PrzepraszamUrwało mi wcześniejszy komentarz w którym wkleiłem fragment hadisy pokazujący że niewiedza zabija. Polecam blog islamista.pl dziękuje, pozdrawiam z Biakegostoku
, pomagałem potrzebującym”.
Bóg powie: „kłamiesz”.
I Aniołowie powtórzą: „On kłamie!”
Bóg Powie: „Ty robiłeś to tylko po to, by o tobie mówiono: on jest szczodry, rozdaje pieniądze. I właśnie w taki sposób o tobie mówili”.
I wtedy Stróż Piekła, Anioł, złapie tego człowieka i targając jego twarz o ziemię, zaciągnie bogacza do piekła.
Nastepnie Bóg Spyta szahida (męczennika): „Jak wykorzystywałeś życie (lub zdrowie), które tobie dałem?”.
Szahid (męczennik) odpowie: „Walczyłem na Twojej Drodze, w Twoje Imię”.
Bóg powie: „kłamiesz”.
I Aniołowie powtórzą: „On kłamie!”
Bóg Powie: „Ty robiłeś to tylko po to, aby o tobie mówiono: on jest odważny, wielki. Właśnie w taki sposób o tobie mówili”.
I wtedy Stróż Piekła, Anioł, złapie tego człowieka i targając jego twarz o ziemię, zaciągnie szahida do piekła.
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Trzeb mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.
Najpierw Rosja morduje, potem musimy ją prosić o możliwość modlitwy na grobach pomordowanych przez nią Polaków.
Komentarz ruskiego trolla - Roman1 - jest szczytem bezczelności.
"Wyrażono też radość, że prokurator Maciej Młynarczyk zwraca uwagę nie tylko na tekst, ale i na kontekst".
Jaki może być kontekst działalności panów Isajewa i Młynarczyka w ich ściganiu objawów polskiej postawy narodowo - patriotycznej?.
Uprzejmy prokurator Młynarczyk do Isajewa, przed drzwiami sali rozpraw: "Musimy się teraz naradzić".
Prokurator Młynarczyk szmienił treść:
Art. 216. Znieważanie osoby Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. -
Kodeks karny § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Na treść: § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prokuratorskiego.
Dostałem wyrok 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu - z inicjatywy
prokuratora Młynarczyka, który dążył do maksymalnego wyroku.
Takie mam zdanie na temat działalności pary Młynarczyk - Isajew.
Ze względu na mój terminalny stan zdrowia jest mi wszystko jedno, ale czy danie monopolu jednej prokuraturze i jednemu prokuratorowi jest właściwe?
Szczególnie że pojawiają się zastrzeżenia co do takiego zestawu.
..to typowa Salci....która nie wie co "gada"...a może wie co "gada"?...Z żydami tak to jest....namieszają ,namieszają a później idą dalej bełtać....Plemię to szczególne.Zdradzieckie,podłe i nie szanujące tych u których gości...Ale co tu tłumaczyć?!....Jej nie przeszkadza,że jej pobratymcy wydawali swoich na rampy i do gazu...Nie przeszkadza jej co robił Judenrat w gettach...Teraz dla Sali jest ważne przedsiebiorstwo....holokaust. Firma będzie funkcjonowała co najmniej 1000 lat....
Zamiast uczciwie płacić polskim lekarzom, PiS woli ukraińskich lekarzy. O białoruskich niech nie marzą, Łukaszenka nie pozwoli okradać swojego kraju z lekarzy.
Polska już tonie pod zwałami makularury, to teraz jeszcze przysypia nas całą resztą smieci? Słuszną linię ma "nasza" władza!
https://www.dziennikwschodni.pl/ekologia/makulatura-wyrzucona-ze-skupow,n,1000255618.html
To oczywiste co Daniłow i Prystajko chcieliby osiągnąć tworząc równoległą rzeczywistość w której Białoruś jest "całkiem mocno" zagrożona inwazją wojskową Rosji i "musi zacząć walczyć od razu". Dziwne, że żaden z nich nie widzi tego iż chrzaniąc te bzdury po pierwsze nie szkodzi kontaktom Białorusi i Rosji, po drugie ośmiesza się a po trzecie powoduje identyczne reakcje Białorusinów i Rosjan którzy po prostu pukają się w czoło.
pan dziennikarz Pietryga ...powinien wybrać Przychodnię Lekarską w której będą diagnozować lekarze z Ukrainy....i zobaczy jak po pierwszej wizycie u ulubionych lekarzy z Ukrainy będzie się czuł ...Tym wszystkim co maja to samo zdanie co p.redaktor Pietryga....życzę szybkiego powrotu do polskiego lekarza..
