Rozumiem, że eksperci z defens24 uznali, iż polskie lotnictwo wojskowe ma się wyśmienicie - tak wspaniale, że nie ma tu czego krytykować i lepiej zająć się lotnictwem Federacji Rosyjskiej... Hipokryci z nich. To tak jakby gołodupiec krytykował krój spodni swojego sąsiada...
Biwakowanie na dziko zwłaszcza w "pasie granicznym" ("Republiki Białorusi") jest Nielegalne (pomijam zanieczyszczanie środowiska) i gdyby taki "biwak" urządzili sobie miejscowi Białorusini, natychmiast trafiliby do pierdla łukaszenki.
Defence24.pl to PIS-owska tuba propagandowa z ekspertami którzy podniecają się jakimś USrAelskim złomem który Ukraina dostaje od nich za darmo, a my musimy za nie płacić ciężkie pieniądze.
kiedyś coś robił amerykanom. Później pean wiernopoddańczy niemcom. Teraz czytamy jego następne wynurzenia.
No cóż ,dusza niewolnika i konserwatora lamp drogowych się nie zmienia. Przykre, że taka agentura wpływu ma możliwości istnienia w przestrzeni publicznej.
Czy ktoś im wreszcie powie (Duda ???) że jakakolwiek symbolika banderowska czy SS-mańska jest w Polsce Nielegalna i jest Przestępstwem.
Żałosny ten kraj i jego naród który nie oddał jednego strzału w obronie "swojego" Krymu, który nie chciał walczyć za "swój" Donbas (30% skuteczności poboru)....a teraz chce "walczyć" o "panteony na ukraińskim zakerzoniu", bo tutaj akurat nikt do nich nie strzela, dlatego tacy "wojowniczy" ???
Ten posowiecki konglomerat przez stulecia był "wychowywany" batem i tylko siłę oni szanują....
"Co więcej, wypowiedzi szefa NBP Adama Glapińskiego wskazują, że nie widzi on potrzeby ich podniesienia, a wysokiej inflacji nie uważa za problematyczną dla portfeli polaków."
niczym Zecer zwracam uwagę, że portfeli Polaków, a nie portfeli polaków...
Dowód na fakt - popiersie tzw. "hieroja" na elewacji polskiej szkoły we Lwowie patrz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie?fbclid=IwAR08Xx2Ziru_wBr1u3kL6pak7VO0sMYPCoOyp0H8Wfthd6WndmYpu3Ruc7U
Fanatycznie "sławią" pamięć swoich tzw. "hieroji"!
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie Rada Miasta powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej.
Po napaści na II RP agresorów; hitlerowskich Niemiec, stalinowskiego ZSRR upamiętniony na tablicy "hieroj" oraz inni krwawi "hieroje" dokonali ludobójstwa na cywilnych obywatelach II RP: Polakach, Żydach, Ormianach, ...... a także Ukraińcach, którzy wspierali mordowanych!
Ekshumować truchła bandziorów z UPA i wysłać Szeremecie i spółce na Ukrainę, będzie po temacie, tam niech im pomniki czy mauzolea stawiają a nie prowokują u nas.
A nie lepiej zacząć uprawiać politykę zamiast przygotowywać się na "rosnące zagrożenia ze wschodu"? Przecież wiadomo, że polskie organizacje na Białorusi robią wszystko, żeby obalić "reżim Łukaszenki". Przy takim podejściu na dodatek bez zasobów i rzeczywistych możliwości na jakiekolwiek większe bezpośrednie wpływy na Białorusi, relacje między naszymi państwami będą się pogorszać. Traktowanie sąsiadów z góry i mieszanie na ich podwórku wywoła efekt sprzeciwu i obrony. Właśnie zbieramy żniwa takiej polityki, a w zasadze braku jakiejkolwiek polityki. Brużdżenie, podżeganie i kłamstwa to nie polityka. To głupota prowadząca do samozniszczenia...
Ja pracowałem z Nepalczykami na Malcie. Jak już im się wiza kończyła właśnie uciekli do Portugalii, żeby tam nielegalnie żyć. Podobno diaspora nepalska jest bardzo duża tam. Teraz mieszkam w Skandynawii i Nepalczyk z mojej pracy tam wyjechał, przez problemy z wizą, bo podobno jest bardzo łatwo dostać paszport portugalski, potem zamierza wrócić do Skandynawii. Portugalia biedna dla nas, ale Angolczycy, hindusi Somalijczycy tam jeżdżą
Łukaszenka pilnuje interesu Białorusi, zaś Polska interesów USA i Ukrainy. To zasadnicza różnica. Gdy w Polsce i USA były zarzuty o sfałszowanie wyborów, to Białoruś i Rosja nie wtrącały się, chociaż w USA były nawet ofiary śmiertelne.
