Ciekawe bo czas na dobrze opracowaną szczepionkę to 5 lat.
Choć ostatnio jakiś autorytet medyczny mówił, że dadzą radę w 18 m-cy.
A tu się okazuje, że już mają i będą testować na ludziach.
Bardzo ciekawe.
Tak czy inaczej była to z góry przewidziana następna część tej wielkiej operacji.
Wkrótce szczepienie to bedzie ma być obowiązkowe.
Zyski dla kartelu przewidziane są na poziomie 130 mld U$
Wit D, która znakomicie mogła by wzmocnić nasz system immunologiczny bez skutków ubocznych to na rynku stanowi zaledwie 1,7 mld U$.
No cóż, matematyka uber alles!
Zesłanie na Syberię do ciężkiej fizycznej pracy, gdzie jest jedyne swojego rodzaju naturalne środowisko PO-zwoliło by skutecznie przeprowadzić terapię PO+wrotu do normalności wszystkim maniakom z czerwonego euro-kołchozu zwanym UE!
Dooda - nuda. Modne apelowanie, 1000 apeli co rok. Nalezy pamietac, ze jesli wygra wybory bedzie juz calkowicie niezalezny od Jarego. Zgadzam sie ze S. Michalkiewiczem.
150 mln to jest nic, potrzeba miliardów, a nie takich groszy. Trzeba zrezygnować z CPK itp. idiotyzmów i dać pieniądze na irygację oraz retencję, a także na służbę zdrowia.
Miała być druga Japonia, a robi się drugi Egipt. Może chociaż jakaś piramida faraonowi Jarosławowi bedzie postawiona? Byłoby sie czym na świecie pochwalić, turyści by przyjeżdżali itp.
Warto zobaczyć jak skończyli ci, którzy poparli kiedykolwiek pis - Giertych calkiem wyleciał z polityki i jakoś nie widać u niego sympatii do pis, a wręcz totalną awersję, a na Lepperze popełniono seryjne samobójstwo.
Jak Konfederacja chce podobnie marnie skończyć, to ma cudowną szansę
Ło panie... jak on to liczy, z jak on to określił wydumanej liczby zarażonych, którą sobie potencjalnie określa? 1% jak określono, po tym że mają 100 chorych i 1 trup. Ale tych 99 jeszcze jest chorych, i w czasie kolejnych 2-3tyg albo wyzdrowieją albo umrą.
Mi się wydaje że % śmiertelności to liczy się od "posiadanych" liczby chorych w szpitalach/domach (więc 100% pewnej znanej sumy) i przy śmiertelności liczymy tylko "case closed" czyli albo wyzdrowiałych albo martwych. Więc na ten moment mamy 9 453 chorych - może być ich i 10x więcej , nie ważne przy liczeniu śmiertelności... Mamy 1 133 wyleczonych i 362 martwych. Więc możemy NA TEN czas wyliczyć śmiertelność, i jest to 24%. Liczba się poprawiła. Parę dni temu w komentarzu pisałem o 28%, na świecie średnia 21%. Jak domkniemy sprawę ostatniego chorego to wtedy będzie można ostatecznie to policzyć.
Wypowiedź Pani Mosbacher sugeruje ,że TVN realizuje interesy USA w Polsce wywierając presję na zbyt samowolny Rząd. Raczej prędzej niż później dojdzie do konfrontacji w tej sprawie i nie widzę przypadku w zbieżności czasowej z wyborami. Amerykanie lubią trzymać w szachu nawet sojusznicze Rządy, co w ostatecznym rachunku kończy się dla nich porażkami politycznymi i utratą sojuszników.
Tu jest ciekawa szansa dla Konfederacji na poważne zaistnienie w polityce. Pytanie czy będą potrafili to sensownie rozegrać. Jesli poprą PIS w tym głosowaniu zajmą bardzo wygodną dla siebie pozycję.
Ciekawe czy Moskwę stać na małą wojnę dla podbicia ceny ropy? Jak widać porozumienie OPEC+ w sprawie zmniejszenia wydobycia nic nie dało. Interesująca sytuacja, Saudowie przecież nie wycofają się z konkurowania z Rosją na zaopatrywanych przez Moskwę rynkach.
"DOBRA ZMIANA", czyli powrót do czasów IRP i niechlubnej działalności 'Ambasadora" Rosji Repnina, czyli dyplomata obcego mocarstwa publicznie miesza się w wewnętrzne sprawy "niezależnej" RP...
