Nie liczyłbym na pomoc rządu PiS czy prezydenta,a już zupełnie na pomoc "polskiej ambasador" Doroszewskiej.Jednak na waszym miejscu prosiłbym o interwencje UE.Proces DEPOLONIZACJI trwa i jak wygląda jest to na rękę obecnie rządzącym "patriotom" z PiS
Niemiecki sąd martwi się, że "podejrzana osoba byłaby narażona na realne ryzyko naruszenia jej prawa do rzetelnego procesu sądowego", co jest oczywiście wyssaną z palca zagrywką w celu dekompozycji tzw. wymiaru (nie-)sprawiedliwości w III RP. Równocześnie to, czy prawo poszkodowanego (-nych) do "rzetelnego procesu byłoby w Polsce dochowane" ma daleko w d(), bo nie o to przecież chodzi by złapać króliczka, lecz by gonić go.
Nie sądzę aby Javeliny czy inna broń śmiercionośna dostarczona Ukraińcom przez Amerykanów lub Kanadoli w jakikolwiek zasadniczy sposób zmieniła jakość armii ukraińskiej. Morale żołnierzy nie zmieniło się a najprawdopodobniej stan logistyki także. Pisząc innymi słowy młodzi nadal unikają poboru jak ognia, żołnierze nie widzą powodu aby walczyć a warunki panujące w koszarach czy na poligonach nie zmieniły się od czasu początku prezydentury Poroszenki. Poza tym Europa (czyt. Niemcy i Francja) od dawna są już zmęczone graniem kartą Donbasu przez władze ukraińskie i zmęczenie to będzie rosło. Czas będzie grał na niekorzyść Ukraińców.
Po tej szopce z odwołaniem Kurskiego do głosowania pozostał tylko Bosak. PiS w brutalny sposób odwołał premier Szydło, bo tego chciała opozycja i zagraniczne media (matka księdza katolickiego, to było nie do przełknięcia dla lewactwa), zdymisjonowano min. Szyszko bo tego zażądał Macron, niezrozumiała walka z Banasiem, teraz za wierną służbę podziekowano Kurskiemu. Kurski efektywnie walczył z tymi tevauenami itp. i należy mu się wielkie uznanie. Jako minus to eliminowanie z debaty publicznej Adama Słomki, bardzo zasłużonego w walce z nadzwyczajną kastą i pomnikami wdzięczności oraz obecnej Konfederacji Grzegorza Brauna.
Nic mu nie zrobią,tak jak Śpiewakowi za jego antypolskie kłamliwe wypowiedzi np w Czechach.I może sobie na to pozwolić bo wie że jak mu odbiorą medal(gross) czy stołek(śpiewak) to będzie krzyk o antysemityzm.Tylko i tak jest krzyk o antysemityzmie Polaków to po co finansować czy nagradzać ludzi którzy bezczelnie kłamią i opluwają nasz kraj? A swoją drogą są nacje w Polsce którym wolno dużo więcej niż Polakom-czyli żydzi i ukraińcy,wspierani przez wszelkich polskojęzycznych.
Mówić łatwo, zrobić trudniej. Duda tak jak inni kucają przed prawdziwą władzą w tzw. III RP i nie ośmieli się jej postawić, bo to oznaczałoby szybki koniec jego politycznej kariery.
Partia Zielonych i wszystko jasne. Głupota wymieszana z ignorancją, niech zacznie od siebie i prywatnie przyjmie stado młodych byczków z Afganistanu a wnet jej przejdzie.
Łatwo gadać w uniesieniu jak na apelu w podstawówce, gdy jednak trzeba coś realnie zrobić, to przez cztery lata czapkę miętosi, z nogi na nogę przestępując pod klamką Waszczykowskiego czy innego Ciaputowicza. A może uzgadnia warunki z Groszem i innym zaprzaństwem...
Donbas dla Ukrainy jest stracony i Zieleński dobrze o tym wie. Dlatego na żadne referendum się nie zgodzi bo jego wynik byłby tego potwierdzeniem. Natomiast umiejętne granie kartą Donbasu w polityce może przynosić Ukrainie wymierne korzyści, np. wystarczy porównać armię ukraińską 6 lat temu a dzisiaj.
