W Polsce występuje masowa, ogłupiająca propaganda na rzecz banderowców. Część Polaków już w nią uwierzyła. Teraz UPA to już nie zbrodniarze, tylko najlepsi żołnierze walczący przeciwko ZSRR. Ukraińskie oddziały SS to elita żołnierska. Co innego w Niemczech - to nadal najgorsi zbrodniarze. Tylko kto wskaże różnice?
Armia ukraińska ostrzela Chersoń, Lugansk, Donetsk, regularnie zabija cywilów. Nie Rosjiane, lecz ukraińskie żolnierze scierają Donbas z powierzchni ziemi!
Jak Ukraińcy oskarżają - to święta prawda i śledztwo. Jak Rosjanie - to fake news i nie ma co sobie głowy zawracać. Ciekawe, czy obecnie Polska przyjmie, iż zbrodnia wołyńska to też fake news. Przecież Ukraińcy zaprzeczają.
Moim zdaniem obu powinien zbadać Macierewicz - on jest specjalistą z zakresu psychiatrii i ma duże doświadczenie. Co prawda ocena będzie najwcześniej za 10 lat, ale to lepiej.
Ponieważ w Polsce nie można pochwalać agresji (Rosji), za którą uważana jest wojna na Ukrainie, a państwo, jak za komuny, ma wyłączny monopol, by mówić co jest dozwolone, a co nie i ponieważ za nieprawomyślne zachowanie grozi surowa kara, to ja, wychowany w czasach komuny napiszę: wielka chwała Polsce za zbrojenie bratniej, banderowskiej Ukrainy, gdyż od czasów zakończenia akcji Wisła banderowcy są naszymi bratankami w przeciwieństwie do zdrajców Węgrów. I tylko żal jednego, iż papież Franciszek nie rozumie pilnej potrzeby beatyfikacji Bandery lub chociażby Suchewycza. Szkoda, gdyż kocham ich tak, jak nasz wspaniały przywódca prezydent Andrzej Duda (i to nawet w sezonie zimowym, gdy w górach leży wspaniały śnieg).
Żeby Ukraińcy realnie zgodzili się na ekshumacje potrzebna jest ich mentalna przemiana i wyznanie win za ludobójstwo na Polakach . Przeczą temu ich historycy , artykuły w prasie ukraińskiej i system nauczania wspierający kult Bandery.Poniżej artykuł z ukraińskiej prasy internetowej.
https://risu.ua/tema-yaku-zamovchuvali-desyatilittyami-polski-zvirstva-proti-ukrajinciv_n89119#
Jak to w rozwiniętych demokracjach bywa - sami zainteresowani nie mają nic do powiedzenia, poza "tak jest". Ale podobno demokracją jest już również banderowska Ukraina. Polska na to: "tak jest".
A jeszcze tak niedawno karalne miało być chwalenie banderowców, ale pan prezydent się nie zgodził. Miał potem sam opracować przepisy, ale zapomniał. Widocznie był sezon narciarski.
Wspaniała gra słów. Nie żyje Ukrainka. Sprawcą cudzoziemiec. To kiedy napiszecie teraz o zbrodni wołyńskiej, to będzie to brzmiało" zamordowani Polacy, zbrodni dokonali cudzoziemcy. Kresy, proszę: nie idźcie tą drogą. Dokąd my z taką retoryką zajdziemy?
Zarzuty? Obywatelowi ukrainy?Kto sie ośmieli.Za to....""1. W okresie od 24 lutego 2022 r. do 4 marca 2022 r. w Świdnicy działając z góry powziętym zamiarem w krótkich odstępach czasu, publicznie, poprzez umieszczanie postów i komentarzy na swoim profilu w portalu Facebook wspierających Rosję, prezydenta Rosji Władimira Putina, armię rosyjską, pochwalał wszczęcie i prowadzenie wojny napastniczej Federacji Rosyjskiej przeciwko Republice Ukrainy oraz przemoc stosowaną wobec ludności ukraińskiej z powodu przynależności narodowej to jest o przestępstwo z art. 11783 kk i z art.126a kk w zw. z art.1162 kk w zw. z art. 12§1 kk." prokurator Mariusz Pindera
Historia jest zakłamywana przez wszystkich, również przez Polskę. U nas coraz częściej się pisze, że Katyń to dzieło Rosjan (wyłącznie Rosjan), że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy oraz ukrywa się, że Polska bez wypowiedzenia wojny (również) napadła w 1938 roku na Czechosłowację, a w 2003 roku na Irak. Powszechnie pisze się o niesieniu wolności i demokracji przez USA, a nie wspomina się o licznych wojnach wywoływanych przez ten kraj. Zatem prawdy, czy półprawdy?
