Niemcy PO cichu (w skrycie) chcieliby realizować swoją PO+litykę mocarstwową, między innymi destabilizując sytuację w nadwiślańskim Landzie PO+Land za PO+mocą swojej agentury!
Takie posunięcie USA utrudnia im dalsze ukryte PO+sunięcia!
To zupełny przypadek ,że ciemnoskórzy Amerykanie dominują wśród sprawców przestępstw. Policjanci z miast Rządzonych przez Demokratów powinni przenieść się do innych miejsc pracy. W Nowym Yorku będzie wtedy niezwykle postępowo.
Ten człowiek (Ukrainiec z pochodzenia) od początku nie był żadnym "rzecznikiem obywateli RP", a teraz się dodatkowo "obnażył" jako "rzecznik rozporządzeń UE"
Berlin swoją polityką wobec Moskwy i USA sam doprowadził do sytuacji w ,której pozycja Niemiec w NATO i jako sojusznika Białego Domu systematycznie słabnie.
To może Piekłę odwołali że za mało i za wolno(co chyba niemożliwe) wydawał tych wiz,i wlepili Cichockiego by ten to nadrobił a nie zajmował się polskimi szkołami kasowanymi na ukrainie.
Jaka konfrontacja jest już faktem i w jaki sposób jakakolwiek konfrontacja pomiędzy supermocarstwami w skomplikowanym, multipolarnym świecie może być korzystna dla Polski, położonej na wschodniej flance NATO? W jakiż to niby sposób USA miałoby "wzmocnić politycznie i gospodarczo" swoich, realnych sojuszników? Na czym to "polityczne i gospodarcze wzmocnienie" miałoby polegać? Rozumiem wzmocnienie wojskowe ale "polityczne i gospodarcze" to zwykłe "lanie wody". Pomijam już kwestię tego kto niby jest tym "realnym sojusznikiem" USA ... .
ruscy wszystko mają bolszyje...tylko,że w praktyce okazuje się,że ich"gniotsia nie łamiotsia" to przykład lipy....nie nadający się do niczego. Taki to produkt jak kraj i ludzie...nic dodać nic ująć...
Taka konfrontacja jest już faktem, dla Polski to korzystna sytuacja. USA musi wzmocnić swoich realnych sojuszników we własnym interesie ,politycznie,gospodarczo i wojskowo. Kary nakładane przez polski urząd ochrony konkurencji na firmy związane z NS2 to efekt takiego parasola politycznego zza Atlantyku dla Polski.
To mawet już nie jest zabawne gdy ukraińscy politycy chcą nadepnąc na grabie
dokładnie według wzorca z przed 300 lat gdy pułkownicy kozaccy rządzili i łupili zarządzane przez siebie terytoria.
Przy szybkosci wylotowej pocisku rzędu 2km/s i bajkowym założeniu ,że pocisk nie zwalnia w czasie lotu przeleciał by 7km w ciągu 3,5s.Do poruszającego się celu to raczej bez sensu, tym bardziej ,że w grę wchodzi ruch powietrza i jego temperatura na tym dystansie.
"Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów. " 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych" – mówił. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. " Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton”. To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Mówi się o tym tylko po to, żeby ludzie byli nadal wzburzeni i głosowali na demokratów." Zdaniem Eldera, największym problemem w czarnej społeczności jest to, że aż 75 proc. murzynów wychowuje się bez ojca.
– To się łączy ze wszystkimi innymi problemami społecznymi. Przestępczość, gorsze wyniki ekonomiczne, większa szansa na bycie aresztowanym, to wynika z tego najważniejszego problemu czarnej społeczności."
"Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów. " 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych" – mówił. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. " Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton”. To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Mówi się o tym tylko po to, żeby ludzie byli nadal wzburzeni i głosowali na demokratów." Zdaniem Eldera, największym problemem w czarnej społeczności jest to, że aż 75 proc. murzynów wychowuje się bez ojca.
– To się łączy ze wszystkimi innymi problemami społecznymi. Przestępczość, gorsze wyniki ekonomiczne, większa szansa na bycie aresztowanym, to wynika z tego najważniejszego problemu czarnej społeczności."
