K2 PL aka Wilk rozumiem i popieram, ale koreańskie BWP-y, które mają słabsze paramentry od Borsuka?? Już pomijam to, że zamiast iść w kierunku ujednolicenia sprzętu, by nie było potem problemów z częściami, to MON tworzy zbieraninę różnorakiego sprzętu. WP to nie dom kolekcjonerski militariów! A dla zwykłych żołnierzy brakuje podstawowego oporządzenia.
Ten pedalski pochód się kończy, znaczy zmierza do celu.
To jego ostatnie podrygi, echo takie; można powiedzieć, że pokaz skazańców przed egzekucją w telenoweli, takiej brzydkiej, jak z jakiegoś zepsutego teatru udającego porządek Psychopomoposa, a jednak nawet w tak zmasakrowanej do brzydoty zboków - wciąż alegoria pochodu Człowieka w obłędzie zapomnienia.
Mamy tu zatem w pakiecie, że obecnie ludzkość wyczuwa groźbę wojny totalnej, zagłady pewnej, koniec złotego wieku, nie pierwszy raz, i nie ostatni, można powiedzieć, na sposób nałogowy przed zanurzeniem w zimną, okrutną, piramidalną doczesność między złotymi wiekami.
Zatem widzimy usiłowanie by do tego pociągu zniszczenia słabych (więc złych - nie odwrotnie) wcisnąć najpierw tych najbardziej niechcianych pasażerów. W tym celu ludzkość używa instancji urzeczywistniających koncepty (nazwijmy je konceptuatorami) przywlekające okrutne prawa przetrwania (między złotymi wiekami) w zdarzenia i organizacje, wyglądające zupełnie jako popularna i wyświechtana sprawiedliwość.
Najpierw zachodzi postawienie woli tych niechcianych pasażerów (tu zboków, pedofilów, krzywdzicieli dzieci i innych parszywców) ponad wolą całej reszty ludzi, skądinąd zupełnie poza ich świadomym głosem, w końcu według zamysłu - są już żertwą, wypalonym ogniwem przeznaczonym do kasacji, spędem już dzikich szczekających zwierząt, którymi brzydzą się nawet ich animatorzy.
Potem zachodzi tworzenie nierównowagi z pomocą małych (lecz podpieranych poza sceną jak jakieś kukły zombie) roszczeniowych sił utracjuszy (czytaj: raczej ich rakarzy), które w końcu zostają w wystawione na potężny gniew mas i rzecz jasna unicestwione -wielokrotnie, z okazji byle kontrrewolucji, czy czegokolwiek - w końcu są kukłami.
Potem obżarta kanibalistycznie żertwą na zbokach świadomość ludzkości "odzyskuje" spokój ducha, równowagę i tam takie, no i oczywiście puszcza całą winę w jakiegoś zdupnika, Cromwella, Hitlera czy Stalina, czy i innego złego smoka, w którym siedzią ukryte krasnoludki.
W tym sensie widzimy, że te zboki pełnią rolę ofiarą nie tylko zgodnie z odgórnym zarządzeniem o przeznaczeniu gorszycieli (kamienie młyńskie), ale są również ciężkim łańcuchem trzymającym podupadłą ludzkość w okowach "sprawiedliwości naturalnej", czyli de facto są "sprawiedliwości przetrwalnikowej", skądinąd pilnowane przez odzwierzęce demony syriańskie (od Syriusza) bawiące się demibogów i tam różne piekła w podległych Syriuszowi światach cargo w celach podporządkowania technologicznego (duchowość to technologia) a wyjściowo degradacji porządku prawdziwie naturalnego, czyli od Boga Ojca, do którego z resztą co dzień się modlimy (skądinąd jak to dzikusy ze świata cargo - przeważnie nikczemnie próbując handlować przebaczeniem i rzeczami duchowymi za rzeczy doczesne).
Czy premier Polski musi być takim głupkiem, że nie wie nawet ile Polska ma obywateli, w tym ile jest osób zdolnych do posługiwania się bronią. Gdyby dodać nawet Ukraińców, to i tak daleko będzie do 40 milionów. PiS nie ma kogoś mądrzejszego na premiera? Tylko nie Dudę, gdyż on jest już wiceprezydentem Ukrainy.
