rządowego bla, bla, bla ciąg dalszy.
żadnych konkretów i mowa o wierze w rozsądek Polaków.
a ja się pytam, jak nas upilnujecie?
Postawicie ciecia pod każdym blokiem, krawężnika na każdym zakręcie, skrzyżowaniu, wojsko w lasach?
Ocalałem od upowskiego noża,
teraz Ukraina chce sprzedać moją ziemię.
Przed przystąpieniem do UE lub NATO,
Ukraina będzie musiała oddać Polakom co im ukradła?
Ukradła życie 200 tyś. Polaków - do rozliczenia.
Chyba że wróci pod skrzydła Mastuszki Rossiji.
Ona rozliczy rezunów i ich wielbicieli, Sybir jest wielki.
Można robić na ślepo wiele tysięcy ,a można wybierać grupę potencjalnych narażonych. Czas pokaże jak jest sensowniej. Testy genetyczne ,pewne nie rosną na drzewach.
OUN- UPA nie byla, zadna organizacja wyzwolencza, byla organizacja terrorystyczna, oparta na ideologii faszystowsko- szowinistycznej. Wspolpracowala z nazistowskim hitleryzmem. Nigdy nie zostala uznana przez Miedzynarodowa Federacje Weteranow II ws,jako organizacja narodowo- wyzwolencza, gdyz taka nie byla. Reprezentowala jedynie ok. 1% ludnosci Ukrainy. Jej wklad w "walke " o "niepodleglosc" Ukrainy przedstawiam ponizej: Wymordowanie Zydow , co najmniej - 240 tys. , Polakow, co najmniej - 150 tys. innych narodowosci ok . 20 tys (Czesi , Ormianie, Rosjanie), Ukraincow ,ktorzy sprzeciwiali sie zbrodniarzom , co najmniej - 80 tys. W walkach z wojskiem sowieckim zabili, od 1944r do 1960r ok. 8tys . zolnierzy sowieckich , roznych formacji.Niemcow , zabitych przypadkowo, mozna przyjac , bylo kilkuset. Z tego zestawienia jasno wynika z kim tak naprawde walczyla OUN-UPA. Straty zadane sowieckiej armi w stosunku do morderstw na ludnosci cywilnej to zaledwie 1,5% , i to jest ich rzeczywisty wklad w " wyzwolenie" Ukrainy.
Po nazwiskach widac , ze to sami banderowcy, piata kolumna w Polsce. Bardziej sie martwia o upamietnienie zwyrodnialych zbrodniarzy niz o setki tysiecy ofiar , ktorych kosci leza na polach, smietniskach i gnojowiskach Wolynia i Malopolski Wsch. Ludzie bez kregoslupa moralnego. Stajac po stronie mordercow i zbrodniarzy , sami stajecie sie zbrodniarzami. Banderyzm, nazism stalinizm to zbrodnicze, ludobojcze ideologie, ktore potepily wszystkie cywilizowane narody swiata. Wstyd , ze w obecnym czasie znajduja sie ludzie, ktorzy gloryfikuja mordercow, faszystowi szowinistow. Tacy ludzie stawiaja mur nienawisci, pomiedzy narodem polskim i ukrainskim.
"Oni również otrzymali decyzje zobowiązujące do powrotu."Co oznacza ta formuła? Że mają sami dobrowolnie opuścić Polskę czy zostaną deportowani? Bo jak sami to.....
ŻYD MORAWIECKI to bankster i lis bardziej przebiegły niż Balcerowicz, Lewandowski i Petru do kupy wzięci. On nawet nie sprzedaje za czapkę gruszek naszej gospodarki. On rozdaje za frico, albo ja jestem kompletnym debilem. Jeśli komukolwiek ten kraj leży na sercu udostępniajcie proszę na swoim profilu, może dotrze tam, gdzie trzeba.”
