jacy psychopaci? Wypada mieć przygotowane różne scenariusze włącznie z tym w którym NATO zachowa się jak Francja i Brytania w 1939. Dla tego zlecenie opracowanie planów "ewentualnościowych" to standard i normalna praktyka.
Barbaria postsowiecka, dzicz. Ci, którzy to zrobili, w niczym nie różnią się od banderowców z Azova. Oby się wytłukli wzajemnie bo jedni warci drugich.
Tak widzę, że Brytole wciąż chętnie podpisują pakty. Jednak z wywiązywaniem się ze swoich zobowiązań miewali w przeszłości problemy, jak np. w 1939 roku.
Baćka chyba zauważył że hybrydowy atak Białorusi na Polskę wzmocnił Polskę a osłabił Białoruś. Gdy Ukraina wygra a Rosja zapadnie się w sobie (jak po upadku ZSRR), Białorusini obalą marionetkę utrzymywaną przez Kreml. Wtedy zobaczysz jak Łukaszenko stanie się piewcą demokracji i zachodniej cywilizacji a nawet może polubi polską kaszę gryczaną :)
skoro następne państwa chcą przystąpić do NATO, to Rosja (w imię bezpieczeństwa i pokoju) powinna odsunąć się od granic NATO, bo Rosja stanowi zagrożenie dla sąsiadów. Proszę zwrócić uwagę że nikt nie chce przyłączyć się do sojuszu z Rosją. Przypadek?
Ci "obrońcy" to najgorszej maści faszyści. W mediach "polskich" widziałem wywiad z jednym takim obrońcą, a za jego plecami była swastyka. Jeden z "obrońców", którego zdjęcie pokazał Zełenski miał naszywki SS. Czyżby to prowokacje Putina?
Niektórzy chcieli pomóc Ukraińcom choć są przeciwni temu bandyckiemu krajowi jak ja... Wydałem ponad 1500zł na 4 łózka, materace i pościele aby przyjąć 4, a oni znaleźli pracę w mieście i odmówili - reszty chętnych nie ma bo na bezludziu mieszkam :P
Teraz te łóżka to pewnie oddam za darmo za jakiś czas bo mi nie potrzebne i nie pasują do wystroju domu... Cały czas jestem zarejestrowany do przyjęcia w 3 fundacjach w kaliskim... Brak innych chętnych.
I wypraszam sobie frajerostwo... chciałem pomóc bo jestem Polakiem a nie Ukraińcem i to wielka różnica. Ludziom w potrzebie potrafię pomóc. Dodatek 40zł itp mi zbędny.
Te zabieranie majątków osobom bogatym, ze względu na jakieś sankcje, przypomina mi nacjonalizację majatków "obszarników i fabrykantów" przez komunistów. Bo tak naprawdę, czym to się różni? Z tym że w PRL to chyba zabrano majątki własnym obywatelom ale obcym to chyba nie.
Jakoś coraz więcej tych ataków nożowników, molestowań, gwałtów i prób gwałtów etc. Jak to się mówi na zachodzie "różnorodność to nasza siła". Wincy emigracji rabin Morawiecky.
Niech Sasin przeprowadzi najpierw wybory kopertowe, dogada się z górnikami, rozliczy zakup maseczek i respiratorów, a potem zapewni surowce Polsce. Po godzinach może zapewniać surowce banderowcom, których przodkowie mordowali Polaków. Oni zasługują na Sasina - szybciej poddadzą się Rosji. Sasin to mój pupil. Jest taki całuśny, że cha. Cha, cha, cha.
