Ruski krecie "Sylwia", przecież udowodniono Tobie jest to fałszywka, świadomie kłamiesz. Podły ruski krecie, poszedł won z polskiej strony, podlecu! http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901 Co za pieprzony rusek, dostał polecenie propagowania tej fałszywki z centrali to powtarza co mu bezwzględnie przykazano. Tak jak trzy ruskie teksty bez tłumaczenia walnął pieprzony ruski tłumok. Poszedł won geju, pod "Anarchista". Coście we dwójkę sobie naszczebiotali?.
P. Wilno: Cytuję: 'Koben44: 30.08.2014 11:41 "Oto jak banderowcy manipulują Polską. ... Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990. "Uchwała zawiera 60 stron maszynopisu. Obejmuje różne sprawy współczesne, w tym stosunek OUN jako awangardy narodu ukraińskiego - do Polski i Polaków. [...] Sprawy polskie: Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie [...] W takim też duchu należy urabiać polską opinię publiczną [...], za pośrednictwem polskich organizacji i będących w polskich rękach środków informacji. W tym celu należy przenikać do polskich organizacji tam, gdzie jest to możliwe i lansować nasz punkt widzenia cierpliwie ale uparcie, zyskiwać zwolenników wśród Polaków, a tam, gdzie to najbardziej celowe, nie żałować środków z Funduszu Wyzwolenia Ukrainy. Kupować audycje w polskim radiu oraz miejsca w polskich gazetach. Wchodzić do polskich zespołów redakcyjnych. Zaangażowanie to ma pomóc do umocnienia pozycji Ukrainy i osłabienia Polski, co pozwoli w przyszłości podporządkować państwo polskie ukraińskim interesom narodowym. Dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zacurzonii podkreślając, że samostijna Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim momencie o nie się upomni. Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej. Oto odnośniki internetowe do tematu wojny skrycie wypowiedzianej Polsce przez de facto tajny rząd ukraiński: http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html http://narodowikonserwatysci.pl/tag/maria-jazownik/
@ Votum_separatum: 10.09.2014 17:33). TUTEJSZYM TO PODOBNO UKRAINIEC PRACUJĄCY W sb/ub I OCHRANIANY DZIĘKI TEMU PRZEZ NICH . Podobno ma nawet teczkę personalną w IPN. A te jego wszystkie posty zaczynają przypominać katarynkę ,od rana do wieczora ta sama melodia . Tylko ostatnio obszar mu się rozszerza i wplata wątki seksualne takie marzenia starca.
czeba przyznać w Polsce idzie największa propaganda antyrosyjska, już prawie jak w korei pł :) pewnie szykują Polskę do czegoś :) jak patrzysz polskie wiadomości, czy czytasz te najpopularniejsze portali, to aż nawet niewiesz, czy to śmiać się, czy to płakać.
@Votum_separatum:10.09.2014 16:38 Tutaj jest wyjaśnienie całego problemu . Oznacza że Faszyści kijowscy pogodzili się ze stratą Wschodniej ukrainy.Kijów wzniesie w Donbasie nowoczesny i silny kompleks umocnień obronnych, analogiczny do słynnej linii Mannerheima.
@Tutejszym:
10.09.2014 19:22). No tak ! gdyby takie zamiary zostały zrealizowane komu byś w takim razie du.e lizał ??? Faszyści z Kijowa na ,,emigracji" finansowej w USA Ci mniejsi wybici pod DONIECKIEM . Twoja UB-ecka dusza wyje ze strachu ?. Może i wezmą się za takie ścierwa.
@Tutejszym:
10.09.2014 19:14Przecież piszę wyrażnie teczka etatowego pracownika UB/SB w archiwum IPN mówią że głodnemu chleb na myśli a tobie emerycie co po głupim łbie chodzi poza wszami?? z ostatniego eksportu z ukrainy? (((Wreszcie może włosy pomiędzy palcami przestaną tobie rosnąć.)) )
@tuskchuj:
10.09.2014 17:55) W dobie wojen z użyciem konwencjonalnych rakiet niesterowanych pokonujących 100 , 200 czy 1000 km co za idiota jeszcze uwierzy w strefy buforowe i szkodliwe teorie Giedroycia???-To było dobre gdy wojny rozstrzygały Korpusy kawalerii i szarże .
Ale Wam odbija, Wariaci i ruska agentura. Jeszcze trochę do granicy i izolacja. Dach podpalajcie u siebie ruski, polskie wariaty w kaftan i do zakładu. "Senatorskie głowy" ze łbem pełnym guana i bez mózgu.
Wariacie, jaka teczka, podaj namiary.Świrować to i tak nie przestaniesz, Pan "Sylwia" uwiódł Ciebie?. Wreszcie może włosy pomiędzy palcami przestaną tobie rosnąć.
dopóki Naród Polski się nie OBUDZI, nie - przepraszam - WYPIERDOLI żydów, którzy ŁŻĄ, PLUJĄ I SZKALUJĄ NAS,dopóty takie sprzedajne szebas goje będą szczekać. W tak zwanej stolicy NIE MA Pomnika LUDOBÓJSTWA Wielkiego Głodu poświęconego STRICTE 60 tysiącom ZAMORDOWANYCH POLAKÓW, Operacji Polskiej NKWD z 1937r - 120 tysięcy zamordowanych Polaków, KL Warschau - ok 200 tysięcy ludzi. ALE NIE DO JASNEJ CHOLERY - jest pomnik tego plugastwa co to ponoć w getcie wojowało - tyle, że najpierw wojowało z niemowlętami i kobietami i starcami, których to wypychali do wagonów tak, że zostało najgorsze łajno co się na koniec i tak sobie do gardeł rzuciło ! Jest ta abominacja za 200 milionów zł. A gdzie muzeum Kresów?? Muzeum żołnierzy wyklętych? Armii Krajowej?? To chyba dobitnie świadczy czym jest Polska.
