Amstaf358 mierz siły na zamiary czy ja powiedziałem że mamy ich popierać ? Nie! Alw też nie możemy pokazywać capemu światu jak to bardzo ich nienawidzimy i że jesteśmy pierwsi by na nich ruszyć za Ukrainę bo stracimy na tym najwięcej co już się dzieje. Premier Węgier taki prorosyjski że sprzedał po cichu broń Ukrainie. I co ma spokój z Rosja a i ukrainie pomógł by szybko nie padła a my się rzucamy naRosje w obronie ukrainy jak w 39 na Niemcy w obrobie Francji. Zero korzyści jak się skończyło każdy wie. Historia lubi się powtarzać !
jaroslaus, popaprany Żydzie. Mówiłem Tobie że papiery aryjskie u mnie już masz. Czyżbyś odczepił się od Żydów a wziął się za Litwinów?. Nie potrafisz przemawiać inaczej niż tylko językiem nienawiści?. Nie "psi warkot", nie "litewski chamie" tylko "psi warkot jaroslausa, tego chama". Rozmawia się z innymi twarzą w twarz, patrząc sobie w oczy. Kim Ty jesteś, skąd taka Twoja postawa, dowartościowujesz się. Język litewski należy do grupy języków bałtosłowiańskich.
To będzie przy granicy Polski. Czyżby ruskie planowały w tym czasie jawną agresję na Ukrainę? Ciekawe, podziel się tymi informacjami ruski agencie z nami...
Lietevusy mówiły kiedyś, że ten ich psi warkot wywodzi się z łaciny. Naprawdę wszystko u tej swołoczy jest możliwe. Chce się tylko rzec: litewski chamie klęknij przed Polskim Panem.
Votum_sepaqratum, Ty mnie jednak chyba nie kochasz. A gdzie odwieczna przyjaźń pomiędzy narodami ZSRR i Polski? Wypowiadasz się w stylu epoki późnego Stalina "Konika Przewalskiego". Ja wiem że czasy się zmieniły, ruskie mocarstwo zostało przesrane, ale cele ZSRR-FR nie zmieniły. "Tak daleko zajdą granice Rosji jak daleko zajdzie armia rosyjska" ta ruska maksyma jej ideologa sprawdzała się prawie w 100%, za wyjątkiem Austrii z której sowiety wycofały się za cenę uzyskania 100% dla swoich wpływów w Polsce. Widzisz toporny ruski agencie dla nas jest wymagany agent bardziej intelektualnie finezyjny i wyrobiony. W Twoim wykonaniu ta ruska propaganda staje się anty propagandą.
To ty dziadu spieprzaj z polskiego forum. Wygląda na to, że jesteś albo talibem z PISu, partyjki gdzie przez lata było jawne kółko banderowskie, albo sam jesteś rezun. Nie zmącicie Polakom umysłów swoim potokiem kłamstw. Spieprzaj więc do Wildsteina, łap do za pejsy i razem do batalionu Azow wstępujcie.
Sukces jak zwykle ma wielu ojcow.Wystarczy poczytać białoruskie portale i gazety i będzie wiadomo kto wygral te wojn - oczywiście Bialorus.Szkoda ze w Polsce na ten temat prawie się nie pisze.Widac jeszcze sporo bolszewi i jej potomkow jest we władzach którym taka rocznica przeszkadza.A tak na marginesie,jezeli te nasze "elity"nie zareagują we wlasciwy sposób na nacjonalizm i debilizm litvusow,Bialorusinow czy banderowcow,to i tak będziemy mieli u swych granic nacjonalizm w wydaniu III Rzeszy,bo wszystkie te państwa były i sa z charakteru narodowego typowo kolaboranckie.Tak ze czy kacap,litvus,banderowiec to jedna cholera.A na nich zaczyna wzorować się w coraz większym stopniu nacjonalizm białoruski bo taki tez istnieje,tyle ze Backa trzyma ich twarda reka.Kiedys dwa czy trzy lata temu sam przyznal ze większym zagrozeniem dla Bialorusi sa jej obywatele niż mniejszości tam mieszkające.
Sylwia: 04.09.2014 09:29 "Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990." Opublikuj ruski agencie całość tego materiału opracowanego na Łubiance. Natomiast w opublikowanym przez Ciebie fragmencie wykazu celów ruskiej jaczejki dla swoich agentów wpływu: " Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego " nic dodać nic ująć do celów ruskich szowinistów względem Polski. . Dodatkowo radzisz nam aby szukać wśród nas wroga - Ukraińca i zarżnąć go dostarczonym przez Ciebie nożem. Poszedł won ty geju, ruski agencie. Pieprzona ruska skatina, ale głupia, idiotyczna ta ruska propaganda. Za kogo nas ruski mają, chcą rozbudzić i grać na instynktach poniżej ziemi. Ruska propaganda poszła won z polskich forów.
