• tutejszym 2 September 2014, 21:51 Poprawność polityczna Salonu B

    pan nie może mnie obrazić, na jednym ogniu chcesz pan upiec dwie POTRAWY!!! Ja upiekę na jednym ogniu dwie PIECZENIE. Tym razem moje ostrzeżenie jest uzasadnione, a więc i życzliwe (a nie złośliwe), "Znaj proporcję, mocium panie". Pańskie rady trzymaj Pan dla siebie. Niech Pan trzyma na smyczy tego wielkorusa, który tkwi w Panu. Dobranoc.

  • Jak już wiele razy pisałem, twórcami ZSRR byli zwolennicy kosmopolityzmu (jednak z chwilą utworzenia swojego państwa kryminalnego m. in. za pieniądze Bauerów Rotschildów - na terenie tego państwa, diametralnie zmienili politykę) Wygląda na to, że Putin - powołany swojego czasu jako marionetka, załatwił parchatych. Powsadzał do więzień, zabrał majątki, a reszta szczurów uciekła za granicę, jak ABRAMowicz. Dlatego teraz, gdy nie ma pierwotnego ZSRR punkt ciężkości przeniósł się na EU gdzie jak na razie panuje miękki "komunizm" (tak naprawdę do prawdziwego komunizmu w Rosji nie było). Zastanawiające może być dlaczego parchów zawsze ciągnie do komunizmu. Odpowiedź jest prosta. Bo socjalizm/komunizm to władza zarówno nad obywatelami jak i pieniędzmi. Socjalizm w wydaniu żydowskim ma tyle wspólnego z dobrem robotników co ANGSOC z roku 1986 Orwella. Wracając do całej anty Putinowskiej propagandy. Również u Orwella we wspomnianym roku 1984 symbol fałszywej opozycji stanowi żyd Emanuel Goldberg, vide "opozycja" na tzw. Ukrainie, Dawid oszczerca, Gówno Prawda, TVN etc.

  • PIĘKNY JĘZYK - POLSCY KATOLICY GÓRĄ

  • "My na naszej polityce wyjdziemy tak, jak możni tego świata postanowią..." Wygląda na to, że mamy pecha... Jakoś polityką Węgier, Słowacji czy Czech" możni tego świata" nie sterują... I mogą prowadzić własna.

  • jan_de 2 September 2014, 21:40 Poprawność polityczna Salonu B

    Zaklęcie "które pozwoliłoby" mi "na wejście do pewnej grupy osób"?. A co to ma znaczyć? I poczuł się Pan urażony, że dwukrotnie użyłem słowa "pan" (z małej litery)? Tym razem moje ostrzeżenie będzie uzasadnione, a więc i życzliwe (a nie złośliwe). Niech Pan go trzyma na smyczy... I radzę się przespać. Dobranoc.

  • Inwestować w wojsko, samoobronę, sprzęt, organizację zawsze bezwzględnie należy. Do upadku banderyzmu na Ukrainie nie dojdzie, FR do tego nie dopuści. "Rosja na jednym ogniu upiecze dwie pieczenie ... ". My na naszej polityce wyjdziemy tak, jak możni tego świata postanowią. Margines swobody mamy bardzo wąski.

  • "FR na pewno nie dopuści do upadku banderyzmu"? Ale czy tylko dlatego "by mieć bat na Polskę"?Wyobraża Pan sobie jaki by w "cywilizowanej" Europie podniósł się wrzask, gdyby do tego doszło? Ale do tego nie dojdzie, pewnie ma Pan rację... Co to oznacza? Że Rosja na jednym ogniu upiecze dwie potrawy... A my na naszej polityce wyjdziemy, jak zawsze... Nie ma to jak mnożyć sobie wrogów, a potem: "inwestować w wojsko, samoobronę..."

