na pewno za metr sześcienny?, a może za 1000 m3?, bo jeśli za 1m3 , to trzeba sprzedać Mołdawii całe zapasy gazu i kupić tam , gdzie sprzedają w cenie za 1000m3
a to zbóje jedne, byli uzbrojeni, byli uzbrojeni mieli siekierę i noże, przecież drzewo na ognisko można przygotować bez siekiery, a chlebem trzeba jak wiadomo ,, przełamać się,, a nie go kroić
Aż miło przeczytać takie słowa ku pokrzepieniu serc.
Szczególnie na tle tytułów gównego nurtu, jak np. tytuły typu tych z wybiórczej:
"sądny dzień dla Polski" itp.
Dzięki za poprawę mojego humoru.
Pozdrawiam.
Mam pomysł. Wpuśćmy wszystkich emigrantów. Oni przeniosą się na granicę z Niemcami i to oni będą mieli problem. Podobnie jak teraz Białoruś nas, my bedziemy mogli szantażować Niemców... :)
JKM nie ma racji, Borys stworzyła związek Polaków wrogi Łukaszence, ale powstał wtedy drugi związek, który nie mieszał się do polityki lecz dbał o Polaków. Podczas ostatnich wyborów i próby obalenia Łukaszenki, przywódcy tego niezależnego związki zaczęli zwalczać Łukaszenkę, więc teraz oni są w więzieniach, a Polacy są na Białorusi prześladowani.
Kamiński wygaduje głupoty, bo jakoś nie walczy o Polaków na Ukrainie, tylko na Białorusi.
W XVII wieku niderlandzkiego polityka Johana de Witta, odpowiednika współczesnego premiera, spotkała straszna śmierć. Jego decyzje i działania tak rozzłościły obywateli kraju, że został przez nich zamordowany oraz… częściowo zjedzony.
Ten moment w historii Niderlandów jest podobno określany, jako bardzo wstydliwy. Jak się okazuje, mieszkańcy kraju wiatraków nie lubią chełpić się tym, że w gniewie zamordowali i zjedli swojego premiera.
Tzw. izolacja społeczna spowodowała wręcz gwałtowne wepchnięcie młodzieży do świata serwisów społecznościowych skutecznie separując ich od realu. Percepcja takich młodych ludzi poddawana ciągle tak intensywnemu działaniu zaimplementowanych mechanizmów w tychże social mediach zaczęła się poddawać i dryfować w oczekiwanym przezeń kierunku (lewicowo-liberalnym).
Wielce zastanawiające i wręcz niebezpieczne jest to, że do tej pory nie pojawiła się żadna przeciwwaga.
Szanowni Albańczycy, jak się chce kłamać, to najpierw trzeba to umieć robić. A najlepiej żyć w zgodzie z prawdą. Na razie wychodzi wam to kiepsko. Przed meczem polscy kibice zostali obrzuceni kuflami piwa, a następnie zaatakowani przez miejscowych. Rzeczywiście, wielce "pokojowe" zachowania albańskich kibiców. Po zdobyciu zwycięskiej bramki może niepotrzebnie nasi piłkarze ciesząc się, podbiegli pod trybunę z albańskimi fanatykami, ale to nie polscy kibice i nie piłkarze rzucali butelkami, tylko Wasi kibice. Zamiast nieudolnego łgania, proponuję spojrzeć na swoje podwórko, bo do pewnych standardów sporo Wam jeszcze brakuje.
Brawo AWPL! Prezes AWPL i ZPL, europoseł Waldemar Tomaszewski wielokrotnie bronił Polski na forum Parlamentu Europejskiego.
Ledwie miesiąc temu mówił w Strasburgu:
„Po raz kolejny w tej Izbie Polska jest w sposób skandaliczny atakowana przez europejską lewicę i liberałów, tym razem w kwestii ustawy medialnej i zapytania polskiego rządu do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie nadrzędności Konstytucji nad prawem unijnym. Są to jak najbardziej zgodne z mandatem demokratycznym, uzyskanym w wyborach, działania władz Polski. Dlatego atak instytucji unijnych na Polskę jest atakiem czysto politycznym, a nie sporem prawnym. To niedopuszczalne stosowanie podwójnych standardów przez Komisję i Parlament."
