• kwezal, czyżbyś nie miał przygotowanej "wkejki?" Pytałem o coś! Niech twój gwatemalski móżdżek wyjaśni jeśli nie mnie, to Tym, którzy nie rozumieją, jak się ma demokratyzm w waszej Konfederacji, do prezentowanego tu przez was wielokrotnie: ma być tak jak ja chcę, a jak siĘ komu nie podoba, to niech się wynosi...I wytłumacz co z twoich słów: "PRZEJMUJEMY TO FORUM", wynika dla innych...

  • Ty i te twoje"podchody". Udolnością nie grzeszysz Zadajesz pytanka naprowadzające?A gdzie sie tego nauczyłeś,na jakiś przesłuchaniach w SBecji w latach 80-tych? Czy sam to wymysliłeś. Nie sądze,że sam. Tam gdzie cytryny dojrzewają jest pieknie cicho i spokojnie. Inteligentny ciekawy świata człowiek człowiek umie to docenić.Ale dla takiego forumowego prostaka i nieuka jak Anarchista bylaby to ciężka kara :-D Bo niewiele by zrozumiał z otaczającej go rzeczywistości.Skąd by np."ukrów" tam wytrzasnął?Co on by biedny bez nich począł? Co do wysyłania na Kołyme, lub nad Amur, to robili to twoi ukochani carowie, czarni i czerwoni, Polakom i wielu innym.

  • Jaruslaus Żydzie, kocham Ciebie. Wypychasz innych na front, sam siedzisz spokojnie i apelujesz. Wiem, powiesz że nie jedziesz, żeby inni nie powiedzieli, że "Tam gdzie zaszczyt to się Żydzi pchają". A listę proskrypcyjną już opracowałeś, sięgnij po doświadczenia starszych. Oni tam u nas, za Bugiem, witali ruskich kwiatami i listami Polaków do wywózki. A może byś tak sam, pierwszy, drogę przetarł o poszedł. Inni Ciebie zastąpią, straty z tytułu Twojej nieobecności nie będzie.

  • Łzy, kwezal? Dla ciebie to głownie woda, trochę kwasu fosforowego i białka... Za mało, żeby wzruszyć kogoś takiego, jak ty... Nieopacznie znowu użyleń "obce" ci słowo: wzruszenie... A Pan, Panie Tutejszym znowu niczego nie zrozumiał...

  • Twoi przodkowie to byli łódzkim lumenproletariatem. I z tego barochło ty wyrosłeś. I jestes kretyn do potegi, bo ja Sikorę własnie czytam, zresztą czytam wiele po prostu. Natomiast to co ty tu wypisujesz taki nieuk i Syliwa ma sie nie w 5 ni w 10 do tego co Sikora pisze w swoich artykułach.Jabys czytał ze zrozumieniem jemiole to bys zrozumiał,że ja nie obrażam Sikory tylko Ciebie, bo to ty tworzysz alternatywne wersje historii.A on jest normalny historykiem.

  • Niech mi będzie wolno, kwezal zacytować twoje inteligentne hahaha... Wiem, że papier jest cierpliwy, i każdą bzdurę zniesie... Liczą się dzieła i czyny.... Jeśli pytałem wprost, to nie bez przyczyny... Wiesz po czym poznać zwolennika autorytaryzmu? Po tym, z jaką łatwością wysyła oponentów na Sybir (albo inne miejsce, choćby i gdzie pieprz rośnie...) Mam Ci przypomnieć ptaszku, ile razy wysyłałeś swoich adwersarzy, tam gdzie... cytryna dojrzewa? Skleroza jeszcze cię chyba nie dopadła, to tylko twoja inteligencja szwankuje.... Ale może jednak masz jej wystarczająco, by dostrzec własne sku.... i zap.... Ale jak widać są tacy, którzy się na ten lep lapią...

  • @ Kwezal: 08.09.2014 20:38) Słuchaj ty ukraiński chamie Po pierwsze nie wycieraj swojego sprośnego ryja dr R. Sikorą . nie twój poziom i zaczepki nie szukaj . Po drugie powiem ci wprost: PO KARKACH LEPSZYCH OD CIEBIE MOI PRZODKOWIE NA KOŃ SIADALI I WSCHODNIĄ DZICZ WYCINALI I UKRAIŃSKĄ CZERŃ NA PAL SADZALI. z GODNIEJSZYM OD siebie CHAMIE ROZMAWIASZ . NIE TOBIE CHACHLE POLAKA HISTORII OJCZYSTEJ UCZYĆ .