  • tutejszym 2 September 2014, 21:28 Poprawność polityczna Salonu B

    Tak to słusznie odbieram, "niech pan tak trzyma dalej... (w sensie - Hyde w klatce).", "Rozumiem, że tak to pan odbiera: "protekcjonalny ton i werbalne sygnały o Pańskim poczuciu wyższości"". Widzi Pan, Pańskie poczucie wyższości ( tak to określam ) podświadomie daje takie sygnały!. Dwukrotnie Pan w stosunku do mnie zastosował "pan", jest mi to obojętne ale ja też podświadomie rejestruję różne fakty. Widzi Pan, Pańskim problemem jest brak zaklęcia które pozwoliłoby Panu na wejście do pewnej grupy osób.

  • Nie ma jeszcze definitywnej konkluzji holenderskiej a marionetka Mogherini już wie. W Rzymie dobrze kładą kabałę.

  • jan_de 2 September 2014, 21:18 Poprawność polityczna Salonu B

    No dobrze, za: "niech pan tak trzyma dalej... (w sensie - Hyde w klatce)." - przepraszam, pewnie nie było wtedy potrzebne... Ale to co najwyżej, za złośliwość poczytywać można... Rozumiem, że tak to pan odbiera: "protekcjonalny ton i werbalne sygnały o Pańskim poczuciu wyższości". No nie wiem... Wiem natomiast z pewnością, że taki nie jestem... Bo mam tyle wątpliwości... Uknułem sobie nawet na własny użytek - ale nie świadczy to chyba przeciwko mnie? - ma to mnie tylko podnieść na duchu ...smutne jest to, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości... Weźmy konflikt na wschodzie Ukrainy... Każdy rozsądny człowiek wie, że obie strony wykorzystują propagandę... Pytanie, jak ma się zachować nie tylko rozsądny, ale i uczciwy człowiek? Odpowiedz wydaje się oczywista... Powinien stanąć po stronie ofiar, a nie oprawców... To, że cywilni mieszkańcy Donbasu w zdecydowanej większości popierają separatystów, nie zmienia faktu, że są ofiarami.