GIGANTYCZNA RUSOFOBIA WDARŁA SIE NAWET DO....SPORTU.Chore.a ty Mularczyk co zrobiłeś w sprawie tych "reparacji"? Podejrzewam że NIC.Nie wtrącaj sie razem z tym Brzydaczem w cudze życie i nie mów kto jest Polakiem a kto nie.Was jak wszystko wyjdzie na jaw ,też historia(a może nie tylko ona) oceni odpowiednio.Moraliści poprawni politycznie.Niedługo za nie wspieranie ukrainy więzienia będą.
Glos Ameryki pisze, że awantura z ochitnikami zza granicy na Ukraine okazała şie piełnym fiasko https://www.voanews.com/a/anticipated-foreign-fighter-flow-to-ukraine-likely-just-a-trickle-/6593263.html
haha :) zwerbowani przez grupę na whatsapp'ie... no pewnie jeszcze wrzucają focie na facebook'u ze swoich akcji :) :) :) Mogliście wrzucić ten "news" do kącika humorystycznego, a nie do - "bezpieczeństwo i obrona"
Ciekawe czy na demonstracji przeciwko polskim faszystom (nie zaliczam do nich polityków narodowych) też byłoby kilkudziesięciu demonstrantów? Chociaż kto wie - "polskie" media tak ogłupiają.
Brawo Kresy za wyważony artykuł. Hańba bandytom: dziennikarzom i politykom, którzy kiedyś zapewniali, że są za wolnością każdego człowieka i za demokracją. Wg mnie to zwykłe pętaki.
Berlin blokuje w ten sposób sprzedanie Ukrainie reszty zmodernizowanych T72 .Chodzi o leopardy używane, z magazynów producenta. Przekazanie było zadeklarowane przez Niemcy ,podobnie jak transportery dla Grecji w zamian na BWP 2.Jak to powiedział grecki minister "niemiecki cyrk".
W ramach walki "o planetę" plebs będzie jeździł autkami na baterie, elity zaś będą szalały samochodami z silnikami V8, spalając po 50 litrów paliwa na godzinę. Wszystko oczywiście w imię "równości".
A Polska uważa, że robi zbyt mało. Niedługo w Polsce pozostaną do obrony tylko noże, siekiery i piły, zaś banderowcy będą mieli (o ile wcześniej nie sprzedadzą) czołgi i rakiety. To jest wspaniałomyślność. Oby tylko później Ukraina nie chciała przyłączyć do siebie ziem nad Wisłą i Sanem.
No proszę - niby niewidoczne, a zostały dostrzeżone. To jest technika (oczywiście zachodnia). Inna sprawa, że samoloty były w pobliżu Rosji, zaś samotny biały żagiel zdecydowanie na obczyźnie, a więc szczęścia nie zazna.
Polska jak zwykle rozżalona na wszystkie kraje poza baterlandem i jankesami. Nowe przysłowie Polak (tzw. elita rządząca) sobie kupił, że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
I śmiesznie, ale i strasznie.
Czyli to rząd zapowiedział nowe podatki bez przymusu ze strony Unii? A tak się zarzekali, że tego nie zrobią; no i prezydent, że nie podpisze. Pajace, czy notoryczni kłamcy?
Tzw. prawniku Z. Ziobro cyt. "...te pieniądze zostały nam ukradzione..."!
Nie - to bezczelny RABUNEK dokonany w kołchoźnianym niemieckim UE!
W mojej subiektywnej ocenie ruski kołchoz zwany ZSRR był przysłowiowym PIKUŚ-iem w porównaniu z niemieckim kołchozem UE.
Polacy z niesuwerennym tzw. PRL nie mieli NIC a nic do powiedzenia tak jak i teraz!!..
Tak jak w ZSRR dominowali Rusy tak w UE - Niemcy (Nord Stream 1, 2 ..... itp.)!
Pisałem kiedyś że dojdziemy do etapu "dzięki" takim "mundrym inaczej" jak Wolski do etapu stawiania pomników Bandery i UPA w Polsce.Ja mam swoje zdanie na temat GP Wolskiego i Sakiewicza ale przemilcze bo zaraz może mnie dopaść prokuratura Ale my mamy "dziennikarzy'.Ale moge mu przekazać powiedzenie Lecha Kaczyńskiego "sp....j dziadu"
"Krytykował też politykę Polski, UE i NATO dot. pomocy Ukrainie." To już doszliśmy do etapu że nie wolno krytykować poczynań rządu w sprawie ukrainy? a gdzie wolność słowa i poglądów? Czyżby to był tylko pis na wodę i fotomontaż.Facet pisze o "riezaniu lachów" a prokuratura umywa rączki pomimo że ma to znamiona tzw "mowy nienawiści" a tutaj facet ośmiela się nie chwalić poczynań rządy ani ukrainy i ma kłopoty.