TY siedzial bys cicho zapewne jakby Ci cywilow we wlasnym kraju mordowali, gwalcili, okradali, nawet jesli to ukr-propaganda ktora nalezy podzielic na pol:( Zadnym usprawiedliwieniem nie jest fakt ze w bloku w jakims mieszkaniu czy na klatce czy na dachu jest wsrod mieszkancow wojsko - widac jaka to bida armia ze nie potrafi sobie ich wyluskac tylko jak prywitywy walic w cale osiedla bo na dachu jakis zolnierz z wyrzutnia siedzi :( zadne to wytlumaczenie to tylko pokazuje baezsilnosc tej gwono armi przywodcy popapranca ktora sie z motyka na ksiezyc wybrala:( Typ co cale swoje rzady jeyne co potrafi to straszyc a to zamykajac kogos a to zlecajac mord a to atomkiem - bo taki slabeusz jest jak ta jego armia nieudolow szabrownikow bez zoldu i jedzenia :( narod po jednej str oszustow, zlodzieji i bandytow a po drugiej totalnej biedoty - tepej masy ktora Ci pierwsi manipuluja sobie jak im sie podoba :(
Jednak Polaczek to frajer, UE nie dala grosza, obozow nie potworzyli, wykorzystali tylko naiwnych i wolontariuszy - w sumie gdzie by znalezli lepszych łosi jak nie wsrod tych co od lat bula podatek na szpitale w WOSP-ie :( z drugiej str Pan niewyskiego wzrostu zdaje sobie sprawe ze co drugi Polaczyna to zlodziej i oszust podatkowy - wiec kombinatorow co to niby przyjeli Ukraincow zapewne wielu chetnych do wyludzenia srodkow w tym pseudo kraju :(
No i macie wszyscy ci którzy chcą ich tutaj.A bo to dieti dieti są. Naprawdę nie wiem czy płakać,śmiać się czy dzwonić po psychiatrę.Ale serce się kraje.
Aaa... ja pytam kogokolwiek z PiS-u na tym forum - z formacji politycznej zarządzającej tzw. "suwerenną" Polską, dlaczego wciąż "wisi" powieszone przez Radę Miasta Lwowa na elewacji polskiej szkoły popiersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności!
Nawet tyle NIE PO-trafią zrobić dla obrony GODNOŚCI Polaków!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Teraz jak NIGDY dotąd jest okazja by Rada miasta Lwowa zdemontowała ten symbol: "przyjaźni", "braterstwa" i dobro-sąsiedzkiej "współpracy".
TO WIELKI: SKANDAL, OBŁUDA, WASALSTWO i SKUNDLENIE PiS-u !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............
Z tego wynika że gaz i chyba ropę to Ukraińcy nadal kupują z Rosji i płacą im za to. A w Polsce Ukraińcy blokują TIRY co przewożą materiały do Rosji i Białorusi, tzn. że Ukraińcom wolno handlować z Rosją a innym nie. Za ruble co Ukraina płaci Rosji Putin bombarduje Ukrainę. Ale cyrk!
I cała awantura z tym NORD STREAM to też manipulacja, bo nie chodziło o zablokowanie przesyłu gazu do Europy, tylko żeby ten gaz płynął przez Ukrainę, jak powiedział b.prezydent Kwaśniewski - "Żeby nasi bracia Ukraińcy sobie zarobili", w tym przypadku chodzi o interes Ukrainy a nie Polski. To jest absolutnie haniebne. Ukraińcy nie przejmują się interesem Polski. Stawiam sobie pytanie, dlaczego ci nasi politycy i to prawie wszyscy stawiają interes Ukrainy przed interesem Polski. Dlaczego tak zadbano o uchodżców z Ukrainy a nie sprowadzono do Polski wszystkich chętnych Polaków i ich potomków wywiezionych wbrew ich woli "na nieludzką ziemię"?
Skoro "ruska prowokacja" to dlaczego prowokatorzy nie zostali jeszcze aresztowani? A gdyby to np. kobiety palestyńskie "wyraziły swoje emocje" i potraktowały w taki sposób ambasadora Izraela lub kobiety irackie amerykańskiego to czy reakcja MSW i mediów była by analogiczna? Chyba nie, więc coś tu nie jest w porządku. Należy jednak przestrzegać prawa krajowego i międzynarodowego oraz umów międzynarodowych gdyż w przeciwnym wypadku skręcimy cywilizacyjnie w stronę Azji. I niech dzicz kulturowa z Ukrainy (nie mylić z normalnymi Ukraińcami) nie sprowadza na NASZ kraj sromoty.