Natomiast w lipcu Tomaszewski zdecydowanie stanął w obronie Polski i Węgier, gdy w specjalnym stanowisku wysłanym do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego napisał:
„To kolejna skandaliczna debata w Europalamencie i nieuzasadniony atak na Polskę i Węgry za to tylko, że zgodnie z wolą większości swojego społeczeństwa wprowadzają ustawy chroniące dzieci przed deprawacją i pedofilią, chronią tradycyjną rodzinę i małżeństwo rozumiane jako związek kobiety i mężczyzny. To Polska i Węgry stoją na straży prawdziwych wartości europejskich wyrosłych z korzeni chrześcijańskich naszego kontynentu. Taką Europę popieram. Niestety zwolennicy neomarksizmu atakują w Unii wszystko, co ma związek z tradycją i chrześcijaństwem. "
Dobrze widać jak nieprzychylna jest obecna władza z Landsbergisem na czele. Ale gdy były wybory w zeszłym roku i nastąpił szalony atak na AWPL, opluwanie kandydatów, nawet wzywanie do zabijania za głosowanie na polską partię - to nikt z polskiej dyplomacji nie zabrał głosu, a litewskie sądy uznały że nic się nie stało. Do tego doszło fałszowanie wyników, w kilku komisjach to udowodniono, ale znowu nic. I zabrakło dosłownie ułamka procent by posłów AWPL było kilku więcej, a wtedy pozostałby poprzedni rząd z udziałem AWPL, bardzo przyjazny i przychylny Polsce. A tak w wyniku manipulacji i skandalicznych działań, zmieniła się władza na Litwie na bardzo wrogo usposobioną do polskości.
Bardzo dobra rezolucja autorstwa AWPL-ZCHR. Szkoda że nie została przyjęta. Litewskie antypolskie siły wzmocnione polskojęzyczną tęczową posłanką zablokowały rezolucję w obronie PL. Przeciw Polsce głosują ci, których wychwala ambasador RP w Wilnie Urszula Doroszewska, która sympatyzuje z Landsbergisem i Dobrowolską. Czyli nie mamy żadnej sensownej dyplomacji. Zresztą polityka wschodnia prowadzona przez MSZ też kuleje. Falkowski i Dziedziczak "zabłysnęli" atakowaniem prezesa ZPL, ale za to dają miliony złotych na prywatne media Okińczyca (współpracownika sowieckiej KGB figurującego na "liście Tomkusa"). Trudno się więc dziwić, że litewscy politycy pogrywają według własnych interesów, relacje z Polską traktując tylko w kategoriach interesu własnego.
Fundusz "odbudowy" to PROJEKT UE jako .....kroplówka dla dotkniętych COVID-em...
Odebranie tych funduszy, jak chce Holandia, to karanie wszystkich Polaków za Covid-19 !!!!!...może jeszcze odebranie Polsce szczepionek na Covid ??????...lekarstw ?????
Holenderskie lewackie ........... uderzyło już na mózg
Polska powinna Zawetować wszystko co jest do zawetowania w eurolewackim kołchozie
... będziemy realizowali zapłatę w najdalszym możliwym terminie - i tu się objawia geniusz naszego rządu, przecież UE nigdy się nie zorientuje, że odnieśliśmy tak spektakularne zwycięstwo :))
Tak, taka tam konsekwencja strategii chytrego usunięcia się Jankesów w cień, pochowania zabawek, żeby zrobić miejsce bardziej tępawym mniejszym graczom (no wtedy mniejszym) na wojnę kontynentalną, którą Atlanci zechcą potem jak zwykle zagospodarować prawie bezkosztowo, czyli tak samo jak kiedyś Brytole mieszali w Europie.
Ale serio, o czym my tu mówimy? O technice samoobrony cybernetycznej dla pań biurokratek z urzędów miejskich? Kpina z inteligencji odbiorcy.