Ale na ulicach miast stawiane są pomniki, tablice upamietniające Banderę i Szuchewycza, obchodzone są uroczystości upamiętniajace przy tych pomnukach, co w praktyce oznacza że są uważani za bohaterów Ukrainy.
Angole mają dziwne pomysły na to co legalne. Niewolnictwo i podboje innych państw było legalne. Napad na Irak był wspaniały. Zbrojenie banderowców wprost cudowne.
Czy pisanie, że Polska coraz bardziej staje się państwem faszystowskim jest już zabronione? Bo jeśli nie, to taki wniosek wysnuwam. Może się mylę. Może jest gorzej.
To paradoks, ale demokracja w Polsce była i się skończyła. Obecnie Polacy i media muszą chwalić banderowców bez względu na historię, ale i na obecny stosunek do Polaków. Musimy straszyć Polaków Rosją, gdyż inaczej można narazić się na zarzut wspierania agresora. Ten przepis jednak nie został zastosowany nawet raz w 2003 roku i w latach następnych, gdy to Polska była agresorem. To jest właśnie przejawem zachodniej demokracji.
Ot durny!
Tylko korzystała?
Bez zaplanowania przez obie strony wojny żadna z nich pewnie nie odważyłaby się na atak.
Rosja miała dołączyć do wojny 12/13 września ale zwlekała bo obawiała się kolejnego cudu i wtopy z ich udziałem...
Twój komentarz wybiera Rosję że nic złego nie zrobiła i byłoby głupio nie skorzystać...
Władze walczą o wolność dla Ukrainy a w tym czasie Polska traci suwerenność. Wróg uderza z zachodu, podobno nasz przyjaciel. Podobnie było w 1939 r. to Niemcy napadły na Polskę a Rosja tylko z korzystała z okazji i też napadła.
Wczoraj oglądałem filmik jak oprawcę z pułku Azov skonfrontowano z człowiekiem którego torturował,bidulka hieroj się rozpłakał i poprosił o wybaczenie(nie dostał).Ci dostali za nic 15 lat to takie hieroje z azova to pewnie KS.
„nie polecam polaków niewspierających Wielkiej Ukrainy! Poradzimy sobie z Rosją apotem weźmiemy nasz przemysł,hełm,zamość.Sława Ukrainie,riezat lachów” Max.D(pisownia oryginalna) i teraz kuriozum prokurator prokuratury rejonowej w Brzegu ODMÓWIŁ wszczęcia postępowania!!!!!!!!!!
A może wprowadzić kartki na węgiel i ceny komercyjne. Tak bardzo zbliżyliśmy się do komuny, że trzeba czerpać z niej najlepsze wzorce.
Ks. Drozdowicz przeprasza, następnie Jasna Góra powiela. Chwalmy banderowskich bandytów, tak szybko odchodzą.
K2 PL aka Wilk rozumiem i popieram, ale koreańskie BWP-y, które mają słabsze paramentry od Borsuka?? Już pomijam to, że zamiast iść w kierunku ujednolicenia sprzętu, by nie było potem problemów z częściami, to MON tworzy zbieraninę różnorakiego sprzętu. WP to nie dom kolekcjonerski militariów! A dla zwykłych żołnierzy brakuje podstawowego oporządzenia.
Ten pedalski pochód się kończy, znaczy zmierza do celu.
To jego ostatnie podrygi, echo takie; można powiedzieć, że pokaz skazańców przed egzekucją w telenoweli, takiej brzydkiej, jak z jakiegoś zepsutego teatru udającego porządek Psychopomoposa, a jednak nawet w tak zmasakrowanej do brzydoty zboków - wciąż alegoria pochodu Człowieka w obłędzie zapomnienia.
Mamy tu zatem w pakiecie, że obecnie ludzkość wyczuwa groźbę wojny totalnej, zagłady pewnej, koniec złotego wieku, nie pierwszy raz, i nie ostatni, można powiedzieć, na sposób nałogowy przed zanurzeniem w zimną, okrutną, piramidalną doczesność między złotymi wiekami.
