Czytam książkę "Nasza wolność" o losach polskich patriotów żołnierzy podziemia z Wileńszczyzny.I krew zalewa jak ich bandziory z UB.IW.Prokuratury i sędziowie mordowali w czasach stalinowskich.Jak się czyta że taki zbrodniarz ppłk widaj który ma na "sumieniu" zamordowanie około 100 polskich patriotów dożył sobie do 2008 r nie niepokojony przez tzw wymiar sprawiedliwosci podobnie jak np komunistyczny kat dryja .widaj pobierał do końca emeryturę w wys.9 tys zł.!!!! I teraz często ubecki pomiot atakuje żołnierzy wyklętych choć to ich dziadkowie.rodzice byli zbrodniarzami i to takich o to jest efekt braku dekomunizacji i okrągłego stołu.jakich Polska wcześniej nie słyszała,
ze względu na urodę, a raczej brak urody timermansa, postanowiłem obciążyć eu karą wysokości 10 000 eur dziennie do czasu ustąpienia go/jego ze stanowiska. Informację o tym wyślę mailem na adres kancelarii komisji europejskiej. PO otrzymaniu w/w kwoty przekażę ja na cele wiadome.
Z tej Konfederacji to jedynie ten Winnicki jest rozsądnym i poważnym politykiem zabierającym głos w zasadniczych sprawach i to jest głos propaństwowca. Inni jak np. Braun, wielkie moje rozczarowanie, to niepoważni na poziomie Jahiry czy Spurek. Co to za partia polityczna która jako główny problem to "maseczki" to tak jak muzułmanie w stosunku do kobiet. Tragedia.
Jest dużo później niż myślicie. Technologia udaje dawne czasy. Takie nadwrażliwe osoby jak ja jednak jeszcze czasem potrafią dostrzec błędy technologii kamuflażu. Informuję ludzkość, że Kosiniak-Kamysz to przebieraniec, Koszczan/szarak z nałożoną gębą człowieka, który to hologram czasem mu złazi. W takim ujęciu widzimy, że ta tzw. tolerancja dla obcych form biologicznych w rzeczywistości posunięta jest znacznie dalej niż nam podległym się przedstawia. Z problemu podmian ludzi na przebierańców wiąże się możliwość, że już dawno została wykreowana pewna fantasmagoria udająca rzeczywistość. Przykładowo podległość jakiejś tam Burkseli, stolicy malutkiego kraiku, może być lokalnym podprogramem gettyzacji. Nie masz pewności, czy w sąsiednim gettcie nie wmawiają ludziom, że instrukcje idą np. z Warszawy, zamiast Brukseli, a Warszawa gra tam rolę jakiejś odległej stolicy jakiejś karykatury imperium, zbierając baty za rządzenie, którego wcale nie wykonuje. Bruksela to mit. Nawet Berlin to mit. A Kosiniak-Kamysz zgania do tego mitu. To wszystko nie są prawidłowe problemy. Pytania znaczące są o tempo. Jak późno jest? Jak bardzo zwierzętom powstałym w laboratorium czyli Koszczanom, albo ich panu zastępów Kościejowi udało się zasymilować technologię Srebrnej tj. wyciskania czasu z ludzkiej duszy (o czym w filmie Jupiter Intronizacja)?
PS. O, dziś znów wyrzucili mnie z youtuba, ale tym razem skasowali wszystkie moje komenty. Czują się mocni, a to niezdrowe dla zwierząt. Trochę naostrzę wasze spojrzenie na rzeczywistość, i szczerze - już takie wrogie pozostanie przez następne alternatywy - przynajmniej następna wojna nie będzie aż tak bezsensowna, czyli lokalna, ograniczona do getta, jak przepychanki w zagrodzie. Zapalmy to wszystko, a przynajmniej na razie naznośmy drewna pod trony tych przebierańców. Trzeba też przypomnieć nowym, że te owady i zwierzaki większość tego czasu z naszej duszy spędziły w strachu przed krucjatą ludzkości. Cóż, za stratna inwestycja, wymażemy to, w końcu po to są.
Już kiedyś mieliśmy wpisany do konstytucji sojusz z ZSRR itd. i nic dobrego z tego nie wynikło, czyżby buraki z PSL a raczej z ZSL-bis zapomniały? Czy też za srebrniki brukselskie chcą Polaków oddać w pacht lewackiej na lata?