...juda-duda ma wszak słabą pamięć.A plucie przez żydków na Polaków,wcale mu nie przeszkadza. Najlepiej wychodzi mu urządzanie świąt chanukowych...i peany na cześć wybranego narodu....
...tej pani proponujemy ,aby przyjęła wszystkich kolorowych z granicy Grecji i zasiedliła całą Finlandię,która która jest krajem mało ludnym (około 4 milionów)...To proste...
Grecja ma mnóstwo statków wycieczkowych, dlatego może załadować imigrantów na te statki i wysłać do Finlandii, aby ubogacić ten kraj z durnymi i bezczelnymi politykami.
No proszę, są zbawiciele świata :)
Przypomina mi to taktykę stalina, który "hodował" hitlera, żeby ten spalił Europę, a później został zwyciężony przez zbawicieli ze wschodu...
Jakoś dziwne, że wirus zaatakował najmocniej właśnie Chiny i Iran...
Niedawno ukrainiec podpalił polską flagę a potem wrzucił ją do kosza-dostał TYLKO "zawiasy" i pouczenie by nie pił hahaha.Tu też będzie podobnie,wyrok i to surowy byłby w wypadku gdyby Polak spalił flagę ukrainską czy żydowską.Sorry taki mamy klimat w "wymiarze sprawiedliwości".Co do samego faceta,żałosny pajac,chce zaistnieć a potem udawać prześladowanego.Gdyby głupota mogła latać latałby jak pershing.
Głupoty i poprawności politycznej ciąg dalszy.A jakim prawem i w czyim imieniu zapraszają,pytali mieszkańców,robili sondaż czy tego chcą?Ja wybudowałbym baraki dokładnie koło ich domów,myślę że szybko by się z tego wyleczyli.Lewactwo to choroba,patologia,narzucają innym swoje chore idee nie licząc się z konsekwencjami dla rdzennych mieszkańców.I oczywiście najważniejsze to walka ze "skrajną prawicą"przy okazji można dowalić AfD.Bez odsunięcia lewako-liberałów od polityki,mediów,szkolnictwa i wymiaru sprawiedliwości czeka nas zagłada.
Muszę przyznać, że od początku podobne myśli chodzą mi po głowie, gdy zobaczyłem co się dzieje i że najbardziej ucierpieli "wrogowie" usraela. Zastanawia tylko mechanizm, jaki umożliwił dotarcie do rządzących w Iranie. Co do propagandy odnośnie tej sprawy, to jest mi po prostu niedobrze, jak widzę tylko i wyłącznie wiadomości o tym k...wirusie. Przypominają mi się dni po "katastrofie smoleńskiej", kiedy we wszystkich mediach był wałkowany jeden temat, na okrągło, do bólu i bez żadnego sensu...
Szkoda słów panie Krzysztofie, stopień zidiocenia społeczeństwa osiągnął taki poziom, że żadne racjonalne argumenty się nie przebiją. Liczą się tylko emocje, a na tych umie grać jednakowo dobrze zarówno "dobra zmiana" jak i "totalna opozycja".
A w zamian "Ukraińcy organizują w lwowskim kościele pw. św. Marii Magdaleny koncert, podczas którego solistka odeskiej opery zaśpiewa największe szlagiery wiedeńskiej operetki"...
...ci ...tzw.sędziowie,sami proszą abyśmy na nich wydali wyroki....oni sie o to proszą...Nie zdziwię się jak kilku z nich(tych zasłużonych) dostanie po japie...
To "tylko"kolejna kompromitacja tzw "wymiaru sprawiedliwości",dopiero co "sędzia" Bartosz Kamieniak uniewinnił ukraińców podejrzanych o napady na Polaków w Chełmie,przypominam że sąd dał "wyrok" w zawiasach dla ukraińca który zbeszcześcił polską flagę(podpalił ją i wrzucił do kosza),gdzie w tym samym czasie karze się Polaków za pojedyncze niepochlebne zdania o ukraińcach czy żydach.Sąd wspiera w tym dziele prześladowania Polaków prokuratura której zwierzchnikiem jest...Ziobro.
