Tragedią jest to, że Polska nie stosuje się do żądnych zasad dotyczących zapewnienia swobody działalności placówek innych państw. Haniebne jest, że policja pozwoliła na atakowanie ambasadora i nie otoczyła demonstrantów. Jak widać banderowcy zupełnie swobodnie czują się w Polsce, jak gdyby to był już ich kraj. Sprawczyni powinna być albo zatrzymana, albo deportowana, najlepiej od razu do pułku Azow, tymczasem policja nic nie robi, zaś "polskie" media usprawiedliwiają jej czyn. Ciekawe jaka byłaby postawa tych samych osób, gdyby oblany został ambasador USA przez jakiegoś Irakijczyka, Afgańczyka, Syryjczyka, czy też obywatela innego państwa napadniętego przez USA.
Nie pamiętam sondaży poparcia Polaków dla wojny w Iraku lub Afganistanie, a tam było nieporównanie więcej zabitych, głównie przez armię Busha i Obamy. Nie robiono sondaży, gdy Polska była agresorem?
Jedyny w historii tego cyrku warszawskiego zasiadający w okrąglaku człowiek którego darze szacunkiem. Oby nigdy sie nie zmienił i pozostał sobą. Dużo zdrowia panie Grzegorzu!
Czy w Polsce jest nadal Polska, czy jest już może banderland? Wyobraźmy sobie, że ambasador USA w Polsce jest niemal codziennie oblewany czerwoną cieczą - raz przez Afgańczyka, innym razem przez Irakijczyka, Syryjczyka itd., itd. Policja nic nie będzie robiła, gdyż wiadomo powszechnie, iż USA co i raz muszą na kogoś napaść, taka to ich bandycka natura.
Do tzw. "Ministra" Kamińskiego Nadwiślańskiego Landu zwanego PO-Land!
Panie "Ministrze" podaję panu do wiadomości (na forach internetowych wiele razy), że na elewacji polskiej szkoły Rada Miasta Lwowa powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności. Popiersie tego krwawego rzeźnika jak wisiało tak wisi nadal!
Tzw. "rządy" PiS-ków zarówno w tej sprawie jak i innych dotyczących godności Polaków NIC nie zrobiło!
Czyj ten rząd rząd jest Polaków czy Anglosasów i Neo-banderowców?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Ukraińcy jako goście a zachowują się jak by byli naszymi władcami. Chcą urządzać nam kraj według ich pomysłów, niech to robią we własnym kraju. A zasad moralności niech zaczną od siebie, niech się rozliczą z Rzezi Wołyńskiej i okrutnych czystek etnicznych na Polakach i innych narodach. Do tej pory pomniki rezunów banderowskich stoją w ich miastach i to im nie przeszkadza, obecny rok jest obchodzony w Obwodzie Lwowskim jako rok ku czci rezunów UPA. Zamiast jako goście, co są na naszym garnuszku, siedziec cicho to prowokują by nas wciągnąć w tą wojnę. My nie podpisywaliśmy Porozumień Mińskich a jak podpisali to powinni przestrzegać to nie mieli by tej wojny. Zawsze byli wiarołomni, Bochdan Cmjelnicki zdradził nas a przyłączył się do Moskwy, więc mają to co chcieli. Hetman Wychowski jak się chciał do nas przyłaczyć to Go udusili.
Nauseda wie, że w czasie wojny zdecydowana większość jego narodu służyła w kolaboranckich formacjach wojskowych i policyjnych tak więc niemieccy naziści nie mieli powodu ani interesu w okrucieństwie i brutalności wobec Litwinów.