.....ta świeża krew....jak pisze [email protected] niedouczeni lekarze,których umiejętności wystarczają na Ukrainie i Białorusi....A Komorowski ze swoją swoiście pojętą inteligencją wystarczą jak zabawi sie w lotnika,który lata na drzwiach od stodoły nie wspomną o Mosze Stolcmanie ,któremu mgr wyszedł jak wyszedł...a le komu to przeszkadza?....Najlepiej wszystkim lekarzom z Ukrainy czy też z Białorusi dać przy wjeździe do Polski kartę Polaka i wszystko będzie git...jak mówi Mosze...
Mam ambiwalentne odczucia: z jednej strony każdy chce być leczony przez jak najlepszych specjalistów, z drugiej napływ świeżej krwi utarł by trochę nosa rozbuchanym finansowo roszczeniom lekarzy. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich, ale kto się leczył na coś poważniejszego niż angina to wie o czym mowa.
"zamiast życia studenckiego i rozrywkowego, postanowiłem się zająć pracą." No, no, no studia to rozrywka, ukończyłem studia techniczne i takie stwierdzenie swoja głupotą "powala z nóg." Takie złote myśli moze wygłaszać osoba która jednak ukończyła studia a najlepiej żeby z tytułem profesora ale Pan który studiów nie ukończył i kojarzy to z rozrywką. Wyjatkowo nie polityczna wypowiedż, to poziom pani Kidawy Błońskiej
" ale na początku tego roku Sąd Najwyższy Chorwacji orzekł, że mogą zostawać rodzicami zastępczymi." W krajach demokratycznych sądy niszcz a raczej w dużej części już zniszczyły zasady demokracji. Obecnie w świecie euroatlantyckim nie liczy się głos społeczeństwa czy aktualnej władzy tylko decyzje sądów, które wykraczają poza swoje kompetencje. To po co wybory? Sądy w świecie tzw. zachodnim wpłynęły na demoralizację i upadek społeczeństw. LBGT i gender to koniec naszej cywilizacji.
A co ma marginalizowanie Polski w UE do wpisywania instytucji UE do Konstytucji? Do przeciwdziałania ewentualnej marginalizacji politycznej Polski w UE nie potrzeba wpisywać pojęcia UE do ustawy zasadniczej.
pewnie kupił te alarmówki, żeby w Izraelu przerobić je na broń ostrą i strzelać do Palestyńczyków z kolegami z nowego osiedla.
New Killers On The Block.
do @Wołyn1943: tego się komentować nie da, szkoda słów. Co do polskiego MSZ to nie ma co liczyć na normalność, przecież nie kto inny jak v-ce marszałek Gosiewska powiedziała, że "nasze wsparcie dla Ukrainy jest b e z w a r u n k o w e"!
"okupacyjnej polityki Polski na zachodnioukraińskich ziemiach" - brak protestu ze strony polskiej ambasady czy konsulatu to akceptacja na powielanie przez Ukraińców bredni o polskiej "okupacji" w Małopolsce Wschodniej! Skoro można reagować, niekiedy wręcz histerycznie, na pojawiające się na zachodzie hasła "polskie obozy śmierci", to i można tutaj! Chyba, że wrażliwość ukraińska jest wartością nadrzędną dla polskiego MSZ.
"Ja proponowałem wpisanie Unii Europejskiej do konstytucji" to podobny był wpis w konstytucji za czasów PRL tylko dotyczył chyba Związku Radzieckiego albo Obozu Socjalistycznego. PSL i Kosiniak Kamysz to taka polska odmiana kameleona, zwierzchu zielony a wewnatrz czerwony.