Co tu pisać o oparach lewackiego szaleństwa.Oto ich nowy "bohater"!!!1
Floyd kartoteka
1998 - 10m-cy za napad z bronią
2002 - 8m-cy za kokainę
2004 - 10m-cy za kokainę
2005 - 10m-cy za kokainę
2009 - 5lat za napad na dom z bronią w ręku i grożenie kobiecie ciężarnej (przyłożył lufę do brzucha)
Wicepremier ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej w rządzie Ukrainy to jedno z najlepszych stanowisk rządowych gdziekolwiek i kiedykolwiek. Żadnej integracji Ukrainy ze strukturami zachodnimi nie ma i w możliwej do przewidzenia przyszłości nie będzie a więc można tylko udawać, że coś się dzieje i pracę pozorować. Poza tym odpowiedzialność żadna no bo kto będzie próbował rozliczyć takiego/taką wicepremier za brak integracji? Mogą co najwyżej posunąć ze stanowiska no ale ile taki/taka wicepremier przytuli do czasu posunięcia to jego/jej.
trochę "mundrych inaczej" z antify,anarchistów i LGBT.Szkoda sobie nimi zawracać głowę.Gorzej jak .....nauczycielka j.polskiego p.Fiołek chce usunąć z lektur "w pustyni i puszczy " bo jest .....rasistowska.Tu już potrzeba psychiatry lub wywalenia z pracy za szerzenie głupot.I to uczy dzieci.
O tym w lewackich mediach nie przeczytacie !"Rasizm w USA? Czarnoskóry dziennikarz obnaża hipokryzję Black Lives Matter.Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder, w jednym z wywiadów udowodnił, że ruch „Black Lives Matter” opiera się wyłącznie na lewackiej propagandzie. Wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów.Prowadzący(biały lewak) próbował przekonać czarnoskórego Eldera, że w USA istnieje rasizm. Twierdził, że jest on „instytucją” i „nadal istnieje”, jako pokłosie niewolnictwa. Przekonywał również, że rzekomo istnieje ogólna tendencja, że policjanci są bardziej skłonni strzelać, jeśli przestępca jest czarny.Elder wskazał jednak, że fakty są zupełnie inne. – 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych – mówił. W Chicago w 2011 roku zastrzelono 21 ludzi, w 2015 – 7. W Chicago, które jest w 1/3 białe, w 1/3 czarne i w 1/3 latynoskie 70 proc. zabójstw popełnianych jest przez czarnych na czarnych. 40 w miesiącu, prawie 500 rocznie w samym Chicago i ponad 70 proc. tych spraw jest nierozwiązana. Dlaczego Black Lives Matter o tym nie mówi? – dodał radiowiec. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton” – stwierdził.– To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw – podkreślił. Kiedy czarny podejrzany zostaje zabity przez policjanta media siadają na to, ludzie to oglądają i w większości sytuacji sprawiedliwości staje się zadość – mówił.Przytoczył przykład śmierci Freddiego Graya w Baltimore. – Miasto jest w 45 proc. czarne, rada miasta to sami demokraci, większość rady miejskiej jest czarna, szef policji był wtedy czarny, zastępca też. Większość oficerów jest czarna, burmistrz jest czarny, prokurator generalny jest czarny. Mimo to mówimy tu o rasizmie. To absurdalne – mówił.
Parcie na wschód w starym niemieckim stylu.Świat się zmienia i sąsiedzi Izraela
to nie są już kraje i społeczeństwa z przed 30 lat. Gdy pozycja USA w regionie jeszcze osłabnie ze względu na działania Chin w Azji ,perspektywy przetrwania Izraela są kiepskie. To ucieczka do przodu tylko ,że realny sukces jest możliwy po wypędzeniu co najmniej 1,5mln Palestyńczyków. Pozyjemy zobaczymy.
A więc niemiecki kościół katolicki się podzieli, pomysł Bismarcka na podatek religijny ostatecznie po latach spełnił swoją rolę, oderwanie kleru katolickiego od ludzi i przekształcenie kościoła w instytucję dobroczynną na wzór protestanckich gmin.
Epidemia tylko przśpieszyła ruch Francji po równi pochyłej w stronę południa strefy euro. Jeszcze trochę i Makron będzie czekał na wycieraczce pod drzwiami w Berlinie.
No cóż ,parasol polityczny od dziadka z za Atlantyku ma swoje dobre strony.
Bez poparcia politycznego Waszyngtonu takie działanie było by zablokowane lewem i prawem przez Berlin.