To proste -na lewaków.Po to ich ściągają.W USA też chcą zalać nimi stany południowe by biali i republikanie nie mieli większości.Poza tym wiadac że robi sie WSZYSTKO by wszędzie tam gdzie mieszka większość białych(Ameryka PŁ,Europa,Australi,Nowa Zelandia) wygrali.....lewacy.Oni maja być grabarzami białej cywilizacji.Nie wiem tylko czy robia to z głupoty,naiwności czy świadomie.
A oni się wykształcą za NASZE pieniądze apotem dadza nogę za granicę.Trzeba wprowadzić to co Węgrzy,albo zwrot pieniedzy za studia albo przepracowanie w kraju 5 lat i potem mogą sobie jechać.
A niby dlaczego? Skąd wiedzą co będzie za kilka lat jak już teraz lewacka unia niszczy całą ideę Schumana?!Ci z PSL zaczynaja coraz bardziej skręcac w lewo i dlatego w następnych wyborach będzie po nich .i dobrze,
Pokaz lewicowej "praworządności " w wykonaniu starej lewaczki Rosario która odchodzi ze stołka 7 .10..Decyzja podjęta JEDNOOSOBOWO,bez możliwości odwołania według widzimisię.Mogła przecież zażądać 5 mln kary i co jej ktoś zrobi?A czesi tym razem przelicytowali,chcieli wykorzystać sytuację to może ich dużo kosztować.UE gra na rozbicie V4 i tym razem dobrze byłoby pozbyć się czechów a dokoptować na ich miejsce np Słoweńców.
Są zaległości, które idą w dekady, jeśli nie tysiąclecia. Taką zaległością jest mylenie rzeczywistości faktycznej z rzeczywistością iluzoryczną, głównie z powodu zabrudzenia programowania, któremu jesteśmy poddani jako wykonawcy tej rzeczywistości. Może być, że ta fałszywa, pusta, antyludzka idea przekona cały świat do swojego umocowania, może będziemy jak ostatni normalni jechać autostradą prawidłową stroną, a pajace będą nawoływać, aby uznawać "nowe reguły" zmajstrowane dla zzombifikowanych społeczeństw i krajów. W końcu z powodu wyczerpania moralnego Zachodu świat idzie teraz planem przed którym ostrzegał sam siebie Zachód w kulturze w latach 80 (czyli po plandemii 2024, i ewentualnym skażeniu na zawołanie, zamkniecie ludzi pod ziemią, potem do 2062 "seksmisja" pod ziemią). Właściwie jak już nas zagonią pod ziemię to jako ludzkość praktycznie skończymy być dzierżawcami ziemi, zatrują powierzchnię promieniowaniem pozostawionych samopas 400 elektrowni atomowych. Usłyszymy dziękujemy, zobaczymy biały tunel światła skrulli i tyle z tego jechania idiotów z prądem zostanie.
No tak, oczywiście "prowokacja trzeciej strony". Tablicę z ryjem szuchewycza na polskiej szkole we Lwowie też Putin powiesił. Gdyby Rosja i Putin nie istnieli, to trzeba by ich wymyślić, żeby ukry miały na kogo zwalać te swoje antypolskie wybryki.
Tak się Geneva "odwdzięcza", za to że jeszcze nie przeszliśmy na chiński standard złota? Przypomina to dokładnie działania Putina, jak nam groził, że zakręci gaz. Po prostu znaleźliśmy inny gaz. Znajdziemy sobie innych pożyczkodawców, mniej posranych. Szkoda tych 3 dekad na nich było, a wzięli naszą młodzież. W sumie wiemy czym to się skończy, już to przerabialiśmy, ruska technika pójdzie do przodu, a Europa stanie się znowu wychodkiem Jankesów.
Przy poparciu Kremla, Białorus stała się narzędziem hybrydowej agresji bandy Putina na Unię Europejską.....a ....dałki z Brukseli bawią się w "gry planszowe z prawami LGBT"
Ten prezydent to dziecko palestyńskich imigrantow. Na pytanie czy jest muzułmaninem zacząć kręcić, że wierzy w Jezusa i jednego Boga., ale nie powiedział nic wprost. Nie ufać mu!!!
