Pomnijmy ofiary żydów na Kresach, którzy mordowali Polaków w sposób nieustępujący okrucieństwem zachodnim kraińcom. Spory fragment książki Pana profesora Nowaka. Pozdrowienia dla Wildsteina. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/przemilczane-zbrodnie-jerzy-robert-nowak.pdf
No wlasnie.A gro obecnych politykierów i polskich "elyt" powoluje się na NATO i paragraf nr.5 który nawet po jego "modernizacji" od Lizbony do Chicago nie zmienia ani o jote naszej sytuacji.Jedyne wyjście to zrobić czxystke w rzadzie,potem w armii i w galopie brac się za modernizacje armii przy choć 70% udziale polskiego przemyslu zbrojeniowego.Szkolenia zolnierzy na poligonach a nie w salach wykładowych oraz zwiększenie nawet do 2,5-3% PKB w wydatkach na obronność przez 3-5lat.
A w ND jak zwykle banialuki. Dla przeciwwagi proponuję przeczytać tekst człowieka, który posiada merytoryczne przygotowanie z zakresu wojskowości: http://geopolityka.org/komentarze/2993-eugeniusz-janula-czarne-barwy-wrzesnia-1939-r
Dobry artykuł tyko miałbym jedno zastrzeżenie odnośnie co do liczby ofiar .Problem nigdy nie został naukowo opracowany setki przypadków wymordowania Polaków szczególnie z Polski Centralnej nigdy nie został ujawniony i zbadany wiele setek grobów nigdy nie odnaleziono. W innych opracowaniach te dane są określane nawet na 30 000 - 70 000 tysięcy osób , Niestety ślad po tych ludziach zaginął w wyniku zawieruchy wojennej. Dopóki nie poznamy prawdy o rzezi dokonanej przez ukraińskich nacjonalistów, polsko – ukraińskie pojednanie nie będzie możliwe .NIESTETY znacznie częściej słychać na Zachodniej u-krainie takie głosy,,Jeb ich mać, Lachy pryjechali, mogiłek szukają"
Dlaczego nie wolno nam zapomnieć o ofiarach UPA ani tolerować gloryfikacji i rozgrzeszania ukraińskich ludobójców? Ano właśnie dlatego: Nie mamy żadne potrzeby popierania Nacjonalistycznego banderowskiego rządu Kijowskiego wręcz przeciwnie z tych powodów należy obojętnie i chłodno obserwować wydarzenia i wyciągać z nich maksymalne korzyści dla Polski . W dobie broni atomowej i rakiet balistycznych nie ma potrzeby wspierania tej nacjonalistycznej - faszystowskiej ukrainy .
I tu się z Tuskiem zgodzę, "historia zatoczyła koło". W 39 roku jego dziadek napadł Polskę - 1/3 Narodu Polskiego zamordowanych, kraj doszczętnie zniszczony. Obecnie wnuk najeźdźcy z 39 roku namawia do wojny z Rosją, żeby kolejne 1/3 narodu posłać na zatracenie i zrównać z ziemią nadwiślański kraj. Historia kołem się toczy, ni chybił.
Jak Serbskie Kosowo ogłosiło tzw "niepodległość" lewicowy Salon zawył z zachwytu, nikogo nie obchodziło że to prastare Serbskie terytoria, Salon użył argumentu ......Albańczycy stanowią tam większość.......Teraz Ruscy stanowią większość na tzw Wschodniej Ukrainie i Salon jak by o tym fakcie nie raczy pamiętać....
Jedni i drudzy to nasi wrogowie, jedni i drudzy siebie warci, ale mam nadzieję że banderowcy dostaną solidnie w d.... czego im ze szczerego serca życzę
@ Adinocka). Ukraińskie chachły mają na sumieniu także wiele tysięcy Ludności Polskiej zamordowanej w czasie wojny Polski z ZURL z 1919r .Wystarczy poczytać trochę na ten temat . Skalą i okrucieństwem mordów zaszokowali wtedy cały Świat . Z Czechami łączy nas 1000 letnia historia raz dobra raz zła . Z chachłami mamy problem narodościowy od 23 lat . ukraińcy ( nazwa sztuczna - jak powstała można się dowiedzieć wyszukując informację o pierwszym obozie koncentracyjnym w Austrii ) zwalczali Polskę od 1919 r . Od I organizacji terrorystycznej do dzisiaj . Za pieniądze Sowietów ,Litvusów , Czechów i przede wszystkim Niemiec .
@ kamil1s1). Zaiste jakie to szlachetne i piękne życzenia ze strony naszych ,,braci ukrainskich" . jak nie chcą cię zarezać to Humanitarnie spalić ,najlepiej żywcem To takie wzruszające.