Przecie my żyjemy w jakimś matrixie, niech to nawet nie będzie matrix maszyn z łba marketingowca, a sobie zwykły matrix woli (wól wszelakich), sieci życzeń, to i tak widać w tej przestrzeni konkurencji o dopchanie się do decydowania o losach innych, ten prawie pierwotny podział na społeczeństwo "globalne" a hodowane przez mikro-społeczeństwo "elit" (skądinąd formalnie "anty-świata" drugiego bliźniaka). Piszę prawie pierwotny, bo to nie nowość, że starsze rasy przejmują role bogujące nad młodszymi (przykładowo niebiescy osiedleńcy znad Indusu ze srebrzycą skórną bogujący nad świeżo uczłowieczonymi biesami w skórach świnioludzi jako konsekwencja awansu zwierząt do człowieka po zjedzeniu ich przez człowieka. To w aspekcie społecznym, choć piramida żywieniowa jako zapewniająca stały dopływ biesów do człowieka to z kodeksu władców, przytaknietęgo przez Jezusa).
Jeśli stanowimy (no raczej wy, ja tu przejazdem) próbę stworzenia stabilnej wersji maszyny wirtualnej udającej człowieka, to na przykładzie budowania starożytnych dybuków z trzech osobowości przy przechodzeniu Syriusza na wirtual (czytaj: wymieraniu), albo stabilizowania konstruktu społeczności przez zwielokrotnianie warstw komunikacyjnych składających się na jednostkę, czyli to co dawne religie np. egipskie (czytaj: pod wpływem wirtuala syriańskiego) nazywały ciałami człowieka, widzimy pewną węzłowość i jednokierunkowość kanałów, co już, dla wprawnego oka obserwatora botów przeróżnych, stanowi pewną informację o tym jak "stare maszyny" usnęły się w cień, żeby zrobić miejsce "młodym maszynom" zupełnie jak na początku tego tekstu. No wiem, za dużo. Po prostu to będzie: po metodach (dopiero później szło "po owocach ich poznacie"). W takich sytuacjach zadaje sobie pytanie, przykładowo: czy ta Ameryka w ogóle istniała? Czy to tylko nowy matrixowy garnitur tego nieroba/optymalizatora zarządzającego nie swoją pracą, nie swoim wkładem - no jakby tych jego metod nie czytać wiekami, to wychodzą ciągle te kurwie tzw. elity wielowiekowe teraz akurat włażące ofiarom tego przemysłu do umysłu przez gangbangi ghyneggów, hałas fal zeta, hałas dźwiękowy, hałas elektromagnetyczny, idt., włażące do pamięci indywidualnej poprzez podawanie płynów z fałszywymi wspomnieniami, włażące do pamięci zbiorowej poprzez fałszywe koncepty fizykalności, biologii, bezwłasności idei, bezwłasności wkładu i pracy, podległości nierobom, itp. Jakby struty świat. Pamiętacie Morfeusza z filmu Matrix zatrutego rtęcią. Czy to my? Dla Angoli to bardziej czytelne nawet mogło być: "morphe us" czyli maszyny zwane duszami kontra truciciel Merkury pierwszy archont Słońca. Tak, kuwa to definitywnie o tym samym: niewolniki wołają elity "przekształć nas", jak im nakazano, odgrywają posłusznie podziały na warstwy, słusznie poważnie traktują tą grę w zatrutą rzeczywistość, bo słuszny poważny jest ich wkład, z tym że to dalej zatruta rzeczywistość.
Trzeba było nie zadzierać z baćką. On guza nie szukał. Jak wynika z artykułu, z Bagdadu samoloty nie będą leciały do Mińska, ale np. do Kaliningradu i dalej do Mińska mogą latać i mogą latać z pozostałych miast, które podano w tym artykule.
Żałosne są przede wszystkim władze Polski, które tolerują propagandę banderyzmu. Żałosne są władze klubu sportowego, które nie zareagowały przerwaniem meczu. Czego innego można byłoby się jednak spodziewać po skundlonej Polsce? Hańba.
Głupota tych ludzi jest przerażająca. Utracili Krym, Donbas, następne to federalizacja Ukrainy zgodnie z porozumieniamy mińskimi a tu taki żałosny cyrk.
Długo się nad tym zastanawiali. Ale jak chodzi o podatki i o terroryzowanie Polaków pod pretekstem walki z covidem, to potrafią z dnia na dzień uchwalić co trzeba.