Nie po raz pierwszy "nasi miszczowie dyplomacji" namachali szabelką ,narobili Polakom na kresach kłopotów i teraz siedzą zadowoleni w swoich gabinetach.Co oni maja teraz do powiedzenia tym Polakom?
Prezydent i rząd biegają niemalże co tydzień na dywanik do Zeleńskiego. Na forach międzynarodowych ciągle gadają o Ukrainie. Wojsko Polskie jest rozbrajane w celu "przekazania" uzbrojenia, amunicji i materiałów strategicznych armii ukraińskiej. Udzielane są miliardowe "pożyczki" Ukrainie. Oprócz tego kilkumilionowa rzesza Ukraińców w Polsce, niekoniecznie uchodźców. To kto tu kogo "zajmuje"?
To tak jak z "duchem" z Kijowa, co to sam zestrzelił 40 rosyjskich samolotów chociaż w rzeczywistości nigdy go nie było, co po czasie wyjawili sami Ukraińcy.
Warto jednak zaznaczyć, iż jej wypowiedzi bardzo często były cytowane przez "polskie" media i określane jako niebudzące wątpliwości. Teraz te media piszą, że głodni żołnierze rosyjscy jedzą psy. Jak daleko media zabrną w głoszeniu kłamstw? Nawet za komuny ci zaangażowani "dziennikarze" straciliby pracę, ale nie u nas.
Zdecydowanie płakać, Franciszku. PRL pod zarządem SOWIECKIM (nie ruskim) oraz "Niesuwerenny Nadwiślański Land zwany PO-Land pod (rzekomym) zarządem de - facto niemieckim w UE" to przysłowiowy Pikuś w porównaniu do służącego swemu panu w pozycji klęczącej lokaja, zwanego PiS-landem, będącego pod rzeczywistym zarządem amerykańskim. Nie na darmo i mając 100 procentową rację były prezydent Francji Jacques Chirac nazwał Polskę "amerykańskim osłem trojańskim w UE".
W sprawie przystąpienia do Unii było referendum którego wynik o tym zdecydował a więc nikt nie wziął nas do niej na siłę. Poza tym przepisy dotyczące kontroli wykorzystania unijnych pieniędzy są takie same DLA WSZYSTKICH a opisane w powyższym tekście fakty mówiące o tym, że chorobliwie pazerna PiS-owska władza ich nie przestrzega wyraźnie wskazuje na to, że (jak zwykle) próbuje ona coś ukryć.
Śmiać się czy płakać???...
PRL pod zarządem ruskim był przysłowiowym pikuś-iem w porównaniu z niesuwerennym Nadwiślańskim Landem zwanym PO-Land pod zarządem de - facto niemieckim w UE.
I pewnie zaraz znajdą sie na ukrainie,my bulimy oni korzystają,"dobry deal"!
wyjątkowy pajac, nawet jak na PiS.
W Polsce występuje masowa, ogłupiająca propaganda na rzecz banderowców. Część Polaków już w nią uwierzyła. Teraz UPA to już nie zbrodniarze, tylko najlepsi żołnierze walczący przeciwko ZSRR. Ukraińskie oddziały SS to elita żołnierska. Co innego w Niemczech - to nadal najgorsi zbrodniarze. Tylko kto wskaże różnice?
Armia ukraińska ostrzela Chersoń, Lugansk, Donetsk, regularnie zabija cywilów. Nie Rosjiane, lecz ukraińskie żolnierze scierają Donbas z powierzchni ziemi!
Europa to juz dzuma ideologiczna, zagrazająca światu.
W banderowskim Iwano-Frakowsku tych zolnierzy czekają tortury...
czas przestać kupować w biurze politycznym banderowców
Ponieważ Maduro został ponownie uznany przez zachód za prezydenta, to może taki sam los spotka Łukaszenkę, jeżeli zacznie przewozić ukraińskie zboże.
To Maduro jest znowu prezydentem? Co na to Polska i pan Rau?
Temu panu na zdjęciu to tylko wąsik przykleić i będzie wzór europejskiego liberała godnego Ukraińców.
Jak Ukraińcy oskarżają - to święta prawda i śledztwo. Jak Rosjanie - to fake news i nie ma co sobie głowy zawracać. Ciekawe, czy obecnie Polska przyjmie, iż zbrodnia wołyńska to też fake news. Przecież Ukraińcy zaprzeczają.
