Który inny NORMALNY naród wypiera ze swojej pamięci LUDOBÓJSTWO; Żydzi, Ormianie?…
Jeśli my zapomnimy o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o nas!.
NIE było na to czasu przez ponad 30 lat (istnienie UA), NIE ma teraz i na 100% NIE będzie NIGDY!
Rada Miasta Lwowa powiesiła na elewacji polskiej szkoły popiersie jednego z najbardziej krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności - patrz : Szkoła Średnia nr 10 we Lwowie - Wikipedia.
W Polsce nikomu do łba NIE wpadłby pomysł, nawet w przysłowiowej Pipidówce by na elewacji ukraińskiej szkoły wieszać: Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego!.
Z kim budować NORMALNE relacje - z ludźmi którym rozum odebrał DEKALOG Dmytro Doncowa?
Debilem trzeba być aby wybiórczo według kontekstu, sytuacji, interesu o pewnych rzeczach pamiętać o pewnych nie.
To już normalniejsze jest zapomnieć całkowicie, olać...
A nie teraz musimy być braćmi, mimo że oni symbolicznie nawet nie wznowili poszukiwania ciał pomordowanych... Z ich strony SYMBOLIKI nie ma a my mamy poświęcać 20% PKB a o "nieprzyjemnych" sytuacjach zapomnieć.
Szaleństwo.
Normalne jest pomagać sąsiadowi w potrzebie, ale też upominać się o swoje.
Ani jeden z bohaterskich księży którzy trwali przy wiernych i zostali okrutnie zamordowani, często przy sprawowaniu liturgii, nie został beatyfikowany. Dlaczego?
tyPOwa niemiecka BEZCZELNOŚĆ taka jak u herrr.... won Tuska!!!...
Przecież większość tych ludzi już NIE żyje!!!!...
Niemiecka "oszczędność", chamska bezczelność PO 77 latach, co jeszcze........?
Teraz marzy im się IV Rzesza (uchwała koalicyjna) pod szyldem tzw. federalizacji UE!
NIE, NIE, NIE, NIEEEEEEEEEEE........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzyjazneKielce/
facebook: Stowarzyszenie Przyjazne Kielce o marszu i obchodach rzezi wołyńskiej
"Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że pomysłodawcy tego przemarszu są albo idiotami albo rosyjskimi agentami albo jednym i drugim.
O Wołyniu trzeba pamiętać, ale w obecnej sytuacji jest to tak ewidentne działanie na korzyść Rosji, że tylko ktoś totalnie zaślepiony lub całkowicie wyrachowany i do cna cyniczny może takie działania eksponować. (...) Ale czemu o tym piszę? Bo dziś jest w interesie tylko jednej, jedynej siły, żeby skłócać Polaków i Ukraińców. Rosji. Rosji,której jedynym marzeniem jest odbudowa wielkoruskiego imperium.
A takie działanie jest wodą na jej młyn.
I trzeba być totalnie zaślepionym żeby tego nie widzieć.
Arkadiusz Stawicki - prezes Stowarzyszenia Przyjazne Kielce"
Wklejam, żeby nie zginęło.
Trudeau to dobry kolega Scholza , co tu się dziwić. Przecież i Mateuszka też był
Dlaczego Holandia stała się celem urzędników UE? Czego dotyczą protesty? Spojrzenie zza oceanu
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-holandia-staa-sie-celem.html
Ciąg dalszy ŻENADY polskojęzycznych "polityków" ,wpompowali miliardy,przesiedlili miliony ukrińców do Polski i "Myślę, że będziemy się dogadywać " ,no jaka łaskawość?Ty Sellin nie myśl ty rób coś pożytecznego.Bo takich Melnyków to u nich dostatek.
Kiedy rocznica zbrodni wołyńskiej będzie obchodzona w Polsce co najmniej tak uroczyście jak zbrodnia katyńska? Odpowiedź jest prosta - nigdy, gdyż nie można jej przypisać ani Ruskim, ani Putinowi.