Wyjątkowo rozsądne posuniecie...trzeba jeszcze tych "koczowników" odgrodzić od Polski "concertiną" i .....okopać się.
Trzeba mieć na ciągle na uwadze, że Łuka to najgorsza menda i w dodatku dostaje coraz mocniejsze ciosy od UE/USA, traci poparcie nawet własnych zauszników i lokajczyków...dlatego będzie działał nieracjonalnie jak zaszczuty pies, gotowy kąsać pod byle pretekstem.....
Portugalia i Hiszpania to także przykłady pułapki średniego wzrostu w UE. Po wejściu do UE rozwijały się prężnie i szybko, aż do pewnego pułapu którego nie mogą już przeskoczyć bez własnych innowacyjnych produktów.
To czeka niedługo i nas jeśli czegoś nie wymyślimy...
Trwa wieloletni dramat Palestyńczyków którzy mają prawo liczyć na współczucie, zrozumienie, troskę i zapewnienie fundamentalnych podstaw ludzkiej egzystencji”Na koniec wspólnota religijna ogłasza, że jako ocaleni z Holokaustu lub ich potomkowie, są szczególnie „uwrażliwieni na ludzką krzywdę” i wyrażają pewność, że każdy człowiek „ma prawo do godnego życia i szacunku”. Zgadzam się z tym.
Wie że może sobie takie numery odwalać,bo liczy znowu na odpowiednie działanie sądów.To już nie można tylko nazywać działaniami "pożytecznych idiotów"(zwłaszcza ze nie s ą pożyteczni),to już działalnośc przestępcza ,niszczenie mienia,działanie na szkodę Polski i Polaków.Anarchia.
Brak szacunku (raczej ordynarne lekceważenie) drugiego człowieka z powodu jego wyznania, nie ma nic wspólnego z demokracją, wolnością, liberalizmem, czyli wartościami, które na swoich "ufajdanych" sztandarach głosi sama PO/KO....obecna "dzwignia polityczna" samego nitrasa....
Mentalnie, to zagubiony w czasie, pogrobowiec (i potomek) najprymitywniejszego sortu beneficjentów postkomuny.....
Szokujące.....nie jestem entuzjastą KK w Polsce i nie chodzi tylko o ten "czyściec", który ta instytucja obecnie przechodzi (pewnie słusznie) .....jednak nakładanie na ludzi wierzących, często autentycznie (tylko dlatego że się do nich nie należy) jakichś "kar" za swoje wyznanie, to moralna podłość i intelektualne dno.....
Za swoją pracę otrzymywali wynagrodzenie. Nie sprowadza się ludzi nienawidzących zachodu, powinni być ewakuowani do np. Iranu ta sama kultura, religia itp
Te kanalie co kablowały na swój kraj do Brukseli szlag jasny musiał trafić, spodziewali się nawalanki na Polskę a tu proszę, pełne poparcie ze strony KE!
Bardzo dobrze....koczujący są na terenie Białorusi i z tym państwem powinien rozmawiac "wysoki przedstawiciel"......na początek np. o tym żeby Łukaszenka oddał tym "uchodźcom' ich "zagubione paszporty"......przecież bez paszportów na Białoruś nie wjechali .....
Skoro są po stronie białoruskiej trzeba w tym miejscu na granicy postawić/rozpocząć to ogrodzenie z drutem kolczastym 4 m wysokie, a drugie prowizoryczne po stronie polskiej dla Jachiry i innych poje..... wtedy szybciej sie zniechęcą
Żałosny zgrany du..k od rozwiązywania problemów które sam stwarza, żeby cały czas istnieć w mediach. Jedyne co ma do "zaoferowania" to szczucie i ubliżanie na zmianę ze "zgodą narodową". Czy naprawdę ta "opozycja", oprócz obelg, nonsensownych inwektyw, wyzywania od faszystów, antysemitów, "łamaczy konstytucji", praw psów, kotów i podrzutków Łukaszenki ........nie jest w stanie zaoferować wyborcy, coś o poziom wyższy niż ........."posłanka" jahira ????
Przypominam że jak Kwaśniewski z Millerem pozwolili Amerykanom przetrzymywać terrorystów w Szymanach to potem z budżetu państwa polskiego zapłaciliśmy odszkodowanie terrorystom a wówczas , co jest skandaliczne i podłe, Amerykanie nie pomogli nam przed sądami jak się przed tym haraczem beoniliśmy.