A jednak B. Sienkiewicz miał rację (niestety), żyjemy w "państwie teoretycznym". Wczoraj niewinni Ukraińcy od tortur, dzisiaj niewinny Niemiec wyzywający od idiotów i cwelów, co jutro..? Ćwiczenie autochtonów znad Wisły trwa w najlepsze, żeby nam się przypadkiem nie wydawało, że jesteśmy tu gospodarzami.
Dziwimy się "nienormalnym" działaniom ruskiego prezydenta Putina np. oskarżeniom o współudział Polaków w wywołaniu II wojny światowej oraz współodpowiedzialność za skutki tej wojny. Przecież dziwaczne różne zachowania Ukraińców są podobne.
Wynikają one z tego samego źródła cywilizacyjnego - z cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje).
Działania drugiej strony dążącej do ugody postrzegane są u nich jako słabość - uległość! Tylko brutalna siła jest poważana. Niech polska dyplomacja bierze przykład z węgierskiej w sprawie mniejszości narodowej. Skutecznie blokują Ukraińców w dążeniu do cywilizacji zachodniej i NATO! Niech najpierw mentalnie się zmienią aaa........ to długi wielopokoleniowy proces.
Bandyta który dokonał zwyrodniałego morderstwa bezbronnego człowieka a zwłaszcza ; kobiet, starców, dzieci a nawet niemowląt NIE MOŻE BYĆ BOHATEREM (ludobójstwo wołyńskie)!!!!.....
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie Rada miasta Lwowa powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników Polaków!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
W Polsce nikomu nawet w największej tzw. pipidówce nie przyszłoby do głowy wieszać popiersie jakiegoś zacnego Polaka np. poety Słowackiego na elewacji ukraińskiej szkoły!
Trzeba mieć łeb tzw. ruskiego kacapa i przynależeć do cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny – Cywilizacje) aby w taki sposób poniżać naród i państwo do którego przybywają w wielkiej liczbie ze względu na biedę!
Może polska dyplomacja powinna brać wzór z węgierskiej?
Dziwią mnie pochwalne komentarze... przecież to ściema - ten parszywiec gra tlko na zdobycie poparcia. Jednym z ich głównych postulatów jest podatek dochodowy 75%.... Ludzie obudźcie się.
Należy postawić tabliczkę: "Bestialscy mordercy z UPA, odstrzeleni przez bydlaków z NKWD" - to powinno zamknąć mordy UPAdlińskim szowinistom. banderowskie bydło warte tyle co sowieckie.
POPiS robi z Polski taki sam bajzel jaki widzimy na Ukrainie. Co gorsza, w Polsce to wlasnie UPAdlińscy zwyrodnialcy cieszą się bezkarnością i szczgólnymi przywilejami.
jeszcze tylko dodać jednego pyskatego oligarchę i ,,majdan,, gotowy, i trzymaj się ,,włada,, , bo tłum może zrobić co zechce, najbardziej nieoczekiwane rzeczy, i tak załatwia się na Ukrainie trudne sprawy. ,,Majdan,, i już.
Stand up wyborczo- prezydencki https://youtu.be/EahYpiBlYRA
Nie liczyłbym na pomoc rządu PiS czy prezydenta,a już zupełnie na pomoc "polskiej ambasador" Doroszewskiej.Jednak na waszym miejscu prosiłbym o interwencje UE.Proces DEPOLONIZACJI trwa i jak wygląda jest to na rękę obecnie rządzącym "patriotom" z PiS
Dostanie wpie..dol i jeszcze będzie płakał, że prześladowany
No i się wyjaśniło skąd to gówno przyszło. Koszerne jest
Wydawało się, że na Ukrainie była zmiana rządów. Wydawało się...
U nas w Texasie mowia: CNN- Clinton News Network.
Niemiecki sąd martwi się, że "podejrzana osoba byłaby narażona na realne ryzyko naruszenia jej prawa do rzetelnego procesu sądowego", co jest oczywiście wyssaną z palca zagrywką w celu dekompozycji tzw. wymiaru (nie-)sprawiedliwości w III RP. Równocześnie to, czy prawo poszkodowanego (-nych) do "rzetelnego procesu byłoby w Polsce dochowane" ma daleko w d(), bo nie o to przecież chodzi by złapać króliczka, lecz by gonić go.
