To wszystko rzekomo w ramach czwartego pakietu sankcji. Problem w tym, że od pewnego czasu obowiązuje szósty pakiet. Litwa powołuje się na konieczność przestrzegania prawa (chyba kaduka?), ale wg jej słów to prawo to dotychczas łamała zezwalając na tranzyt. A poza tym - Litwa i Ukraina to nasi najbliżsi przyjaciele, jednakowo tępiący u siebie polskość.
Bohater UPA, zbrojny w siekierę lub piłę, mordujący bezbronnych mieszkańców Wołynia. W jego towarzystwie Lech Kaczyński. Brawo. Jak długo rusofobiczni Polacy będą znosili to upodlenie?
"Zakładamy, że ten sam rodzaj partnerstwa może stać się udziałem tych państw, które leżą w Europie Środkowej i nie są członkami Unii Europejskiej, ale do niej aspirują – przekazał prezydent." - wszystkie kraje leżące w Europie Środkowej są członkami Unii Europejskiej. Z tej wypowiedzi wynika, że Duda ma straszne "dziury" w wiedzy na temat geografii i polityki - przecież to dramat i komedia zarazem ... .
Jeśli dobrze zrozumiałem, to za krytykę Bandery na razie nie będzie groziła Polakom żadna kara, no chyba że będą na Ukrainie. Chwała Bogu, gdyż w naszej demokracji na dobrą sprawę nic nie wiadomo. Ciekawe jest jedno - nadal obowiązuje zakaz ekshumacji, Wiadomo, sankcje nakłada się na najlepszych przyjaciół. Musimy dorzucić miliardów. Zełenski i Duda dwaj bratanki. No i co z tego?
Wydawanie pieniędzy na nie naszą wojnę jest w nie naszym interesie. W naszym interesie jest wydawanie pieniędzy do przygotowań nas samych do naszej wojny.
No to polskie rolnictwo o ironio zostanie zaorane.. Już nielegalni z centralnej Azji i innych krajów już się oblizują na nową granicę UE. Następna będzie Turcja???
A są jakieś bardziej potwierdzone informacje kto prowadzi ostrzał poza tym co separatyści podaja? Bo dla nich jest wygodnie oskarżyć armię UA. Tylko jaki to miałoby sens skoro UA chce kiedyś odbić Donbas? I jaki sens marnować amunicję i działa skoro brakuje jej na froncie? Do tej pory celem armi UA były raczej obiekty wojskowe, a w ostrzale miast kto inny się specjalizowal. A więc cos tu mocno nie pasuje...
PS - to nie jest kacapskie miasto tylko pod kacapską okupacją.
To raczej Polska jest wrogiem Rosji. Niestety, wielu Polaków bardziej nienawidzi Rosji, niż kocha Polskę i dlatego takie mamy władze i taką sytuację polityczną i gospodarczą.
A napisanie, że Rosja miała rację, by zaatakować Ukrainę, to najgorsze przestępstwo w Polsce i nikt od kary nie ucieknie - dlatego tego nie napiszę. Można natomiast pisać, że banderowcy słusznie dokonali puczu w 2014 roku, że słusznie zamordowali prawie 50 osób w Odessie i nie doczekali się żadnej kary, że słusznie przez 8 lat ostrzeliwali przeciwników puczu, słusznie zakazali ekshumacji pomordowanych na Wołyniu Polaków, słusznie zaprzeczają zbrodni wołyńskiej itd. itp. Niech żyje Bandera, niech żyje Duda. Niech żyje Suchewycz! Na Ukrainie nigdy nie było faszyzmu, a znajdujące się tam swastyki, to prowokacje Putina.
No tak "nie będziemy płakać" co tam inwestycje,co tam 2 mld,taka bogata kraj jak Polska może osiusiać wszelkie inwestycje,najwazniejsze jest "sława ukrainie'.Boże dlaczego pokarałeś ten kraj wszelkiej masci nieudacznikami którzy rządza,.
A teraz wyobraźcie sobie co byłoby gdyby taki list napisał Polak o ukraińcach,styki by się prokuratorom przegrzały.Ciekawe nazwisko prokurator? BUCHELD !!Zacząć się trzeba przyzwyczajać do takich numerów.Facet który chwalił Putina i ganił ukraińców azylu musiał szukać na...Białorusi,a facet który sciągnął ukraińska flagę odsiedział 48h w areszcie i ma miec sprawe prokuratorską.Oj kiedys będzie sie działo.
A ty taki bystry. Może aplikuj? Polska ma oficjalnie trochę mniej niż 38mln, ale w to się liczy emigrację zarobkową i tu trudno zweryfikować. Polaków jest między 36-37mln. A zaokrąglać sobie mogą...
Powinien zabrać temu krasnalowi obok czapkę, założyć sobie na głowę i walnąć się to książką o zwyrodnialcach. Może jeszcze łodzie podwodne? A sorka! Przecież przewodniczący ich parlamentu też już ich zarządał.