Suski - a może wzorem naszego ideału - banderowskiej Ukrainy, zdelegalizować inne partie i wówczas pozostanie na scenie tylko PiS - jedyna słuszna i sprawiedliwa władza.
Gdyby morderstwa dokonał Putin, w uroczystościach wzięłaby udział cała "polska elita". Putin ma jednak doskonałe alibi - wówczas jeszcze nie było go na świecie. Z pewnością jednak znajdzie się jakiś historyk, zwłaszcza z Ukrainy lub PO, który to alibi obali.
Tam jakoś potrafią protestować, u nas dopiero jak bedzie za późno to ludzie wyjdą na ulicę
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Możemy podziękować PISowi, że nas skłócił że wszystkimi dookoła
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Jak kibice wywiesili transparent przeciwko Putinowi to polskojęzyczne media piały z zachwytu ,teraz siedzą cicho.I to jest WYMOWNA cisza,pokazujące jakie sa w Polsce media i jaki "poziom dziennikarstwa"(ZEROWY)
Czyżby konflikt na Linii Rosja Kazachstan rozgrzał się na dobre ???
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Jak rocznica Katynia, to udział najważniejszych polityków. Jak rocznica o wiele gorszej zbrodni w Wołyniu, to być może przyjedzie burmistrz. I nikt nie powie, że Katyń to również zbrodnia Gruzinów i Ukraińców. Medialna komuna, czy coś jeszcze gorszego?
wojna na Ukrainie niedługo się skończy - ja daje czas do jesieni max do października - bo później wraca plandemia ze zdwojoną siłą. Morawiecki wprowadzi lokdałn który już całkowicie zarżnie gospodarkę
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Skoro Ruskie weszły na Ukraine bez większego zastanowienia - to również Chińczycy mogą wejść na Tajwan który jest kością niezgody od wielu lat
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
widocznie za dużo wiedział na temat tego co jest szykowane np na jesieni
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
brawo kibice - zawsze można na nich liczyć - oni nie zdradzają narodu
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
Czyżby wiedział co kroi się na jesieni i nie chciał brać w tym odpwiedzialności ??
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
Czy jako Polak żyję w niesuwerennym Nadwiślańskim Landzie PO-Land?
Czy "zarządzający" tym Landem nie są moimi sługami a OBCYCH mających w przeszłości na rękach polską krew - narzucających dyrektywy i PO-lecenia?
Rządzący i tzw. "politycy" od lewej do prawej plują na polską historię. Przymykanie oczu na odradzający się agresywny banderowski faszyzm to kompromitacja elit politycznych.
Rosja to bandycki kraj, niech cierpi.
Sankcje sankcjami, ale "mrożenie" a de facto kradzież czyichś pieniędzy to również bandyctwo!
Jeśli USA w ramach "sankcji" mogą zabierać Rosji pieniądze państwowe i prywatne, to chyba Rosja w ramach kontr sankcji może odbierać innym państwom ziemię...
Goebbels w spódnicy musi mówić co Putler każe. Kto widział mapę widzi że w zasadzie będzie tak jak powiedział Andrzej Duda, a Ruscy zamiast mniej NATO, mają więcej NATO. Jak Ruscy będą "podskakiwać" to NATO zrobi na Bałtyku to, co Ruscy zrobili Ukrainie na Morzy Czarnym.
czas zrównać z ziemią groby białoruskich okupantów i upomnieć się o Polskie ziemie na wschodzie. Białoruski Hitler rozumie włącznie siłę, tak jest jego pan i władca Putler.
"demokracja", "praworządność", "wolne media" to wszystko mit i bat na ludzi... jak w komunie, każdy objaw niezadowolenia tłumiony siłą i jak widać bronią palną. Tak skończy "liberalna" utopia jak skończył komunizm w krajach Europu wschodniej.
