OSW nie jest wiarygodnym źródłem informacji, a powoływanie się na jakichś aktywistów z Rosji potwierdza ten fakt. Moim zdaniem Rosja na pewno posiada sporo akt dotyczących zbrodni katyńskich i nie tylko ich, których nie zamierza ujawniać, ale nie mamy na to żadnych konkretnych dowodów. Rewelacje OSW można włożyć miedzy bajki,
Niedawno prezydent Zełenski witał na lotnisku "Mriję", która przywiozła z Chin dziesiątki ton materiałów medycznych do walki z koronawirusem (maski, kombinezony itd.), które miały trafić do szpitali i ośrodków opieki. Dziennikarze ukraińscy usiłowali ustalić gdzie trafiły te środki. Okazało się, że ktoś chciał dobrze na tym zarobić - pojawiły się w handlu, zamiast w szpitalach. W polskiej aferze trenera narciarskiego też pojawia się zakup masek z Ukrainy - część tej dostawy? "Reforma Suprun" (sponsorowana przez MFW) doprowadziła do upadku ukraińskiej służby zdrowia, a nowa minister Zełeńskiego zapowiedziała jej kontynuację, w przeciwieństwie do tego co opowiada sam Zełenski.
Co za larwa przebrzydła srająca we własne gniazdo!
Przecież sankcje nie obejmą tylko jakiegoś tam kaczyńskiego czy innego ziobro, ale uderzą po kieszeni każdego Polaka!
Dlaczego ja mam odpowiadać za coś, co jakieś pajace z rządu robią, a jakieś inne pajace błagają unię żebym za to płacił?!?
Ambasador do dymisji. Europejscy uczestnicy II-ej w.ś. nie używali takich słów jak naziści, tylko normalnie że Niemcy, tylko komuniści nazywali często Niemców faszystami. Ponadto należy skończyć z poprawnością polityczną i wkońcu zacząć przypominać że sojusznikami Niemiec było państwo włoskie a więc wspólnie odpowiadają ża obozy zagłady, do tego też należy dodać państwo francuskie tzw. państwo Vichy (gen.Petain). też po kapitulacji wspomagało materialnie Niemców (III-ą Rzeszę), Francuzi zatopili nawet własną flotę żeby nie dostała się w ręce Anglików, to był prawdziwy początek przyjażni niemiecko-francuskiej. Zapomniano też o "zasługach" Austrii Bulwersuje też fakt pomijania pozytywnej roli Hiszpanii w okresie II-ej w.ś. tzn gen Franco. Po wojnie to Churchill dziękował Mu za taką postawę,a teraz o tym zapomniano. Ponadto europosłowie np taka wpływowa postać jak Tusk powinni zażądać wprowadzenia do podręczników historii mapę Europy z zasięgiem granic Wielkich Niemiec, tam nie ma Polski jest tylko mała Gubernia z nadzorcą niemieckim a może austriackim Obóz koncentracyjny to Niemcy zdążyli uruchomić nawet na terenie rdzennej Rosji.
Zainteresujcie sie tym dlaczego polska?policja ma na mundurach znaczki amerykanskiej firmy o znanej "reputacji" BLACKWATER?!!!!!!!!!!!!!!!!!!??/
https://www.youtube.com/watch?time_continue=334&v=x86gzhnck8w&feature=emb_title
za jaką ilość złota była ta pomoc, bo pomoc to jest pomoc a sprzedaz sprzętu i materiałow to jest czyste zarabianie na wojnie , i jest to taka,, pomoc,, jak np koń i koniak, niby blisko a jednak nie .to
Jak Judasze korumpują Gowina to cisza i wszystko w porządku, wielki poklask ale jak to robi PiS to wielki krzyk. Panowie z Konfederacji trzymajcie poziom, sami "zdradzaliście" Kukiza i to było w porządku. A poza tym tak posłowie jak i inni zwykli ludzie, rozmawiają miedzy sobą, przekonują do swoich racji itd. itp., to jest normalne a Państwo uważacie ze to naganne, to znaczy że jesteście nienormalni. Rzeczywiście, obserwując parlament, Sąd Najwyższy, uczelnie humanistyczne, coraz bardziej rozumiem i akceptuję Zamach Majowy z 1926 r., chciałbym żeby Jarek (chociaż nie jest z mojej bajki) zrobił z tym bajzlem w końcu porządek, w Szymanach chyba miejsc jest sporo.