A ich ofiary, jak nie miały grobów, tak nie mają dalej. Mało tego, od bierności polskich władz - przewracają się po raz kolejny w niepoświęconej ziemi!
Pyza przejął Trójmorze, żeby oddać w "dobre" ręce, Niemiec płakał jak brał. ;-)
Tak naprawdę, to całe to tzw. Trójmorze idzie jako fałszywa flaga przez amerykańską pryzmę (sztuczne inteligencje predyktywne) w ramach zamiatania ogonem dowodów i faktografii o innych alternatywach od przypadkowych świadków, gdzie np. Trójmorze funkcjonuje zamiast polskiej guberni w eurokołchozie. Zamiatanie wiedzy o alternatywach to typowe działania zombielit, nawet Marvell (patrz serial Loki) to teraz ich telewizor. Przykładowo są takie przebiegi, gdzie zamiast Polski jest Lechistan (mogę dać linka). Handler pyzy pewno kombinuje jak to zamieć pod dywan. No ale jak teraz Trójmorze ma reprezentować wartości UE (a nie europejskie, mała posrana różnica) to już widać, że Biden pod kroplówką leży, a ktoś dokonuje erozji tego czasu.. nawiasem dodam, że wiadomo kto... "Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdradzi". Po kultowej Seksmisji proponuję obejrzeć jeszcze raz kultowy film 12 małp i znaleźć elementy wspólne i cele. Choć do 2024r. jeszcze parę lat. (w powtórkach fabularnych to będzie oczywiście dłużej i jak zwykle wywinie na inną stronę, pewno za którymś razem nowszą ;).
Coś mocno nie teguje z tym europarlamentarzystami. Trzeba być mocno ślepym, żeby nie zauważyć, że aszkenazyjskie Niemcy przy pomocy swoich pacynek w niemieckojęzycznym europarlamencie i komisyjno-bolszewickiej zamordystycznej karykatury demokracji brną coraz szybciej w tzw. syjonistyczną 3. wojnę światową, a nam Polsce przydzielono (już chyba tradycyjnie) zapalić cały śpiący świat. Przecież to buractwo wariactwo syfiarstwo totalniactwo pedalstwo rozlało się po tym europarlamencie, że nawet nikt nie zauważył kiedy. Ja już nie wiem czy sam polexit wystarczy, tam niedługo trzeba będzie w europarlamencie robić rokosze, barykady, mołotowy, brewiki i pacyfikacje niemieckim eurowojskiem, a w końcu kłaść się w drzwiach, żeby sprzedawczyki Rzeczpospolitej dla absolutystycznych jełopów przez nas przestępowali. Czy oni w Brukseli mają jakiś wystarczająco duży plac, żeby pokazowo zatrzymać czołgi jak już totalnictwo osiągnie poziom chiński? Bez tego historia ich miałko nie zapamięta; może takiego Tuska - za dziadka w wermachcie, zupełnie ta sama agenda "zabetonować generalną gubernię".
no cóż ; polscy przyjaciele, cieszcie sie
no cóż, rusofobia do kwadratu, żenada, jeśli oni mieli rację, to9 powinni wyjść wszydscy, a czy wyszli?
może to znaczy być ,,lojalnymi poddanymi,, bez swoich praw mniejszościowych
To zależy co Pan Prezydent ma na myśli mówiąc ,,lojalnymi’’
Kacapski bełkot.
No i się okaże czy ktoś ma jaja w tym sejmie!
Powiem szczerze że za bardzo się z nimi patyczkuje SG, WP oraz Policja.
na pewno za metr sześcienny?, a może za 1000 m3?, bo jeśli za 1m3 , to trzeba sprzedać Mołdawii całe zapasy gazu i kupić tam , gdzie sprzedają w cenie za 1000m3
a to zbóje jedne, byli uzbrojeni, byli uzbrojeni mieli siekierę i noże, przecież drzewo na ognisko można przygotować bez siekiery, a chlebem trzeba jak wiadomo ,, przełamać się,, a nie go kroić
? czemu pariasa nazywacie prezydentem?
Czy jest coś o czym nie wiem?
