Z jednej str ok, bo wyrok ma odstraszac kolejnych takich smialkow przed czyms takim ale z drugiej zniecheci ta swolocz do poddawania sie bo beda osrani czapa dozywotnia ktora byc moze im potem przykleja z czyms :(
Przecież JEDYNE co ten "rząd" potrafi to SKŁÓCAĆ nas z kazdym by Polska była osamotniona i skazana na "braterstwo" z ukrainą.Oni potrafia nawet BARDZO nam przyjaznych Węgrów atakować,i dla mnie nie jest to przypadek jak i bardzo swiadomym jest ich proukraińskie działania.I nie jest to dla POLAKÓW dobra wiadomość.
byla szefowa msz, byly kanclerz - tam na zachodzie to dopiero jest korupcja, rosja i bialorus sie chowa, jakie ta unia ma prawo, ze byly prezydent moze sie zatrudniac w kraju z drugiego bieguna (gdzie mordy polityczne czy wojenki to pozadek dzienny), kto przeswietla co zrobili dla tej swoloczy tuz przed koncem swoich kadencji ze mu posadke zaoferowali , czyli lapowe/pensyjke/emeryturke, dokladnie tak jak Tuskowi dali posadke :(
Znowu (który to już raz) mamy do czynienia z represjami za polskość i łamaniem praw człowieka na Litwie. Czy na pewno relacje litewsko-polskie są obecnie najlepsze w historii?
PRAWDA jest zupełnie inna niż pisze ten Fritz!
Otóż za Warszawą "stoją" Jankesi a za Budapesztem NIKT!
PO-dstępni, obłudni Niemcy w których obudziła się znowu bestia i marzenia o IV Rzeszy (tzw. federalizacja kołchozu UE) boją się USA!!!....
Śmiechu wart jest cytat Fritz-a " ... wojna na Ukrainie zbliżyła Warszawę znów do Brukseli." - hi, hi, hi, ha, ha, ha ..................!!!!!....
Bardzo brudna prowokacja. Jawne podżeganie do nienawiści na tle narodowościowym i podgrzewanie atmosfery napięć. Czy te inspekcje aby nie działają na zamówienie obcych mocodawców? Bo przecież to nie służy ani relacjom wewnątrz Litwy, ani relacjom z wielkim sojusznikiem Polską. Cieszyć się mogą co najwyżej na Kremlu, zwłaszcza w obecnej sytuacji geopolitycznej, regularnej wojny w naszym regionie, a także potencjalnego zagrożenia dla Litwy i Polski. Czy tego chcą urzędnicy tych litewskich inspekcji??
Jaki polski producent, jak właścicielem jest Niderlandczyk? Bardziej odpowiadałoby prawdzie, gdybyście napisali, spółka z kapitałem niderlandzkim, wykorzystująca polskie zasoby naturalne.
Berlin nie zamierza umożliwić Polsce przekazania czołgów "Twardych" Ukrainie.Stare Leopardy do remontu ich nie zastąpią.Wojskowe transportowce USA płyną do Europy,w ramach lend leasing możemy też dostać sprzęt, okręty będą na miejscu za trzy cztery dni.
CZegos tu nie rozumiem skoro ruskich jest tam 100-200 tys i to w przedpotopowym sprzecie, a tych 3-4 razy wiecej ze sprzetem nato, recznymi wyrzutniami i oni caly czas maja problem wypchnac to ruskie g... ze swojej ziemi? przeciez to smierdzi na odleglosc :( to zbieranie przez nich broni od zachodu?
"Dowódca" o jakże malowniczej ksywce "Rzodkiewa" nic już nie może "sugerować" ponieważ właśnie "honorowo" udał sie na "ewakuacje" do rosyjskiej niewoli....
O jaki łaskawy i dobry pan znany ze swych "propolskich działań.Za te miliardy pomocy dla ukrainy zgodzili sie kilka desek usunąć,no TVPis i TVN będą piać od rana do wieczora.Az boję sie co trzeba będzie zrobic by można było ekshumować bestialsko pomordowanych Polaków,hektolitry wazeliny i kolejne miliardy.Czy naród nie widzi jak to wszystko jest ŻAŁOSNE jakich mamy "polityków i media"?