ok, tylko chronimy jego w budzie a nie np. na stolecznej zylecie wsrod kiboli bo sobie tam prowokator pojdzie czy pod przejsciem granicznym gdzie 3 mln kobiet z dziecmi ucieka przed oprawca ktorego jest wyznawca :( a jak chce czcic tak bardzo swoich to do siebie na swoje cmentarze bo tu apropos Katynia i pozniejszej komuny sa tez oprawcami a nie zadnymi bohaterami :( wogole powinien byc dawno wydalony jak nasz stamtad -nie bylo by prowokacji, ktorej celem jest podzial wewnatrz naszego kraju na szury/szczepy, po/pis.czy pol/ukry - to dziecko by zjarzylo a polska ciemnota daje sie podpuszczac i szczekac jak jakies matoly :(
Niech idzie cymbal usiasc sobie na legie na zylecie albo pod przejscie graniczne gdzie miliony uciekaja przed zjebem ktorego reprezentuje i ma tez pretensje ze nikt go nie ochronil :) to zwykly prowokator, jak chce sobie czcic swoich bydlakow to u siebie na cmentarzykach a nie w obcym kraju - ktorego celem jest wlasnie taka reakcja jak ten lament po/pis czy pol/ukry - jacy wy jestescie ciemni i jak wami mozna prymitywnie manipulowac - to dlatego ze tacy glupcy tu ciagle pod zaborami , bo inteligencje wycieli w Katyniu a kto? Ci z Wolynia? chyba nie co?
ze co? to narod bez moralnosci, honoru, intelektu, najnizsza krajowa tam to 400 pln wlasnie po to utrzymywana zeby miec takie bydlo do wysylania na fronty bo zadnej innej perspektywy nie maja w kraju prowadzonym przez zorganizowana grupe przestepcow okradajacych ten narod z kazdej strony :(
a narod tepy jak byl tak jest (wolne sady, skrobankowe,kod-y, konstytucje itp.) to nic innego nie bylo jak ruska prowokacja ktorej celem jest wlasnie wysyp takich trolii i bratobojczej niezgody typu pis/po itp wynaturzenia - nastepnym razem niech przedstawiciel najezdzcy usiadzie w mlynie np. zylety i ma pretensje ze go nikt nie ochronil :( msz wydalo rekomendacje a wlasciwie jej brak, wystarczy ze chronia bude ambasadorka , nikt nie bedzie za nim latal gdzie to sobie nie wymysli, niech pod przejsciem najlepiej stanie gdzie miliony Ukraincow ucieka przez scierwo ktore mu wyplate buli :(
Znakomita (jak zawsze) organizacja Parady to zasługa Związku Polaków na Litwie z prezesem europosłem Waldemarem Tomaszewskim na czele oraz całej społęczności, pielęgnującej polski patriotyzm, dziedzictwo, język, wiarę.
Uczestnik marszu, poseł Sejmu RP J.Rzepa podkreślił: "Dzisiaj łączy nas Polska i biało-czerwona!"
Zaś dr B.Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin zauważył: "Tak dobrze, wspaniale zorganizowanej wspólnoty polskiej nie ma nigdzie. Takiej wspólnoty, która ma reprezentację i polityczną, i społeczną. I w Parlamencie Europejskie, i w Sejmasie, i w samorządach. Jesteście, Drodzy Wilniucy, wspaniałym przykładem do naśladowania dla wszystkich Polaków na świecie”.
mhm ponoć zwłaszcza te niemowlaki świetnie się na V kolumnę nadają lub zrozpaczone matki z dzieciakami na rękach..może jednak przykładajmy właściwą miarę do tych wydarzeń. Czym innym jest napiętnowanie wszelkich objaw banderyzmu a czym innym jest pomoc ludziom którzy stanęli wobec bestialstwa hord Putina .