@amstaf358 - zgadzam się z Panem. Problem w tym, że nikt Polski nie napadł więc nie bardzo wiadomo o jakiego agresora Panu chodzi? Jeśli chodzi o napad jednego państwa na drugie to tutaj nie ma żadnego przymusu niepopierania któregoś z państw. Jestem pewien, że większość agentów USraelskich pokroju Tutejszego popierała agresję USA na Irak, Serbię, Libię oraz dostarczanie broni przez to bandyckie państwo różnym terrorystom w Syrii itd. i to z wielokrotnym łamaniem wszelkich norm i umów międzynarodowych. Przy czym należy zauważyć, że USraelska machina wojenna pochłania miliony istnień i tzw. zjawisko "Putin" nawet nie może podskoczyć ze swoimi wynikami. Dlatego ujadanie forumowych szumowin na zjawisko "Putin" jest żałosne. Tym bardziej, że co bardziej świadomi i oczytani ludzie wiedzą iż to tzw. amrykańskie pieniądze na "demokratyzację" napompowały banderowski Majdan i pompują nacjonalistów na Białorusi i Litwie. Bez żadnego owijania w bawełnę można stwierdzić, że na Ukrainie USrael napadł na Rosję. Z tego powodu należy zwalczać szalbierzy forumowych zaciemniających obraz sytuacji. Kluczem do zapanowania pokoju na Ukrainie jest wyrzucenie USraela z Ukrainy razem z ich sługusami. Polsce jest potrzebna Noworosja i prezydent w Kijowie przynajmniej pokroju Janukowycza umiejący odnaleźć się między wschodem a zachodem, a nie banderowski sojusznik USraela lub Niemiec, czego pragną Tutejsze Tannenbaumy.
p. Woj-Ciech: Zacytuję wartościowy wpis p. Koben44, wyjaśniający przyczynę, dla której użytkownicy krytykujący Ukrainę, banderyzm i ukraiński faszyzm są natychmiast oskarżani o rosyjską agenturalność i znieważani. Popierane są natomiast łańcuszkowe ratlerki obszczekujące niedźwiedzia. To się dzieje na rozkaz OUN. Cytuję: "Koben44:
30.08.2014 11:41
"Oto jak banderowcy manipulują Polską. Podobno nie ich tylko w PSL - czy dlatego taka nagonka na tą partię? Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990. "Uchwała zawiera 60 stron maszynopisu. Obejmuje różne sprawy współczesne, w tym stosunek OUN jako awangardy narodu ukraińskiego - do Polski i Polaków. [...] Sprawy polskie: Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie [...] W takim też duchu należy urabiać polską opinię publiczną [...], za pośrednictwem polskich organizacji i będących w polskich rękach środków informacji. W tym celu należy przenikać do polskich organizacji tam, gdzie jest to możliwe i lansować nasz punkt widzenia cierpliwie ale uparcie, zyskiwać zwolenników wśród Polaków, a tam, gdzie to najbardziej celowe, nie żałować środków z Funduszu Wyzwolenia Ukrainy. Kupować audycje w polskim radiu oraz miejsca w polskich gazetach. Wchodzić do polskich zespołów redakcyjnych. Zaangażowanie to ma pomóc do umocnienia pozycji Ukrainy i osłabienia Polski, co pozwoli w przyszłości podporządkować państwo polskie ukraińskim interesom narodowym. Dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zacurzonii podkreślając, że samostijna Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim momencie o nie się upomni. Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej ."
Woj_Ciech'u lubię Ciebie, jesteś taki fajny. A w firmie Ciech dawno temu całkiem spore pieniądze zarobiłem, i to prawie za bezdurno. Informatyzacji im się zachciało, sprzedałem im co miałem i budowa mojego pierwszego mojego domu szła dalej...
Inne zdanie można mieć,ale Polak nie może jawnie popierać agresora chyba że jest renegatem który pluje światu w twarz i karmi nas swoimi bajkami z mchu i paproci.że go nie ma tam gdzie WSZYSCY WIEDZĄ ŻE JEST..w czasie gdy giną ludzie, bo to jest działanie na korzysć wroga..
Jesteś całkiem rozsądny facet, ale Twoje ego jest tak rozdęte, że chyba na stojąco możesz księżyc w tyłek pocałować. Pofolguj trochę, schowaj się pomiędzy nas, podyskutujmy. Wielkorusów z ich chorą manią wielkości i wiecznym pouczaniem nas mamy tutaj dosyć. Dla mnie "wielkorus" oznacza konstrukcję psychiczną osobnika a nie zarzut ruskiej agenturalności. Tak że, Panie Kolego, kochajmy się i z dubeltówki...
Amerykański ekspert: Pokojowy plan Putina? To tak naprawdę warunki poddania się Ukrainy... "Po pierwsze, zdaniem Daaldera, Rosjanie muszą wstrzymać wszelką pomoc dla separatystów, w tym wojskową i polityczną, dzięki której eskalują konflikt od samego początku. Po drugie, nie da się osiągnąć zawieszenia broni i rozpocząć negocjacji, dopóki rosyjskie wojska, które działają na Ukrainie, nie wycofają się na terytorium Rosji. I po trzecie, Rosja musi uznać terytorialną integralność Ukrainy."
Teraz stało się modne że jak ktoś ma inne zdanie to jest zaraz agentem czy to USA czy Rosji ale mi się wydaje że jedni są tak bardzo omamieni propagandą że przestali realnie oceniać nasz potencjał a drudzy chyba za bardzo marzą o kresach by wróciły do macierzy
Islam to największy syf jaki był kiedykolwiek na ziemi. Zachód powinien się zjednoczyć u wybić, każdego muzułmanina, który jest agresywny wobec innych wyznań.
