To że nasz rząd wspiera ukraińskie rolnictwo to skandal ale jeszcze większym skandalem jest że przeciwko temu nie protestują rolnicze organizacje jak np. Związki Zawodowe a w szczególności PSL
Och, cóż począłby polski urzędnik niebożę
Bez cudownej Antykryzysowej Tarczy,
Inflacja szaleje, żarcie coraz droższe
Samo 500 + do życia już nie wystarczy.
Liczne stosy wniosków, góry załączników,
Tony papieru drukarki radośnie wypluwają,
Absolutnie koniecznych oświadczeń bez liku.
Jedynie kolejne drzewa umierają…
Niech żyje rząd panujący nam nieustępliwie!
On zawsze urzędnika dobrze podtuczy
A prywaciarz zamiast firmą zająć się gorliwie
Niech lepiej nowych rozporządzeń się poduczy.
Bo cóż człowiek szary, zwykli śmiertelnicy,
Przedsiębiorcy, kupcy, matki, emeryci
Grunt, że wraz z rodzinami wszyscy urzędnicy
Będą mieć zajęcie i zawsze będą syci.
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób…
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło …
PS…
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób…
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło …
PS…
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób...
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło ...
PS...
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
Jakby sobie Ukraińcy wzięli tych wszystkich Kaczyńskich, Tusków i resztę tej polskiej menażerii, to chyba w Polsce nikt by się nie oburzał i nikt by nie tęsknił.
Ukraińcy, nie potrzebujecie tego naszego cyrku?
Bo jak czarny ukradnie tobie samochód, to jest złodziejem.
Ale jak ty ukradniesz czarnemu samochód, to jestes złodziejem-rasistą.
Czego tu nie rozumieć?!?
Ty skończony .... to ten odesski .... niszczy państwo i łamie prawo. Na jakiej podstawie samorządy mają przekazywać poczcie spisy wyborców!? J.Piłsudski dokonał Zamachu Majowego bo to był nadęty rządny władzy s...
Cyniczne działania marsz.Senatu i samowola samorządowców odmawiająca wykonania spisu wyborców przypomina czasy przedrozbiorowe I-ej Rzeczpospolitej. Chyba coraz więcej osób rozumie dlaczego J.Piłsudski dokonał Zamachu Majowego przy szerzących się walkach partyjnych a dwaj wrogowie obok czekali by znowu w sposób pokojowy i z przyzwoleniem sejmu dokonać rozbioru Polski. Teraz też europosłowie z opozycji totalnej zachowują się dokładnie tak jak Targowiczanie a parlamentarzyści działają na zasadzie "im gorzej tym lepiej, bo wówczas my dorwiemy się znowu do władzy", taka mentalność kompradorska
Stracić to moga Niemcy ,opodatkowanie śladu węglowego w towarach importowanych uderzy w ich zaopatrzenie od kooperantów. Na czym opierał się
niemiecki szwindel z zieloną gospodarką.
Dla interesów niewielkiej grupy ludzi i niemieckich szpitali i firm mamy ryzykować importem zakarzeń? Swój interes jasno wyrażaja Niemcy na DW ,
najlepsze w tym jest to,że firmy pośredniczące w zatrudnieniu Polaków nie udzielają im pomocy takiej jaka udzielana jest Niemcom i zrywają kontrakty.
Wypada poszukac pracy w Polsce.
Napiszcie lepiej o aferze z działajacymi na Ukrainie 14 laboratoriami biologicznymi zarządzanymi przez Pentagon;
https://strana.ua/news/263129-posolstvo-ssha-prokommentirovalo-nalichie-laboratorij-pentahona-v-ukraine.html
Warto wspomnieć o innych ludobójstwach, które zostaly tak samo bezkarne:
- rzezie cywilów w czasie wojny o niepodległość Filipin z usa,
- głod wywołany przez brytyjczyków w Iranie w czasie pierwszej wojny światowej,
- rzeź Nankinu po zdobyciu go przez Japończyków (co zszokowało nawet Niemców)
- itp. itd.
Kolejna schizma jest kwestią czasu, niektórym purpuratom już wszystko się poj(wulgaryzm) i z Kościołem Chrystusa mają tyle wspólnego co diabeł ze święconą wodą.
Tytuł wprowadza w błąd. Te problemy to wina władz obu krajów, a nie koronawirusa. Nie ma epidemii, a koronawirus nie jest bardziej groźny od wirusa grypy, śmiertelność jest podobna, ale zaraźliwość o wiele mniejsza.