@Tutejszym: 10.09.2014 18:13). Nawiązał czu nie to i tak wam : Strach d..ę ściska że ktoś dobierze się do was w realu renegaci i ukry . za dużo śladów zostawiacie w internecie i kara bliska . Ponadto nadal milczysz czy ta teczka etatowego pracownika UB/SB w archiwum IPN to twoja??? .Nie musisz się maskować ale wstyd(znasz to określenie?) i tak już do śmierci zostanie jak i plwociny którymi cię oplują po tej informacji znajomi .
Sadze ze przyklad Ulsteru jest tutaj dosc budujacy .... walki na ostro rozpoczely sie w pocztkach lat 70 i trwaly przez ponad 30 lat. Dzisiaj Ulster jest dosc spokojny. Dlatego wczesniej czy pozniej terroryzm zostal by wykluczony. Sadze ze powaznie nalezy przygotowac plany przejecia Kresow Wscodnich nie w formie fantazji ale powaznych rozwazan. Dla Ukraincow - Rusinow to jedyna powazna alternatywa na powrot do Europy przez duze E.
Ukraincy sami usuna banderowcow o ile beda widzieli mozliwosc rozwoju w Polsce, tak dlugo jak tego nie widza nie bedzie mozliwosci pokojowego istnienia.
Sadze ze Polska stoi powaznie przed takim rozwojem wypadkow. Powinnismy powaznie przygotowywac plany integracji nowych 3 woj. Bylbym zdziwiony gdyby takich planow polski rzad nie przewidywal i mial schowane gdzies w szafie.
"Sylwia" jest to czystej krwi wielkorus, ruski faszysta. Że takiego na agenta wpływu dali, chyba że z powodu języka. Widzę jednak Panie uri że towarzystwo zaczyna stosować wspólne słownictwo w dziedzinie zwrotów i obelg. Pan "Sylwia" nawiązał zresztą kontakty mailowe z Panem "Anarchista" Dostał od niego nawet tajny adres mailowy. Oby Pan "Sylwia" Pana "Anarchista" nam nie uwiódł. Pozdrawiam.
@Adinocka: 10.09.2014 10:00). Zawsze zastanawiałem się dlaczego pomimo pewnych antagonizmów pomiędzy Marszałkiem Piłsudskim (naczelnikiem) a Dmowskim tak świetnie się uzupełniali . Odnoszę wrażenie że , jednak była to mniej lub więcej zaplanowana praca od ,,Podstaw" . Jednak z lekkim wskazaniem na Dmowskiego .Był on chłodnym analitykiem .Marszałek ,,szalonym " i genialnym taktykiem.
Aha, mówisz o tym, co napisał Wladyslaw: " Lekcje jez. rosyjskiego sa zabronione, zamiast nego 0 jez. niemecki." Istotnie, jest to droga zapoznania się z wielką literaturą w oryginale. Goethe, Mannowie, Remarque .... Ale to tylko część wielkiej literatury światowej, czy według ciebie skupienie się wyłącznie na literaturze niemieckiej nie jest zbyt radykalnym podejściem?
Olbrzymia Ukraina z buforu może stać się dla nas samych zagrożeniem Co innego taka okrojona biedna ,uzależniona od naszej dobrej woli ,skłócona z Rosją i w niej upatrująca przyczyny swych porażek. Dlatego powinny powstać dwie Ukrainy. Jedna antyrosyjska druga antybanderowska .A zal nam nie musi być nikogo bo to nasi odwieczni wrogowie. Ukraina jest sobie sama winna bo sama wybrała sobie w czasach buntu Chmielnickiego taki los . Była tez beneficjentem tej sytuacji przez całe czasy zaborów gdzie kozactwo było na nas batem. Więc niech się biją i wzajemnie osłabiają To nie nasza sprawa . Sakiewicz widzę ze realizuje bardziej plan żydowskiego międzymorza Jakiejś nowej JUDEOukropolonii
Ziemie otrzymaliśmy w Wersalu nie z powodu zdolności dyplomatycznych Dmowskiego ,a punktu
deklaracji o warunkach przystąpienia do wojny przez USA ,który sojusznicy zobowiązali się wykonać i
chęci osłabienia do pewnego stopnia Niemiec. Działania ND w sprawie pokoju Ryskiego i ich działania
na wschodzie IIRP interesom państwa się nie przysłużyły ,dzięki ich działaniom umiarkowane środowiska ukraińskie straciły prestiż i zostały zniszczone lub zdominowane przez OUN czego owoce mamy przed oczami na żywo.