Oczywiście, jak już Amerykańce stworzą technologię 5G i zaczną ją wprowadzać w Polsce, to wtedy 5G już będzie cacy i nie będzie stanowić zagrożenia dla Polski i świata.
Nie mów do mnie "synek" bo nie wiesz ile mam lat, a trochę już żyję i nie obrażaj mnie zarzucając "służbę" USA. Mam prawo do własnego zdania a co do meritum to proszę sięgnąć do literatury tematu (również w sieci). Lend-Lease Act - mówi ci to coś?
19 października 2010 r. do biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi wtargnął Ryszard Cyba. Mężczyzna oddał kilka śmiertelnych strzałów w kierunku asystenta europosła Wojciechowskiego Marka Rosiaka
W dniu 21 lutego 2018 r zmarł Paweł Kulczak ugodzony nożem 18 lutego przez bandytę podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Osierocił trójkę dzieci. Z Adamowicza lewactwo robi świętego a o Pawle Kulczaku i Marku Rosiaku PiS nie pamięta. Wstyd.
Ty mózg masz fejkowy 800 ludzi już umarło spora cześć 30/50 latków a wy dalej o teoriach spiskowych. Jedni pisdebile tylko o wyborach drugi biegun wymyśla jakies teorie spiskowe
Czyli Bosak,roczarował Kosiniak bredząc o walce za integralność ukrainy?! Jak będzie walczył? Machał szabelką jak obecna ekipa? Ruscy Krymu nie oddadza i kropka.Hołownia to lewackie brednie o partnerstwie itd.To "partnerstwo" wyglada tak my im wszystko oni nam...upa.Duda to szkoda pisać bo kazdy widzi.Kodawa sie nie liczy i dobrze bo jak się miało w partii osoby pokroju Sycz to lepiej siedziec cicho.
Jakoś wszyscy kandydaci mówią bardzo mało o konieczności poprawy stosunków z Rosją, raczej na marginesie, a jest to temat znacznie ważniejszy niż Ukraina, czy Litwa razem wzięte. Ukraina chwali swoich faszystów i morderców Polaków, Litwa pamięta o Katyniu, ale zupełnie zapomniała o Ponarach, poza tym od kilkudziesięciu lat nie chce przywrócić Polakom ich rodowych nazwisk. To wyjątkowe łajdactwo, które władze Polski akceptują. Panowie Kaczynskajtis czy Morawieckajtis, jak długo będziecie tolerować ten stan rzeczy? Hańba wam. Odnoszę wrażenia, iż obecna Polska (rzekomo niepodległa) bardziej boi się USA, niż kiedyś Polska (pod radziecką okupacją) bała się ZSRR.
Gdyby nie gigantyczna pomoc materialna USA i GB (w sprzęcie, materiałach i technologii), ZSRR pod wodzą wujka Soso nie dał by rady Niemcom i ich sojusznikom. Sam żołnierz, chociażby najbitniejszy musi mieć czym walczyć i co jeść.
1. Wybory korespondencyjne były do przeprowadzenia, ale nie przez pisowskich nieudaczników. Takie wybory gdzie uczestniczy 20 mln ludzi, musi przygotować sztab ludzi, który opracuje mapę drogową do realizacji tego przedsięwzięcia, a nie jeden minister, który poza nadgorliwością wobec Kaczyńskiego niczego istotnego nie zrobił.
2. Nowe wybory oznaczają start od zera. Należy od nowa zgłaszać kandydatów i zbierać podpisy. Oczywiście rządząca dyktatura bandy czworga zrobi swoje, ale będzie to sprzeczne z prawem i konstytucją.