"praworządność, i "demokracja" już nie są istotne? Tak Niemcy prezentują HIPOKRYZJĘ w działaniu. Polsce sankcje, a z Putinem "interesy". Nie dajcie się nabierać na "wartości" którymi Niemiaszki tłamszą Polski rozwój i możliwości pozwalające zmienić układ sił ekonomicznych w Europie. Wartości to pieniądze i marżowość pracy (tzw. kontrakt społeczny). Niemcy i Rosja to odwieczni wrogowie Polski i krajów Europy środkowo wschodniej.
jeżeli Rosja sprzedała, to Alaska należy do Stanów :) .... czy Ruscy chcą tak bardzo zostać zniszczeni? Napaść na USA będzie równoznaczna z wojną Rosja-NATO w której Ruscy nie mają najmniejszych szans.
Oszukani i frajerzy. Holenderscy rolnicy walczą o swoje prawa, Polacy otumanieni rządową i nie tylko propagandą pozostają w letargu przyzwalając na wszystko bez protestu.
Który inny NORMALNY naród wypiera ze swojej pamięci LUDOBÓJSTWO; Żydzi, Ormianie?…
Jeśli my zapomnimy o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o nas!.
NIE było na to czasu przez ponad 30 lat (istnienie UA), NIE ma teraz i na 100% NIE będzie NIGDY!
Rada Miasta Lwowa powiesiła na elewacji polskiej szkoły popiersie jednego z najbardziej krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności - patrz : Szkoła Średnia nr 10 we Lwowie - Wikipedia.
W Polsce nikomu do łba NIE wpadłby pomysł, nawet w przysłowiowej Pipidówce by na elewacji ukraińskiej szkoły wieszać: Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego!.
Z kim budować NORMALNE relacje - z ludźmi którym rozum odebrał DEKALOG Dmytro Doncowa?
Po 6 latach byli mordercy i ich potomkowie zostali uznani przez rządzących Polską za bojowników o wolność i demokrację. Hańba rządzącym.
Zapomniałeś wspomnieć o jaszczurach w ludzkich skórach rządzących światem!
Oj coś mi mówi, że jednak nie potępi i nie odetnie tego upowskiego wrzoda od ukraińskiego naroda...
Debilem trzeba być aby wybiórczo według kontekstu, sytuacji, interesu o pewnych rzeczach pamiętać o pewnych nie.
To już normalniejsze jest zapomnieć całkowicie, olać...
A nie teraz musimy być braćmi, mimo że oni symbolicznie nawet nie wznowili poszukiwania ciał pomordowanych... Z ich strony SYMBOLIKI nie ma a my mamy poświęcać 20% PKB a o "nieprzyjemnych" sytuacjach zapomnieć.
Szaleństwo.
Normalne jest pomagać sąsiadowi w potrzebie, ale też upominać się o swoje.
Szkoda że taka nie była w 1939...
Ani jeden z bohaterskich księży którzy trwali przy wiernych i zostali okrutnie zamordowani, często przy sprawowaniu liturgii, nie został beatyfikowany. Dlaczego?
Zapomniał jeszcze o jądrze. Ta wojna będzie trwała latami i skończy się tragedią dla Polski.
Skoro Sellin wziął się za ten temat, to jest on dla Polski udupiony już na wstępie.
"Elity" mogą zapomnieć, Naród nigdy!
Dziwna ta wojna, taka na pół gwizdka.
tyPOwa niemiecka BEZCZELNOŚĆ taka jak u herrr.... won Tuska!!!...
Przecież większość tych ludzi już NIE żyje!!!!...
Niemiecka "oszczędność", chamska bezczelność PO 77 latach, co jeszcze........?
Teraz marzy im się IV Rzesza (uchwała koalicyjna) pod szyldem tzw. federalizacji UE!
NIE, NIE, NIE, NIEEEEEEEEEEE........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzyjazneKielce/
facebook: Stowarzyszenie Przyjazne Kielce o marszu i obchodach rzezi wołyńskiej
"Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że pomysłodawcy tego przemarszu są albo idiotami albo rosyjskimi agentami albo jednym i drugim.
O Wołyniu trzeba pamiętać, ale w obecnej sytuacji jest to tak ewidentne działanie na korzyść Rosji, że tylko ktoś totalnie zaślepiony lub całkowicie wyrachowany i do cna cyniczny może takie działania eksponować. (...) Ale czemu o tym piszę? Bo dziś jest w interesie tylko jednej, jedynej siły, żeby skłócać Polaków i Ukraińców. Rosji. Rosji,której jedynym marzeniem jest odbudowa wielkoruskiego imperium.