Niech PT użytkownicy zobaczą jakiej flagi używają terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego, co robią z ludnością cywilną, jakich mundurów używają na urlopie i jak uczą nienawiści swoje dzieci. To są terroryści, mordercy i faszyści tak jak ich upowscy tatusie i dziadkowie.
Chochoł? Może. Oto część mego wpisu adresowanego do P. Thorin: '... Co do Jarosza, to jego przynależność do wielkiego narodu żydowskiego, której nie powinien skrywać, bo tu się nie ma czego wstydzić, też jest znana. Niech Pan spojrzy tu: http://ts3.mm.bing.net/th?id=HN.608005513535816466 &pid=15.1 &H=106 &W=160
P. Thorin, dalej o Jaceniuku: znalazłam wpis jednego z użytkownikow o Jaceniuku. Cytuję: 'Pochodzenie Jaceniuka jest znane na Ukrainie i po za nia: 'Newly appointed/imposed Ukrainian prime minister, A Jew named Arseniy Yatseniuk announced on Monday that his government plans to sell Naftogaz Ukrainy, The national oil and gas company of the Ukraine....Yatseniuk, who has been linked to Jewish Ukrainian mafia boss Semion Mogilevich also stated his intentions to impose IMF austerity on the Ukraine, Already one of the poorest countries in Europe'. http://www.europeandailynews.org/2014/03/04/newly-appointed-jewish-prime-ministerdictator-of-ukraine-arseniy-yatseniuk-plans-asset-sales/ Jaceniuk to bankier i oligarcha. Nomen omen jego nazwisko wywodzi sie z hebrajskiego rdzenia 'joec' (יוֹעֵץ) i jidisz 'jecnu', ( ייצנע ) : radzic, doradca, a nie z jezyka slowianskiego.
Co do Jarosza, to jego przynależność do wielkiego narodu żydowskiego, której nie powinien skrywać, bo tu się nie ma czego wstydzić, też jest znana. Niech Pan spojrzy tu:
Po pierwsze nie Pius XII a XI a po drugie w którym miejscu tej encykliki, bo chodzi Ci o: ,,CARITATE CHRISTI COMPULSI" jest to co napisałeś bo nawet pobieżne przejrzenie tekstu encykliki daje negatywną odpowiedź. Jęli coś znajdziesz to poproszę o napisanie tego w oficjalnym języku Kościoła - łacinie. Nie interesuje mnie inna wersja.
"niespodziewane wtargniecie kacapow".... ten chochol, banderowski cham i bydlak zdziwil sie bardzo, ze juz nie mozna mordowac bezkarnie kobiet, dzieci i cywilow. Oby zdechl.
Nie tylko morze Azowskie. Właśnie nadeszły wiadomości, że powstańcy noworosyjscy przepędzili terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego z donieckiego lotniska i ługańskiego lotniska. Oba lotniska są wyzwolone. Wprowadzenie do akcji powstańczego lotnictwa bojowego przyśpieszyłoby ich zwycięstwo i koniec cierpień ludności cywilnej byłej wschodniej Ukrainy.
Słysz, pietuszok, tu masz Obamę: http://emptysuit.wordpress.com/2012/02/16/obama-does-the-nazi-salute/ Jakie byś nazwisko polityka lub innej znaczącej osoby w google nie wpisał i dodał "nazi salute" to znajdziesz, chociażby było to pure nonsensem. Sam niedawno udowadniałeś żydowskość Jaceniuka. Jaceniuk Żyd, Poroszenko Żyd, pewnie i Jarosz Żyd według ciebie :))) I hitlerowcy na dokładkę :))) Ale z ciebie kanalia, pewnie brzydzisz się sam sobą? Ja ci współczuję, pietuchi w raSSieji lekko nie mają, szczególnie w zonie. Ale jakieś resztki godności wypadało by zachować, nieprawdaż?
Witam Pana, P. Thorin. Natknie się tu Pan na watahę ukrofaszystów, nowobanderowców i faszyzujących ukraińskich studentów. Doradzam z nimi nie dyskutować. Kto sie z nimi nie zgadza, dostaje nalepkę agenta rosyjskiego lub wariata. Wypowiadają się najchętniej ad personam nie ad meritum. Szydzą. Są agresywni i aroganccy. Zaprzeczają ludobójstwu Polaków dokonanego przez Ukraińców. Co do faszyzmu, ma Pan rację, włączając Żenię Juszczenko sfotografowaną gdy wykonywała hitlerowskie pozdrowienie. Działają Ci sympatycy OUN-UPA wg. haseł 'hto ne skaczi toj moskal', 'moskaliaku i poliaku na giliaku' oraz 'moskali i lahi na nozi.' Jednakże każdy z nich pisze, że jest polskim patriotą, miał dziadka w Legionach lub AK, itp. łgarstwa. Przy okazji zamieszczam filmy pokazujące Ukraińców w mundurach SS oddających salwę honorową przy ponownym cerkiewnym pochówku Ukraińców z dywizji SS Galizien (Haliczyna) na komendę 'Feuer!", ukrofaszystów w akcji i dzieci uczone oddawać hitlerowskie pozdrowienie.