Z całym szacunkiem,ale kolejny raz zauważam że nie podajecie CAŁEJ PRAWDY. Protest zorganizowali bowiem miejscowi komuniści którym nie spodobało sie to że władze centralne odwołały (czy raczej przeniosły na początek września) obchody 'Dnia Zwycięstwa"
Ruch jest względny i zależy od wyznaczenia układu odniesienia. Więc tak samo samolot usa zbliżył się do samolotu rosyjskiego, który jak widać nie wybrał sić na skargę do mamusi
Zanim osiągną ową „odporność stadną” to im wymrą wszystkie Domy Opieki Społecznej i Starców o czym alarmują nawet tamtejsze media;
https://www.expressen.se/kronikorer/lotta-groning/det-som-nu-hander-pa-vara-aldreboenden-ar-fasansfullt/
Chociaż jak znam "inżynierów społecznych" z tamtych władz to moze jest to sposób na pozbycie sie obciążajacych tylko budżet "białych konserwatywnych szwedzkich staruszków", by pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć dla "młodych i zdolnych inżynierów oraz lekarzy" sprowadzanych zza granicy...
Oj, @tagore, nie daj się wkręcać, przecież to pasza dla naiwniaków.
"Ekspeci WHO twierdzą, że „nikt nie może być pewien", że osoby, które wykształciły przeciwciała nie mogą być ponownie zarażone."
No jasne, za to jak zrobią szczepionkę, to będzie na 100% pewien, a nawet lepiej :D
Kilkadziesiąt lat mozolnej pracy i udało się szwedzkim socjalistom stworzyć nowego człowieka ,egoistę doskonałego.
W zasadzie może do być modelowy przykład współczesnej autodestrukcji społeczeństwa z powodów ideologicznych. Pożyjemy zobaczymy.
Wiem że jestem "rasista" i "ksenofob", ale przynajmniej zapisze sie jako "miłośnik zwierząt". Wywieźć to całe tałatajstwo na plaże i zepchnąć w morze przynajmniej rekiny będą miały "ubaw" :))))
mamy już braci Kaczyńskich , braci Cugowskich, braci Mroczków,braci Golców.
Ale nie można powiedzieć ,że Bracia Szumowscy są golcami ,oj nie oni są tłustymi, przebiegłymi kombinatorami - każdy na swój sposób obłowili się na tym koronowirusie .
Nareszcie szydło wyszło z worka. Francuzi weżcie się w końcu do roboty ,bo my was już 30 lat utrzymujemy naszą pracą , podatkami, otwartym na oścież rynkiem, niskimi płacami , zniszczeniem polskiej gospodarki waszymi rękami. nareszcie łuski opadły. Może teraz lekarze z Afryki i Azji wam pomogą .
Po tablicy widać ,że odwilż na upadlinie jeszcze daleko,przed nami. Ani słowa o bandytach z upa. Wg.nich Polacy sami siebie zabili, zagonili do kościoła , podpalili i zarabali siekierami.
Ani słowa w imie falszywej przyjażni sponsorowanej przez filosemite Dude. My im 2 mld euro a oni nam zakaz przypominania o ludobójstwie na Kresach rękami onych .
Ciekawe bo czas na dobrze opracowaną szczepionkę to 5 lat.
Choć ostatnio jakiś autorytet medyczny mówił, że dadzą radę w 18 m-cy.
A tu się okazuje, że już mają i będą testować na ludziach.
Bardzo ciekawe.
Tak czy inaczej była to z góry przewidziana następna część tej wielkiej operacji.
Wkrótce szczepienie to bedzie ma być obowiązkowe.
Zyski dla kartelu przewidziane są na poziomie 130 mld U$
Wit D, która znakomicie mogła by wzmocnić nasz system immunologiczny bez skutków ubocznych to na rynku stanowi zaledwie 1,7 mld U$.
No cóż, matematyka uber alles!
Zesłanie na Syberię do ciężkiej fizycznej pracy, gdzie jest jedyne swojego rodzaju naturalne środowisko PO-zwoliło by skutecznie przeprowadzić terapię PO+wrotu do normalności wszystkim maniakom z czerwonego euro-kołchozu zwanym UE!
No i co się dziwić jak dopłacają żeby brać ropę (ujemna cena na giełdach)?
Dooda - nuda. Modne apelowanie, 1000 apeli co rok. Nalezy pamietac, ze jesli wygra wybory bedzie juz calkowicie niezalezny od Jarego. Zgadzam sie ze S. Michalkiewiczem.
150 mln to jest nic, potrzeba miliardów, a nie takich groszy. Trzeba zrezygnować z CPK itp. idiotyzmów i dać pieniądze na irygację oraz retencję, a także na służbę zdrowia.