A takie działanie jest wodą na jej młyn.
I trzeba być totalnie zaślepionym żeby tego nie widzieć.
Arkadiusz Stawicki - prezes Stowarzyszenia Przyjazne Kielce"
Wklejam, żeby nie zginęło.
Trudeau to dobry kolega Scholza , co tu się dziwić. Przecież i Mateuszka też był
Dlaczego Holandia stała się celem urzędników UE? Czego dotyczą protesty? Spojrzenie zza oceanu
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-holandia-staa-sie-celem.html
Tragizmem jest to że ten sługa narodu ukraińskiego jest polskim prezydentem.
Ciąg dalszy ŻENADY polskojęzycznych "polityków" ,wpompowali miliardy,przesiedlili miliony ukrińców do Polski i "Myślę, że będziemy się dogadywać " ,no jaka łaskawość?Ty Sellin nie myśl ty rób coś pożytecznego.Bo takich Melnyków to u nich dostatek.
A gdzie są władze - władze właśnie zastanawiają się jak lepiej pomagać banderowcom.
Kiedy rocznica zbrodni wołyńskiej będzie obchodzona w Polsce co najmniej tak uroczyście jak zbrodnia katyńska? Odpowiedź jest prosta - nigdy, gdyż nie można jej przypisać ani Ruskim, ani Putinowi.
Suski - a może wzorem naszego ideału - banderowskiej Ukrainy, zdelegalizować inne partie i wówczas pozostanie na scenie tylko PiS - jedyna słuszna i sprawiedliwa władza.
Im mniejszy ratlerek, tym głośniej szczeka.
Gdyby morderstwa dokonał Putin, w uroczystościach wzięłaby udział cała "polska elita". Putin ma jednak doskonałe alibi - wówczas jeszcze nie było go na świecie. Z pewnością jednak znajdzie się jakiś historyk, zwłaszcza z Ukrainy lub PO, który to alibi obali.
Tam jakoś potrafią protestować, u nas dopiero jak bedzie za późno to ludzie wyjdą na ulicę
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Możemy podziękować PISowi, że nas skłócił że wszystkimi dookoła
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Wchodzili do kościołów podczas mszy i mordowali katolickich księży a teraz jak trwoga to do papieża... Tfu...
Jak kibice wywiesili transparent przeciwko Putinowi to polskojęzyczne media piały z zachwytu ,teraz siedzą cicho.I to jest WYMOWNA cisza,pokazujące jakie sa w Polsce media i jaki "poziom dziennikarstwa"(ZEROWY)
Czyżby konflikt na Linii Rosja Kazachstan rozgrzał się na dobre ???
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Jak rocznica Katynia, to udział najważniejszych polityków. Jak rocznica o wiele gorszej zbrodni w Wołyniu, to być może przyjedzie burmistrz. I nikt nie powie, że Katyń to również zbrodnia Gruzinów i Ukraińców. Medialna komuna, czy coś jeszcze gorszego?
wojna na Ukrainie niedługo się skończy - ja daje czas do jesieni max do października - bo później wraca plandemia ze zdwojoną siłą. Morawiecki wprowadzi lokdałn który już całkowicie zarżnie gospodarkę
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
Skoro Ruskie weszły na Ukraine bez większego zastanowienia - to również Chińczycy mogą wejść na Tajwan który jest kością niezgody od wielu lat
Kowidowe Chemtrails nad Hiszpanią ? Jak teorie spiskowe stają się rzeczywistością
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kowidowe-chemtrails-nad-hiszpania-jak.html
widocznie za dużo wiedział na temat tego co jest szykowane np na jesieni
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
brawo kibice - zawsze można na nich liczyć - oni nie zdradzają narodu
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
Czyżby wiedział co kroi się na jesieni i nie chciał brać w tym odpwiedzialności ??
