Już abstrahując od efektów pomocy Rosjan (choć mam nadzieję, że jednak jest skuteczna wbrew pismakom), to ta akcja ma przede wszystkim wymiar propagandowy i co do tego nie mam wątpliwości.
Gdzie mu tam zakażą ,rządzącym i mediom pokroju TVN czy TVPiS to nie przeszkadza,prokuraturze też nie.Co innego gdyby to polak zrobił,afera na tydzień plus prokuratura na głowie.
To są antypolskie działania,wiadomo że nawet jak skończy sie pandemia w miarę szybko to i tak setki tysięcy jak nie więcej Polaków straci pracę ,i gdzie jej będą szukać jak ich potencjalne miejsca pracy obsadzą ukraińcy!!!!! Czyje interesy bo nie POLSKIE reprezentuje ten rząd.
Nie ma przymusu pracy, a do pracy można dojeżdżać rowerem. Amazon ma ogromne koszty stałe, musi spłacać kredyty, płacić podatki itp. dlatego musi zarabiać pieniądze.
no i tak "rząd polski" dba o naród polski.Większość tychże zarządzających to polskojęzyczni ze zmienionymi nazwiskami...a niech ich trafi koronawirus...rozwiąże to na jakiś czas problem....
Rząd chce, żeby ludzie gnili w domach i chorowali, zamiast poszli do parku na spacer... a mikrocefale się cieszą... do lasu też nie wolno? Szkoda słów. Ekstremalna paranoja.
I tutaj trafił w punkt. Szczególnie pan Grzegorz Braun z Konfederacji, ze swoim "jesteśmy legalistami" dostał, na co zasłużył. Gdyby Konfa nie próbowała grać jak cała reszta tej politycznej sfołoczy, to nie wystawiałaby się na takie strzały.
i jak zwykle sieją tylko zamęt.
bo niby co to ma oznaczać? Że będą częstsze kontrole, czy nie jedzie więcej pasażerów niż w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, czy też, że na modłę komunikacji zbiorowej należy podzielić liczbę miejsc siedzących przez pół?
Ludzie, to jest paranoja. Dziś, jak jechałem rowerem do pracy rano , to widziałem ludzi, co jadąc w pojedynkę samochodem mieli na twarze maski. Wczoraj zaś widziałem samochód, w którym 4 osoby siedziały i każda w masce na ryju.
Ludziom mocno odbija, ale jak na razie jeszcze nie ma jazdy.
Pewnie dopiero się zacznie.
... po wyborach
Wyniki badań pokazały, że osoby z grupą krwi A chorowały na koronawirusa o wiele częściej niż inni, posiadacze grupy krwi AB częściej, a osoby z grupą krwi B nieznacznie częściej, niż pozostali. Najrzadziej na koronawirusa zapadali posiadacze grupy krwi 0.
Takiej wyważonej oceny sytuacji życzę wielu politykom i "dziennikarzom" w Polsce, w tym p. Tuskowi, który coraz bardziej jest odizolowany od wszystkiego co polskie.
..przede wszystkim musimy zadbać o interes narodowy Polski...!!!Nie są nam potrzebni żadni obcy...w tym tzw. ukraińcy,którzy przynosili tylko problemy natury kryminalnej...wystarczy prześledzić co wyprawiali w każdej części naszego kraju...ile było morderstw,napadów itp. Pora zamknąć politykę bezradności naszego rządu...Mam nadzieję,że granice przed nimi zostaną zamknięte.Dzicz jaką widzieliśmy przez kilka lat w Polsce należny usunąć aby Polacy czuli się bezpiecznie we własnym kraju .