"Wcześniej w sieci pojawiło się nagranie, mające przedstawiać tureckich żołnierzy i islamistycznych bojówkarzy próbujących zestrzelić rosyjski samolot wojskowy. Zdaniem części komentatorów, chciano wykorzystać do tego amerykański system przeciwlotniczy Stinger."
Nagranie pokazujące co później rosyjskie bombowce zrobiły z tureckim "punktem obserwacyjnym", z którego tę rakietę wystrzelono, to się dobrze ogląda :)
PrzepraszamUrwało mi wcześniejszy komentarz w którym wkleiłem fragment hadisy pokazujący że niewiedza zabija. Polecam blog islamista.pl dziękuje, pozdrawiam z Biakegostoku
, pomagałem potrzebującym”.
Bóg powie: „kłamiesz”.
I Aniołowie powtórzą: „On kłamie!”
Bóg Powie: „Ty robiłeś to tylko po to, by o tobie mówiono: on jest szczodry, rozdaje pieniądze. I właśnie w taki sposób o tobie mówili”.
I wtedy Stróż Piekła, Anioł, złapie tego człowieka i targając jego twarz o ziemię, zaciągnie bogacza do piekła.
Nastepnie Bóg Spyta szahida (męczennika): „Jak wykorzystywałeś życie (lub zdrowie), które tobie dałem?”.
Szahid (męczennik) odpowie: „Walczyłem na Twojej Drodze, w Twoje Imię”.
Bóg powie: „kłamiesz”.
I Aniołowie powtórzą: „On kłamie!”
Bóg Powie: „Ty robiłeś to tylko po to, aby o tobie mówiono: on jest odważny, wielki. Właśnie w taki sposób o tobie mówili”.
I wtedy Stróż Piekła, Anioł, złapie tego człowieka i targając jego twarz o ziemię, zaciągnie szahida do piekła.
(Hadis ze zbioru Muslima 1905)
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Trzeb mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.
Najpierw Rosja morduje, potem musimy ją prosić o możliwość modlitwy na grobach pomordowanych przez nią Polaków.
Komentarz ruskiego trolla - Roman1 - jest szczytem bezczelności.
"Wyrażono też radość, że prokurator Maciej Młynarczyk zwraca uwagę nie tylko na tekst, ale i na kontekst".
Jaki może być kontekst działalności panów Isajewa i Młynarczyka w ich ściganiu objawów polskiej postawy narodowo - patriotycznej?.
Uprzejmy prokurator Młynarczyk do Isajewa, przed drzwiami sali rozpraw: "Musimy się teraz naradzić".
Prokurator Młynarczyk szmienił treść:
Art. 216. Znieważanie osoby Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. -
Kodeks karny § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Na treść: § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prokuratorskiego.
Dostałem wyrok 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu - z inicjatywy
prokuratora Młynarczyka, który dążył do maksymalnego wyroku.
Takie mam zdanie na temat działalności pary Młynarczyk - Isajew.
Ze względu na mój terminalny stan zdrowia jest mi wszystko jedno, ale czy danie monopolu jednej prokuraturze i jednemu prokuratorowi jest właściwe?
Szczególnie że pojawiają się zastrzeżenia co do takiego zestawu.
aż mnie skręca, taki piękny...
Brawo Słowacy!!
Bardzo trafna opinia!
Połączyli się w b u l u nad losem nieszczęśliwych imigrantów. Los Polaków na Wschodzie mają w ().
..to typowa Salci....która nie wie co "gada"...a może wie co "gada"?...Z żydami tak to jest....namieszają ,namieszają a później idą dalej bełtać....Plemię to szczególne.Zdradzieckie,podłe i nie szanujące tych u których gości...Ale co tu tłumaczyć?!....Jej nie przeszkadza,że jej pobratymcy wydawali swoich na rampy i do gazu...Nie przeszkadza jej co robił Judenrat w gettach...Teraz dla Sali jest ważne przedsiebiorstwo....holokaust. Firma będzie funkcjonowała co najmniej 1000 lat....
