Jakoś nie wierzę w przypadek z tymi przekłamaniami na tej schadzce w Izraelu. Wg mnie nie było to przypadkowe. Wszystko ułożone pod Putina. Tym samym wątpliwa jest szczerość tych przeprosin. A jeśli nawet założymy zwykłe -parafrazując J. Tomaszewskiego- "(wiel)błądy", to naukowy autorytet Jad Vaszem zjechał do bardzo niskiego poziomu.
Niedługo dowiemy sie że milicjanci to byli bandyci walczący z "bohaterskimi żołnierzami" upa.A ci z upa "chronili"polską ludność przed bolszewikami.Podobnie już wyczynia sie z Bezruczko i garstka jego żołnierzy(ukraińców) tworząc mit że "dzięki" nim pokonano bolszewików w 1920r.Efekt bedzie taki sam jak próbowano za komuny zrobić z ZSRR przyjaciół Polaków.
Kojoto, czego Ty się mnie na siłę czepiasz, co Ciebie ugryzło?
Ja nie dyskutuję z Tobą o szczycie intelektualnej i moralnej niekompetencji Hamasu.
Tak oceniam -w kategoriach moralnej i prakseologicznej oceny- strony konfliktu.
Skutkiem ich obustronnej, nienawistnej polityki jest cierpienie obu społeczności.
Pieprzysz coś o moim naigrywaniu się, dzieciach, białym napalmie i obrzydliwej arogancji.
Gdzie to u mnie wyczytałeś, skąd taka nadinterpretacja?
Przeczytaj moją wypowiedź, poproś kogoś kompetentnego o pomoc i wytłumaczenie.
Przeczytaj moją wypowiedź i staraj się zrozumieć ją bez uprzedzenia, w miarę obiektywnie.
Osobiście podpisuję się pod każdym wypowiedzianym słowem i zdaniem.
Takie mam zdanie w tym temacie, nic na to Tobie nie poradzę, taka jest moja prawda.
Szczerze pozdrawiam.
Tutejszym.
Tutejszym, lepiej nic nie pisać, niż tak się ośmieszać... Niby codzienne egzystencjalne problemy Palestyńczyków to nie Polska sprawa, ale naigrywanie się z ludzi, którym odebrano domy i ziemie, a ich dzieci pali sie żywcem białym fosforem to już jest szczyt obrzydliwej arogancji.
Tagore - łżesz jak PiS! Brakuje PiSiurom argumentów to chwytają się kłamstw w stalinowsko-goebelsowskim stylu. Ściery bez godności i honoru. Wiecie, że kiedy wybory kiedyś wygrają Polacy - spotka was los należny zdrajcom.
Dzisiaj nie ma problemów z rozwodami, więc nie ma uzasadnienia dla konkubinatów. Dlatego uzasadnienie, że hetero też mogą zawierać związki partnerskie jest zwyczajnym oszustwem.
Konstytucja przewiduje tylko jeden rodzaj związku partnerskiego: małżeństwo mężczyzny i kobiety. Nie ma podstaw prawnych do tworzenia innych związków.
"Zwłaszcza że taka ustawa dotyczyłaby wszystkich żyjących w związkach nieformalnych" A czym różni się ślub państwowy od związku partnerskiego, oczywiście jeżeli chodzi o partnerstwo heteroseksualne. Po co tworzyć dodatkową biurokrację a jeżeli chodzi o inne sprawy to w szpitalu każdy moze podać osobę która jest upoważniona, wspólnota
majatkowa u notariusza. Przestańmy dać się terroryzować jakimś zachciankom. mając na uwadze dobro dzieci to ślub państwowy i bez żadnych niepoważnych fanaberii
Jak wygląda sprawa dzieci folksdojcza,
w świetle możliwości pozbawienia ich obywatelstwa polskiego?
Czy można wymagać od polityka jego rejestracji jako "agent wpływu"obcego państwa?
Jednak Tusk nadal się Berlinowi przydaje, mówi to czego Merkel nie może powiedzieć. Ciekawe kiedy Rząd Hiszpanii zauważy ,że to nie tylko Putin miesza w Katalonii.
Hamas odrzucił plan porozumienia.
Miałby wyrzec się stosowania przemocy i uznać państwo żydowskie.
Powtarzam: Obecnie Palestyńczycy wracają do stanu 1947 roku...
Wpędzenie Żydów do morza i picie ich krwi jest niemożliwe dla nich do osiągnięcia,
alternatywą jest obustronnie zaakceptowany pokój, czy obie strony to pojmą?.