Tak wygląda dyletanctwo w polityce,mnóstwo machania szabelka ,krytykowania i ZERO efektu.Czesi dostali my nie,a gdzie kasa na turystów(niby "uchodzcy).UE nie dała ale wasi przyjaciele z USA obiecali i też NIC?I już facet nie kompromituj sie ględząc o jakimś "zwycięstwie" Ukrainy bo oni wygrywaja TYLKO w mediach.No ale wazelinka musi sie lać ,gorzej że znowu idzie tam paliwo jak mniemam za....darmo.Sęk w tym panie Sęk że robicie to za pieniądze POLSKIEGO podatnika nie pytając go o zgodę a wypadałoby bo to nie wasza kasa.
Gdy się czyta wiadomości, to wyraźnie widać, iż najważniejszym członkiem UNII i NATO jest Ukraina, która do tych organizacji nie należy. Ukraina nade wszystko.
Sprawności tych systemów są iluzoryczne. Patrioty słabo błonią stolicy Arabii Saudyjskiej. Mogli chronić i może chronili - nie wiem. Wiem raczej na pewno że w tych ćwiczeniach może i rozstawili obronę przeciwlotniczą ale czy ją testowali?
Od dawna się pisało że rosja ma nadal świetną obronę przecilotniczą itp a ukraina po 3mc ma nadal lotnictwo... i fabryki uzbrojenia :P
Teraz polski podatnik będzie zapewniał zwyrodnialcowi 20 lat komfortowego życia. No i oczywiście niewykluczone, że jak go wypuszczą to zapewnią jakąś rentę, lub emeryturę...
Klasyka naszych? "geniuszy" od polityki.My oddaliśmy za friko a dostaniemy srodkowy palec.Ktoś MUSI kiedyś rozliczyć ten nierząd za to rozdawnictwo .Gesty tego nierządu wobec ukrainy w samym uzbrojeniu kosztowały nas 7 mld.A paliwo itd.Jakim prawem ten nierzad tak czyni?
Czyli znowu pewnie za frajer dostaną,niech mi nikt nie mówi ze ta frajerska pomoc nie ma drugiego dna.A pani Moskwie żeby sie jeszcze lepiej "współpracowało " proponuje zmienic nazwisko na Kijów.Skąd oni takich ludzi biorą?
a to ciekawe, Ruscy chcieli się przeprawić bez zabezpieczenia strefy w której przeprawa miała się odbyć? Ruscy przy każdych ćwiczeniach ćwiczyli ten manewr (potrzeby prz ataku na Europę) i .... kompromitacja na całego.
@Pol_Ak PiS_zący; "Ciekawe ile rakiet/bomb polskie wojsko zrzuciło na budowany most. " to świr lub ten co "o drogę się pyta". PO_lskie Wojsko to Amerykanom wchodzi w du(d)ę "bez mydła" nawet bez budowanego mostu. Polskie Wojsko zrzuca bomby/rakiety na Aerykanów?
Ciekawe ile rakiet/bomb polskie wojsko zrzuciło na budowany most. Nieważne usa wszystkie zestrzeliło skoro im się udało. Chyba tylko wtedy można to porównywać do przeprawy w warunkach wojennych?
Z jednej str ok, bo wyrok ma odstraszac kolejnych takich smialkow przed czyms takim ale z drugiej zniecheci ta swolocz do poddawania sie bo beda osrani czapa dozywotnia ktora byc moze im potem przykleja z czyms :(
Buduja już jawnie jedno państwo (nazywane UkroPolin),a Polacy "śpią" lub interesują sie przecenami w marketach a nie tym co się dzieje.
Przecież JEDYNE co ten "rząd" potrafi to SKŁÓCAĆ nas z kazdym by Polska była osamotniona i skazana na "braterstwo" z ukrainą.Oni potrafia nawet BARDZO nam przyjaznych Węgrów atakować,i dla mnie nie jest to przypadek jak i bardzo swiadomym jest ich proukraińskie działania.I nie jest to dla POLAKÓW dobra wiadomość.
byla szefowa msz, byly kanclerz - tam na zachodzie to dopiero jest korupcja, rosja i bialorus sie chowa, jakie ta unia ma prawo, ze byly prezydent moze sie zatrudniac w kraju z drugiego bieguna (gdzie mordy polityczne czy wojenki to pozadek dzienny), kto przeswietla co zrobili dla tej swoloczy tuz przed koncem swoich kadencji ze mu posadke zaoferowali , czyli lapowe/pensyjke/emeryturke, dokladnie tak jak Tuskowi dali posadke :(
Myślę, że DE obawiają się US bardziej, niż pół roku temu. ;-)
Wypada podpidsać umowę swapową pomiedzy polskim NBP i Egipskim dla zabezpieczenia naszego eksportu.