  • Co wiemy dotychczas: poprzednie wpisy: 7 sierpnia 2014 r. malezyjska prasa ogłosiła stwierdzenie delegata OSCE Michala Bociurkiwa, że samolot został zestrzelony przez myśliwce. Bociurkiw jest Ukraińcem z Kanady, który był delegowany przez OSCE na miejsce rozbicia się lotu MH 17 aby zbadać przyczynę katastrofy. Stwierdzenie swoje wygłosił 29 lipca b.r. podczas wywiadu z Canadian Broadcasting Corporation. Dodał, że części kadłuba byly podziurawione przez silny ogień karabinu maszynowego ('There have been two or three pieces of fuselage that have been really pockmarked with what almost looks like machinegun fire; very, very strong machinegun fire'). Wcześniej, 3 sierpnia b.r., reporter Associated Press Robert Parry, piszący dla Consortium News, zacytował swe źródła w wywiadzie USA, że ukraińskie siły zbrojne ponoszą odpowiedzialność za zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą ( http://consortiumnews.com/2014/08/03/flight-17-shoot-down-scenario-shifts ). Malezyjski artykuł nosi tytuł 'Badacze z USA stwierdzaja, że MH17 został strącany przez samolot' ('US analysts conclude that MH 17 downed by aircraft'). Ten artykuł jest tu: http://www.nst.com.my/node/20925 . Wywód OSCE był drukowany w prasie światowej i pokazał sie na wielu internetowych witrynach, np. tu: http://beforeitsnews.com/2012/2014/08/not-reported-by-the-global-mainstream-media-malaysian-press-charges-ukraine-government-shot-down-mh17-us-experts-concur-2451802.html . Srodki masowego przekazu w UE zatajają te informacje przed publicznością. Przypomnijmy sobie informacje zamieszczoną w Twitter przez kijowskiego kontrolera lotów, Hiszpana 'Carlos', zaraz po wypadku. Dwa ukraińskie myśliwce leciały koło tego Boeinga tuż przed jego zestrzeleniem. 'Caza' to jest myśliwiec. Powstańcy nie mają 'dos cazas'. Carlos. @spainbuca El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares 9:48 - 17 julio 2014. El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares, ✈ Carlos. @spainbuca Sí las autoridades de kiev, quieren decir la verdad, esta recogido 2 cazas volaron muy cerca minutos antes , no lo derribo un caza. 9:54 - 17 julio 20. Jeden z uzytkownikow na tym forum uprzednio dokonal wpisu o Carlosie. Cytuję: 'Na krótko przed tym, jak w mediach zaczęły pojawiać się informacje o zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga 777 nad terenami kontrolowanymi przez noworosyjskich powstańców, jeden z cywilnych kontrolerów lotu na kijowskim lotnisku w Boryspolu za pośrednictwem serwisu Twitter zaczął na bieżąco relacjonować sytuację. O jego wpisach informuje portal GlobalResearch.ca. Konto @spainbuca należało do Hiszpana znanego tylko pod imieniem (lub pseudonimem) „Carlos”, od pięciu lat pracującego jako kontroler lotów na kijowskim lotnisku. Konto założono w 2010 roku a obserwowało je 11 tysięcy osób. Autor często dzielił się za jego pośrednictwem informacjami z życia ukraińskiego lotniska. Wieczorem 17 lipca, jeszcze zanim świat obiegły relacje o tragicznym końcu MH17, „Carlos” porzucił dotychczasowy lekki ton swoich wpisów. W ciągu dwóch następnych godzin w kolejnych krótkich wiadomościach przekazał między innymi: - do wieży kontroli lotów w porcie lotniczym Kijów-Boryspol 7 minut po zniknięciu samolotu z radaru wkroczyły ukraińskie służby specjalne wraz z obcokrajowcami, już wtedy mówiono o zestrzeleniu; - w ciągu trzech ostatnich minut lotu MH17 towarzyszyły dwa ukraińskie myśliwce, widziane na radarach przez personel kontroli lotów; - o eskorcie MH17 przez ukraińskie myśliwce wiedzieli ludzie z ministerstwa spraw wewnętrznych, ale nie wojskowi; Z racji użycia we wpisach języka hiszpańskiego, pozostały one niezauważone przez większość komentujących bieżące wydarzenia 17 lipca. Krótki wywiad z „Carlosem” przeprowadziła jedynie hiszpańskojęzyczna redakcja kanału Russia Today – mówi w nim on, że z racji swoich ostatnich wpisów otrzymał liczne pogróżki od ludzi związanych z „Majdanem” a ukraińskie władze dały mu i jego rodzinie 24 godziny na opuszczenie kraju. Treść wpisów w tym materiale nie jest komentowana ani rozwijana. Konto @spainbuca zostało usunięte z Twittera. Informacje podawane przez kontrolera lotów pokrywają się z tymi upublicznionymi przez brytyjskie media. Jak podaje „Telegraph”, trasa ostatniego lotu MH17 była nietypowa: została odchylona od zwykłego kursu o kilkaset kilometrów na północ. Co najmniej dziesięć poprzednich lotów MH17 nie przebiegało nawet w pobliżu terenów objętych walkami. Dla gazety wypowiedział się Robert Mark, pilot komercyjny i redaktor magazynu „Aviation International News Safety”, potwierdzając, że według zapisu tras lotów 17 lipca MH17 leciał nietypową trasą. Dodał także, że w przypadku gdyby był kapitanem tego rejsu i otrzymał polecenie zmiany trasy na przebiegającą nad rejonem walk, nigdy by się na to nie zgodził z własnej woli. - za Xportal.pl. Czytaj więcej tu http://fakty.interia.pl/raport-samolot-zestrzelony-na-ukrainie/informacje/news-nie-mozemy-tolerowac-prob-tuszowania-prawdy-o-locie-mh17,nId,1471730#utm_source=paste &utm_medium=paste &utm_campaign=firefox.' Fotografia części kabiny pilotów podziurawiona serią karabinu maszynowego jest tu: http://themillenniumreport.com/wp-content/uploads/2014/08/MH17-part-with-holes-identified.jpg . W przechwyconej rozmowie pracownicy miliardera Kołomojskiego i ministra obrony Ukrainy Walerego Geleteja, Swiatosław Olijnik i Anatolij Gricenko, omawiają zestrzelenie lotu MH 17. Z rozmowy jasno wynika, że zestrzelenie było celowe i przygotowane i wykonane przez obecne władze kijowskie. Rozmowa jest po ukraińsku lecz jest dodane tłumaczenie na angielski. http://themillenniumreport.com/2014/08/hackers-learned-who-shot-down-boeing-in-ukraine/