Zatem widzimy usiłowanie by do tego pociągu zniszczenia słabych (więc złych - nie odwrotnie) wcisnąć najpierw tych najbardziej niechcianych pasażerów. W tym celu ludzkość używa instancji urzeczywistniających koncepty (nazwijmy je konceptuatorami) przywlekające okrutne prawa przetrwania (między złotymi wiekami) w zdarzenia i organizacje, wyglądające zupełnie jako popularna i wyświechtana sprawiedliwość.
Najpierw zachodzi postawienie woli tych niechcianych pasażerów (tu zboków, pedofilów, krzywdzicieli dzieci i innych parszywców) ponad wolą całej reszty ludzi, skądinąd zupełnie poza ich świadomym głosem, w końcu według zamysłu - są już żertwą, wypalonym ogniwem przeznaczonym do kasacji, spędem już dzikich szczekających zwierząt, którymi brzydzą się nawet ich animatorzy.
Potem zachodzi tworzenie nierównowagi z pomocą małych (lecz podpieranych poza sceną jak jakieś kukły zombie) roszczeniowych sił utracjuszy (czytaj: raczej ich rakarzy), które w końcu zostają w wystawione na potężny gniew mas i rzecz jasna unicestwione -wielokrotnie, z okazji byle kontrrewolucji, czy czegokolwiek - w końcu są kukłami.
Potem obżarta kanibalistycznie żertwą na zbokach świadomość ludzkości "odzyskuje" spokój ducha, równowagę i tam takie, no i oczywiście puszcza całą winę w jakiegoś zdupnika, Cromwella, Hitlera czy Stalina, czy i innego złego smoka, w którym siedzią ukryte krasnoludki.
W tym sensie widzimy, że te zboki pełnią rolę ofiarą nie tylko zgodnie z odgórnym zarządzeniem o przeznaczeniu gorszycieli (kamienie młyńskie), ale są również ciężkim łańcuchem trzymającym podupadłą ludzkość w okowach "sprawiedliwości naturalnej", czyli de facto są "sprawiedliwości przetrwalnikowej", skądinąd pilnowane przez odzwierzęce demony syriańskie (od Syriusza) bawiące się demibogów i tam różne piekła w podległych Syriuszowi światach cargo w celach podporządkowania technologicznego (duchowość to technologia) a wyjściowo degradacji porządku prawdziwie naturalnego, czyli od Boga Ojca, do którego z resztą co dzień się modlimy (skądinąd jak to dzikusy ze świata cargo - przeważnie nikczemnie próbując handlować przebaczeniem i rzeczami duchowymi za rzeczy doczesne).
Polska reżimowa nabiera przyśpieszenia
Teraz trudniej wyjechać do UK po brexicie. Jeśli otworzy rynek pracy dla Polaków to ja się zgadzam na to referendum :)
Czy premier Polski musi być takim głupkiem, że nie wie nawet ile Polska ma obywateli, w tym ile jest osób zdolnych do posługiwania się bronią. Gdyby dodać nawet Ukraińców, to i tak daleko będzie do 40 milionów. PiS nie ma kogoś mądrzejszego na premiera? Tylko nie Dudę, gdyż on jest już wiceprezydentem Ukrainy.
Nie ma czegos takiego (w "demokracji" też) jak wolność słowa i poglądów.To puste frazesy nijak się mające to rzeczywistości.Zamordyzm to norma.
GIGANTYCZNA RUSOFOBIA WDARŁA SIE NAWET DO....SPORTU.Chore.a ty Mularczyk co zrobiłeś w sprawie tych "reparacji"? Podejrzewam że NIC.Nie wtrącaj sie razem z tym Brzydaczem w cudze życie i nie mów kto jest Polakiem a kto nie.Was jak wszystko wyjdzie na jaw ,też historia(a może nie tylko ona) oceni odpowiednio.Moraliści poprawni politycznie.Niedługo za nie wspieranie ukrainy więzienia będą.
Polskie "Kraby" pewnie też mają w tym swój udział, ale to "kacapskie" miasto, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Glos Ameryki pisze, że awantura z ochitnikami zza granicy na Ukraine okazała şie piełnym fiasko https://www.voanews.com/a/anticipated-foreign-fighter-flow-to-ukraine-likely-just-a-trickle-/6593263.html
Kojoto ma racje )))
Jeśli chodzi o listę życzeń, ukraińcy mogliby sobie pisać listy do świętego Mikołaja, ale że nie są święci, to niestety...