Nie sądzę aby Javeliny czy inna broń śmiercionośna dostarczona Ukraińcom przez Amerykanów lub Kanadoli w jakikolwiek zasadniczy sposób zmieniła jakość armii ukraińskiej. Morale żołnierzy nie zmieniło się a najprawdopodobniej stan logistyki także. Pisząc innymi słowy młodzi nadal unikają poboru jak ognia, żołnierze nie widzą powodu aby walczyć a warunki panujące w koszarach czy na poligonach nie zmieniły się od czasu początku prezydentury Poroszenki. Poza tym Europa (czyt. Niemcy i Francja) od dawna są już zmęczone graniem kartą Donbasu przez władze ukraińskie i zmęczenie to będzie rosło. Czas będzie grał na niekorzyść Ukraińców.
Po tej szopce z odwołaniem Kurskiego do głosowania pozostał tylko Bosak. PiS w brutalny sposób odwołał premier Szydło, bo tego chciała opozycja i zagraniczne media (matka księdza katolickiego, to było nie do przełknięcia dla lewactwa), zdymisjonowano min. Szyszko bo tego zażądał Macron, niezrozumiała walka z Banasiem, teraz za wierną służbę podziekowano Kurskiemu. Kurski efektywnie walczył z tymi tevauenami itp. i należy mu się wielkie uznanie. Jako minus to eliminowanie z debaty publicznej Adama Słomki, bardzo zasłużonego w walce z nadzwyczajną kastą i pomnikami wdzięczności oraz obecnej Konfederacji Grzegorza Brauna.
do @jaro7: Popieram.
W Finlandii rządzi lewactwo no i szykują wzorem innych lewaków z Europy katastrofę dla rdzennych mieszkańców.Głupota ,naiwność czy świadome działanie?
Nic mu nie zrobią,tak jak Śpiewakowi za jego antypolskie kłamliwe wypowiedzi np w Czechach.I może sobie na to pozwolić bo wie że jak mu odbiorą medal(gross) czy stołek(śpiewak) to będzie krzyk o antysemityzm.Tylko i tak jest krzyk o antysemityzmie Polaków to po co finansować czy nagradzać ludzi którzy bezczelnie kłamią i opluwają nasz kraj? A swoją drogą są nacje w Polsce którym wolno dużo więcej niż Polakom-czyli żydzi i ukraińcy,wspierani przez wszelkich polskojęzycznych.
Mówić łatwo, zrobić trudniej. Duda tak jak inni kucają przed prawdziwą władzą w tzw. III RP i nie ośmieli się jej postawić, bo to oznaczałoby szybki koniec jego politycznej kariery.
Partia Zielonych i wszystko jasne. Głupota wymieszana z ignorancją, niech zacznie od siebie i prywatnie przyjmie stado młodych byczków z Afganistanu a wnet jej przejdzie.
Łatwo gadać w uniesieniu jak na apelu w podstawówce, gdy jednak trzeba coś realnie zrobić, to przez cztery lata czapkę miętosi, z nogi na nogę przestępując pod klamką Waszczykowskiego czy innego Ciaputowicza. A może uzgadnia warunki z Groszem i innym zaprzaństwem...
Donbas dla Ukrainy jest stracony i Zieleński dobrze o tym wie. Dlatego na żadne referendum się nie zgodzi bo jego wynik byłby tego potwierdzeniem. Natomiast umiejętne granie kartą Donbasu w polityce może przynosić Ukrainie wymierne korzyści, np. wystarczy porównać armię ukraińską 6 lat temu a dzisiaj.
...juda-duda ma wszak słabą pamięć.A plucie przez żydków na Polaków,wcale mu nie przeszkadza. Najlepiej wychodzi mu urządzanie świąt chanukowych...i peany na cześć wybranego narodu....
...tej pani proponujemy ,aby przyjęła wszystkich kolorowych z granicy Grecji i zasiedliła całą Finlandię,która która jest krajem mało ludnym (około 4 milionów)...To proste...
Wojnę w Donbasie prowadzi banderowska Ukraina, a nie Rosja, Jeżeli wkroczy tam armia rosyjska, to po tygodniu będzie ona w Kijowie.
Grecja ma mnóstwo statków wycieczkowych, dlatego może załadować imigrantów na te statki i wysłać do Finlandii, aby ubogacić ten kraj z durnymi i bezczelnymi politykami.