Hańbą to jest to, że takie indywiduum reprezentuje Polskę w PE. O honorze nich się nie wyraża bo dla niego to abstrakt. Pamiętamy jego dokonania w dziedzinie "prywatyzacji" majątku polskiego.
Leif Dalby-Frandsen to duński żołnierz, który służył w Iraku i Afganistanie i mówi, że ci tłumacze itd. robili to tylko dla pieniędzy, a w sercu nienawidzą zachodu. Trzeba uważać i nie dać się nabrać. Tutaj jest link do jego wywiadu https://24nyt.dk/tolkene-gjorde-det-kun-for-pengene/
hehehehehe.........no i jak tu nie lubić Kersti, za ten kubełek zimnej wody na rozpalone banderowskie makówki...słowa, których nasze "niezmiennie wspierające Ukrainę, wszelkiej maści i koloru elity polityczne", przecież powiedzieć nie mogą ........
Co tu komentować? Można wyrazić żal że Duda nie został na ukrainie na stałe.A przyjmowanie orderów,medali od nieprzychylnych nam nacji jest u nas znane.Sakiewicz,Doroszewska,bodajże Przełomiec
zp@zp zgadzam się!
pogardzam rosyjskimi eskimosami
Teksas złagodził ustawę aborcyjną z punktu widzenia dzieci w łonach ich matek.
prawda was boli ruskie onuce, oj boli
Rozumiem, że eksperci z defens24 uznali, iż polskie lotnictwo wojskowe ma się wyśmienicie - tak wspaniale, że nie ma tu czego krytykować i lepiej zająć się lotnictwem Federacji Rosyjskiej... Hipokryci z nich. To tak jakby gołodupiec krytykował krój spodni swojego sąsiada...
Czyli z Syrii się nie wycofają, gdyż tam mają ważny interes - kradną ropę.
Biwakowanie na dziko zwłaszcza w "pasie granicznym" ("Republiki Białorusi") jest Nielegalne (pomijam zanieczyszczanie środowiska) i gdyby taki "biwak" urządzili sobie miejscowi Białorusini, natychmiast trafiliby do pierdla łukaszenki.
Defence24.pl to PIS-owska tuba propagandowa z ekspertami którzy podniecają się jakimś USrAelskim złomem który Ukraina dostaje od nich za darmo, a my musimy za nie płacić ciężkie pieniądze.
Jemu się coś pomyliło, bo to UE powinna zadbać o zaufanie do niej w Polsce. To zaufanie gwałtownie maleje.
kiedyś coś robił amerykanom. Później pean wiernopoddańczy niemcom. Teraz czytamy jego następne wynurzenia.
No cóż ,dusza niewolnika i konserwatora lamp drogowych się nie zmienia. Przykre, że taka agentura wpływu ma możliwości istnienia w przestrzeni publicznej.
Dla ciebie ruski trollu to zdrajca, dla nas Polaków to sojusznik.
Chyba za dużo okowity wypił ten osobnik!
Panie Trzaskowski czy zamierza zmienić partnerkę na partnera?
Czy ktoś im wreszcie powie (Duda ???) że jakakolwiek symbolika banderowska czy SS-mańska jest w Polsce Nielegalna i jest Przestępstwem.
Żałosny ten kraj i jego naród który nie oddał jednego strzału w obronie "swojego" Krymu, który nie chciał walczyć za "swój" Donbas (30% skuteczności poboru)....a teraz chce "walczyć" o "panteony na ukraińskim zakerzoniu", bo tutaj akurat nikt do nich nie strzela, dlatego tacy "wojowniczy" ???
Ten posowiecki konglomerat przez stulecia był "wychowywany" batem i tylko siłę oni szanują....
Dziękujemy. Poprawione.
Ten opozycjonista to zwykły zdrajca swojego państwa. Szkoda, że władze Polski tylko takich słuchają.
Proponuję wyświetlanie reklamy typu „Chcesz być szanowany – szanuj innych” https://www.dsnews.ua/ukr/novosti_kompaniy/efektivna-reklama-v-marshrutnih-transportnih-zasobah-19082021-434405
Szanowna Redakcjo,
"Co więcej, wypowiedzi szefa NBP Adama Glapińskiego wskazują, że nie widzi on potrzeby ich podniesienia, a wysokiej inflacji nie uważa za problematyczną dla portfeli polaków."
niczym Zecer zwracam uwagę, że portfeli Polaków, a nie portfeli polaków...
howgh
Dowód na fakt - popiersie tzw. "hieroja" na elewacji polskiej szkoły we Lwowie patrz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie?fbclid=IwAR08Xx2Ziru_wBr1u3kL6pak7VO0sMYPCoOyp0H8Wfthd6WndmYpu3Ruc7U
Fanatycznie "sławią" pamięć swoich tzw. "hieroji"!