Ja bym wszystkich polityków badał na okoliczność śmierci mózgu, wyniki mogą być dla wielu zaskakujące
Miała być druga Japonia, a robi się drugi Egipt. Może chociaż jakaś piramida faraonowi Jarosławowi bedzie postawiona? Byłoby sie czym na świecie pochwalić, turyści by przyjeżdżali itp.
Poza tym jak się ma program Konfederacji do socjalizmu robionego przez pis?!?
Warto zobaczyć jak skończyli ci, którzy poparli kiedykolwiek pis - Giertych calkiem wyleciał z polityki i jakoś nie widać u niego sympatii do pis, a wręcz totalną awersję, a na Lepperze popełniono seryjne samobójstwo.
Jak Konfederacja chce podobnie marnie skończyć, to ma cudowną szansę
To jest ten jeden z nielicznych przypadków, kiedy jestem zadowolony z władz RP, skoro nawet inne kraje kopiują nasze wzory :)
Brawo duński rząd, brawo polski rząd!
Ło panie... jak on to liczy, z jak on to określił wydumanej liczby zarażonych, którą sobie potencjalnie określa? 1% jak określono, po tym że mają 100 chorych i 1 trup. Ale tych 99 jeszcze jest chorych, i w czasie kolejnych 2-3tyg albo wyzdrowieją albo umrą.
Mi się wydaje że % śmiertelności to liczy się od "posiadanych" liczby chorych w szpitalach/domach (więc 100% pewnej znanej sumy) i przy śmiertelności liczymy tylko "case closed" czyli albo wyzdrowiałych albo martwych. Więc na ten moment mamy 9 453 chorych - może być ich i 10x więcej , nie ważne przy liczeniu śmiertelności... Mamy 1 133 wyleczonych i 362 martwych. Więc możemy NA TEN czas wyliczyć śmiertelność, i jest to 24%. Liczba się poprawiła. Parę dni temu w komentarzu pisałem o 28%, na świecie średnia 21%. Jak domkniemy sprawę ostatniego chorego to wtedy będzie można ostatecznie to policzyć.
Wypowiedź Pani Mosbacher sugeruje ,że TVN realizuje interesy USA w Polsce wywierając presję na zbyt samowolny Rząd. Raczej prędzej niż później dojdzie do konfrontacji w tej sprawie i nie widzę przypadku w zbieżności czasowej z wyborami. Amerykanie lubią trzymać w szachu nawet sojusznicze Rządy, co w ostatecznym rachunku kończy się dla nich porażkami politycznymi i utratą sojuszników.
Trzeba przed sobą i "wyborcami" zjednoczonej prawicy uzasadnić wyjście z koalicji. Ciekawe czy w całości?
Tu jest ciekawa szansa dla Konfederacji na poważne zaistnienie w polityce. Pytanie czy będą potrafili to sensownie rozegrać. Jesli poprą PIS w tym głosowaniu zajmą bardzo wygodną dla siebie pozycję.
Ciekawe czy Moskwę stać na małą wojnę dla podbicia ceny ropy? Jak widać porozumienie OPEC+ w sprawie zmniejszenia wydobycia nic nie dało. Interesująca sytuacja, Saudowie przecież nie wycofają się z konkurowania z Rosją na zaopatrywanych przez Moskwę rynkach.
A co z gazem skroplonym z USA że tak "nieskromnie" spytam? Ile do tego 'geszeftu" będzie musiał dopłacać polski podatnik?
ż.d. się lansują polską krwią przelaną...
w tej War Saw to dopiero zrobili uprising, po wojnie...
"DOBRA ZMIANA", czyli powrót do czasów IRP i niechlubnej działalności 'Ambasadora" Rosji Repnina, czyli dyplomata obcego mocarstwa publicznie miesza się w wewnętrzne sprawy "niezależnej" RP...
Z całym szacunkiem,ale kolejny raz zauważam że nie podajecie CAŁEJ PRAWDY. Protest zorganizowali bowiem miejscowi komuniści którym nie spodobało sie to że władze centralne odwołały (czy raczej przeniosły na początek września) obchody 'Dnia Zwycięstwa"
To już ambasador nie jest od domagania się odszkodowań, ale od krytyki telewizji? Ale mi ulżyło!
U nas pewnie benzyna podrożeje :(
Zamiast jednej tacy należy zainstalować w kościołach po 10-20 kas fiskalnych. Wtedy może przychodzić 40-80 wiernych.