3. Należy brać pod uwagę głos opozycji, która sugeruje wybory hybrydowe. Kto chce, niech głosuje korespondencyjnie, a kto nie boi się pandemii, może głosować osobiście w obwodowej komisji wyborczej. Jednak w głosowaniu korespondencyjnym musi być zapewniona kontrola komisji składających się z przedstawicieli wszystkich kandydatów, a nie tylko PiS. Poczta jest rządzona przez PiS i nie gwarantuje uczciwości.
Kosiniak Kamysz uważa że czytelnicy Kresów to naiwniacy i nie potrafią kojarzyć podstawowych faktów, stwierdza On - że jako prezydent powróci do „prowadzenia aktywnej polityki zagranicznej”. Jego zdaniem konflikt z Unią Europejską ogranicza pozycję Polski w Europie Wschodniej, czego przykładem ma być proces proces pokojowy na Ukrainie i format normandzki (spotkania przedstawicieli Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy), z którego strona polska została całkowicie wyeliminowana." - przecież do tego stołu to nie została Polska dopuszczona jak rządziło PO-PSL a MSZ był R.Sikorski. Jak była rekonstrukcja "Rzezi Wołyńskiej" w Radymnie to nie było żadnego przedstawiciela PSL-u a J.Kalinowski który zajmował się stosunkami z Ukrainą odmówił nie tylko patronatu ale
i wszelkiej pomocy w tamtych działaniach.
Reasumując... Panowie Kosiniak-Kamysz, jak i Hołownia kompletnie nie rozumieją potrzeb wobec naszej polityki wschodniej. Biedroń podobnie, poza tym niektórych jego słów po prostu nie skomentuję. Jednakże pan Biedroń zwrócił uwagę także na ważny aspekt, mianowicie dbanie o wzajemne relacje lokalnych (przygranicznych) społeczności, także w sensie ekonomicznym. Reszty kandydatów nie warto komentować. Nastawienie obecnego prezydenta wszyscy znamy z tego, robi w bieżącej kadencji, pani Kidawa-Błońska - wiadomo; pozostali najwyraźniej nie są zainteresowani jakąkolwiek polityka wschodnią. Jedynymi, którzy wykazują zrozumienie dla naszych problemów wschodnich, to pan Bosak i pan Piotrowski. Przy czym pan Bosak udzielił dużo pełniejszej i bardziej szczegółowej odpowiedzi.
mikim POMPKA ma wysoki cholesterol od tego koszernego majkdonalda..zapomniał grubas oblesny kto był chojnym sponsorem powstania SovietUnion i III Rzeszy...Pompka nie zryj juz tego gówna
Łapć żebraka - dla niepoznaki, głośno krzyczały inne żebraki!
Warto przypomnieć, że w czasie II wojny światowej Iran został najechany przez miłującą pokój Wielką Brytanię wraz z miłującym pokój ZSRR. Takiego ma pecha do miłośników pokoju...
Czy dls Maverick @dls Maverick to ta sama osoba co kaleczy - masakruje język polski ?
Patrz POniżej:
1. dls Maverick @dls Maverick:
Zabawny ten Kaminski, nie dosc ze mieszka z dala od granicy z Litwa to jeszcze smie „rzadac”.
5 maja 2020 16:40
ODPOWIEDZ
franciszekk @franciszekk:
A co to takiego „rzadac”?
Co to za słowotwórczy PO+Tworek?
5 maja 2020 17:33
ODPOWIEDZ
https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/posel-kaminski-polityka-polski-wobec-litwy-wymaga-calkowitej-rewizji/
Przecież wiadomo ze u nas rząd,media i tzw "wymiar sprawiedliwości" traktuje ukrainców i jeszcze pewną nacje z ogromną atencją,uwielbieniem,jak "święte krowy" którym wolno więcej niż ...Polakom.I czym zajmują się w tym kraju służby przeznaczone do kontroli takich sytuacji.