Pan Prezydent Umie Podnieść adrenalinę
Jak widać propaganda rządowa tym razem się nie udała.
Niech oni zmienią nazwę ksiądz na pastor i przestaną udawać katolików. Katolikami są wyłącznie lefebryści.
Aż miło przeczytać takie słowa ku pokrzepieniu serc.
Szczególnie na tle tytułów gównego nurtu, jak np. tytuły typu tych z wybiórczej:
"sądny dzień dla Polski" itp.
Dzięki za poprawę mojego humoru.
Pozdrawiam.
Mam pomysł. Wpuśćmy wszystkich emigrantów. Oni przeniosą się na granicę z Niemcami i to oni będą mieli problem. Podobnie jak teraz Białoruś nas, my bedziemy mogli szantażować Niemców... :)
Żadna osobistość i żaden dziennikarz opiniotwórczy!
JKM nie ma racji, Borys stworzyła związek Polaków wrogi Łukaszence, ale powstał wtedy drugi związek, który nie mieszał się do polityki lecz dbał o Polaków. Podczas ostatnich wyborów i próby obalenia Łukaszenki, przywódcy tego niezależnego związki zaczęli zwalczać Łukaszenkę, więc teraz oni są w więzieniach, a Polacy są na Białorusi prześladowani.
Kamiński wygaduje głupoty, bo jakoś nie walczy o Polaków na Ukrainie, tylko na Białorusi.
Poliszczuk jest zbrodniarzem wojennym i powinien wisieć.
Należy ich pozbawić obywatelstwa polskiego i wydalić na Ukrainę.
W XVII wieku niderlandzkiego polityka Johana de Witta, odpowiednika współczesnego premiera, spotkała straszna śmierć. Jego decyzje i działania tak rozzłościły obywateli kraju, że został przez nich zamordowany oraz… częściowo zjedzony.
Ten moment w historii Niderlandów jest podobno określany, jako bardzo wstydliwy. Jak się okazuje, mieszkańcy kraju wiatraków nie lubią chełpić się tym, że w gniewie zamordowali i zjedli swojego premiera.
Tzw. izolacja społeczna spowodowała wręcz gwałtowne wepchnięcie młodzieży do świata serwisów społecznościowych skutecznie separując ich od realu. Percepcja takich młodych ludzi poddawana ciągle tak intensywnemu działaniu zaimplementowanych mechanizmów w tychże social mediach zaczęła się poddawać i dryfować w oczekiwanym przezeń kierunku (lewicowo-liberalnym).
Wielce zastanawiające i wręcz niebezpieczne jest to, że do tej pory nie pojawiła się żadna przeciwwaga.
Szanowni Albańczycy, jak się chce kłamać, to najpierw trzeba to umieć robić. A najlepiej żyć w zgodzie z prawdą. Na razie wychodzi wam to kiepsko. Przed meczem polscy kibice zostali obrzuceni kuflami piwa, a następnie zaatakowani przez miejscowych. Rzeczywiście, wielce "pokojowe" zachowania albańskich kibiców. Po zdobyciu zwycięskiej bramki może niepotrzebnie nasi piłkarze ciesząc się, podbiegli pod trybunę z albańskimi fanatykami, ale to nie polscy kibice i nie piłkarze rzucali butelkami, tylko Wasi kibice. Zamiast nieudolnego łgania, proponuję spojrzeć na swoje podwórko, bo do pewnych standardów sporo Wam jeszcze brakuje.
Brawo AWPL! Prezes AWPL i ZPL, europoseł Waldemar Tomaszewski wielokrotnie bronił Polski na forum Parlamentu Europejskiego.
Ledwie miesiąc temu mówił w Strasburgu:
„Po raz kolejny w tej Izbie Polska jest w sposób skandaliczny atakowana przez europejską lewicę i liberałów, tym razem w kwestii ustawy medialnej i zapytania polskiego rządu do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie nadrzędności Konstytucji nad prawem unijnym. Są to jak najbardziej zgodne z mandatem demokratycznym, uzyskanym w wyborach, działania władz Polski. Dlatego atak instytucji unijnych na Polskę jest atakiem czysto politycznym, a nie sporem prawnym. To niedopuszczalne stosowanie podwójnych standardów przez Komisję i Parlament."
