To jest nawet zabawne, Turcja zestrzeliwując rosyjski samolot zerwała traktat graniczny z Moskwą i granica pomiędzy Turcją ,a Armenią i Azerbejdżanem jest
z punktu widzenia Rosjan kwestią otwartą.
Morosi znowu sprowadzą Duerte na ziemię. Filipiny przyzwyczajone do parasola
USA nie potrafią samodzielnie ograniczyć działąń islamistów. W czasie trwania wojny o usunięcie Trumpa w Senacie będzie jeszcze niejedna rezolucja tego ciała utrudniająca politykę zagraniczną USA.
Norwedzy oskarżają Rosję, że zakłócała ich okrętom GPS i z tego powodu jeden z okrętów uderzył w nabrzeże. Ale wiadomo, że gdy jankesi wystrzelili blisko 100 tomahawków w stronę Syrii, w cele trafiło 6-8, kilka rozbiło się w Syrii, a reszta utonęła w morzu. Strzelano z odległości 2000 km. Wygląda na to, że Rosjanie skutecznie zakłócili systemy orientacji przestrzennej tych rakiet.
Kaczyński jest głupi i już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Rosja weszła do Syrii i zaatakowała kalifat daesh, z którym nie potrafiły sobie poradzić państwa NATO z USA na czele. Dzisiaj po kalifacie nie ma śladu. Jak widać, Rosja atakuje tam, gdzie ma w tym interes, a nie tam, gdzie widzi słabość.
Kaczyński utknął mentalnie w XX wieku i pcha Polskę w szkodliwym dla niej kierunku. Finansuje banderowców, Żydów w Polsce, jest lokajem Izraela oraz USA. Jest to dla Polski wysoce szkodliwe.
USA nie potrafiły pokonać kalifatu ISIS, a Rosja zrobiła to błyskawicznie współpracując z syryjską armią. Dopóki nie pojawiły się tam rosyjskie wojska i samoloty, kalifat się rozrastał, a obecnie on już nie istnieje i to nie USA go zlikwidowały, lecz Syryjczycy, dzięki pomocy Rosji.
Jak chodzi o Ukrainę, to jej wschodnia część chce wrócić do Rosji. Wyczyny banderowców skutecznie wyleczyły wschód z wszelkich śladów ukraińskości. Większość mieszkańców poparłaby powrót, ale moim zdaniem Rosja nie chce tych ziem w swoim składzie i zadowoli się utworzeniem z nich nowego państwa.
"Rosja, jak i USA nie tolerowałyby sytuacji, w której jakieś państwo sąsiednie prowadzi taką politykę zagraniczną, jaką tylko pragnie." - twierdzi J.Mearsheimer. To prawda, taka jest rzeczywistość ale z drugiej strony te mniejsze państwa nie ustają w dążeniu do suwerennych decyzji i stąd ciągłe zarzewie nie kończącego się konfliktu. Ponadto Pan J.Mearsheimer przecenia potęgę i możliwości Rosji.
tia... ciekawe. Złapali jednego łebka, który dziwnym trafem jest odpowiedzialny za wszystkie profanacje z ostatnich kilku lat. Ciekawe, czym tak naprawdę podpadł \upadlińskiej bezpiece.
A po co nam sojusz panie gowin z izraelem? jakie mamy mieć z tego korzyści(jak do tej pory widzę tylko STRATY).Jak można kogoś uważać za sojusznika kto non stop pluje nam w twarz(dla pana to deszcz pada).Mnie przeraża głupota,zaprzaństwo,dyplomatolizm polityków.
W koncu PIS musi rozliczyc wiarygodnie (do sprawdzenia sens tych niby dotacji np Niemcy wplacaja najwiecej, gdyz wydaja w b DDR w bylych Prusach a czesc na wlasne interesy w Polsce.
Czy Pan jest Żydem Panie Gowin ???
To Polska wymaga szczególnej ochrony Panie Gowin !!!
Czy Polsce naprawdę jest potrzebny jakiś "sojusz" z tym bliskowschodnim awanturnikiem uwikłanym w konflikty z całym światem arabskim i perskim ???
