Dobra decyzja, transfer technologii, produkcja w Polsce, ośrodki szkolenia oraz wspólna baza rozwojowa może zapewnić dywersyfikację dostaw (z USA) oraz rozwijać wersje odpowiednie dla Polskich realiów pola walki.
Parodysta zatrudni kolejnego parodystę, tak jak ostatnio tą modelkę
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Mam gdzieś „wrażliwość” Ukraińców, gdy oni stawiają na piedestale diabłów – nazistów i zwyrodniałych morderców polskich uchodźców z drugiej wojny światowej, jak i polskie kobiety, starców i dzieci, stanowiące rdzenny żywioł terenów Wołynia (niewytępiny jeszcze przez rosyjskie wywózki).
To co robiły te chore zwierzęta z Polakami woła o pomstę do nieba i będzie dalej wołać, dopóki na Ukrainie nie zwiędnie i nie zgnije kult czarno-czerwonej bandery.
Mam gdzieś "wrażliwość" Ukraińców, gdy oni stawiają na piedestale diabłów - nazistów i zwyrodniałych morderców polskich uchodźców z drugiej wojny światowej, jak i polskie kobiety i dzieci, stanowiące rdzenny żywioł terenów Wołynia.
To co robiły te chore zwierzęta z Polakami woła o pomstę do nieba i będzie dalej wołać.
A na Ukrainie dalej kwitnie kult czarno-czerwonej bandery.
Właściciel psów powinien trafić za kratki
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Czyli krab można powiedzieć, że jest przeżytkiem skoro ma być zastąpiony?
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Ten zbrodniarz nie powinien mieć grobu przede wszystkim
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Czy Polacy nie mają inżynierów którzy mogliby opracować swój własny autorski czołg?
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Na miejscu taksówkarza złożyłbym zawiadomienie do prokuratury przeciwko tej kobiecie, za próbę powstrzymywania i szkalowania patriotycznych postaw i oddawania czci bestialsko pomordowanym Polakom na Wołyniu. Sprawa Wołynia i ludobójstwa jakiego się tam dopuszczono zawsze powinna znajdować się w przestrzeni publicznej dopóki nie zostanie dostatecznie upamiętniona, potępiona i uczczona. Ta Pani powinna wpłacić pieniądze na wskazaną przez taksówkarza organizację zajmującą się przywracaniem i kultywowaniem pamięci Wołynia.
"Nie chcem, ale muszem" znowu zainterweniować, byście sie opamiętali i przestali wypisywać jakieś durnoty, które nawet na "szanujących się" portalach ukraińskich 'zlewają ciepłym moczem"...
To jest tylko część prawdy. Gdyby tak było, to Ukraina dostawałaby znacznie mniej broni, gdyż Niemcy postępują w tej sprawie bardzo rozważnie. Niestety, obecnie na decyzję Unii znaczny wpływ mają USA, a są to bandyci najwyższego gatunku. Wystarczy porównać na ile państw napadła Rosja, a na ile USA. USA dążą do osłabienia Unii i stąd ich chęć przedłużania konfliktu, gdyż sankcje najbardziej wpływają na gospodarkę państw Unii.
W byłym kołchozie rosyjskim w tzw. ZSRR rządzili - decydowali ruskie a w kołchoźnianym UE rządzą - decydują Niemcy!
Nieprawdaż, że istotne PO-dobieństwo?
Cóż to za wojna skoro dwóch wrogów się układa. Na to wygląda, że jest drugie dno tego konfliktu
Walcz o swoje dzieci ! - wolne myśli
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/walcz-o-swoje-dzieci-wolne-mysli.html
bo pewnie dostali tylko wersje demo,
takie z demontażu, do wypróbowania,
a minister zamawia, bo mu się spodobały fajerwerki, a nie ma co zrobić z tym obiecanym 5% PKP
A my już daliśmy 500 czołgów i co z tego mamy ?