CHyba juz dawno stalo sie jasne ze Nowa Ukraina pozbywa sie ruskimi rekoma wyznawcow nazizmu ze swojego spoleczenstwa :( mieli bodajze dwa tyg zeby tam dojechac z armia zanim sie zaczelo, jak sie ruskie zaczely spod Kijowa wycofywac - ale jakos sie nie kwapili, gdzies czytalem ze nie moga tam ruszyc bo tam po drodze stepy i pola czyli otwarte tereny gdzie ich ruskie zdmuchna zanim dojada :(
Ruscy prowokatorzy i tyle ten caly ambasador - wogole co gosc jeszcze tu robi w Polsce?, Stanowisko naszego MSZ znali, a sie pchaja dalej tam gdzie ich nie chca a potem placz ze ich Ukry wygwizdali :( jaki to jest zbydlony narod bez honoru, godnosci, moralnosci :( Dzieki weglowodorom tylko byliscie tolerowani Wy i Wasz ciemny narod - ale juz sie skonczylo, nie sa one juz nikomu potrzebne a tym samym tolerancja takiej ciemnoty tez sie skonczyla, kiscie sie z tym swoim Hitlerkiem /Stalinkiem sami u siebie - swiat was izoluje, czego Wy jeszcze nie rozumiecie, jestescie wszedzie nie proszonym gosciem :(
Nikt ich nie chce , nikomu nie potrzebni - na co to sie panoszy dalej? odizolowac to bydlo jak Koreanczykow od normalnego swiata i po klopocie, jak prostego "paszol won" nie rozumieja nawet w swoim zacofanym prymitywnym jezyku :(
Po pierwsze nie potrzebne są w Polsce mauzolea armii sowieckiej. Cichy cmentarzyk to wszystko co powinna strona Polska zapewnić czy Rosjanom czy Ukraińcom. I żadnych obchodów z pompą. To byłby spokój. A to co się dzieje to ośmieszanie państwa Polskiego.
Właśnie się zastanawiałem, czy odszkodowania będą płacić Polacy za to, że dali się mordować sowietom, podobnie jak od lat płacimy UPAdlinie za 200 tysięcy Polek i Polaków bestialsko wymordowanych przez ukraińców.
Jest tak jak powiedział Bosak. Obawiam się znając ruskie obyczaje ze teraz moskaliki mają "argument", żeby Polski ambasador dostał w głowę kamieniem... o upadlińskiej hołocie nawet nie wspomnę - policja powinna pogonić to bydło do aresztu. Mało Polacy robią dla Ukrainy? Niech wysadzą rurę z ropą i gazem którą z Rosji dostają paliwo do swoich czołgów.
Polskie władze nie powinny pozwalać na występy świaniaków takich jak ta panczenko i tym podobna antypolska hołota. Ta pluje na Polskęm częściej niż na Rosję.
Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej
(...)
Art. 136. § 1. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.
§ 4. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
W 2013 obrzucili prezydenta Komorowskiego jajkami w Łucku, w 2015 oderżnęli głowę jego kukle przed ambasadą polską w Kijowie, dzisiaj ambasador Rosji oblany farbą przez nich w Warszawie (sic!). Zaczynają na całego wdrażać swoje obyczaje w Polsce.
Gdyby nie Putin nie wiadomo co by było za kilka lat z Polską. Ukraina w czasie wojny wszystkiego żąda bez żadnego umiaru, co by było, gdyby była potężniejsza?
Najpierw wydano 70 mln zł na "wybory korespondencyjne". Potem wydano setki milionów na maseczki i respiratory. Teraz całą niemal broń oddajemy banderowskiej Ukrainie. Gdzie na świecie jest najwięcej złodziei w rządzie?
Quousque tandem abutere. Niemcy się zastanawiają. "Polacy" oddają banderowcom wszystko, chociaż twierdzą, że ruskie na nas napadną. Gdzie tu sens, gdzie logika?
Każda wojna jest okrutna. Czy możliwe byłoby porównanie strat w ludziach do wojny w Iraku w 2003 roku wywołanym przez USA i inne państwa NATO? Tam Bagdad bombardowany był przez wiele dni.
Gdyby tak minister poczytał jaki procent żyjących obecnie Ukraińców chwali bandytów z OUN i UPA. Gdyby tak spowodował, iż o rzezi wołyńskiej wiedzieliby wszyscy Polacy, gdyż obecna historia to Katyń (słusznie, że o nim Polacy wiedzą) i katastrofa pod Smoleńskiem nazywana przez niektórych zbrodnią. Jest w niej jeszcze stan wojenny, ale już bez zamachu majowego i bez Berezy Kartuskiej.
Jest nadzieja dla polskich mediów, gdyż Kresy stają się znowu źródłem prawdziwych wiadomości. Może jeszcze trochę Media Narodowe, a reszta to sama propaganda i cenzura.
trolom z PE nie przeszkadza broń chemiczna zatopiona przez Niemców i Ruskich w Bałtyku? jakoś tutaj nie chcą się udzielać? czyżby konflikt "interesów"?