  • P. Votum_separatum: pełna racja; na dodatek działalność tych powstańców osłabia neohitlerowską Ukrainę - wroga Polaków.

  • Od zawsze twierdziłem że twór "ZapUkr" jest potworną alternatywą dla nas.

  • Bieg wydarzeń wskazuje na to, że kawałek b. Ukrainy na wschód od Dniepru będzie osobnym organizmem państwowym. Ten kawałek będzie w sojuszu z FR. Reszta to będzie neohitlerowskie mafijne państwo wrogie Rosji i Polsce. Już tak jest. Analiza prof. Bielenia odnosi się do tego pozostałego państwa odwłokowego na zachód od Dniepru i jest przekonywająca.

  • Myślę, że wychodzi Pan z błędnego założenia... To nie tyle Białoruś jest antypolska, co Polska jest anty białoruska... To samo dotyczy Rosji... Naprawdę Pan tego nie widzi? Wie Pan, że Polacy na Litwie zazdroszczą Polakom na Białorusi? Na tej anty polskiej Białorusi? Ale wystarczy, że na Białorusi zostanie obalony Łukaszenka i do władzy dojdzie opozycja - która uważa polaków za Białorusinów, wyznających katolicyzm, a role się odmienią: Polska będzie probiałoruska, a Białoruś... będzie czymś na kształt Litwy , niestety do potęgi trzeciej...

  • webprojektant 2 September 2014, 20:59 Niemcow: Rosja staje się prowincją Chin

    i bardzo dobrze

  • tutejszym 2 September 2014, 20:55 Poprawność polityczna Salonu B

    Widzi Pan, razi mnie u Pana ten protekcjonalny ton i werbalne sygnały o Pańskim poczuciu wyższości. Dla mnie jest to oznaka wielkorusa, wzbudza to we mnie autentyczną niechęć, być może jest to uraz tkwiący we mnie. Pańskie "niech pan tak trzyma dalej... (w sensie - Hyde w klatce)." nie zabrzmiało dla mnie zbyt przyjemnie.

  • Brawo ! Usmażyć banderowców w tym kotle Gradem ! Nie brać jeńców ! Miejsce ukraińskiego śmiecia jest na wysypisku śmieci - niech tam gniją ich truchła , tak żeby nie pozostał po tych zwierzętach bez duszy żaden ślad na ziemi a ich matki nie znały nawet miejsca w którym znajduje sie ich ścierwo !

  • Tego ja osobiście bardzo się obawiam. Ale FR na pewno nie dopuści do upadku banderyzmu. Będzie to bat na Polskę i straszak dla Europy. Na pewno powinniśmy inwestować w wojsko, samoobronę i sprzęt. Aby dla potencjalnego przeciwnika rachunek zysków i strat z tytułu agresji był w miarę nieopłacalny.

  • mamy w narodzie zakorzenioną strasznie mocną rusofobie , bo ruscy to mocarstwo bo ruscy wszystko mogą , mają trochę żelastwa z zimnej wojny i straszą sąsiadów , pęka lina nie komandos ;)

  • jan_de 2 September 2014, 20:44 Poprawność polityczna Salonu B

    Dziękuję, ale co Pan z tym wielkorusem... Czy ktoś ma jeszcze takie wrażenie jak Pan? Może nie dostrzegam czegoś u siebie?