@stona:
10.09.2014 17:33). Jest to zły przykład .Respektowanie odmiennosci kulturowych i religijnych To już było w II RP z mizernym skutkiem (bskup: Kocyłowski . Szeptycki) ......nie obedzie sie bez prob destabilizacji w stylu terrorystycznym możliwe jest wyeliminowanie tego rodzaju prób jeśli samo społeczeństwo poczuje się zmobilizowane do usunięcia ze swojej tkanki tego raka i to doszczętnie . Obecnie nie widzę nawet podstaw do zmiany ich zapatrywań. .......Przyklad jednak palenia teczy pokazuje tylo ze nawet skrajni polscy pseudo "patryjoci" maja zapalki na 11 listopada........... Czy aby na pewno ztobili to uczestnicy Marszu ??? a nie była to prowokacja w stylu budki pod Rosyjską ambasadą?????
To historyczny moment! Panie Tutejszym, "sylwia/vanderBrook" pierwszy raz prawdę napisał!
"Symbol faszystowskiego batalionu 'Azow' to był krótko mój drugi awatar. Teraz jest trzeci." Ciekawe, jak się czują ci, którzy "sylwii" damują, rączki całują, wzywają do okazywania tradycyjnej polskiej szarmanckości wobec kobiet :))) Głównie myślę tu o niejakim "Janie_de", bo np. taki "Anarchista" ,a zbyt ograniczoną zdolność orientacji w realu, żeby odróżnić babę od chłopa. Pietucha zresztą.
Widzi Pan, Panie stona, ja sadzę że większość Ukraińców w ZapUkr po prostu się boi. Boi się wyrażać swoje wrażenia, poglądy, stanowiska w określonych sprawach. Upa zabiło - przy okazji mordowania Polaków - co najmniej 40 tysięcy Ukraińców! nie akceptujących ideologii czy bestialstwa UPA. Oni teraz moim zdaniem są zastraszeni, boją się. A że ich strach przed UPA jest racjonalny, to mają na to aż za dużo przykładów. Nie może być patriarchalnego układu Polak - Ukrainiec. Oni już to przerabiali. Jeżeli Ukraina praktycznie rozpadnie się, to potworek w postaci ZapUkr będzie wymagał reedukacji praktycznie przez 2, 3 pokolenia. Pańska wizja będzie moim zdaniem miała jakieś prawdopodobieństwo ziszczenia się za min. 50 lat, dla naszego dobra nie powinniśmy tam niczego szukać.
@ Uri Tennenbaum - przynajmniej dzieci będą mogły czytać wielką literaturę w oryginale, czego nie można powiedzieć o małych rezuniątkach. W końcu ukraiński to bełkot pijanego i zbytnio się nie nadaje do wyższej kultury.
W ogóle gnidę ze szkoły wywalić, a nie tylko pokrzykiwać na nią. Bierze gnida bez żenady od ukraińskiego państwa pensję i wciska dzieciom kacapską faszystowską politgramotę. Bez weryfikacji milicjantów, urzędników i nauczycieli się nie obejdzie.
A 64-letniej matki tej kobiety jakoś nie widać. Jakoś się nie skarży. To tak, jak z tymi niemowlętami, które nazistowsko-banderowscy ukrofaszyści hitlerowsko-natowscy krzyżowali na tablicy ogłoszeń w Słowiańsku. Jak z tymi ludźmi. których hitlerowsko-faszystowscy ukronaziści natowsko-banderowscy włóczyli po zentralplatzu Słowiańska na łańcuchach za czołgami. Wladyslaw, kacapski przygłupie, w Polsce nikt się na to nie nabierze :)))
@TW "Tutejszym" - strzelasz sobie w kolano. Sam fakt, że wpisy przyciągają ciebie jak muchę do łajna świadczy, że wpisy mające pokazać jakim jesteś łajdakiem są bardzo efektywne. Pzdr ;-D
Na pewno przy powrocie do Malopolski Wschodniej nie obedzie sie bez prob destabilizacji w stylu terrorystycznym. Tutaj jednak moge posluzyc sie przykladem Ulsteru w Irlandii. Terror w wiekszosci wygasl w momencie kiedy zadnej ze stron sie to nie oplacalo. Dzieki inwstycja w infrastrukture, respektowanie odmiennosci kulturowych i religijnych mamy szanse na wyeliminowanie wiekszosci grup skrajnych. Pozostanie jedynie ta czesc najbardziej skrajna. Boje sie jej jednak tak samo jak boje sie skrajnych postaw polskich. Przyklad jednak palenia teczy pokazuje tylo ze nawet skrajni polscy pseudo "patryjoci" maja zapalki na 11 listopada. Jak tecza stala ... podobnie bedzie z banderowcami.
@TW "Tutejszym". Czy Wy zawsze musicie mędlić swoją żydowską mantrę? Parszywy agencie skoro twoi mocodawcy są tacy wspaniali to niech nam dadzą ten swój "cudowny" sprzęt - obronimy się sami. Tylko że szumowiny które ciebie utrzymują tego nie zrobią. Owszem potrafią przywalić atomówką w dwa miasta (bo akurat mieszkało tam najwięcej katolików, a prezydenci USA to zwykle protestantccy talibowie), potrafią też założyć swoje bazy a potem spieprzyć jak z Wietnamu, Afganistanu i Iraku, albo olać "sojusznika" ciepłym moczem jak Tajwan. Krzyż NSZ to zadra w twoim oku Adamiec! Niezłomni po równo tłukli i Niemca i Żyda w komunistycznej bojówce. Niech tkwi on w moim awatarze na pohybel tobie agencie!