No to niech on przejdzie do jakiejś wspólnoty protestanckiej i będzie zadowolony. Nie ma powodów, aby cały KK dostosowywał się do jego heretyckich poglądów.
"Wyeksportowali poza granice UE wszystko co mogli ,a teraz po klapie logistyki kaplica. Jakoś mi tych spryciarzy nie żal. A o polską gospodarkę bym się ,aż tak bardzo nie martwił ,mamy inną strukturę.
A jest tyle nośniejszych tematów! Wyglada na to ,że jeśli nawet na prawicy pojawi sie jakiś myślący człowiek to gromada narcystycznych zbawców ojczyzny
i tak go wyeliminuje. Inaczej tej posuchy na sensownych ludzi na prawicy nie można wytłumaczyć.
Taki mail wygląda to na prowokację. A samorządowa wojna przeciwko Rządowi skończy się komisarycznym zarządem. W sytuacji gdy Berlin prowadzi przeciwko Polsce twardą walkę o utrzymanie wypływu kapitału z Polski działania opozycji trudno inaczej traktować.
Ciekawe czy po pierwszym czy po drugim zarządzie komisarycznym rura co poniektórym zmięknie.Audyt tych samorządów zwłaszcza w Gdańsku dałby ciekawe efekty.
Ulrich lubi zaistnieć ,a sprawa jest prozaiczna. Gdy był skrajny deficyt masek bagatelizowano je. Gdy są dostępne ,przypomniano sobie o prostym fakcie ,że chmurka aerozolu z wydychanym powietrzem po przejściu nawet przez zwykłą tkaninę ma o wiele mniejszy zasięg.I tyle w temacie.
prezydent Opola jeszcze nie dostał po ryju....A swędzi go bardzo.. samorządzenie panie Wiśniewski chyba nie wychodzi....Był taki wójt ,który też się odgrażał...chyba nazywał się Kołodziej i był z mniejszości niemieckiej...Wie pan jak skończył?...
Gratulacje, swietny wybor. Doprowadzi ten kraj do juz totalnej kleski, chyba ze nic nie bedzie robil: 8 godzin nad herbata i wertowanie stron porno w internecie.
...pływak jak pływak...wyjątkowa miernota i szkodnik...należny go się pozbyć, to to szybko. Wystarczająco zrobił wiele szkód w szkolnictwie akademickim...a teraz jeszcze basuje PO.....lisek.
"PSL" czy de fakto kontynuacja - współczesnego tzw. ZSL!...
To że nasz rząd wspiera ukraińskie rolnictwo to skandal ale jeszcze większym skandalem jest że przeciwko temu nie protestują rolnicze organizacje jak np. Związki Zawodowe a w szczególności PSL
Och, cóż począłby polski urzędnik niebożę
Bez cudownej Antykryzysowej Tarczy,
Inflacja szaleje, żarcie coraz droższe
Samo 500 + do życia już nie wystarczy.
Liczne stosy wniosków, góry załączników,
Tony papieru drukarki radośnie wypluwają,
Absolutnie koniecznych oświadczeń bez liku.
Jedynie kolejne drzewa umierają…
Niech żyje rząd panujący nam nieustępliwie!
On zawsze urzędnika dobrze podtuczy
A prywaciarz zamiast firmą zająć się gorliwie
Niech lepiej nowych rozporządzeń się poduczy.
Bo cóż człowiek szary, zwykli śmiertelnicy,
Przedsiębiorcy, kupcy, matki, emeryci
Grunt, że wraz z rodzinami wszyscy urzędnicy
Będą mieć zajęcie i zawsze będą syci.
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób…
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło …
PS…
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób…
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło …
PS…
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać!!!
Proszę, włóż trochę wysiłku intelektualnego Szanowny Czytelniku i sam oblicz w jakim to procencie chcą Ciebie oszukiwać RZĄDZĄCE PISOMATOŁY oraz komiwojażerowie z City of London Corporation.
GRYPA:
w Polsce w 2020 r. stwierdzono 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób...
KORONAWIRUS:
w Polsce w 2020r. na koronawirusa zachorowało już 11 273 osoby, z czego 524 zmarło ...
PS...
Ale was turlają … jak chcą … ignorancja sięgnęła zenitu … Szare komórki zaczną się niedługo wyprowadzać z waszych głów do innych ssaków … ewolucja panie Ewolucja …
PROPONUJĘ ODSŁUCHAĆ !!!