Jeżeli będzie pokazywana prawda a nie tylko namiastka prawdy by nie urazić Ukraińców, to Czarnka Kaczyński przywoła "do pionu", tak jak prezydent A.Duda zawetował lexczarnek. A Waszczykowski przestał być ministrem jak nie spodobała Mu się tablica na muzeum we Lwowie informująca że Polacy okupowali Lwów. Podobnie błyskawicznie przestał być dyrektorem Auschwitz wiceminister co zadeklarował że będzie eksponował polską a nie obcą historię.
Tragedią jest to, że Polska nie stosuje się do żądnych zasad dotyczących zapewnienia swobody działalności placówek innych państw. Haniebne jest, że policja pozwoliła na atakowanie ambasadora i nie otoczyła demonstrantów. Jak widać banderowcy zupełnie swobodnie czują się w Polsce, jak gdyby to był już ich kraj. Sprawczyni powinna być albo zatrzymana, albo deportowana, najlepiej od razu do pułku Azow, tymczasem policja nic nie robi, zaś "polskie" media usprawiedliwiają jej czyn. Ciekawe jaka byłaby postawa tych samych osób, gdyby oblany został ambasador USA przez jakiegoś Irakijczyka, Afgańczyka, Syryjczyka, czy też obywatela innego państwa napadniętego przez USA.
Nie pamiętam sondaży poparcia Polaków dla wojny w Iraku lub Afganistanie, a tam było nieporównanie więcej zabitych, głównie przez armię Busha i Obamy. Nie robiono sondaży, gdy Polska była agresorem?
Ty za to w swoim , obcym czy migowym rozumiesz tyle co krowa na pastwisku. Zjeść wydalać i spać.
Jedyny w historii tego cyrku warszawskiego zasiadający w okrąglaku człowiek którego darze szacunkiem. Oby nigdy sie nie zmienił i pozostał sobą. Dużo zdrowia panie Grzegorzu!
Czy w Polsce jest nadal Polska, czy jest już może banderland? Wyobraźmy sobie, że ambasador USA w Polsce jest niemal codziennie oblewany czerwoną cieczą - raz przez Afgańczyka, innym razem przez Irakijczyka, Syryjczyka itd., itd. Policja nic nie będzie robiła, gdyż wiadomo powszechnie, iż USA co i raz muszą na kogoś napaść, taka to ich bandycka natura.
Do tzw. "Ministra" Kamińskiego Nadwiślańskiego Landu zwanego PO-Land!
Panie "Ministrze" podaję panu do wiadomości (na forach internetowych wiele razy), że na elewacji polskiej szkoły Rada Miasta Lwowa powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności. Popiersie tego krwawego rzeźnika jak wisiało tak wisi nadal!
Tzw. "rządy" PiS-ków zarówno w tej sprawie jak i innych dotyczących godności Polaków NIC nie zrobiło!
Czyj ten rząd rząd jest Polaków czy Anglosasów i Neo-banderowców?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Wstyd dla rządu a szczególnie Kamińskiego - Aktywistka, która oblała ambasadora ma związek z Kramkiem i fundacją Otwarty Dialog
Ukraińcy jako goście a zachowują się jak by byli naszymi władcami. Chcą urządzać nam kraj według ich pomysłów, niech to robią we własnym kraju. A zasad moralności niech zaczną od siebie, niech się rozliczą z Rzezi Wołyńskiej i okrutnych czystek etnicznych na Polakach i innych narodach. Do tej pory pomniki rezunów banderowskich stoją w ich miastach i to im nie przeszkadza, obecny rok jest obchodzony w Obwodzie Lwowskim jako rok ku czci rezunów UPA. Zamiast jako goście, co są na naszym garnuszku, siedziec cicho to prowokują by nas wciągnąć w tą wojnę. My nie podpisywaliśmy Porozumień Mińskich a jak podpisali to powinni przestrzegać to nie mieli by tej wojny. Zawsze byli wiarołomni, Bochdan Cmjelnicki zdradził nas a przyłączył się do Moskwy, więc mają to co chcieli. Hetman Wychowski jak się chciał do nas przyłaczyć to Go udusili.