Zapomnieli wspomnieć o $100mld na pomoc rannym (oczywiście z tego potrącą opłatę administracyjną 80%)
haha :) zwerbowani przez grupę na whatsapp'ie... no pewnie jeszcze wrzucają focie na facebook'u ze swoich akcji :) :) :) Mogliście wrzucić ten "news" do kącika humorystycznego, a nie do - "bezpieczeństwo i obrona"
Ciekawe czy na demonstracji przeciwko polskim faszystom (nie zaliczam do nich polityków narodowych) też byłoby kilkudziesięciu demonstrantów? Chociaż kto wie - "polskie" media tak ogłupiają.
Brawo Kresy za wyważony artykuł. Hańba bandytom: dziennikarzom i politykom, którzy kiedyś zapewniali, że są za wolnością każdego człowieka i za demokracją. Wg mnie to zwykłe pętaki.
Mowa-trawa, biada państwu, którego rząd polega na deklaracjach.
Berlin blokuje w ten sposób sprzedanie Ukrainie reszty zmodernizowanych T72 .Chodzi o leopardy używane, z magazynów producenta. Przekazanie było zadeklarowane przez Niemcy ,podobnie jak transportery dla Grecji w zamian na BWP 2.Jak to powiedział grecki minister "niemiecki cyrk".
Najpierw powinno się pomyśleć a potem zrobić, Warszawa postępuje dokładnie na odwrót. Lekcja II WŚ poszła na marne.
W ramach walki "o planetę" plebs będzie jeździł autkami na baterie, elity zaś będą szalały samochodami z silnikami V8, spalając po 50 litrów paliwa na godzinę. Wszystko oczywiście w imię "równości".
obawiam się, że niemcy są skłonni oddać tylko taką broń, która wybuchnie nam w rękach.
i to bez amunicji
A Polska uważa, że robi zbyt mało. Niedługo w Polsce pozostaną do obrony tylko noże, siekiery i piły, zaś banderowcy będą mieli (o ile wcześniej nie sprzedadzą) czołgi i rakiety. To jest wspaniałomyślność. Oby tylko później Ukraina nie chciała przyłączyć do siebie ziem nad Wisłą i Sanem.
Jak widać USA bardzo się boją, by wojna na Ukrainie nie skończyła się.
No proszę - niby niewidoczne, a zostały dostrzeżone. To jest technika (oczywiście zachodnia). Inna sprawa, że samoloty były w pobliżu Rosji, zaś samotny biały żagiel zdecydowanie na obczyźnie, a więc szczęścia nie zazna.
Polska jak zwykle rozżalona na wszystkie kraje poza baterlandem i jankesami. Nowe przysłowie Polak (tzw. elita rządząca) sobie kupił, że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
I śmiesznie, ale i strasznie.
Ciekawe, czy kiedyś zdrajcy Polski zostaną rozliczeni. Należy jednak pamiętać, iż kruk krukowi oka nie wykole.
Czyli to rząd zapowiedział nowe podatki bez przymusu ze strony Unii? A tak się zarzekali, że tego nie zrobią; no i prezydent, że nie podpisze. Pajace, czy notoryczni kłamcy?
Tzw. prawniku Z. Ziobro cyt. "...te pieniądze zostały nam ukradzione..."!
Nie - to bezczelny RABUNEK dokonany w kołchoźnianym niemieckim UE!
W mojej subiektywnej ocenie ruski kołchoz zwany ZSRR był przysłowiowym PIKUŚ-iem w porównaniu z niemieckim kołchozem UE.
Polacy z niesuwerennym tzw. PRL nie mieli NIC a nic do powiedzenia tak jak i teraz!!..
Tak jak w ZSRR dominowali Rusy tak w UE - Niemcy (Nord Stream 1, 2 ..... itp.)!