Votum_separatum, zero treści, próba zjadliwości wg wskazówek "Sylwia". W sumie głupek brednie i głupoty pieprzy. Aleś Ty głupi ruski agencie, co za bełkot. Zwróć uwagę że mądrzejsi od Ciebie milczą, bo to facet prawdę napisał i z tezami jego może być im po drodze. Przypieprzanie się dla zasady jest nieefektywne, przynosi odwrotny skutek od zamierzonego. Nie będę Ciebie uczył, wolę Ciebie jako chamskiego głupka, łatwiej jest.
@Tutejszym - jestem rzymskim katolikiem i trzymam się Magisterium Kościoła. Jeżeli ktoś głosi coś przeciwnego, czyli kłamie sam siebie skazuje na wieczne potępienie. Niestety nic pańskie wierzenia w tej materii zmienić nie mogą.
Tabliczki na niemieckiej autostradzie łączące miasto Lebau z nadgranicznym polskim Zgorzelcem wskazują kierunek na Breslau zamiast Wrocławia. Oznacza to że w nNemczech decydujące zdanie mają Niemcy . Z kolei polskie drogowskazy kierują nie na Wilno i Lwów, ale na Vilnius i Lviv. A to oznacza że w Polsce decydujące zdanie mają???????????????????????????????. Tak właśnie ONI.!!!!!!!!!!!!!!!
Nie 250 tyś. tylko 1500 tyś!. Posadzić całą armię żeby ich sobie narysowała. Potem rysować statki, rakiety broń kosmiczną. Na koniec przyjdzie rusek, batogiem przypieprzy i Votum_separatum za nadzorcę nad "polaczkami" zostanie. Chcesz rusku polski poza sojuszami, bezwolnej i osamotnionej? Nie dość Tobie siania nienawiści i podżegania do walki Polaków z Ukraińcami. Aleś szujo gorliwy, mało Tobie tego, jeszcze naród polski chciał byś rozbroić. Oddaj krzyż NSZ coś z rozkopanej mogiły ukradł. Przecież Twoja pisanina jest tak wrednie anty polska że aż głupia i agenturą zaczyna śmierdzieć.
Panie Votum_separatum, ja osobiście Pańskich zastrzeżeń nie popieram, bramy do nieba ani Pan ani ja nie pilnujemy i nie otwierany. Nie miejsce chyba i nie pora na dyskusję i na czas, On już się przed nami nie wypowie. Skąd u Pana tyle negatywnej emocji w stosunku do księdza Tischnera. Przełam się Pan i zacznij czytać, ja zaśmiewałem się do łez aby potem wrócić i zadumać się. A co do postawy księdza Tischnera, wzorem Ojca Świętego Jana Pawła II - rozmawiał ze wszystkimi, nawet ze zbrodniarzami. "Jeżeli grzesznik rękę ku dobru wyciągnie, należy ją tam przytrzymać by dalej sięgała w dobrym kierunku." cytuję z pamięci, nie gwarantuję dosłowności ale sens tak. Czy nie za bardzo ocenny jest Pan, Panie Votum_separatum. Ja wierzę w Miłosierdzie Boże i w to że jestem ukochanym dzieckiem Bożym. Czytałem książki księdza Tischnera, byłem i jestem nimi zauroczony, nie potrafiłem dostrzec w nich tego co tak Pana oburza? Napisz Pan do mnie na PW, bardzo chętnie przeczytam. Tutaj nie miejsce. Michnik też chyba księdza czytał, ochrzcił siebie i swoje dziecko.
@TW "Tutejszym" dlaczego Wy nadużywacie słowa "nasz" w kontekście polskim? Wasza delegacja była z wizytą u banderowskiego ministra ze wskazówkami co do przejmowania majątków (nakreślenie planu reform ekonomicznych przybyłym chazarom). No a złoto już wywieźli ich pobratymcy z USA. I tak dobrze że UPAtrujecie problemów dla mieszkających w polsce Żydów (czyli jak Wy to mówicie "nasz polski tyłek". No tak najpierw to co najlepsze bierze diaspora z USA, potem z Izraela a ta z Polski to koniec łańcucha pokarmowego ;-)
Ruski krecie "Sylwia", przecież udowodniono Tobie jest to fałszywka, świadomie kłamiesz. Podły ruski krecie, poszedł won z polskiej strony, podlecu! http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901 Co za pieprzony rusek, dostał polecenie propagowania tej fałszywki z centrali to powtarza co mu bezwzględnie przykazano. Tak jak trzy ruskie teksty bez tłumaczenia walnął pieprzony ruski tłumok. Poszedł won geju, pod "Anarchista". Coście we dwójkę sobie naszczebiotali?.