Nauseda wie, że w czasie wojny zdecydowana większość jego narodu służyła w kolaboranckich formacjach wojskowych i policyjnych tak więc niemieccy naziści nie mieli powodu ani interesu w okrucieństwie i brutalności wobec Litwinów.
CHyba juz dawno stalo sie jasne ze Nowa Ukraina pozbywa sie ruskimi rekoma wyznawcow nazizmu ze swojego spoleczenstwa :( mieli bodajze dwa tyg zeby tam dojechac z armia zanim sie zaczelo, jak sie ruskie zaczely spod Kijowa wycofywac - ale jakos sie nie kwapili, gdzies czytalem ze nie moga tam ruszyc bo tam po drodze stepy i pola czyli otwarte tereny gdzie ich ruskie zdmuchna zanim dojada :(
Moze warto przebadac pod katem schizofrenii? bronila siebie? czy broni siebie i tego z czego latami okrada swoj ciemny narod?
Ruscy prowokatorzy i tyle ten caly ambasador - wogole co gosc jeszcze tu robi w Polsce?, Stanowisko naszego MSZ znali, a sie pchaja dalej tam gdzie ich nie chca a potem placz ze ich Ukry wygwizdali :( jaki to jest zbydlony narod bez honoru, godnosci, moralnosci :( Dzieki weglowodorom tylko byliscie tolerowani Wy i Wasz ciemny narod - ale juz sie skonczylo, nie sa one juz nikomu potrzebne a tym samym tolerancja takiej ciemnoty tez sie skonczyla, kiscie sie z tym swoim Hitlerkiem /Stalinkiem sami u siebie - swiat was izoluje, czego Wy jeszcze nie rozumiecie, jestescie wszedzie nie proszonym gosciem :(
Nikt ich nie chce , nikomu nie potrzebni - na co to sie panoszy dalej? odizolowac to bydlo jak Koreanczykow od normalnego swiata i po klopocie, jak prostego "paszol won" nie rozumieja nawet w swoim zacofanym prymitywnym jezyku :(
Po pierwsze nie potrzebne są w Polsce mauzolea armii sowieckiej. Cichy cmentarzyk to wszystko co powinna strona Polska zapewnić czy Rosjanom czy Ukraińcom. I żadnych obchodów z pompą. To byłby spokój. A to co się dzieje to ośmieszanie państwa Polskiego.
Nieprawdopodobne, że nie tylko nie pogonią z Polski tej agresywnej hordy, ale jeszcze aktywnie rząd instaluje u nas piąta kolumnę na ogromną skalę.
Właśnie się zastanawiałem, czy odszkodowania będą płacić Polacy za to, że dali się mordować sowietom, podobnie jak od lat płacimy UPAdlinie za 200 tysięcy Polek i Polaków bestialsko wymordowanych przez ukraińców.
Wydaje się jednak że Litewscy naziści dorównywali najgorszym wzorcom z gestapo czy NKWD....
Jest tak jak powiedział Bosak. Obawiam się znając ruskie obyczaje ze teraz moskaliki mają "argument", żeby Polski ambasador dostał w głowę kamieniem... o upadlińskiej hołocie nawet nie wspomnę - policja powinna pogonić to bydło do aresztu. Mało Polacy robią dla Ukrainy? Niech wysadzą rurę z ropą i gazem którą z Rosji dostają paliwo do swoich czołgów.
Polskie władze nie powinny pozwalać na występy świaniaków takich jak ta panczenko i tym podobna antypolska hołota. Ta pluje na Polskęm częściej niż na Rosję.
Gdyby go zabito siekierą to narodowość sprawców była by bardziej możliwa do ustalenia. A nóż... no cóż.
Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej
(...)
Art. 136. § 1. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.
§ 4. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
!!!
Czy to już po naszych "Jastrzębiach"? Podzielą los T-72?
W 2013 obrzucili prezydenta Komorowskiego jajkami w Łucku, w 2015 oderżnęli głowę jego kukle przed ambasadą polską w Kijowie, dzisiaj ambasador Rosji oblany farbą przez nich w Warszawie (sic!). Zaczynają na całego wdrażać swoje obyczaje w Polsce.
