Rosjanie produkują sami wszystkie komponenty do swoich samolotów, które w międzyczasie uległy głębokiemu przekonstruowaniu, więc nie bardzo wiem, po co Rosjanom miałyby być potrzebne ukraińskie elementy, chyba że do muzeum wojskowego, albo do odsprzedaży dla krajów III swiata.
Cala ta awanture zaczela 76 letnia Pelosi. Po glosowaniu szalala z radosci. Nie ma dowodow na zarzuty, na dodatek w styczniu glosowanie w Senacie, gdzie Republikanie dominuja. Nie odwolaja DJ Trumpa, spoko, zawsze mam racje, bez trzech zdan.
Powtarzam swój komentarz jeszcze raz:
Granica pomiędzy Węgrami a Ukrainą powstała dopiero w 1945 roku,po II WŚ.
Zakarpacie zostało oderwane od Węgier i przyłączone do ZSRR.
Obecna granica, która dzieli Węgry i Ukrainę, jest identyczna jak ta po 1945 roku.
Ukraina jest beneficjentem kradzieży Zakarpacia przed ZSRR.
Jeżeli Ukraina wstąpi do NATO i UE to wiele się zmieni, ale na to absolutnie się nie zanosi.
Upowska Ukraina zostanie z węgierskim łupem w zębach samotna, poza cywilizacją.
Działalność przewodniczącego Chadżiego nie musi zastanawiać,w tym kraju zaprzańców którzy patrzą na własny biznes czy własna karierę zamiast na interes państwa i narodu jest sporo.Jakby trzeba było i z tego mieli zysk to postawia pomnik bandziorom z upa czy ss.To widać nie tylko na szczeblu lokalnym,nie tylko w polityce ,czy wymiarze sprawiedliwości.Niestety to dość powszechne.
od 2014 roku z tego raju zafundowanego takimi "dubiletami" wyjechało ponad 10 mln obywateli (nie wszyscy tam wbrew pozorom uważają się za "ukraińców") a ten worek z odchodami ma czelność zaniżać statystyki i celowo zahaczać o rok 2010
Jeżeli pytamy o sojusznika to najpierw określamy czy jest on sojusznikiem gospodarczym czy militarnym. 2. Określamy sojusz względem przeciwnika. Rosja? Trzeba to napisać. 3. W sondażu były podane jakie możliwości udzielenia odpowiedzi ? Te trzy tylko czy wybrano 3 spośród np 100 ? Sojusznik musi mieć porównywalny potencjał lub byś słabszy. Mocniejszy sojusznik prawie zawsze nas poświęci dla swoich interesów. Naszym sojusznikiem powinna być europa środkowa. Bardziej wąsko grupa wyszehradzka, tzw pribaltika i można zastanowić się w pewnych sytuacjach ad ukraina.....
Amerykanie zapomnieli zdaje się tej starej prawdy, że kto mieczem wojuje od miecza ginie (Afganistan niczego ich nie nauczył). Popierając demony banderyzmu na Ukrainie nie wzięli pod uwagę tego, że z czasem mogą obrócić się przeciwko nim. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, że we właściwy sobie sposób nacjonaliści protestują przeciwko możliwości masowej wyprzedaży ziemi za bezcen.
oczywiście, Rosja to gołąbki pokoju które ciągle atakowane są ze wszystkich stron, a to Gruzja napadła na biedną Rosję, a to Ukraina, biedni poszkodowani Rosjanie...
Głównym inicjatorem odbudowy zniszczonego podczas II WS pomnika Orląt Przemyskich był śp. Stanisław Żółkiewicz prezes Stowarzyszenia Pamięci Orląt Przemyskich. Niestety ale na uroczystości odsłonięcia odbudowanego w nowej lokalizacji pomnika Orląt Przemyskich w 1994 r nie było żadnego z biskupów z kurii przemyskiej: "ze zdziwieniem spotkała się postawa abp. J. Michalika, który na skutek nie najlepszego zdania o Stowarzyszeniu Pamięci Orląt Przemyskich, nie pojawił się pod pomnikiem. Musiał go poświęcić kapelan wojskowy A. Gut. Ludzie uczestniczący w uroczystości zastanawiali się czy biskup obraził się na przewodniczącego Żółkiewicza, czy na Orlęta?"