Chyba jednak jest bezsporne, iż Polska w 1938 roku zajęła siłą część ziem należących wówczas do Czechosłowacji i że z Niemcami uzgadniała przebieg wspólnej (polsko-niemieckiej) granicy. Trochę to przypomina układ niemiecko rosyjski o podziale ziem polskich. Tego nikt nie zmieni, że Polska współpracowała z Niemcami przy zajęciu Czechosłowacji.
Prawidlowo ?
Niemcy tesknia i nie zapominaja Prus Wschodnich i Pomorza, Gdansk wg tego jest Niemiecki,
Ukrainie nalezy sie Przemysl z Krakowem,
Zimie Odzyskane wracaja do Niemiec, Slask tez
Polsce nic nie zostaje
OSW nie jest wiarygodnym źródłem informacji, a powoływanie się na jakichś aktywistów z Rosji potwierdza ten fakt. Moim zdaniem Rosja na pewno posiada sporo akt dotyczących zbrodni katyńskich i nie tylko ich, których nie zamierza ujawniać, ale nie mamy na to żadnych konkretnych dowodów. Rewelacje OSW można włożyć miedzy bajki,
Każdego dnia, biorąc pod uwagę obecny tzw. "death rate", statystycznie w USA umiera z różnych przyczyn ok. 8200 osób.
Niedawno prezydent Zełenski witał na lotnisku "Mriję", która przywiozła z Chin dziesiątki ton materiałów medycznych do walki z koronawirusem (maski, kombinezony itd.), które miały trafić do szpitali i ośrodków opieki. Dziennikarze ukraińscy usiłowali ustalić gdzie trafiły te środki. Okazało się, że ktoś chciał dobrze na tym zarobić - pojawiły się w handlu, zamiast w szpitalach. W polskiej aferze trenera narciarskiego też pojawia się zakup masek z Ukrainy - część tej dostawy? "Reforma Suprun" (sponsorowana przez MFW) doprowadziła do upadku ukraińskiej służby zdrowia, a nowa minister Zełeńskiego zapowiedziała jej kontynuację, w przeciwieństwie do tego co opowiada sam Zełenski.
Co za larwa przebrzydła srająca we własne gniazdo!
Przecież sankcje nie obejmą tylko jakiegoś tam kaczyńskiego czy innego ziobro, ale uderzą po kieszeni każdego Polaka!
Dlaczego ja mam odpowiadać za coś, co jakieś pajace z rządu robią, a jakieś inne pajace błagają unię żebym za to płacił?!?
Ambasador do dymisji. Europejscy uczestnicy II-ej w.ś. nie używali takich słów jak naziści, tylko normalnie że Niemcy, tylko komuniści nazywali często Niemców faszystami. Ponadto należy skończyć z poprawnością polityczną i wkońcu zacząć przypominać że sojusznikami Niemiec było państwo włoskie a więc wspólnie odpowiadają ża obozy zagłady, do tego też należy dodać państwo francuskie tzw. państwo Vichy (gen.Petain). też po kapitulacji wspomagało materialnie Niemców (III-ą Rzeszę), Francuzi zatopili nawet własną flotę żeby nie dostała się w ręce Anglików, to był prawdziwy początek przyjażni niemiecko-francuskiej. Zapomniano też o "zasługach" Austrii Bulwersuje też fakt pomijania pozytywnej roli Hiszpanii w okresie II-ej w.ś. tzn gen Franco. Po wojnie to Churchill dziękował Mu za taką postawę,a teraz o tym zapomniano. Ponadto europosłowie np taka wpływowa postać jak Tusk powinni zażądać wprowadzenia do podręczników historii mapę Europy z zasięgiem granic Wielkich Niemiec, tam nie ma Polski jest tylko mała Gubernia z nadzorcą niemieckim a może austriackim Obóz koncentracyjny to Niemcy zdążyli uruchomić nawet na terenie rdzennej Rosji.
Czesio ale miała byc dobra ZMIANA a nie zła ZAMIANA.
