I był zbrodniarzem wojennym, który doprowadził do śmierci z głodu kilku milionów ludzi w Bengalu w latach 1942-1943:
https://opinie.wp.pl/kleska-glodu-w-bengalu-podczas-ii-wojny-swiatowej-6126039544506497a
Kurwa kurwie łba nie urwie, zbrodniarze chronią wzajemnie swoje d...y
Jakby Trybunał oskarżył o zbrodnie wojenne usa, to zostałby oskarżony o.... antysemityzm
Pośrednik w transferach zapłaty za zakupach z Ali?? - Jest sukces, i brzmi imponująco. Zarzuty poważne.. nie składały sprawozdań do KRS.. i wg CBA wykazywały za małe dochody i płaciły za nie za małe podatki.. Brakuje mi informacji dlaczego CBA zajmuje się podatkami, gdzie w tym stanowisko Urzędu Skarbowego i KAS
Wspieranie twórców jedynie murzyńskich to dyskryminacja ze względu na kolor skóry czyli Rasizm. W imię polit poprawności i walki z rasizmem tworzą "nowy" rasizm systemowy. To samo jest na HBO i Netflix wspieraję murzyńskie produkcje. Pobudki powiedzmy ze zrozumiałe ale wykonanie .. słabe
Uwagą na numery które robia jak zawsze nam "przyjaźni słowacy.Wpuszczaja (nie ma policji ani straży granicznej0)np rowerzystów (Szczawnica,Sromowce) a jak ci już wjadą blokują granicę i kasuja po....1609 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdybyśmy mieli rząd z "jajami" anie wydmuszki to byłyby takie same retorsje.A tak to teraz powstaną przygraniczne animozje.Że słowacy są lepiej traktowani niż my,.
Przyznam szczerze że przedstawiona tu recenzja książki p. Miękarskiego zdecydowanie zachęciła mnie do jej kupna a na pewno do przeczytania. Co do jednego stwierdzenia pod koniec komentarza do książki nie mogę się jednak zgodzić, chodzi o sformułowanie "ostatecznej rozłąki z Polską". Jak pokazuje historia nic nie jest ostateczne, a takie stwierdzenie nie jest zgodne z pewnością ani z duchem tej książki ani z oczekiwaniami wielu Polaków co do przynależności państwowej tego na wskroś polskiego miasta.
Słynna "mowa nienawiści" nadal w natarciu.U nas też znalazłby się prokurator ,(jeden powszechnie nam znany) który by też goscia oskarżył.Zamordyzm,cenzura,poprawność polityczna czyli blokowanie przy pomocy podporządkowanych struktur "wymiaru sprawiedliwości' mówienia PRAWDY
Polski węgiel ZACHOWANY dla prawo-vitych germańskich właścicieli https://youtu.be/ilSaRkIwa6s
USA patologia pokoleniowa cz. I. https://youtu.be/O2C1jU_lRgc
USA patologia pokoleniowa cz. II. https://youtu.be/GTG4oJAHFRI
„Zapytałem, czy gdybym napisał, że <>, czy to mogłoby być uznane za mowę nienawiści. Otrzymałem odpowiedź, że możliwe, że tak, ponieważ jest to generalizacja o Niemcach, jako takich i powinienem napisać „naziści”, ponieważ naziści to ruch polityczny; - Jeżeli iść tym tokiem myślenia, to jednak należy pisać że Niemcy to bestie, dlatego że władze niemieckie (Hitler) były wybrane w sposób demokratyczny a więc wolą narodu. Może być problem ze Zwiazkiem Radzieckim, bo tam nie było wyborów demokratycznych, nie każda partia mogła przystąpić do wyborów a więc w sensie formalnym, nie wszyscy Rosjanie za komunizm są odpowiedzialni. Ale jeżeli chodzi o sedno sprawy to Rosjanie, mimo że siłą, to sami taki ustrój sobie zaprowadzili nawet wbrew interwencji obcych państw.
Pełne poparcie dla Pani Eweliny. Co takiego robią te organizacje?.. Zwykli Polacy we lwowskiem żyją w nędzy, nawet polscy pracownicy muzeum we Lwowie są zastraszani, również nie słyszałem podniesionego larum po wprowadzeniu ustaw dotyczących szkolnictwa, a lwy u bram cmentarza Orląt wciąż są zasłonięte płytami pilśniowymi. I co takiego konkretnego zrobił rząd dla kresowian na Ukrainie? Skoro są tacy elokwentni, niech wymienią dokładnie punkt po punkcie. Wreszcie co konkretnego robią owe organizacje? Przyznam szczerze, że zaczynam mieć dosyć tej kapitulanckiej postawy tychże tzw. organizacji.