W których to konfliktach co tydzień giną ludzie (Palestyńczycy) zabijani przez tych Żydów.
Nawet jeśli to terroryści finansowani przez np. Iran, to czy Polsce naprawdę potrzebny jest taki "sojusznik" ???. W dodatku w sytuacji kiedy od dziesiecioleci żydowskie lobby na całym świecie biczuje nasz kraj i naród o jakiś mityczny "antysemityzm" i "współudział w holokauście".
Czy to nam naprawdę potrzebne ????, wkładać ręce w czyjeś brudy ???
Czy my naprawdę potrzebujemy na naszych ulicach (kamienice to wiadomo czyje) arabskich terrorystów samobójców ???
Umiesz pan chociaż uzasadnić swoje teorie? Na jakiej podstawie twierdzisz pan, że Polska i Izrael to geopolityczni sojusznicy? Dlaczego powinniśmy solidaryzować się z Izraelem? Jeśli nie potrafisz pan uzasadnić tego, to przynajmniej zamknij pan jadaczkę i przestań szkodzić Polsce.
W artykule nie zwrocono uwagi na najwazniejsze, ze ta grupe wg naszego starego (18 Wiek) nazewnictwa mozna nazwac spoldzielcza.
Sa tak zorganizowani, iz dostaja najtansze, nieopodatkowane kredyty dlugoterminowe - zewnetrzne bez obciazen krajowych (np u nas sa na 10 % + ukryte koszty).
Kazdy sklep korzysta z lokalnych zrodel zyskow............................
Moim zdaniem nalezy ich podziwiac i uczyc sie, gdyz dzialaja w systemach likwidacji zasad spoldzielczosci - w Polsce likwiduje PIS np w rolnictwie, budownictwie szczegolnie mieszkaniowym - tak samo przejmuje lokalne zyski jak Lotos.
Nadzieja jest w rozwoju Konfederacji, jako zwiazku Federacji np Kupieckich - ma juz oparcie w kilku mln Polakow - obywateli Polski. Nadzieja jest w edukacji konsumentow, wyborcow, drobnego handlu.
Wlasnie ten artykul jest przykladem, ze internet nie pomaga nawet dziennikarzom!
Zawsze w planach jest ble ble ble a jak przyjdzie do szczegolow to klapa, przy rachunkach jest juz splukiwanie - narodowa cecha.
Cytat "Otwarte pozostaje pytanie, co Rosja dostanie w zamian za uwolnienie izraelskiej turystyki" jeżeli autora artykułu to interesuje to pojawiła się taka informacja;
https://zona.media/news/2020/01/22/naama-podvorje
Gowin - gnido - Polska wymaga szczególnej ochrony całego Narodu Polskiego i twoim PSIM obowiązkiem jest o to walczyć każdego dnia w Polsce i za granicą.
Ale skoro jesteś dupowłazem państewka, które nie sprowokowane upokarza Polskę na arenie międzynarodowej, to najlepiej tam wyjedź i już nie wracaj.
Mosze Kantor stwierdził że oferowano Prezydentowi R. P. Andrzejowi Dudzie MOŻLIWOŚĆ zabrania głosu dzień wcześniej. Po jego przyjeździe do Izraela Żydzi zadecydowaliby,
kiedy i gdzie może zabrać głos: (np. w sraczyku lub na pustyni Negew).
A tak Prezydent R.P. Andrzej Duda połamał ruskim i izraelitom cały ich scenariusz.
Powinien się nazywać Europejski Bank Kolonialny. Z polskiego handlu wiele już nie zostało. Zdeptali nas w zarodku (a przecież od handlu powstaje reszta - lekki, a potem ciężki przemysł, bo jest najprostrzy). W latach 90-tych/2000 około 500 000 sklepikarzy poszło na bruk. Przetrwała garstka. Zrobili z nas kolonie do której eksportują swoje towary niszcząc lokalny przemysł. I nawet tego niezauwarzamy idąc z aplikacji lidla na zakupy. Tylko niech się później ludzie nie dziwią, że wszystko mamy marne, od służby zdrowia, po sport. Bo pieniądze na drzewach nie rosną.