Palestyńczycy są rozgrywani przez wrogie im siły, ich konflikt ma trwać.
Przykład wyjścia Finlandii ze strefy wpływów ZSRR powinien być nauką dla nich.
No no, jak tak dalej pójdzie, to ciekawie będzie oglądać przekładanie wajchy w "polskich" mediach... Trzeba będzie otrzepać wizerunek Łukaszenki z błota, zlecić nowe materiały filmowe, za pomocą których Białoruś dokona skoku cywilizacyjnego o 100 lat w przód...
Zapewne media rządowe zwrócą uwagę, że to wszystko zasługa nacisku wywieranego przez TV Biełsat.
Miliony uwierzą.
Fałsz i KŁAMSTWO nadal triumfują nad historią II w. światowej ? https://youtu.be/HorjBKktgU8
Współudział POLKÓW w kolaboracji ale czy NA PEWNO ?!? https://youtu.be/o4ReEqCbIlA
Indianie @ St. Bracia - geneza POSTĘPOWANIA https://youtu.be/NPHtFDxGg7w
Czy dzwonić na ALARMOWY w spr. CZŁOWIEKA ??? https://youtu.be/KLz2-mMZOPk
Trudno pojąć, że USA to nie USA tylko USRAEL, także ciężko aby żydzi sprzedali nam sprawy sprzęt skoro chcą nas zniszczyć, tak samo będzie z F-35, te katastrofy starych ruskich MIG-ów to też sprawka służb USRAELSKICH, to koń trojański u nasz wróg, a nie żaden sojusznik.
Całe lewactwo (i nie tylko) krajowe i europejskie sekuje W.Brytanię za wyjście z eurokołchozu. Ale nikt nie zadaje pytań o przyczyny. Tak na wszelki wypadek, bo odpowiedzi były by miażdżące dla eurokratów.
Tak tak @ka9q bo najbardziej temu wyniszczonemu ekonomicznie i demograficznie narodowi trzeba samolotów za 4,5mld$ bez żadnego offsetu na którym by choć trochę skorzystały polski przemysł. Mimo narzekań na wykonanie tego przy zakupie F16 dużo dał a firmy z choćby mieleckiej strefy korzystają do dziś. A co robią ciamajdy piswoskie liżą d... tylko tyle potrafią
Szkoda, ze Polska nie jest suwerenna jak np. Brazylia, Rosja czy Nigeria. Ani ustaw wlasnych, 80% jest narzucanych przez Bruxele, obce wojska w kraju, na dodatek uzaleznienie religijne od Watykanu.
Wiwat Brytania!!! Wreszcie wyszliscie z bloku! Koniec z haraczem 50 mln juro/miesiac, najwiekszym w tzw. "wspolnocie". Koniec z durnymi, narzucanymi sila ustawami. Love you Britain!!
W Idllib są sami terroryści popierani przez Turcję. Zgodnie z umową rosyjsko-turecką, Turcy mieli ich uspokoić, ale niestety tak się nie stało. Syria i Rosjanie nie mają wyjścia, muszą zniszczyć terrorystów,
Macron to taki "Galileo Vinci" - kogucik piejący jak drwiono z króla Henryka Walezego po ucieczce z Polski. Marysieńka też nie udana królowa, zaprzepaściła koronę dla swego pierworodnego syna przez swoje intrygi i potem było już z górki: Sasi, Wazowie itd. Kiedy po klęsce wyprawy na Rosję w roku 1812 wyszły na jaw zdradzieckie plany cesarza względem Polaków (Korsykanin rozważał przekazanie ziem Księstwa Warszawskiego carowi Aleksandrowi I w zamian za wycofanie się Rosji z gry), Chłapowski demonstracyjnie złożył dymisję, czego nie mogli mu wybaczyć nasi fanatyczni czciciele Bonapartego. Od dawna postuluję by Bonapartego wyrzucić z naszego Hymnu Narodowego.
Po klęsce wrześniowej 1939 r. to sojusznicza Francja spowodowała internowanie polskich władz w Rumunii i arbitralnie decydowała o składzie osobowym polskiego rządu na emigracji.