Prawo jest tu jasne dopóki działa ambasada sowietów S. Andriejew jest traktowany jako ambasador. Oświadczenie szefa MSZ że jest to incydent niedopuszczalny bez określenia że jego sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, stawia Polskę w złym świetle jako kraj w którym dopuszcza się znieważanie obcych dyplomatów. Może Ukraińcy zechcą jutro oblac farbą ambasadora Węgier bo Węgrzy nie mają zamiaru dostarczać broni NA Ukrainę i też p. Rau wyrazi ubolewanie??!!...albo jesteśmy państwem prawa albo faktycznie "sługą narodu ukraińskego".
czyżby ruscy nie prowadzili takich badań?
A ja myślałem, że tą tragikomedię już w TV PiS grają od dawna...
jacy psychopaci? Wypada mieć przygotowane różne scenariusze włącznie z tym w którym NATO zachowa się jak Francja i Brytania w 1939. Dla tego zlecenie opracowanie planów "ewentualnościowych" to standard i normalna praktyka.
Jeżeli to prawda, podkreślam - jeżeli, to rządzą nami niebezpieczni psychopaci.
Morawiecki olewa Polaków i dlatego bez skrupułów rujnuje kraj ekonomicznie.
Trzeba będzie mocno trzymać portfele bo ten gbur będzie chciał wyciągnąć z nich wszystkie pieniądze.
Trochę się poprawili...
Nam przed wojną, przed nie chcieli udzielić kredytu na zakupy wojskowe w ich krajach... Więc to podwójny zysk.
A teraz rozdają sprzęt za friko...
Popieram :/
Barbaria postsowiecka, dzicz. Ci, którzy to zrobili, w niczym nie różnią się od banderowców z Azova. Oby się wytłukli wzajemnie bo jedni warci drugich.
Fake news. Ktoś kto ma dostęp do mundurów może sobie to nagrać w dowolnym miejscu.
Nasze głąby z PiSu mogły by cokolwiek "załatwić" od USA dla WP, ale oni potrafią tylko łupić Polaków i rozdawać za darmo.
Zniszczyć Rosję, bo to syf i samo zło.
Tak widzę, że Brytole wciąż chętnie podpisują pakty. Jednak z wywiązywaniem się ze swoich zobowiązań miewali w przeszłości problemy, jak np. w 1939 roku.
Baćka chyba zauważył że hybrydowy atak Białorusi na Polskę wzmocnił Polskę a osłabił Białoruś. Gdy Ukraina wygra a Rosja zapadnie się w sobie (jak po upadku ZSRR), Białorusini obalą marionetkę utrzymywaną przez Kreml. Wtedy zobaczysz jak Łukaszenko stanie się piewcą demokracji i zachodniej cywilizacji a nawet może polubi polską kaszę gryczaną :)
skoro następne państwa chcą przystąpić do NATO, to Rosja (w imię bezpieczeństwa i pokoju) powinna odsunąć się od granic NATO, bo Rosja stanowi zagrożenie dla sąsiadów. Proszę zwrócić uwagę że nikt nie chce przyłączyć się do sojuszu z Rosją. Przypadek?
To nie Polska ani Polacy krytykują Węgry tylko ludzie z PiS. Nie mamy mądrych ludzi w rządzie to smutne.
Nie dziwne,miłośnikom wojenek z USA marzy sie eskalacja konfliktu.
Zapłaciliśmy dwa miliardy zł?
Ci "obrońcy" to najgorszej maści faszyści. W mediach "polskich" widziałem wywiad z jednym takim obrońcą, a za jego plecami była swastyka. Jeden z "obrońców", którego zdjęcie pokazał Zełenski miał naszywki SS. Czyżby to prowokacje Putina?
Jak na razie to Polska ustawicznie atakuje Rosję, nie odwrotnie.
A ja uznaję prezydenta Litwy za batmana
Wiadomość chyba jest fake news. Niemożliwe, by Polacy upadli tak nisko. Nie ma pieniędzy dla rodzin pomordowanych, zaś są dla rodzin bandytów.
A węgiel z Australii i RPA? Też go importujemy.