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
To teraz możecie zobaczyć jak oni chcą tą swoją Ukrainę bronić
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
Przynajmniej nasi zarobią
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
On jest dumny ... To niech dekoruje swój dom, samochód, swojego psa w te barwy a niech nie wykorzystuje swojego stanowiska prezesa MZK do robienia takiej polityki. Każdy sam może sobie wybrać co posiada wartość a co nie.
No dobra, ale co ma piernik do wiatraka?
Poza tym, samochód mógł też być na ukraińskich numerach w celu zmylenia policji, więc skąd wiadomo, że to Ukraińcy?
To cieszy, że polska demokracja się rozwija. Kilka miesięcy temu napisano by, że samochód miał zagraniczne (cudzoziemskie) numery rejestracyjne. Brawo!
I tak przez NS1 a później przez NS2 Mateuszek będzie za nasze pieniądze kupowal drogi gaz ruski od Niemieckich pośredników
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
Niech się ci zaprzańce wkoncu wezmą za polskiego pacjenta
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
Ten portalik fuckhunter to opłacane aparatczyki , nic innego
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
przykre, że tyle wartości spsiało. Czasem mam wrażenie, że Rambo to szczyt intelektu. A buta tokarczuk i nienawiść jej do Polski to szczyt patriotyzmu.
No cuż historia zatoczyła koło a Niemcy prą do tego samego - obudziła się w nich ponownie bestia!
Deutschland, Deutschland über alles,
über alles in der Welt,.................
Szwedzi zrabowali pół Polski wtedy...
Potem w ramach pokoju mieli zwrócić wszystko (?)
Ale nie oddali. Więc teoretycznie powinni zwrócić wszystko ale domyślam się że potem było to przyklepane innymi aktami prawnymi...
Mają np. czaszkę ostatniego Tura.
Po tym jak zaatakował Armenię to "Zaznaczył, że przez rok i 8 miesięcy od drugiej wojny w Karabachu niewiele jest pozytywnych momentów w kwestii normalizacji stosunków ormiańsko-azerbejdżańskich." wydaje się wygórowanymi wymaganiami...
Bezpieczeństwo polskie jest bez znaczenia. Bez znaczenia jest kasa, której nie dostaniemy. Ważne jest bezpieczeństwo banderowców. A tak dobrze im się walczyło z Polakami na Wołyniu widłami i siekierami.
Niemcy raczej nie wpuszczą ukraińców - będą ich szkolić u nas
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
może znowu zatrudni jakieś lalunie - jak ostatnio.
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
Kraby same w sobie to technologicznie dobre czołgi - natomiast (opinia ładowniczego) komunikacja i przekazywanie współrzędnych ataku od dowództwa to totalna porażka
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
Dobra decyzja, transfer technologii, produkcja w Polsce, ośrodki szkolenia oraz wspólna baza rozwojowa może zapewnić dywersyfikację dostaw (z USA) oraz rozwijać wersje odpowiednie dla Polskich realiów pola walki.
Nie tylko rdzenny żywioł Wołynia ale także Małopolski Wschodniej i NIE ROSYJSKIE A SOWIECKIE wywózki.
Parodysta zatrudni kolejnego parodystę, tak jak ostatnio tą modelkę
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Mam gdzieś „wrażliwość” Ukraińców, gdy oni stawiają na piedestale diabłów – nazistów i zwyrodniałych morderców polskich uchodźców z drugiej wojny światowej, jak i polskie kobiety, starców i dzieci, stanowiące rdzenny żywioł terenów Wołynia (niewytępiny jeszcze przez rosyjskie wywózki).
To co robiły te chore zwierzęta z Polakami woła o pomstę do nieba i będzie dalej wołać, dopóki na Ukrainie nie zwiędnie i nie zgnije kult czarno-czerwonej bandery.
Mam gdzieś "wrażliwość" Ukraińców, gdy oni stawiają na piedestale diabłów - nazistów i zwyrodniałych morderców polskich uchodźców z drugiej wojny światowej, jak i polskie kobiety i dzieci, stanowiące rdzenny żywioł terenów Wołynia.