„Stracili dobrą okazję do milczenia" - prezydent Francji Jacques Chirac w 2003 r. zaatakował Polskę. Powód za poparcie stanowiska USA wobec Iraku. A w UE następny kogucik Hollande zaatakował naszą panią premier Szydło słowami „Wy macie zasady a my fundusze”. A to ostatnie myśli Wielkiego Kogucika „Macron do działaczki katolickiej: Pani problem polega na tym, iż uważa Pani, że ojcem musi być mężczyzna”
II Wojnę Światową wywołały ZSRR i III Rzesza Niemiecka i bardziej zaprzeczają tym bardziej ludzie widzą to.
hehe ... no i po co było kłamać publicznie, mit założycielski pada i ryje glebę...
5 Polaków "napadło" i wdało się w bójkę z 9 ukraińcami.Efekt,Polacy dostali wyroki a ukraińcy nie.Czy takie wyroki przyczyniaja sie do "przyjaźni" czy wrogości wobec ukraińców.Co pan na to prok.Młynarczyk?(pana działania podobnie).Sami ukraińcy widząc jak sądy i prokuratura działa wobec Polaków używają w takich sytuacjach oskarżeń o "mowie nienawisci""ataku na tle narodowościowym" itp bzdurach.
Ten rusofob wymyslil sobie, iz rzekomo Rosja ma ingerowac w wybory w RP, nie wie jednak w jaki sposob.. kiedy ten czlowiek wreszcie wyrosnie z tych zachowan.
Nie ważne czy patologia, czy nie. Ukr zgwałcił 13-latkę, pewnie upająjąc ją alkoholem i dał dyla. Polski sąd, skazał za to jej brata.... Brawo zdrajcy!!! Gnidy lewackie
Ha, ha, ha, hi, hi, he, he...........!!!!
Po tzw. Brexit - cie zaczyna mieć realne widmo Polexit !
Czy nasze PiS-owskie pachołki będą na tyle cwane by rozegrać ich - tych tzw. "przyjaciół" z czerwonego kołchozu bis w interesie państwa polskiego?
Dadzą kolejny raz tzw. duuuu......py, jak nie Amerykanom to IV Rzeszy za pomocą POmocnika francuskiego ?
JPII ogłosił ex cathedra, że Kościół nie ma mocy do ordynowania kobiet na kapłanki. To oznacza, że sprawa jest zamknięta, bo na początku pontyfikatu potwierdził Franciszek.
Beneficjentem agresji związku sowieckiego na Polskę są Ukraina, Litwa i Białoruś. Zrabowane nam przez Stalina ziemie, posiadają te państwa i to one powinny płacić nam reparacje.
Należało zbadać, czy doszło do zasiedzenia nieruchomości, a po wtóre, zamiast z Niemką negocjować, należy szybko wybudować budynek, do którego można przeprowadzić mieszkańców tej kamienicy.
Dla mnie grandą jest to, że samorząd ściąga Ukraińców, żeby dostać wyższą dotację oświatową, bo to oznacza, że na Ukraińskich uczniów rząd PiS daje więcej pieniędzy, niż na uczniów polskich. We własnym kraju jesteśmy drugą kategorią mieszkańców tego kraju.
Widać wyraźnie, że Ukraińcy mają w Polsce większe prawa niż Polacy. Bójka wcale nie miała podłoża narodościowego, była to normalna bójka między dwiema grupami młodzieży. Gwałciciel ukraiński bezkarnie wyjechał z Polski, a broniący go bandyci ukraińscy, bezkarnie pobili Polaków.
Jakoś nie wierzę w przypadek z tymi przekłamaniami na tej schadzce w Izraelu. Wg mnie nie było to przypadkowe. Wszystko ułożone pod Putina. Tym samym wątpliwa jest szczerość tych przeprosin. A jeśli nawet założymy zwykłe -parafrazując J. Tomaszewskiego- "(wiel)błądy", to naukowy autorytet Jad Vaszem zjechał do bardzo niskiego poziomu.
Niedługo dowiemy sie że milicjanci to byli bandyci walczący z "bohaterskimi żołnierzami" upa.A ci z upa "chronili"polską ludność przed bolszewikami.Podobnie już wyczynia sie z Bezruczko i garstka jego żołnierzy(ukraińców) tworząc mit że "dzięki" nim pokonano bolszewików w 1920r.Efekt bedzie taki sam jak próbowano za komuny zrobić z ZSRR przyjaciół Polaków.
Kojoto, czego Ty się mnie na siłę czepiasz, co Ciebie ugryzło?
Ja nie dyskutuję z Tobą o szczycie intelektualnej i moralnej niekompetencji Hamasu.