  • @data1 No właśnie myli się Pan. Ludzie którzy najgłośniej pieją przeciwko Rosji to dawni komuniści, czy to bolszewicy z PZPR, czy trockiści z "opozycji" PRL. Po prostu mają w genach zakodowane służenie najsilniejszemu w danej konstelacji politycznej. Oczywiście są jeszcze stare pryki z tzw. betonu partyjno-wojskowego, którzy tęsknią za swoimi kumplami. Ale ci w Rosji też już są dziadami i siedzą na emeryturach bez wpływu na sytuację. Jeśli chodzi o to kogo się broni to uważam Rosję za małego diabła lokalnego, a USA za samego Lucyfera globalnego, który wysłał na Ukrainę swoje małe diablęcia. Dlatego życzę jak najlepiej powstańcom Donbasu mimo to, że akurat to prawdopodobnie jest na rękę diabłowi lokalnemu ;-)

  • Czy to coś złego, że chcę wiedzieć z kim rozmawiam?

  • "Nie ma żadnych gwarancji, że Ukraina ze względu na swoją ideologię nie stanie się w przyszłości państwem antypolskim"
    Również nie ma gwarancji, że zwasalowana przez Rosję Ukraina nie będzie antypolska, bo np.Białoruś jest antypolska to dlaczego kacapska Ukraina nie może?

  • @data1: Widzę, że Pan Profesor jest dla Pana podejrzany. Dlaczego nie pójdzie Pan krok dalej i napisze w ślad za Feliksem, skądinąd naszym rodakiem: Dajcie mi Pana Profesora, a "paragraf" już na niego znajdę...

  • tutejszym 2 September 2014, 20:40 Poprawność polityczna Salonu B

    Ja też Panu życzę, Panie Jan_De abyś Pan swojego wielkorusa trzymał za pazuchą, w konwersacji to bardzo przeszkadza. Jestem na to uczulony. Rozumiem że chciałeś Pan powiedzieć: "Widzi Pan, Panie Tutejszym, jak wielkie znaczenie może mieć cudzysłów... Gdyby zamiast zalecenia (bez cudzysłowu), użył Pan słowa: rada, czy też porada - zapewne nie zwróciłbym na to uwagi, a już na pewno bym się nie czepiał... Pozdrawiam. " Pozdrawiam Pana.

  • Tak się akurat dziwnie składa, że zwolennicy Rosji w większości wywodzą się z ludzi dawnego systemu (bądź ich progenitury), którzy służyli Moskwie.

  • jan_de 2 September 2014, 20:31 Poprawność polityczna Salonu B

    Widzi Pan, Panie Tutejszym, jak wielkie znaczenie może mieć cudzysłów... Gdyby zamiast zalecenia (bez cudzysłowu), użył Pan słowa: rada, czy też porada - zapewne nie zwróciłbym na to uwagi, a już na pewno bym się nie czepiał... No i zgodnie z Pańską sugestią nie błagam ale życzę: niech pan tak trzyma dalej... (w sensie - Hyde w klatce). Pozdrawiam,

  • anarchista 2 September 2014, 20:27 Kresy Zachodnie 1 września 1939 roku

    Pełny odjazd Elektrowstrząsy są bardzo silne co już ten człowiek pisał i gdzie to nie miał ojca dziadka i babci w kilku powiatach jednocześnie i to w tym samym czasie. Tym razem w Kowlu. Świetny materiał dla psychiatry zajmującego się schizofrenią.