Polska nie moze dluzej kurczowo trzymac sie Giedroyczowskiej polityki wzgledem Ukrainy, gdyz to sie calkowicie skompromitowalo. Nalezy szukac zblizenia z Ukraincami , ktorzy sa w opozycji do banderowcow, nalezy banderowcow zwalczac w kazdy mozliwy sposob, gdyz to sa kanalie. Prowadzic wspolna polityke ukrainska z Wegrami , Bialorusia , a takze Rosja.W polityce nie ma stalych przyjaciol , ani stalych wrogow.
czym się różni mowa tego barana od tego, co mówiła ta szefowa sanepidu skądś tam, co "zakazała" mężów całować "(i która pewnie dalej się cieszy z tego, że pobiera wysoką pensję i równolegle emeryturę, bo wygląda, jakby już wieku tego nabyła)?
Mnie interesują konkrety:
za co dokładnie mogą mnie czekać sankcje ( i jakie), jeśli wyjdę z domu (ZDROWY)?
...i kiedy zaczną strzelać?
Jak to z wiadomościami bywa mają one trochę więcej obliczy
https://www.money.pl/gospodarka/afera-maseczkowa-poznajcie-jej-pozytywnego-bohatera-to-prezes-lpp-opinia-6492001729554561a.html
Najwyższa pora by pomóc Iranowi, szkoda że tak późno. Rosji wystarczyły 24 godz. by wysłać pomoc do Włoch. A USA niech nadal pozostaną krajem bandyckim.
Tureckie mocarstwo przekonało sie ,że aneksja części Syrii i małe wojenki na bliskim wschodzie to drogi interes .Ale nie przestają sikać na wycieraczki Państwom w stosunku do których jest petentem. Mają "świetlane" perspektywy
w układzie z Moskwą bez NATO za plecami.
To jest typowy przykład "łapaj złodzieja". Złodziej wyrywa kobiecie torebkę, chowa w zanadrze i ucieka, kobieta goni go wołając, łapać złodzieja! a on woła to samo, udając, że ściga złodzieja.
Jankesi stworzyli tego wirusa, podrzucili go kitajcom, być może także Włochom i Persom, a teraz oskarżają zarażonych, że to oni spowodowali epidemię.
Co pozostało z braku lojalności wobec Polski z czasów walki ZŁA ze ZŁEM,to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM?!Po ŻYDOBOLSZEWIZMIE,który przejął w działaniu rosyjski rasizm ŻYDOBANDERYZM,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.ANTYPOLONIZM ma katolickim,katedralnym
Proponuję stanom przebadać swoich polityków pod kątem wścieklizny (nie mówię o tym akurat konkretnym senatorze, do tego nic nie mam, mówię o tzw. "jastrzębiach")
Warszawski Uniwersytet to "ostoja patriotyzmu".
Przy sektorowym zatrzymaniu części gospodarki to wróżenie z fusów.
https://youtu.be/6PHOeXIPNZE
swego czasu przemalowane na biało konwoje kamazów jeździły i na Donbas...
Już abstrahując od efektów pomocy Rosjan (choć mam nadzieję, że jednak jest skuteczna wbrew pismakom), to ta akcja ma przede wszystkim wymiar propagandowy i co do tego nie mam wątpliwości.
Rząd już odpowiedział-zatrzymać ukraińców w Polsce.Debaty nie będzie.
Gdzie mu tam zakażą ,rządzącym i mediom pokroju TVN czy TVPiS to nie przeszkadza,prokuraturze też nie.Co innego gdyby to polak zrobił,afera na tydzień plus prokuratura na głowie.
To są antypolskie działania,wiadomo że nawet jak skończy sie pandemia w miarę szybko to i tak setki tysięcy jak nie więcej Polaków straci pracę ,i gdzie jej będą szukać jak ich potencjalne miejsca pracy obsadzą ukraińcy!!!!! Czyje interesy bo nie POLSKIE reprezentuje ten rząd.
Przywódcy USA coraz bardziej odlatują. Może to skutek nadużywania koki, bo wirus na umysł nie szkodzi.
Do wszystkich którzy się oburzają że Lwów jest częścią Ukrainy. Czy tak samo chcecie oddać Wrocław czy Szczecin Niemcom?
Konfa postępuje prawidłowo, należy postępować zgodnie z prawem. Najpierw wbrew prawu obrady sejmu, a skończy się to bezprawnym więzieniem opozycji.