To co robiły te chore zwierzęta z Polakami woła o pomstę do nieba i będzie dalej wołać.
A na Ukrainie dalej kwitnie kult czarno-czerwonej bandery.
Właściciel psów powinien trafić za kratki
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Czyli krab można powiedzieć, że jest przeżytkiem skoro ma być zastąpiony?
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Ten zbrodniarz nie powinien mieć grobu przede wszystkim
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Czy Polacy nie mają inżynierów którzy mogliby opracować swój własny autorski czołg?
Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/chca-abys-czu-ze-zmiana-klimatu-jest.html
Na miejscu taksówkarza złożyłbym zawiadomienie do prokuratury przeciwko tej kobiecie, za próbę powstrzymywania i szkalowania patriotycznych postaw i oddawania czci bestialsko pomordowanym Polakom na Wołyniu. Sprawa Wołynia i ludobójstwa jakiego się tam dopuszczono zawsze powinna znajdować się w przestrzeni publicznej dopóki nie zostanie dostatecznie upamiętniona, potępiona i uczczona. Ta Pani powinna wpłacić pieniądze na wskazaną przez taksówkarza organizację zajmującą się przywracaniem i kultywowaniem pamięci Wołynia.
Duda dżentelmenem - humor roku, no chyba, że dżentelmenem banderowskim.
Niewiarygodne do czego mogą się posunąć "Polacy" Dobrze, że możemy pamiętać o niemieckich obozach zagłady. Taka jest polska wolność.
"Nie chcem, ale muszem" znowu zainterweniować, byście sie opamiętali i przestali wypisywać jakieś durnoty, które nawet na "szanujących się" portalach ukraińskich 'zlewają ciepłym moczem"...
To jest tylko część prawdy. Gdyby tak było, to Ukraina dostawałaby znacznie mniej broni, gdyż Niemcy postępują w tej sprawie bardzo rozważnie. Niestety, obecnie na decyzję Unii znaczny wpływ mają USA, a są to bandyci najwyższego gatunku. Wystarczy porównać na ile państw napadła Rosja, a na ile USA. USA dążą do osłabienia Unii i stąd ich chęć przedłużania konfliktu, gdyż sankcje najbardziej wpływają na gospodarkę państw Unii.
Mamy media "polskie" i mamy Kresy. Dobrze, że Kresy są. Media "polskie" mogłyby wyemigrować do Kijowa lub do Waszyngtonu.
W byłym kołchozie rosyjskim w tzw. ZSRR rządzili - decydowali ruskie a w kołchoźnianym UE rządzą - decydują Niemcy!
Nieprawdaż, że istotne PO-dobieństwo?
Cóż to za wojna skoro dwóch wrogów się układa. Na to wygląda, że jest drugie dno tego konfliktu
Walcz o swoje dzieci ! - wolne myśli
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/walcz-o-swoje-dzieci-wolne-mysli.html
Jak tak kocha banderowców to najlepiej do Azova i na front, a nie za firmowe pieniądze pokazywać jakie się ma przekonania.
bo pewnie dostali tylko wersje demo,
takie z demontażu, do wypróbowania,
a minister zamawia, bo mu się spodobały fajerwerki, a nie ma co zrobić z tym obiecanym 5% PKP
Zapomniałeś dodać na stronie że rozpylany jest chemtrailem przez ludojaszczurów :P
Strona www jak i informacje na niej zawarte są na kolanie pisanie nie warto klikać...
A my już daliśmy 500 czołgów i co z tego mamy ?
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
To teraz możecie zobaczyć jak oni chcą tą swoją Ukrainę bronić
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
Przynajmniej nasi zarobią
Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/ciekawy-komentarz-na-temat-marburga.html
On jest dumny ... To niech dekoruje swój dom, samochód, swojego psa w te barwy a niech nie wykorzystuje swojego stanowiska prezesa MZK do robienia takiej polityki. Każdy sam może sobie wybrać co posiada wartość a co nie.