  • @Jan53: No więc? do czego Pan zmierza? Sam Pan pisze: „wraku już nie ma.Jest cos co go przypomina”. Więc jak chce Pan przeprowadzić rekonstrukcję samolotu z czegoś, czego po 4 latach już praktyczne nie ma? Oczywiście - przyznaję - należało to zrobić. Należało zrobić wszystko, by przyczyny katastrofy do końca wyjaśnić, a teorie spiskowe, mogły pojawiać się w jedynie chorych głowach… Ale teraz? Po 4 i pół roku? Będziemy szczęśliwi, bo złożymy go na złomowisku? Ma Pan inny pomysł na „zagospodarowanie” tego, co po Tupolewie zostało? Tego co dziś, ledwie go przypomina? Więc żadnych dowodów w tym co po Tupolewie zostało - nie znajdziemy...Dlaczego dotychczas nie oddano wraku? Może rzeczywiście mieli coś do ukrycia - jak Pan sugeruje... Ale proszę sobie przypomnieć, że już parę dni po katastrofie wiele środowisk w kraju znało już sprawcę i oficjalnie stawiało diagnozę: zamach. A inni dodawali: zmowa Putina z Tuskiem... Może więc zadziałała - przyznaję, w polityce głupia - III zasada Newtona?

  • @data1: 02.09.2014 22:13). To poczytaj i poszukaj życiorysu a nie atakuj na ślepo . A faszystowska ukraina była jest i będzie Antypolska i dlatego należy ignorować jej problemy a jego poglądy odzwierciedlają poglądy POLAKÓW a ty ukrze spadaj do kijowa a nie obrażaj Ludzi.

  • tutejszym 2 September 2014, 20:19 Poprawność polityczna Salonu B

    Panie Jan_De tradycyjnie przed wyborami pada sakramentalne pytanie: " A na kogo dziadek będzie głosował"? Ja odpowiadam na kogo, sądzę że skoro pada pytanie to odpowiedź jest dla pytających ważna. I to tylko tyle. To są moje "zalecenia", głosują wszyscy jak chcą, ja o nic się nie pytam. Zresztą głosujemy na luzie, w sumie nasze głosy niewiele znaczą. Kościół,głosowanie, wspólny obiad. Młodzież idzie na spacer po lesie, ja z reguły ucinam sobie drzemkę. Zwykła niedziela. Ma Pan rację, przeceniam chyba rolę swojej osoby przy podejmowaniu decyzji rodziny. Osobiście dużą wagę przywiązuję do opinii najmłodszego syna. Na koniec prośba do Pana: przestań pan mnie błagać, zachowuj się Pan normalnie. To spowoduje odpowiednio symetryczne moje zachowanie. Pozdrawiam.

  • listonosz 2 September 2014, 20:17 Kresy Zachodnie 1 września 1939 roku

    Mieszkam w południowym krańcu Powiatu Kępińskiego kilka kilometrów od ówczesnej granicy. Akurat w mojej okolicy z niemcami był spokój. Prawdopodobnie dlatego, że ówczesne majątki ziemski z gminy i okolicy były od kilkudziesięciu lat w rękach niemców, wcześniej większość z tych majątków należała do rodu Trzcińskich przez kilka wieków.
    O Wyszanowie mówi się także, że mordy dokonywane tam i w okolicy są zemstą za rozbicie i rozbrojenie niemców w czasie Powstania Wielkopolskiego, największy sukces powstańców w tych okolicach. Opowiadała mi o tym także babcia, której ojciec jako Powstaniec walczył m.in. w Wyszanowie.
    W tekście jest także napomknięcie o odpuście w Mikorzynie kiedy niemcy wjechali do tej miejscowosci. Byli oni bardzo zdziwieni saistniała sytuacją i pomyśleli ze ta wystrojona wioska i budy są na ich przywitanie. I faktycznie tam z niemcami na początku był większy spokoj niż gdzie indziej w okolicy.