P. Wilno: Cytuję: 'Koben44: 30.08.2014 11:41 "Oto jak banderowcy manipulują Polską. ... Fragmenty Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990. "Uchwała zawiera 60 stron maszynopisu. Obejmuje różne sprawy współczesne, w tym stosunek OUN jako awangardy narodu ukraińskiego - do Polski i Polaków. [...] Sprawy polskie: Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie [...] W takim też duchu należy urabiać polską opinię publiczną [...], za pośrednictwem polskich organizacji i będących w polskich rękach środków informacji. W tym celu należy przenikać do polskich organizacji tam, gdzie jest to możliwe i lansować nasz punkt widzenia cierpliwie ale uparcie, zyskiwać zwolenników wśród Polaków, a tam, gdzie to najbardziej celowe, nie żałować środków z Funduszu Wyzwolenia Ukrainy. Kupować audycje w polskim radiu oraz miejsca w polskich gazetach. Wchodzić do polskich zespołów redakcyjnych. Zaangażowanie to ma pomóc do umocnienia pozycji Ukrainy i osłabienia Polski, co pozwoli w przyszłości podporządkować państwo polskie ukraińskim interesom narodowym. Dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zacurzonii podkreślając, że samostijna Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim momencie o nie się upomni. Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej. Oto odnośniki internetowe do tematu wojny skrycie wypowiedzianej Polsce przez de facto tajny rząd ukraiński: http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html http://narodowikonserwatysci.pl/tag/maria-jazownik/
@ Votum_separatum: 10.09.2014 17:33). TUTEJSZYM TO PODOBNO UKRAINIEC PRACUJĄCY W sb/ub I OCHRANIANY DZIĘKI TEMU PRZEZ NICH . Podobno ma nawet teczkę personalną w IPN. A te jego wszystkie posty zaczynają przypominać katarynkę ,od rana do wieczora ta sama melodia . Tylko ostatnio obszar mu się rozszerza i wplata wątki seksualne takie marzenia starca.
widzę że wasza opcja ma wyraźną słabość do pustyni Mało wam waszej że chcecie u nas zrobić ...atomową
No i sprowadził chazarską zarazę
czeba przyznać w Polsce idzie największa propaganda antyrosyjska, już prawie jak w korei pł :) pewnie szykują Polskę do czegoś :) jak patrzysz polskie wiadomości, czy czytasz te najpopularniejsze portali, to aż nawet niewiesz, czy to śmiać się, czy to płakać.
Robi to co mu centrala nakazała. To żaden przygłup, a profesjonalny podżegacz wojenny.
@Tutejszym: 10.09.2014 19:54 Poszukaj sam wiesz o co chodzi !!!! ... MOW.
Zwykły przygłup. Kupuj pan widły i siekiery i dozbrajaj przyjaciół. Może kiedyś w nocy Cię odwiedzą z butelką benzyny
@Votum_separatum:10.09.2014 16:38 Tutaj jest wyjaśnienie całego problemu . Oznacza że Faszyści kijowscy pogodzili się ze stratą Wschodniej ukrainy.Kijów wzniesie w Donbasie nowoczesny i silny kompleks umocnień obronnych, analogiczny do słynnej linii Mannerheima.
To podaj treść podły wariacie. EOM.
@Tutejszym:
10.09.2014 19:22). No tak ! gdyby takie zamiary zostały zrealizowane komu byś w takim razie du.e lizał ??? Faszyści z Kijowa na ,,emigracji" finansowej w USA Ci mniejsi wybici pod DONIECKIEM . Twoja UB-ecka dusza wyje ze strachu ?. Może i wezmą się za takie ścierwa.
@Tutejszym:
10.09.2014 19:14Przecież piszę wyrażnie teczka etatowego pracownika UB/SB w archiwum IPN mówią że głodnemu chleb na myśli a tobie emerycie co po głupim łbie chodzi poza wszami?? z ostatniego eksportu z ukrainy? (((Wreszcie może włosy pomiędzy palcami przestaną tobie rosnąć.)) )
@tuskchuj:
10.09.2014 17:55) W dobie wojen z użyciem konwencjonalnych rakiet niesterowanych pokonujących 100 , 200 czy 1000 km co za idiota jeszcze uwierzy w strefy buforowe i szkodliwe teorie Giedroycia???-To było dobre gdy wojny rozstrzygały Korpusy kawalerii i szarże .
Ale Wam odbija, Wariaci i ruska agentura. Jeszcze trochę do granicy i izolacja. Dach podpalajcie u siebie ruski, polskie wariaty w kaftan i do zakładu. "Senatorskie głowy" ze łbem pełnym guana i bez mózgu.
Wariacie, jaka teczka, podaj namiary.Świrować to i tak nie przestaniesz, Pan "Sylwia" uwiódł Ciebie?. Wreszcie może włosy pomiędzy palcami przestaną tobie rosnąć.
Oby
@stona:
10.09.2014 18:49 Natomiast Ja byłbym zdziwiony gdyby takie plany istniały .
Bylbym zdziwiony gdyby takich planow polski rzad nie przewidywal i mial schowane gdzies w szafie.
dopóki Naród Polski się nie OBUDZI, nie - przepraszam - WYPIERDOLI żydów, którzy ŁŻĄ, PLUJĄ I SZKALUJĄ NAS,dopóty takie sprzedajne szebas goje będą szczekać. W tak zwanej stolicy NIE MA Pomnika LUDOBÓJSTWA Wielkiego Głodu poświęconego STRICTE 60 tysiącom ZAMORDOWANYCH POLAKÓW, Operacji Polskiej NKWD z 1937r - 120 tysięcy zamordowanych Polaków, KL Warschau - ok 200 tysięcy ludzi. ALE NIE DO JASNEJ CHOLERY - jest pomnik tego plugastwa co to ponoć w getcie wojowało - tyle, że najpierw wojowało z niemowlętami i kobietami i starcami, których to wypychali do wagonów tak, że zostało najgorsze łajno co się na koniec i tak sobie do gardeł rzuciło ! Jest ta abominacja za 200 milionów zł. A gdzie muzeum Kresów?? Muzeum żołnierzy wyklętych? Armii Krajowej?? To chyba dobitnie świadczy czym jest Polska.