Nie nazywaj mnie "towarzyszem", nie spoufalaj się zanadto, bo odpowiednio zwyzywam :) Żaden ja tobie "towarzysz". Bredzisz coś o hajlowaniu Jaceniuka, jak jakiś kacapski prydurek. Jaceniuk ma swastykę na plecach, czy gdzie indziej? Koszulkę z totenkopfem nosi? W Polsce swego czasu współrządził LPR, znam osobiście (no może nie osobiście, ale z ryja i z ksywki) klientów, którzy byli w LPR i którym nazitatuaże i hajlowanie jest nieobce :)
A jak nazwać ludzi chodzących w koszulkach totenkopf, ze swastykami na flagach i tatuażach, łysymi łbami i pozdrawiających sie wyciągniętą w górę reką towarzyszu uri? :D premier jaceniuk też ma takie sweet focie, proszę sobie zerknąć jak cudownie się prezentuje z sieg heilem i łapą wywaloną w górę gdy marsze i parady odbiera hierojów ;) charakterystyczna nieświadomość towarzyszu....
Powstańcy chcieli wymienić się jeńcami z terrorystycznymi siłami kijowskiego reżymu faszystowskiego. Ponad 10 dni temu dali im listę imienną 5 powstańcow, których pojmali terroryści kijowscy. Dotychczas nie było odpowiedzi. Z tego powodu Minister Obrony DRL wstrzymał wymianę jeńcow. http://tvrain.ru/articles/ministr_oborony_dnr_kononov_dozhdju_vse_obmeny_voennoplennymi_ja_prekratil-374787/
Jedna z pierwszych wiadomości po przewrocie i objęciu władzy przez nazistów jaceniuka, był oto że zdeponował w 'bezpiecznych' stanach zjednoczonych ukraińskie złoto. Była to ogólnie dostępna wiadomość, nawet polskie media ją podawały. T oco się stało z tym zdeponowanym w bezpiecznych usa AU ze nagle znikło? To już nie jest zdeponowane u bezpiecznych amerykanów, jak sami ukraińcy ogłosili na wiosnę, co tłumaczyli tym że byle dalej z nim od ruska? ;) gubicie się towarzyszu i plączecie w zeznaniach:) ew. chodzi o to ze rusek ukradł je z ford knox? ;)
Pod Iłowajskiem terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego były w okrążeniu wojsk powstańców. Tam żadnych rosyjskich jenców nie było. Reżym kijowski przegrywa ten konflikt i ucieka w krainę goebbelsowskich fantazji, rozpaczliwie starając się zapobiec buntowi w wojsku i powstaniu ludności w zach.Ukrainie. http://www.nytimes.com/2014/08/28/world/europe/video-of-combat-in-eastern-ukraine-adds-to-worries-in-kiev.html
na początek dzień dobry, bo to mój pierwszy post. a teraz do tematu:
Wiadomość ważna, ale ujęta i zanalizowana w zbyt powierzchowny sposób. Rosja nie tyle przygotowuje się 'do wojny finansowej z zachodem' co pragnie ochronić swoje aktywa przed oczekiwanym collapsem dolara i spekulacyjnych gospodarek opartych na dowolnie dodrukowywanym śmieciu. Powołanie alternatywnego Funduszu Walutowego z innymi krajami BRIC oraz odejście w rozliczaniach za ropę ma ten sam cel - uniknięcie akumulowania nic nie wartego papieru, który inne Państwo dodrukowywać może w dowolnej ilości. AU na razie nikt nie umie dodrukowywać, więc tu kierunek jest jasny.
Co do statystyk na końcu - Chiny podają od dawna zaniżone dane, ujawniają tylko to co kupiły na rynku międzynarodowym, bez tego co posiadają ze swoich własnych kopalń i rafinerii złota, a te oczywiście posiadają. Tego w statystykach nie ujmują.