Tak Orban jak i Kaczyński w tej sprawie naradzali się razem żeby ten warunek praworzadności zamiast posłuchać mądrych rad min.Ziobro
Już nikt w "starej Unii" (a szczególnie Niemcy i Francja) nie boi się USA.
Znowu (który to już raz) mamy do czynienia z represjami za polskość i łamaniem praw człowieka na Litwie. Czy na pewno relacje litewsko-polskie są obecnie najlepsze w historii?
PRAWDA jest zupełnie inna niż pisze ten Fritz!
Otóż za Warszawą "stoją" Jankesi a za Budapesztem NIKT!
PO-dstępni, obłudni Niemcy w których obudziła się znowu bestia i marzenia o IV Rzeszy (tzw. federalizacja kołchozu UE) boją się USA!!!....
Śmiechu wart jest cytat Fritz-a " ... wojna na Ukrainie zbliżyła Warszawę znów do Brukseli." - hi, hi, hi, ha, ha, ha ..................!!!!!....
Teraz poucza Norwegie. Śmieszny koleś...
Może sam by się podzielił tym majątkiem na żonke przepisanym?
Bardzo brudna prowokacja. Jawne podżeganie do nienawiści na tle narodowościowym i podgrzewanie atmosfery napięć. Czy te inspekcje aby nie działają na zamówienie obcych mocodawców? Bo przecież to nie służy ani relacjom wewnątrz Litwy, ani relacjom z wielkim sojusznikiem Polską. Cieszyć się mogą co najwyżej na Kremlu, zwłaszcza w obecnej sytuacji geopolitycznej, regularnej wojny w naszym regionie, a także potencjalnego zagrożenia dla Litwy i Polski. Czy tego chcą urzędnicy tych litewskich inspekcji??
polscy Żydzi powinni byli podzielić się władzą po II WŚ.
to by nie było takich nierówności...
jepany komunista...?
jak się innym wiedzie, to żąda, żeby się podzielili.
Tej świni muszą płacić za to co robi na koszt Polski i ośmieszanie nas.
W czasie pokoju ten czlowiek to kukła - marionetka. Ale w sytuacji kryzysowej rodzi się pytanie kto na tego człeka głosował. To zwykły oszołom.
Jaki polski producent, jak właścicielem jest Niderlandczyk? Bardziej odpowiadałoby prawdzie, gdybyście napisali, spółka z kapitałem niderlandzkim, wykorzystująca polskie zasoby naturalne.
Duda powinien tam zostać na stałe. Byłoby to z korzyścią dla Polski.
Berlin nie zamierza umożliwić Polsce przekazania czołgów "Twardych" Ukrainie.Stare Leopardy do remontu ich nie zastąpią.Wojskowe transportowce USA płyną do Europy,w ramach lend leasing możemy też dostać sprzęt, okręty będą na miejscu za trzy cztery dni.
Dla polskiego przemysłu doskonała informacja.
"Nieporozumienie" ,a jak z oligarchą jest powiązany niderlandzki "słup"?
Stara wersja Leoparda A2 do remontu,nic dziwnego ,że nie doszło do porozumienia.
CZegos tu nie rozumiem skoro ruskich jest tam 100-200 tys i to w przedpotopowym sprzecie, a tych 3-4 razy wiecej ze sprzetem nato, recznymi wyrzutniami i oni caly czas maja problem wypchnac to ruskie g... ze swojej ziemi? przeciez to smierdzi na odleglosc :( to zbieranie przez nich broni od zachodu?
W USA rządzą demokraci - proszę nie mylić tego z pojęciem demokracji.
Kresy i MN są najbardziej wiarygodnymi mediami w Polsce.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1439737,pul-azow-ukraina-strefa-wplywow.html
Szkoda go, chłopak długo nie pożyje. Zginie "śmiercią bohaterską" albo dopadnie go seryjny samobójca.
A gdzie są napisy: Zawsze wierny Tobie Polsko?
Obiecanki - cacanki a głupiemu radość, tak się ogrywa frajerów panie Sęk.
"Dowódca" o jakże malowniczej ksywce "Rzodkiewa" nic już nie może "sugerować" ponieważ właśnie "honorowo" udał sie na "ewakuacje" do rosyjskiej niewoli....