@Tutejszym: 10.09.2014 18:13). Nawiązał czu nie to i tak wam : Strach d..ę ściska że ktoś dobierze się do was w realu renegaci i ukry . za dużo śladów zostawiacie w internecie i kara bliska . Ponadto nadal milczysz czy ta teczka etatowego pracownika UB/SB w archiwum IPN to twoja??? .Nie musisz się maskować ale wstyd(znasz to określenie?) i tak już do śmierci zostanie jak i plwociny którymi cię oplują po tej informacji znajomi .
Sadze ze przyklad Ulsteru jest tutaj dosc budujacy .... walki na ostro rozpoczely sie w pocztkach lat 70 i trwaly przez ponad 30 lat. Dzisiaj Ulster jest dosc spokojny. Dlatego wczesniej czy pozniej terroryzm zostal by wykluczony. Sadze ze powaznie nalezy przygotowac plany przejecia Kresow Wscodnich nie w formie fantazji ale powaznych rozwazan. Dla Ukraincow - Rusinow to jedyna powazna alternatywa na powrot do Europy przez duze E.
Ukraincy sami usuna banderowcow o ile beda widzieli mozliwosc rozwoju w Polsce, tak dlugo jak tego nie widza nie bedzie mozliwosci pokojowego istnienia.
Sadze ze Polska stoi powaznie przed takim rozwojem wypadkow. Powinnismy powaznie przygotowywac plany integracji nowych 3 woj. Bylbym zdziwiony gdyby takich planow polski rzad nie przewidywal i mial schowane gdzies w szafie.
Z Kijowa i Odessy.....
Być może. Charkowskije partizany z Czelabińska albo Kemerowa.
"Sylwia" jest to czystej krwi wielkorus, ruski faszysta. Że takiego na agenta wpływu dali, chyba że z powodu języka. Widzę jednak Panie uri że towarzystwo zaczyna stosować wspólne słownictwo w dziedzinie zwrotów i obelg. Pan "Sylwia" nawiązał zresztą kontakty mailowe z Panem "Anarchista" Dostał od niego nawet tajny adres mailowy. Oby Pan "Sylwia" Pana "Anarchista" nam nie uwiódł. Pozdrawiam.
@Tutejszym: 10.09.2014 16:35). Nie odpowiedziałeś na pytanie co z twoją teczką w IPN etatowego pracownika SB/UB ?
@Adinocka: 10.09.2014 10:00). Zawsze zastanawiałem się dlaczego pomimo pewnych antagonizmów pomiędzy Marszałkiem Piłsudskim (naczelnikiem) a Dmowskim tak świetnie się uzupełniali . Odnoszę wrażenie że , jednak była to mniej lub więcej zaplanowana praca od ,,Podstaw" . Jednak z lekkim wskazaniem na Dmowskiego .Był on chłodnym analitykiem .Marszałek ,,szalonym " i genialnym taktykiem.
Zielone ludziki?
Aha, mówisz o tym, co napisał Wladyslaw: " Lekcje jez. rosyjskiego sa zabronione, zamiast nego 0 jez. niemecki." Istotnie, jest to droga zapoznania się z wielką literaturą w oryginale. Goethe, Mannowie, Remarque .... Ale to tylko część wielkiej literatury światowej, czy według ciebie skupienie się wyłącznie na literaturze niemieckiej nie jest zbyt radykalnym podejściem?
Olbrzymia Ukraina z buforu może stać się dla nas samych zagrożeniem Co innego taka okrojona biedna ,uzależniona od naszej dobrej woli ,skłócona z Rosją i w niej upatrująca przyczyny swych porażek. Dlatego powinny powstać dwie Ukrainy. Jedna antyrosyjska druga antybanderowska .A zal nam nie musi być nikogo bo to nasi odwieczni wrogowie. Ukraina jest sobie sama winna bo sama wybrała sobie w czasach buntu Chmielnickiego taki los . Była tez beneficjentem tej sytuacji przez całe czasy zaborów gdzie kozactwo było na nas batem. Więc niech się biją i wzajemnie osłabiają To nie nasza sprawa . Sakiewicz widzę ze realizuje bardziej plan żydowskiego międzymorza Jakiejś nowej JUDEOukropolonii
@stona:
10.09.2014 16:40) post scriptum : Ukraincami ktorych znamy od wiekow (znamy od 1918 r myśmy od wieków znali RUSINÓW.) jest oczywista.