USA po latach szaleńczej polityki i płacenia za kolejne wojny złota nie posiadają prawdopodobnie wcale. Czego dowodem przeróżne skandale, zarówno z jakością bulionowych złotych orłów jak i sztab wypełnionych wolframem jak i ostatni skandal z niemożnością zwrotu niemieckiego depozytu AU a nawet okazania tego depozytu delegacji Bundesbanku. Bankrut to bakrut, nie czarujmy się. Europa także praktycznie nie posiada nic i na wypadek tzw. global reset w pieniądzu papierowym i powrotu do parytetu złota będzie bezbronna jak kwilące dziecię. Większość produkcji AU akumuluje od lat Azja.
Wszystko to prawda. Z tym, że nie 70 t a 300 kg. I nie Rosja skupiła, ale ukradła Ukrainie:
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-jaceniuk-rosja-ukradla-nam-300-kilogramow-zlota,nId,1489112
(to takie nawiązanie do Radia Erewań :))) )
To jest propagandowe kłamstwo Ford KNOX od dawna jest pusty USA przejadły swoje rezerwy .Największe rezerwy złota na świecie posiadają Stany Zjednoczone (261,5 mln uncji),
matisek366 Mylisz się jest to możliwe bo ciężar rozkłada się na powierzchnię wszystkich sztabek w dolnym rzędzie itd .Ponadto złoto nie jest aż tak plastyczne .
z tego co mi wiadomo to jest niemożliwe ułożenie złota w taki sposób jak jest to przedstawione na obrazku, ponieważ złoto jest na tyle ciężkie oraz miękkie, że sztabki u dołu by się spłaszczyły
Zgodnie ze starożytną rzymską zasadą, że russkij sołdat nikagda nie sdajetsa w plen putlerowsko-bolszewiccy naziści wycięli w pień wziętych do niewoli przez Ukraińców rosyjskich komandosów:
http://ru.tvi.ua/new/2014/08/31/voennye_rf_rasstrelyali_pod_ilovajskom_desyatki_svoikh_zhe___ranenykh_i_plennykh_rossijskikh_desantnikov
To się odbyło po ostrzelaniu podających się powstańcom ukraińskich żołnierzy przez oddział Prawego Sektoru. Faszyści z PS zabili ponad 300 poborowych żołnierzy armii ukraińskiej.
P. Koben44, dalej: nie jest jasne dlaczego politycy jak Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Mikke, Jaceniuk, Jarosz, Poroszenko, Kliczko, Tiahnybok i Tymoszenko skrywają swą przynalezność do wielkiego narodu żydowskiego, choć można ewentualnie zrozumieć dlaczego Jego Ekscelencja prez. RP skrywa pochodzenie dziadka, Osipa Szczynukowicza.
P. sugarless. Św. Piotr nie wpuszcza demonów. Upiory i demony mają specjalny krąg piekła, krainę wiecznej rozpaczy we mgle. U wrót już stoi kolejka prawoseków, azowców i innych ukrofaszystów. Słychać wycia i jęki esesmanów z SS Galizien.
Pod Starobieszewym faszyści z Prawego Sektoru ostrzelali poddających się powstańcom ukraińskich żołnierzy. Zabili ponad 300. http://rusvesna.su/news/1409491755
Pomnijmy ofiary żydów na Kresach, którzy mordowali Polaków w sposób nieustępujący okrucieństwem zachodnim kraińcom. Spory fragment książki Pana profesora Nowaka. Pozdrowienia dla Wildsteina. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/przemilczane-zbrodnie-jerzy-robert-nowak.pdf
No wlasnie.A gro obecnych politykierów i polskich "elyt" powoluje się na NATO i paragraf nr.5 który nawet po jego "modernizacji" od Lizbony do Chicago nie zmienia ani o jote naszej sytuacji.Jedyne wyjście to zrobić czxystke w rzadzie,potem w armii i w galopie brac się za modernizacje armii przy choć 70% udziale polskiego przemyslu zbrojeniowego.Szkolenia zolnierzy na poligonach a nie w salach wykładowych oraz zwiększenie nawet do 2,5-3% PKB w wydatkach na obronność przez 3-5lat.
A w ND jak zwykle banialuki. Dla przeciwwagi proponuję przeczytać tekst człowieka, który posiada merytoryczne przygotowanie z zakresu wojskowości: http://geopolityka.org/komentarze/2993-eugeniusz-janula-czarne-barwy-wrzesnia-1939-r
A Rosyjskie media donoszą że już zajęli lotnisko w Ługańsku i sturmują lotnisko w Doniecku i szykują się iść na Mariupol.