Ten to chyba wczoraj się nabrał na islam. Na forum widzę nieco USraelskiej agentury i paru Ruskich mających problem z pisaniem po polsku. Gdzie są Polacy?!
To niedobrze, Radek znowu będzie musiał przepraszać za polskich kiboli, którzy niechybnie będą chcieli stwierdzić, że Lwów należy do Polski. My jednak zapewne także będziemy mogli przeprosić za pośrednictwem Gazety Wyborczej, a może nawet Gazety Polskiej, także nie ma się co martwić na zapas.
To mi przypomina dywersję Polaków w niewolniczych obozach pracy w Niemczech. Brawo Bracia Rosjanie, bez słowa ale skuteczne Wasze przesłanie dla waszych braci Ukraińców. FSB będzie szalało, chociaż oficjalne nic nie może zrobić. FR nie ma z tym nic wspólnego. Furorę zrobiło zdarzenie w Wietnamie: Amerykanie pojmali wyjątkowo dorodnego Wietnamczyka.
Przyglądają się , przyglądają . W końcu "Wietnamiec" nie wytrzymał : Amierikańcy, wy szto, Wietnamca nie widjeli ? "
Po takich stratach tylko się wycofać na upatrzone pozycje. Zniszczony sprzęt Ukraińskiej armii pod Старобешево
https://www.youtube.com/watch?v=uhFEwfF9wz0
"ekipy remontowe", mające za zadanie odbudowę "socjalnej infrastruktury" w Donbasie. W ramach tego "remontu" najpierw generalna demolka w domu gospodarza. Ruska bezczelność rzeczywiście nie zna granic. A może ruskie odsuną się od granicy na odległość uniemożliwiającą ostrzał Ukrainy i zabiorą swoich żołnierzy i swoje "zabawki". Czyli według Putina spektakl trwa i będzie trwał dalej. A gdyby tak bezwarunkowe zaprzestanie agresji FR w stosunku do Ukrainy?.
Obama i jego sluzacy w Kijowe - to prowokatorzy. Jeszcze pare dni temu ukrainskie media krzyczeli, ze "terrorysci rosyjscy" zaminowali elektorwniu Lugansku. Alez kierownik batalionu "Ajdar" powiedzial w swym wywaidze, ze elektorwne zaminowali zolnierzy ukrainscy, zeby "przeciwdzialacz ataku Rosjan" Prosze patrzyc
https://www.youtube.com/watch?v=aTOoEz-dLg8 &app=desktop
Obama i jego sluzacy w Kijowe - to prowokatorzy. Jeszcze pare dni temu ukrainskie media krzyczeli, ze "terrorysci rosyjscy" zaminowali elektorwniu Lugansku. Alez kierownik batalionu "Ajdar" powiedzial w swym wywaidze, ze elektorwne zaminowali zolnierzy ukrainscy, zeby "przeciwdzialacz ataku Rosjan" Prosze patrzyc
https://www.youtube.com/watch?v=aTOoEz-dLg8 &app=desktop
Wszystkie powyzsze wypowiedzi swiadcza o calkowitej degenracji polskowo naroda.
Totalny i calkowity debilizm, calkowita i totalna zaglada polskiego narodu i polskiej kultury.
Totalne dno!
Nie popierajcie Ukrainy ani rusni:
Tylko ISLAM was wyzwoli i pozwoli byc ludzmi!
Bardzo dobrze! Niech se ci durnie nie mysla, ze wiecznie beda zyli i grali swoje gierki!!!!
Allah ich griechy i tak osadzi, asz do ostatniego pokolenia. Inshaallah-ALHAMDULLILAH!
"W celu przerwania przelewu krwi na Południowym-Wschodzie Ukrainy niezbędne jest wycofanie oddziałów zbrojnych struktur siłowych Ukrainy, na odległość, która wykluczałaby możliwość ostrzału artyleryjskiego miejscowości" [kontrolowanych przez separatystów] - powiedział Putin.
A "Kindzal - skromne, ale ostre narzedzie ALLAHA - powiada tobie putinie: zakalo ruskiej ziemi, kacapie turanski, zalosno gnido kufra, swinio babilonska, gandomie piderastow jewrejskich, nieuku z leninabadu i slugusie szejtanow iranskich i assadowskic!
Kreaturo lubianki, sobako z sobaczego azylu, klamco katynski i s&rwysy**u osetynski, zaprzestan przesladowac naszych bratii u Krimu, Dagestanu, Tatarstanu, Czecznii i drugich Musulman!
Pamietaj, ze dni twoje sa policzone!
Nie kalkulatorem, nie zadnym komputerem, ani Applem i drugim ruskim wynalazkiem,
ale miarom twoich zbrodni i grzechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Allah AKBAR!
Chwala Allahowi Panu wszystkich wiernych, wszem ziem i planet!
Pohanbienie kafurom, pederastom zachodnim i kacapom wschodnim!
Wszystkich tych swiniom, baranom i kozom potepienie w ogniu wieczystym!
Niech Kalifat wiernych w Iraku i Szamie rosnie w sile i przyjedzie na ziemie Sziszanow i Kavkaza.
Aby nasz wielki KALIF al Baghdadi wyslal mudzahidow na ziemie rusa i zniszczyl jego nasienie i nasilenie. Aby flaga Muhammada zawisla na ruinach Moskwy i Leningrada. Insza-alah alhumdillah!
