA TO GDY PRZEKOPYWAŁEM ANGLOJĘZYCZNE BLOGI NA TEMAT NEO BANDEROWCÓW. TEGO NIE BYŁO OCZYWIŚCIE W MEDIACH, SAM FILM JEST Z KWIETNIA 2014 ROKU. ZOBACZCIE CO ROBIĄ NIEWINNEMU ROSJANINOWI . ŚCIĄGAJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE. POZDROWIENIA DLA WILDSTEINA!!! https://www.youtube.com/watch?v=Znux7819nvE

  • jaroslaus 31 August 2014, 09:04 Gdy banderowiec zostaje polskim bohaterem

    BOŻE DROGI TRAFIŁEM NA TO GDY PRZEKOPYWAŁEM ANGLOJĘZYCZNE BLOGI NA TEMAT NEO BANDEROWCÓW. TEGO NIE BYŁO OCZYWIŚCIE W MEDIACH, SAM FILM JEST Z KWIETNIA 2014 ROKU. ZOBACZCIE CO ROBIĄ NIEWINNEMU ROSJANINOWI . ŚCIĄGAJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE. POZDROWIENIA DLA WILDSTEINA!!! https://www.youtube.com/watch?v=Znux7819nvE