Bezprawie zawsze jest gorsze od prawa. PiS lekceważy prawo i dlatego doprowadzi Polskę do ruiny.
Nie ma przymusu pracy, a do pracy można dojeżdżać rowerem. Amazon ma ogromne koszty stałe, musi spłacać kredyty, płacić podatki itp. dlatego musi zarabiać pieniądze.
658 chorych na 150 mln ludzi to jest nic, nie ma nawet o czym pisać
Kamiński ma rację, ale władze PiS i PO to są potomkowie banderowców, którzy nienawidzą Polski.
no i tak "rząd polski" dba o naród polski.Większość tychże zarządzających to polskojęzyczni ze zmienionymi nazwiskami...a niech ich trafi koronawirus...rozwiąże to na jakiś czas problem....
Rząd chce, żeby ludzie gnili w domach i chorowali, zamiast poszli do parku na spacer... a mikrocefale się cieszą... do lasu też nie wolno? Szkoda słów. Ekstremalna paranoja.
Jakie strzały prawo to prawo ... na sali się boją spotkać ale wybory już robić to ok wy pisowskie ścierwa nie macie krzty honoru
I tutaj trafił w punkt. Szczególnie pan Grzegorz Braun z Konfederacji, ze swoim "jesteśmy legalistami" dostał, na co zasłużył. Gdyby Konfa nie próbowała grać jak cała reszta tej politycznej sfołoczy, to nie wystawiałaby się na takie strzały.
i jak zwykle sieją tylko zamęt.
bo niby co to ma oznaczać? Że będą częstsze kontrole, czy nie jedzie więcej pasażerów niż w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, czy też, że na modłę komunikacji zbiorowej należy podzielić liczbę miejsc siedzących przez pół?
Ludzie, to jest paranoja. Dziś, jak jechałem rowerem do pracy rano , to widziałem ludzi, co jadąc w pojedynkę samochodem mieli na twarze maski. Wczoraj zaś widziałem samochód, w którym 4 osoby siedziały i każda w masce na ryju.
Ludziom mocno odbija, ale jak na razie jeszcze nie ma jazdy.
Pewnie dopiero się zacznie.
... po wyborach
A już się wydawało, że korona wirus tylko dla plebsu...
Wyniki badań pokazały, że osoby z grupą krwi A chorowały na koronawirusa o wiele częściej niż inni, posiadacze grupy krwi AB częściej, a osoby z grupą krwi B nieznacznie częściej, niż pozostali. Najrzadziej na koronawirusa zapadali posiadacze grupy krwi 0.
https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs
Takiej wyważonej oceny sytuacji życzę wielu politykom i "dziennikarzom" w Polsce, w tym p. Tuskowi, który coraz bardziej jest odizolowany od wszystkiego co polskie.
..przede wszystkim musimy zadbać o interes narodowy Polski...!!!Nie są nam potrzebni żadni obcy...w tym tzw. ukraińcy,którzy przynosili tylko problemy natury kryminalnej...wystarczy prześledzić co wyprawiali w każdej części naszego kraju...ile było morderstw,napadów itp. Pora zamknąć politykę bezradności naszego rządu...Mam nadzieję,że granice przed nimi zostaną zamknięte.Dzicz jaką widzieliśmy przez kilka lat w Polsce należny usunąć aby Polacy czuli się bezpiecznie we własnym kraju .
Polska nie moze dluzej kurczowo trzymac sie Giedroyczowskiej polityki wzgledem Ukrainy, gdyz to sie calkowicie skompromitowalo. Nalezy szukac zblizenia z Ukraincami , ktorzy sa w opozycji do banderowcow, nalezy banderowcow zwalczac w kazdy mozliwy sposob, gdyz to sa kanalie. Prowadzic wspolna polityke ukrainska z Wegrami , Bialorusia , a takze Rosja.W polityce nie ma stalych przyjaciol , ani stalych wrogow.
czym się różni mowa tego barana od tego, co mówiła ta szefowa sanepidu skądś tam, co "zakazała" mężów całować "(i która pewnie dalej się cieszy z tego, że pobiera wysoką pensję i równolegle emeryturę, bo wygląda, jakby już wieku tego nabyła)?