Bracia i siostry, jak to ładnie brzmi. Prawdopodobnie chodzi Ukraińcom jednak o martwe siostry i martwych braci. Jak ładnie wygląda przy tym zestawienie narodowych flag - duża ukraińska i znacznie mniejsza polska. Nawet i na cmentarzu nie ma równości
Brak, niestety informacji ze strony Rosji, że trzeci most zniszczyli Ukraińcy, prawdopodobnie by ich żołnierze nie mogli uciec. To bardzo ważna informacja, ale czasami takie informacje są ważniejsze od bombardowania.
K2 PL aka Wilk rozumiem i popieram, ale koreańskie BWP-y, które mają słabsze paramentry od Borsuka?? Już pomijam to, że zamiast iść w kierunku ujednolicenia sprzętu, by nie było potem problemów z częściami, to MON tworzy zbieraninę różnorakiego sprzętu. WP to nie dom kolekcjonerski militariów! A dla zwykłych żołnierzy brakuje podstawowego oporządzenia.
Jak to miło połączyć inwestycję z atakiem na nieistniejący ZSRR. Brawo, polityka nade wszystko.
To wszystko rzekomo w ramach czwartego pakietu sankcji. Problem w tym, że od pewnego czasu obowiązuje szósty pakiet. Litwa powołuje się na konieczność przestrzegania prawa (chyba kaduka?), ale wg jej słów to prawo to dotychczas łamała zezwalając na tranzyt. A poza tym - Litwa i Ukraina to nasi najbliżsi przyjaciele, jednakowo tępiący u siebie polskość.
Bohater UPA, zbrojny w siekierę lub piłę, mordujący bezbronnych mieszkańców Wołynia. W jego towarzystwie Lech Kaczyński. Brawo. Jak długo rusofobiczni Polacy będą znosili to upodlenie?
"Zakładamy, że ten sam rodzaj partnerstwa może stać się udziałem tych państw, które leżą w Europie Środkowej i nie są członkami Unii Europejskiej, ale do niej aspirują – przekazał prezydent." - wszystkie kraje leżące w Europie Środkowej są członkami Unii Europejskiej. Z tej wypowiedzi wynika, że Duda ma straszne "dziury" w wiedzy na temat geografii i polityki - przecież to dramat i komedia zarazem ... .
Może oddadzą Argentynie Falklandy? Anglia zawsze była niezwykle uczciwa, a USA pokojowe.
O wiceprezydencie Ukrainy mogę napisać: ładnie opalony, dobrze utuczony. Nic więcej.
Siekiera motyka piłka sfera,
bo tam rządzi szczur bandera...
Ostatnie zdanie nieprawidłowe. Most łączy Krym z Rosją - tak powinno być.
Jak ktoś atakuje twoją żonę, dziecko to chowasz się do piwnicy ty śmierdzący tchórzu?
Zaminować podejścia i będzie po problemie.
siekiera, motyka, motyl, pieńki, zakazane są piosenki...
Aż nieprawdopodobne,i to maja być"polskie elity"?A moze ten facet to potomek "akcji Wisła" ?
Europejski Instrument na rzecz pokoju, który wspiera prowadzenie wojny. Nie można było wymyślić innej nazwy?
Żałosne te wyniki, gdyż wskazują jak Polacy zostali ogłupieni.
Jeśli dobrze zrozumiałem, to za krytykę Bandery na razie nie będzie groziła Polakom żadna kara, no chyba że będą na Ukrainie. Chwała Bogu, gdyż w naszej demokracji na dobrą sprawę nic nie wiadomo. Ciekawe jest jedno - nadal obowiązuje zakaz ekshumacji, Wiadomo, sankcje nakłada się na najlepszych przyjaciół. Musimy dorzucić miliardów. Zełenski i Duda dwaj bratanki. No i co z tego?
Wydawanie pieniędzy na nie naszą wojnę jest w nie naszym interesie. W naszym interesie jest wydawanie pieniędzy do przygotowań nas samych do naszej wojny.
Niemiecki polskojęzyczny portal to bardzo istotne źródło informacji o intencjach Berlina wobec Polski
Martwcie się raczej oto ,aby polskie zboze przy aktualnym układzie cenowym nie wyjechało z kraju, bo uderzy to w produkcję drobiu w Polsce.
Kampania leży w interesie Polski,nic dziwnego ,ze PO się nie podoba
No to polskie rolnictwo o ironio zostanie zaorane.. Już nielegalni z centralnej Azji i innych krajów już się oblizują na nową granicę UE. Następna będzie Turcja???
A są jakieś bardziej potwierdzone informacje kto prowadzi ostrzał poza tym co separatyści podaja? Bo dla nich jest wygodnie oskarżyć armię UA. Tylko jaki to miałoby sens skoro UA chce kiedyś odbić Donbas? I jaki sens marnować amunicję i działa skoro brakuje jej na froncie? Do tej pory celem armi UA były raczej obiekty wojskowe, a w ostrzale miast kto inny się specjalizowal. A więc cos tu mocno nie pasuje...
PS - to nie jest kacapskie miasto tylko pod kacapską okupacją.
Tercium non datur, mój wodzu?
Polscy politycy i wszelkiej maści celebryci z radością to poprą.
"Demokracja" czyli zamordyzm ludzi. Ciekawe co wymyślą, by pozbawić ludzi samodzielnego myślenia.
