I tak, proszę państwa, wygląda straszna i prawdziwa wojna. A tymczasem:
1. Od przemocy domowej przez pierwsze 9 miesięcy na Ukrainie zginęło 777 osób wśród nich - 305 dzieci.
2. Od zanieczyszczenia środowiska na Ukrainie co roku umiera 57 258 osób
3. W 2017 na Ukrainie w wypadkach drogowych zginęło 4529 osób
Ale nic, najważniesze to kupować amerykańską broń.
Wielu wolnościowców nie zagłosuje na Bosaka, ze względu na jego mocno lewicowe wypowiedzi ws. gospodarki. Braun byłby do przyjęcia dla wszystkich. Natomiast Dziambor to gówniarz.
Dziambor to gówniarz. Było jasne, że on z Bosakiem nie wygra, dlatego JKM i Berkowicz słusznie przekazali swoje głosy na Brauna, który jest do przyjęcia przez obie strony Konfederacji. Dziambor doprowadzając do wyboru Bosaka zaszkodził Konfederacji, ponieważ Bosak jest najsłabszy z całej trójki i jest łatwy do atakowania za przeszłość.
Oby tylko PiSuary jakiegoś babola nie strzeliły, np. w stylu ponownego kontraktu na buble Caracal. Właściwie oczekiwałbym od żabojadów lepszego traktowania polskich firm działających we Francji oraz zmiany zapisów o pracownikach delegowanych w transporcie. Cóż... pomarzyć każdemu wolno.
Napisz dlaczego? Ciekawe to - zatargi osobiste? Ja uważam, że doskonale się stało. JKM potknął sie o własne kapcie :) dzięki temu kandydatem na prezydenta nie będzie mój ulubiony kaznodzieja (to nie żart - jako agnostyk niesłychanie szanuję Brauna), a bardzo ogarnięty, wszechstronny patriota, który jest w stanie wygrać walkę w studiu z kilkoma wrogimi osobnikami włączając "redaktora" prowadzącego. Podziel się swoimi opiniami, albo sie od nich powstrzymaj. Z symbpatią proszę :) Pozdrawiam (też szczerze)
Dziambor to mądry człowiek - teraz jestem tego pewien. Cieszę się, że prawybory wygrał Bosak. Daje to Konfederacji szanse na przebicie się z Patriotycznym i Wolnościowym przekazem do najszerszej grupy Polaków.
Czy nie zwiększy to ilości dzieci potrąconych przez samochody? W ramach "ochrony"... krajobrazu? Miejskiego? Wychowałem się w Warszawie, a mieszkam na wsi i tego nie zmienię... międzyinnymi z przywiązania do krajobrazu.
Mam już nawet propozycję nazwy dla tego centrum dokumentów: Rosyjskie Muzeum Technik Podrabiania Źródeł i Dezinformacji Sowieckiej, w skrócie ROSMTEPOŹRiDESOW. Kremlowi powinno się spodobać, nazwa jest odpowiednio długa (aż 7 wyrazów!) i skrót -w których towarzysze ze wschodu tak się lubują - przekozacki.
Mieli szansę uświadomić sobie, że to na ich barkach stoi odpowiedzialność, by już nigdy coś podobnego się nie powtórzyło. Właśnie, dlatego obchody powinny odbywać się w Auschwitz w Polsce, a nie w Jerozolimie – mówi szef fundacji From the Depths. Instytut, Yad Vashem, oficjalny organizator 5. Światowego Forum Holocaustu, poinformował, że tylko przedstawiciele USA, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec będą przemawiać na uroczystości upamiętniającej wyzwolenie Auschwitz. Zaproszenie do Jerozolimy otrzymał również prezydent Andrzej Duda. Przywódca Polski nie poleci jednak na uroczystość, która odbędzie się 23 stycznia w Jerozolimie 75 rocznica, o czym poinformował oficjalnie w zeszłym tygodniu i ma się szacunek za to. Przypomnijmy, że Andrzej Duda i Polacy będą uczestniczyć w obchodach wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, które 27 stycznia odbędą się w Oświęcimiu. I powinien prezydent Duda nie wpuszczać Żydów do Polaki z Jerozolimy i żadnych z poza granic Polski, bo uroczystość powinna być w Polsce, bo obozy Auschwitz-Birkenau są w Polsce a nie w Jerozolimie. I teraz zależy od rządu Polskiego, jaki mają szacunek do siebie i poszanowanie jak by wpuścili Żydów do Polski, na jaką bądź wycieczkę czy wczasy jak nie szanują nas to wara od Polski i zamknąć granice dla Żydostwa nie z Polski. Bo jak wpuszczą to ja sam Polak będę nasz rząd Polski nie szanował i nie dam im honoru tylko ich sam będę opluwał tak jak to robią inne kraje. Bo z tej uroczystości sami Amerykanie się śmieją z Polaków i naszego rządu nie mówiąc o innych krajach, że zrobili sobie pośmiewisko na cały świat z Polski Żydzi z Jerozolimy. A teraz naród Polski czeka, co postąpi rząd Polski i będzie patrzał na jego poczynania czy dalej będzie Żydów całował po dupie i przepraszał, że żyją.