Brawo! Likwidowac wszystkie symbole okupacyjnego ukrainskiego rezimu!
U nas (w Grosss Strehlitz) tez usuwamy symbole polskiego okupanta.
Schlesien war Deutsch, ist Deutsch und wird Deutsch sein!
Nie tylko flagi zreszta, ostatnio usunieto bialo-czerwone szmaty, na prawdziwe DEUTSCHE FAHNE!
Wymieniono polskie tablice na wjazdach: "strzelce opolskie" na prawdziwa nazwe GROSS STREHLITZ, dobrodzien , na Guttentag i wiele innych.
A nasz miejscowy lider (po waszemu chyba bochater, czy gieroj) zerwal godlo polski z budynku tzw. powiatowej rady w Gross Strehlitz (po polskiemu chyba durze strzelce, czy jakos tam).
Hadziaje i ukraincy wracajcie na wasza smierdzaca galicje i zawszona bialorus,
my jestesmy w naszym Heimacie, a wy jestescie przybledami na naszej NIEMIECKIEJ ziemii!
Zgadzam się z Panem , ale co do interesujących mnie wydarzeń, to Ukraina nie ma takiej procy, kamień sprzedała za gwarancje bezpieczeństwa i nienaruszalności granic. Tu i teraz panem teraźniejszości jest FR. Reszta jest tylko grą pozorów i teatrem cieni. Dobranoc Panu, agentura spokojnie śpi, co poniektórzy spacyfikowani. "Cisza i spokój, nic się nie dzieje" to moja definicja szczęścia od wielu lat. Jeszcze raz pozdrawiam, 3 palety grzybów ususzone, pora spać.
Dżizas, nie rozumiesz że na wojnie sytuacja jest dynamiczna????Wczorajszy Dawid, może być jutrzejszym Goliatem i na odwrót. Dlatego Amerykanie byli ostrożni w przesyłaniu broni, bo nie wiedzieli komu dokładnie wejdzie ona w ręce i w zasadzie wysłali jej mało. I z tego tez powodu nie zbombardowali Baszara Assada rok temu po ataku gazowym.By go nie osłabić.A nie dlatego, że Putin był tak świetnym negocjatorem.A ty prosto widzisz sytuacje jak to Zachód pomagał wtedy rebeliantom ,a teraz chce Assadowi. Jak sie rebelia zaczynała przeciw Assadowi, to najsilniejsza stała sie Wolna Armia Syrii, która skupiała wszelkie grupy i milicje.Ale zaraz powstał Front Dżabhat An-Nusra i on sie stał najsilniejszy i w pierwszej fazie wojny skupił pod sobą islamistów i dżihadystów wszelkiej maści i był sponsorowany przez Katar.Wolna Armia Syrii była w potrzasku, bo z jednej strony walczyła z Assadem a z drugiej strony z Al-Kaidą. Aż w koncu sytuacje opanował ISIS, który w części wchłonął An-Nusrę, a część ,która nie dała sie wchłonąć przeszła do defensywy.Przy tym wszystkim jeszcze Kurdowie mocno trzymają się na swoim terenie w północno-wschodniej Syrii i co do zasady ich islamiści nie tykają. Rząd Syrii nie ma w ogóle do nich dostępu,a ISIS z Kurdami do tej pory nie zadzierał.Zrobił to teraz w Iraku i po początkowych sukcesach z Peszmergami zaczyna tracić terytorium. Wojna to nie jest statyka, tylko dynamika.To co było aktualne w 2011 roku, zupełnie nie musi odpowiadać rzeczywistości w 2014.
Dokładnie kindzal. W Czeczenii zresztą zrobił ludobójstwo na masową skalę, prawie zabił naród Czeczeński. Tylko że oni mają bardzo duży przyrost naturalny,a Rosjanie niewielki. W Państwie Islamskim jest bardzo wielu bojowników z Emiratu Kaukaskiego Dokku Umarowa. To dlatego równnież walki i zamachy w Dagestanie ucichły. Ale oni pewnie kiedyś wrócą, jak ten ich Emirat Iracki padnie, bo raczej padnie, nawet ppierwsze bombardowania juz ich osłabiły. No i wtedy będą pewnie wcielać swoje słowa w czyn,ale już na północnym Kaukazie, u Putina.
A Tutejszym chyba całkiem odpłynął :)
Jest szansa że Amerykańce pójdą po rozum do głowy. Ciekawy i ważny artykuł.
Amstaf358 mierz siły na zamiary czy ja powiedziałem że mamy ich popierać ? Nie! Alw też nie możemy pokazywać capemu światu jak to bardzo ich nienawidzimy i że jesteśmy pierwsi by na nich ruszyć za Ukrainę bo stracimy na tym najwięcej co już się dzieje. Premier Węgier taki prorosyjski że sprzedał po cichu broń Ukrainie. I co ma spokój z Rosja a i ukrainie pomógł by szybko nie padła a my się rzucamy naRosje w obronie ukrainy jak w 39 na Niemcy w obrobie Francji. Zero korzyści jak się skończyło każdy wie. Historia lubi się powtarzać !