O jaki łaskawy i dobry pan znany ze swych "propolskich działań.Za te miliardy pomocy dla ukrainy zgodzili sie kilka desek usunąć,no TVPis i TVN będą piać od rana do wieczora.Az boję sie co trzeba będzie zrobic by można było ekshumować bestialsko pomordowanych Polaków,hektolitry wazeliny i kolejne miliardy.Czy naród nie widzi jak to wszystko jest ŻAŁOSNE jakich mamy "polityków i media"?
O Boże Sasin?! To ja mam tylko jedno pytanie ile na tej "odbudowie" polski podatnik STRACI,bo w żadne zyski nie wierzę,a w straty już tak.
Tak wygląda dyletanctwo w polityce,mnóstwo machania szabelka ,krytykowania i ZERO efektu.Czesi dostali my nie,a gdzie kasa na turystów(niby "uchodzcy).UE nie dała ale wasi przyjaciele z USA obiecali i też NIC?I już facet nie kompromituj sie ględząc o jakimś "zwycięstwie" Ukrainy bo oni wygrywaja TYLKO w mediach.No ale wazelinka musi sie lać ,gorzej że znowu idzie tam paliwo jak mniemam za....darmo.Sęk w tym panie Sęk że robicie to za pieniądze POLSKIEGO podatnika nie pytając go o zgodę a wypadałoby bo to nie wasza kasa.
Gdyby nie Biden, to wojny by nie było lub, gdyby była, to bardzo krótko. USA nie mogą żyć bez wojny. Taka to nacja.
Gdy się czyta wiadomości, to wyraźnie widać, iż najważniejszym członkiem UNII i NATO jest Ukraina, która do tych organizacji nie należy. Ukraina nade wszystko.
https://www.facebook.com/watch/?v=999034374309412
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5138563476257741&set=p.5138563476257741&type=3
Sprawności tych systemów są iluzoryczne. Patrioty słabo błonią stolicy Arabii Saudyjskiej. Mogli chronić i może chronili - nie wiem. Wiem raczej na pewno że w tych ćwiczeniach może i rozstawili obronę przeciwlotniczą ale czy ją testowali?
Od dawna się pisało że rosja ma nadal świetną obronę przecilotniczą itp a ukraina po 3mc ma nadal lotnictwo... i fabryki uzbrojenia :P
strugają ich z babanów...
Teraz polski podatnik będzie zapewniał zwyrodnialcowi 20 lat komfortowego życia. No i oczywiście niewykluczone, że jak go wypuszczą to zapewnią jakąś rentę, lub emeryturę...
JAKIM TO TRZEBA BYĆ SKUR...SYNEM ŻEBY MAŁPIE DOSTARCZAĆ BRZYTWY !!!
Klasyka naszych? "geniuszy" od polityki.My oddaliśmy za friko a dostaniemy srodkowy palec.Ktoś MUSI kiedyś rozliczyć ten nierząd za to rozdawnictwo .Gesty tego nierządu wobec ukrainy w samym uzbrojeniu kosztowały nas 7 mld.A paliwo itd.Jakim prawem ten nierzad tak czyni?
Czyli znowu pewnie za frajer dostaną,niech mi nikt nie mówi ze ta frajerska pomoc nie ma drugiego dna.A pani Moskwie żeby sie jeszcze lepiej "współpracowało " proponuje zmienic nazwisko na Kijów.Skąd oni takich ludzi biorą?
Ale jaja! Otwarły!
Ukraina mogła by zapłacić w barterze np. zbożem
a to ciekawe, Ruscy chcieli się przeprawić bez zabezpieczenia strefy w której przeprawa miała się odbyć? Ruscy przy każdych ćwiczeniach ćwiczyli ten manewr (potrzeby prz ataku na Europę) i .... kompromitacja na całego.
@Pol_Ak PiS_zący; "Ciekawe ile rakiet/bomb polskie wojsko zrzuciło na budowany most. " to świr lub ten co "o drogę się pyta". PO_lskie Wojsko to Amerykanom wchodzi w du(d)ę "bez mydła" nawet bez budowanego mostu. Polskie Wojsko zrzuca bomby/rakiety na Aerykanów?
Super
Ciekawe ile rakiet/bomb polskie wojsko zrzuciło na budowany most. Nieważne usa wszystkie zestrzeliło skoro im się udało. Chyba tylko wtedy można to porównywać do przeprawy w warunkach wojennych?
Dobrze, że za brak poparcia dla zboczeńcôw jeszcze nie kastrują.