Jego motto: „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem”
ZAGORZAŁY ZWOLENNIK „doktryny” ŻYDA J. Lewandowskiego /według licznych źródeł internetowych Aaron Langman/ „Polacy nie muszą posiadać zakładów pracy. Będą żyć z pracy własnych rąk.“
Motto:
100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
- GORZEJ Z MYŚLENIEM ,
98% nie wie zupełnie w jakim celu.
OBECNA NA CODZIEŃ histeria jest realizowaniem Programu MKultra, opracowanego przez CIA pół wieku temu, czyli praniem mózgów mniej wartościowego społeczeństwa! W POLSCE PISOMATOŁÓW !!!
Około 18.000 osób zmarło na terenie Włoch wskutek powikłań pogrypowych podczas zimy 2017/18 – w zdecydowanej większości byli to ludzie w podeszłym wieku.
Szanowny panie Giuseppe Conte tzw. komisarze tzw. UE nie zajmują się takimi sprawami !
Oni od dawna gwałcą nasze mózgi jako wytrawni komuniści, byśmy inaczej myśleli - jako ludzie zniewoleni.
Uchwalają bardzo ważne ustawy; ślimak to ryba a marchewka to owoc a na codzień należy non - stop myśleć za przeproszeniem o dupie Maryny!
Wybitnymi PO+staciami nowego nurtu myślenia są logiczne "myślicielki":
- małoletnia Greta Thunberg
- Sylwia Spurek
Słynny komisarz Felek Dzierżyński to przysłowiowy PIKUŚ w PO+równaniu z Frankiem Timmermans-em!
A ambasadora deszczycy....nie było?.A czemuż to? Taka figura,która zarządza ewakuacją z Polski swoich pobratymców.., i nie była obecna przy tej awanturze?....A prawda on jest od zarządzania na innym kierunku...Przemyśl jest mu bliższy a Opolszczyzna to nie jest jego rewir.
oczywiście , nie dopisałem, to Rosjanie odmówili podpisania porozumienia z saudyjczkami, wszystko się zgadza. Wiedzieli o co grają , i prawdopodobnie wygrają.
Gdyby się zgodzili to:
- mieli by droższą ropę /krótkotrwale/ , ale drozsza ropa skótkowała by opłacalnością wydobycia w USA
- po jakimś krótkim czasie musieliby znów wojować o ceny i rynki
Jeśli ten ich manewr się uda to:
-wykosili texsańczyków
-zmuszą saudów do przyjęcia ich warunków cenowych /rosyjska ropa transportowana jest rurami, tańszy transport/
-zapewniają sobie ogromny rynek zbytu
Saudowie juz od kilku dni szukaja porozumienia z Rosją, narazie bez odzewu
Piękna teoria, tylko, że to Rosjanie odmówili zawarcia porozumienia z Saudyjczykami, aby uderzyć w opłacalność wydobycia ropy w USA, a tym samym w ich obecność na europejskim rynku. Biorąc pod uwagę obecną kondycję gospodarki amerykańskiej ten plan ma duże szanse powodzenia. Tym bardziej w warunkach kiedy USA odwróciły się od Europy, wstrzymały przepływ ludzi, a Rosjanie i Chińczycy zagospodarowują gospodarczo i wizerunkowo rynek europejski. Tylko ograniczone manewry NATO i przyjęcie Macedonii do Sojuszu przypominają nam, że Amerykanie mają jeszcze z Europą cokolwiek wspólnego. Ale to już chyba "łabędzi śpiew" starego porządku. Redaktor Wiech zamiast martwić się o kondycję polskiej gospodarki niepotrzebnie zamartwia się o Rosję występując przy tym w roli propagandysty MSZ.