Putin to fałszywa flaga globalistów?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/putin-to-faszywa-flaga-globalistow.html
Czy jako Polak żyję w niesuwerennym Nadwiślańskim Landzie PO-Land?
Czy "zarządzający" tym Landem nie są moimi sługami a OBCYCH mających w przeszłości na rękach polską krew - narzucających dyrektywy i PO-lecenia?
O ile wiem, to Polak został zatrzymany we wrześniu 2021r
Faszyści Azowa, z tatuażami swastyk promowani na bohaterów. Polsko, czy jeszcze jesteś Polską, czym się stajesz?
Taaa, wartości demokratyczne na Ukrainie. Szczególnie wcielane w życie od 2014r na Donbasie przez Azow, Aidar i Prawy Sektor
Obiecali Polsce Donieck, gdyż doskonale wiedzą, że Donieck i Ługańsk już nie wrócą do Ukrainy.
Rządzący i tzw. "politycy" od lewej do prawej plują na polską historię. Przymykanie oczu na odradzający się agresywny banderowski faszyzm to kompromitacja elit politycznych.
Rosja to bandycki kraj, niech cierpi.
Sankcje sankcjami, ale "mrożenie" a de facto kradzież czyichś pieniędzy to również bandyctwo!
Jeśli USA w ramach "sankcji" mogą zabierać Rosji pieniądze państwowe i prywatne, to chyba Rosja w ramach kontr sankcji może odbierać innym państwom ziemię...
ciekawe czy Ukraińcom uda się wyzwolić swój kraj od Ruskich troli/bolszewików/komunistów/morderców i odbudować kraj.
niech Ruscy nie narzekają i cieszą się że Ukraińcy nie strzelają w domy Ruskich w Rosji tak jak Ruscy strzelają w domy Ukraińców na Ukrainie.
Goebbels w spódnicy musi mówić co Putler każe. Kto widział mapę widzi że w zasadzie będzie tak jak powiedział Andrzej Duda, a Ruscy zamiast mniej NATO, mają więcej NATO. Jak Ruscy będą "podskakiwać" to NATO zrobi na Bałtyku to, co Ruscy zrobili Ukrainie na Morzy Czarnym.
czas zrównać z ziemią groby białoruskich okupantów i upomnieć się o Polskie ziemie na wschodzie. Białoruski Hitler rozumie włącznie siłę, tak jest jego pan i władca Putler.
"demokracja", "praworządność", "wolne media" to wszystko mit i bat na ludzi... jak w komunie, każdy objaw niezadowolenia tłumiony siłą i jak widać bronią palną. Tak skończy "liberalna" utopia jak skończył komunizm w krajach Europu wschodniej.
kiedy Ukraina zacznie współpracować z Polską np. w dziedzinie silników rakietowych i innych patentów należących do Motor Sich? To było by dopiero COŚ.
"praworządność, i "demokracja" już nie są istotne? Tak Niemcy prezentują HIPOKRYZJĘ w działaniu. Polsce sankcje, a z Putinem "interesy". Nie dajcie się nabierać na "wartości" którymi Niemiaszki tłamszą Polski rozwój i możliwości pozwalające zmienić układ sił ekonomicznych w Europie. Wartości to pieniądze i marżowość pracy (tzw. kontrakt społeczny). Niemcy i Rosja to odwieczni wrogowie Polski i krajów Europy środkowo wschodniej.
jeżeli Rosja sprzedała, to Alaska należy do Stanów :) .... czy Ruscy chcą tak bardzo zostać zniszczeni? Napaść na USA będzie równoznaczna z wojną Rosja-NATO w której Ruscy nie mają najmniejszych szans.
Dali nam Donieck jak ongiś Zagłoba Niderlandy Szwedom.
Oszukani i frajerzy. Holenderscy rolnicy walczą o swoje prawa, Polacy otumanieni rządową i nie tylko propagandą pozostają w letargu przyzwalając na wszystko bez protestu.
Dziwaczna ta forma kapitalizmu. Ceny będą teraz dyktować "demokratyczni" politycy. Za komuny było prościej - do czego to doszło.