  • Przeciez on tu na tym forum jest po to, by truc dupę innym.Plus Sylwia i Anarchista. Lubi prowokowac i podchodzić. Czasam zgrywa nawet dobrego.Ale to tylko pozy.....Wylewa te swoje krokodyle łzy.A faktycznie to pomyje.

  • W Piśmie jest także napisane "inteligencie" Jan_De:"I wtedy jeśliby wam kto powiedział:Oto tu jest Mesjasz, oto tam, nie wierzcie. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będa znakii cuda zeby wprowadzić w błąd, jesli to możliwe, wybranych. Wy przeto uważajcie. Wszystko wam przepowiedziałem". Jak nie jesteś na tyle głupi,jak sądzę to sobie to weź i przemysl,jak szerokie może być zastosowanie tych SŁÓW.

  • Panie Jani_De, dane Fundacji to: FUNDACJA DLA POLONII, .. ul. Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa, .. KRS 0000423252, Petrykiewicz Ewa Anna, Leszkowska Ewa Bożena, ... Czyli pod względem formalnym jest OK. ''' Gorąco Państwu polecam. No i widzi Pan, Panie Janie, nic Pan nie zjadłeś i z wpłaty dla dziecka z polskich kresów się wyłgałeś. Każdy powód dla wykrętu aby nie wspomóc jest dla Pana dobry?. Ja dzięki swojej Pani Małżonce mam spokój i komfort psychiczny. Będziemy się musieli trochę ograniczyć, ale dziecko pomoc dostanie. I po co się Pan tak oburzałeś i ciskałeś?

  • Cóż ty na pewno dostaniesz stopień kaprala w nowym UB i bedziesz pała walił, bo intelektualista z ciebie marny. A potem cie wymienia, powiedza,że jestes niebezpieczny Żyd z Łodzi Widzewa i złożą oferte nie do odzucenia, do wyjazdu.

  • prośba do żydów i rezunów z portalu kresy.pl. Jeździe walczyć! Za krainę! Im więcej was zdechnie tym lepiej!

  • Chwilami sam siebie "podziwiam..." Ale w Piśmie napisane jest... "Pukajcie, a będzie wam otworzone..." Więc staram się pukać w organ myślowy tego gwatemalskiego ptaszka w nadziei, że Pismo się nie myli... Bezskutecznie, i chyba wkrótce się poddam... Ale ma Pan całkowitą rację... Zwłaszcza jeśli chodzi o "moralność...." Ale to dla niego zupełnie obce słowo, więc - poniekąd - to go usprawiedliwia...

  • Nie, to ty masz doński step miedzy uszami gdzie hula wiatr i szumią trawy,a tak poza tym niewiele jest. Pisze Ci że konfederacja jest demokratyczna, co nie znaczy ze jest dla ciebie dostepna,a ty sie drugi raz pytasz, czy autorytarna. Te dwa pojecia sie znoszą wzajemnie. Tak jak demokracja"sterowana" Putina, lub circulus in definiendo demokracja ludowa.Autorytarny to jest twój ulubiony system.

  • Tutejszym:
    08.09.2014 21:01. Czym to się dla nas skończy? A kogo w POLSCE obchodzi czym się to dla ,,was" skończy -Pewnie wywózkom do Gułagu tylko ubierajcie się ciepło to może przetrwacie ze 30 lat łagrów Tutejszym oczywiście już tam zostanie na zawsze.

  • UNDACJA DLA POLONII, .. ul. Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa, .. KRS 0000423252, Petrykiewicz Ewa Anna, Leszkowska Ewa Bożena, ... Czyli pod względem formalnym jest OK. ''' Gorąco Państwu polecam.

  • FUNDACJA DLA POLONII, .. ul. Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa, .. KRS 0000423252, Petrykiewicz Ewa Anna, Leszkowska Ewa Bożena, ... Czyli pod względem formalnym jest OK. ''' Gorąco Państwu polecam.