Historia pomnika Orląt Przemyskich
http://www2.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/pomnik_orlat/pom.html
Ukraińcom tak przeszkadzał ten pomnik, że podczas II WS starali się usilnie u władz niemieckich o jego zburzenie. Jednak zarówno niemieckie władze miasta jak i GG były temu przeciwne , dopiero ukraińskie starania w samym Berlinie przyniosły efekt i uzyskano zgodę na jego rozbiórkę:
"Nacjonaliści ukraińscy podjęli w roku 1939 nieudaną próbę wysadzenia "Pomnika Orląt" . Z tych samych kręgów wyszły starania, czynione w okresie okupacji niemieckiej u władz Przemyśla a także w Berlinie , o zburzenie pomnika. Po uzyskaniu zgody , rozbiórki pomnika dokonał (latem 1940 roku) Józef Pajdasz - Ukrainiec, skazany za ten czyn i współpracę z Niemcami, wyrokiem sądu w 1946 roku , na 6 lat więzienia."
Mając do wyboru Chiny, albo USA, należy oczywiście wybrać Chiny. Kitajce wyprzedzają USA w coraz większej liczbie dziedzin. Jak chodzi o urządzenia dla telefonii komórkowej, chińskie firmy znacznie wyprzedzają resztę świata. W amerykańskich uniwersytetach ważniejszy jest stosunek do homosiów, niż wiedza. Dlatego należy dać sobie spokój z tym coraz bardziej zacofanym państwem.
Niech ci, którzy potrzebują taniej siły roboczej, przeniosą swoje biznesy na Ukrainę. Ukraińcy nie są potrzebni Polsce, lecz marnym biznesmenom, którzy zamiast uczciwie płacić Polaków, sprowadzają do Polski tanich niewykształconych robotników skąd się da. Należy odwrócić ten trend, niech ci janusze biznesu przeniosą swoje wspaniałe firmy do krajów, gdzie jest tania siła robocza.
Całkiem po prostu, TK powinien orzekać o zgodności przepisów unijnych z polską konstytucją. Izba Pracy SN orzeka o nieprawomocności Izby Dyscyplinarnej, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by ta druga uznała za nieprawomocne orzeczenie tej pierwszej.
U nas jest tak samo, jak chodzi o statystyki przestępczości Ukraińców. A będzie jeszcze gorzej, gdy przybędzie muzułmanów sprowadzanych do pracy w Polsce.
Na szczęście dla nas Ukraińcy nie zobaczą tych $250mld... Chiny zrobią raczej wrogie przejęcie - techniczno personalne.
Powinniśmy zatrudnić pozostałych u nas...
Warto dodać, że owszem, to choroby zabiły całe rzesze rdzennych Amerykanów, ale kto im celowo dostarczał koce zarażone ospą?!?
"Epidemia ospy zapisała się w historii jako ta, która ułatwiła Europejczykom podbój Ameryki. Jako broń biologiczna została użyta celowo. Jej nośnikami były koce i chustki, które – po użyciu przez osoby zarażone – były podrzucane Indianom atakującym kolonizatorów w pobliżu Fortu Pitt w Pensylwanii."
200 osób,reszta przeglądała w tym czasie oferty promocyjne Biedronki lub Lidla bo to przecież najważniejsze.Żal tych Orląt które umierały za Ojczyznę a współcześni zwłaszcza młodzież nie potrafią tego uszanować.
A co na to sq()y z tzw. komisji PE? Pałowanie tysięcy Francuzów jest ok, zaś próba przywołania "nadzwyczajnej kasty" w tzw. III RP do pełnienia jej konstytucyjnej roli to totalitaryzm?!!
Wprawdzie nie jestem zwolennikiem Usraela, ale tu idzie o udokumentowane i systematyczne ludobójstwo dokonane w okreslonym krótkim czasie. Myslac kategoriami Erdogana, trudno bedzie znalezc bardziej ludobójcze panstwo niz terror Seldzuków.
do @jaro7: Polskie MSZ co najwyżej przemilczy cały ten skandal. Na żadne potępienie tego bander-nazisty się nie zdobędzie, bo to by mogło urazić jego faszyzujących ziomali (nie mylić z normalnymi Ukraińcami).