  • anarchista 2 September 2014, 20:14 Poprawność polityczna Salonu B

    Panie Jan_De: Nie chcę mi się sprawdzać ale wygląda na to że , ten Forumowy Idiota to nie jest tylko jedna osoba dochodzę do wniosku że to jakiś zespół i to liczny siedzący na tym forum non stop może jedna sala z Psychiatryka ? .w ramach terapii zbiorowej Proszę zerknąć na czas kolejnych wpisów .Jedna osoba nie ma możliwości przeczytania i napisania odpowiedzi w kilu wątkach w takim czasie .- wniosek robi to kilka osób i posługuje się tym samym nickiem .Stąd zauważane przez Pana objawy Schizofrenii . pozdrawiam Anarchista i kilkunastu innych nicków co odkrywczo zauważył Tutejszy - to taka podła i skarlała odmiana chłopskiego patriotyzmu.
    Tutejszym:
    02.09.2014 21:41
    Tutejszym:
    31.08.2014 10:55

  • Na całym świecie wiadomo co robili rodzice człowieka jakie jest jego pochodzenie i droga życiowa np. Georgowi Bushowi wypominano iż jego dziadek robił biznes z nazistami.
    Jak ktoś broni Rosjan to chcę wiedzieć kto on.

  • Oczywiście: rozum Pana Profesora, logika argumentów czy kojarzenie faktów, nie ma tu nic do rzeczy... Wypada pogratulować logiki, panie data1. Do czego to człowiek się nie odwoła, aby tylko odrzucić argumenty sprzeczne z jego poglądami...

  • Wydaje mi się, że należy zbadać korzenie pana profesora wtedy wyjdzie co za jeden (czy był członkiem PZPR, ewentualnie czy współpracował z SB a potem co robili rodzice, czy to była resortowa rodzina i wtedy będzie jasne dlaczego ma takie poglądy)

  • ukry_w_piach 2 September 2014, 20:01 Szturm na port lotniczy w Doniecku [+VIDEO]

    W trakcie walk o lotnisko bohaterscy powstańcy , nieustraszeni bojownicy o wolność i demokrację , wyzwoliciele z pod faszystowskiego jarzma bezbronnej ludności cywilnej Donbasu tak bestialsko mordowanej tysiącami przez ostatnie miesiące przez ukraińskich faszystów zlikwidowali kilkudziesięciu najemników z Polski ( Zdrajców Narodu Polskiego !!! ) którzy za judaszowe srebrniki od CIA jak ułomne męskie prostytutki bez honoru , ramie w ramie z banderowcami mordowali w bestialski sposób bezbronne kobiety oraz dzieci !

  • Adamiec ,Forumowy błazen Tutejszym:02.09.2014 20:53 ). Przepraszam Pana - "Anarchista" i TAK TRZYMAJ MOŻE PRZYJMĘ TE PRZEPROSINY. Przeprosiłem za SWOJE chamstwo Panie Januszu S. "Anarchista", jeszcze 20 minut z zgaszą MI światło, będzie trochę spokoju. EOM. Dzisiejsze elektrowstrząsy bardzo mie osłabiły to pisze głupoty .JUŻ DOBRZE IDŻ SPAĆ ,,TUTEJSZY "

  • jan_de 2 September 2014, 20:01 Poprawność polityczna Salonu B

    ....przepraszam - tu dokończę..."ws głosowania dla mojej rodziny..." Pan wydaje swojej rodzinie ZALECENIA? Jak KC PZPR swoim członkom? Jestem pewien, że pańska rodzina potrafi sama myśleć, a Pan chce jej powiedzieć CO NALEŻY MYŚLEĆ... Na koniec błagam, Panie Tutejszym, nie pozwól Pan Mr Hyde dojść do głosu..