Tak oceniam -w kategoriach moralnej i prakseologicznej oceny- strony konfliktu.
Skutkiem ich obustronnej, nienawistnej polityki jest cierpienie obu społeczności.
Pieprzysz coś o moim naigrywaniu się, dzieciach, białym napalmie i obrzydliwej arogancji.
Gdzie to u mnie wyczytałeś, skąd taka nadinterpretacja?
Przeczytaj moją wypowiedź, poproś kogoś kompetentnego o pomoc i wytłumaczenie.
Przeczytaj moją wypowiedź i staraj się zrozumieć ją bez uprzedzenia, w miarę obiektywnie.
Osobiście podpisuję się pod każdym wypowiedzianym słowem i zdaniem.
Takie mam zdanie w tym temacie, nic na to Tobie nie poradzę, taka jest moja prawda.
Szczerze pozdrawiam.
Tutejszym.
Wyglada na jakąś patologiczną rodzinę
Tutejszym, lepiej nic nie pisać, niż tak się ośmieszać... Niby codzienne egzystencjalne problemy Palestyńczyków to nie Polska sprawa, ale naigrywanie się z ludzi, którym odebrano domy i ziemie, a ich dzieci pali sie żywcem białym fosforem to już jest szczyt obrzydliwej arogancji.
Potop to grozi obecnie Polsce przez 12 lat nierządu PoPiSu. Co gorsza może być to Potop niemiecko-usraelski, do spółki.
Tagore - łżesz jak PiS! Brakuje PiSiurom argumentów to chwytają się kłamstw w stalinowsko-goebelsowskim stylu. Ściery bez godności i honoru. Wiecie, że kiedy wybory kiedyś wygrają Polacy - spotka was los należny zdrajcom.
Dzisiaj nie ma problemów z rozwodami, więc nie ma uzasadnienia dla konkubinatów. Dlatego uzasadnienie, że hetero też mogą zawierać związki partnerskie jest zwyczajnym oszustwem.
Konstytucja przewiduje tylko jeden rodzaj związku partnerskiego: małżeństwo mężczyzny i kobiety. Nie ma podstaw prawnych do tworzenia innych związków.
"Zwłaszcza że taka ustawa dotyczyłaby wszystkich żyjących w związkach nieformalnych" A czym różni się ślub państwowy od związku partnerskiego, oczywiście jeżeli chodzi o partnerstwo heteroseksualne. Po co tworzyć dodatkową biurokrację a jeżeli chodzi o inne sprawy to w szpitalu każdy moze podać osobę która jest upoważniona, wspólnota
majatkowa u notariusza. Przestańmy dać się terroryzować jakimś zachciankom. mając na uwadze dobro dzieci to ślub państwowy i bez żadnych niepoważnych fanaberii
Metody IPN i UB w sprawach historycznych są bardzo podobne. Kiedyś pracownicy IPN otrzymają minimalne emerytury.
Aż dziw, że jeszcze nie oskarżyli dziennikarzy o ten... no... antysemityzm!
Ciekawe ile w europejskiej biurokracji by trwały same przetargi i ile by przy tym przekretów było?
Jak wygląda sprawa dzieci folksdojcza,
w świetle możliwości pozbawienia ich obywatelstwa polskiego?
Czy można wymagać od polityka jego rejestracji jako "agent wpływu"obcego państwa?
Kopia sposobu prowadzenia polityki przez Marka Jurka. Po nas choćby potop.
Jednak Tusk nadal się Berlinowi przydaje, mówi to czego Merkel nie może powiedzieć. Ciekawe kiedy Rząd Hiszpanii zauważy ,że to nie tylko Putin miesza w Katalonii.
Brexit .... Udało się wyeliminować ropiejący WRZÓD na kontynencie https://youtu.be/DGbjctGT_II
Brexit & Polexit https://youtu.be/9vOCwfR8Pog
jedyne reformy, na jakie stać państwo po zakupie samolocików do sklejania, to te, które można założyć na tyłek...
Hamas odrzucił plan porozumienia.
Miałby wyrzec się stosowania przemocy i uznać państwo żydowskie.
Powtarzam: Obecnie Palestyńczycy wracają do stanu 1947 roku...
Wpędzenie Żydów do morza i picie ich krwi jest niemożliwe dla nich do osiągnięcia,
alternatywą jest obustronnie zaakceptowany pokój, czy obie strony to pojmą?.
Palestyńczycy są rozgrywani przez wrogie im siły, ich konflikt ma trwać.