"Przywrócenie dyplomaty do pracy nakazał ukraiński sąd, który nie dopatrzył się w jego działaniach niczego nagannego." i to jest w tym "najzabawniejsze",może im polskie MSZ okulary podeśle lub ksiązki z historii to może wtedy zobaczą.
A ile licza bandy antify,to już cicho.U nich jak u nas ściga sie prawicowców czy patriotów oczywiście pod pozorem jak i u nas "walki z mowa nienawiści,faszyzmem,nazizmem,ksnofobią,rasizmem" itp pierdoły.
Ameryki nie odkrył,ale jak na propisowca odważnie powiedział,pewnie będą konsekwencje.
Szef Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych gen. dyw. Sławomir Wojciechowski
"– Od samego początku mówiłem, że polscy podatnicy, zapłacą za amerykańską iluzoryczną obecność wojskową w Polsce jak za zboże, hamując finansowanie rozwoju własnej armii, osłabiając ją i uzależniając od innych. Wojska USA w Polsce, to nie jest dowód partnerstwa, ale naszego wasalizmu i słabości – stwierdził gen. dyw. Sławomir Wojciechowski.
Według generała „gdyby Amerykanie traktowali nas jako partnera, a nie wasala, to od lat dostawalibyśmy duże wsparcie finansowe na zbrojenie własnej armii i dostęp do zaawansowanych technologii militarnych. Obce wojska na polskim terytorium w czasie pokoju zawsze powinny być okazją raczej do zadumy nad słabością i zależnością od innych, niż do radości”.
Patrząc na załączoną mapę Krym nie jest ukraiński i nie jest rosyjski. Czyj zatem? Czyżby Polski, gdyż Polska nigdy nie uzna aneksji Krymu. Gdyby tak miało być, to proszę jeszcze o piękną Odessę.
To jak Polska będzie wypowiadać się o Rosji zależy wyłącznie od USA, gdyż nasza niepodległość przypomina niepodległość z okresu komuny. No może wtedy byliśmy bardziej niezależni.
Biedni ludzie którzy kompletnie nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi, a Duda to taki typ człowieka, że osobiście lepiej się czuje, że może sobie pochodzić po białym domu i to są jego ambicje.
Pan profesor był uprzejmy powiedzieć to, co na tym portalu wielu Polaków pisze od lat. Szkoda, że pewnie zostanie przemilczany przez główny ściek medialny. Być może szerokie rozpropagowanie jego opinii ruszyło by mózgami lemingów biegających od promocji do promocji w Biedronce czy innym Lidlu a interesujących się losem swojego kraju jak zeszłorocznym śniegiem.
Rosjanie produkują sami wszystkie komponenty do swoich samolotów, które w międzyczasie uległy głębokiemu przekonstruowaniu, więc nie bardzo wiem, po co Rosjanom miałyby być potrzebne ukraińskie elementy, chyba że do muzeum wojskowego, albo do odsprzedaży dla krajów III swiata.
Wystarczy tylko trochę wyobraźni...i już wiemy ,że to "eskimosi"...Ich robota...a co robią tzw.polskie służby?...aaa...to też "eskimosi".
Cala ta awanture zaczela 76 letnia Pelosi. Po glosowaniu szalala z radosci. Nie ma dowodow na zarzuty, na dodatek w styczniu glosowanie w Senacie, gdzie Republikanie dominuja. Nie odwolaja DJ Trumpa, spoko, zawsze mam racje, bez trzech zdan.
Agentura Żydowska kupowała dla Ukraińców w Serbii amunicję za pieniądze Polaków, tak to widzę i trybunał stanu.
Powtarzam swój komentarz jeszcze raz:
Granica pomiędzy Węgrami a Ukrainą powstała dopiero w 1945 roku,po II WŚ.
Zakarpacie zostało oderwane od Węgier i przyłączone do ZSRR.
Obecna granica, która dzieli Węgry i Ukrainę, jest identyczna jak ta po 1945 roku.
Ukraina jest beneficjentem kradzieży Zakarpacia przed ZSRR.
Jeżeli Ukraina wstąpi do NATO i UE to wiele się zmieni, ale na to absolutnie się nie zanosi.
