Wieczorka Isajew państwo PiS dotuje bardzo "ciekawe" osoby.Dlatego niech jak najdłużej rzadzi Łukaszenka a ta żałosna opozycja niech nią bedzie wiecznie.To nie pierwsze antypolskie wypowiedzi z ust tzw białoruskiej opozycji.
Na głupie pytania głupie odpowiedzi. Najpierw Polacy powinni być poinformowani dokładnie jak wygląda finansowanie wojsk amerykańskich w Polsce, jak wygląda ich podległość władzom polskim, a potem czy podoba nam się obecność wojsk okupacyjnych.
Skoro właścicielem obiektu jest skarb państwa ukraińskiego - trudno mówić o przekazaniu. Obecna ukraińska administracja co najwyżej pozwoliła korzystać z wnętrza kościoła.
Od początku twierdziłem że warunkiem sukcesu reformy wymiaru sprawiedliwości jest na poczatku wymiana kadrowa (personalna). Przecież nie udała by się denazifikacja Niemiec bez odsunięcia nazistów od władzy. W Polsce jest sprawa bardziej skomplikowana bo w Niemczech zrobiły to obce władze okupacyjne a w Polsce naszej reformie przeszkadza UE, w praktyce to Niemcy, przy współpracy z EPL w którym rolę Targowicy odgrywają europosłowie polscy pod wodzą D.Tuska.
Zmienił się skład etniczny kraju, zmieniły się wyznawane wartości to i pomniki inne np. dla Polaków Książe J.Wiśniowiecki to bohater a hetman Chmielnicki zdrajca natomiast dla ukraiców odwrotnie. Gdy w Polsce bedzie dużo Ukraińców to powstanie spór a nastepnie walka.
Nie bardzo kumam motywami jakim kierował sie ten "inżynier"z Libii? Zaatakował uczestników tego "antyrasistowskiego" marszu którzy po ciężkiej pracy odpoczywali?
Zastanawiam się czy pojawi się jakiś "generał Franco" który zatrzyma ten bolszewicki obłęd, czy już wkrótce na ulicach miast USA żydokomuniści i ich pachołkowie będą masowo rostrzliwać ludzi, gwałcić i rabować co popadnie....
Stanisław Michalkiewicz... niestety... miał rację kiedy zapowiadał spotęgowane natarcie rewolucji marksistowskiej hołoty. Niszczone są pomniki zasłużonych dla ludzkości, a stawia się pomniki zbrodniarzom odpowiedzialnym za ludobójstwo, terror, masowe kradzieże.
Wypada aby rosyjskie tiry jadące tranzytem przez Polskę jechały na platformach kolejowych. Czas skoczyć z darmowym przejazdem po polskich drogach i kolosalnymi zbiornikami na paliwo.
Wlasnie RBK
Tam pracowala Zanna Niemcowa, córka Borisa Niemcowa; zastrzelonego pod Kremlem z... "panienka" z Ukrainy w wieku córki.
Poglady podobne do Jelcyna, czy Gorbaczowa tzn. oddac Rosje na pozarcie banksterom z Wall street
Porzucila Rosje
W Rosji spada problem alkoholizmu, na zachodzie on rośnie, ale nie to jest istotne. W Rosji rodzina jest wartością dla młodych, a na zachodzie pary żyją na "kocią łapę". Procent dzieci urodzonych w rodzinach gdzie rodzice są małżeństwem jest w Rosji o wiele wyższy, niż na zachodzie.
W Rosji lansowanie LGBT i gender jest karalne. Pochody zboków są wykluczone i bezpardonowo rozpędzane. Nikt tam nie wmawia ludziom, że homoseksualizm to jest to samo co hetero. Nie ma mowy o ponad 50 płciach. Rozruchy takie jak na zachodzie, zmuszanie ludzi białych do całowania butów czarnych ludzi jest również niemożliwe, ataki na ludzi są ścigane przez milicję naprawdę, a na zachodzie są one bezkarne.
Dlatego nie rajcujcie się rosyjskim alkoholizmem, bo Rosja pomimo tego zjawiska się rozwija, a zachód jest wyraźnie w fazie upadku i kompletnej degrengolady.
Dziękuję za ten komentarz. Kolega w zeszłym roku opisywał dane podane przez portal rosyjskiej telewizji RBK (wszystko jest podlinkowane). Przy czym to co Pan napisał wcale nie przeczy temu co zostało opisane w tekście. Mimo pewnych postępów w walce z alkoholizmem to wciąż jest on w Rosji plagą. Podobnie jak aborcja - liczba zabijanych dzieci spadła o kilkaset % w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, nie zmienia to jednak faktu, że wciąż jest to zjawisko powszechne.
Moja dupa moją własnością, od mojego tyłka na odległość mojej ręki i nogi - proszę.
Pedalcie się Państwo w zaciszu swoich mieszkań a nie na ulicach.
Dla mnie osobiście jest to zgorszenie i bezczelność.
"Stosunki Federacji Rosyjskiej z Polską są dzisiaj na najniższym możliwym poziomie”
Spokojnie Panie Pieskow, jeszcze kilka wypowiedzi i artykułów Rosjan,
a stosunki Federacji Rosyjskiej z Polską przebiją dno i poszybują w limbo.