A co, to będą potencjalnie mądre przekręty. Ciekawe jak ustawią elementy kontroli. Czyżby odprawa na odchodne?
jaroslaus, popaprany Żydzie. Mówiłem Tobie że papiery aryjskie u mnie już masz. Czyżbyś odczepił się od Żydów a wziął się za Litwinów?. Nie potrafisz przemawiać inaczej niż tylko językiem nienawiści?. Nie "psi warkot", nie "litewski chamie" tylko "psi warkot jaroslausa, tego chama". Rozmawia się z innymi twarzą w twarz, patrząc sobie w oczy. Kim Ty jesteś, skąd taka Twoja postawa, dowartościowujesz się. Język litewski należy do grupy języków bałtosłowiańskich.
To będzie przy granicy Polski. Czyżby ruskie planowały w tym czasie jawną agresję na Ukrainę? Ciekawe, podziel się tymi informacjami ruski agencie z nami...
Lietevusy mówiły kiedyś, że ten ich psi warkot wywodzi się z łaciny. Naprawdę wszystko u tej swołoczy jest możliwe. Chce się tylko rzec: litewski chamie klęknij przed Polskim Panem.
Votum_sepaqratum, Ty mnie jednak chyba nie kochasz. A gdzie odwieczna przyjaźń pomiędzy narodami ZSRR i Polski? Wypowiadasz się w stylu epoki późnego Stalina "Konika Przewalskiego". Ja wiem że czasy się zmieniły, ruskie mocarstwo zostało przesrane, ale cele ZSRR-FR nie zmieniły. "Tak daleko zajdą granice Rosji jak daleko zajdzie armia rosyjska" ta ruska maksyma jej ideologa sprawdzała się prawie w 100%, za wyjątkiem Austrii z której sowiety wycofały się za cenę uzyskania 100% dla swoich wpływów w Polsce. Widzisz toporny ruski agencie dla nas jest wymagany agent bardziej intelektualnie finezyjny i wyrobiony. W Twoim wykonaniu ta ruska propaganda staje się anty propagandą.
To ty dziadu spieprzaj z polskiego forum. Wygląda na to, że jesteś albo talibem z PISu, partyjki gdzie przez lata było jawne kółko banderowskie, albo sam jesteś rezun. Nie zmącicie Polakom umysłów swoim potokiem kłamstw. Spieprzaj więc do Wildsteina, łap do za pejsy i razem do batalionu Azow wstępujcie.
Sukces jak zwykle ma wielu ojcow.Wystarczy poczytać białoruskie portale i gazety i będzie wiadomo kto wygral te wojn - oczywiście Bialorus.Szkoda ze w Polsce na ten temat prawie się nie pisze.Widac jeszcze sporo bolszewi i jej potomkow jest we władzach którym taka rocznica przeszkadza.A tak na marginesie,jezeli te nasze "elity"nie zareagują we wlasciwy sposób na nacjonalizm i debilizm litvusow,Bialorusinow czy banderowcow,to i tak będziemy mieli u swych granic nacjonalizm w wydaniu III Rzeszy,bo wszystkie te państwa były i sa z charakteru narodowego typowo kolaboranckie.Tak ze czy kacap,litvus,banderowiec to jedna cholera.A na nich zaczyna wzorować się w coraz większym stopniu nacjonalizm białoruski bo taki tez istnieje,tyle ze Backa trzyma ich twarda reka.Kiedys dwa czy trzy lata temu sam przyznal ze większym zagrozeniem dla Bialorusi sa jej obywatele niż mniejszości tam mieszkające.
Atamani upa będą chyba tymi widłami szybko gnój przerzucać.
Blisko granicy, jakby co to będą wiać na piechotę hehe
Sylwia: 04.09.2014 09:29 "Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990." Opublikuj ruski agencie całość tego materiału opracowanego na Łubiance. Natomiast w opublikowanym przez Ciebie fragmencie wykazu celów ruskiej jaczejki dla swoich agentów wpływu: " Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego " nic dodać nic ująć do celów ruskich szowinistów względem Polski. . Dodatkowo radzisz nam aby szukać wśród nas wroga - Ukraińca i zarżnąć go dostarczonym przez Ciebie nożem. Poszedł won ty geju, ruski agencie. Pieprzona ruska skatina, ale głupia, idiotyczna ta ruska propaganda. Za kogo nas ruski mają, chcą rozbudzić i grać na instynktach poniżej ziemi. Ruska propaganda poszła won z polskich forów.
@amstaf358 - zgadzam się z Panem. Problem w tym, że nikt Polski nie napadł więc nie bardzo wiadomo o jakiego agresora Panu chodzi? Jeśli chodzi o napad jednego państwa na drugie to tutaj nie ma żadnego przymusu niepopierania któregoś z państw. Jestem pewien, że większość agentów USraelskich pokroju Tutejszego popierała agresję USA na Irak, Serbię, Libię oraz dostarczanie broni przez to bandyckie państwo różnym terrorystom w Syrii itd. i to z wielokrotnym łamaniem wszelkich norm i umów międzynarodowych. Przy czym należy zauważyć, że USraelska machina wojenna pochłania miliony istnień i tzw. zjawisko "Putin" nawet nie może podskoczyć ze swoimi wynikami. Dlatego ujadanie forumowych szumowin na zjawisko "Putin" jest żałosne. Tym bardziej, że co bardziej świadomi i oczytani ludzie wiedzą iż to tzw. amrykańskie pieniądze na "demokratyzację" napompowały banderowski Majdan i pompują nacjonalistów na Białorusi i Litwie. Bez żadnego owijania w bawełnę można stwierdzić, że na Ukrainie USrael napadł na Rosję. Z tego powodu należy zwalczać szalbierzy forumowych zaciemniających obraz sytuacji. Kluczem do zapanowania pokoju na Ukrainie jest wyrzucenie USraela z Ukrainy razem z ich sługusami. Polsce jest potrzebna Noworosja i prezydent w Kijowie przynajmniej pokroju Janukowycza umiejący odnaleźć się między wschodem a zachodem, a nie banderowski sojusznik USraela lub Niemiec, czego pragną Tutejsze Tannenbaumy.