Natomiast w lipcu Tomaszewski zdecydowanie stanął w obronie Polski i Węgier, gdy w specjalnym stanowisku wysłanym do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego napisał:
„To kolejna skandaliczna debata w Europalamencie i nieuzasadniony atak na Polskę i Węgry za to tylko, że zgodnie z wolą większości swojego społeczeństwa wprowadzają ustawy chroniące dzieci przed deprawacją i pedofilią, chronią tradycyjną rodzinę i małżeństwo rozumiane jako związek kobiety i mężczyzny. To Polska i Węgry stoją na straży prawdziwych wartości europejskich wyrosłych z korzeni chrześcijańskich naszego kontynentu. Taką Europę popieram. Niestety zwolennicy neomarksizmu atakują w Unii wszystko, co ma związek z tradycją i chrześcijaństwem. "
Dobrze widać jak nieprzychylna jest obecna władza z Landsbergisem na czele. Ale gdy były wybory w zeszłym roku i nastąpił szalony atak na AWPL, opluwanie kandydatów, nawet wzywanie do zabijania za głosowanie na polską partię - to nikt z polskiej dyplomacji nie zabrał głosu, a litewskie sądy uznały że nic się nie stało. Do tego doszło fałszowanie wyników, w kilku komisjach to udowodniono, ale znowu nic. I zabrakło dosłownie ułamka procent by posłów AWPL było kilku więcej, a wtedy pozostałby poprzedni rząd z udziałem AWPL, bardzo przyjazny i przychylny Polsce. A tak w wyniku manipulacji i skandalicznych działań, zmieniła się władza na Litwie na bardzo wrogo usposobioną do polskości.
Bardzo dobra rezolucja autorstwa AWPL-ZCHR. Szkoda że nie została przyjęta. Litewskie antypolskie siły wzmocnione polskojęzyczną tęczową posłanką zablokowały rezolucję w obronie PL. Przeciw Polsce głosują ci, których wychwala ambasador RP w Wilnie Urszula Doroszewska, która sympatyzuje z Landsbergisem i Dobrowolską. Czyli nie mamy żadnej sensownej dyplomacji. Zresztą polityka wschodnia prowadzona przez MSZ też kuleje. Falkowski i Dziedziczak "zabłysnęli" atakowaniem prezesa ZPL, ale za to dają miliony złotych na prywatne media Okińczyca (współpracownika sowieckiej KGB figurującego na "liście Tomkusa"). Trudno się więc dziwić, że litewscy politycy pogrywają według własnych interesów, relacje z Polską traktując tylko w kategoriach interesu własnego.
Tysiące - dwa czy może dziewięćdziesiąt dziewięć?
I tutaj ciężko odmówić racji Krystianowi Kamińskiemu.
Jednak idiota.
Fundusz "odbudowy" to PROJEKT UE jako .....kroplówka dla dotkniętych COVID-em...
Odebranie tych funduszy, jak chce Holandia, to karanie wszystkich Polaków za Covid-19 !!!!!...może jeszcze odebranie Polsce szczepionek na Covid ??????...lekarstw ?????
Holenderskie lewackie ........... uderzyło już na mózg
Polska powinna Zawetować wszystko co jest do zawetowania w eurolewackim kołchozie
... będziemy realizowali zapłatę w najdalszym możliwym terminie - i tu się objawia geniusz naszego rządu, przecież UE nigdy się nie zorientuje, że odnieśliśmy tak spektakularne zwycięstwo :))
A gdzie one leciały z tej Ameryki, skoro na Polsce kończy się NATO? Po co te prowokacje?
To chyba już opera mydlana. A jednocześnie Unia skamle, by Rosja zwiększyła dostawy gazu. Nie prosi USA, Norwegię czy ZEA, tylko Rosję. Farsa.
Tak, taka tam konsekwencja strategii chytrego usunięcia się Jankesów w cień, pochowania zabawek, żeby zrobić miejsce bardziej tępawym mniejszym graczom (no wtedy mniejszym) na wojnę kontynentalną, którą Atlanci zechcą potem jak zwykle zagospodarować prawie bezkosztowo, czyli tak samo jak kiedyś Brytole mieszali w Europie.