Najpierw Rosję opluwamy, a potem prosimy o pomoc. To się nazywa szczytem bezczelności.
Koniec wojny będzie gdy Syria przepędzi wszystkich intruzów terrorystów, w tym z USA i Turcji.
Lekarze nie mają rozbuchanych wymagań, bo w dowolnym kraju UE otrzymują to, czego wymagają.
Zamiast uczciwie płacić polskim lekarzom, PiS woli ukraińskich lekarzy. O białoruskich niech nie marzą, Łukaszenka nie pozwoli okradać swojego kraju z lekarzy.
Polska już tonie pod zwałami makularury, to teraz jeszcze przysypia nas całą resztą smieci? Słuszną linię ma "nasza" władza!
https://www.dziennikwschodni.pl/ekologia/makulatura-wyrzucona-ze-skupow,n,1000255618.html
Lubie patrzeć jak turcy dostaja wpi...ol, pod Wiedniem nie mogłem widzieć, to teraz sobie popatrzę :)
Ani słowa o odszkodowaniach?!?
Dobra zmiana...
Skończy jak Kennedy (który chciał zbombardować izraelski reaktor atomowy), szkoda bo wygląda na całkiem sensownego gościa :(
Co za idiotyzmy a może tak dyskusja w sejmie na ten temat, żeby normalny ciemny lud, do którego się zaliczam, zrozumiał politykę "oświeconych".
Ech... szkoda słów.
A to ci antysemita, i to w samym uesa! Teraz tak gada bo idą wybory a po wyborach... zobaczymy.
do @gotan: dlatego napisałem o ambiwalencji.
To oczywiste co Daniłow i Prystajko chcieliby osiągnąć tworząc równoległą rzeczywistość w której Białoruś jest "całkiem mocno" zagrożona inwazją wojskową Rosji i "musi zacząć walczyć od razu". Dziwne, że żaden z nich nie widzi tego iż chrzaniąc te bzdury po pierwsze nie szkodzi kontaktom Białorusi i Rosji, po drugie ośmiesza się a po trzecie powoduje identyczne reakcje Białorusinów i Rosjan którzy po prostu pukają się w czoło.
Ciekawa logika u tej Szczurek-Żelazko. Rządzący chcą narzucić ludziom taką, a nie inna ustawę, ale odpowiedzialność ma ponosić Samorząd Lekarski.
pan dziennikarz Pietryga ...powinien wybrać Przychodnię Lekarską w której będą diagnozować lekarze z Ukrainy....i zobaczy jak po pierwszej wizycie u ulubionych lekarzy z Ukrainy będzie się czuł ...Tym wszystkim co maja to samo zdanie co p.redaktor Pietryga....życzę szybkiego powrotu do polskiego lekarza..
.....ta świeża krew....jak pisze [email protected] niedouczeni lekarze,których umiejętności wystarczają na Ukrainie i Białorusi....A Komorowski ze swoją swoiście pojętą inteligencją wystarczą jak zabawi sie w lotnika,który lata na drzwiach od stodoły nie wspomną o Mosze Stolcmanie ,któremu mgr wyszedł jak wyszedł...a le komu to przeszkadza?....Najlepiej wszystkim lekarzom z Ukrainy czy też z Białorusi dać przy wjeździe do Polski kartę Polaka i wszystko będzie git...jak mówi Mosze...
Mam ambiwalentne odczucia: z jednej strony każdy chce być leczony przez jak najlepszych specjalistów, z drugiej napływ świeżej krwi utarł by trochę nosa rozbuchanym finansowo roszczeniom lekarzy. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich, ale kto się leczył na coś poważniejszego niż angina to wie o czym mowa.
Że też nie ma kary na tych synów Diabła mordujących Palestyńczyków
Do boju KONFEREDACJA
pogonic kanalie Okraglego Stolu
i za zdrade do puszki dozywotnio
Protest kanalii PIS
Nie wierzę Ukraińcom.