Przykład wyjścia Finlandii ze strefy wpływów ZSRR powinien być nauką dla nich.
No no, jak tak dalej pójdzie, to ciekawie będzie oglądać przekładanie wajchy w "polskich" mediach... Trzeba będzie otrzepać wizerunek Łukaszenki z błota, zlecić nowe materiały filmowe, za pomocą których Białoruś dokona skoku cywilizacyjnego o 100 lat w przód...
Zapewne media rządowe zwrócą uwagę, że to wszystko zasługa nacisku wywieranego przez TV Biełsat.
Miliony uwierzą.
Fałsz i KŁAMSTWO nadal triumfują nad historią II w. światowej ? https://youtu.be/HorjBKktgU8
Współudział POLKÓW w kolaboracji ale czy NA PEWNO ?!? https://youtu.be/o4ReEqCbIlA
Indianie @ St. Bracia - geneza POSTĘPOWANIA https://youtu.be/NPHtFDxGg7w
Czy dzwonić na ALARMOWY w spr. CZŁOWIEKA ??? https://youtu.be/KLz2-mMZOPk
Czy ambasada USA już wyraziła oburzenie?
W końcu walka z nienawiścią na tle religijnym to priorytet "kraju wolnych ludzi"...
Trudno pojąć, że USA to nie USA tylko USRAEL, także ciężko aby żydzi sprzedali nam sprawy sprzęt skoro chcą nas zniszczyć, tak samo będzie z F-35, te katastrofy starych ruskich MIG-ów to też sprawka służb USRAELSKICH, to koń trojański u nasz wróg, a nie żaden sojusznik.
Całe lewactwo (i nie tylko) krajowe i europejskie sekuje W.Brytanię za wyjście z eurokołchozu. Ale nikt nie zadaje pytań o przyczyny. Tak na wszelki wypadek, bo odpowiedzi były by miażdżące dla eurokratów.
Wysyłajmy link tego newsa do przyjaciół i znajomych aby wsparli tę jakże cenną inicjatywę. Do zobaczenia w Przemyślu 12.07!
Tak tak @ka9q bo najbardziej temu wyniszczonemu ekonomicznie i demograficznie narodowi trzeba samolotów za 4,5mld$ bez żadnego offsetu na którym by choć trochę skorzystały polski przemysł. Mimo narzekań na wykonanie tego przy zakupie F16 dużo dał a firmy z choćby mieleckiej strefy korzystają do dziś. A co robią ciamajdy piswoskie liżą d... tylko tyle potrafią
Szkoda, ze Polska nie jest suwerenna jak np. Brazylia, Rosja czy Nigeria. Ani ustaw wlasnych, 80% jest narzucanych przez Bruxele, obce wojska w kraju, na dodatek uzaleznienie religijne od Watykanu.
Nawet sie z Bosakiem zgadzam.
Odzyskali suwerennosc. Congrats!!!
Wiwat Brytania!!! Wreszcie wyszliscie z bloku! Koniec z haraczem 50 mln juro/miesiac, najwiekszym w tzw. "wspolnocie". Koniec z durnymi, narzucanymi sila ustawami. Love you Britain!!
Banderowcy mordują ludność cywilną Donbasu, a nie żadnych żołnierzy.
W Idllib są sami terroryści popierani przez Turcję. Zgodnie z umową rosyjsko-turecką, Turcy mieli ich uspokoić, ale niestety tak się nie stało. Syria i Rosjanie nie mają wyjścia, muszą zniszczyć terrorystów,
Ciekawe czy za jakiś czas się okaże że pgnig dopłaca do tego interesu?
Macron to taki "Galileo Vinci" - kogucik piejący jak drwiono z króla Henryka Walezego po ucieczce z Polski. Marysieńka też nie udana królowa, zaprzepaściła koronę dla swego pierworodnego syna przez swoje intrygi i potem było już z górki: Sasi, Wazowie itd. Kiedy po klęsce wyprawy na Rosję w roku 1812 wyszły na jaw zdradzieckie plany cesarza względem Polaków (Korsykanin rozważał przekazanie ziem Księstwa Warszawskiego carowi Aleksandrowi I w zamian za wycofanie się Rosji z gry), Chłapowski demonstracyjnie złożył dymisję, czego nie mogli mu wybaczyć nasi fanatyczni czciciele Bonapartego. Od dawna postuluję by Bonapartego wyrzucić z naszego Hymnu Narodowego.
