Brawa dla wojewody ale myślę że NIC tu nie wskóra tym bardziej że kręci sie koło tego Sellin,poza tym zaraz będa "wrzaski"ukraińców o naruszeniu ich wrażliwości,a jak ktoś obśmieje ta wrażliwość w tym temacie to prokuratura już czuwa.
Polski Kościół zatrzymał się w rozwoju chyba już w średniowieczu. Może jeszcze organizować zbiorowe modlitwy przebłagalne, które będzą bardziej skuteczne od leczenia. A może egzorcyzmy?
Zamiast "tablicę ... zniszczyli nieznani sprawcy" powinno być tablicę zniszczyli polscy patrioci. "Nieznani sprawcy" mają wydźwięk negatywny, zaś tu chodzi o działanie pozytywne.
Można pisać, tłumaczyć i powtarzać, a oni (selinopodobni) nadal nazywają upowskich ludobójców i zbrodniarzy "żołnierzami". I nie widzą żadnej różnicy pomiędzy poległymi w obronie całości i niepodległości Polski żołnierzami Września, AK, BCh czy NSZ od ukraińskich ludobójców bestialsko mordujących polskie kobiety i dzieci z zamiarem oderwania od Polski 4 Jej województw! DNO!
Jakby się każdy modlił w domu, to by żadnych zgromadzeń religijnych nei było. ale wtedy każdy by sobie sam wrzucał grosiwo na tacę, tego ta pazerna czarna mafia nie zaakceptuje!
(we Włoszech chyba jakiś inny kościół jest, szatański skoro msze odwołał, nie?)
Najśmieszniejsze jest to, że przy obecnych niskich cenach ropy, ani Kurdom, ani jankesom tej ropy się nie opłaca wydobywać (transport cysternami kosztuje)
Ja się bałem iść w niedzielę nawet do Kościoła, żeby tego nie złapać, bo rozprzestrzenia się w przerażającym tempie. Strach pojawiać się w miejscach publicznych. Na szczęście kilka dni temu udało mi się znaleźć fajną stronę z mszami, która uważam, że zasługuje na uwagę i warto o niej wspomnieć, bo może akurat komuś przyda się ta informacja, szczególnie w tak trudnym momencie, kiedy przyszłość jest niepewna. Strona z mszami: https://msza-online.pl/
Kurdowie? .... ci od mordowania Orian? :) ... Turcy obiecali Kurdom własne państwo w zamian za rzeź Ormian, ale Turcy oszukali morderców i nie dotrzymali słowa?
To zupełnie odwrotnie niż u nas.U nas jakby Polacy zakłócili uroczystości ukraińskie,litewskie czy żydowskie to prokuratura i sądy jeszcze by dowaliły wyroki Polakom,byle obcy byli zadowoleni.
Dair az Zaur wyzwolili od terrorystów żołnierze syryjscy i Rosjanie, a nie Kurdowie. W całkowitym pokonaniu terrorystów przeszkodzili jankesi, ostrzeliwują wojsko syryjskie i wprowadzając na wyzwolone od terrorystów tereny Kurdów. Niedobitki terrorystów ISIS wstąpiły do kurdyjskich sił zbrojnych i nagle okazało się, że ten teren został uwolniony od terrorystów.
Nasi jak zwykle zaskoczeni jak młodzi - choć wyjątkowo tym razem pozytywnie. Spodziewam się nagłego spadku inflacji z powodu wczorajszego spadku cen ropy-co się przełoży na całą gospodarkę. Jeszcze raz PiS ma niesamowite szczęście, choć zdaje się, że limit tego szczęścia właśnie się wyczerpuje.
Niewinni, bo próbki głosu zostały zebrane "nielegalnie" ? Mimo, że próbki pasują do oskarżonych ! Pewnie nagrywający nie spytał czy może nagrywać.
Sędziowie - ci uczciwi - powinni sami eliminować ze swojego środowiska kompletnych idiotów.
Niech żyje PiS! Teraz tylko miłościwie nam panujący rząd przedłoży ustawę opodatkowującą wirusy, pan prezydent podpisze i problem mamy z głowy. Coco jumbo i do przodu!
Szesnastoletni Mohamed Atia został postrzelony przez Izraelczyków.
To "dziecko" rzuca przed szkołą kamieniami w żołnierzy.
Wieczorem i w nocy zamieni kamienie na karabin?.
Ale manipulacja, 16-letnie " biedne dzieci" atakują żołnierzy.