Deutschland, Deutschland über alles,
über alles in der Welt,......
No dobra, ale co ma piernik do wiatraka?
Poza tym, samochód mógł też być na ukraińskich numerach w celu zmylenia policji, więc skąd wiadomo, że to Ukraińcy?
I po co dziadek to pisze? Putin - jeden z najwybitniejszych (lub najwybitniejszy) polityków na świecie miałby okazać się głupcem. Bzdury.
To cieszy, że polska demokracja się rozwija. Kilka miesięcy temu napisano by, że samochód miał zagraniczne (cudzoziemskie) numery rejestracyjne. Brawo!
I tak przez NS1 a później przez NS2 Mateuszek będzie za nasze pieniądze kupowal drogi gaz ruski od Niemieckich pośredników
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
Niech się ci zaprzańce wkoncu wezmą za polskiego pacjenta
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
Ten portalik fuckhunter to opłacane aparatczyki , nic innego
Dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że co najmniej 800 osób nigdy nie ukończyło badania dotyczącego szczepionek COVID
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dokumenty-firmy-pfizer-ujawniaja-ze-co.html
Moglibyśmy dopiąć się do tego duo... Zapłacić, poznać technologię...
Brawo. Mamy czołgi do szkolenia. Te do walki oddaliśmy bratnim banderowcom. Może raz Morawiecki i Duda daliby coś, co jest ich, a nie narodu.
Może jakieś sankcje?
Sankcje na Rosję, sankcje, sankcje i zachód uważa, iż Rosja nie może odpowiedzieć. Sami głupcy na tym zachodzie, czy co?
przykre, że tyle wartości spsiało. Czasem mam wrażenie, że Rambo to szczyt intelektu. A buta tokarczuk i nienawiść jej do Polski to szczyt patriotyzmu.
Wiarygodność PAP jest zerowa, więc niech się dalej ośmiesza.
Szatański kraj.
No cuż historia zatoczyła koło a Niemcy prą do tego samego - obudziła się w nich ponownie bestia!
Deutschland, Deutschland über alles,
über alles in der Welt,.................
I mówi to koleś po rosyjsku w Białorusi. Język białoruski to obok irlandzkiego wymierające języki europejskie... Może tym by się zajął...
Szwedzi zrabowali pół Polski wtedy...
Potem w ramach pokoju mieli zwrócić wszystko (?)
Ale nie oddali. Więc teoretycznie powinni zwrócić wszystko ale domyślam się że potem było to przyklepane innymi aktami prawnymi...
Mają np. czaszkę ostatniego Tura.
Po tym jak zaatakował Armenię to "Zaznaczył, że przez rok i 8 miesięcy od drugiej wojny w Karabachu niewiele jest pozytywnych momentów w kwestii normalizacji stosunków ormiańsko-azerbejdżańskich." wydaje się wygórowanymi wymaganiami...
Bezpieczeństwo polskie jest bez znaczenia. Bez znaczenia jest kasa, której nie dostaniemy. Ważne jest bezpieczeństwo banderowców. A tak dobrze im się walczyło z Polakami na Wołyniu widłami i siekierami.
Niemcy raczej nie wpuszczą ukraińców - będą ich szkolić u nas
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
może znowu zatrudni jakieś lalunie - jak ostatnio.
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
Kraby same w sobie to technologicznie dobre czołgi - natomiast (opinia ładowniczego) komunikacja i przekazywanie współrzędnych ataku od dowództwa to totalna porażka
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/4647-na-4935-zgonow-na-covid-19-w.html
SANKCJE ZACHODU ZNACZĄ DLA ROSJI TYLE CO PIARDNIĘCIE KOMARA !!!
GONIĆ Z POLSKI CAŁĄ TĘ UPADLIŃSKĄ CHOLOTĘ RAZEM Z TYMI PISOMATOŁAMI !!!
Tak to wielka Litwa nadal prowokuje Rosję. Ciekawe, czego się doczeka? Będą potem skomleć?