Obecna sytuacja jest świetna a może być jeszcze lepsza.....
Nie ma ambasadorów, nie ma stosunków dyplomatycznych, nie ma roszczeń, NIE MA PROBLEMÓW
Należy zatem iść w tym kierunku i ograniczyć/zlikwidować wzajemne stosunki dyplomatyczne/placówki i już będziemy się kochać z żydami i szanować....platonicznie na odległość
Czytam książkę "Nasza wolność" o losach polskich patriotów żołnierzy podziemia z Wileńszczyzny.I krew zalewa jak ich bandziory z UB.IW.Prokuratury i sędziowie mordowali w czasach stalinowskich.Jak się czyta że taki zbrodniarz ppłk widaj który ma na "sumieniu" zamordowanie około 100 polskich patriotów dożył sobie do 2008 r nie niepokojony przez tzw wymiar sprawiedliwosci podobnie jak np komunistyczny kat dryja .widaj pobierał do końca emeryturę w wys.9 tys zł.!!!! I teraz często ubecki pomiot atakuje żołnierzy wyklętych choć to ich dziadkowie.rodzice byli zbrodniarzami i to takich o to jest efekt braku dekomunizacji i okrągłego stołu.jakich Polska wcześniej nie słyszała,
Kosowo ogłosiło niepodległość, ot tak, samo z siebie , i tą niepodległość wszyscy uznali?
Dlaczego ten agent CIA tak często cytowany jest w mediach, pomimo iż nie ma żadnej wiedzy na temat spraw, o których mówi.
Zarobki w krajach zachodnich też są wyraźnie wyższe niż w Polsce
W takim układzie powstanie koalicja PiS + Lewica.
no i co w związku z tym, każdy wydaje swoje pieniadze wg swojego uznania, nie dotyczy to ukrainy
A.. jak pod presją to co innego, brawo dumni Polacy
Ciekawe czy są jakieś w Polsce zorganizowane grupy, które im pomagają w dalszym przerzucie
Że co?
ze względu na urodę, a raczej brak urody timermansa, postanowiłem obciążyć eu karą wysokości 10 000 eur dziennie do czasu ustąpienia go/jego ze stanowiska. Informację o tym wyślę mailem na adres kancelarii komisji europejskiej. PO otrzymaniu w/w kwoty przekażę ja na cele wiadome.
Jak zachód likwiduje przeciwników to sukces (zwłaszcza gdy robią to USA), gdy Rosja, to zbrodnia i sankcje. Nawet Kali by tego nie zrozumieć.
Tu nie ma co zawieszać ,trzeba ich usunąć(nigdy NIC dla Polski dobrego nie zrobili,a ich Jurova wręcz szkodzi) ,na ich miejsce wziąć Słowenię.
Robią co chcą i kto im zabroni.Naszym sądom też marzy się taka bezkarność.
Władze brytyjskie mają jakieś problemy do ukrycia, skoro odgrzewają ten śmierdzący kotlet
KE uprawia bezprawny szantaż
Z tej Konfederacji to jedynie ten Winnicki jest rozsądnym i poważnym politykiem zabierającym głos w zasadniczych sprawach i to jest głos propaństwowca. Inni jak np. Braun, wielkie moje rozczarowanie, to niepoważni na poziomie Jahiry czy Spurek. Co to za partia polityczna która jako główny problem to "maseczki" to tak jak muzułmanie w stosunku do kobiet. Tragedia.
Jest dużo później niż myślicie. Technologia udaje dawne czasy. Takie nadwrażliwe osoby jak ja jednak jeszcze czasem potrafią dostrzec błędy technologii kamuflażu. Informuję ludzkość, że Kosiniak-Kamysz to przebieraniec, Koszczan/szarak z nałożoną gębą człowieka, który to hologram czasem mu złazi. W takim ujęciu widzimy, że ta tzw. tolerancja dla obcych form biologicznych w rzeczywistości posunięta jest znacznie dalej niż nam podległym się przedstawia. Z problemu podmian ludzi na przebierańców wiąże się możliwość, że już dawno została wykreowana pewna fantasmagoria udająca rzeczywistość. Przykładowo podległość jakiejś tam Burkseli, stolicy malutkiego kraiku, może być lokalnym podprogramem gettyzacji. Nie masz pewności, czy w sąsiednim gettcie nie wmawiają ludziom, że instrukcje idą np. z Warszawy, zamiast Brukseli, a Warszawa gra tam rolę jakiejś odległej stolicy jakiejś karykatury imperium, zbierając baty za rządzenie, którego wcale nie wykonuje. Bruksela to mit. Nawet Berlin to mit. A Kosiniak-Kamysz zgania do tego mitu. To wszystko nie są prawidłowe problemy. Pytania znaczące są o tempo. Jak późno jest? Jak bardzo zwierzętom powstałym w laboratorium czyli Koszczanom, albo ich panu zastępów Kościejowi udało się zasymilować technologię Srebrnej tj. wyciskania czasu z ludzkiej duszy (o czym w filmie Jupiter Intronizacja)?