A w zamian dostaniemy "Tymczasem w telewizji dla zmylenia przeciwnika nazwanej „publiczną” w marcu czeka nas transmisja żydowskiego święta Purim." Przypominam że to święto dotyczy min wymordowania przez żydów 75 tysięcy Persów
Politycy,media,wymiar sprawiedliwości i ....szkolnictwo są NAJBARDZIEJ zinfiltrowane przez lewactwo i ich idee.Stąd ci niedouczeni uczniowie(poziom szkolnictwa w Polsce to coraz bliżej dna)klepią takie bzdury.Ale czego wymagać od uczniów jak np we Wrocławiu nauczycielka nie wiedziała nic o Ludobójstwie na Wołyniu,czy w Toruniu uczeń który negował "bohaterstwo " Bandery miał kłopoty.To LO stanie się "bohaterem" GW.
goe B elsik zapoczatkował styl...smród juz nie do wytrzymania więc wyszkolił już na zlecenie prezia Kalksteina godnych ajzensztajnów.Teraz do brata do Agory.ALLELUJA I DO PRZODU ! teraz fuzja z radyjem mar yja
Jedność i determinacja ZPL, AWPL, Macierzy Szkolnej daje skutki. Jest wygrana przynajmniej na jeden rok. Wielką sprawą jest pomoc ze strony AWPL-ZCHR w tym finansowa, bo została załatwiona w porozumieniu koalicji rządzącej dotacja 500 tysięcy euro na remont tego polskiego gimnazjum. Teraz jest dodatkowy argument, że skoro z kasy rządu idą wielkie pieniądze na gimnazjum polskie, to samorząd opanowany przez liberałów traci dowolne prawa na jej zamykanie.
W kwestii polityki wschodniej wybór między Kidawą a Dudą to wybór między dżumą a cholerą. Kosiniak wydaje się byłby lepszy ale za peło w tej dziedzinie też się nie wykazał, Biedroń ma na myśli tylko jedno. Jakieś dziwne skundlenie zapanowało i niemoc, ja nie wierzę że ci ludzie nie wiedzą i nie widzą co jest grane. No chyba żeby, ale to już temat dla psychiatry.
Głupota sięga szczytu, 1 podejrzany i ponad 700 do kwarantanny? We Włoszech chcą "zaaresztować" cały region Lombardii?! W tym tempie to wnet całą populację na świecie trzeba będzie poddać kwarantannie. Straszenie społeczeństw trwa w najlepsze a ów korona wirus jawi się w mediach (a nawet rządowych komunikatach) jako smok straszliwy albo jeden z jeźdźców Apokalipsy i ino czekać gdy pozostali dołączą do niego i będzie Armagedon. W związku z tym specustawy, środki nadzwyczajne, procedury kryzysowe itd. Tylko czy o ochronę zdrowia ludzi tu chodzi czy o coś zupełnie innego?...
Duda to typowy sprzedawczyk ,który nie widzi interesu polskiego...jego
przypadki kręcenia ...i wazeliniarstwa są znane. Najlepiej wychodzą mu święta chanukowe...Generalnie wszyscy polskojęzyczni myślą ,że naród to idioci..Mogę tylko pomarzyć o wyczyszczeniu MSZ i tzw. elyt z obcych....którzy w wielu przypadkach zmienili interesy narodowe Polski łącznie z wymianą swoich nazwisk....
Nie liczyłbym na pomoc rządu PiS czy prezydenta,a już zupełnie na pomoc "polskiej ambasador" Doroszewskiej.Jednak na waszym miejscu prosiłbym o interwencje UE.Proces DEPOLONIZACJI trwa i jak wygląda jest to na rękę obecnie rządzącym "patriotom" z PiS
Brawa dla wojewody ale myślę że NIC tu nie wskóra tym bardziej że kręci sie koło tego Sellin,poza tym zaraz będa "wrzaski"ukraińców o naruszeniu ich wrażliwości,a jak ktoś obśmieje ta wrażliwość w tym temacie to prokuratura już czuwa.
Antykatolickich czy antyklerykalnych?
Proszę redakcję o usuwanie antykatolickich komentarzy, w przeciwnym razie wycofam się z dotacji. Mówię serio.
Polski Kościół zatrzymał się w rozwoju chyba już w średniowieczu. Może jeszcze organizować zbiorowe modlitwy przebłagalne, które będzą bardziej skuteczne od leczenia. A może egzorcyzmy?
Zamiast "tablicę ... zniszczyli nieznani sprawcy" powinno być tablicę zniszczyli polscy patrioci. "Nieznani sprawcy" mają wydźwięk negatywny, zaś tu chodzi o działanie pozytywne.
Jeszcze się okaże, że Węgrzy zrobią więcej dla Polaków na Kresach niż nasze MSZ.
Bóg tak chciał. Amen!
Bardzo dobrze, niech w końcu się wyklaruje, co znajduje się pod tym krzyżem (albo czego tam nie ma).