Zainteresujcie sie tym dlaczego polska?policja ma na mundurach znaczki amerykanskiej firmy o znanej "reputacji" BLACKWATER?!!!!!!!!!!!!!!!!!!??/
https://www.youtube.com/watch?time_continue=334&v=x86gzhnck8w&feature=emb_title
ależ Tamp doskonale SOBIE radzi
na tym zdjęciu, to już jest cała opozycja, czy jeszcze kogoś brakuje?
a na defiladę zwycięstwa to przez kogo, bo nie pamiętam, Polska została zaproszona, przez Amerykanów, Anglików czy może Francuzów?
za jaką ilość złota była ta pomoc, bo pomoc to jest pomoc a sprzedaz sprzętu i materiałow to jest czyste zarabianie na wojnie , i jest to taka,, pomoc,, jak np koń i koniak, niby blisko a jednak nie .to
Jak Judasze korumpują Gowina to cisza i wszystko w porządku, wielki poklask ale jak to robi PiS to wielki krzyk. Panowie z Konfederacji trzymajcie poziom, sami "zdradzaliście" Kukiza i to było w porządku. A poza tym tak posłowie jak i inni zwykli ludzie, rozmawiają miedzy sobą, przekonują do swoich racji itd. itp., to jest normalne a Państwo uważacie ze to naganne, to znaczy że jesteście nienormalni. Rzeczywiście, obserwując parlament, Sąd Najwyższy, uczelnie humanistyczne, coraz bardziej rozumiem i akceptuję Zamach Majowy z 1926 r., chciałbym żeby Jarek (chociaż nie jest z mojej bajki) zrobił z tym bajzlem w końcu porządek, w Szymanach chyba miejsc jest sporo.
Trzymam kciuki za jak najsprawniejszą i szybka realizację budowy rurociągu.
Oczywiście, jak już Amerykańce stworzą technologię 5G i zaczną ją wprowadzać w Polsce, to wtedy 5G już będzie cacy i nie będzie stanowić zagrożenia dla Polski i świata.
ależ co oni wszyscy wygadują?!?
Przecież to Polacy wygrali wojnę, c'nie?
Polska i Państwa Sprzymierzone później w układzie warszawskim, to chyba w Polsce, tak?
Nie mów do mnie "synek" bo nie wiesz ile mam lat, a trochę już żyję i nie obrażaj mnie zarzucając "służbę" USA. Mam prawo do własnego zdania a co do meritum to proszę sięgnąć do literatury tematu (również w sieci). Lend-Lease Act - mówi ci to coś?
Skoro zaprzecza to znaczy że naciski były.
19 października 2010 r. do biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi wtargnął Ryszard Cyba. Mężczyzna oddał kilka śmiertelnych strzałów w kierunku asystenta europosła Wojciechowskiego Marka Rosiaka
W dniu 21 lutego 2018 r zmarł Paweł Kulczak ugodzony nożem 18 lutego przez bandytę podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Osierocił trójkę dzieci. Z Adamowicza lewactwo robi świętego a o Pawle Kulczaku i Marku Rosiaku PiS nie pamięta. Wstyd.
Ty mózg masz fejkowy 800 ludzi już umarło spora cześć 30/50 latków a wy dalej o teoriach spiskowych. Jedni pisdebile tylko o wyborach drugi biegun wymyśla jakies teorie spiskowe
No i może o to chodziło.W jednym z tych domów ma powstać 63 mieszkania dla....imigrantów.
Honorowego patronatu na rocznicę ludobójstwa na Wołyniu sukcesywnie odmawia Duda.Coś ci politycy mają problem z ....honorem.
Kresy.pl posłusznie włączone w kampanię siania globalnego strachu i paniki w temacie fake-pandemii. Artykuł kolejny.
Czyli Bosak,roczarował Kosiniak bredząc o walce za integralność ukrainy?! Jak będzie walczył? Machał szabelką jak obecna ekipa? Ruscy Krymu nie oddadza i kropka.Hołownia to lewackie brednie o partnerstwie itd.To "partnerstwo" wyglada tak my im wszystko oni nam...upa.Duda to szkoda pisać bo kazdy widzi.Kodawa sie nie liczy i dobrze bo jak się miało w partii osoby pokroju Sycz to lepiej siedziec cicho.