  • @ Jan_De:08.09.2014 20:27). Podziwiam ile ma Pan cierpliwości do tego nachalnego chamstwa importowanego z ukrainy za nasze Podatki. W przypadku tych osobników polecałbym inną też Niemiecką metodę dość skuteczną w ich przypadku eutanazję . jak Pan widzi chadzają na tym forum przynajmniej parami .Nie jest istotny poziom chamstwa reprezentowany przez jednego z osobników w poście ,natychmiast dostaje wsparcie od następnego ,,konfederata" .
    Kwezal: 08.09.2014 20:26 Nie wiem może z urkami z Tolkiena mu się je....bie.( dla zasady podam że określenie ,,ukr" jest pogardliwym określeniem ukraińców i on o tym wie . Niestety poziom jego intelektu określa bzdura o,,Tolkenie". To chamstwo celowo pomija zwroty typu Pan itp celem dodatkowego obrażania interlokutorów . czasowo nie mając do kogo zaczepili w chamski sposób
    darek3013 .Po prostu moralnie to Mniej niż ZERO .

  • FUNDACJA DLA POLONII, ..
    ul. Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa, ..
    KRS 0000423252,
    Petrykiewicz Ewa Anna, Leszkowska Ewa Bożena, ...
    Czyli pod względem formalnym jest OK. '''
    Gorąco Państwu polecam.

  • Biada, jeśli korę mózgową zaatakuje kornik głupoty, kwezal… Choć po tobie nie widać, żebyś miał z tego powodu jakieś kompleksy… Radziłem ci wczoraj, żebyś czytał ze zrozumieniem, a jeśli nie potrafisz, to bez zrozumienia, ale za to 3 razy... Nie posłuchałeś, czy posłuchałeś, a nie pomogło? Dobrze, ptasi móżdżku, spróbujmy inaczej... Czy wasza Konfederacja jest organizacją autorytarną?

  • Panie darek3013, proponuję Panu rozejm, Pańskie racje przemyślę. Liczę na wzajemność. Mówiąc wprost,jest Pan dla mnie ważną osobą do dyskusji. Więc nie oceniając siebie i nie radząc sobie postarajmy się o beznamiętną wymianę poglądów. Liczę na wzajemność z Pańskiej strony. Oby nie tak jak na obserwowanym przez nas teatrze działań, Rosjanie oficjalnie przeszli do działań ofensywnych. Istnieje duże prawdopodobieństwo że Ukraina przegra tą konfrontację. Czym to się dla nas skończy?. EOM.

  • Ha ha ha. No proszę cie. Chłopie. Nie baw sie w forumowego nieuka, który swa wiedze czerpie z podejrzanych broszurek. Polska ma najdłuższe na świecie, z wyjątkiem Anglii tradycje parlamentarne. Pierwsze przywileje rycerstwo otrzymywało juz w średniowieczu. Np.neminem captivabimus nisi iure victum. Twoi ukochoani neosowieci nie dochrapali sie tego nawet w XXI wieku.Przykład Litwinienki, który uniewinniony przez sąd został wprost przez FSB zabrany do więzienia. Konfederacja jest w pełni demokratyczna.Ale bez liberum veto. Nie wiem ,czy sie orientujesz na czym polegały sejmy konfederacyjne. Cel jest jasny, patriotyzm, racjonalizm i przede wszystkim bycie polonofilem.A nie ruso, czy innym.Dbanie o polską rację stanu. A ciebie, cóż. oddałbym Tatarom w yasyr. Jakby cie na pal nie wbili, ewentualnie nie darli pasów, no moze bys został janczarem, co prawda jestes nim już,ale służysz Iwanowi Groźnemu.

  • kwezal nie ubliżaj ,,............

  • Każda słuszna idea narażona jest na podrobienie… (W dzisiejszych czasach, nie brakuje takich, którzy chcieli by się i na tym dorobić - przykładów nie brakuje… ) Taki jej los. Ale jest obrazą dla ducha, gdy BANDEROPITEK oferuje pieniądze kresowianom…. Myślisz Pan, że pieniądze nie śmierdzą? Proszę spytać Pana Wilno, czy przyjąłby Pańską pomoc… A mnie po pańskich „wpisach” przeszła ochota na udział w tym przedsięwzięciu..... Z człowiekiem, który zachował się i nikczemnie i - w pewnym sensie - zdradziecko, i nawet nie potrafi się do tego przyznać, o przeprosinach nie wspominając................ Cel z pewnością szczytny, ale świadomość Pańskiej obecności w tym przedsięwzięciu, odbierze mi każdą radość z czynienia dobra…. Na szczęście - a raczej nieszczęście - uczciwy człowiek, ma w naszych czasach wiele okazji do solidarności z prześladowanymi, biednymi, cierpiącymi… A do Pana, z pewnością przyłączy się kwezal... On ma wielkie serce gwatemalskiego ptaszka... choć "moralność" to dla niego "obce" słowo...