Dobry artykuł tyko miałbym jedno zastrzeżenie odnośnie co do liczby ofiar .Problem nigdy nie został naukowo opracowany setki przypadków wymordowania Polaków szczególnie z Polski Centralnej nigdy nie został ujawniony i zbadany wiele setek grobów nigdy nie odnaleziono. W innych opracowaniach te dane są określane nawet na 30 000 - 70 000 tysięcy osób , Niestety ślad po tych ludziach zaginął w wyniku zawieruchy wojennej. Dopóki nie poznamy prawdy o rzezi dokonanej przez ukraińskich nacjonalistów, polsko – ukraińskie pojednanie nie będzie możliwe .NIESTETY znacznie częściej słychać na Zachodniej u-krainie takie głosy,,Jeb ich mać, Lachy pryjechali, mogiłek szukają"
Dlaczego nie wolno nam zapomnieć o ofiarach UPA ani tolerować gloryfikacji i rozgrzeszania ukraińskich ludobójców? Ano właśnie dlatego: Nie mamy żadne potrzeby popierania Nacjonalistycznego banderowskiego rządu Kijowskiego wręcz przeciwnie z tych powodów należy obojętnie i chłodno obserwować wydarzenia i wyciągać z nich maksymalne korzyści dla Polski . W dobie broni atomowej i rakiet balistycznych nie ma potrzeby wspierania tej nacjonalistycznej - faszystowskiej ukrainy .
I tu się z Tuskiem zgodzę, "historia zatoczyła koło". W 39 roku jego dziadek napadł Polskę - 1/3 Narodu Polskiego zamordowanych, kraj doszczętnie zniszczony. Obecnie wnuk najeźdźcy z 39 roku namawia do wojny z Rosją, żeby kolejne 1/3 narodu posłać na zatracenie i zrównać z ziemią nadwiślański kraj. Historia kołem się toczy, ni chybił.
Spójrz wredny ruski agencie na własny awatar który prostytuujesz. Spieprzaj z tego Forum.
Mogą się zapluć swoją propagandą i tak ich działania Antypolskie są widoczne i prędzej świnia zobaczy niebo niż oni jakąkolwiek pomoc z Polski.
Aby gładziej przełykać ich banderowski jad, używają patriotycznych awatarów. Żywcem palić lubią: wołyńskie, stanisławowskie, tarnopolskie, Odessa. To nasi śmiertelni wrogowie.
Dokładnie rzecz biorąc to we Wrześniu 1939 roku zostaliśmy zaatakowani przez Niemcy, Rosję i Słowację.
Jak Serbskie Kosowo ogłosiło tzw "niepodległość" lewicowy Salon zawył z zachwytu, nikogo nie obchodziło że to prastare Serbskie terytoria, Salon użył argumentu ......Albańczycy stanowią tam większość.......Teraz Ruscy stanowią większość na tzw Wschodniej Ukrainie i Salon jak by o tym fakcie nie raczy pamiętać....
Jedni i drudzy to nasi wrogowie, jedni i drudzy siebie warci, ale mam nadzieję że banderowcy dostaną solidnie w d.... czego im ze szczerego serca życzę
@ Adinocka). Ukraińskie chachły mają na sumieniu także wiele tysięcy Ludności Polskiej zamordowanej w czasie wojny Polski z ZURL z 1919r .Wystarczy poczytać trochę na ten temat . Skalą i okrucieństwem mordów zaszokowali wtedy cały Świat . Z Czechami łączy nas 1000 letnia historia raz dobra raz zła . Z chachłami mamy problem narodościowy od 23 lat . ukraińcy ( nazwa sztuczna - jak powstała można się dowiedzieć wyszukując informację o pierwszym obozie koncentracyjnym w Austrii ) zwalczali Polskę od 1919 r . Od I organizacji terrorystycznej do dzisiaj . Za pieniądze Sowietów ,Litvusów , Czechów i przede wszystkim Niemiec .
@ kamil1s1). Zaiste jakie to szlachetne i piękne życzenia ze strony naszych ,,braci ukrainskich" . jak nie chcą cię zarezać to Humanitarnie spalić ,najlepiej żywcem To takie wzruszające.
Niech PT użytkownicy zobaczą jakiej flagi używają terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego, co robią z ludnością cywilną, jakich mundurów używają na urlopie i jak uczą nienawiści swoje dzieci. To są terroryści, mordercy i faszyści tak jak ich upowscy tatusie i dziadkowie.
http://novorossia.su/ru/node/5924
http://novorossia.su/sites/default/files/aeprni_0.jpg
https://www.youtube.com/watch?list=UUuRgUSdmne5RXVGjKuHLBCQ &v=MjpyjWvt-Hc
https://www.youtube.com/watch?v=u7Z0incwC2w
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=fY_cGkbuh90
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=Bfe1bnNjwq4
piszesz jak byś była czerwona do cna , posługujesz się słowem ,,faszysta, , w iście sowiecki sposób brzydzę się takich ludzi , spłoń
Azali łacina jest nadal oficjalnym językiem Kościoła, wliczając język liturgiczny?