Upowska Ukraina zostanie z węgierskim łupem w zębach samotna, poza cywilizacją.
kolejny sraktywista i hibryda profejonalnego "patrioty" z zawodową ofiarą
Działalność przewodniczącego Chadżiego nie musi zastanawiać,w tym kraju zaprzańców którzy patrzą na własny biznes czy własna karierę zamiast na interes państwa i narodu jest sporo.Jakby trzeba było i z tego mieli zysk to postawia pomnik bandziorom z upa czy ss.To widać nie tylko na szczeblu lokalnym,nie tylko w polityce ,czy wymiarze sprawiedliwości.Niestety to dość powszechne.
od 2014 roku z tego raju zafundowanego takimi "dubiletami" wyjechało ponad 10 mln obywateli (nie wszyscy tam wbrew pozorom uważają się za "ukraińców") a ten worek z odchodami ma czelność zaniżać statystyki i celowo zahaczać o rok 2010
Jeżeli pytamy o sojusznika to najpierw określamy czy jest on sojusznikiem gospodarczym czy militarnym. 2. Określamy sojusz względem przeciwnika. Rosja? Trzeba to napisać. 3. W sondażu były podane jakie możliwości udzielenia odpowiedzi ? Te trzy tylko czy wybrano 3 spośród np 100 ? Sojusznik musi mieć porównywalny potencjał lub byś słabszy. Mocniejszy sojusznik prawie zawsze nas poświęci dla swoich interesów. Naszym sojusznikiem powinna być europa środkowa. Bardziej wąsko grupa wyszehradzka, tzw pribaltika i można zastanowić się w pewnych sytuacjach ad ukraina.....
Amerykanie zapomnieli zdaje się tej starej prawdy, że kto mieczem wojuje od miecza ginie (Afganistan niczego ich nie nauczył). Popierając demony banderyzmu na Ukrainie nie wzięli pod uwagę tego, że z czasem mogą obrócić się przeciwko nim. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, że we właściwy sobie sposób nacjonaliści protestują przeciwko możliwości masowej wyprzedaży ziemi za bezcen.
Rotary Club'y to przedsionek masonerii a ta, patriotyzm ma daleko w (...).
oczywiście, Rosja to gołąbki pokoju które ciągle atakowane są ze wszystkich stron, a to Gruzja napadła na biedną Rosję, a to Ukraina, biedni poszkodowani Rosjanie...
Zainteresowanym tematyką poruszoną w artykule polecam: Ross Douthat "Zmienić Kościół. Papież Franciszek i przyszłość katolicyzmu."
do @jazmig: 100/100.
Poszerzyć zapisy ustawy o odstrzał ekodebili i będzie po problemie.
Ockneli się w ostatniej chwili. Brawo. Pytanie kto to forsuje i co z tego ma. Dla mnie to jest skandal, że coś takiego wogóle przeszło na taki etap.
Bardzo celny komentarz. Popieram.
Głównym inicjatorem odbudowy zniszczonego podczas II WS pomnika Orląt Przemyskich był śp. Stanisław Żółkiewicz prezes Stowarzyszenia Pamięci Orląt Przemyskich. Niestety ale na uroczystości odsłonięcia odbudowanego w nowej lokalizacji pomnika Orląt Przemyskich w 1994 r nie było żadnego z biskupów z kurii przemyskiej: "ze zdziwieniem spotkała się postawa abp. J. Michalika, który na skutek nie najlepszego zdania o Stowarzyszeniu Pamięci Orląt Przemyskich, nie pojawił się pod pomnikiem. Musiał go poświęcić kapelan wojskowy A. Gut. Ludzie uczestniczący w uroczystości zastanawiali się czy biskup obraził się na przewodniczącego Żółkiewicza, czy na Orlęta?"
Historia pomnika Orląt Przemyskich
http://www2.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/pomnik_orlat/pom.html
Ukraińcom tak przeszkadzał ten pomnik, że podczas II WS starali się usilnie u władz niemieckich o jego zburzenie. Jednak zarówno niemieckie władze miasta jak i GG były temu przeciwne , dopiero ukraińskie starania w samym Berlinie przyniosły efekt i uzyskano zgodę na jego rozbiórkę:
"Nacjonaliści ukraińscy podjęli w roku 1939 nieudaną próbę wysadzenia "Pomnika Orląt" . Z tych samych kręgów wyszły starania, czynione w okresie okupacji niemieckiej u władz Przemyśla a także w Berlinie , o zburzenie pomnika. Po uzyskaniu zgody , rozbiórki pomnika dokonał (latem 1940 roku) Józef Pajdasz - Ukrainiec, skazany za ten czyn i współpracę z Niemcami, wyrokiem sądu w 1946 roku , na 6 lat więzienia."