27.03.2020 Chiny zakupiły w Rosji 1,6 mln ton ropy naftowejl, rekordowy zakup, rezygnując jednocześnie i definitywnie z dostaw ropy z OPEC, a Rosja nie napina się wcale na porozumienie z Saudami, są w zdecydowanie lepszej sytuacji, i nie chodzi im tylko o saudów, ale również o wydobycie w USA, które jest drogie, /powyżej 10usd/bar./ podczas gdy w Rosji 3,1 usd/bar. Rosja tą grę podjęła z rozmysłem i na pewno nie ma zamiaru kończyć jej po miesiacu jakimiś dziwnymi porozumieniami, postanowiła wykończyć wydobycie ropy w USA i prawdopodobnie tak zrobi, nie po to sprzedali papiery wart.USA i kupowali złoto, /poduszka finansowa/ aby teraz sie poddać. Zapasu finansowego , bez uszczerbku na życiu obywateli maja na 6 lat, a wydobycie bez inwestycji mogą prowadzić 22 lata. Mało tego, Rosja pomaga w walce z koronawirusem wszystkim krajom WNP i Donbasowi, od którego Ukraina odgrodziła się żelazną granicą /w ramach pomocy Ukraina Donbas intensywniej ostrzeliwuje/ z kolei UE i USA mamili do siebie Ukrainę i teraz w ramach pomocy pokazali figę, zresztą sami sobie nie umieją pomóc, brakuje wszystkiego, a pomoc dla Italii ze stony Rosji jest prawdziwa i wszelkie rozpisywanie się że jest inaczej jest po prostu kłamstwem i zwierzęca nienawiścią do Rosji, Rosji, która w latach 90-tych była doprowadzona prawie do upadku i sama potrzebowała pomocy, a teraz pomimo sankcji radzi sobie świetnie i pomaga innym. Jeszcze o pomocy dla Italii: rezultat będzie widoczny po zakończeniu epidemii i w tym co powiedzą i jak postąpią Włosi, wszystko wskazuje na to, że wychwalana europejska solidarność będą mieli w głebokim poważaniu.
Jak widać, energetyka.pl przejęła funkcje Czaputowicza. Jest jednak tak samo nieudolna i zakłamana. Może by tak zmienić nazwę na energetyka.pis lub energetyka.tusk?
czy ktos pamieta jeszcze ile ,,pozytywnych,, wypowiedzi na temat Chin wypłynęło z ust panów Kamińskiego i Maciarewicza? Wszak Chiny są komunistycze, dyktatorskie, ustrój zbrodniczy, a teraz nagle pomoc od takich złych ludzi?
Tzw. "polski" rząd pewnie zawału dostał. Dobrze bo to poważna choroba współistniejąca....
rządowego bla, bla, bla ciąg dalszy.
żadnych konkretów i mowa o wierze w rozsądek Polaków.
a ja się pytam, jak nas upilnujecie?
Postawicie ciecia pod każdym blokiem, krawężnika na każdym zakręcie, skrzyżowaniu, wojsko w lasach?
Kompromituje się po całości
Wie, ze jeszcze jest "na fali", i kosztem zdrowia Polakow trzeba jak najszybciej go ponownie wybrac. Naczelnik panstwa, jego szef, tez to czuje.
Ocalałem od upowskiego noża,
teraz Ukraina chce sprzedać moją ziemię.
Przed przystąpieniem do UE lub NATO,
Ukraina będzie musiała oddać Polakom co im ukradła?
Ukradła życie 200 tyś. Polaków - do rozliczenia.
Chyba że wróci pod skrzydła Mastuszki Rossiji.
Ona rozliczy rezunów i ich wielbicieli, Sybir jest wielki.
Cóż apel adekwatny do mentalności tego ludu. Być może uratuje życie jej rodzinie...
Bida. Ludowe państwo nie zapewniło też masek.
ukraińska, kozacka fantazja :)
można by ją wykorzystać do walki z kurwowirusem...
Co za przykrość dla Gazpromu i Moskwy.
Można robić na ślepo wiele tysięcy ,a można wybierać grupę potencjalnych narażonych. Czas pokaże jak jest sensowniej. Testy genetyczne ,pewne nie rosną na drzewach.
I pewnie o to chodzi...