Kurwa kurwie łba nie urwie
Ciekawe czy tak wszystko sobie przywłaszczą? Czekam z niecierpliowścią aż sobie jakieś "żydowskie obozy zagłady" w Polsce opiszą
Ruch jest względny i zależy od wyznaczenia układu odniesienia. Więc tak samo samolot usa zbliżył się do samolotu rosyjskiego, który jak widać nie wybrał sić na skargę do mamusi
Była to niewątpliwie groźba bezprawna, a zatem podlegająca karze
Ja bym nic nie odbudowywał.Zniszczyli to niech tak mieszkają.Poza tym ja nigdy nie słyszę że coś zbudowali,tylko ze niszczą.To mają być uchodzcy?
To już u nich norma czyli manipulacja.Poza tym co mieli pokazać? Kilku bojców chowających się po piwnicach i bunkrach.
Brawo Rosjanie, gonić Jankesów aż do Alaski. Niech tam ochłoną ze swoich zapędów w Europie.
Pepiczkowi radni są tak samo głupi jak niektórzy radni lub IPN w Polsce.
Zanim osiągną ową „odporność stadną” to im wymrą wszystkie Domy Opieki Społecznej i Starców o czym alarmują nawet tamtejsze media;
https://www.expressen.se/kronikorer/lotta-groning/det-som-nu-hander-pa-vara-aldreboenden-ar-fasansfullt/
Chociaż jak znam "inżynierów społecznych" z tamtych władz to moze jest to sposób na pozbycie sie obciążajacych tylko budżet "białych konserwatywnych szwedzkich staruszków", by pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć dla "młodych i zdolnych inżynierów oraz lekarzy" sprowadzanych zza granicy...
300 osób, co to za koszt jest? Po taniości Jankesi pojechali.
Smutne, że ksiądz Zaleski dał się w to wkręcić. Taki mądry człowiek.
Taki długi elaborat, pewnie płacą wierszówkę.
Białoruś, dużo biedniejsza od Niemiec, jakoś sobie radzi.
Oj, @tagore, nie daj się wkręcać, przecież to pasza dla naiwniaków.
"Ekspeci WHO twierdzą, że „nikt nie może być pewien", że osoby, które wykształciły przeciwciała nie mogą być ponownie zarażone."
No jasne, za to jak zrobią szczepionkę, to będzie na 100% pewien, a nawet lepiej :D
Uważałem dotychczas pepików za naród praktyczny, a teraz zaczęli oni się zachowywać jak pisowskie głupki.
Kilkadziesiąt lat mozolnej pracy i udało się szwedzkim socjalistom stworzyć nowego człowieka ,egoistę doskonałego.
W zasadzie może do być modelowy przykład współczesnej autodestrukcji społeczeństwa z powodów ideologicznych. Pożyjemy zobaczymy.
No zgroza ,minister ma Brata! A ten Brat nie jest bidakiem tylko Prezesem.
Bzdety.
Wiem że jestem "rasista" i "ksenofob", ale przynajmniej zapisze sie jako "miłośnik zwierząt". Wywieźć to całe tałatajstwo na plaże i zepchnąć w morze przynajmniej rekiny będą miały "ubaw" :))))
mamy już braci Kaczyńskich , braci Cugowskich, braci Mroczków,braci Golców.
Ale nie można powiedzieć ,że Bracia Szumowscy są golcami ,oj nie oni są tłustymi, przebiegłymi kombinatorami - każdy na swój sposób obłowili się na tym koronowirusie .
miała kontakt z kozami to się zaraziła inną odmianą korony - wersją pustynna niewykrywalną dla białych testów. Taka wersja stelt.
czy premier nie przypomina wam przebiegłego lisa i węża w jednym - tak za miske ryżu niech robią do grobu.
Nareszcie szydło wyszło z worka. Francuzi weżcie się w końcu do roboty ,bo my was już 30 lat utrzymujemy naszą pracą , podatkami, otwartym na oścież rynkiem, niskimi płacami , zniszczeniem polskiej gospodarki waszymi rękami. nareszcie łuski opadły. Może teraz lekarze z Afryki i Azji wam pomogą .
Po tablicy widać ,że odwilż na upadlinie jeszcze daleko,przed nami. Ani słowa o bandytach z upa. Wg.nich Polacy sami siebie zabili, zagonili do kościoła , podpalili i zarabali siekierami.
Ani słowa w imie falszywej przyjażni sponsorowanej przez filosemite Dude. My im 2 mld euro a oni nam zakaz przypominania o ludobójstwie na Kresach rękami onych .
To kara boska za poświęcanie banderowskich wideł i siekier
w tym przypadku to 30 k bym proponował raczej...
A nie powinien dostać 5000 za złamanie zakazu wstępu do lasu?!?