Chochoł? Może. Oto część mego wpisu adresowanego do P. Thorin: '... Co do Jarosza, to jego przynależność do wielkiego narodu żydowskiego, której nie powinien skrywać, bo tu się nie ma czego wstydzić, też jest znana. Niech Pan spojrzy tu: http://ts3.mm.bing.net/th?id=HN.608005513535816466 &pid=15.1 &H=106 &W=160
P. Thorin, dalej o Jaceniuku: znalazłam wpis jednego z użytkownikow o Jaceniuku. Cytuję: 'Pochodzenie Jaceniuka jest znane na Ukrainie i po za nia: 'Newly appointed/imposed Ukrainian prime minister, A Jew named Arseniy Yatseniuk announced on Monday that his government plans to sell Naftogaz Ukrainy, The national oil and gas company of the Ukraine....Yatseniuk, who has been linked to Jewish Ukrainian mafia boss Semion Mogilevich also stated his intentions to impose IMF austerity on the Ukraine, Already one of the poorest countries in Europe'. http://www.europeandailynews.org/2014/03/04/newly-appointed-jewish-prime-ministerdictator-of-ukraine-arseniy-yatseniuk-plans-asset-sales/ Jaceniuk to bankier i oligarcha. Nomen omen jego nazwisko wywodzi sie z hebrajskiego rdzenia 'joec' (יוֹעֵץ) i jidisz 'jecnu', ( ייצנע ) : radzic, doradca, a nie z jezyka slowianskiego.
Co do Jarosza, to jego przynależność do wielkiego narodu żydowskiego, której nie powinien skrywać, bo tu się nie ma czego wstydzić, też jest znana. Niech Pan spojrzy tu:
http://ts3.mm.bing.net/th?id=HN.608005513535816466 &pid=15.1 &H=106 &W=160
Ciekawe o których Ukraińców chodzi czy o tych z Donbasu, którzy masowo napłynęli do Rosji i trzeba ich gdzieś umieścić, czy wszystkich ?
Po pierwsze nie Pius XII a XI a po drugie w którym miejscu tej encykliki, bo chodzi Ci o: ,,CARITATE CHRISTI COMPULSI" jest to co napisałeś bo nawet pobieżne przejrzenie tekstu encykliki daje negatywną odpowiedź. Jęli coś znajdziesz to poproszę o napisanie tego w oficjalnym języku Kościoła - łacinie. Nie interesuje mnie inna wersja.
"niespodziewane wtargniecie kacapow".... ten chochol, banderowski cham i bydlak zdziwil sie bardzo, ze juz nie mozna mordowac bezkarnie kobiet, dzieci i cywilow. Oby zdechl.
Nie tylko morze Azowskie. Właśnie nadeszły wiadomości, że powstańcy noworosyjscy przepędzili terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego z donieckiego lotniska i ługańskiego lotniska. Oba lotniska są wyzwolone. Wprowadzenie do akcji powstańczego lotnictwa bojowego przyśpieszyłoby ich zwycięstwo i koniec cierpień ludności cywilnej byłej wschodniej Ukrainy.
http://novorossia.su/ru/node/5919 http://novorossia.su/ru/node/5927
Słysz, pietuszok, tu masz Obamę: http://emptysuit.wordpress.com/2012/02/16/obama-does-the-nazi-salute/ Jakie byś nazwisko polityka lub innej znaczącej osoby w google nie wpisał i dodał "nazi salute" to znajdziesz, chociażby było to pure nonsensem. Sam niedawno udowadniałeś żydowskość Jaceniuka. Jaceniuk Żyd, Poroszenko Żyd, pewnie i Jarosz Żyd według ciebie :))) I hitlerowcy na dokładkę :))) Ale z ciebie kanalia, pewnie brzydzisz się sam sobą? Ja ci współczuję, pietuchi w raSSieji lekko nie mają, szczególnie w zonie. Ale jakieś resztki godności wypadało by zachować, nieprawdaż?
P. Thorin. Oto Jaceniuk oddający hitlerowskie pozdrowienie ('z łapą wywaloną w górę'):
http://www.democratic-republicans.us/images/yatseniuk-balcony-nazi-salute-ukraine.jpg
Wyglądała bardziej jak Grodzka, czy raczej jak Conchita Wurst?