OUN- UPA nie byla, zadna organizacja wyzwolencza, byla organizacja terrorystyczna, oparta na ideologii faszystowsko- szowinistycznej. Wspolpracowala z nazistowskim hitleryzmem. Nigdy nie zostala uznana przez Miedzynarodowa Federacje Weteranow II ws,jako organizacja narodowo- wyzwolencza, gdyz taka nie byla. Reprezentowala jedynie ok. 1% ludnosci Ukrainy. Jej wklad w "walke " o "niepodleglosc" Ukrainy przedstawiam ponizej: Wymordowanie Zydow , co najmniej - 240 tys. , Polakow, co najmniej - 150 tys. innych narodowosci ok . 20 tys (Czesi , Ormianie, Rosjanie), Ukraincow ,ktorzy sprzeciwiali sie zbrodniarzom , co najmniej - 80 tys. W walkach z wojskiem sowieckim zabili, od 1944r do 1960r ok. 8tys . zolnierzy sowieckich , roznych formacji.Niemcow , zabitych przypadkowo, mozna przyjac , bylo kilkuset. Z tego zestawienia jasno wynika z kim tak naprawde walczyla OUN-UPA. Straty zadane sowieckiej armi w stosunku do morderstw na ludnosci cywilnej to zaledwie 1,5% , i to jest ich rzeczywisty wklad w " wyzwolenie" Ukrainy.
Po nazwiskach widac , ze to sami banderowcy, piata kolumna w Polsce. Bardziej sie martwia o upamietnienie zwyrodnialych zbrodniarzy niz o setki tysiecy ofiar , ktorych kosci leza na polach, smietniskach i gnojowiskach Wolynia i Malopolski Wsch. Ludzie bez kregoslupa moralnego. Stajac po stronie mordercow i zbrodniarzy , sami stajecie sie zbrodniarzami. Banderyzm, nazism stalinizm to zbrodnicze, ludobojcze ideologie, ktore potepily wszystkie cywilizowane narody swiata. Wstyd , ze w obecnym czasie znajduja sie ludzie, ktorzy gloryfikuja mordercow, faszystowi szowinistow. Tacy ludzie stawiaja mur nienawisci, pomiedzy narodem polskim i ukrainskim.
jaką bronią wojują od takiej giną !!!
W usa mają wszystko największe i najlepsze, więc jak mogłoby być inaczej z epidemią? Też najwieksza. I demokratyczna!
To jest bezczelna manipulacja, osoby zarażone nie oznacza, że są one chore, ani tym bardziej, iż są one hospitalizowane.
Bergolio pod PLANDEKĄ modli się sam do siebie https://youtu.be/-8Kfat8RFeY
Wcześniej czy później zniszczą rafinerie i ropa zacznie znowu drożeć
"Oni również otrzymali decyzje zobowiązujące do powrotu."Co oznacza ta formuła? Że mają sami dobrowolnie opuścić Polskę czy zostaną deportowani? Bo jak sami to.....
ŻYD MORAWIECKI to bankster i lis bardziej przebiegły niż Balcerowicz, Lewandowski i Petru do kupy wzięci. On nawet nie sprzedaje za czapkę gruszek naszej gospodarki. On rozdaje za frico, albo ja jestem kompletnym debilem. Jeśli komukolwiek ten kraj leży na sercu udostępniajcie proszę na swoim profilu, może dotrze tam, gdzie trzeba.”
ŻYD MORAWIECKI...
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/13/rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki/
Jego motto: „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem”
ZAGORZAŁY ZWOLENNIK „doktryny” ŻYDA J. Lewandowskiego /według licznych źródeł internetowych Aaron Langman/ „Polacy nie muszą posiadać zakładów pracy. Będą żyć z pracy własnych rąk.“
Motto:
100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
- GORZEJ Z MYŚLENIEM ,
98% nie wie zupełnie w jakim celu.