Kraje ,które kanalizuja na swoim terytorium przepływ towarów zyskują na wielu płaszczyznach ,najlepszym przykładem jest Holandia i niemiecki Hamburg.
Zespółportowy trójmiasta stale się rozwija kosztem Hamburga i CPK jako zaplecze da efekt synergii.
W Moskwie bez zmian ,od 30 lat wedle potrzeb takie same groźby użycia broni atomowej wedle widzimisię. Zamiast skupić się na rozwoju syberii i umocnieniu Państwa próbują jak to powiedział Żyrynowski wziąść sobie to co potrzebują w gratisie od otoczenia.
Takie są skutki zamknięcia szkół i nudzenia się z tego powodu GIMBAZY. Ale i tak mi wstyd za to co się wyprawia w moim rodzinnym (od pokoleń!) mieście...
Inwestycję w Stalowej Woli wykorzystali Niemcy, a nie Polacy. Niemcy zdobyli ją w 1939 r., dokończyli i produkowali tam swoją broń. Obecnie też się tam nic rewelacyjnego nie produkuje, tak czy owak, ta inwestycja była chybiona.
Gdynia miała znaczenie strategiczne, dawała Polsce pełnomorski port na Bałtyku, bo Gdańsk de facto był niemiecki. CPK nic wielkiego Polsce nie da.
...Byli ale jeszcze w przedszkolu....czegóż można wymagać od niedouczonych w szkołach..?
Większość tych nieuków ...to kotestuje swoje nieumyte dredy...to ich profesorem jest pan Owsiak ze swoim "róbta co chceta"...no to i robią...kładą się na ziemi bo mózgi mają przegrzane z myślenia o narkotycznym świecie. ...Później idą malować sprejem pomnik Tadeusza Kościuszki....Tak wyglądają protesty tych co posługują się językiem polski zamiast angielskiego....Trzaskowski ma dla takich specjalne Biennale ,gdzie będą uczeni jak prowadzić walkę na ulicach z policją.....Mam nadzieję,że da się okiełzać to "doborowe" towarzystwo,które uważa,że polskość to nienormalność!!!!
czyli jeżeli powiemy że Jzrael jest państwem rasistowskim, to już będzie antysemityzm? przykład? https://kresy.pl/wydarzenia/15-letni-palestynczyk-zabity-przez-izraelskie-wojsko/
A gdzie oni byli jak 19 października 2010 r. do biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi wtargnął Ryszard Cyba. Mężczyzna oddał kilka śmiertelnych strzałów w kierunku asystenta europosła Wojciechowskiego Marka Rosiaka
W dniu 21 lutego 2018 r zmarł Paweł Kulczak ugodzony nożem 18 lutego przez bandytę podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Osierocił trójkę dzieci.
Przeciez Rosjanie maja S-400, S-500
(m.in. zasieg), stare S-300 modernizuja bez przerwy.
Wychodza nowe wersje. To co chca ubijac? Stare S-300 w Grecji?
Niemcy PO cichu (w skrycie) chcieliby realizować swoją PO+litykę mocarstwową, między innymi destabilizując sytuację w nadwiślańskim Landzie PO+Land za PO+mocą swojej agentury!
Takie posunięcie USA utrudnia im dalsze ukryte PO+sunięcia!
Demokraci łapią się każdej możliwej akcji by ich kandydat wygrał w wyborach.
To zupełny przypadek ,że ciemnoskórzy Amerykanie dominują wśród sprawców przestępstw. Policjanci z miast Rządzonych przez Demokratów powinni przenieść się do innych miejsc pracy. W Nowym Yorku będzie wtedy niezwykle postępowo.
Ten człowiek (Ukrainiec z pochodzenia) od początku nie był żadnym "rzecznikiem obywateli RP", a teraz się dodatkowo "obnażył" jako "rzecznik rozporządzeń UE"
Berlin swoją polityką wobec Moskwy i USA sam doprowadził do sytuacji w ,której pozycja Niemiec w NATO i jako sojusznika Białego Domu systematycznie słabnie.
W Berlinie już mieli "dość kwarantanny" i mają nawrót wzrostu zarażeń.
Niedługo będzie mógł się zająć wychowaniem syna i przestanie się tak troszczyć o społeczeństwo.