Ziemie otrzymaliśmy w Wersalu nie z powodu zdolności dyplomatycznych Dmowskiego ,a punktu
deklaracji o warunkach przystąpienia do wojny przez USA ,który sojusznicy zobowiązali się wykonać i
chęci osłabienia do pewnego stopnia Niemiec. Działania ND w sprawie pokoju Ryskiego i ich działania
na wschodzie IIRP interesom państwa się nie przysłużyły ,dzięki ich działaniom umiarkowane środowiska ukraińskie straciły prestiż i zostały zniszczone lub zdominowane przez OUN czego owoce mamy przed oczami na żywo.
tagore
tagore
@stona:
10.09.2014 17:33). Jest to zły przykład .Respektowanie odmiennosci kulturowych i religijnych To już było w II RP z mizernym skutkiem (bskup: Kocyłowski . Szeptycki) ......nie obedzie sie bez prob destabilizacji w stylu terrorystycznym możliwe jest wyeliminowanie tego rodzaju prób jeśli samo społeczeństwo poczuje się zmobilizowane do usunięcia ze swojej tkanki tego raka i to doszczętnie . Obecnie nie widzę nawet podstaw do zmiany ich zapatrywań. .......Przyklad jednak palenia teczy pokazuje tylo ze nawet skrajni polscy pseudo "patryjoci" maja zapalki na 11 listopada........... Czy aby na pewno ztobili to uczestnicy Marszu ??? a nie była to prowokacja w stylu budki pod Rosyjską ambasadą?????
To historyczny moment! Panie Tutejszym, "sylwia/vanderBrook" pierwszy raz prawdę napisał!
"Symbol faszystowskiego batalionu 'Azow' to był krótko mój drugi awatar. Teraz jest trzeci." Ciekawe, jak się czują ci, którzy "sylwii" damują, rączki całują, wzywają do okazywania tradycyjnej polskiej szarmanckości wobec kobiet :))) Głównie myślę tu o niejakim "Janie_de", bo np. taki "Anarchista" ,a zbyt ograniczoną zdolność orientacji w realu, żeby odróżnić babę od chłopa. Pietucha zresztą.
Widzi Pan, Panie stona, ja sadzę że większość Ukraińców w ZapUkr po prostu się boi. Boi się wyrażać swoje wrażenia, poglądy, stanowiska w określonych sprawach. Upa zabiło - przy okazji mordowania Polaków - co najmniej 40 tysięcy Ukraińców! nie akceptujących ideologii czy bestialstwa UPA. Oni teraz moim zdaniem są zastraszeni, boją się. A że ich strach przed UPA jest racjonalny, to mają na to aż za dużo przykładów. Nie może być patriarchalnego układu Polak - Ukrainiec. Oni już to przerabiali. Jeżeli Ukraina praktycznie rozpadnie się, to potworek w postaci ZapUkr będzie wymagał reedukacji praktycznie przez 2, 3 pokolenia. Pańska wizja będzie moim zdaniem miała jakieś prawdopodobieństwo ziszczenia się za min. 50 lat, dla naszego dobra nie powinniśmy tam niczego szukać.
Za dyrektorem podstawówki główny reżyser kina akcji w mundurze polowym. Wszystko pod lufami! Co za bandziory!
@ Uri Tennenbaum - przynajmniej dzieci będą mogły czytać wielką literaturę w oryginale, czego nie można powiedzieć o małych rezuniątkach. W końcu ukraiński to bełkot pijanego i zbytnio się nie nadaje do wyższej kultury.
W ogóle gnidę ze szkoły wywalić, a nie tylko pokrzykiwać na nią. Bierze gnida bez żenady od ukraińskiego państwa pensję i wciska dzieciom kacapską faszystowską politgramotę. Bez weryfikacji milicjantów, urzędników i nauczycieli się nie obejdzie.
@strona - bardzo bym chciał, żeby Ukraińcy wzrost cywilizacyjny przyjeli pokojowo, ale bardzo w to wątpię.
A 64-letniej matki tej kobiety jakoś nie widać. Jakoś się nie skarży. To tak, jak z tymi niemowlętami, które nazistowsko-banderowscy ukrofaszyści hitlerowsko-natowscy krzyżowali na tablicy ogłoszeń w Słowiańsku. Jak z tymi ludźmi. których hitlerowsko-faszystowscy ukronaziści natowsko-banderowscy włóczyli po zentralplatzu Słowiańska na łańcuchach za czołgami. Wladyslaw, kacapski przygłupie, w Polsce nikt się na to nie nabierze :)))
@TW "Tutejszym" - strzelasz sobie w kolano. Sam fakt, że wpisy przyciągają ciebie jak muchę do łajna świadczy, że wpisy mające pokazać jakim jesteś łajdakiem są bardzo efektywne. Pzdr ;-D
Na pewno przy powrocie do Malopolski Wschodniej nie obedzie sie bez prob destabilizacji w stylu terrorystycznym. Tutaj jednak moge posluzyc sie przykladem Ulsteru w Irlandii. Terror w wiekszosci wygasl w momencie kiedy zadnej ze stron sie to nie oplacalo. Dzieki inwstycja w infrastrukture, respektowanie odmiennosci kulturowych i religijnych mamy szanse na wyeliminowanie wiekszosci grup skrajnych. Pozostanie jedynie ta czesc najbardziej skrajna. Boje sie jej jednak tak samo jak boje sie skrajnych postaw polskich. Przyklad jednak palenia teczy pokazuje tylo ze nawet skrajni polscy pseudo "patryjoci" maja zapalki na 11 listopada. Jak tecza stala ... podobnie bedzie z banderowcami.