  • Jan_De W Stalingradzie Niemcy i Rosjanie jak już byli bardzo zmęczeni czasami przepili jakiegoś brudzia, wymienili się czymś,zebrali rannych, poczęstowali się fajkiem, po czym za chwile dalej się mordowali. Doceniam tę odrobinę kultury,jaką pan z siebie wykrzesał z co prawda z wielkim trudem,ale badź co bądź,jakiś postęp jest. Moge rzucić panu flaszkę na barykadę lecz oczywiście jej nie zmienię i moja pepesza będzie naładowana. Co do literatury, to ma pan nie najgorszą pamięc, choć akurat Czechowa nie wymieniłem. Natomiast polecam Sołżenicyna"Odział chorych na raka".niesamowicie metaforycznie pokazuje brak poszanowania dla jednostki w duzym kraju na wschód od Buga(szkoda że nie na wschódod Zbrucza, Krzemieńca i Prypeci, Polesia i Nowogródczyzny,Wileńszczyzny i Dżwiny, bo tak powinno wyglądać Państwo Polskie....!).

  • Kwezal, mam ciekawy temat... Może przybliżysz nam założenia swojej Konfederacji... Na początek: czy jest to organizacja autorytarna? Macie jakiś statut? Jakieś władze? Jakie stawiacie przed sobą cele?

  • Panie Jan_De, znaczy się że skończyłeś namyślać się nad podłością BANDEROPITEKÓW na tym Forum i zabrałeś się do mnie. Co do wielkorusa to przecież obaj wiemy o co chodzi i że to ja mam rację. Ja już zadecydowałem co do pomocy, Pan się dalej zastanawiaj pod dyktando Pana Sylwia. Nic mnie Pan od pewnej chwili nie obchodzisz, jeżeli ujawnienie zabolało to dobrze, zasłużyłeś Pan na to. Ja straciłem złudzenia co do Pańskiej osoby. Skończysz Pan podchody i prowokacje pod moją osobę?. Do widzenia Panu. EOM.

  • Gdybyś miał trochę więcej oleju w głowie gwatemalski ptaszku, zauważyłbyś, że cytowałem 2-krotnie twojego Tutejszym'ego...- więc może i trochę - siłą rzeczy - tak wyszło... Ale gdybyś miał też coś, co chrześcijanie określają duszą, zwróciłbyś uwagę na meritum... Ale zdaje się, że moralność, to dla ciebie zupełnie "obce" słowo...

  • Właściwie , to marnowanie czasu na dyskusje w tym gronie. Lepiej czytać artykuły historyczne dr Radosława Sikory, tam jest przynajmniej spokój. Ciekawe, że tam nie szczekacie nacjonalistyczne tegie głowy ,odbicia OUN-owców w krzywym zwierciadle. Na tym portalu dr Radosław Sikora przedstawia historię, taka jaką była, popiera to źródłami, cytatami i przeczy to większości waszych tez ruscy agenci. I jakoś tam nie ujadacie ,nie naskakujecie na historyka??Bo może wasze zadanie to szerzyć propagandę w tematach dot. czasów współczesnych, licząc że będa was czytac debile, którzy jak Anarchista spał i na Polaku i na historii, ewentualnie jabole walił na wagarach.A jak już dorósł zaczął czytac broszurki Bubla i jemu podobnych.

  • Ojojoj, juz ci wyrafinowany intelektualista wyparował ze łba? Zszedłes na poziom nieuka Anarchisty?CO na historii jabole walił za szkolnym boiskiem i dlatego ma własne"alternatywne"wersje dziejów?

  • Oj zawodzi Panie Tutejszym, oj zawodzi… i nie tylko pamięć zresztą… Np. inteligencja… Pańskie wykształcenie wyraźnie ją przerosło…
    No, z tym to już się nie wiele da zrobić, ale co do pamięci… To na pewno Pana ucieszy…. wiadomość z Interia.pl: „Niemieccy naukowcy proponują nową metodę walki z objawami choroby Alzheimera. Ich badania pokazały, że wyłączenie genu odpowiedzialnego u myszy za produkcję jednego z białek (tau), tworzących złogi w mózgu, może cofnąć objawy zaniku pamięci. Jeśli uda się znaleźć farmakologiczny sposób blokowania tau, wzrosną szanse zatrzymania postępów choroby, zwłaszcza w jej wcześniejszym stadium……………………”. Pan masz wczesne stadium....?
    ......I pomyśleć, że przez całe dotychczasowe życie, miałem zawsze wiele szacunku i poważania dla "starszych......"