PS. O, dziś znów wyrzucili mnie z youtuba, ale tym razem skasowali wszystkie moje komenty. Czują się mocni, a to niezdrowe dla zwierząt. Trochę naostrzę wasze spojrzenie na rzeczywistość, i szczerze - już takie wrogie pozostanie przez następne alternatywy - przynajmniej następna wojna nie będzie aż tak bezsensowna, czyli lokalna, ograniczona do getta, jak przepychanki w zagrodzie. Zapalmy to wszystko, a przynajmniej na razie naznośmy drewna pod trony tych przebierańców. Trzeba też przypomnieć nowym, że te owady i zwierzaki większość tego czasu z naszej duszy spędziły w strachu przed krucjatą ludzkości. Cóż, za stratna inwestycja, wymażemy to, w końcu po to są.
?
Pepiki obecnie są na usługach Niemców, co im Szkop każe to usłużnie uczynią.
A gdyby tak Polacy na Pepików to żydowski klangor rozległby się na cały świat.
Już kiedyś mieliśmy wpisany do konstytucji sojusz z ZSRR itd. i nic dobrego z tego nie wynikło, czyżby buraki z PSL a raczej z ZSL-bis zapomniały? Czy też za srebrniki brukselskie chcą Polaków oddać w pacht lewackiej na lata?
To proste -na lewaków.Po to ich ściągają.W USA też chcą zalać nimi stany południowe by biali i republikanie nie mieli większości.Poza tym wiadac że robi sie WSZYSTKO by wszędzie tam gdzie mieszka większość białych(Ameryka PŁ,Europa,Australi,Nowa Zelandia) wygrali.....lewacy.Oni maja być grabarzami białej cywilizacji.Nie wiem tylko czy robia to z głupoty,naiwności czy świadomie.
A oni się wykształcą za NASZE pieniądze apotem dadza nogę za granicę.Trzeba wprowadzić to co Węgrzy,albo zwrot pieniedzy za studia albo przepracowanie w kraju 5 lat i potem mogą sobie jechać.
Życiorys mówi wiele,zabójstwo,porwanie,Prawy Sektor.Co tu komentować.Klasyczna mowa nienawiści,ale u nas NIC by mu nie zrobiono.
A niby dlaczego? Skąd wiedzą co będzie za kilka lat jak już teraz lewacka unia niszczy całą ideę Schumana?!Ci z PSL zaczynaja coraz bardziej skręcac w lewo i dlatego w następnych wyborach będzie po nich .i dobrze,
Pokaz lewicowej "praworządności " w wykonaniu starej lewaczki Rosario która odchodzi ze stołka 7 .10..Decyzja podjęta JEDNOOSOBOWO,bez możliwości odwołania według widzimisię.Mogła przecież zażądać 5 mln kary i co jej ktoś zrobi?A czesi tym razem przelicytowali,chcieli wykorzystać sytuację to może ich dużo kosztować.UE gra na rozbicie V4 i tym razem dobrze byłoby pozbyć się czechów a dokoptować na ich miejsce np Słoweńców.
Kto to jest ten Gowin ???????
Czy stoi za nim jeszcze choćby ze 3 posłów ???? czy już wszyscy uciekli ???