OBECNA NA CODZIEŃ histeria jest realizowaniem Programu MKultra, opracowanego przez CIA pół wieku temu, czyli praniem mózgów mniej wartościowego społeczeństwa! W POLSCE PISOMATOŁÓW !!!
TO ZMARTWIENIE ŻYDÓW!!!
Gdzie się PO+dział tzw. komisarz Franek Tinermans?
Toż to dużo więcej sprawności wykazałby komisarz Felek Dzierżyński!
Około 18.000 osób zmarło na terenie Włoch wskutek powikłań pogrypowych podczas zimy 2017/18 – w zdecydowanej większości byli to ludzie w podeszłym wieku.
Szanowny panie Giuseppe Conte tzw. komisarze tzw. UE nie zajmują się takimi sprawami !
Oni od dawna gwałcą nasze mózgi jako wytrawni komuniści, byśmy inaczej myśleli - jako ludzie zniewoleni.
Uchwalają bardzo ważne ustawy; ślimak to ryba a marchewka to owoc a na codzień należy non - stop myśleć za przeproszeniem o dupie Maryny!
Wybitnymi PO+staciami nowego nurtu myślenia są logiczne "myślicielki":
- małoletnia Greta Thunberg
- Sylwia Spurek
Słynny komisarz Felek Dzierżyński to przysłowiowy PIKUŚ w PO+równaniu z Frankiem Timmermans-em!
A ambasadora deszczycy....nie było?.A czemuż to? Taka figura,która zarządza ewakuacją z Polski swoich pobratymców.., i nie była obecna przy tej awanturze?....A prawda on jest od zarządzania na innym kierunku...Przemyśl jest mu bliższy a Opolszczyzna to nie jest jego rewir.
Bogaty kraj,na nic nie mają ale na pomnik tego........... już tak.Oni są niereformowalni.
Bo za granicą PiS przegrywa.To kolejne nierówne traktowanie Polaków.Po trupach do celu.Jak za komuny-raz zdobytej władzy nie oddamy.
Sama prawda a "mądry "naród chwali Morawietzkiego(50%) Niewiedza i propaganda robią swoje
oczywiście , nie dopisałem, to Rosjanie odmówili podpisania porozumienia z saudyjczkami, wszystko się zgadza. Wiedzieli o co grają , i prawdopodobnie wygrają.
Gdyby się zgodzili to:
- mieli by droższą ropę /krótkotrwale/ , ale drozsza ropa skótkowała by opłacalnością wydobycia w USA
- po jakimś krótkim czasie musieliby znów wojować o ceny i rynki
Jeśli ten ich manewr się uda to:
-wykosili texsańczyków
-zmuszą saudów do przyjęcia ich warunków cenowych /rosyjska ropa transportowana jest rurami, tańszy transport/
-zapewniają sobie ogromny rynek zbytu
Saudowie juz od kilku dni szukaja porozumienia z Rosją, narazie bez odzewu
Piękna teoria, tylko, że to Rosjanie odmówili zawarcia porozumienia z Saudyjczykami, aby uderzyć w opłacalność wydobycia ropy w USA, a tym samym w ich obecność na europejskim rynku. Biorąc pod uwagę obecną kondycję gospodarki amerykańskiej ten plan ma duże szanse powodzenia. Tym bardziej w warunkach kiedy USA odwróciły się od Europy, wstrzymały przepływ ludzi, a Rosjanie i Chińczycy zagospodarowują gospodarczo i wizerunkowo rynek europejski. Tylko ograniczone manewry NATO i przyjęcie Macedonii do Sojuszu przypominają nam, że Amerykanie mają jeszcze z Europą cokolwiek wspólnego. Ale to już chyba "łabędzi śpiew" starego porządku. Redaktor Wiech zamiast martwić się o kondycję polskiej gospodarki niepotrzebnie zamartwia się o Rosję występując przy tym w roli propagandysty MSZ.
No cóż, mamy Państwo teoretyczne jak onegdaj powiedział Sienkiewicz. Dobrzy są tylko w jednym: łupieniu podatkami autochtonów znad Wisły i Warty.
i po co jej to było?