Ten system rakietowy "R-360 Neptun" jest niemal kopią radzieckiego systemu przeciwokrętowego Ch-35, w konstruowaniu którego brały udział w latach 80-tych również biura konstrukcyjne USSR (Radzieckiej Ukrainy).
Wcześniejsza "pomoc" często nie była bezpłatną. Javeliny np. były odpłatne. Ciekawe czy gwarancje kredytowe USA nie są wliczane do tej "pomocy". Poroszenko gotów był na wszystko, aby uzyskać "dla Ukrainy" kredyt 1mld$ na zakupy uzbrojenia we własnych firmach: Kuźnia na Rybalskiem, Bogdan czy współpracujący Ukroboronprom - odwołanie genproka Szokina, który nastąpił na lewe interesy syna Bidena w Burismie. Nie wykluczone, że te 150mln$ to "łapówka" Trumpa Zełenskiemu za pomoc w utopieniu Bidena w najbliższych wyborach. Jeżeli ta kwota nie wróci do USA na zakup uzbrojenia, to pewnie w znacznej części trafi do spółek zbrojeniowych Poroszenki. W marzeniach o kredydach Zełenski jest nie lepszy - za obiecankę 5mld$ pożyczki od MWF przeforsował ustawy na sprzedaż ziemi (wymagane przez MWF) i dostał znacznie niższą sumę kredytu umożliwiającą jedynie spłatę odsetek za poprzednie kredyty. Za to pojawiły się nowe żądania - podporządkowania banku narodowego zachodnim partnerom i dostępu pełnej inwigilacji do rozmów telefonicznych przez NABU (Narodowe Antykorupcyjne Biuro Ukrainy finansowane i w pełni kontrolowane z zagranicy). Szef tego antykorupcyjnego biura jest od kilku miesięcy oskarżany o KORUPCJĘ (potwierdzoną wyrokiem Rowieńskiego sądu apelacyjnego) - oczywiście bez żadnych skutków prawnych!
Ciekawe ile miliardów EU wyjedzie za Amerykanami z Niemiec.
I to bardzo Niemców boli, stracą dużo miliardów EU i sporą ilość miejsc pracy.
Jest szansa że Niemcy podzielą się z Polakami zyskami z tytułu pobytu armii USA.
Ciekawe jak skończą się negocjacje USA Niemcy i kraje ościenne.
Wasale żebrzą u swojego pana, że chcą się stać jego niewolnikami. Już kupują surowce i broń na znacznie gorszych warunkach niż z innych kierunków i podporządkowują się dyktatowi w stosunkach międzynarodowych. Co będzie później? Jak długo wasale będą straszyć tępy lud wydumanym zagrożeniem ze wschodu? Żenada.
Tragiczne jest to , ze wielu ludzi z kregu politykow, historykow, na wspolczesnej Ukrainie nie potrafi odroznic bohatera od zbrodniarza. Szuchewycz, Klaczkiwski i ich "wodz" Bandera, to najwieksi zbrodniarze ,jacy istnieli w tym czasie na Ukrainie. Ci ludzie sa odpowiedzialni za okrutne zbrodnie ludobojstwa na Zydach , Polakach, Ukraincach. Okrucienstwo , jakiego sie dopuszczali w stosunku do bezbronnej ludnosci jest bezprecedensowe w cywilizacji ludzkosci. Kazdy narod ma prawo realizowac swoja wizje przyszlosci ale zaden narod, zaden czlowiek nie ma prawa do zbrodni wojennych czy tez zbrodni ludobojstwa. "Dokonania" Suchewycza i jego kompanow to setki tysiecy wymordowanych okrutnie niewinnych ludzi na Wolyniu i Malopolsce Wsch., "spalona ziemia" - ponad 4tys. wsi i osad spalonych i zrownanych z ziemia , niewyobrazalne cierpienia ludzi okaleczonych - fizycznie i psychicznie. Cierpienia ludzi wypedzonych ze swoich domow na poniewierke i tulaczke. Takich ludzi wyrzuca sie na smietnik historii, gdyz nie sa dla ludzkosci nic warci, powinno towarzyszyc im zapomienie i wieczna hanba.