Dr Jerzy Jaśkowski (1/2): To co się dzieje wokół pandemii koronawirusa to tylko i wyłącznie oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ
Jakby sobie Ukraińcy wzięli tych wszystkich Kaczyńskich, Tusków i resztę tej polskiej menażerii, to chyba w Polsce nikt by się nie oburzał i nikt by nie tęsknił.
Ukraińcy, nie potrzebujecie tego naszego cyrku?
Bo jak czarny ukradnie tobie samochód, to jest złodziejem.
Ale jak ty ukradniesz czarnemu samochód, to jestes złodziejem-rasistą.
Czego tu nie rozumieć?!?
No to nikomu nie wciśniecie szczepionki, skoro nie będzie działać. Ale tragedia:)
Powinni to zrobić bezzwłocznie.
@tagore
Ludzie ci muszą pracować-często to jedyni żywiciele rodzin!
Załóż OP-1 i śpij w kagańcu, jakeś taki strachliwy popisowy ormowcu!
@bob:100% racji.
Ty skończony .... to ten odesski .... niszczy państwo i łamie prawo. Na jakiej podstawie samorządy mają przekazywać poczcie spisy wyborców!? J.Piłsudski dokonał Zamachu Majowego bo to był nadęty rządny władzy s...
Cyniczne działania marsz.Senatu i samowola samorządowców odmawiająca wykonania spisu wyborców przypomina czasy przedrozbiorowe I-ej Rzeczpospolitej. Chyba coraz więcej osób rozumie dlaczego J.Piłsudski dokonał Zamachu Majowego przy szerzących się walkach partyjnych a dwaj wrogowie obok czekali by znowu w sposób pokojowy i z przyzwoleniem sejmu dokonać rozbioru Polski. Teraz też europosłowie z opozycji totalnej zachowują się dokładnie tak jak Targowiczanie a parlamentarzyści działają na zasadzie "im gorzej tym lepiej, bo wówczas my dorwiemy się znowu do władzy", taka mentalność kompradorska
UPAina sama sobie wszczepia sobie tym degeneratem virusa.
sie Khazary bawią...dawidy wredne..głupie te barany miejscowe iż to tolerują i dawidów wybierają
Stracić to moga Niemcy ,opodatkowanie śladu węglowego w towarach importowanych uderzy w ich zaopatrzenie od kooperantów. Na czym opierał się
niemiecki szwindel z zieloną gospodarką.
A to ciekawe,wygląda na to ,ze gospodarka uspokoiła nieco Berlin.
Dla interesów niewielkiej grupy ludzi i niemieckich szpitali i firm mamy ryzykować importem zakarzeń? Swój interes jasno wyrażaja Niemcy na DW ,
najlepsze w tym jest to,że firmy pośredniczące w zatrudnieniu Polaków nie udzielają im pomocy takiej jaka udzielana jest Niemcom i zrywają kontrakty.
Wypada poszukac pracy w Polsce.
Tak głupim nie można się urodzić, on musiał mieć jakieś ciężkie przejścia w życiu. Może go leczyli lewatywą z kreta albo domestosa?
Napiszcie lepiej o aferze z działajacymi na Ukrainie 14 laboratoriami biologicznymi zarządzanymi przez Pentagon;
https://strana.ua/news/263129-posolstvo-ssha-prokommentirovalo-nalichie-laboratorij-pentahona-v-ukraine.html
Warto wspomnieć o innych ludobójstwach, które zostaly tak samo bezkarne:
- rzezie cywilów w czasie wojny o niepodległość Filipin z usa,
- głod wywołany przez brytyjczyków w Iranie w czasie pierwszej wojny światowej,
- rzeź Nankinu po zdobyciu go przez Japończyków (co zszokowało nawet Niemców)
- itp. itd.
To jednak przyjechali jacyś lekarze (i inżynierowie)?
Kolejna schizma jest kwestią czasu, niektórym purpuratom już wszystko się poj(wulgaryzm) i z Kościołem Chrystusa mają tyle wspólnego co diabeł ze święconą wodą.
Czy władze Białorusi prosiły o tę pomoc? Bo wygląda na to, że nakupili w Chinach towaru, z którym teraz nie mają co zrobić.
Jak widać, ten wirus jest niegroźny, skoro tylu zarażonych nie zachorowało, lecz ich organizmy zwalczyły wirusa.