p. Woj-Ciech: Zacytuję wartościowy wpis p. Koben44, wyjaśniający przyczynę, dla której użytkownicy krytykujący Ukrainę, banderyzm i ukraiński faszyzm są natychmiast oskarżani o rosyjską agenturalność i znieważani. Popierane są natomiast łańcuszkowe ratlerki obszczekujące niedźwiedzia. To się dzieje na rozkaz OUN. Cytuję: "Koben44:
30.08.2014 11:41
"Oto jak banderowcy manipulują Polską. Podobno nie ich tylko w PSL - czy dlatego taka nagonka na tą partię? Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990. "Uchwała zawiera 60 stron maszynopisu. Obejmuje różne sprawy współczesne, w tym stosunek OUN jako awangardy narodu ukraińskiego - do Polski i Polaków. [...] Sprawy polskie: Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie [...] W takim też duchu należy urabiać polską opinię publiczną [...], za pośrednictwem polskich organizacji i będących w polskich rękach środków informacji. W tym celu należy przenikać do polskich organizacji tam, gdzie jest to możliwe i lansować nasz punkt widzenia cierpliwie ale uparcie, zyskiwać zwolenników wśród Polaków, a tam, gdzie to najbardziej celowe, nie żałować środków z Funduszu Wyzwolenia Ukrainy. Kupować audycje w polskim radiu oraz miejsca w polskich gazetach. Wchodzić do polskich zespołów redakcyjnych. Zaangażowanie to ma pomóc do umocnienia pozycji Ukrainy i osłabienia Polski, co pozwoli w przyszłości podporządkować państwo polskie ukraińskim interesom narodowym. Dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zacurzonii podkreślając, że samostijna Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim momencie o nie się upomni. Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej ."
WRESZCIE COŚ MĄDREGO....
Woj_Ciech'u lubię Ciebie, jesteś taki fajny. A w firmie Ciech dawno temu całkiem spore pieniądze zarobiłem, i to prawie za bezdurno. Informatyzacji im się zachciało, sprzedałem im co miałem i budowa mojego pierwszego mojego domu szła dalej...
a pies ich jechał.....
To Czesi potrafią walczyć? Nie uwierzę! To na pewno byli Żydy, jewropejskie szpiony ubite przez Twoich ukochanych bojców.
Inne zdanie można mieć,ale Polak nie może jawnie popierać agresora chyba że jest renegatem który pluje światu w twarz i karmi nas swoimi bajkami z mchu i paproci.że go nie ma tam gdzie WSZYSCY WIEDZĄ ŻE JEST..w czasie gdy giną ludzie, bo to jest działanie na korzysć wroga..
Jesteś całkiem rozsądny facet, ale Twoje ego jest tak rozdęte, że chyba na stojąco możesz księżyc w tyłek pocałować. Pofolguj trochę, schowaj się pomiędzy nas, podyskutujmy. Wielkorusów z ich chorą manią wielkości i wiecznym pouczaniem nas mamy tutaj dosyć. Dla mnie "wielkorus" oznacza konstrukcję psychiczną osobnika a nie zarzut ruskiej agenturalności. Tak że, Panie Kolego, kochajmy się i z dubeltówki...
A może mamy tego niedzwiedzia głaskać,ikarmić miodem,o ten bandyta będzie roz......... ul za ulem...i udawał że nic się nie stało..
Zginelo dwojga czeskich ochotnikow, walczycych w szeregach rebeljantow Donbasu http://www.segodnia.ru/news/146752
i tu się zgadzam......
Amerykański ekspert: Pokojowy plan Putina? To tak naprawdę warunki poddania się Ukrainy... "Po pierwsze, zdaniem Daaldera, Rosjanie muszą wstrzymać wszelką pomoc dla separatystów, w tym wojskową i polityczną, dzięki której eskalują konflikt od samego początku. Po drugie, nie da się osiągnąć zawieszenia broni i rozpocząć negocjacji, dopóki rosyjskie wojska, które działają na Ukrainie, nie wycofają się na terytorium Rosji. I po trzecie, Rosja musi uznać terytorialną integralność Ukrainy."
Teraz stało się modne że jak ktoś ma inne zdanie to jest zaraz agentem czy to USA czy Rosji ale mi się wydaje że jedni są tak bardzo omamieni propagandą że przestali realnie oceniać nasz potencjał a drudzy chyba za bardzo marzą o kresach by wróciły do macierzy
Islam to największy syf jaki był kiedykolwiek na ziemi. Zachód powinien się zjednoczyć u wybić, każdego muzułmanina, który jest agresywny wobec innych wyznań.