Pani Ewelina Podgórna ma absolutną rację.Komentarz zbyteczny.Ci,którzy nie czytają wypowiedzi różnych polityków i nie analizują "bełkotu" tychże powinni zacząć czytać teksty ze zrozumieniem....Proszę zobaczyć co robią nasi bracia Węgrzy...i do czego prowadzi sprzeciw wobec mniejszości węgierskiej na Zakarpaciu.Powoli część władz tzw.Ukrainy zaczyna kumać co to znaczy w UE czy też w NATO głos sprzeciwu..Niestety polski rząd jest dalej ślizgający się po temacie jak rozwiązać problem nawet z systemem oświaty dla szkół gdzie uczy się młodzież pochodzenia polskiego. A co dalej z rozliczeniem ludobójstwa na Wołyniu? Cicho sza.Tak pracują ludzie z rządu w Polsce. Przyjrzeć się należy jacy to ministrowie pracują w ministerstwach...ilu jest tam ukraińców ....a ilu polaków.
Ale to się już dzieje, tak wyglada "poprawny politycznie" marszałek Finlandii Carl von Mannerheim
https://www.actors.co.ke/en/news/Telly_Otieno_in_the_mashal_of_finland11.jpg
Prezydencie Duda, nie bądź krakowskim Lajkonikiem !
Pokaż co potrafisz w obronie Polaków na Ukrainie!
Niech tzw. "bracia" ukraińscy zdemontują powieszone na elewacji polskiej szkoły we Lwowie PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej albo wyjaśnią dlaczego to zrobili!
Może zrobili to dla "wzmocnienia" przyjaźni i braterstwa z Polakami????.... He, he. he...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
"Liubka przewiduje, że takie ustępstwo na rzecz Węgrów spowoduje podobne żądania ze strony innych wspólnot narodowościowych na Ukrainie. " Z naszej strony wam to nie grozi ,przynajmniej dopóki będzie rządzić PiS lub następcy z PO.
pachoł zw. prezydentem dostał rozkaz ..Sposób działanie jest prosty..Kilku chlopaków taczki i wywiezc dziada na Chrzanów do lasu.
Czy w tym kraju znajdzie się jeden odwazny ktory powie VON z Polskiego Oswięcimia żydom roszczeniowcom i bandziorom tym samym lub ich pociotom którzy swoja polityką i knowaniami swym ubogim braciom z Europy Wsch zgotowali ten los.Dzis to samo robią z nami .Wszyscy VON.Za flagą cholohlustu stoja grabiezcy i złodzieje czyhający na nasz kraj aby go przejąć a z nas uczynić Pa le styńczyków.I mają tu polskojęzycznych pachołków na usługach czyli PIS,PO,SLD,PSL i innych.Wszyscy von
Nooo...... proszę bardzo!!......
Włodarze naszych braci Madziarów potrafią bronić swoich interesów a nasze pachołki USA nic nie potrafią - jedynie kucać przy stole prezydenta USA i cuś bazgrać lewą ręką.
Byli radzieccy okupanci, ledwo udało się ich pozbyć, to teraz dla odmiany sprowadza się jankeskich.
Jak szybko tego syfu się zdołamy pozbyć tym razem?
I był zbrodniarzem wojennym, który doprowadził do śmierci z głodu kilku milionów ludzi w Bengalu w latach 1942-1943:
https://opinie.wp.pl/kleska-glodu-w-bengalu-podczas-ii-wojny-swiatowej-6126039544506497a
Czy ta wspomniana "tragedia" na Śląsku to... zamknięcie kopalń?
Kurwa kurwie łba nie urwie, zbrodniarze chronią wzajemnie swoje d...y
Jakby Trybunał oskarżył o zbrodnie wojenne usa, to zostałby oskarżony o.... antysemityzm
Pośrednik w transferach zapłaty za zakupach z Ali?? - Jest sukces, i brzmi imponująco. Zarzuty poważne.. nie składały sprawozdań do KRS.. i wg CBA wykazywały za małe dochody i płaciły za nie za małe podatki.. Brakuje mi informacji dlaczego CBA zajmuje się podatkami, gdzie w tym stanowisko Urzędu Skarbowego i KAS
Wspieranie twórców jedynie murzyńskich to dyskryminacja ze względu na kolor skóry czyli Rasizm. W imię polit poprawności i walki z rasizmem tworzą "nowy" rasizm systemowy. To samo jest na HBO i Netflix wspieraję murzyńskie produkcje. Pobudki powiedzmy ze zrozumiałe ale wykonanie .. słabe
PLUM...
POtworne zbójeckie tradycje!
A co z kwarantanną? U nich pandemia dwa razy większa jak u nas.