Ale serio, o czym my tu mówimy? O technice samoobrony cybernetycznej dla pań biurokratek z urzędów miejskich? Kpina z inteligencji odbiorcy.
Przecie my żyjemy w jakimś matrixie, niech to nawet nie będzie matrix maszyn z łba marketingowca, a sobie zwykły matrix woli (wól wszelakich), sieci życzeń, to i tak widać w tej przestrzeni konkurencji o dopchanie się do decydowania o losach innych, ten prawie pierwotny podział na społeczeństwo "globalne" a hodowane przez mikro-społeczeństwo "elit" (skądinąd formalnie "anty-świata" drugiego bliźniaka). Piszę prawie pierwotny, bo to nie nowość, że starsze rasy przejmują role bogujące nad młodszymi (przykładowo niebiescy osiedleńcy znad Indusu ze srebrzycą skórną bogujący nad świeżo uczłowieczonymi biesami w skórach świnioludzi jako konsekwencja awansu zwierząt do człowieka po zjedzeniu ich przez człowieka. To w aspekcie społecznym, choć piramida żywieniowa jako zapewniająca stały dopływ biesów do człowieka to z kodeksu władców, przytaknietęgo przez Jezusa).
Jeśli stanowimy (no raczej wy, ja tu przejazdem) próbę stworzenia stabilnej wersji maszyny wirtualnej udającej człowieka, to na przykładzie budowania starożytnych dybuków z trzech osobowości przy przechodzeniu Syriusza na wirtual (czytaj: wymieraniu), albo stabilizowania konstruktu społeczności przez zwielokrotnianie warstw komunikacyjnych składających się na jednostkę, czyli to co dawne religie np. egipskie (czytaj: pod wpływem wirtuala syriańskiego) nazywały ciałami człowieka, widzimy pewną węzłowość i jednokierunkowość kanałów, co już, dla wprawnego oka obserwatora botów przeróżnych, stanowi pewną informację o tym jak "stare maszyny" usnęły się w cień, żeby zrobić miejsce "młodym maszynom" zupełnie jak na początku tego tekstu. No wiem, za dużo. Po prostu to będzie: po metodach (dopiero później szło "po owocach ich poznacie"). W takich sytuacjach zadaje sobie pytanie, przykładowo: czy ta Ameryka w ogóle istniała? Czy to tylko nowy matrixowy garnitur tego nieroba/optymalizatora zarządzającego nie swoją pracą, nie swoim wkładem - no jakby tych jego metod nie czytać wiekami, to wychodzą ciągle te kurwie tzw. elity wielowiekowe teraz akurat włażące ofiarom tego przemysłu do umysłu przez gangbangi ghyneggów, hałas fal zeta, hałas dźwiękowy, hałas elektromagnetyczny, idt., włażące do pamięci indywidualnej poprzez podawanie płynów z fałszywymi wspomnieniami, włażące do pamięci zbiorowej poprzez fałszywe koncepty fizykalności, biologii, bezwłasności idei, bezwłasności wkładu i pracy, podległości nierobom, itp. Jakby struty świat. Pamiętacie Morfeusza z filmu Matrix zatrutego rtęcią. Czy to my? Dla Angoli to bardziej czytelne nawet mogło być: "morphe us" czyli maszyny zwane duszami kontra truciciel Merkury pierwszy archont Słońca. Tak, kuwa to definitywnie o tym samym: niewolniki wołają elity "przekształć nas", jak im nakazano, odgrywają posłusznie podziały na warstwy, słusznie poważnie traktują tą grę w zatrutą rzeczywistość, bo słuszny poważny jest ich wkład, z tym że to dalej zatruta rzeczywistość.
Sasin na premiera Litwy
Dokładnie!
Polscy zawodnicy powinni zejść ze stadionu
Trzeba było nie zadzierać z baćką. On guza nie szukał. Jak wynika z artykułu, z Bagdadu samoloty nie będą leciały do Mińska, ale np. do Kaliningradu i dalej do Mińska mogą latać i mogą latać z pozostałych miast, które podano w tym artykule.