Gorących głów co tylko szczekaja na niedźwiedzia będąc na łańcuchu też nie brakuje
Ten to chyba wczoraj się nabrał na islam. Na forum widzę nieco USraelskiej agentury i paru Ruskich mających problem z pisaniem po polsku. Gdzie są Polacy?!
To niedobrze, Radek znowu będzie musiał przepraszać za polskich kiboli, którzy niechybnie będą chcieli stwierdzić, że Lwów należy do Polski. My jednak zapewne także będziemy mogli przeprosić za pośrednictwem Gazety Wyborczej, a może nawet Gazety Polskiej, także nie ma się co martwić na zapas.
Boże! Nie dosyć że same ruskie swołocze na tym forum, to jeszcze jacyś nawiedzeni wyznawcy Allaha....
@Tutejszym stary łajdaku! Jak zwykle kłamiesz i odwracasz kota ogonem. Won do USraela!
To mi przypomina dywersję Polaków w niewolniczych obozach pracy w Niemczech. Brawo Bracia Rosjanie, bez słowa ale skuteczne Wasze przesłanie dla waszych braci Ukraińców. FSB będzie szalało, chociaż oficjalne nic nie może zrobić. FR nie ma z tym nic wspólnego. Furorę zrobiło zdarzenie w Wietnamie: Amerykanie pojmali wyjątkowo dorodnego Wietnamczyka.
Przyglądają się , przyglądają . W końcu "Wietnamiec" nie wytrzymał : Amierikańcy, wy szto, Wietnamca nie widjeli ? "
Po takich stratach tylko się wycofać na upatrzone pozycje. Zniszczony sprzęt Ukraińskiej armii pod Старобешево
https://www.youtube.com/watch?v=uhFEwfF9wz0
"ekipy remontowe", mające za zadanie odbudowę "socjalnej infrastruktury" w Donbasie. W ramach tego "remontu" najpierw generalna demolka w domu gospodarza. Ruska bezczelność rzeczywiście nie zna granic. A może ruskie odsuną się od granicy na odległość uniemożliwiającą ostrzał Ukrainy i zabiorą swoich żołnierzy i swoje "zabawki". Czyli według Putina spektakl trwa i będzie trwał dalej. A gdyby tak bezwarunkowe zaprzestanie agresji FR w stosunku do Ukrainy?.
Nasi tez? Domyślam się ze będą kukły nadziewali na sztachety na znak przyjaźni z ukraińcami
Obama i jego sluzacy w Kijowe - to prowokatorzy. Jeszcze pare dni temu ukrainskie media krzyczeli, ze "terrorysci rosyjscy" zaminowali elektorwniu Lugansku. Alez kierownik batalionu "Ajdar" powiedzial w swym wywaidze, ze elektorwne zaminowali zolnierzy ukrainscy, zeby "przeciwdzialacz ataku Rosjan" Prosze patrzyc
https://www.youtube.com/watch?v=aTOoEz-dLg8 &app=desktop
Obama i jego sluzacy w Kijowe - to prowokatorzy. Jeszcze pare dni temu ukrainskie media krzyczeli, ze "terrorysci rosyjscy" zaminowali elektorwniu Lugansku. Alez kierownik batalionu "Ajdar" powiedzial w swym wywaidze, ze elektorwne zaminowali zolnierzy ukrainscy, zeby "przeciwdzialacz ataku Rosjan" Prosze patrzyc
https://www.youtube.com/watch?v=aTOoEz-dLg8 &app=desktop
Ma racje Pan Ziemkiewicz!
To wszystko bzdury: tylko Islam was wyzwoli!
Wszystkie powyzsze wypowiedzi swiadcza o calkowitej degenracji polskowo naroda.
Totalny i calkowity debilizm, calkowita i totalna zaglada polskiego narodu i polskiej kultury.
Totalne dno!
Nie popierajcie Ukrainy ani rusni:
Tylko ISLAM was wyzwoli i pozwoli byc ludzmi!
Sclesien ist Deutsch, Donetsk ist Russich!!!!
Jedyni sprawiedliwi!
Bardzo dobrze! Niech se ci durnie nie mysla, ze wiecznie beda zyli i grali swoje gierki!!!!
Allah ich griechy i tak osadzi, asz do ostatniego pokolenia. Inshaallah-ALHAMDULLILAH!
"W celu przerwania przelewu krwi na Południowym-Wschodzie Ukrainy niezbędne jest wycofanie oddziałów zbrojnych struktur siłowych Ukrainy, na odległość, która wykluczałaby możliwość ostrzału artyleryjskiego miejscowości" [kontrolowanych przez separatystów] - powiedział Putin.
A "Kindzal - skromne, ale ostre narzedzie ALLAHA - powiada tobie putinie: zakalo ruskiej ziemi, kacapie turanski, zalosno gnido kufra, swinio babilonska, gandomie piderastow jewrejskich, nieuku z leninabadu i slugusie szejtanow iranskich i assadowskic!
Kreaturo lubianki, sobako z sobaczego azylu, klamco katynski i s&rwysy**u osetynski, zaprzestan przesladowac naszych bratii u Krimu, Dagestanu, Tatarstanu, Czecznii i drugich Musulman!
Pamietaj, ze dni twoje sa policzone!
Nie kalkulatorem, nie zadnym komputerem, ani Applem i drugim ruskim wynalazkiem,
ale miarom twoich zbrodni i grzechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Allah AKBAR!