Tytuł wprowadza w błąd. Te problemy to wina władz obu krajów, a nie koronawirusa. Nie ma epidemii, a koronawirus nie jest bardziej groźny od wirusa grypy, śmiertelność jest podobna, ale zaraźliwość o wiele mniejsza.
No to niech on przejdzie do jakiejś wspólnoty protestanckiej i będzie zadowolony. Nie ma powodów, aby cały KK dostosowywał się do jego heretyckich poglądów.
Niech z pretensjami zgłoszą się do Berlina forsującego ściemę "zielonej gospodarki".
Nie widzę tu sensacji ,żywność do Chin jechała koleją od dawna. Jedynym problemem było dopuszczenie jej na rynek przez chińskie władze.
"Wyeksportowali poza granice UE wszystko co mogli ,a teraz po klapie logistyki kaplica. Jakoś mi tych spryciarzy nie żal. A o polską gospodarkę bym się ,aż tak bardzo nie martwił ,mamy inną strukturę.
A jest tyle nośniejszych tematów! Wyglada na to ,że jeśli nawet na prawicy pojawi sie jakiś myślący człowiek to gromada narcystycznych zbawców ojczyzny
i tak go wyeliminuje. Inaczej tej posuchy na sensownych ludzi na prawicy nie można wytłumaczyć.
Taki mail wygląda to na prowokację. A samorządowa wojna przeciwko Rządowi skończy się komisarycznym zarządem. W sytuacji gdy Berlin prowadzi przeciwko Polsce twardą walkę o utrzymanie wypływu kapitału z Polski działania opozycji trudno inaczej traktować.
W jakim celu odeska przybleda i jego pisogojskie bolszewiki osmieszaja i niszcza struktury panstwa i demoluja prawo jaki w tym cel ???
Ciekawe czy po pierwszym czy po drugim zarządzie komisarycznym rura co poniektórym zmięknie.Audyt tych samorządów zwłaszcza w Gdańsku dałby ciekawe efekty.
No to mamy nowe pole do starcia nadzieje ,że coś na Ukrainie się zmieniło w kwestii polityki wobec Polski można odłożyć ad acta.
Ulrich lubi zaistnieć ,a sprawa jest prozaiczna. Gdy był skrajny deficyt masek bagatelizowano je. Gdy są dostępne ,przypomniano sobie o prostym fakcie ,że chmurka aerozolu z wydychanym powietrzem po przejściu nawet przez zwykłą tkaninę ma o wiele mniejszy zasięg.I tyle w temacie.
Brawo! Na początku myślałem, że to żart a po przeczytaniu prawie to samo pomyślałem :)
prezydent Opola jeszcze nie dostał po ryju....A swędzi go bardzo.. samorządzenie panie Wiśniewski chyba nie wychodzi....Był taki wójt ,który też się odgrażał...chyba nazywał się Kołodziej i był z mniejszości niemieckiej...Wie pan jak skończył?...
Na co RP tyle wegla? Przeciez RP jest wystarczalna w tym surowcu...?
Gratulacje, swietny wybor. Doprowadzi ten kraj do juz totalnej kleski, chyba ze nic nie bedzie robil: 8 godzin nad herbata i wertowanie stron porno w internecie.
"Siły zbrojne uznawanego międzynarodowo rządu libijskiego[...]"
Przecież LNA też jest uznawane międzynarodowo tylko przez inne narody. Co więc niby to zdanie z artykułu miałoby znaczyć?
"Misja" w Chicago a w DPSach w Polsce brak personelu medycznego...
...pływak jak pływak...wyjątkowa miernota i szkodnik...należny go się pozbyć, to to szybko. Wystarczająco zrobił wiele szkód w szkolnictwie akademickim...a teraz jeszcze basuje PO.....lisek.
Balcerowicza nie chcieli???
Juz zaden Upainiec nie przyjedzie na saxy do RP, bo w NRF placa w juro. Skonczylo sie zatem.
Nic nowego,dymają nas jak chcą i wasal nie NIC do powiedzenia.
Jaremu sie wydaje, ze jego pupil Dooda ma jeszcze szanse pokonac Wladka Kamysza, i o to mu chodzi. Nie, juz nie ma, a ja mam zawsze racje.
Nowa geografia - Belgia i USA leżą nad Bałtykiem
Od kiedy NATO jest właścicielem Bałtyku? Belgia nie leży nad tym morzem, więc jakim prawem patroluje jego przestrzeń powietrzną?