  • Adamiec ,Forumowy błazen Tutejszym: 02.09.2014 21:41) CHAMA SZUKAJ W SWOJEJ RODZINIE A DO MNIE ZWRACAJ SIĘ JAŚNIE PANIE. PO RAZ KOLEJNY ZWRACAM CI ,,CHAMIE" UWAGĘ PRZESTAŃ CZEPIAĆ SIĘ MNIE I W SWOIM CHORYM UMYŚLE ZDECYDUJ SIĘ DO KOGO NA TYM FORUM JESTEM POD NICKIEM ,,ANARCHISTA" I NIKT WIĘCEJ . WIĘCEJ NA MÓJ TEMAT NIE MOŻESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ CHOĆ BYŚ ZAFAJDAŁ CAŁE SWOJE PIELUCHOMAJTKI BO JAK NA RAZIE ZDRADZASZ SYMPTOMY SCHIZOFRENII I TO GŁĘBOKO ZAAWANSOWANEJ . ZE ZNAJOMOŚCI REGULAMINU ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO WYNIKA ŻE , PRZEBYWASZ TAM OD LAT. POLECAM ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM .

    3 .Rejestracja upoważnia do dodawania materiałów własnych. W przypadku kiedy materiały dodane chronione są prawem autorskim, dodanie materiału własnego równoznaczne jest z posiadaniem do niego praw własności, tudzież wzięciem przez użytkownika pełnej odpowiedzialności przewidzianej w Kodeksie Cywilnym za prawo przetwarzania zamieszczonego materiału, a także treści w nim zawarte

  • jan_de 2 September 2014, 19:55 Poprawność polityczna Salonu B

    @Tutejszym: staram się unikać polemiki z Panem. Ale to co Pan tu napisał, mocno mnie poruszyło. Z jednej strony "Stanowisko PIS wobec ukraińskiego banderyznu głęboko i boleśnie mnie dotyka." Może Pan nie uwierzy, ale mnie również... Zaraz potem dodaje Pan jednak, że nie wie, jakie ma wydać "ZALECENIA

  • lokis1271 2 September 2014, 19:51 Polska sprzedaje węgiel Ukrainie

    Szanowny Panie Tagore!
    Wspomnę jeszcze o znakomitej optyce z Kijowskich Zakładów Optycznych - lornetki, lunety, celowniki, noktowizory, obiektywy fotograficzne, itd...
    Pozdrawiam
    Lokis

  • Wreszcie jakiś mądry i rozsądny głos - niestety - wołającego na puszczy... Nasze "pluralistyczne", i "obiektywne" media po prostu go zignorują...

  • @matsilver : Lwów napisze swój podręcznik historii Ukrainy
    Dodane przez Zalewski
    Opublikowano: Poniedziałek, 24 stycznia 2011 o godz. 15:03:58 htmlttp://www.kresy.pl/volgal,aktualnosci?zobacz/lwow-napisze-swoj-podrecznik-historii-ukrainy

  • Przeprosiłem za Twoje chamstwo Panie Januszu S. "Anarchista", jeszcze 20 minut z zgaszą Tobie światło, będzie trochę spokoju. EOM.

  • Adamiec ,Forumowy błazen Tutejszym:02.09.2014 20:53 ). Przepraszam Pana - "Anarchista" i TAK TRZYMAJ MOŻE PRZYJMĘ TE PRZEPROSINY.

  • tagore 2 September 2014, 19:36 Polska sprzedaje węgiel Ukrainie

    Barter górą : silniki do śmigłowców, licencje np na kolczugę czy rakiety ,jest co brać.

    tagore

  • Adamiec ,Forumowy błazen Tutejszym Przepraszam Pana Janusza S. - "Anarchista" COŚ POKRETNE TE TWOJE PRZEPROSINY TAK JAK TWÓJ UMYSŁ SPACZONY I ZAATAKOWANY SKLEROZĄ .

  • kp 2 September 2014, 19:31 Logika kulawego realizmu

    Pana Żurawskiego ... i Pana Krupę łączy niewątpliwie jedno - obaj próbują być bardzo rozważni i obaj stracili całkowity kontakt z rzeczywistością. W przypadku pierwszego wynika to z jego antyrosyjskości, a w przypadku drugiego z jego prorosyjskości maskowanej elementami zrozumienia dla rosyjskich interesów i rzekomo partnerskiego stosunku Rosji do Polski.