Jakoś wszyscy kandydaci mówią bardzo mało o konieczności poprawy stosunków z Rosją, raczej na marginesie, a jest to temat znacznie ważniejszy niż Ukraina, czy Litwa razem wzięte. Ukraina chwali swoich faszystów i morderców Polaków, Litwa pamięta o Katyniu, ale zupełnie zapomniała o Ponarach, poza tym od kilkudziesięciu lat nie chce przywrócić Polakom ich rodowych nazwisk. To wyjątkowe łajdactwo, które władze Polski akceptują. Panowie Kaczynskajtis czy Morawieckajtis, jak długo będziecie tolerować ten stan rzeczy? Hańba wam. Odnoszę wrażenia, iż obecna Polska (rzekomo niepodległa) bardziej boi się USA, niż kiedyś Polska (pod radziecką okupacją) bała się ZSRR.
Sluzba USA jet najwiekszym zaszczytem kazdego prawdziwego Polaka lp:-).
Gdy by nie ZSRR to by cie tu synek nie bylo.
Trump lubi durnowate dowcipy. USA i UK nie pokonały nazistów, praktycznie rzecz biorąc, nie walczyły z nimi.
Gdyby nie gigantyczna pomoc materialna USA i GB (w sprzęcie, materiałach i technologii), ZSRR pod wodzą wujka Soso nie dał by rady Niemcom i ich sojusznikom. Sam żołnierz, chociażby najbitniejszy musi mieć czym walczyć i co jeść.
1. Wybory korespondencyjne były do przeprowadzenia, ale nie przez pisowskich nieudaczników. Takie wybory gdzie uczestniczy 20 mln ludzi, musi przygotować sztab ludzi, który opracuje mapę drogową do realizacji tego przedsięwzięcia, a nie jeden minister, który poza nadgorliwością wobec Kaczyńskiego niczego istotnego nie zrobił.
2. Nowe wybory oznaczają start od zera. Należy od nowa zgłaszać kandydatów i zbierać podpisy. Oczywiście rządząca dyktatura bandy czworga zrobi swoje, ale będzie to sprzeczne z prawem i konstytucją.
3. Należy brać pod uwagę głos opozycji, która sugeruje wybory hybrydowe. Kto chce, niech głosuje korespondencyjnie, a kto nie boi się pandemii, może głosować osobiście w obwodowej komisji wyborczej. Jednak w głosowaniu korespondencyjnym musi być zapewniona kontrola komisji składających się z przedstawicieli wszystkich kandydatów, a nie tylko PiS. Poczta jest rządzona przez PiS i nie gwarantuje uczciwości.
Uważaj Ula bo przelicytujesz...
Kosiniak Kamysz uważa że czytelnicy Kresów to naiwniacy i nie potrafią kojarzyć podstawowych faktów, stwierdza On - że jako prezydent powróci do „prowadzenia aktywnej polityki zagranicznej”. Jego zdaniem konflikt z Unią Europejską ogranicza pozycję Polski w Europie Wschodniej, czego przykładem ma być proces proces pokojowy na Ukrainie i format normandzki (spotkania przedstawicieli Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy), z którego strona polska została całkowicie wyeliminowana." - przecież do tego stołu to nie została Polska dopuszczona jak rządziło PO-PSL a MSZ był R.Sikorski. Jak była rekonstrukcja "Rzezi Wołyńskiej" w Radymnie to nie było żadnego przedstawiciela PSL-u a J.Kalinowski który zajmował się stosunkami z Ukrainą odmówił nie tylko patronatu ale
i wszelkiej pomocy w tamtych działaniach.