Trybunał Norymberski nie jest źródłem wiedzy historycznej. Jego wyroki dotyczą niektórych zbrodniarzy, ale nie wszystkich, bo tam powinien być sądzony Stalin i Mołotow, za rozpoczęcie wojny z Polską, co doprowadziło do wojny w całej Europie.
Te tysiąclecia wspólnych losów w Polin, jak chce Prezydent A.Duda, nie najlepiej się kończyły dla Polski i Polaków czego dowodem dziś propaganda polskich zbrodni przez medialnie silne środowiska żydowskie. Wietrzą interes, tylko nie ma kto im kudłów z brody powyrywać. Może Palestyna i Iran? (Ustawa 447)
Януш один два три - ten artykuł jest o nieuctwie i łgarstwach żydów podczes ich wczorajszej hucpy w Jad Vashem. Jeśli tak słabo czytasz po Polsku, że nie zrozumiałeś - to nie komentuj.
Януш один два три - bełkoczesz. Akurat dobrze, że Juda nie pojechał. PiS upokorzył i pozwalał innym na upokarzanie Polski już zbyt wiele razy. Ten jeden raz postąpili słusznie. A co pitoli ukraiński aktorzyna o żydowskich korzeniach... kogo to obchodzi?
Януш один два три - łżesz moskiewska świnio - twoi bolszewicy zawarli ze szkopami traktat w Rapallo zaraz po I WŚ - który umożliwił niemcom na szkolenie wojsk pancernych i lotniczych na sowieckich poligonach (zakazane Traktatem Wersalskim), potem ten traktat był wiele razy odnawiany (między innymi w Berlinie, bodaj w 1926). Dojscie Hitlera do władzy na krótko ochłodziło wasze bliskie relacje ze szkopami, ale nie dlatego, że to twoi Sowieci nie chcieli, tylko Hitler was olał. Jednak paktu Ribentrop-Mołotow chyba nie przemilczysz? Podzieliliście między siebie większość Europy. Warte siebie parszywe totalitaryzmy... "wyzwoliciele".
"Do tak niesprawiedliwej oceny genezy II wojny światowej Polska, jako najbardziej zajadły antagonista Rosji, wniosła znaczny wkład, a teraz płacze jaka Rosja niesprawiedliwa" Роман, не ври, как паршивая собака. Polska nie miała nigdy na celu unicestwienie Rosji. Za to Państwo Moskiewskie od kiedy uwolniło się od okupacji tatarskiej, aż do dziś robi wszystko, żeby Polskę zniczyć, lub maksymalnie osłabić, a narody znajdujące się między Moskwą i Polską zniewolić.
To jest nawet zabawne, Turcja zestrzeliwując rosyjski samolot zerwała traktat graniczny z Moskwą i granica pomiędzy Turcją ,a Armenią i Azerbejdżanem jest
z punktu widzenia Rosjan kwestią otwartą.
Morosi znowu sprowadzą Duerte na ziemię. Filipiny przyzwyczajone do parasola
USA nie potrafią samodzielnie ograniczyć działąń islamistów. W czasie trwania wojny o usunięcie Trumpa w Senacie będzie jeszcze niejedna rezolucja tego ciała utrudniająca politykę zagraniczną USA.
Klasyczny amerykański demokrata z zaplecza Obamy.
Norwedzy oskarżają Rosję, że zakłócała ich okrętom GPS i z tego powodu jeden z okrętów uderzył w nabrzeże. Ale wiadomo, że gdy jankesi wystrzelili blisko 100 tomahawków w stronę Syrii, w cele trafiło 6-8, kilka rozbiło się w Syrii, a reszta utonęła w morzu. Strzelano z odległości 2000 km. Wygląda na to, że Rosjanie skutecznie zakłócili systemy orientacji przestrzennej tych rakiet.