Pan Makron powie Trumpowi: sikałem panu na wycieraczkę od czasu do czasu ale kontrola nad kopalniami uranu za czyjeś pieniądze jest dla Francji kluczową sprawą. Niech Pan będzie grzecznym jeleniem i pokryje koszty ochrony naszych
francuskich interesów.
A to prawda, że na obchody do Izraela USA wysyłka wiceprezydenta, a do nas sekretarza skarbu (skarbu ciekawe) jeżeli tak to sami sobie przeczą i nas rozgrywają jak głupie dzieci tzn. rządzących bo takie naiwniaki jak Szczerski dają się nabierać na te gierki.
Wiarygodność tych "dokumentów" jest taka jak całego KGB i GRU razem wziętych. Ta perfidna kamapnia oszczerstw na długo wybije z głów Polakom resztki sympatii do Rosji.
Wielu Rosjan uwaza, ze nie trzeba bylo od razu wyzwalac Polski od Hitlera.
Polski nie bylo, byla niemiecka Generalna Gubernia. Krematoria w obozach koncentracyjnych pracowaly 7/24, katownie Gestapo na okraglo itd.
Polexit – a czemu nie?
https://www.magnapolonia.org/polexit-a-czemu-nie/
Dyskusja na ten temat powinna być, co wcale nie musi przesądzać o wyjściu Polski z UE. Ale to normalne, że daną umowę czy układ akceptujemy gdy jest to dla nas korzystne a jak szkodliwe, to z danej umowy rezygnujemy i w pokoju się rozstajemy.
poczytajcie sobie przez google translate https://www.corriere.it/esteri/19_novembre_10/marines-selfie-volo-collisione-giappone-si-rischia-altro-cermis-9864182e-03b9-11ea-a09d-144c1806035c.shtml
https://en.wikipedia.org/wiki/Cavalese_cable_car_disaster_%281998%29
I tak, proszę państwa, wygląda straszna i prawdziwa wojna. A tymczasem:
1. Od przemocy domowej przez pierwsze 9 miesięcy na Ukrainie zginęło 777 osób wśród nich - 305 dzieci.
2. Od zanieczyszczenia środowiska na Ukrainie co roku umiera 57 258 osób
3. W 2017 na Ukrainie w wypadkach drogowych zginęło 4529 osób
Ale nic, najważniesze to kupować amerykańską broń.
Jezu....żeby tylko nie wziął ze sobą małżonki.
Po co powtarzacie propagandową szmatę banderowską?
Wielu wolnościowców nie zagłosuje na Bosaka, ze względu na jego mocno lewicowe wypowiedzi ws. gospodarki. Braun byłby do przyjęcia dla wszystkich. Natomiast Dziambor to gówniarz.
Dziambor to gówniarz. Było jasne, że on z Bosakiem nie wygra, dlatego JKM i Berkowicz słusznie przekazali swoje głosy na Brauna, który jest do przyjęcia przez obie strony Konfederacji. Dziambor doprowadzając do wyboru Bosaka zaszkodził Konfederacji, ponieważ Bosak jest najsłabszy z całej trójki i jest łatwy do atakowania za przeszłość.
Mylisz się dwukrotnie.
Oby tylko PiSuary jakiegoś babola nie strzeliły, np. w stylu ponownego kontraktu na buble Caracal. Właściwie oczekiwałbym od żabojadów lepszego traktowania polskich firm działających we Francji oraz zmiany zapisów o pracownikach delegowanych w transporcie. Cóż... pomarzyć każdemu wolno.