No proszę, są zbawiciele świata :)
Przypomina mi to taktykę stalina, który "hodował" hitlera, żeby ten spalił Europę, a później został zwyciężony przez zbawicieli ze wschodu...
Jakoś dziwne, że wirus zaatakował najmocniej właśnie Chiny i Iran...
Niedawno ukrainiec podpalił polską flagę a potem wrzucił ją do kosza-dostał TYLKO "zawiasy" i pouczenie by nie pił hahaha.Tu też będzie podobnie,wyrok i to surowy byłby w wypadku gdyby Polak spalił flagę ukrainską czy żydowską.Sorry taki mamy klimat w "wymiarze sprawiedliwości".Co do samego faceta,żałosny pajac,chce zaistnieć a potem udawać prześladowanego.Gdyby głupota mogła latać latałby jak pershing.
Głupoty i poprawności politycznej ciąg dalszy.A jakim prawem i w czyim imieniu zapraszają,pytali mieszkańców,robili sondaż czy tego chcą?Ja wybudowałbym baraki dokładnie koło ich domów,myślę że szybko by się z tego wyleczyli.Lewactwo to choroba,patologia,narzucają innym swoje chore idee nie licząc się z konsekwencjami dla rdzennych mieszkańców.I oczywiście najważniejsze to walka ze "skrajną prawicą"przy okazji można dowalić AfD.Bez odsunięcia lewako-liberałów od polityki,mediów,szkolnictwa i wymiaru sprawiedliwości czeka nas zagłada.
5.5% czyli nizszy w RP niz u mnie w USA? Propaganda sukcesu, nie podaja Wam tych, ktorzy stracili prawo do zasilku, zatem macie 8,88%.
W Sarakib jest rosyjskie wojsko i żandarmeria, więc terroryści (a nie bojownicy, jak błędnie piszecie) musieliby atakować Rosjan.
Muszę przyznać, że od początku podobne myśli chodzą mi po głowie, gdy zobaczyłem co się dzieje i że najbardziej ucierpieli "wrogowie" usraela. Zastanawia tylko mechanizm, jaki umożliwił dotarcie do rządzących w Iranie. Co do propagandy odnośnie tej sprawy, to jest mi po prostu niedobrze, jak widzę tylko i wyłącznie wiadomości o tym k...wirusie. Przypominają mi się dni po "katastrofie smoleńskiej", kiedy we wszystkich mediach był wałkowany jeden temat, na okrągło, do bólu i bez żadnego sensu...
Uważaj bo tekst "dostanie po japie" dla pewnego prokuratora może być zachęta do oskarżenie cie o tzw "mowę nienawiści"
3 tysiące lewackich oszołomów to mizerna ilość na wielomilionowy lewicowy Berlin.
Korona wirus Chińscy starcy i polińska ustawa eksterminacyjna https://youtu.be/mi95xRRT2dc
Korona wirus epizod Chiński https://youtu.be/2KbE15o9CHM
Typowy UKRo Chazar PIS... Nakradnie jak oligarchy i niech potem potop
żydokomuna w akcji
Korona wirus epizod Chiński https://youtu.be/2KbE15o9CHM
Szkoda słów panie Krzysztofie, stopień zidiocenia społeczeństwa osiągnął taki poziom, że żadne racjonalne argumenty się nie przebiją. Liczą się tylko emocje, a na tych umie grać jednakowo dobrze zarówno "dobra zmiana" jak i "totalna opozycja".
A w zamian "Ukraińcy organizują w lwowskim kościele pw. św. Marii Magdaleny koncert, podczas którego solistka odeskiej opery zaśpiewa największe szlagiery wiedeńskiej operetki"...
...ci ...tzw.sędziowie,sami proszą abyśmy na nich wydali wyroki....oni sie o to proszą...Nie zdziwię się jak kilku z nich(tych zasłużonych) dostanie po japie...
To "tylko"kolejna kompromitacja tzw "wymiaru sprawiedliwości",dopiero co "sędzia" Bartosz Kamieniak uniewinnił ukraińców podejrzanych o napady na Polaków w Chełmie,przypominam że sąd dał "wyrok" w zawiasach dla ukraińca który zbeszcześcił polską flagę(podpalił ją i wrzucił do kosza),gdzie w tym samym czasie karze się Polaków za pojedyncze niepochlebne zdania o ukraińcach czy żydach.Sąd wspiera w tym dziele prześladowania Polaków prokuratura której zwierzchnikiem jest...Ziobro.