Dodam że takim zoo "pralnia pieniędzy"... W dobrych ZOO zwierzątka mają dobrze :)
Oni mogą... więc po co ta szopka? Palestyńczycy są hodowani przez izraelczyków jak zwierzęta w zoo... :/
Niektórzy chcieli pomóc Ukraińcom choć są przeciwni temu bandyckiemu krajowi jak ja... Wydałem ponad 1500zł na 4 łózka, materace i pościele aby przyjąć 4, a oni znaleźli pracę w mieście i odmówili - reszty chętnych nie ma bo na bezludziu mieszkam :P
Teraz te łóżka to pewnie oddam za darmo za jakiś czas bo mi nie potrzebne i nie pasują do wystroju domu... Cały czas jestem zarejestrowany do przyjęcia w 3 fundacjach w kaliskim... Brak innych chętnych.
I wypraszam sobie frajerostwo... chciałem pomóc bo jestem Polakiem a nie Ukraińcem i to wielka różnica. Ludziom w potrzebie potrafię pomóc. Dodatek 40zł itp mi zbędny.
Te zabieranie majątków osobom bogatym, ze względu na jakieś sankcje, przypomina mi nacjonalizację majatków "obszarników i fabrykantów" przez komunistów. Bo tak naprawdę, czym to się różni? Z tym że w PRL to chyba zabrano majątki własnym obywatelom ale obcym to chyba nie.
Jakoś coraz więcej tych ataków nożowników, molestowań, gwałtów i prób gwałtów etc. Jak to się mówi na zachodzie "różnorodność to nasza siła". Wincy emigracji rabin Morawiecky.
Niech Sasin przeprowadzi najpierw wybory kopertowe, dogada się z górnikami, rozliczy zakup maseczek i respiratorów, a potem zapewni surowce Polsce. Po godzinach może zapewniać surowce banderowcom, których przodkowie mordowali Polaków. Oni zasługują na Sasina - szybciej poddadzą się Rosji. Sasin to mój pupil. Jest taki całuśny, że cha. Cha, cha, cha.
Czyżby dla Unii prezydentem Białorusi była Cichanouska, zaś Wenezueli Guaido? Śmiać się, czy płakać nad głupotą zachodu.
Zniszczyć Węgry, gdyż pozostały one normalnym państwem. To nie do pomyślenia dla sługusów USA.
TY siedzial bys cicho zapewne jakby Ci cywilow we wlasnym kraju mordowali, gwalcili, okradali, nawet jesli to ukr-propaganda ktora nalezy podzielic na pol:( Zadnym usprawiedliwieniem nie jest fakt ze w bloku w jakims mieszkaniu czy na klatce czy na dachu jest wsrod mieszkancow wojsko - widac jaka to bida armia ze nie potrafi sobie ich wyluskac tylko jak prywitywy walic w cale osiedla bo na dachu jakis zolnierz z wyrzutnia siedzi :( zadne to wytlumaczenie to tylko pokazuje baezsilnosc tej gwono armi przywodcy popapranca ktora sie z motyka na ksiezyc wybrala:( Typ co cale swoje rzady jeyne co potrafi to straszyc a to zamykajac kogos a to zlecajac mord a to atomkiem - bo taki slabeusz jest jak ta jego armia nieudolow szabrownikow bez zoldu i jedzenia :( narod po jednej str oszustow, zlodzieji i bandytow a po drugiej totalnej biedoty - tepej masy ktora Ci pierwsi manipuluja sobie jak im sie podoba :(
A dlaczego nie wyślą ukraińskiej armii Tablice Mendelejewa co zakupił minister Siemoniak?
Jednak Polaczek to frajer, UE nie dala grosza, obozow nie potworzyli, wykorzystali tylko naiwnych i wolontariuszy - w sumie gdzie by znalezli lepszych łosi jak nie wsrod tych co od lat bula podatek na szpitale w WOSP-ie :( z drugiej str Pan niewyskiego wzrostu zdaje sobie sprawe ze co drugi Polaczyna to zlodziej i oszust podatkowy - wiec kombinatorow co to niby przyjeli Ukraincow zapewne wielu chetnych do wyludzenia srodkow w tym pseudo kraju :(
No i macie wszyscy ci którzy chcą ich tutaj.A bo to dieti dieti są. Naprawdę nie wiem czy płakać,śmiać się czy dzwonić po psychiatrę.Ale serce się kraje.