"W akcie zemsty" Co toi za banialuki (przepraszam autora). Może po prostu Dziambor jest z Liberałów najmądrzejszy?
Napisz dlaczego? Ciekawe to - zatargi osobiste? Ja uważam, że doskonale się stało. JKM potknął sie o własne kapcie :) dzięki temu kandydatem na prezydenta nie będzie mój ulubiony kaznodzieja (to nie żart - jako agnostyk niesłychanie szanuję Brauna), a bardzo ogarnięty, wszechstronny patriota, który jest w stanie wygrać walkę w studiu z kilkoma wrogimi osobnikami włączając "redaktora" prowadzącego. Podziel się swoimi opiniami, albo sie od nich powstrzymaj. Z symbpatią proszę :) Pozdrawiam (też szczerze)
Odbił - ...oczywiście
A to czemu? Odił Ci dziewczynę?
Dziambor to mądry człowiek - teraz jestem tego pewien. Cieszę się, że prawybory wygrał Bosak. Daje to Konfederacji szanse na przebicie się z Patriotycznym i Wolnościowym przekazem do najszerszej grupy Polaków.
Piękne! :)
Czy nie zwiększy to ilości dzieci potrąconych przez samochody? W ramach "ochrony"... krajobrazu? Miejskiego? Wychowałem się w Warszawie, a mieszkam na wsi i tego nie zmienię... międzyinnymi z przywiązania do krajobrazu.
tak samo wyzwalało Polskę SS jak i NKWD - podobnie wermacht jak i armia czerwona, parszywy bolszewicki łgarzu.
Януш один два три - napiszę grzecznie: zamknij parzywą, zakłamaną, bolszewicką mordę! :) miłego wieczoru.
Nie zagłosuję na bosaka,
Wolę głosować w kapciach.
Na bosaka, ale w ostrogach!
Sorry chłopaki, ale ja na Bosaka nie zagłosuję. Mimo dużej sympatii dla całego ugrupowania.
Czyli chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle.
Mam już nawet propozycję nazwy dla tego centrum dokumentów: Rosyjskie Muzeum Technik Podrabiania Źródeł i Dezinformacji Sowieckiej, w skrócie ROSMTEPOŹRiDESOW. Kremlowi powinno się spodobać, nazwa jest odpowiednio długa (aż 7 wyrazów!) i skrót -w których towarzysze ze wschodu tak się lubują - przekozacki.
Nawet w takich drobnych sprawach musimy się pytać USA? Ale niepodległość.
Puin i CASTING na następcę CARA https://youtu.be/3b-5G7hHK90
Mieli szansę uświadomić sobie, że to na ich barkach stoi odpowiedzialność, by już nigdy coś podobnego się nie powtórzyło. Właśnie, dlatego obchody powinny odbywać się w Auschwitz w Polsce, a nie w Jerozolimie – mówi szef fundacji From the Depths. Instytut, Yad Vashem, oficjalny organizator 5. Światowego Forum Holocaustu, poinformował, że tylko przedstawiciele USA, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec będą przemawiać na uroczystości upamiętniającej wyzwolenie Auschwitz. Zaproszenie do Jerozolimy otrzymał również prezydent Andrzej Duda. Przywódca Polski nie poleci jednak na uroczystość, która odbędzie się 23 stycznia w Jerozolimie 75 rocznica, o czym poinformował oficjalnie w zeszłym tygodniu i ma się szacunek za to. Przypomnijmy, że Andrzej Duda i Polacy będą uczestniczyć w obchodach wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, które 27 stycznia odbędą się w Oświęcimiu. I powinien prezydent Duda nie wpuszczać Żydów do Polaki z Jerozolimy i żadnych z poza granic Polski, bo uroczystość powinna być w Polsce, bo obozy Auschwitz-Birkenau są w Polsce a nie w Jerozolimie. I teraz zależy od rządu Polskiego, jaki mają szacunek do siebie i poszanowanie jak by wpuścili Żydów do Polski, na jaką bądź wycieczkę czy wczasy jak nie szanują nas to wara od Polski i zamknąć granice dla Żydostwa nie z Polski. Bo jak wpuszczą to ja sam Polak będę nasz rząd Polski nie szanował i nie dam im honoru tylko ich sam będę opluwał tak jak to robią inne kraje. Bo z tej uroczystości sami Amerykanie się śmieją z Polaków i naszego rządu nie mówiąc o innych krajach, że zrobili sobie pośmiewisko na cały świat z Polski Żydzi z Jerozolimy. A teraz naród Polski czeka, co postąpi rząd Polski i będzie patrzał na jego poczynania czy dalej będzie Żydów całował po dupie i przepraszał, że żyją.