Kaczyński jest głupi i już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Rosja weszła do Syrii i zaatakowała kalifat daesh, z którym nie potrafiły sobie poradzić państwa NATO z USA na czele. Dzisiaj po kalifacie nie ma śladu. Jak widać, Rosja atakuje tam, gdzie ma w tym interes, a nie tam, gdzie widzi słabość.
Kaczyński utknął mentalnie w XX wieku i pcha Polskę w szkodliwym dla niej kierunku. Finansuje banderowców, Żydów w Polsce, jest lokajem Izraela oraz USA. Jest to dla Polski wysoce szkodliwe.
USA nie potrafiły pokonać kalifatu ISIS, a Rosja zrobiła to błyskawicznie współpracując z syryjską armią. Dopóki nie pojawiły się tam rosyjskie wojska i samoloty, kalifat się rozrastał, a obecnie on już nie istnieje i to nie USA go zlikwidowały, lecz Syryjczycy, dzięki pomocy Rosji.
Jak chodzi o Ukrainę, to jej wschodnia część chce wrócić do Rosji. Wyczyny banderowców skutecznie wyleczyły wschód z wszelkich śladów ukraińskości. Większość mieszkańców poparłaby powrót, ale moim zdaniem Rosja nie chce tych ziem w swoim składzie i zadowoli się utworzeniem z nich nowego państwa.
"Rosja, jak i USA nie tolerowałyby sytuacji, w której jakieś państwo sąsiednie prowadzi taką politykę zagraniczną, jaką tylko pragnie." - twierdzi J.Mearsheimer. To prawda, taka jest rzeczywistość ale z drugiej strony te mniejsze państwa nie ustają w dążeniu do suwerennych decyzji i stąd ciągłe zarzewie nie kończącego się konfliktu. Ponadto Pan J.Mearsheimer przecenia potęgę i możliwości Rosji.
tia... ciekawe. Złapali jednego łebka, który dziwnym trafem jest odpowiedzialny za wszystkie profanacje z ostatnich kilku lat. Ciekawe, czym tak naprawdę podpadł \upadlińskiej bezpiece.
A po co nam sojusz panie gowin z izraelem? jakie mamy mieć z tego korzyści(jak do tej pory widzę tylko STRATY).Jak można kogoś uważać za sojusznika kto non stop pluje nam w twarz(dla pana to deszcz pada).Mnie przeraża głupota,zaprzaństwo,dyplomatolizm polityków.
W koncu PIS musi rozliczyc wiarygodnie (do sprawdzenia sens tych niby dotacji np Niemcy wplacaja najwiecej, gdyz wydaja w b DDR w bylych Prusach a czesc na wlasne interesy w Polsce.
Konfederacja ma okazje wytracic sie w ten spor, zaognic sytuacje tak jak z uniemozliwieniem AD wizyty na festynie holokaustu.
Potrzebne jest radykalne stanowisko Konfederacji w sprawie przeciw tej juwrowej czy jak jej tam - zakaz wjazdu do Polski.
Bo sprzedawczyki PIS daja Bandersynom za friko.
A ludzie placa np. w rachunkach
Czy Pan jest Żydem Panie Gowin ???
To Polska wymaga szczególnej ochrony Panie Gowin !!!
Czy Polsce naprawdę jest potrzebny jakiś "sojusz" z tym bliskowschodnim awanturnikiem uwikłanym w konflikty z całym światem arabskim i perskim ???
W których to konfliktach co tydzień giną ludzie (Palestyńczycy) zabijani przez tych Żydów.
Nawet jeśli to terroryści finansowani przez np. Iran, to czy Polsce naprawdę potrzebny jest taki "sojusznik" ???. W dodatku w sytuacji kiedy od dziesiecioleci żydowskie lobby na całym świecie biczuje nasz kraj i naród o jakiś mityczny "antysemityzm" i "współudział w holokauście".
Czy to nam naprawdę potrzebne ????, wkładać ręce w czyjeś brudy ???
Czy my naprawdę potrzebujemy na naszych ulicach (kamienice to wiadomo czyje) arabskich terrorystów samobójców ???
Ponad milion ludzi, a nie tysiące, demonstrowało przeciw obecności jankesów w Iraku.