"Moja Armia Południowego-Wschodu, którą dowodze, przerwie ogień tylko w przypadku calkowitego zawieszenia broni ze strony sił ukriańskich. "
Ty durniu! Trzeba bylo zarzadac bezwarunkowej kapitulacji tych banderowcow!
Teraz mnie zalamales, zebyscie wszyscy zdiochli, jo* twoju ma*!
Chwala Allahowi Panu wszystkich wiernych, wszem ziem i planet!
Pohanbienie kafurom, pederastom zachodnim i kacapom wschodnim!
Wszystkich tych swiniom, baranom i kozom potepienie w ogniu wieczystym!
Niech Kalifat wiernych w Iraku i Szamie rosnie w sile i przyjedzie na ziemie Sziszanow i Kavkaza.
Aby nasz wielki KALIF al Baghdadi wyslal mudzahidow na ziemie rusa i zniszczyl jego nasienie i nasilenie. Aby flaga Muhammada zawisla na ruinach Moskwy i Leningrada. Insza-alah alhumdillah!
Brawo! Likwidowac wszystkie symbole okupacyjnego ukrainskiego rezimu!
U nas (w Grosss Strehlitz) tez usuwamy symbole polskiego okupanta.
Schlesien war Deutsch, ist Deutsch und wird Deutsch sein!
Nie tylko flagi zreszta, ostatnio usunieto bialo-czerwone szmaty, na prawdziwe DEUTSCHE FAHNE!
Wymieniono polskie tablice na wjazdach: "strzelce opolskie" na prawdziwa nazwe GROSS STREHLITZ, dobrodzien , na Guttentag i wiele innych.
A nasz miejscowy lider (po waszemu chyba bochater, czy gieroj) zerwal godlo polski z budynku tzw. powiatowej rady w Gross Strehlitz (po polskiemu chyba durze strzelce, czy jakos tam).
Hadziaje i ukraincy wracajcie na wasza smierdzaca galicje i zawszona bialorus,
my jestesmy w naszym Heimacie, a wy jestescie przybledami na naszej NIEMIECKIEJ ziemii!
Zgadzam się z Panem , ale co do interesujących mnie wydarzeń, to Ukraina nie ma takiej procy, kamień sprzedała za gwarancje bezpieczeństwa i nienaruszalności granic. Tu i teraz panem teraźniejszości jest FR. Reszta jest tylko grą pozorów i teatrem cieni. Dobranoc Panu, agentura spokojnie śpi, co poniektórzy spacyfikowani. "Cisza i spokój, nic się nie dzieje" to moja definicja szczęścia od wielu lat. Jeszcze raz pozdrawiam, 3 palety grzybów ususzone, pora spać.
Dżizas, nie rozumiesz że na wojnie sytuacja jest dynamiczna????Wczorajszy Dawid, może być jutrzejszym Goliatem i na odwrót. Dlatego Amerykanie byli ostrożni w przesyłaniu broni, bo nie wiedzieli komu dokładnie wejdzie ona w ręce i w zasadzie wysłali jej mało. I z tego tez powodu nie zbombardowali Baszara Assada rok temu po ataku gazowym.By go nie osłabić.A nie dlatego, że Putin był tak świetnym negocjatorem.A ty prosto widzisz sytuacje jak to Zachód pomagał wtedy rebeliantom ,a teraz chce Assadowi. Jak sie rebelia zaczynała przeciw Assadowi, to najsilniejsza stała sie Wolna Armia Syrii, która skupiała wszelkie grupy i milicje.Ale zaraz powstał Front Dżabhat An-Nusra i on sie stał najsilniejszy i w pierwszej fazie wojny skupił pod sobą islamistów i dżihadystów wszelkiej maści i był sponsorowany przez Katar.Wolna Armia Syrii była w potrzasku, bo z jednej strony walczyła z Assadem a z drugiej strony z Al-Kaidą. Aż w koncu sytuacje opanował ISIS, który w części wchłonął An-Nusrę, a część ,która nie dała sie wchłonąć przeszła do defensywy.Przy tym wszystkim jeszcze Kurdowie mocno trzymają się na swoim terenie w północno-wschodniej Syrii i co do zasady ich islamiści nie tykają. Rząd Syrii nie ma w ogóle do nich dostępu,a ISIS z Kurdami do tej pory nie zadzierał.Zrobił to teraz w Iraku i po początkowych sukcesach z Peszmergami zaczyna tracić terytorium. Wojna to nie jest statyka, tylko dynamika.To co było aktualne w 2011 roku, zupełnie nie musi odpowiadać rzeczywistości w 2014.
Dokładnie kindzal. W Czeczenii zresztą zrobił ludobójstwo na masową skalę, prawie zabił naród Czeczeński. Tylko że oni mają bardzo duży przyrost naturalny,a Rosjanie niewielki. W Państwie Islamskim jest bardzo wielu bojowników z Emiratu Kaukaskiego Dokku Umarowa. To dlatego równnież walki i zamachy w Dagestanie ucichły. Ale oni pewnie kiedyś wrócą, jak ten ich Emirat Iracki padnie, bo raczej padnie, nawet ppierwsze bombardowania juz ich osłabiły. No i wtedy będą pewnie wcielać swoje słowa w czyn,ale już na północnym Kaukazie, u Putina.