Przecież to tacy cudowni ludzie,a jacy cywilizowani.A wartości europejskie są dla nich pomnikowe
Aaa... ja pytam kogokolwiek z PiS-u na tym forum - z formacji politycznej zarządzającej tzw. "suwerenną" Polską, dlaczego wciąż "wisi" powieszone przez Radę Miasta Lwowa na elewacji polskiej szkoły popiersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności!
Nawet tyle NIE PO-trafią zrobić dla obrony GODNOŚCI Polaków!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Teraz jak NIGDY dotąd jest okazja by Rada miasta Lwowa zdemontowała ten symbol: "przyjaźni", "braterstwa" i dobro-sąsiedzkiej "współpracy".
TO WIELKI: SKANDAL, OBŁUDA, WASALSTWO i SKUNDLENIE PiS-u !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............
No cóż, dla Ukrainy wsio rybka, ale ograniczenie tranzytu może zaboleć Węgry i innych odbiorców na zachodzie.
Z tego wynika że gaz i chyba ropę to Ukraińcy nadal kupują z Rosji i płacą im za to. A w Polsce Ukraińcy blokują TIRY co przewożą materiały do Rosji i Białorusi, tzn. że Ukraińcom wolno handlować z Rosją a innym nie. Za ruble co Ukraina płaci Rosji Putin bombarduje Ukrainę. Ale cyrk!
I cała awantura z tym NORD STREAM to też manipulacja, bo nie chodziło o zablokowanie przesyłu gazu do Europy, tylko żeby ten gaz płynął przez Ukrainę, jak powiedział b.prezydent Kwaśniewski - "Żeby nasi bracia Ukraińcy sobie zarobili", w tym przypadku chodzi o interes Ukrainy a nie Polski. To jest absolutnie haniebne. Ukraińcy nie przejmują się interesem Polski. Stawiam sobie pytanie, dlaczego ci nasi politycy i to prawie wszyscy stawiają interes Ukrainy przed interesem Polski. Dlaczego tak zadbano o uchodżców z Ukrainy a nie sprowadzono do Polski wszystkich chętnych Polaków i ich potomków wywiezionych wbrew ich woli "na nieludzką ziemię"?
Skoro "ruska prowokacja" to dlaczego prowokatorzy nie zostali jeszcze aresztowani? A gdyby to np. kobiety palestyńskie "wyraziły swoje emocje" i potraktowały w taki sposób ambasadora Izraela lub kobiety irackie amerykańskiego to czy reakcja MSW i mediów była by analogiczna? Chyba nie, więc coś tu nie jest w porządku. Należy jednak przestrzegać prawa krajowego i międzynarodowego oraz umów międzynarodowych gdyż w przeciwnym wypadku skręcimy cywilizacyjnie w stronę Azji. I niech dzicz kulturowa z Ukrainy (nie mylić z normalnymi Ukraińcami) nie sprowadza na NASZ kraj sromoty.
A te samoloty będą tego samego typu? Odrzutowiec czy awionetki? Jak z liczbą? 1 ich za nasze 5 migów? To będzie wypożyczenie czy oddanie?