Pora wywalania z UK napływowych zatwierdzona...
Umiesz pan chociaż uzasadnić swoje teorie? Na jakiej podstawie twierdzisz pan, że Polska i Izrael to geopolityczni sojusznicy? Dlaczego powinniśmy solidaryzować się z Izraelem? Jeśli nie potrafisz pan uzasadnić tego, to przynajmniej zamknij pan jadaczkę i przestań szkodzić Polsce.
obleśny dwulicowy hipokryta
E tam..........
W artykule nie zwrocono uwagi na najwazniejsze, ze ta grupe wg naszego starego (18 Wiek) nazewnictwa mozna nazwac spoldzielcza.
Sa tak zorganizowani, iz dostaja najtansze, nieopodatkowane kredyty dlugoterminowe - zewnetrzne bez obciazen krajowych (np u nas sa na 10 % + ukryte koszty).
Kazdy sklep korzysta z lokalnych zrodel zyskow............................
Moim zdaniem nalezy ich podziwiac i uczyc sie, gdyz dzialaja w systemach likwidacji zasad spoldzielczosci - w Polsce likwiduje PIS np w rolnictwie, budownictwie szczegolnie mieszkaniowym - tak samo przejmuje lokalne zyski jak Lotos.
Nadzieja jest w rozwoju Konfederacji, jako zwiazku Federacji np Kupieckich - ma juz oparcie w kilku mln Polakow - obywateli Polski. Nadzieja jest w edukacji konsumentow, wyborcow, drobnego handlu.
Wlasnie ten artykul jest przykladem, ze internet nie pomaga nawet dziennikarzom!
Zawsze w planach jest ble ble ble a jak przyjdzie do szczegolow to klapa, przy rachunkach jest juz splukiwanie - narodowa cecha.
Moze tego nie widac wlasnie w Kresach.pl?
Cytat "Otwarte pozostaje pytanie, co Rosja dostanie w zamian za uwolnienie izraelskiej turystyki" jeżeli autora artykułu to interesuje to pojawiła się taka informacja;
https://zona.media/news/2020/01/22/naama-podvorje
Yankee go home...
A Polacy do czarnej roboty za friko maja zostac ?
Ładnie to Konfederaci rozegrali... ale obawiam się, że PiS nie odpowie, a ABW oczywiście palcem nie kiwnie...
Kolejna żydowska prowokacja i obrażanie Polaków. Rząd PiSuaru oczywiście udaje, że "nic się nie stało". Parszywi zdrajcy.
Gowin - gnido - Polska wymaga szczególnej ochrony całego Narodu Polskiego i twoim PSIM obowiązkiem jest o to walczyć każdego dnia w Polsce i za granicą.
Ale skoro jesteś dupowłazem państewka, które nie sprowokowane upokarza Polskę na arenie międzynarodowej, to najlepiej tam wyjedź i już nie wracaj.
Kretyn.
Mosze Kantor stwierdził że oferowano Prezydentowi R. P. Andrzejowi Dudzie MOŻLIWOŚĆ zabrania głosu dzień wcześniej. Po jego przyjeździe do Izraela Żydzi zadecydowaliby,
kiedy i gdzie może zabrać głos: (np. w sraczyku lub na pustyni Negew).
A tak Prezydent R.P. Andrzej Duda połamał ruskim i izraelitom cały ich scenariusz.
Taki z niego Polak jak z hitlera Meksykanin
Powinien się nazywać Europejski Bank Kolonialny. Z polskiego handlu wiele już nie zostało. Zdeptali nas w zarodku (a przecież od handlu powstaje reszta - lekki, a potem ciężki przemysł, bo jest najprostrzy). W latach 90-tych/2000 około 500 000 sklepikarzy poszło na bruk. Przetrwała garstka. Zrobili z nas kolonie do której eksportują swoje towary niszcząc lokalny przemysł. I nawet tego niezauwarzamy idąc z aplikacji lidla na zakupy. Tylko niech się później ludzie nie dziwią, że wszystko mamy marne, od służby zdrowia, po sport. Bo pieniądze na drzewach nie rosną.