Żałosne są przede wszystkim władze Polski, które tolerują propagandę banderyzmu. Żałosne są władze klubu sportowego, które nie zareagowały przerwaniem meczu. Czego innego można byłoby się jednak spodziewać po skundlonej Polsce? Hańba.
Głupota tych ludzi jest przerażająca. Utracili Krym, Donbas, następne to federalizacja Ukrainy zgodnie z porozumieniamy mińskimi a tu taki żałosny cyrk.
Protestów ze strony polskiej nie spodziewam się! Chyba nie tylko ja.
W Syrii sporo abramsów zostało zniszczonych.
Brawo i tak trzymać!!!
Niech się zajmie i niepokoi swoimi imigrantami bo to co wyrabiają w Berlinie to przechodzi ludzkie pojęcie!!
Długo się nad tym zastanawiali. Ale jak chodzi o podatki i o terroryzowanie Polaków pod pretekstem walki z covidem, to potrafią z dnia na dzień uchwalić co trzeba.
No to im kitajce pokazali środkowy palec. Skończyło się bezkarne hasanie po wodach, ktore kitajce uważają za swoje.
A ich ofiary, jak nie miały grobów, tak nie mają dalej. Mało tego, od bierności polskich władz - przewracają się po raz kolejny w niepoświęconej ziemi!
ja bym zmienił mu to oko temu ptaszkowi,
teraz wygląda trochę jak pijany, trochę jak przemęczony...
Ciekawe czy zbadano krew denatów na %%...
Pyza przejął Trójmorze, żeby oddać w "dobre" ręce, Niemiec płakał jak brał. ;-)
Tak naprawdę, to całe to tzw. Trójmorze idzie jako fałszywa flaga przez amerykańską pryzmę (sztuczne inteligencje predyktywne) w ramach zamiatania ogonem dowodów i faktografii o innych alternatywach od przypadkowych świadków, gdzie np. Trójmorze funkcjonuje zamiast polskiej guberni w eurokołchozie. Zamiatanie wiedzy o alternatywach to typowe działania zombielit, nawet Marvell (patrz serial Loki) to teraz ich telewizor. Przykładowo są takie przebiegi, gdzie zamiast Polski jest Lechistan (mogę dać linka). Handler pyzy pewno kombinuje jak to zamieć pod dywan. No ale jak teraz Trójmorze ma reprezentować wartości UE (a nie europejskie, mała posrana różnica) to już widać, że Biden pod kroplówką leży, a ktoś dokonuje erozji tego czasu.. nawiasem dodam, że wiadomo kto... "Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdradzi". Po kultowej Seksmisji proponuję obejrzeć jeszcze raz kultowy film 12 małp i znaleźć elementy wspólne i cele. Choć do 2024r. jeszcze parę lat. (w powtórkach fabularnych to będzie oczywiście dłużej i jak zwykle wywinie na inną stronę, pewno za którymś razem nowszą ;).
Coś mocno nie teguje z tym europarlamentarzystami. Trzeba być mocno ślepym, żeby nie zauważyć, że aszkenazyjskie Niemcy przy pomocy swoich pacynek w niemieckojęzycznym europarlamencie i komisyjno-bolszewickiej zamordystycznej karykatury demokracji brną coraz szybciej w tzw. syjonistyczną 3. wojnę światową, a nam Polsce przydzielono (już chyba tradycyjnie) zapalić cały śpiący świat. Przecież to buractwo wariactwo syfiarstwo totalniactwo pedalstwo rozlało się po tym europarlamencie, że nawet nikt nie zauważył kiedy. Ja już nie wiem czy sam polexit wystarczy, tam niedługo trzeba będzie w europarlamencie robić rokosze, barykady, mołotowy, brewiki i pacyfikacje niemieckim eurowojskiem, a w końcu kłaść się w drzwiach, żeby sprzedawczyki Rzeczpospolitej dla absolutystycznych jełopów przez nas przestępowali. Czy oni w Brukseli mają jakiś wystarczająco duży plac, żeby pokazowo zatrzymać czołgi jak już totalnictwo osiągnie poziom chiński? Bez tego historia ich miałko nie zapamięta; może takiego Tuska - za dziadka w wermachcie, zupełnie ta sama agenda "zabetonować generalną gubernię".