@TW "Tutejszym". Czy Wy zawsze musicie mędlić swoją żydowską mantrę? Parszywy agencie skoro twoi mocodawcy są tacy wspaniali to niech nam dadzą ten swój "cudowny" sprzęt - obronimy się sami. Tylko że szumowiny które ciebie utrzymują tego nie zrobią. Owszem potrafią przywalić atomówką w dwa miasta (bo akurat mieszkało tam najwięcej katolików, a prezydenci USA to zwykle protestantccy talibowie), potrafią też założyć swoje bazy a potem spieprzyć jak z Wietnamu, Afganistanu i Iraku, albo olać "sojusznika" ciepłym moczem jak Tajwan. Krzyż NSZ to zadra w twoim oku Adamiec! Niezłomni po równo tłukli i Niemca i Żyda w komunistycznej bojówce. Niech tkwi on w moim awatarze na pohybel tobie agencie!
Votum_separatum, zero treści, próba zjadliwości wg wskazówek "Sylwia". W sumie głupek brednie i głupoty pieprzy. Aleś Ty głupi ruski agencie, co za bełkot. Zwróć uwagę że mądrzejsi od Ciebie milczą, bo to facet prawdę napisał i z tezami jego może być im po drodze. Przypieprzanie się dla zasady jest nieefektywne, przynosi odwrotny skutek od zamierzonego. Nie będę Ciebie uczył, wolę Ciebie jako chamskiego głupka, łatwiej jest.
Gaz sprzedają Niemcy ,ze swojej puli .Polska udostępnia infrastrukturę.
tagore
@Tutejszym - jestem rzymskim katolikiem i trzymam się Magisterium Kościoła. Jeżeli ktoś głosi coś przeciwnego, czyli kłamie sam siebie skazuje na wieczne potępienie. Niestety nic pańskie wierzenia w tej materii zmienić nie mogą.
Tabliczki na niemieckiej autostradzie łączące miasto Lebau z nadgranicznym polskim Zgorzelcem wskazują kierunek na Breslau zamiast Wrocławia. Oznacza to że w nNemczech decydujące zdanie mają Niemcy . Z kolei polskie drogowskazy kierują nie na Wilno i Lwów, ale na Vilnius i Lviv. A to oznacza że w Polsce decydujące zdanie mają???????????????????????????????. Tak właśnie ONI.!!!!!!!!!!!!!!!
Nie 250 tyś. tylko 1500 tyś!. Posadzić całą armię żeby ich sobie narysowała. Potem rysować statki, rakiety broń kosmiczną. Na koniec przyjdzie rusek, batogiem przypieprzy i Votum_separatum za nadzorcę nad "polaczkami" zostanie. Chcesz rusku polski poza sojuszami, bezwolnej i osamotnionej? Nie dość Tobie siania nienawiści i podżegania do walki Polaków z Ukraińcami. Aleś szujo gorliwy, mało Tobie tego, jeszcze naród polski chciał byś rozbroić. Oddaj krzyż NSZ coś z rozkopanej mogiły ukradł. Przecież Twoja pisanina jest tak wrednie anty polska że aż głupia i agenturą zaczyna śmierdzieć.
Panie Votum_separatum, ja osobiście Pańskich zastrzeżeń nie popieram, bramy do nieba ani Pan ani ja nie pilnujemy i nie otwierany. Nie miejsce chyba i nie pora na dyskusję i na czas, On już się przed nami nie wypowie. Skąd u Pana tyle negatywnej emocji w stosunku do księdza Tischnera. Przełam się Pan i zacznij czytać, ja zaśmiewałem się do łez aby potem wrócić i zadumać się. A co do postawy księdza Tischnera, wzorem Ojca Świętego Jana Pawła II - rozmawiał ze wszystkimi, nawet ze zbrodniarzami. "Jeżeli grzesznik rękę ku dobru wyciągnie, należy ją tam przytrzymać by dalej sięgała w dobrym kierunku." cytuję z pamięci, nie gwarantuję dosłowności ale sens tak. Czy nie za bardzo ocenny jest Pan, Panie Votum_separatum. Ja wierzę w Miłosierdzie Boże i w to że jestem ukochanym dzieckiem Bożym. Czytałem książki księdza Tischnera, byłem i jestem nimi zauroczony, nie potrafiłem dostrzec w nich tego co tak Pana oburza? Napisz Pan do mnie na PW, bardzo chętnie przeczytam. Tutaj nie miejsce. Michnik też chyba księdza czytał, ochrzcił siebie i swoje dziecko.
zachód z Polski zrobił Antyrosję. Nic nie widzi, tylko Rosję :)
@TW "Tutejszym" dlaczego Wy nadużywacie słowa "nasz" w kontekście polskim? Wasza delegacja była z wizytą u banderowskiego ministra ze wskazówkami co do przejmowania majątków (nakreślenie planu reform ekonomicznych przybyłym chazarom). No a złoto już wywieźli ich pobratymcy z USA. I tak dobrze że UPAtrujecie problemów dla mieszkających w polsce Żydów (czyli jak Wy to mówicie "nasz polski tyłek". No tak najpierw to co najlepsze bierze diaspora z USA, potem z Izraela a ta z Polski to koniec łańcucha pokarmowego ;-)