Witam Pana, P. Thorin. Natknie się tu Pan na watahę ukrofaszystów, nowobanderowców i faszyzujących ukraińskich studentów. Doradzam z nimi nie dyskutować. Kto sie z nimi nie zgadza, dostaje nalepkę agenta rosyjskiego lub wariata. Wypowiadają się najchętniej ad personam nie ad meritum. Szydzą. Są agresywni i aroganccy. Zaprzeczają ludobójstwu Polaków dokonanego przez Ukraińców. Co do faszyzmu, ma Pan rację, włączając Żenię Juszczenko sfotografowaną gdy wykonywała hitlerowskie pozdrowienie. Działają Ci sympatycy OUN-UPA wg. haseł 'hto ne skaczi toj moskal', 'moskaliaku i poliaku na giliaku' oraz 'moskali i lahi na nozi.' Jednakże każdy z nich pisze, że jest polskim patriotą, miał dziadka w Legionach lub AK, itp. łgarstwa. Przy okazji zamieszczam filmy pokazujące Ukraińców w mundurach SS oddających salwę honorową przy ponownym cerkiewnym pochówku Ukraińców z dywizji SS Galizien (Haliczyna) na komendę 'Feuer!", ukrofaszystów w akcji i dzieci uczone oddawać hitlerowskie pozdrowienie.
https://www.youtube.com/watch?v=u7Z0incwC2w
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage &v=mrG_UZibwbU
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=fY_cGkbuh90
Pani Sylwia biła brawo - widziałem w telewizji!!!
faszyści z donbasSSu mają już swoja flotę, szok - jak dużo mozna kupić w sowieckich warzywniakach
Nie nazywaj mnie "towarzyszem", nie spoufalaj się zanadto, bo odpowiednio zwyzywam :) Żaden ja tobie "towarzysz". Bredzisz coś o hajlowaniu Jaceniuka, jak jakiś kacapski prydurek. Jaceniuk ma swastykę na plecach, czy gdzie indziej? Koszulkę z totenkopfem nosi? W Polsce swego czasu współrządził LPR, znam osobiście (no może nie osobiście, ale z ryja i z ksywki) klientów, którzy byli w LPR i którym nazitatuaże i hajlowanie jest nieobce :)
A jak nazwać ludzi chodzących w koszulkach totenkopf, ze swastykami na flagach i tatuażach, łysymi łbami i pozdrawiających sie wyciągniętą w górę reką towarzyszu uri? :D premier jaceniuk też ma takie sweet focie, proszę sobie zerknąć jak cudownie się prezentuje z sieg heilem i łapą wywaloną w górę gdy marsze i parady odbiera hierojów ;) charakterystyczna nieświadomość towarzyszu....
Powstańcy chcieli wymienić się jeńcami z terrorystycznymi siłami kijowskiego reżymu faszystowskiego. Ponad 10 dni temu dali im listę imienną 5 powstańcow, których pojmali terroryści kijowscy. Dotychczas nie było odpowiedzi. Z tego powodu Minister Obrony DRL wstrzymał wymianę jeńcow. http://tvrain.ru/articles/ministr_oborony_dnr_kononov_dozhdju_vse_obmeny_voennoplennymi_ja_prekratil-374787/
Jest tak dobrze że koniec bliski. Wymienił tu "brak bojowego ducha", "niespodziewane wtargnięcie kacapów",
"naziści jaceniuka" - charakterystyczne, hm.
@uri
Jedna z pierwszych wiadomości po przewrocie i objęciu władzy przez nazistów jaceniuka, był oto że zdeponował w 'bezpiecznych' stanach zjednoczonych ukraińskie złoto. Była to ogólnie dostępna wiadomość, nawet polskie media ją podawały. T oco się stało z tym zdeponowanym w bezpiecznych usa AU ze nagle znikło? To już nie jest zdeponowane u bezpiecznych amerykanów, jak sami ukraińcy ogłosili na wiosnę, co tłumaczyli tym że byle dalej z nim od ruska? ;) gubicie się towarzyszu i plączecie w zeznaniach:) ew. chodzi o to ze rusek ukradł je z ford knox? ;)
Pod Iłowajskiem terrorystyczne siły faszystowskiego reżymu kijowskiego były w okrążeniu wojsk powstańców. Tam żadnych rosyjskich jenców nie było. Reżym kijowski przegrywa ten konflikt i ucieka w krainę goebbelsowskich fantazji, rozpaczliwie starając się zapobiec buntowi w wojsku i powstaniu ludności w zach.Ukrainie. http://www.nytimes.com/2014/08/28/world/europe/video-of-combat-in-eastern-ukraine-adds-to-worries-in-kiev.html
na początek dzień dobry, bo to mój pierwszy post. a teraz do tematu:
Wiadomość ważna, ale ujęta i zanalizowana w zbyt powierzchowny sposób. Rosja nie tyle przygotowuje się 'do wojny finansowej z zachodem' co pragnie ochronić swoje aktywa przed oczekiwanym collapsem dolara i spekulacyjnych gospodarek opartych na dowolnie dodrukowywanym śmieciu. Powołanie alternatywnego Funduszu Walutowego z innymi krajami BRIC oraz odejście w rozliczaniach za ropę ma ten sam cel - uniknięcie akumulowania nic nie wartego papieru, który inne Państwo dodrukowywać może w dowolnej ilości. AU na razie nikt nie umie dodrukowywać, więc tu kierunek jest jasny.