Pisałem kiedyś że dojdziemy do etapu "dzięki" takim "mundrym inaczej" jak Wolski do etapu stawiania pomników Bandery i UPA w Polsce.Ja mam swoje zdanie na temat GP Wolskiego i Sakiewicza ale przemilcze bo zaraz może mnie dopaść prokuratura Ale my mamy "dziennikarzy'.Ale moge mu przekazać powiedzenie Lecha Kaczyńskiego "sp....j dziadu"
"Krytykował też politykę Polski, UE i NATO dot. pomocy Ukrainie." To już doszliśmy do etapu że nie wolno krytykować poczynań rządu w sprawie ukrainy? a gdzie wolność słowa i poglądów? Czyżby to był tylko pis na wodę i fotomontaż.Facet pisze o "riezaniu lachów" a prokuratura umywa rączki pomimo że ma to znamiona tzw "mowy nienawiści" a tutaj facet ośmiela się nie chwalić poczynań rządy ani ukrainy i ma kłopoty.
Takich jak Denisowa wsród ukraińskej wladzy jest duźo.
Ale na ulicach miast stawiane są pomniki, tablice upamietniające Banderę i Szuchewycza, obchodzone są uroczystości upamiętniajace przy tych pomnukach, co w praktyce oznacza że są uważani za bohaterów Ukrainy.
Angole mają dziwne pomysły na to co legalne. Niewolnictwo i podboje innych państw było legalne. Napad na Irak był wspaniały. Zbrojenie banderowców wprost cudowne.
Czy pisanie, że Polska coraz bardziej staje się państwem faszystowskim jest już zabronione? Bo jeśli nie, to taki wniosek wysnuwam. Może się mylę. Może jest gorzej.
Polska różnicę może odczuć dopiero za miesiąc.
Zapomnieli dodać ,że strona rosyjska za jeńców uważa również schwytanych rezerwistów i urzędników państwowych Ukrainy.
byle tylko w ślad za ulicą bohaterów UA nie zaczęto stawiać na niej pomników tym bardziej kontrowersyjnym jak parszywe kundle bandera czy szuchewycz
Niepodległe Węgry - jedyne takie państwo w Unii i NATO (z wyłączeniem USA). Co za hańba.
Zabijac Saddama Hussejna Anglosasom można. Innym zabijać Anglosasów nie moźna.
Czy celowe pozbawianie wody mieszkańcom danego obszaru to nie "akt antyhumanitarny? A tu cisza nikt nie protestował
Gdyby nie Kresy Polacy byliby zdani wyłącznie na propagandę ukraińską, której tubami są "polskie" media.
Chersoń, Donbas, Nikolaew, Odessa wszedli do skladu Ukrainy dopiero w latach 1920 po decyzji rządu komunistycznego...
Nie lubię LGBT, ale żeby banderowcy i tu się wtrącali, to bezczelność.
To paradoks, ale demokracja w Polsce była i się skończyła. Obecnie Polacy i media muszą chwalić banderowców bez względu na historię, ale i na obecny stosunek do Polaków. Musimy straszyć Polaków Rosją, gdyż inaczej można narazić się na zarzut wspierania agresora. Ten przepis jednak nie został zastosowany nawet raz w 2003 roku i w latach następnych, gdy to Polska była agresorem. To jest właśnie przejawem zachodniej demokracji.
Ot durny!
Tylko korzystała?
Bez zaplanowania przez obie strony wojny żadna z nich pewnie nie odważyłaby się na atak.
Rosja miała dołączyć do wojny 12/13 września ale zwlekała bo obawiała się kolejnego cudu i wtopy z ich udziałem...
Twój komentarz wybiera Rosję że nic złego nie zrobiła i byłoby głupio nie skorzystać...
Władze walczą o wolność dla Ukrainy a w tym czasie Polska traci suwerenność. Wróg uderza z zachodu, podobno nasz przyjaciel. Podobnie było w 1939 r. to Niemcy napadły na Polskę a Rosja tylko z korzystała z okazji i też napadła.
Prosiłbym o link do filmu.
Wczoraj oglądałem filmik jak oprawcę z pułku Azov skonfrontowano z człowiekiem którego torturował,bidulka hieroj się rozpłakał i poprosił o wybaczenie(nie dostał).Ci dostali za nic 15 lat to takie hieroje z azova to pewnie KS.
„nie polecam polaków niewspierających Wielkiej Ukrainy! Poradzimy sobie z Rosją apotem weźmiemy nasz przemysł,hełm,zamość.Sława Ukrainie,riezat lachów” Max.D(pisownia oryginalna) i teraz kuriozum prokurator prokuratury rejonowej w Brzegu ODMÓWIŁ wszczęcia postępowania!!!!!!!!!!