Mnie interesują konkrety:
za co dokładnie mogą mnie czekać sankcje ( i jakie), jeśli wyjdę z domu (ZDROWY)?
...i kiedy zaczną strzelać?
https://www.wiocha.pl/1617698,Its-true
do @turkuc_podjadek: O to, to, to!!!
Jak to z wiadomościami bywa mają one trochę więcej obliczy
https://www.money.pl/gospodarka/afera-maseczkowa-poznajcie-jej-pozytywnego-bohatera-to-prezes-lpp-opinia-6492001729554561a.html
Najbardziej ekologicznie jest dać wirusowi na sobie się roziwnąć, w końcu jest on częścią natuty, nie?
Tak więc okazuje się, że są i jakieś plusy tej zarazy...
Sankcje USA nie obejmują spraw humanitarnych i medycznych ,kolejny fejk.
Wiadomo jak jankesi pomagali Indianom dając im zakażone ospą koce...
Ale jakim trzeba być sk...nem żeby utrzymywać sankcje w takiej sytuacji?!?
Pewnie Chińczycy nie chcą płacić odszkodowań
Najwyższa pora by pomóc Iranowi, szkoda że tak późno. Rosji wystarczyły 24 godz. by wysłać pomoc do Włoch. A USA niech nadal pozostaną krajem bandyckim.
Tureckie mocarstwo przekonało sie ,że aneksja części Syrii i małe wojenki na bliskim wschodzie to drogi interes .Ale nie przestają sikać na wycieraczki Państwom w stosunku do których jest petentem. Mają "świetlane" perspektywy
w układzie z Moskwą bez NATO za plecami.
Polski podatnik płaci za wożenie Ukraińców, jakby ich nie było stać na powrót do swojego kraju.
To jest typowy przykład "łapaj złodzieja". Złodziej wyrywa kobiecie torebkę, chowa w zanadrze i ucieka, kobieta goni go wołając, łapać złodzieja! a on woła to samo, udając, że ściga złodzieja.
Jankesi stworzyli tego wirusa, podrzucili go kitajcom, być może także Włochom i Persom, a teraz oskarżają zarażonych, że to oni spowodowali epidemię.
schowajcie to próchno khazarsko-syyońskie,bo mam torsje
Co pozostało z braku lojalności wobec Polski z czasów walki ZŁA ze ZŁEM,to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM?!Po ŻYDOBOLSZEWIZMIE,który przejął w działaniu rosyjski rasizm ŻYDOBANDERYZM,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.ANTYPOLONIZM ma katolickim,katedralnym
Czy teoria spiskowa przestaje być teorią spiskową jeśłi bada ją wywiad państwowy?
Przy aktualnych cenach ropy to nie jest cud.
To ,że Agora czyli GW i RMI FM lubią wymierzone w Rząd wrzutki i kłamstwa to nie znaczy ,że należy im w tym pomagać.
Jak rozumiem firma nie widzi problemu w zaimportowaniu do Polski miliona masek w ramach solidarności z obywatelami Polski.
Opustoszałe miasta to wspaniała sceneria dla czasowo ułaskawionych
Proponuję stanom przebadać swoich polityków pod kątem wścieklizny (nie mówię o tym akurat konkretnym senatorze, do tego nic nie mam, mówię o tzw. "jastrzębiach")
jakim prawem jakiś Majki POMPKA i ten kraj wprowadza jakieś sankcje gospodarcze na inny kraj ?Opinia światowa NIE WIDZI NIE SŁYSZY..przyjdą i do was
@jaro7 W PUNKT! dokładnie oni się przygotowują jaki przekaz dać a nie gdzie respiratory kupić straciłem resztki szacunku do tej partii
Rząd jest przygotowany na tą pandemię w jednej dziedzinie,mianowicie.....propagandzie