Co do statystyk na końcu - Chiny podają od dawna zaniżone dane, ujawniają tylko to co kupiły na rynku międzynarodowym, bez tego co posiadają ze swoich własnych kopalń i rafinerii złota, a te oczywiście posiadają. Tego w statystykach nie ujmują.
USA po latach szaleńczej polityki i płacenia za kolejne wojny złota nie posiadają prawdopodobnie wcale. Czego dowodem przeróżne skandale, zarówno z jakością bulionowych złotych orłów jak i sztab wypełnionych wolframem jak i ostatni skandal z niemożnością zwrotu niemieckiego depozytu AU a nawet okazania tego depozytu delegacji Bundesbanku. Bankrut to bakrut, nie czarujmy się. Europa także praktycznie nie posiada nic i na wypadek tzw. global reset w pieniądzu papierowym i powrotu do parytetu złota będzie bezbronna jak kwilące dziecię. Większość produkcji AU akumuluje od lat Azja.
Wszystko to prawda. Z tym, że nie 70 t a 300 kg. I nie Rosja skupiła, ale ukradła Ukrainie:
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-jaceniuk-rosja-ukradla-nam-300-kilogramow-zlota,nId,1489112
(to takie nawiązanie do Radia Erewań :))) )
To jest propagandowe kłamstwo Ford KNOX od dawna jest pusty USA przejadły swoje rezerwy .Największe rezerwy złota na świecie posiadają Stany Zjednoczone (261,5 mln uncji),
matisek366 Mylisz się jest to możliwe bo ciężar rozkłada się na powierzchnię wszystkich sztabek w dolnym rzędzie itd .Ponadto złoto nie jest aż tak plastyczne .
z tego co mi wiadomo to jest niemożliwe ułożenie złota w taki sposób jak jest to przedstawione na obrazku, ponieważ złoto jest na tyle ciężkie oraz miękkie, że sztabki u dołu by się spłaszczyły
Przy założeniu współpracy Rosyjsko Chińskiej na tym polu robi się to dość czytelne.
City może zapłakać.
tagore
Zgodnie ze starożytną rzymską zasadą, że russkij sołdat nikagda nie sdajetsa w plen putlerowsko-bolszewiccy naziści wycięli w pień wziętych do niewoli przez Ukraińców rosyjskich komandosów:
http://ru.tvi.ua/new/2014/08/31/voennye_rf_rasstrelyali_pod_ilovajskom_desyatki_svoikh_zhe___ranenykh_i_plennykh_rossijskikh_desantnikov
To się odbyło po ostrzelaniu podających się powstańcom ukraińskich żołnierzy przez oddział Prawego Sektoru. Faszyści z PS zabili ponad 300 poborowych żołnierzy armii ukraińskiej.
http://rusvesna.su/news/1409491755
Wypadało by wyposażyć patrolowiec w kierowane rakiety ppanc ,bo z tym działkiem
są jak tarcza na strzelnicy dla czołgu.
tagore
P. Koben44, dalej: nie jest jasne dlaczego politycy jak Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Mikke, Jaceniuk, Jarosz, Poroszenko, Kliczko, Tiahnybok i Tymoszenko skrywają swą przynalezność do wielkiego narodu żydowskiego, choć można ewentualnie zrozumieć dlaczego Jego Ekscelencja prez. RP skrywa pochodzenie dziadka, Osipa Szczynukowicza.
P. sugarless. Św. Piotr nie wpuszcza demonów. Upiory i demony mają specjalny krąg piekła, krainę wiecznej rozpaczy we mgle. U wrót już stoi kolejka prawoseków, azowców i innych ukrofaszystów. Słychać wycia i jęki esesmanów z SS Galizien.
Przeholowało się z klejem, czy może radykalne zmiany poziomu cukru we krwi tak biją na dekielek?
:)))
"ż ó ń ę ą ć ł ś ź Ż ŚP. Jaroslaus" dobre, Panie Tutejszym, doskonałe :)))
swołocz ą ukrolska dostaje w dupe , wszyscy faszyści z batalinów donbas ,sicz azow będą sądzeni, oczywście większość idzie św piotra
Pod Starobieszewym faszyści z Prawego Sektoru ostrzelali poddających się powstańcom ukraińskich żołnierzy. Zabili ponad 300. http://rusvesna.su/news/1409491755