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie Rada Miasta powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej.
Po napaści na II RP agresorów; hitlerowskich Niemiec, stalinowskiego ZSRR upamiętniony na tablicy "hieroj" oraz inni krwawi "hieroje" dokonali ludobójstwa na cywilnych obywatelach II RP: Polakach, Żydach, Ormianach, ...... a także Ukraińcach, którzy wspierali mordowanych!
Ekshumować truchła bandziorów z UPA i wysłać Szeremecie i spółce na Ukrainę, będzie po temacie, tam niech im pomniki czy mauzolea stawiają a nie prowokują u nas.
A gdzie siekiera, nóż i butelka "horiłki"?
Wałęsa- elektryk, który stał się kablem. Szkoda słuchać.
A nie lepiej zacząć uprawiać politykę zamiast przygotowywać się na "rosnące zagrożenia ze wschodu"? Przecież wiadomo, że polskie organizacje na Białorusi robią wszystko, żeby obalić "reżim Łukaszenki". Przy takim podejściu na dodatek bez zasobów i rzeczywistych możliwości na jakiekolwiek większe bezpośrednie wpływy na Białorusi, relacje między naszymi państwami będą się pogorszać. Traktowanie sąsiadów z góry i mieszanie na ich podwórku wywoła efekt sprzeciwu i obrony. Właśnie zbieramy żniwa takiej polityki, a w zasadze braku jakiejkolwiek polityki. Brużdżenie, podżeganie i kłamstwa to nie polityka. To głupota prowadząca do samozniszczenia...
Ja pracowałem z Nepalczykami na Malcie. Jak już im się wiza kończyła właśnie uciekli do Portugalii, żeby tam nielegalnie żyć. Podobno diaspora nepalska jest bardzo duża tam. Teraz mieszkam w Skandynawii i Nepalczyk z mojej pracy tam wyjechał, przez problemy z wizą, bo podobno jest bardzo łatwo dostać paszport portugalski, potem zamierza wrócić do Skandynawii. Portugalia biedna dla nas, ale Angolczycy, hindusi Somalijczycy tam jeżdżą
Łukaszenka pilnuje interesu Białorusi, zaś Polska interesów USA i Ukrainy. To zasadnicza różnica. Gdy w Polsce i USA były zarzuty o sfałszowanie wyborów, to Białoruś i Rosja nie wtrącały się, chociaż w USA były nawet ofiary śmiertelne.
Wyjątkowo rozsądne posuniecie...trzeba jeszcze tych "koczowników" odgrodzić od Polski "concertiną" i .....okopać się.
Trzeba mieć na ciągle na uwadze, że Łuka to najgorsza menda i w dodatku dostaje coraz mocniejsze ciosy od UE/USA, traci poparcie nawet własnych zauszników i lokajczyków...dlatego będzie działał nieracjonalnie jak zaszczuty pies, gotowy kąsać pod byle pretekstem.....
Portugalia i Hiszpania to także przykłady pułapki średniego wzrostu w UE. Po wejściu do UE rozwijały się prężnie i szybko, aż do pewnego pułapu którego nie mogą już przeskoczyć bez własnych innowacyjnych produktów.
To czeka niedługo i nas jeśli czegoś nie wymyślimy...
Ja żyłem w marksistowkim kraju i potwierdzam to, co mówi Mark Levin, oraz twierdzę, że Gotfried kłamie.
Swoją drogą trzeba miec nieprawdopodobny tupet w sytuacji kiedy ich ziomkowie prześladują Palestyńczyków i NIE wpuszczają imigrantów do izraela.
Trwa wieloletni dramat Palestyńczyków którzy mają prawo liczyć na współczucie, zrozumienie, troskę i zapewnienie fundamentalnych podstaw ludzkiej egzystencji”Na koniec wspólnota religijna ogłasza, że jako ocaleni z Holokaustu lub ich potomkowie, są szczególnie „uwrażliwieni na ludzką krzywdę” i wyrażają pewność, że każdy człowiek „ma prawo do godnego życia i szacunku”. Zgadzam się z tym.
Wie że może sobie takie numery odwalać,bo liczy znowu na odpowiednie działanie sądów.To już nie można tylko nazywać działaniami "pożytecznych idiotów"(zwłaszcza ze nie s ą pożyteczni),to już działalnośc przestępcza ,niszczenie mienia,działanie na szkodę Polski i Polaków.Anarchia.