Kiedyś mówiło się, że Polacy są waleczni. Teraz to nieprawda. Boimy się USA, Ukrainy i Izraela. Za komuny baliśmy się tylko ZSRR.
Uwagą na numery które robia jak zawsze nam "przyjaźni słowacy.Wpuszczaja (nie ma policji ani straży granicznej0)np rowerzystów (Szczawnica,Sromowce) a jak ci już wjadą blokują granicę i kasuja po....1609 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdybyśmy mieli rząd z "jajami" anie wydmuszki to byłyby takie same retorsje.A tak to teraz powstaną przygraniczne animozje.Że słowacy są lepiej traktowani niż my,.
A może raper Duda tam wystąpi?
Zwróćcie uwagę na to ze reakcja jest ale ....żydów.Cichocki siedzi cicho i martwi się jak usprawnić wysyłanie ukraińców do Polski.
USA są kolonizatorem Polski, a nie sojusznikiem
Chętnie się dowiem od Simona o jakiej tragedii na Śląsku on mówi, bo na Śląsku nie umiera więcej ludzi niż zwykle, a szpitale zakaźne są puste.
Fakt, że ktoś ma wirusa nie oznacza, że on jest chory. Dopóki nie ma objawów, taki człowiek jest zdrowy i nie stanowi dla nikogo zagrożenia.
była rasisą jepany, bo nienawidził Polaków, Słowaków, Czechów itp plemion słowiańskich, łącznie z rosjanMI.
Przyznam szczerze że przedstawiona tu recenzja książki p. Miękarskiego zdecydowanie zachęciła mnie do jej kupna a na pewno do przeczytania. Co do jednego stwierdzenia pod koniec komentarza do książki nie mogę się jednak zgodzić, chodzi o sformułowanie "ostatecznej rozłąki z Polską". Jak pokazuje historia nic nie jest ostateczne, a takie stwierdzenie nie jest zgodne z pewnością ani z duchem tej książki ani z oczekiwaniami wielu Polaków co do przynależności państwowej tego na wskroś polskiego miasta.
Słynna "mowa nienawiści" nadal w natarciu.U nas też znalazłby się prokurator ,(jeden powszechnie nam znany) który by też goscia oskarżył.Zamordyzm,cenzura,poprawność polityczna czyli blokowanie przy pomocy podporządkowanych struktur "wymiaru sprawiedliwości' mówienia PRAWDY
Polski węgiel ZACHOWANY dla prawo-vitych germańskich właścicieli https://youtu.be/ilSaRkIwa6s
USA patologia pokoleniowa cz. I. https://youtu.be/O2C1jU_lRgc
USA patologia pokoleniowa cz. II. https://youtu.be/GTG4oJAHFRI
„Zapytałem, czy gdybym napisał, że <>, czy to mogłoby być uznane za mowę nienawiści. Otrzymałem odpowiedź, że możliwe, że tak, ponieważ jest to generalizacja o Niemcach, jako takich i powinienem napisać „naziści”, ponieważ naziści to ruch polityczny; - Jeżeli iść tym tokiem myślenia, to jednak należy pisać że Niemcy to bestie, dlatego że władze niemieckie (Hitler) były wybrane w sposób demokratyczny a więc wolą narodu. Może być problem ze Zwiazkiem Radzieckim, bo tam nie było wyborów demokratycznych, nie każda partia mogła przystąpić do wyborów a więc w sensie formalnym, nie wszyscy Rosjanie za komunizm są odpowiedzialni. Ale jeżeli chodzi o sedno sprawy to Rosjanie, mimo że siłą, to sami taki ustrój sobie zaprowadzili nawet wbrew interwencji obcych państw.
Teraz tylko czekać na "zaskakujące" wyznanie Pana Wilka o jego orientacji seksualnej.
Nato strzela sobie w stope
Dobre.banderowcy i protesty ich przeciw rasizmowi
Pełne poparcie dla Pani Eweliny. Co takiego robią te organizacje?.. Zwykli Polacy we lwowskiem żyją w nędzy, nawet polscy pracownicy muzeum we Lwowie są zastraszani, również nie słyszałem podniesionego larum po wprowadzeniu ustaw dotyczących szkolnictwa, a lwy u bram cmentarza Orląt wciąż są zasłonięte płytami pilśniowymi. I co takiego konkretnego zrobił rząd dla kresowian na Ukrainie? Skoro są tacy elokwentni, niech wymienią dokładnie punkt po punkcie. Wreszcie co konkretnego robią owe organizacje? Przyznam szczerze, że zaczynam mieć dosyć tej kapitulanckiej postawy tychże tzw. organizacji.