"zamiast życia studenckiego i rozrywkowego, postanowiłem się zająć pracą." No, no, no studia to rozrywka, ukończyłem studia techniczne i takie stwierdzenie swoja głupotą "powala z nóg." Takie złote myśli moze wygłaszać osoba która jednak ukończyła studia a najlepiej żeby z tytułem profesora ale Pan który studiów nie ukończył i kojarzy to z rozrywką. Wyjatkowo nie polityczna wypowiedż, to poziom pani Kidawy Błońskiej
" ale na początku tego roku Sąd Najwyższy Chorwacji orzekł, że mogą zostawać rodzicami zastępczymi." W krajach demokratycznych sądy niszcz a raczej w dużej części już zniszczyły zasady demokracji. Obecnie w świecie euroatlantyckim nie liczy się głos społeczeństwa czy aktualnej władzy tylko decyzje sądów, które wykraczają poza swoje kompetencje. To po co wybory? Sądy w świecie tzw. zachodnim wpłynęły na demoralizację i upadek społeczeństw. LBGT i gender to koniec naszej cywilizacji.
Czytałem kiedyś o jakichś odpadach z Australii, które miały przypłynąć do Polski.
Ciekawe co za odpad warto przewieźć przez całyświat...
A co ma marginalizowanie Polski w UE do wpisywania instytucji UE do Konstytucji? Do przeciwdziałania ewentualnej marginalizacji politycznej Polski w UE nie potrzeba wpisywać pojęcia UE do ustawy zasadniczej.
Ot, bandycka nacja i tyle.
pewnie kupił te alarmówki, żeby w Izraelu przerobić je na broń ostrą i strzelać do Palestyńczyków z kolegami z nowego osiedla.
New Killers On The Block.
do @Wołyn1943: tego się komentować nie da, szkoda słów. Co do polskiego MSZ to nie ma co liczyć na normalność, przecież nie kto inny jak v-ce marszałek Gosiewska powiedziała, że "nasze wsparcie dla Ukrainy jest b e z w a r u n k o w e"!
"okupacyjnej polityki Polski na zachodnioukraińskich ziemiach" - brak protestu ze strony polskiej ambasady czy konsulatu to akceptacja na powielanie przez Ukraińców bredni o polskiej "okupacji" w Małopolsce Wschodniej! Skoro można reagować, niekiedy wręcz histerycznie, na pojawiające się na zachodzie hasła "polskie obozy śmierci", to i można tutaj! Chyba, że wrażliwość ukraińska jest wartością nadrzędną dla polskiego MSZ.
Dobry policjant, idealna gadka aby puścić to wyborcom PISU-u w TVP, a w rzeczywistości USrAel to dużo gorsza zaraz niż UE.
Oczywiście chodzi o odszkodowania, nie?
"Ja proponowałem wpisanie Unii Europejskiej do konstytucji" to podobny był wpis w konstytucji za czasów PRL tylko dotyczył chyba Związku Radzieckiego albo Obozu Socjalistycznego. PSL i Kosiniak Kamysz to taka polska odmiana kameleona, zwierzchu zielony a wewnatrz czerwony.
Jeżeli żyd ukradnie tobie samochód, to jest złodziejem.
Jeżeli ty ukradniesz żydowi samochód, to jesteś złodziejem antysemitą.
Czego tu nie rozumieć?
"Wcześniej w sieci pojawiło się nagranie, mające przedstawiać tureckich żołnierzy i islamistycznych bojówkarzy próbujących zestrzelić rosyjski samolot wojskowy. Zdaniem części komentatorów, chciano wykorzystać do tego amerykański system przeciwlotniczy Stinger."
Nagranie pokazujące co później rosyjskie bombowce zrobiły z tureckim "punktem obserwacyjnym", z którego tę rakietę wystrzelono, to się dobrze ogląda :)
Biedni ci tureccy okupanci, czego się nie zabiorą okupować, to wszędzie do nich strzelają
Jeśli ludzie z konfederacji są żydami, to anat jest "antysemicki"!
Jeśli nei są, to chyba atak trzeba nazwać "semickim", co?
Jak wiadomo cenzura wystepuje w krajach kounistycznych
Zaraz oskarżą redakcję o antysemityzm!
Gdyby nie amerykański imperializm wiele spraw można byłoby osiągnąć łatwiej.