Można pisać, tłumaczyć i powtarzać, a oni (selinopodobni) nadal nazywają upowskich ludobójców i zbrodniarzy "żołnierzami". I nie widzą żadnej różnicy pomiędzy poległymi w obronie całości i niepodległości Polski żołnierzami Września, AK, BCh czy NSZ od ukraińskich ludobójców bestialsko mordujących polskie kobiety i dzieci z zamiarem oderwania od Polski 4 Jej województw! DNO!
Ten ,,przyjaciel,, i ,,strategiczny partner,, do Polski też nie przyjechał , wymówką był huragan, a co faktycznie robił.....?
Jakby się każdy modlił w domu, to by żadnych zgromadzeń religijnych nei było. ale wtedy każdy by sobie sam wrzucał grosiwo na tacę, tego ta pazerna czarna mafia nie zaakceptuje!
(we Włoszech chyba jakiś inny kościół jest, szatański skoro msze odwołał, nie?)
Najśmieszniejsze jest to, że przy obecnych niskich cenach ropy, ani Kurdom, ani jankesom tej ropy się nie opłaca wydobywać (transport cysternami kosztuje)
Ja się bałem iść w niedzielę nawet do Kościoła, żeby tego nie złapać, bo rozprzestrzenia się w przerażającym tempie. Strach pojawiać się w miejscach publicznych. Na szczęście kilka dni temu udało mi się znaleźć fajną stronę z mszami, która uważam, że zasługuje na uwagę i warto o niej wspomnieć, bo może akurat komuś przyda się ta informacja, szczególnie w tak trudnym momencie, kiedy przyszłość jest niepewna. Strona z mszami: https://msza-online.pl/
Kurdowie? .... ci od mordowania Orian? :) ... Turcy obiecali Kurdom własne państwo w zamian za rzeź Ormian, ale Turcy oszukali morderców i nie dotrzymali słowa?
My możemy TYLKO pomarzyć o takim ministrze,obok niego na zdjęciu stoi zaprzeczenie tej idei.
To zupełnie odwrotnie niż u nas.U nas jakby Polacy zakłócili uroczystości ukraińskie,litewskie czy żydowskie to prokuratura i sądy jeszcze by dowaliły wyroki Polakom,byle obcy byli zadowoleni.
Dair az Zaur wyzwolili od terrorystów żołnierze syryjscy i Rosjanie, a nie Kurdowie. W całkowitym pokonaniu terrorystów przeszkodzili jankesi, ostrzeliwują wojsko syryjskie i wprowadzając na wyzwolone od terrorystów tereny Kurdów. Niedobitki terrorystów ISIS wstąpiły do kurdyjskich sił zbrojnych i nagle okazało się, że ten teren został uwolniony od terrorystów.
Nasi jak zwykle zaskoczeni jak młodzi - choć wyjątkowo tym razem pozytywnie. Spodziewam się nagłego spadku inflacji z powodu wczorajszego spadku cen ropy-co się przełoży na całą gospodarkę. Jeszcze raz PiS ma niesamowite szczęście, choć zdaje się, że limit tego szczęścia właśnie się wyczerpuje.
Panie P Rezydencie drugiej kadencji raczej nie będzie.
Niewinni, bo próbki głosu zostały zebrane "nielegalnie" ? Mimo, że próbki pasują do oskarżonych ! Pewnie nagrywający nie spytał czy może nagrywać.
Sędziowie - ci uczciwi - powinni sami eliminować ze swojego środowiska kompletnych idiotów.
Izrael wprowadził, nie mogli być gorsi
Tja. Polityków i dyplomatów będą na 2 tygodnie zamykać?!? Już to widzę!
Albo bankierów czy innych rabinów...
Jankesi zrabowali Serbom ich rdzenną krainę i domagają się zgody na tę grabież.
Sędziowie nie tędy droga!!
Zaczęło sie wiec...
widać źródło.
obawia się powracającej fali...
Pozamykać wszystko, markety, kina, knajpy, burdele, przedsiębiorstwa, koleje, metro, kościoły, ulice i place a na ostatek szpitale i będzie gitara!
Niech żyje PiS! Teraz tylko miłościwie nam panujący rząd przedłoży ustawę opodatkowującą wirusy, pan prezydent podpisze i problem mamy z głowy. Coco jumbo i do przodu!
Opinia takiej potęgi kapitałowej ok 169 mln zł kapitału własnego rzuca na kolana. To "wielki gracz" na rynku.
No pewnie,jeszcze im po medalu dać a może i obywatelstwo przyznać albo "Kartę Polaka"
Są siebie warci, dwóch zbrodniarzy
Szesnastoletni Mohamed Atia został postrzelony przez Izraelczyków.
To "dziecko" rzuca przed szkołą kamieniami w żołnierzy.
Wieczorem i w nocy zamieni kamienie na karabin?.