Pan Makron powie Trumpowi: sikałem panu na wycieraczkę od czasu do czasu ale kontrola nad kopalniami uranu za czyjeś pieniądze jest dla Francji kluczową sprawą. Niech Pan będzie grzecznym jeleniem i pokryje koszty ochrony naszych
francuskich interesów.
Onet ,Berliński przyjaciel Polski ma wysoką wiarygodność. Rozumiem ,że redakcja chce dorównać? Pan Biernacki zaś oficjalnie potwierdzi tą informację?
Bajkopisarstwo godne szacunku, unijne dane na ten są lekko podrasowane.
Antybiotyki kupowane w Polsce i przewożone z Ukrainy jadą na zachód .
"Trump’s America Is Worse Than Orwell’s ‘1984’" https://www.thenation.com/article/donald-trump-george-orwell-1984/
Putin zabiera BANANA polino-parlamentarzystom https://youtu.be/M4E6j7tn3t8
Brawo !
nie "ukraińskie władze" tylko Amerykanie którzy tymi "władzami" sterują
A to prawda, że na obchody do Izraela USA wysyłka wiceprezydenta, a do nas sekretarza skarbu (skarbu ciekawe) jeżeli tak to sami sobie przeczą i nas rozgrywają jak głupie dzieci tzn. rządzących bo takie naiwniaki jak Szczerski dają się nabierać na te gierki.
Racja. Oni OK. Lepiej niz dlugopis hehehe
putin = ruski Wałęsa...
Biedak nie zauważył ,że Polska wypowiedziała kontrakt gazowy z Moskwą. Kolejna ściema?
Pan z USA nie pozwolił pieskowi pojechać do Jeruszalajm ?
Was Stjepan B. ucza historii PIS, ze wyzwalalo polske Gestapo z OUN-UPA
PIS sie pojawil hehehe
Polske wyzwolili banderowcy z SS GALIZIEN z Niemcami
Wiarygodność tych "dokumentów" jest taka jak całego KGB i GRU razem wziętych. Ta perfidna kamapnia oszczerstw na długo wybije z głów Polakom resztki sympatii do Rosji.
Was dziwnej historii uczą wania.
Wielu Rosjan uwaza, ze nie trzeba bylo od razu wyzwalac Polski od Hitlera.
Polski nie bylo, byla niemiecka Generalna Gubernia. Krematoria w obozach koncentracyjnych pracowaly 7/24, katownie Gestapo na okraglo itd.
Weszli by na "pusta" ziemie
Bo to czerwone skurwysyny są i były...
Polexit – a czemu nie?
https://www.magnapolonia.org/polexit-a-czemu-nie/
Dyskusja na ten temat powinna być, co wcale nie musi przesądzać o wyjściu Polski z UE. Ale to normalne, że daną umowę czy układ akceptujemy gdy jest to dla nas korzystne a jak szkodliwe, to z danej umowy rezygnujemy i w pokoju się rozstajemy.
Rosja tego nie slucha.
Problem jest w USA czy Izraelu, tam wierza Rosji.
Jeszcze Polska nie zginęła póki żyją Węgrzy
Wstrząs mózgu od srania ze strachu? Dziwnie ci jankesi skonstruowani :)
Radio Erewań podaje, że rozmnożył się poprzez fragmentację plechy i teraz jest rój 10 satelitów-dzieci
no ciekawe co zrobi polski (nie)rząd, sprywatyzuje polskie szkoły na Ukrainie? czy będą szmatami jak dotychczas?
pierdoli. usraina przez USA (i ich wasala Polskę) jest taranem na Rosję. Banderowcy będą zdychać na wschodzie do końca historii
poczytajcie sobie przez google translate https://www.corriere.it/esteri/19_novembre_10/marines-selfie-volo-collisione-giappone-si-rischia-altro-cermis-9864182e-03b9-11ea-a09d-144c1806035c.shtml
https://en.wikipedia.org/wiki/Cavalese_cable_car_disaster_%281998%29
szkoda że do szpitala a nie na cmentarz