Typowy ochłap rzucony władzom ukraińskim żeby te miały dupokrytkę przed wyborcami.
Morawiecki a co w sprawie przesladowania tam Polaków? dalej głowa w piasek? Mam nadzieję że rodacy przy urnach dadzą wam i tym z PO odpowiedź.
Skoro ich Kościół maluce ikony Bandery, Suchewycza itp., to dlaczego nie mieliby kanonizować Floyda?
Ten system rakietowy "R-360 Neptun" jest niemal kopią radzieckiego systemu przeciwokrętowego Ch-35, w konstruowaniu którego brały udział w latach 80-tych również biura konstrukcyjne USSR (Radzieckiej Ukrainy).
Wcześniejsza "pomoc" często nie była bezpłatną. Javeliny np. były odpłatne. Ciekawe czy gwarancje kredytowe USA nie są wliczane do tej "pomocy". Poroszenko gotów był na wszystko, aby uzyskać "dla Ukrainy" kredyt 1mld$ na zakupy uzbrojenia we własnych firmach: Kuźnia na Rybalskiem, Bogdan czy współpracujący Ukroboronprom - odwołanie genproka Szokina, który nastąpił na lewe interesy syna Bidena w Burismie. Nie wykluczone, że te 150mln$ to "łapówka" Trumpa Zełenskiemu za pomoc w utopieniu Bidena w najbliższych wyborach. Jeżeli ta kwota nie wróci do USA na zakup uzbrojenia, to pewnie w znacznej części trafi do spółek zbrojeniowych Poroszenki. W marzeniach o kredydach Zełenski jest nie lepszy - za obiecankę 5mld$ pożyczki od MWF przeforsował ustawy na sprzedaż ziemi (wymagane przez MWF) i dostał znacznie niższą sumę kredytu umożliwiającą jedynie spłatę odsetek za poprzednie kredyty. Za to pojawiły się nowe żądania - podporządkowania banku narodowego zachodnim partnerom i dostępu pełnej inwigilacji do rozmów telefonicznych przez NABU (Narodowe Antykorupcyjne Biuro Ukrainy finansowane i w pełni kontrolowane z zagranicy). Szef tego antykorupcyjnego biura jest od kilku miesięcy oskarżany o KORUPCJĘ (potwierdzoną wyrokiem Rowieńskiego sądu apelacyjnego) - oczywiście bez żadnych skutków prawnych!
Ciekawe ile miliardów EU wyjedzie za Amerykanami z Niemiec.
I to bardzo Niemców boli, stracą dużo miliardów EU i sporą ilość miejsc pracy.
Jest szansa że Niemcy podzielą się z Polakami zyskami z tytułu pobytu armii USA.
Ciekawe jak skończą się negocjacje USA Niemcy i kraje ościenne.
Wasale żebrzą u swojego pana, że chcą się stać jego niewolnikami. Już kupują surowce i broń na znacznie gorszych warunkach niż z innych kierunków i podporządkowują się dyktatowi w stosunkach międzynarodowych. Co będzie później? Jak długo wasale będą straszyć tępy lud wydumanym zagrożeniem ze wschodu? Żenada.
Byłby to kolejny plus dla bezpieczeństwa Polski.
Ruskie uruchomią swoich szczekających piesków?
Wszyscy popierajmy Mosbacher,
naszą ambasador w Warszawie.
No tak z jednym "hierojem" nie wyszło to takiego samego ale importowanego chcą.Dziwna skłonność do "hołubienia" bandziorów.
Niech ten cep poczyta o przeszlosci Floyda. I co dalej? Kanonizowac?
Tragiczne jest to , ze wielu ludzi z kregu politykow, historykow, na wspolczesnej Ukrainie nie potrafi odroznic bohatera od zbrodniarza. Szuchewycz, Klaczkiwski i ich "wodz" Bandera, to najwieksi zbrodniarze ,jacy istnieli w tym czasie na Ukrainie. Ci ludzie sa odpowiedzialni za okrutne zbrodnie ludobojstwa na Zydach , Polakach, Ukraincach. Okrucienstwo , jakiego sie dopuszczali w stosunku do bezbronnej ludnosci jest bezprecedensowe w cywilizacji ludzkosci. Kazdy narod ma prawo realizowac swoja wizje przyszlosci ale zaden narod, zaden czlowiek nie ma prawa do zbrodni wojennych czy tez zbrodni ludobojstwa. "Dokonania" Suchewycza i jego kompanow to setki tysiecy wymordowanych okrutnie niewinnych ludzi na Wolyniu i Malopolsce Wsch., "spalona ziemia" - ponad 4tys. wsi i osad spalonych i zrownanych z ziemia , niewyobrazalne cierpienia ludzi okaleczonych - fizycznie i psychicznie. Cierpienia ludzi wypedzonych ze swoich domow na poniewierke i tulaczke. Takich ludzi wyrzuca sie na smietnik historii, gdyz nie sa dla ludzkosci nic warci, powinno towarzyszyc im zapomienie i wieczna hanba.