A jednak B. Sienkiewicz miał rację (niestety), żyjemy w "państwie teoretycznym". Wczoraj niewinni Ukraińcy od tortur, dzisiaj niewinny Niemiec wyzywający od idiotów i cwelów, co jutro..? Ćwiczenie autochtonów znad Wisły trwa w najlepsze, żeby nam się przypadkiem nie wydawało, że jesteśmy tu gospodarzami.
Dziwimy się "nienormalnym" działaniom ruskiego prezydenta Putina np. oskarżeniom o współudział Polaków w wywołaniu II wojny światowej oraz współodpowiedzialność za skutki tej wojny. Przecież dziwaczne różne zachowania Ukraińców są podobne.
Wynikają one z tego samego źródła cywilizacyjnego - z cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje).
Działania drugiej strony dążącej do ugody postrzegane są u nich jako słabość - uległość! Tylko brutalna siła jest poważana. Niech polska dyplomacja bierze przykład z węgierskiej w sprawie mniejszości narodowej. Skutecznie blokują Ukraińców w dążeniu do cywilizacji zachodniej i NATO! Niech najpierw mentalnie się zmienią aaa........ to długi wielopokoleniowy proces.
Bandyta który dokonał zwyrodniałego morderstwa bezbronnego człowieka a zwłaszcza ; kobiet, starców, dzieci a nawet niemowląt NIE MOŻE BYĆ BOHATEREM (ludobójstwo wołyńskie)!!!!.....
Grammar nazi: "Meine Lippen, sie küssen so heiß". Bądź co bądź nie jest to tekst przystający do murów kościoła.
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie Rada miasta Lwowa powiesiła popiersie jednego z największych krwawych rzeźników Polaków!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
W Polsce nikomu nawet w największej tzw. pipidówce nie przyszłoby do głowy wieszać popiersie jakiegoś zacnego Polaka np. poety Słowackiego na elewacji ukraińskiej szkoły!
Trzeba mieć łeb tzw. ruskiego kacapa i przynależeć do cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny – Cywilizacje) aby w taki sposób poniżać naród i państwo do którego przybywają w wielkiej liczbie ze względu na biedę!
Może polska dyplomacja powinna brać wzór z węgierskiej?
Armia Syrii kontynuuje ofensywę więc tureckie teksty ku pokrzepieniu serc brzmią raczej zabawnie.
Dwa lata suszy w rolnictwie i bardzo duży eksport żywności z Polski wpływa na ceny,nic w tym niezwykłego.
Dziwią mnie pochwalne komentarze... przecież to ściema - ten parszywiec gra tlko na zdobycie poparcia. Jednym z ich głównych postulatów jest podatek dochodowy 75%.... Ludzie obudźcie się.
Brawo Panowie!!! Polacy - musimy bronić się sami. To święta prawda, że "Polska to państwo z kartonu"
Należy postawić tabliczkę: "Bestialscy mordercy z UPA, odstrzeleni przez bydlaków z NKWD" - to powinno zamknąć mordy UPAdlińskim szowinistom. banderowskie bydło warte tyle co sowieckie.
POPiS robi z Polski taki sam bajzel jaki widzimy na Ukrainie. Co gorsza, w Polsce to wlasnie UPAdlińscy zwyrodnialcy cieszą się bezkarnością i szczgólnymi przywilejami.
jeszcze tylko dodać jednego pyskatego oligarchę i ,,majdan,, gotowy, i trzymaj się ,,włada,, , bo tłum może zrobić co zechce, najbardziej nieoczekiwane rzeczy, i tak załatwia się na Ukrainie trudne sprawy. ,,Majdan,, i już.
Tak, Joe "Bite Me", zwiazany z korupcja na UPAinie wyraznie przewyzszyl Crazy Bernie we wtorek.
No niezle, naucza sie zabijac.
no cóż, chłopci, jesteście niewinni, róbcie tak dalej, jest pełne przyzwolenie