  • Jak to tak wszystko twoja sprawa, to poczytaj wypociny nieuka Anarchisty, któremu jak brakuje argumentów,a wyjątkowo często mu się to zdarza, to wyzywa wszystkich nie zgadzajacych sie z nim od jakiś ukrów. Nie wiem może z urkami z Tolkiena mu się je....bie. I jakoś nie widzsz ze tego kolesia trzeba banować!!?!?Cos wybiórcza ta twoja obiektywność. Jak opluwaczka nalezy do twojego plemienia, to już dobra opluwaczaka,co?

  • „Wybitnie podła” z ciebie gnida, Panie Tutejszym… Wystarczy odejść na chwilę od monitora, abyś przestał się kontrolować… Widzisz Pan, jak to się u Ciebie kończy? …zwieracze puściły, co? Ale dzięki temu możesz Pan posilić się tym… „g#### spod siebie…”
    PS. Czy jest coś, co cieszy Pana bardziej, od możliwości wylania pomyj na czyjeś plecy? Szczęśliwy Pan wtedy jesteś? Aż taką przyjemność sprawia Panu podłość, a może to po prostu nikczemność…………….? Co za moralne dno!

  • Tak to wygladało i teraz jest podobnie.

  • ukrole faszyści to jak hitlerowcy , trzeba tempić

  • Oddanie władzy PiS po wyborach to dorżnięcie tego co jeszcze z Polski zostało .Nie można dopuścić żeby układ z Magdalenki nadal funkcjonował.

  • Wiem, ale ja nie widzę odniesienia do chwili obecnej. Jeżeli już to chęć wzięcie odwetu przez J.E. Putina z tytułu zaszłości historycznych?. Wagon podstawi? Nie wiem.

  • A gdzie tam idot. Kase bierze bydle za te brednie i nakręcanie wojny.

  • Jedno słowo na określenie tego pana. Idiot.

  • Niestety ,ale chyba tak. Szkoda tylko, że nikt nie chce brać przykładu z historii,a to ponoć najlepsza nauczycielka. Wie Pan Panie Tutejszym co się działo w latach 1853-56? Za cara Mikołaja I???O czym zreszta było na tym portalu w pismach Cata-Mackiewicza.

  • kaliszanin1 8 September 2014, 16:55 Cena naszego bezpieczeństwa będzie wysoka

    I to ma być doradca prezydenta. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,16603532,__Jesli_Ukraina_przyjmie_kapitulacje__Zachod_moze.html#BoxWiadTxt

  • jan53 8 September 2014, 16:50 Cena naszego bezpieczeństwa będzie wysoka

    Nikt nigdy nie odpowie za degradacje naszej armii razem z p.Komorowskim na czele jako bylym min.MON czy pschiatra przygłupem przydupasem Tuska niejakim Klichem.Jednego wybrano na prezydenta(mierny,lichy ale zabawny) a drugi został senatorem.Gdzie indziej by obaj wisieli a u nas - nagrody i zaszczyty za rozbrojenie państwa.To cos podobnego jak na Ukrainie udało się dokonać Janukowiczowi.Niby ukrainska armia miała być 20 potega na swiecie a co ma i ile jest warta to widać.Podobna sytuacja dotyczy przemyslu zbrojeniowego.Byl ale zniknal.Okazuje się teraz ze jest we wloskich,amerykanskich czy francuskich rekach.Partie polityczne jak Izby Skarbowe - jak najwięcej dla siebie a politycy jak urzędnicy skarbowi - nie odpowiadają za nic.Nawet za doprowadzenie do państwowej upadlosci czy zgnojenie pojedynczego obywatela.Gowniane rzady stojące nierzadem