Mając do wyboru Chiny, albo USA, należy oczywiście wybrać Chiny. Kitajce wyprzedzają USA w coraz większej liczbie dziedzin. Jak chodzi o urządzenia dla telefonii komórkowej, chińskie firmy znacznie wyprzedzają resztę świata. W amerykańskich uniwersytetach ważniejszy jest stosunek do homosiów, niż wiedza. Dlatego należy dać sobie spokój z tym coraz bardziej zacofanym państwem.
W niebie nie ma demokracji. Albo demokracja, albo chrześcijaństwo. Jedno wyklucza drugie.
Niech ci, którzy potrzebują taniej siły roboczej, przeniosą swoje biznesy na Ukrainę. Ukraińcy nie są potrzebni Polsce, lecz marnym biznesmenom, którzy zamiast uczciwie płacić Polaków, sprowadzają do Polski tanich niewykształconych robotników skąd się da. Należy odwrócić ten trend, niech ci janusze biznesu przeniosą swoje wspaniałe firmy do krajów, gdzie jest tania siła robocza.
Całkiem po prostu, TK powinien orzekać o zgodności przepisów unijnych z polską konstytucją. Izba Pracy SN orzeka o nieprawomocności Izby Dyscyplinarnej, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by ta druga uznała za nieprawomocne orzeczenie tej pierwszej.
U nas jest tak samo, jak chodzi o statystyki przestępczości Ukraińców. A będzie jeszcze gorzej, gdy przybędzie muzułmanów sprowadzanych do pracy w Polsce.
skoro już wiadomo że statystyki były "kamuflowane", to może czas opublikować pierwotne teksty? :) .... czy to była by już "mowa nienawiści"? :)
Na szczęście dla nas Ukraińcy nie zobaczą tych $250mld... Chiny zrobią raczej wrogie przejęcie - techniczno personalne.
Powinniśmy zatrudnić pozostałych u nas...
Taki biskup, udzielny księciunio, to przecież władca feudalny, a tu jakaś demokracja ma mu bruździć! Apage, Satanas!!!
Banda hipokrytów! Ziemię by chcieli wykupić, a tu ktoś protestuje? Dziwne, że zarzut o tzw. antysemityzm jeszcze nie padł!
A ilu Polaków jest przeciwnych reklamom środków na zaparcia i tym podobne (szczególnie w trakcie posiłków)?
Ktoś zapytał?
A kiedy ktoś poruszy sprawy ofiar głodu wywoływanego przez brytyjczyków?
Irlandia, Iran, Bengal, za każdym razem całe miliony ofiar!!!
https://opinie.wp.pl/kleska-glodu-w-bengalu-podczas-ii-wojny-swiatowej-6126039544506497a
https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/305039930-Ziemniaczana-apokalipsa-Milion-ofiar-glodu-w-Irlandii.html
https://wolnemedia.net/ofiary-glodu-w-iranie-wywolanego-przez-brytyjczykow/
Warto dodać, że owszem, to choroby zabiły całe rzesze rdzennych Amerykanów, ale kto im celowo dostarczał koce zarażone ospą?!?
"Epidemia ospy zapisała się w historii jako ta, która ułatwiła Europejczykom podbój Ameryki. Jako broń biologiczna została użyta celowo. Jej nośnikami były koce i chustki, które – po użyciu przez osoby zarażone – były podrzucane Indianom atakującym kolonizatorów w pobliżu Fortu Pitt w Pensylwanii."
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/najgorsze-epidemie-w-dziejach-ludzkosci/zsn1cfw
Ukraina i demokracja to dwie sprzeczności.
200 osób,reszta przeglądała w tym czasie oferty promocyjne Biedronki lub Lidla bo to przecież najważniejsze.Żal tych Orląt które umierały za Ojczyznę a współcześni zwłaszcza młodzież nie potrafią tego uszanować.
Przemyślanie brawo dla Was .