A to antysemita :)
Ja chyba zostanę antysemitą - z przywoitości i szacunku dla rozumu
Ale ktoś judzi...
Gerontofil ale chociaż nie boi się chazarów nie to co Nacialnik z chorymi kolanami czy szabesgoj Juda
Żydowski komik leje na Jude :))) na nic więcej Juda nie zasługuje
Idiota Gównin już nie wie z której strony liznąć Izrahellowi
Dobrze mówi, antysemita przebrzydły :)
Chyba się komuś nowa hitlerowska okupacja marzy...
Dlaczego polski Prezydent nie protestowal?
Po co on jest?
Trybunał Norymberski nie jest źródłem wiedzy historycznej. Jego wyroki dotyczą niektórych zbrodniarzy, ale nie wszystkich, bo tam powinien być sądzony Stalin i Mołotow, za rozpoczęcie wojny z Polską, co doprowadziło do wojny w całej Europie.
To po co prezydent, który sie boi i chowa?
PIS moze Misiewicza wystawiac
Duda - słuchaj innych, a nie tylko Kaczyńskiego
Te tysiąclecia wspólnych losów w Polin, jak chce Prezydent A.Duda, nie najlepiej się kończyły dla Polski i Polaków czego dowodem dziś propaganda polskich zbrodni przez medialnie silne środowiska żydowskie. Wietrzą interes, tylko nie ma kto im kudłów z brody powyrywać. Może Palestyna i Iran? (Ustawa 447)
Nieobecni nie mają racji. Głosu też nie.
Януш один два три - ten artykuł jest o nieuctwie i łgarstwach żydów podczes ich wczorajszej hucpy w Jad Vashem. Jeśli tak słabo czytasz po Polsku, że nie zrozumiałeś - to nie komentuj.
Szkopy jak zwykle bezczelne... niestety nikt się im nie sprzeciwia.
"Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek" - tak się kiedyś u nas mawiało.
Януш один два три - bełkoczesz. Akurat dobrze, że Juda nie pojechał. PiS upokorzył i pozwalał innym na upokarzanie Polski już zbyt wiele razy. Ten jeden raz postąpili słusznie. A co pitoli ukraiński aktorzyna o żydowskich korzeniach... kogo to obchodzi?
27 milionów, z czego połowa zamordowana przez Stalina i jego marszałków.
Януш один два три - łżesz moskiewska świnio - twoi bolszewicy zawarli ze szkopami traktat w Rapallo zaraz po I WŚ - który umożliwił niemcom na szkolenie wojsk pancernych i lotniczych na sowieckich poligonach (zakazane Traktatem Wersalskim), potem ten traktat był wiele razy odnawiany (między innymi w Berlinie, bodaj w 1926). Dojscie Hitlera do władzy na krótko ochłodziło wasze bliskie relacje ze szkopami, ale nie dlatego, że to twoi Sowieci nie chcieli, tylko Hitler was olał. Jednak paktu Ribentrop-Mołotow chyba nie przemilczysz? Podzieliliście między siebie większość Europy. Warte siebie parszywe totalitaryzmy... "wyzwoliciele".
Януш один два три - Juda to przydupas, ale to co robią moskiewskie parszywce to najgorszy rodzaj łgarstw... tak długo już u was praktykowany.
"Do tak niesprawiedliwej oceny genezy II wojny światowej Polska, jako najbardziej zajadły antagonista Rosji, wniosła znaczny wkład, a teraz płacze jaka Rosja niesprawiedliwa" Роман, не ври, как паршивая собака. Polska nie miała nigdy na celu unicestwienie Rosji. Za to Państwo Moskiewskie od kiedy uwolniło się od okupacji tatarskiej, aż do dziś robi wszystko, żeby Polskę zniczyć, lub maksymalnie osłabić, a narody znajdujące się między Moskwą i Polską zniewolić.
Jak widać poziom tego światowego forum holokaustu dość mierny. Ktoś nie zorientowany w temacie mógłby stwierdzić, że to spęd laików i nieuków.