  • Ty Thorin, czy jak ci tam.Śmieszą mnie tacy proruscy forumowi IDIOCI. Jak popiera ich zdanie, to nawet CZECZEN jest dobry, a normalnie, to nimi gardzą i nazywają ich"czarnuchami"z Kaukazu. Tak ich traktują Ruscy tak naprawdę. Jak Kadyrow jest taki chojrak i taki w gębie mocny, to czemu sam podczas II wojny czeczeńskiej siedział pod podłogą w swoim rodzinnym Gudermesie, przy granicy z Dagestanem i otaczał się ludźmi wyłącznie z własnego tejpu, tak trząsł dupą,a teraz mu na Kijów śpieszno :-D Pomijam tortury kótre stosował na własnym narodzie masowo. Jak jest taki mocny, to czemu w górach nie walczył z ludźmi Gełajewa, Maschadowa, Umarowa, Hattaba, Basajewa, czemu nie walczył pod Wiedieno, czy Itum-Kale, gdzie były najcięższe walki, i ciągle wzywał rosyjskich spadochroniarzy, którzy siedzieli tam jeszcze wiele lat po zdobyciu przez Rosjan Czeczenii, bo jego "SpecNaz",jakby samo został, to by go zniesli w ciagu kilku tygodni.On i jego ojciec Ahmad, który był naczelnym muftim za prezydentury Maschadowa walczyli z Ruskimi. Tylko Putin ich najzwyczajniej w świecie kupił. Po prostu zdradzili.To najgorszy typ szumowiny. Po czym on sam został prezydentem,gdy zginął jego ojciec w wybuchu na stadionie w Groznym w 2003 roku. O który to zamach podejrzewany jest jego....syn, gdyż ładunki były umieszczone w trybunach, budowanych za Kadyrowa.Ponoc tak sie nie mógł doczekać objęcia schedy po ojcu. A teraz robi ze swoich ludzi "powstańców"Ukrainy i każe im walczyć tam z Osetyńcami ramię w ramie, których Czeczenii nienawidzą i zawsze ich na miejscu rozwalali w Czeczenii jak najemników. Daleko posunięty serwilizm zapewni mu długie i udane rządy.

  • Jeżeli Putin decyduje się na jawną agresję to nic go nie zatrzyma. UE, USA werbalnie podniosą wielki rejwach który po pewnym czasie wyciszą. Czyżby dla Ukrainy pozostała nieformalna porażka. Może Putin zostawi szansę na ładne spektakularne zakończenie działań? Wschód być może jest już stracony?

  • Imho ma nadzieję, że uratuję swoją d...ę. tym co amerykanie mu broniąc tych wszystkich pól gazowych na które mieli chętkę przywiozą. Jako że nikt się tam nie rwie walczyć w obronie bombardującego własnycvh ludzi reżimu i oligarchów i ich familiarów typu p. arszenika i aferzystki z warkoczem, dużo kasy pójdzie też na najemników.A czy to starczy? Nie sądzę.

  • Ma rację facet. Faszystów spod czerwono czarnej flagi z kijowa trza wygonić. I od nowa Ruś Kijowska i Polskie Kresy. Aaa... zapomniałem że Polska nie jest niepodległym państwem i kresów broń boże jej obecne władze wziąść nie pozwolą... za silna by się stała :)

  • thorin 8 September 2014, 14:52 Ukraina to pole doświadczalne

    Proszę jak można odwrócić kota ogonem. Okrażanie FR, odcinanie jej od sojuszników (Iran, Syria) nazywa się teraz ruską agresjąi rozpoznaniem bojem ;) Artykuł z Newsweeka co wszystko wyjasnia. Nie to żebym był szczególnym rusofilem, ale trzeba powiedzieć sobie szczerze - III wojnę światową wywyła(ł) MOab Bobama ze swoimi panami, którzy pociągają nim za sznurki a nie ruscy. Nie ruscy robiili 'arabskie wiosny' rozwalając państwo po państwie, nie ruscy atakują wszystkie państwa które bąkną coś o odejściu od śmiecia dolara w rozliczeniach, nie ruscy robią przewroty na całym świecie i stawiają następne dziesiątki baz.

  • Putin przygotowuje uderzenie na Chersoń ,ciekawe czym zamierzają Ukraińcy go zatrzymać.

    tagore

  • I co gorsze, ma rację.

  • tagore 8 September 2014, 13:22 Kijów: Rosja gromadzi wojska na Krymie

    Po zdobyciu Chersońskiego rejonu ,niejako z automatu w ręce Rosji dostanie się wszystko do Dniepru.

    tagore