Podziękowania Prezydentowi Przemyśla.
Na idiotów od wielu dziesiątków czy setek lat wychodzą Modzelewskie itp elity, niszcząc kraj i dobrostan Polaków, w zniewoleniu ich utrzymując
Przemyślanie powinni rozpropagować tą jakże zacną inicjatywę. Przy większej jej świadomości liczba uczestników była by zwielokrotniona!
Ukraina dostała od USA 300 mln $ pomocy wojskowej. Ile dostała Polska, wg Dudy i innych pis od Naszego Strategicznego Sojusznika?!!!
A co na to sq()y z tzw. komisji PE? Pałowanie tysięcy Francuzów jest ok, zaś próba przywołania "nadzwyczajnej kasty" w tzw. III RP do pełnienia jej konstytucyjnej roli to totalitaryzm?!!
Karykatura bardzo celna, niektóre analogie same się narzucają.
Wprawdzie nie jestem zwolennikiem Usraela, ale tu idzie o udokumentowane i systematyczne ludobójstwo dokonane w okreslonym krótkim czasie. Myslac kategoriami Erdogana, trudno bedzie znalezc bardziej ludobójcze panstwo niz terror Seldzuków.
do @jaro7: Polskie MSZ co najwyżej przemilczy cały ten skandal. Na żadne potępienie tego bander-nazisty się nie zdobędzie, bo to by mogło urazić jego faszyzujących ziomali (nie mylić z normalnymi Ukraińcami).
Lewak u władzy to kłopot dla kraju.
"Przywrócenie dyplomaty do pracy nakazał ukraiński sąd, który nie dopatrzył się w jego działaniach niczego nagannego." i to jest w tym "najzabawniejsze",może im polskie MSZ okulary podeśle lub ksiązki z historii to może wtedy zobaczą.
A ile licza bandy antify,to już cicho.U nich jak u nas ściga sie prawicowców czy patriotów oczywiście pod pozorem jak i u nas "walki z mowa nienawiści,faszyzmem,nazizmem,ksnofobią,rasizmem" itp pierdoły.
Ameryki nie odkrył,ale jak na propisowca odważnie powiedział,pewnie będą konsekwencje.
Szef Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych gen. dyw. Sławomir Wojciechowski
"– Od samego początku mówiłem, że polscy podatnicy, zapłacą za amerykańską iluzoryczną obecność wojskową w Polsce jak za zboże, hamując finansowanie rozwoju własnej armii, osłabiając ją i uzależniając od innych. Wojska USA w Polsce, to nie jest dowód partnerstwa, ale naszego wasalizmu i słabości – stwierdził gen. dyw. Sławomir Wojciechowski.
Według generała „gdyby Amerykanie traktowali nas jako partnera, a nie wasala, to od lat dostawalibyśmy duże wsparcie finansowe na zbrojenie własnej armii i dostęp do zaawansowanych technologii militarnych. Obce wojska na polskim terytorium w czasie pokoju zawsze powinny być okazją raczej do zadumy nad słabością i zależnością od innych, niż do radości”.
Putin, Erdogan, trochę Macron, reszta to marionetki
Patrząc na załączoną mapę Krym nie jest ukraiński i nie jest rosyjski. Czyj zatem? Czyżby Polski, gdyż Polska nigdy nie uzna aneksji Krymu. Gdyby tak miało być, to proszę jeszcze o piękną Odessę.
oko za oko, nie ma co kałbojom popuszczać
To jak Polska będzie wypowiadać się o Rosji zależy wyłącznie od USA, gdyż nasza niepodległość przypomina niepodległość z okresu komuny. No może wtedy byliśmy bardziej niezależni.
Biedni ludzie którzy kompletnie nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi, a Duda to taki typ człowieka, że osobiście lepiej się czuje, że może sobie pochodzić po białym domu i to są jego ambicje.
Pan profesor był uprzejmy powiedzieć to, co na tym portalu wielu Polaków pisze od lat. Szkoda, że pewnie zostanie przemilczany przez główny ściek medialny. Być może szerokie rozpropagowanie jego opinii ruszyło by mózgami lemingów biegających od promocji do promocji w Biedronce czy innym Lidlu a interesujących się losem swojego kraju jak zeszłorocznym śniegiem.