To może Piekłę odwołali że za mało i za wolno(co chyba niemożliwe) wydawał tych wiz,i wlepili Cichockiego by ten to nadrobił a nie zajmował się polskimi szkołami kasowanymi na ukrainie.
A kim te "armie" maja walczyc? Odbijac Krym, czy walczyc z rezimem w Kijowie?
Swietny pomysl. Zarobki zolnierzy USA wzrosna nieporownywalnie z tym co zarabiali w NRF.
Jaka konfrontacja jest już faktem i w jaki sposób jakakolwiek konfrontacja pomiędzy supermocarstwami w skomplikowanym, multipolarnym świecie może być korzystna dla Polski, położonej na wschodniej flance NATO? W jakiż to niby sposób USA miałoby "wzmocnić politycznie i gospodarczo" swoich, realnych sojuszników? Na czym to "polityczne i gospodarcze wzmocnienie" miałoby polegać? Rozumiem wzmocnienie wojskowe ale "polityczne i gospodarcze" to zwykłe "lanie wody". Pomijam już kwestię tego kto niby jest tym "realnym sojusznikiem" USA ... .
Duchy Krzywonosa, Gonty czy Żeleźniaka unoszą się znowu nad dzikimi polami.
ruscy wszystko mają bolszyje...tylko,że w praktyce okazuje się,że ich"gniotsia nie łamiotsia" to przykład lipy....nie nadający się do niczego. Taki to produkt jak kraj i ludzie...nic dodać nic ująć...
Miła to wiadomość inne wersje amunicji powinny wejść na uzbrojenie w najbliższym czasie.
Taka konfrontacja jest już faktem, dla Polski to korzystna sytuacja. USA musi wzmocnić swoich realnych sojuszników we własnym interesie ,politycznie,gospodarczo i wojskowo. Kary nakładane przez polski urząd ochrony konkurencji na firmy związane z NS2 to efekt takiego parasola politycznego zza Atlantyku dla Polski.
Nie było żadnego wypadku.
Następna wojna Izraela z sąsiadami będzie go drogo kosztować. Nie widzę sensu w wspieraniu przez Polskę tego Państwa i jego polityki.
To mawet już nie jest zabawne gdy ukraińscy politycy chcą nadepnąc na grabie
dokładnie według wzorca z przed 300 lat gdy pułkownicy kozaccy rządzili i łupili zarządzane przez siebie terytoria.
Przy szybkosci wylotowej pocisku rzędu 2km/s i bajkowym założeniu ,że pocisk nie zwalnia w czasie lotu przeleciał by 7km w ciągu 3,5s.Do poruszającego się celu to raczej bez sensu, tym bardziej ,że w grę wchodzi ruch powietrza i jego temperatura na tym dystansie.
"Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów. " 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych" – mówił. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. " Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton”. To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Mówi się o tym tylko po to, żeby ludzie byli nadal wzburzeni i głosowali na demokratów." Zdaniem Eldera, największym problemem w czarnej społeczności jest to, że aż 75 proc. murzynów wychowuje się bez ojca.
– To się łączy ze wszystkimi innymi problemami społecznymi. Przestępczość, gorsze wyniki ekonomiczne, większa szansa na bycie aresztowanym, to wynika z tego najważniejszego problemu czarnej społeczności."
"Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów. " 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych" – mówił. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. " Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton”. To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Mówi się o tym tylko po to, żeby ludzie byli nadal wzburzeni i głosowali na demokratów." Zdaniem Eldera, największym problemem w czarnej społeczności jest to, że aż 75 proc. murzynów wychowuje się bez ojca.
– To się łączy ze wszystkimi innymi problemami społecznymi. Przestępczość, gorsze wyniki ekonomiczne, większa szansa na bycie aresztowanym, to wynika z tego najważniejszego problemu czarnej społeczności."
Niech zaczną od Sodomy i Gomory...
Co tu pisać o oparach lewackiego szaleństwa.Oto ich nowy "bohater"!!!1
Floyd kartoteka
1998 - 10m-cy za napad z bronią
2002 - 8m-cy za kokainę
2004 - 10m-cy za kokainę
2005 - 10m-cy za kokainę
2009 - 5lat za napad na dom z bronią w ręku i grożenie kobiecie ciężarnej (przyłożył lufę do brzucha)
To rasizm. Maski tylko dla Polonii.