Reasumując... Panowie Kosiniak-Kamysz, jak i Hołownia kompletnie nie rozumieją potrzeb wobec naszej polityki wschodniej. Biedroń podobnie, poza tym niektórych jego słów po prostu nie skomentuję. Jednakże pan Biedroń zwrócił uwagę także na ważny aspekt, mianowicie dbanie o wzajemne relacje lokalnych (przygranicznych) społeczności, także w sensie ekonomicznym. Reszty kandydatów nie warto komentować. Nastawienie obecnego prezydenta wszyscy znamy z tego, robi w bieżącej kadencji, pani Kidawa-Błońska - wiadomo; pozostali najwyraźniej nie są zainteresowani jakąkolwiek polityka wschodnią. Jedynymi, którzy wykazują zrozumienie dla naszych problemów wschodnich, to pan Bosak i pan Piotrowski. Przy czym pan Bosak udzielił dużo pełniejszej i bardziej szczegółowej odpowiedzi.
Tez to od razu zauwazylem. Zbieg okolicznosci?
Ojciec PREZES wygrywa z kościołem STACJONARNYM ? https://youtu.be/PtGRLQLgOXU
mikim POMPKA ma wysoki cholesterol od tego koszernego majkdonalda..zapomniał grubas oblesny kto był chojnym sponsorem powstania SovietUnion i III Rzeszy...Pompka nie zryj juz tego gówna
Zazrosc - Polska, Litwa nie maja taniej elektrowni atomowej
Który to taki niby polski bank?
Łapć żebraka - dla niepoznaki, głośno krzyczały inne żebraki!
Warto przypomnieć, że w czasie II wojny światowej Iran został najechany przez miłującą pokój Wielką Brytanię wraz z miłującym pokój ZSRR. Takiego ma pecha do miłośników pokoju...
"Rząd Porozumienia Narodowego to uznawany międzynarodowo rząd Libii. "
LNA też jest uznawany międzynarodowo tylko przez inne narody.
To Indianie są u siebie, a nie ta banda przybłędów okupujących ich ziemie!
Gazem to się właśnie 'zabawiali" ich "oma" i "opa"...
Czy dls Maverick @dls Maverick to ta sama osoba co kaleczy - masakruje język polski ?
Patrz POniżej:
1. dls Maverick @dls Maverick:
Zabawny ten Kaminski, nie dosc ze mieszka z dala od granicy z Litwa to jeszcze smie „rzadac”.
5 maja 2020 16:40
ODPOWIEDZ
franciszekk @franciszekk:
A co to takiego „rzadac”?
Co to za słowotwórczy PO+Tworek?
5 maja 2020 17:33
ODPOWIEDZ
https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/posel-kaminski-polityka-polski-wobec-litwy-wymaga-calkowitej-rewizji/
Przecież wiadomo ze u nas rząd,media i tzw "wymiar sprawiedliwości" traktuje ukrainców i jeszcze pewną nacje z ogromną atencją,uwielbieniem,jak "święte krowy" którym wolno więcej niż ...Polakom.I czym zajmują się w tym kraju służby przeznaczone do kontroli takich sytuacji.
Ano, wart Pac pałaca a pałac Paca.
Sam jestes POdrobiony.
A Hitler sam zlikwidowal swoja ojczyzne Austrie i sam ja wciagnal w teren Niemiec.
KF41-Lynx. Coś sporo podobieństw do polskiego projektu Concept PL01.
Chyba jednak jest bezsporne, iż Polska w 1938 roku zajęła siłą część ziem należących wówczas do Czechosłowacji i że z Niemcami uzgadniała przebieg wspólnej (polsko-niemieckiej) granicy. Trochę to przypomina układ niemiecko rosyjski o podziale ziem polskich. Tego nikt nie zmieni, że Polska współpracowała z Niemcami przy zajęciu Czechosłowacji.
Pompeo i Trump lepiej by nie zabierali głosu. Iloraz inteligencji taki sam.
Stocznie rosyjskie nie mają ostatnio dobrej passy przy remontach ,może być ciekawie przy goniących terminach i presji z centrali.
Prawidlowo ?
Niemcy tesknia i nie zapominaja Prus Wschodnich i Pomorza, Gdansk wg tego jest Niemiecki,
Ukrainie nalezy sie Przemysl z Krakowem,
Zimie Odzyskane wracaja do Niemiec, Slask tez
Polsce nic nie zostaje