ok, tylko chronimy jego w budzie a nie np. na stolecznej zylecie wsrod kiboli bo sobie tam prowokator pojdzie czy pod przejsciem granicznym gdzie 3 mln kobiet z dziecmi ucieka przed oprawca ktorego jest wyznawca :( a jak chce czcic tak bardzo swoich to do siebie na swoje cmentarze bo tu apropos Katynia i pozniejszej komuny sa tez oprawcami a nie zadnymi bohaterami :( wogole powinien byc dawno wydalony jak nasz stamtad -nie bylo by prowokacji, ktorej celem jest podzial wewnatrz naszego kraju na szury/szczepy, po/pis.czy pol/ukry - to dziecko by zjarzylo a polska ciemnota daje sie podpuszczac i szczekac jak jakies matoly :(
Niech idzie cymbal usiasc sobie na legie na zylecie albo pod przejscie graniczne gdzie miliony uciekaja przed zjebem ktorego reprezentuje i ma tez pretensje ze nikt go nie ochronil :) to zwykly prowokator, jak chce sobie czcic swoich bydlakow to u siebie na cmentarzykach a nie w obcym kraju - ktorego celem jest wlasnie taka reakcja jak ten lament po/pis czy pol/ukry - jacy wy jestescie ciemni i jak wami mozna prymitywnie manipulowac - to dlatego ze tacy glupcy tu ciagle pod zaborami , bo inteligencje wycieli w Katyniu a kto? Ci z Wolynia? chyba nie co?
ze co? to narod bez moralnosci, honoru, intelektu, najnizsza krajowa tam to 400 pln wlasnie po to utrzymywana zeby miec takie bydlo do wysylania na fronty bo zadnej innej perspektywy nie maja w kraju prowadzonym przez zorganizowana grupe przestepcow okradajacych ten narod z kazdej strony :(
a narod tepy jak byl tak jest (wolne sady, skrobankowe,kod-y, konstytucje itp.) to nic innego nie bylo jak ruska prowokacja ktorej celem jest wlasnie wysyp takich trolii i bratobojczej niezgody typu pis/po itp wynaturzenia - nastepnym razem niech przedstawiciel najezdzcy usiadzie w mlynie np. zylety i ma pretensje ze go nikt nie ochronil :( msz wydalo rekomendacje a wlasciwie jej brak, wystarczy ze chronia bude ambasadorka , nikt nie bedzie za nim latal gdzie to sobie nie wymysli, niech pod przejsciem najlepiej stanie gdzie miliony Ukraincow ucieka przez scierwo ktore mu wyplate buli :(
Znakomita (jak zawsze) organizacja Parady to zasługa Związku Polaków na Litwie z prezesem europosłem Waldemarem Tomaszewskim na czele oraz całej społęczności, pielęgnującej polski patriotyzm, dziedzictwo, język, wiarę.
Uczestnik marszu, poseł Sejmu RP J.Rzepa podkreślił: "Dzisiaj łączy nas Polska i biało-czerwona!"
Zaś dr B.Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin zauważył: "Tak dobrze, wspaniale zorganizowanej wspólnoty polskiej nie ma nigdzie. Takiej wspólnoty, która ma reprezentację i polityczną, i społeczną. I w Parlamencie Europejskie, i w Sejmasie, i w samorządach. Jesteście, Drodzy Wilniucy, wspaniałym przykładem do naśladowania dla wszystkich Polaków na świecie”.
Taka "kultura" jak twoja to na inne forum.
Czymś posłanka chce się wyróżnić,natura poskąpiła urody i rozumu to trzeba pokazać stepowa "kulturę",czyli agresja,wyzwiska.Żenada.
mhm ponoć zwłaszcza te niemowlaki świetnie się na V kolumnę nadają lub zrozpaczone matki z dzieciakami na rękach..może jednak przykładajmy właściwą miarę do tych wydarzeń. Czym innym jest napiętnowanie wszelkich objaw banderyzmu a czym innym jest pomoc ludziom którzy stanęli wobec bestialstwa hord Putina .
Prawo jest tu jasne dopóki działa ambasada sowietów S. Andriejew jest traktowany jako ambasador. Oświadczenie szefa MSZ że jest to incydent niedopuszczalny bez określenia że jego sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, stawia Polskę w złym świetle jako kraj w którym dopuszcza się znieważanie obcych dyplomatów. Może Ukraińcy zechcą jutro oblac farbą ambasadora Węgier bo Węgrzy nie mają zamiaru dostarczać broni NA Ukrainę i też p. Rau wyrazi ubolewanie??!!...albo jesteśmy państwem prawa albo faktycznie "sługą narodu ukraińskego".