Wicepremier ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej w rządzie Ukrainy to jedno z najlepszych stanowisk rządowych gdziekolwiek i kiedykolwiek. Żadnej integracji Ukrainy ze strukturami zachodnimi nie ma i w możliwej do przewidzenia przyszłości nie będzie a więc można tylko udawać, że coś się dzieje i pracę pozorować. Poza tym odpowiedzialność żadna no bo kto będzie próbował rozliczyć takiego/taką wicepremier za brak integracji? Mogą co najwyżej posunąć ze stanowiska no ale ile taki/taka wicepremier przytuli do czasu posunięcia to jego/jej.
?
trochę "mundrych inaczej" z antify,anarchistów i LGBT.Szkoda sobie nimi zawracać głowę.Gorzej jak .....nauczycielka j.polskiego p.Fiołek chce usunąć z lektur "w pustyni i puszczy " bo jest .....rasistowska.Tu już potrzeba psychiatry lub wywalenia z pracy za szerzenie głupot.I to uczy dzieci.
O tym w lewackich mediach nie przeczytacie !"Rasizm w USA? Czarnoskóry dziennikarz obnaża hipokryzję Black Lives Matter.Czarnoskóry pisarz i prezenter radiowy, Larry Elder, w jednym z wywiadów udowodnił, że ruch „Black Lives Matter” opiera się wyłącznie na lewackiej propagandzie. Wskazał, że rasizm w USA jest wymyślonym zjawiskiem, na które nie ma żadnych dowodów.Prowadzący(biały lewak) próbował przekonać czarnoskórego Eldera, że w USA istnieje rasizm. Twierdził, że jest on „instytucją” i „nadal istnieje”, jako pokłosie niewolnictwa. Przekonywał również, że rzekomo istnieje ogólna tendencja, że policjanci są bardziej skłonni strzelać, jeśli przestępca jest czarny.Elder wskazał jednak, że fakty są zupełnie inne. – 965 ludzi zostało zastrzelonych przez policję w zeszłym roku. 4 proc. przypadków to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych – mówił. W Chicago w 2011 roku zastrzelono 21 ludzi, w 2015 – 7. W Chicago, które jest w 1/3 białe, w 1/3 czarne i w 1/3 latynoskie 70 proc. zabójstw popełnianych jest przez czarnych na czarnych. 40 w miesiącu, prawie 500 rocznie w samym Chicago i ponad 70 proc. tych spraw jest nierozwiązana. Dlaczego Black Lives Matter o tym nie mówi? – dodał radiowiec. Jak podkreślał, teza o rasistowskich białych policjantach strzelających do czarnych jest z gruntu fałszywa. Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media – CNN, a zwłaszcza MSNBC – szaleją, gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś „Marsz na Waszyngton” – stwierdził.– To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw – podkreślił. Kiedy czarny podejrzany zostaje zabity przez policjanta media siadają na to, ludzie to oglądają i w większości sytuacji sprawiedliwości staje się zadość – mówił.Przytoczył przykład śmierci Freddiego Graya w Baltimore. – Miasto jest w 45 proc. czarne, rada miasta to sami demokraci, większość rady miejskiej jest czarna, szef policji był wtedy czarny, zastępca też. Większość oficerów jest czarna, burmistrz jest czarny, prokurator generalny jest czarny. Mimo to mówimy tu o rasizmie. To absurdalne – mówił.
Jak się pomnoży uczestników razy 5 ,to pewnie będzie prawda.
u nas wchodzą to tam będzie inaczej? też wejdą:P
coś poszło bardzo źle:/ kolebka "racjonalności", działania z głową... wielkopolska i takie cuda się dzieją-.-'
Parcie na wschód w starym niemieckim stylu.Świat się zmienia i sąsiedzi Izraela
to nie są już kraje i społeczeństwa z przed 30 lat. Gdy pozycja USA w regionie jeszcze osłabnie ze względu na działania Chin w Azji ,perspektywy przetrwania Izraela są kiepskie. To ucieczka do przodu tylko ,że realny sukces jest możliwy po wypędzeniu co najmniej 1,5mln Palestyńczyków. Pozyjemy zobaczymy.
A więc niemiecki kościół katolicki się podzieli, pomysł Bismarcka na podatek religijny ostatecznie po latach spełnił swoją rolę, oderwanie kleru katolickiego od ludzi i przekształcenie kościoła w instytucję dobroczynną na wzór protestanckich gmin.