Brak szacunku (raczej ordynarne lekceważenie) drugiego człowieka z powodu jego wyznania, nie ma nic wspólnego z demokracją, wolnością, liberalizmem, czyli wartościami, które na swoich "ufajdanych" sztandarach głosi sama PO/KO....obecna "dzwignia polityczna" samego nitrasa....
Mentalnie, to zagubiony w czasie, pogrobowiec (i potomek) najprymitywniejszego sortu beneficjentów postkomuny.....
Szokujące.....nie jestem entuzjastą KK w Polsce i nie chodzi tylko o ten "czyściec", który ta instytucja obecnie przechodzi (pewnie słusznie) .....jednak nakładanie na ludzi wierzących, często autentycznie (tylko dlatego że się do nich nie należy) jakichś "kar" za swoje wyznanie, to moralna podłość i intelektualne dno.....
Na początku Nitrasie powinno się "opiłować" z przywilejów posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, urzędników itd. Zacznijcie od siebie!
Coś tu zgrzyta - bezdomni Polacy szlifują bruki Warszawy a kolaboranci afgańscy do apartamentów?!
Za swoją pracę otrzymywali wynagrodzenie. Nie sprowadza się ludzi nienawidzących zachodu, powinni być ewakuowani do np. Iranu ta sama kultura, religia itp
Co za głupota, należało pomóc Syryjczykowi w wywiezieniu z Polski tych imigrantów.
Te kanalie co kablowały na swój kraj do Brukseli szlag jasny musiał trafić, spodziewali się nawalanki na Polskę a tu proszę, pełne poparcie ze strony KE!
Bardzo dobrze....koczujący są na terenie Białorusi i z tym państwem powinien rozmawiac "wysoki przedstawiciel"......na początek np. o tym żeby Łukaszenka oddał tym "uchodźcom' ich "zagubione paszporty"......przecież bez paszportów na Białoruś nie wjechali .....
Skoro są po stronie białoruskiej trzeba w tym miejscu na granicy postawić/rozpocząć to ogrodzenie z drutem kolczastym 4 m wysokie, a drugie prowizoryczne po stronie polskiej dla Jachiry i innych poje..... wtedy szybciej sie zniechęcą
A kto to jest ten tusek???
Żałosny zgrany du..k od rozwiązywania problemów które sam stwarza, żeby cały czas istnieć w mediach. Jedyne co ma do "zaoferowania" to szczucie i ubliżanie na zmianę ze "zgodą narodową". Czy naprawdę ta "opozycja", oprócz obelg, nonsensownych inwektyw, wyzywania od faszystów, antysemitów, "łamaczy konstytucji", praw psów, kotów i podrzutków Łukaszenki ........nie jest w stanie zaoferować wyborcy, coś o poziom wyższy niż ........."posłanka" jahira ????
Przypominam że jak Kwaśniewski z Millerem pozwolili Amerykanom przetrzymywać terrorystów w Szymanach to potem z budżetu państwa polskiego zapłaciliśmy odszkodowanie terrorystom a wówczas , co jest skandaliczne i podłe, Amerykanie nie pomogli nam przed sądami jak się przed tym haraczem beoniliśmy.
Hańbą to jest to, że takie indywiduum reprezentuje Polskę w PE. O honorze nich się nie wyraża bo dla niego to abstrakt. Pamiętamy jego dokonania w dziedzinie "prywatyzacji" majątku polskiego.
Kanalie znowu doniosły na swój kraj.
Leif Dalby-Frandsen to duński żołnierz, który służył w Iraku i Afganistanie i mówi, że ci tłumacze itd. robili to tylko dla pieniędzy, a w sercu nienawidzą zachodu. Trzeba uważać i nie dać się nabrać. Tutaj jest link do jego wywiadu https://24nyt.dk/tolkene-gjorde-det-kun-for-pengene/
hehehehehe.........no i jak tu nie lubić Kersti, za ten kubełek zimnej wody na rozpalone banderowskie makówki...słowa, których nasze "niezmiennie wspierające Ukrainę, wszelkiej maści i koloru elity polityczne", przecież powiedzieć nie mogą ........
Co tu komentować? Można wyrazić żal że Duda nie został na ukrainie na stałe.A przyjmowanie orderów,medali od nieprzychylnych nam nacji jest u nas znane.Sakiewicz,Doroszewska,bodajże Przełomiec
Panie lewy przestań bredzić!