Moim zdaniem obu powinien zbadać Macierewicz - on jest specjalistą z zakresu psychiatrii i ma duże doświadczenie. Co prawda ocena będzie najwcześniej za 10 lat, ale to lepiej.
Ponieważ w Polsce nie można pochwalać agresji (Rosji), za którą uważana jest wojna na Ukrainie, a państwo, jak za komuny, ma wyłączny monopol, by mówić co jest dozwolone, a co nie i ponieważ za nieprawomyślne zachowanie grozi surowa kara, to ja, wychowany w czasach komuny napiszę: wielka chwała Polsce za zbrojenie bratniej, banderowskiej Ukrainy, gdyż od czasów zakończenia akcji Wisła banderowcy są naszymi bratankami w przeciwieństwie do zdrajców Węgrów. I tylko żal jednego, iż papież Franciszek nie rozumie pilnej potrzeby beatyfikacji Bandery lub chociażby Suchewycza. Szkoda, gdyż kocham ich tak, jak nasz wspaniały przywódca prezydent Andrzej Duda (i to nawet w sezonie zimowym, gdy w górach leży wspaniały śnieg).
Kapitan I rangi - t.z. pólkownik, nie general. Botaszew walczyl jako osoba prywatna w agencji wijskowej "Wagner".
Na pielgrzymce w Kijowie.
Żeby Ukraińcy realnie zgodzili się na ekshumacje potrzebna jest ich mentalna przemiana i wyznanie win za ludobójstwo na Polakach . Przeczą temu ich historycy , artykuły w prasie ukraińskiej i system nauczania wspierający kult Bandery.Poniżej artykuł z ukraińskiej prasy internetowej.
https://risu.ua/tema-yaku-zamovchuvali-desyatilittyami-polski-zvirstva-proti-ukrajinciv_n89119#
W negocjacjach Polska też nie bierze udziału, to znowu zostaliśmy "wystrychnięci na dudka"
Jak to w rozwiniętych demokracjach bywa - sami zainteresowani nie mają nic do powiedzenia, poza "tak jest". Ale podobno demokracją jest już również banderowska Ukraina. Polska na to: "tak jest".
Na Białorusi Polacy płacą podatki Łukaszence, więc dla rządzących nie są Polakami.
Kresy nie wspominają udziału w śledztwie dziennikarzy z SBU. Dlaczego, nie ma się czego wstydzić.
A jeszcze tak niedawno karalne miało być chwalenie banderowców, ale pan prezydent się nie zgodził. Miał potem sam opracować przepisy, ale zapomniał. Widocznie był sezon narciarski.
Wreszcie sukces demokracji w Polsce. Wyraźnie napisano "obywatel Ukrainy" nie zaś "cudzoziemiec".
Kiedyś Polska dokładała do ZSRR, teraz do Ukrainy. Pryncypia pozostają niezmienne. Brawo.
Picu, picu mój dziedzicu.
Wspaniała gra słów. Nie żyje Ukrainka. Sprawcą cudzoziemiec. To kiedy napiszecie teraz o zbrodni wołyńskiej, to będzie to brzmiało" zamordowani Polacy, zbrodni dokonali cudzoziemcy. Kresy, proszę: nie idźcie tą drogą. Dokąd my z taką retoryką zajdziemy?
A może te dane porównać z ofiarami w Iraku, na który napadła zachodnia demokracja?
Zarzuty? Obywatelowi ukrainy?Kto sie ośmieli.Za to....""1. W okresie od 24 lutego 2022 r. do 4 marca 2022 r. w Świdnicy działając z góry powziętym zamiarem w krótkich odstępach czasu, publicznie, poprzez umieszczanie postów i komentarzy na swoim profilu w portalu Facebook wspierających Rosję, prezydenta Rosji Władimira Putina, armię rosyjską, pochwalał wszczęcie i prowadzenie wojny napastniczej Federacji Rosyjskiej przeciwko Republice Ukrainy oraz przemoc stosowaną wobec ludności ukraińskiej z powodu przynależności narodowej to jest o przestępstwo z art. 11783 kk i z art.126a kk w zw. z art.1162 kk w zw. z art. 12§1 kk." prokurator Mariusz Pindera
Jaki dostał wyrok jeszcze nie wiem.