Są zaległości, które idą w dekady, jeśli nie tysiąclecia. Taką zaległością jest mylenie rzeczywistości faktycznej z rzeczywistością iluzoryczną, głównie z powodu zabrudzenia programowania, któremu jesteśmy poddani jako wykonawcy tej rzeczywistości. Może być, że ta fałszywa, pusta, antyludzka idea przekona cały świat do swojego umocowania, może będziemy jak ostatni normalni jechać autostradą prawidłową stroną, a pajace będą nawoływać, aby uznawać "nowe reguły" zmajstrowane dla zzombifikowanych społeczeństw i krajów. W końcu z powodu wyczerpania moralnego Zachodu świat idzie teraz planem przed którym ostrzegał sam siebie Zachód w kulturze w latach 80 (czyli po plandemii 2024, i ewentualnym skażeniu na zawołanie, zamkniecie ludzi pod ziemią, potem do 2062 "seksmisja" pod ziemią). Właściwie jak już nas zagonią pod ziemię to jako ludzkość praktycznie skończymy być dzierżawcami ziemi, zatrują powierzchnię promieniowaniem pozostawionych samopas 400 elektrowni atomowych. Usłyszymy dziękujemy, zobaczymy biały tunel światła skrulli i tyle z tego jechania idiotów z prądem zostanie.
No tak, oczywiście "prowokacja trzeciej strony". Tablicę z ryjem szuchewycza na polskiej szkole we Lwowie też Putin powiesił. Gdyby Rosja i Putin nie istnieli, to trzeba by ich wymyślić, żeby ukry miały na kogo zwalać te swoje antypolskie wybryki.
Wielka szkoda... :-(
szok, celnicy też byli w to zamieszani? jaki sens ma organizowanie podziemnego grania jak sun of fortune z dobrymi stawkami jest legalnie online
Tak się Geneva "odwdzięcza", za to że jeszcze nie przeszliśmy na chiński standard złota? Przypomina to dokładnie działania Putina, jak nam groził, że zakręci gaz. Po prostu znaleźliśmy inny gaz. Znajdziemy sobie innych pożyczkodawców, mniej posranych. Szkoda tych 3 dekad na nich było, a wzięli naszą młodzież. W sumie wiemy czym to się skończy, już to przerabialiśmy, ruska technika pójdzie do przodu, a Europa stanie się znowu wychodkiem Jankesów.
I będzie to wasz ostatni lockdown!!!
co ty człowieku wąchałeś?
Mam nadzieję, iż Czesi posłuchają. Odbiło im już bardzo za bardzo.
Ale hipokryzja - Nawalny i uczciwość do dwie sprzeczności.
Przy poparciu Kremla, Białorus stała się narzędziem hybrydowej agresji bandy Putina na Unię Europejską.....a ....dałki z Brukseli bawią się w "gry planszowe z prawami LGBT"
Biwakowanie (noclegi) w lesie ?????? ...ogniska ?????
Egzekwować prawo i po problemie
Wychodzi na to że Włosi to miękiszony i nie potrafią wyjść na ulicę!!!
Ten prezydent to dziecko palestyńskich imigrantow. Na pytanie czy jest muzułmaninem zacząć kręcić, że wierzy w Jezusa i jednego Boga., ale nie powiedział nic wprost. Nie ufać mu!!!
No i mają rację.
Jak ma za długie rączki to trzeba mu je skrócić.
Takimi wypowiedziami Braun ściąga Konfederację na bezdroża folkloru politycznego, niestety.
Czekam na publikację tych materiałów i mam nadzieję, że nie przepadną w czeluściach archiwów w imię przyjaźni itd. itd...
Obecna sytuacja jest świetna a może być jeszcze lepsza.....
Nie ma ambasadorów, nie ma stosunków dyplomatycznych, nie ma roszczeń, NIE MA PROBLEMÓW
Należy zatem iść w tym kierunku i ograniczyć/zlikwidować wzajemne stosunki dyplomatyczne/placówki i już będziemy się kochać z żydami i szanować....platonicznie na odległość
Obawiam się, że Szanowny Kolega raczy się mylić. Spokojnie, zakulisowo dogadają co i jak trzeba a za wszystko zapłacimy jak zwykle my.
czekaj tatka latka.
zabawa jak z małym dzieckiem, które jest bite: a spróbuj płakać
najwyższy czas, by ograniczyć wpłaty do budżetu unii. To co nie będzie wpłacone ograniczyć do wydatkowania przez firmy polskie.
...no i co zrobisz,
nic nie zrobisz.
Niech DUCHY działają....