Powinni zacząć ode zbrodni w Odessie w 2014 roku. Inaczej będzie farsa.
Ten już zupełnie odleciał. Za zbrodnię wołyńską Polska płaci miliardy banderowcom.
Szaulisów z Ponar nie przebiją panie Nausėda.
Gdyby nie Putin nie wiadomo co by było za kilka lat z Polską. Ukraina w czasie wojny wszystkiego żąda bez żadnego umiaru, co by było, gdyby była potężniejsza?
To można skomentować jednym słowem: hołota.
Jak na Komitet Obrony Demokracji przystało hasła niezwykle demokratyczne. Ciekawe dlaczego manifestacja nie została rozwiązana.
Najpierw wydano 70 mln zł na "wybory korespondencyjne". Potem wydano setki milionów na maseczki i respiratory. Teraz całą niemal broń oddajemy banderowskiej Ukrainie. Gdzie na świecie jest najwięcej złodziei w rządzie?
Skończył się Irak i Afganistan, a NATO nie może żyć bez wojny. Tym razem wykorzystuje pośrednika - kraj banderowców.
NIE DOŚĆ ŻE PISOMATOŁ TO JESZCZE DEBIL !!!
Te kamienie mogą zabić… dlaczego SG nie strzela do białoruskich bandytów? To jawny atak na Polskę… za co ja płace podatki?
kurfy i złodzieje
duda to dureń !!!
Czyli możemy przyjąć, że w Polsce jest ok. 25% Polaków. Reszta to polskojęzyczni ...
Podejrzewam, że te cztery szpitale to czubek góry lodowej. Podobny proceder najprawdopodobniej miał miejsce w całej PL.
Quousque tandem abutere. Niemcy się zastanawiają. "Polacy" oddają banderowcom wszystko, chociaż twierdzą, że ruskie na nas napadną. Gdzie tu sens, gdzie logika?
A już podano, że Ukraińcy zdobyli Wyspę Węży. Wieć jak to jest?
No proszę, wiadomo dlaczego Ukraińcy odblokowali już kolej do Polski. Łaskawcy.
Audiatur et altera pars.
Każda wojna jest okrutna. Czy możliwe byłoby porównanie strat w ludziach do wojny w Iraku w 2003 roku wywołanym przez USA i inne państwa NATO? Tam Bagdad bombardowany był przez wiele dni.
Dlaczego mnie to nie dziwi?
Gdyby tak minister poczytał jaki procent żyjących obecnie Ukraińców chwali bandytów z OUN i UPA. Gdyby tak spowodował, iż o rzezi wołyńskiej wiedzieliby wszyscy Polacy, gdyż obecna historia to Katyń (słusznie, że o nim Polacy wiedzą) i katastrofa pod Smoleńskiem nazywana przez niektórych zbrodnią. Jest w niej jeszcze stan wojenny, ale już bez zamachu majowego i bez Berezy Kartuskiej.
Jest nadzieja dla polskich mediów, gdyż Kresy stają się znowu źródłem prawdziwych wiadomości. Może jeszcze trochę Media Narodowe, a reszta to sama propaganda i cenzura.
pamiętajmy że komunizm jest jak nazizm i że w Rosji komunizm (zbrodniczy system) też ma wielkie grono zwolenników.
trolom z PE nie przeszkadza broń chemiczna zatopiona przez Niemców i Ruskich w Bałtyku? jakoś tutaj nie chcą się udzielać? czyżby konflikt "interesów"?
hańba Ruskim trolom, niech spadają na Sybir uran kopać
Jeżeli będzie pokazywana prawda a nie tylko namiastka prawdy by nie urazić Ukraińców, to Czarnka Kaczyński przywoła "do pionu", tak jak prezydent A.Duda zawetował lexczarnek. A Waszczykowski przestał być ministrem jak nie spodobała Mu się tablica na muzeum we Lwowie informująca że Polacy okupowali Lwów. Podobnie błyskawicznie przestał być dyrektorem Auschwitz wiceminister co zadeklarował że będzie eksponował polską a nie obcą historię.
Podejrzewam, że to wiedzą, tylko niestety duża cześć elektoratu (nawet Konfederacji o tym nie wie).