27.03.2020 Chiny zakupiły w Rosji 1,6 mln ton ropy naftowejl, rekordowy zakup, rezygnując jednocześnie i definitywnie z dostaw ropy z OPEC, a Rosja nie napina się wcale na porozumienie z Saudami, są w zdecydowanie lepszej sytuacji, i nie chodzi im tylko o saudów, ale również o wydobycie w USA, które jest drogie, /powyżej 10usd/bar./ podczas gdy w Rosji 3,1 usd/bar. Rosja tą grę podjęła z rozmysłem i na pewno nie ma zamiaru kończyć jej po miesiacu jakimiś dziwnymi porozumieniami, postanowiła wykończyć wydobycie ropy w USA i prawdopodobnie tak zrobi, nie po to sprzedali papiery wart.USA i kupowali złoto, /poduszka finansowa/ aby teraz sie poddać. Zapasu finansowego , bez uszczerbku na życiu obywateli maja na 6 lat, a wydobycie bez inwestycji mogą prowadzić 22 lata. Mało tego, Rosja pomaga w walce z koronawirusem wszystkim krajom WNP i Donbasowi, od którego Ukraina odgrodziła się żelazną granicą /w ramach pomocy Ukraina Donbas intensywniej ostrzeliwuje/ z kolei UE i USA mamili do siebie Ukrainę i teraz w ramach pomocy pokazali figę, zresztą sami sobie nie umieją pomóc, brakuje wszystkiego, a pomoc dla Italii ze stony Rosji jest prawdziwa i wszelkie rozpisywanie się że jest inaczej jest po prostu kłamstwem i zwierzęca nienawiścią do Rosji, Rosji, która w latach 90-tych była doprowadzona prawie do upadku i sama potrzebowała pomocy, a teraz pomimo sankcji radzi sobie świetnie i pomaga innym. Jeszcze o pomocy dla Italii: rezultat będzie widoczny po zakończeniu epidemii i w tym co powiedzą i jak postąpią Włosi, wszystko wskazuje na to, że wychwalana europejska solidarność będą mieli w głebokim poważaniu.
Lepiej zmienić na energetyka.usa. Podobnie durną propagandę uprawiają jankesi.
Jak widać, energetyka.pl przejęła funkcje Czaputowicza. Jest jednak tak samo nieudolna i zakłamana. Może by tak zmienić nazwę na energetyka.pis lub energetyka.tusk?
Znowu jakaś Agnieszka z Łodzi napisała?
W chwili obecnej to mam obawy co do tego w jaki sposób i przede wszystkim jak szybko tzw. Ministerstwo Zdrowia rozdysponuje sprzęt.
A co pani minister z Polakami którzy utracą (a będa ich setki tysięcy) ,pójdą na bezrobocie?Czyich wy w tym nierządzie interesów pilnujecie?
czyli PIS dzielce mówią Polakom wypierd--ć za granicę bo tu UPAdlina jest ..von Lachy
ile ukradną ci"kuratorzy"?
Nie już, lecz zaledwie nieco ponad tysiąc.
Ważne żeby minusy nie przesloniły nam plusów :)
czy ktos pamieta jeszcze ile ,,pozytywnych,, wypowiedzi na temat Chin wypłynęło z ust panów Kamińskiego i Maciarewicza? Wszak Chiny są komunistycze, dyktatorskie, ustrój zbrodniczy, a teraz nagle pomoc od takich złych ludzi?
oba kraje w Nato i na dokładkę mocno zaprzyjażnieni
zgadza się , jest to typowe, bandyckie postepowanie
Czy ktoś pamięta jeszcze przysłowie niedźwiedzie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie (a nie gdy chcemy wydać 30 mld na sprzęt wojskowy).
Bandyta zawsze pozostanie bandytą - mam tu na myśli USA, nie Iran.
Warszawski Uniwersytet to "ostoja patriotyzmu".