Historia jest zakłamywana przez wszystkich, również przez Polskę. U nas coraz częściej się pisze, że Katyń to dzieło Rosjan (wyłącznie Rosjan), że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy oraz ukrywa się, że Polska bez wypowiedzenia wojny (również) napadła w 1938 roku na Czechosłowację, a w 2003 roku na Irak. Powszechnie pisze się o niesieniu wolności i demokracji przez USA, a nie wspomina się o licznych wojnach wywoływanych przez ten kraj. Zatem prawdy, czy półprawdy?
Ten general walczyl jako osoba emerytowana w jednostce prywatnej agnecji wojskowej.
O rozmowach decyduje Waszyngton, a nie Kijów. Oni mają niewiele więcej do powiedzenia niż Polska.
USA się cieszą. Kierują nową wojną, ale jankesi nie giną. To jest to.
Czy obowiązkiem NATO jest jego rozbrajanie na potrzeby banderowskiej (faszystowskiej) Ukrainu?
Przecież Cyryl to funkcjonariusz służb - nie rozumiem troski p.Orbana o takiego typa ...
Jak znam żydów - NIGDY. Ale znam też mój naród - i nie odpuścimy.
Gdzie jest polski rząd? Jak można było doprowadzić do takich fatalnych relacji sąsiedzkich z Białorusią? Wstyd.
Kiesy ekshumacja w Jedwabnem?
WP podała, iż zatrzymany został cały ruch, a nie tylko pociągi pasażerskie.
i jeszcze torfem nam pozwola palic w piecach jak 100 lat temu :(
My będziemy hubem gospodarczym dla Ukrainy a Ukrainą hubą gospodarczą dla nas.
Jak na "sługi narodu ukraińskiego" przystało.
Nie po raz pierwszy "nasi miszczowie dyplomacji" namachali szabelką ,narobili Polakom na kresach kłopotów i teraz siedzą zadowoleni w swoich gabinetach.Co oni maja teraz do powiedzenia tym Polakom?
Prezydent i rząd biegają niemalże co tydzień na dywanik do Zeleńskiego. Na forach międzynarodowych ciągle gadają o Ukrainie. Wojsko Polskie jest rozbrajane w celu "przekazania" uzbrojenia, amunicji i materiałów strategicznych armii ukraińskiej. Udzielane są miliardowe "pożyczki" Ukrainie. Oprócz tego kilkumilionowa rzesza Ukraińców w Polsce, niekoniecznie uchodźców. To kto tu kogo "zajmuje"?
To tak jak z "duchem" z Kijowa, co to sam zestrzelił 40 rosyjskich samolotów chociaż w rzeczywistości nigdy go nie było, co po czasie wyjawili sami Ukraińcy.
300 zł za m3 chrustu to cena bandycka a nie symboliczna.
A Scholz gada,gada, gada opowiada, opowiada - mógłby mówić o tem cały dzień.
Cóż prostszego. Należy powołać na prezydenta złodzieja Nawalnego. Już udało się w Wenezueli i na Białorusi. Do trzech razy sztuka.
Warto jednak zaznaczyć, iż jej wypowiedzi bardzo często były cytowane przez "polskie" media i określane jako niebudzące wątpliwości. Teraz te media piszą, że głodni żołnierze rosyjscy jedzą psy. Jak daleko media zabrną w głoszeniu kłamstw? Nawet za komuny ci zaangażowani "dziennikarze" straciliby pracę, ale nie u nas.
Zdecydowanie płakać, Franciszku. PRL pod zarządem SOWIECKIM (nie ruskim) oraz "Niesuwerenny Nadwiślański Land zwany PO-Land pod (rzekomym) zarządem de - facto niemieckim w UE" to przysłowiowy Pikuś w porównaniu do służącego swemu panu w pozycji klęczącej lokaja, zwanego PiS-landem, będącego pod rzeczywistym zarządem amerykańskim. Nie na darmo i mając 100 procentową rację były prezydent Francji Jacques Chirac nazwał Polskę "amerykańskim osłem trojańskim w UE".
W sprawie przystąpienia do Unii było referendum którego wynik o tym zdecydował a więc nikt nie wziął nas do niej na siłę. Poza tym przepisy dotyczące kontroli wykorzystania unijnych pieniędzy są takie same DLA WSZYSTKICH a opisane w powyższym tekście fakty mówiące o tym, że chorobliwie pazerna PiS-owska władza ich nie przestrzega wyraźnie wskazuje na to, że (jak zwykle) próbuje ona coś ukryć.
Śmiać się czy płakać???...
PRL pod zarządem ruskim był przysłowiowym pikuś-iem w porównaniu z niesuwerennym Nadwiślańskim Landem zwanym PO-Land pod zarządem de - facto niemieckim w UE.