Epidemia tylko przśpieszyła ruch Francji po równi pochyłej w stronę południa strefy euro. Jeszcze trochę i Makron będzie czekał na wycieraczce pod drzwiami w Berlinie.
Jak się okazuje przy odpowiednim poziomie "rozwoju" socjal demokracji stosunek jej polityków do eugeniki nie różni się od nazistowskiego .
No cóż ,parasol polityczny od dziadka z za Atlantyku ma swoje dobre strony.
Bez poparcia politycznego Waszyngtonu takie działanie było by zablokowane lewem i prawem przez Berlin.
Kraje ,które kanalizuja na swoim terytorium przepływ towarów zyskują na wielu płaszczyznach ,najlepszym przykładem jest Holandia i niemiecki Hamburg.
Zespółportowy trójmiasta stale się rozwija kosztem Hamburga i CPK jako zaplecze da efekt synergii.
Paradoksalnie Moskwa może po cichu wspierać te protesty licząc na osłabienie pozycji Łukaszenki i zmuszenie do "hołdu lennego".
Co się odwlecze to nie uciecze,Głosujący przeciwko mogą nie wejść do parlamentu w następnym rozdaniu.
W Moskwie bez zmian ,od 30 lat wedle potrzeb takie same groźby użycia broni atomowej wedle widzimisię. Zamiast skupić się na rozwoju syberii i umocnieniu Państwa próbują jak to powiedział Żyrynowski wziąść sobie to co potrzebują w gratisie od otoczenia.
Takie są skutki zamknięcia szkół i nudzenia się z tego powodu GIMBAZY. Ale i tak mi wstyd za to co się wyprawia w moim rodzinnym (od pokoleń!) mieście...
Inwestycję w Stalowej Woli wykorzystali Niemcy, a nie Polacy. Niemcy zdobyli ją w 1939 r., dokończyli i produkowali tam swoją broń. Obecnie też się tam nic rewelacyjnego nie produkuje, tak czy owak, ta inwestycja była chybiona.
Gdynia miała znaczenie strategiczne, dawała Polsce pełnomorski port na Bałtyku, bo Gdańsk de facto był niemiecki. CPK nic wielkiego Polsce nie da.
...Byli ale jeszcze w przedszkolu....czegóż można wymagać od niedouczonych w szkołach..?
Większość tych nieuków ...to kotestuje swoje nieumyte dredy...to ich profesorem jest pan Owsiak ze swoim "róbta co chceta"...no to i robią...kładą się na ziemi bo mózgi mają przegrzane z myślenia o narkotycznym świecie. ...Później idą malować sprejem pomnik Tadeusza Kościuszki....Tak wyglądają protesty tych co posługują się językiem polski zamiast angielskiego....Trzaskowski ma dla takich specjalne Biennale ,gdzie będą uczeni jak prowadzić walkę na ulicach z policją.....Mam nadzieję,że da się okiełzać to "doborowe" towarzystwo,które uważa,że polskość to nienormalność!!!!
czyli jeżeli powiemy że Jzrael jest państwem rasistowskim, to już będzie antysemityzm? przykład? https://kresy.pl/wydarzenia/15-letni-palestynczyk-zabity-przez-izraelskie-wojsko/
A gdzie oni byli jak 19 października 2010 r. do biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi wtargnął Ryszard Cyba. Mężczyzna oddał kilka śmiertelnych strzałów w kierunku asystenta europosła Wojciechowskiego Marka Rosiaka
W dniu 21 lutego 2018 r zmarł Paweł Kulczak ugodzony nożem 18 lutego przez bandytę podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Osierocił trójkę dzieci.
6:17 ; 8:08 znaczenie klękania i całej sytuacji https://www.youtube.com/watch?v=SFMKt--Yia8
Antysemityzm!
Antysemityzm to, antysemityzm tamto, niedługo wody w kiblu nie będzie można spuścić żeby antysemityzmem tego nie nazwali
Przeciez Rosjanie maja S-400, S-500
(m.in. zasieg), stare S-300 modernizuja bez przerwy.
Wychodza nowe wersje. To co chca ubijac? Stare S-300 w Grecji?
Wczoraj pokazali w PBS kobiete-biskupa stolicy USA. Szok, jak lamie sie Biblie. Gdyby wsrod 12 stu Apostolow byla kobieta, to byloby zrozumiale.