Typowa propaganda w stylu post- sowieckim, z kazdego KLAMSTWA mozna zrobic na wlasny uzytek "prawde".
Widac wyraznie, ze z kultu zbrodniarzy jeszcze dlugo sie nie wylecza. Jest to smutne i zarazem tragiczne dla wspolczesnej Ukrainy.
Taki dron kiedyś nazywał się rakieta.
To jest bezwartościowy świstek papieru. On nie ma żadnego prawnego znaczenia.
Trzeba Upadlinę rozebrać.
Pani Ewelina Podgórna ma absolutną rację.Komentarz zbyteczny.Ci,którzy nie czytają wypowiedzi różnych polityków i nie analizują "bełkotu" tychże powinni zacząć czytać teksty ze zrozumieniem....Proszę zobaczyć co robią nasi bracia Węgrzy...i do czego prowadzi sprzeciw wobec mniejszości węgierskiej na Zakarpaciu.Powoli część władz tzw.Ukrainy zaczyna kumać co to znaczy w UE czy też w NATO głos sprzeciwu..Niestety polski rząd jest dalej ślizgający się po temacie jak rozwiązać problem nawet z systemem oświaty dla szkół gdzie uczy się młodzież pochodzenia polskiego. A co dalej z rozliczeniem ludobójstwa na Wołyniu? Cicho sza.Tak pracują ludzie z rządu w Polsce. Przyjrzeć się należy jacy to ministrowie pracują w ministerstwach...ilu jest tam ukraińców ....a ilu polaków.
Brawo Węgrzy! Tak trzeba "rozmawiać' z Ukraincami, czyli twardo stawiać na swoim i nie wahać sie 'walić po pysku" gdy zajdzie taka potrzeba...
Ale to się już dzieje, tak wyglada "poprawny politycznie" marszałek Finlandii Carl von Mannerheim
https://www.actors.co.ke/en/news/Telly_Otieno_in_the_mashal_of_finland11.jpg
Prezydencie Duda, nie bądź krakowskim Lajkonikiem !
Pokaż co potrafisz w obronie Polaków na Ukrainie!
Niech tzw. "bracia" ukraińscy zdemontują powieszone na elewacji polskiej szkoły we Lwowie PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej albo wyjaśnią dlaczego to zrobili!
Może zrobili to dla "wzmocnienia" przyjaźni i braterstwa z Polakami????.... He, he. he...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
"Liubka przewiduje, że takie ustępstwo na rzecz Węgrów spowoduje podobne żądania ze strony innych wspólnot narodowościowych na Ukrainie. " Z naszej strony wam to nie grozi ,przynajmniej dopóki będzie rządzić PiS lub następcy z PO.
pachoł zw. prezydentem dostał rozkaz ..Sposób działanie jest prosty..Kilku chlopaków taczki i wywiezc dziada na Chrzanów do lasu.
Czy w tym kraju znajdzie się jeden odwazny ktory powie VON z Polskiego Oswięcimia żydom roszczeniowcom i bandziorom tym samym lub ich pociotom którzy swoja polityką i knowaniami swym ubogim braciom z Europy Wsch zgotowali ten los.Dzis to samo robią z nami .Wszyscy VON.Za flagą cholohlustu stoja grabiezcy i złodzieje czyhający na nasz kraj aby go przejąć a z nas uczynić Pa le styńczyków.I mają tu polskojęzycznych pachołków na usługach czyli PIS,PO,SLD,PSL i innych.Wszyscy von
?
Czesi zgarnęli przy polskiej granicy 0koło 380 ha ziemi polskiej i do tej pory nie zwrócili....
Nooo...... proszę bardzo!!......
Włodarze naszych braci Madziarów potrafią bronić swoich interesów a nasze pachołki USA nic nie potrafią - jedynie kucać przy stole prezydenta USA i cuś bazgrać lewą ręką.