Ale manipulacja, 16-letnie " biedne dzieci" atakują żołnierzy.
A w zamian dostaniemy "Tymczasem w telewizji dla zmylenia przeciwnika nazwanej „publiczną” w marcu czeka nas transmisja żydowskiego święta Purim." Przypominam że to święto dotyczy min wymordowania przez żydów 75 tysięcy Persów
Politycy,media,wymiar sprawiedliwości i ....szkolnictwo są NAJBARDZIEJ zinfiltrowane przez lewactwo i ich idee.Stąd ci niedouczeni uczniowie(poziom szkolnictwa w Polsce to coraz bliżej dna)klepią takie bzdury.Ale czego wymagać od uczniów jak np we Wrocławiu nauczycielka nie wiedziała nic o Ludobójstwie na Wołyniu,czy w Toruniu uczeń który negował "bohaterstwo " Bandery miał kłopoty.To LO stanie się "bohaterem" GW.
Bóg tak chciał. Powinny pozostać zamknięte na zawsze. Amen!
Ja Greków rozumiem i popieram.
Nie ważne są fakty, ale ci "bandyci" lali ich dziadziusiów i tatusiów.
Reszta z tego grona na badania psychiatryczne, wiedzą o co chodzi?
Resortowe dzieci.
goe B elsik zapoczatkował styl...smród juz nie do wytrzymania więc wyszkolił już na zlecenie prezia Kalksteina godnych ajzensztajnów.Teraz do brata do Agory.ALLELUJA I DO PRZODU ! teraz fuzja z radyjem mar yja
Jedność i determinacja ZPL, AWPL, Macierzy Szkolnej daje skutki. Jest wygrana przynajmniej na jeden rok. Wielką sprawą jest pomoc ze strony AWPL-ZCHR w tym finansowa, bo została załatwiona w porozumieniu koalicji rządzącej dotacja 500 tysięcy euro na remont tego polskiego gimnazjum. Teraz jest dodatkowy argument, że skoro z kasy rządu idą wielkie pieniądze na gimnazjum polskie, to samorząd opanowany przez liberałów traci dowolne prawa na jej zamykanie.
W kwestii polityki wschodniej wybór między Kidawą a Dudą to wybór między dżumą a cholerą. Kosiniak wydaje się byłby lepszy ale za peło w tej dziedzinie też się nie wykazał, Biedroń ma na myśli tylko jedno. Jakieś dziwne skundlenie zapanowało i niemoc, ja nie wierzę że ci ludzie nie wiedzą i nie widzą co jest grane. No chyba żeby, ale to już temat dla psychiatry.
Żeby nie pisać za dużo: ciekawe jak by wyglądał ten filmik gdyby migracja zachodziła w drugą stronę. Turcy w Armenii pokazali na co ich stać...
Głupota sięga szczytu, 1 podejrzany i ponad 700 do kwarantanny? We Włoszech chcą "zaaresztować" cały region Lombardii?! W tym tempie to wnet całą populację na świecie trzeba będzie poddać kwarantannie. Straszenie społeczeństw trwa w najlepsze a ów korona wirus jawi się w mediach (a nawet rządowych komunikatach) jako smok straszliwy albo jeden z jeźdźców Apokalipsy i ino czekać gdy pozostali dołączą do niego i będzie Armagedon. W związku z tym specustawy, środki nadzwyczajne, procedury kryzysowe itd. Tylko czy o ochronę zdrowia ludzi tu chodzi czy o coś zupełnie innego?...
Ani Duda, ani Kidawa Błońska nie będą pilnować polskich interesów, gdyż ważniejsze dla nich będą interesy ukraińskie (= banderowskie).
Brawo. Pamietajmy, iz Bialorus to suwerenne panstwo.
Nawet z Kidawa nie ma szans, strata czasu..
Duda to typowy sprzedawczyk ,który nie widzi interesu polskiego...jego
przypadki kręcenia ...i wazeliniarstwa są znane. Najlepiej wychodzą mu święta chanukowe...Generalnie wszyscy polskojęzyczni myślą ,że naród to idioci..Mogę tylko pomarzyć o wyczyszczeniu MSZ i tzw. elyt z obcych....którzy w wielu przypadkach zmienili interesy narodowe Polski łącznie z wymianą swoich nazwisk....
Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Przepraszam, afroafrykańczyk czy jakoś tak!
Stand up wyborczo- prezydencki https://youtu.be/EahYpiBlYRA
Nie liczyłbym na pomoc rządu PiS czy prezydenta,a już zupełnie na pomoc "polskiej ambasador" Doroszewskiej.Jednak na waszym miejscu prosiłbym o interwencje UE.Proces DEPOLONIZACJI trwa i jak wygląda jest to na rękę obecnie rządzącym "patriotom" z PiS