Po klęsce wrześniowej 1939 r. to sojusznicza Francja spowodowała internowanie polskich władz w Rumunii i arbitralnie decydowała o składzie osobowym polskiego rządu na emigracji.
„Stracili dobrą okazję do milczenia" - prezydent Francji Jacques Chirac w 2003 r. zaatakował Polskę. Powód za poparcie stanowiska USA wobec Iraku. A w UE następny kogucik Hollande zaatakował naszą panią premier Szydło słowami „Wy macie zasady a my fundusze”. A to ostatnie myśli Wielkiego Kogucika „Macron do działaczki katolickiej: Pani problem polega na tym, iż uważa Pani, że ojcem musi być mężczyzna”
"...politycy PiS grzmieli o tym..." KTO, CO i KIEDY? Cytując p. mecenas: System tworzą KONKRETNI ludzie!
Boli, oj boli!!
Errata: jest 4,6 mld zł, powinno być 4,6 mld USD (20,7 mld zł).
I teraz przy krytyce tego zakupu widać kto jest kim...
Kto jest pro polski a kto ... ,,inny"
II Wojnę Światową wywołały ZSRR i III Rzesza Niemiecka i bardziej zaprzeczają tym bardziej ludzie widzą to.
hehe ... no i po co było kłamać publicznie, mit założycielski pada i ryje glebę...
5 Polaków "napadło" i wdało się w bójkę z 9 ukraińcami.Efekt,Polacy dostali wyroki a ukraińcy nie.Czy takie wyroki przyczyniaja sie do "przyjaźni" czy wrogości wobec ukraińców.Co pan na to prok.Młynarczyk?(pana działania podobnie).Sami ukraińcy widząc jak sądy i prokuratura działa wobec Polaków używają w takich sytuacjach oskarżeń o "mowie nienawisci""ataku na tle narodowościowym" itp bzdurach.
Unio Europejska - może jakieś sankcje wobec Ukrainy?
Ten rusofob wymyslil sobie, iz rzekomo Rosja ma ingerowac w wybory w RP, nie wie jednak w jaki sposob.. kiedy ten czlowiek wreszcie wyrosnie z tych zachowan.
A kasa z bloku bruxelskiego nie starcza na te autostrady?
Nie ważne czy patologia, czy nie. Ukr zgwałcił 13-latkę, pewnie upająjąc ją alkoholem i dał dyla. Polski sąd, skazał za to jej brata.... Brawo zdrajcy!!! Gnidy lewackie
Ha, ha, ha, hi, hi, he, he...........!!!!
Po tzw. Brexit - cie zaczyna mieć realne widmo Polexit !
Czy nasze PiS-owskie pachołki będą na tyle cwane by rozegrać ich - tych tzw. "przyjaciół" z czerwonego kołchozu bis w interesie państwa polskiego?
Dadzą kolejny raz tzw. duuuu......py, jak nie Amerykanom to IV Rzeszy za pomocą POmocnika francuskiego ?
JPII ogłosił ex cathedra, że Kościół nie ma mocy do ordynowania kobiet na kapłanki. To oznacza, że sprawa jest zamknięta, bo na początku pontyfikatu potwierdził Franciszek.
Beneficjentem agresji związku sowieckiego na Polskę są Ukraina, Litwa i Białoruś. Zrabowane nam przez Stalina ziemie, posiadają te państwa i to one powinny płacić nam reparacje.
Należało zbadać, czy doszło do zasiedzenia nieruchomości, a po wtóre, zamiast z Niemką negocjować, należy szybko wybudować budynek, do którego można przeprowadzić mieszkańców tej kamienicy.
Dla mnie grandą jest to, że samorząd ściąga Ukraińców, żeby dostać wyższą dotację oświatową, bo to oznacza, że na Ukraińskich uczniów rząd PiS daje więcej pieniędzy, niż na uczniów polskich. We własnym kraju jesteśmy drugą kategorią mieszkańców tego kraju.
Widać wyraźnie, że Ukraińcy mają w Polsce większe prawa niż Polacy. Bójka wcale nie miała podłoża narodościowego, była to normalna bójka między dwiema grupami młodzieży. Gwałciciel ukraiński bezkarnie wyjechał z Polski, a broniący go bandyci ukraińscy, bezkarnie pobili Polaków.
Patologie mniejszościowe i urzędnicze jak widać nawzajem się potęgują. A ponad tym wszystkim jak zwykle GÓWNIANY "polski sąd".