To chyba żarty - całe on line to kłamstwo i propaganda
To raczej Polska jest wrogiem Rosji. Niestety, wielu Polaków bardziej nienawidzi Rosji, niż kocha Polskę i dlatego takie mamy władze i taką sytuację polityczną i gospodarczą.
Rosja jest wrogiem.
Ciekawe czy amerykanie napiszą list otwarty w sprawie szkalowania Polski przez środowiska Żydowskie.
Jak na czwartego producenta broni na świecie to imponująca "pomoc". Na Niemiaszków zawsze można liczyć.
I bardzo dobrze.
Aż trudno uwierzyć że PIS mówi wprost to o czym już tyle lat temu nakręcono dokument pt. "Zniesławienie". Dokument nakręcony przez Żyda.
A napisanie, że Rosja miała rację, by zaatakować Ukrainę, to najgorsze przestępstwo w Polsce i nikt od kary nie ucieknie - dlatego tego nie napiszę. Można natomiast pisać, że banderowcy słusznie dokonali puczu w 2014 roku, że słusznie zamordowali prawie 50 osób w Odessie i nie doczekali się żadnej kary, że słusznie przez 8 lat ostrzeliwali przeciwników puczu, słusznie zakazali ekshumacji pomordowanych na Wołyniu Polaków, słusznie zaprzeczają zbrodni wołyńskiej itd. itp. Niech żyje Bandera, niech żyje Duda. Niech żyje Suchewycz! Na Ukrainie nigdy nie było faszyzmu, a znajdujące się tam swastyki, to prowokacje Putina.
... sankcje zachodu nakładane na ROSJĘ przez krowopasów i ich przydupasów w skutkach mają się tak jak piardnięcie komara !!!
No cóż, Ukraina przeistacza się w Banderland.
Jak to się ma do postępowań prokuratora Młynarczyka, czuwającego nad "poprawnością" wypowiedzi na Kresach.pl? Orwell w czystej postaci!!
No tak "nie będziemy płakać" co tam inwestycje,co tam 2 mld,taka bogata kraj jak Polska może osiusiać wszelkie inwestycje,najwazniejsze jest "sława ukrainie'.Boże dlaczego pokarałeś ten kraj wszelkiej masci nieudacznikami którzy rządza,.
A teraz wyobraźcie sobie co byłoby gdyby taki list napisał Polak o ukraińcach,styki by się prokuratorom przegrzały.Ciekawe nazwisko prokurator? BUCHELD !!Zacząć się trzeba przyzwyczajać do takich numerów.Facet który chwalił Putina i ganił ukraińców azylu musiał szukać na...Białorusi,a facet który sciągnął ukraińska flagę odsiedział 48h w areszcie i ma miec sprawe prokuratorską.Oj kiedys będzie sie działo.
A ty taki bystry. Może aplikuj? Polska ma oficjalnie trochę mniej niż 38mln, ale w to się liczy emigrację zarobkową i tu trudno zweryfikować. Polaków jest między 36-37mln. A zaokrąglać sobie mogą...
Miła inicjatywa.
W Niemczech w 1945 też naburzyli pomników... barbażyńcy...
Powinien zabrać temu krasnalowi obok czapkę, założyć sobie na głowę i walnąć się to książką o zwyrodnialcach. Może jeszcze łodzie podwodne? A sorka! Przecież przewodniczący ich parlamentu też już ich zarządał.
To bardzo smutne, ale przynajmniej nie burzy się pomników, jak to się robi w Polsce i w innych krajach tzw. demoludu
Każdy powinien robić to, na czym się zna. Politycy zachodu to głupcy, którzy bawią się w politykę, a nie uprawiają ją.
Bracia i siostry, jak to ładnie brzmi. Prawdopodobnie chodzi Ukraińcom jednak o martwe siostry i martwych braci. Jak ładnie wygląda przy tym zestawienie narodowych flag - duża ukraińska i znacznie mniejsza polska. Nawet i na cmentarzu nie ma równości
Brak, niestety informacji ze strony Rosji, że trzeci most zniszczyli Ukraińcy, prawdopodobnie by ich żołnierze nie mogli uciec. To bardzo ważna informacja, ale czasami takie informacje są ważniejsze od bombardowania.
Kartki na węgiel, kartki ...
Czy w tym jest coś antyrosyjskiego?
A może wprowadzić kartki na węgiel i ceny komercyjne. Tak bardzo zbliżyliśmy się do komuny, że trzeba czerpać z niej najlepsze wzorce.
Ks. Drozdowicz przeprasza, następnie Jasna Góra powiela. Chwalmy banderowskich bandytów, tak szybko odchodzą.
K2 PL aka Wilk rozumiem i popieram, ale koreańskie BWP-y, które mają słabsze paramentry od Borsuka?? Już pomijam to, że zamiast iść w kierunku ujednolicenia sprzętu, by nie było potem problemów z częściami, to MON tworzy zbieraninę różnorakiego sprzętu. WP to nie dom kolekcjonerski militariów! A dla zwykłych żołnierzy brakuje podstawowego oporządzenia.