Nie ma powrotu do przeszłości i monopolu Rosjan na "Ruską prawdę" w opluwaniu Polski i Polaków.
Dobrze byłoby wiedzieć z kim właściwie mielibyśmy "rozmawiać". Niech żydzi przedstawią pełnomocnego przedstawiciela. I z dzika radością odpowiemy mu SPADAAAAJ! Bo właściwie kto z kim teraz rozmawia? W sejmie, gdzie połowa posłów to lobbyści żydowscy!? Tych ludzi trzeba pilnować, bo rodzaj polityki obecnie robionej przez PiS jest iście żydowski typu szu szu. WODA, PSE, CYBERBEZPIECZEŃSTWO, LOT, kopalnie, wody terytorialne już przeszły w obce ręce bez wiedzy obywateli, na zasadzie szemranej. A to olbrzymie dobra materialne. KTO TO ROBI I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ? KTO TEJ PODSTAWY PILNUJE, NIKT? NIK? Przypomnę kim jest Engelking! Prócz tego, że to jadowita żydowska antypolska publicystka, to jej brat jest prawą ręką Ziobry od kilkudziesięciu już lat! W skrócie - MS jest w rękach żydowskich. Podobnie zresztą jak cała reszta, np. MSZ, który w amerykańskich żydach widzi POLONIĘ, bo mają "polskie" korzenie! Może Ardanowski mógłby im wytłumaczyć jak to jest z korzeniami, ale trzeba trafu, że to właśnie jest twórca żydowskiego lobby w sejmie! Chyba koło pedalskie w sejmie byłoby większe niż koło gojów!Ale razem... goje z gejami... i te pedały..
Macie stara statystyke alkoholu z 2010
wiele sie zmenilo w Rosji:
"Przez dziesięciolecia Rosja była narodem z największym problemem alkoholowym i wyjątkowo wysokim poziomem pijaństwa. Ale nowe badanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) potwierdza teraz ogromny postęp narodu wódki w walce z alkoholem. WHO powiedziała , że konsumpcja spadła o 43 procent w latach 2003-2016 . Jednocześnie oczekiwana długość życia gwałtownie wzrosła - z zaledwie 57 lat w 1994 r. Do 68 lat dla mężczyzn i 78 lat dla kobiet."
Kolejna lewacka rewolta za przyzwoleniem i finansowym wsparciem "Demokratów",krew.pot i łzy to cechuje ich rewolty.Opanowali polityków,media i tzw "wymiar sprawiedliwosci" oraz uczelnie.U nas też to powoli ale posuwa sie naprzód.Nasza rasa zbliża się nieuchronnie do zagłady.
Sprawa "żydowskich roszczeń", zamordowani przez Niemców Żydzi byli obywatelami polskimi i to jest wewnętrzna sprawa Polski. Niemcy wypłacali olbrzymie sumy za zamordowanych Żydów Izraelowi a przecież Izraela wówczas nie było, te pieniądze powinny były trafić do Polski
Jak USA napadają na inne kraje, to bronią demokracji. Polska też broni demokracji w Iraku i dlatego nasze wojska tam przebywają pomimo braku zgody irakijskiego rządu.
To Hindusi nie kucają przed sankcjami które może nałożyć na nich "największa demokracja świata" od dziesiątków lat walcząca o "swobodny handel i swobodny przepływ kapitału" ... ? Oczywiście o ile ten handel jest swobodny dla Ameryki a swobodny przepływ kapitału dotyczy kapitału amerykańskiego.
Jakiż ten nasz "strategiczny sojusznik" jest wrażliwy życie niewinnych Libijczyków ... . Można tylko podejrzewać, że tak samo jak na życie niewinnych Wietnamczyków, Kambodżańczyków czy Laotańczyków.
Wieczorka Isajew państwo PiS dotuje bardzo "ciekawe" osoby.Dlatego niech jak najdłużej rzadzi Łukaszenka a ta żałosna opozycja niech nią bedzie wiecznie.To nie pierwsze antypolskie wypowiedzi z ust tzw białoruskiej opozycji.
no to, hulaj dusza, piekła nie ma....
Na głupie pytania głupie odpowiedzi. Najpierw Polacy powinni być poinformowani dokładnie jak wygląda finansowanie wojsk amerykańskich w Polsce, jak wygląda ich podległość władzom polskim, a potem czy podoba nam się obecność wojsk okupacyjnych.
Zabija nawet po śmierci
Tak rządy PiS i PO hodują wrogów Polski na Białorusi, Litwie i Ukrainie.
Skoro właścicielem obiektu jest skarb państwa ukraińskiego - trudno mówić o przekazaniu. Obecna ukraińska administracja co najwyżej pozwoliła korzystać z wnętrza kościoła.
Od początku twierdziłem że warunkiem sukcesu reformy wymiaru sprawiedliwości jest na poczatku wymiana kadrowa (personalna). Przecież nie udała by się denazifikacja Niemiec bez odsunięcia nazistów od władzy. W Polsce jest sprawa bardziej skomplikowana bo w Niemczech zrobiły to obce władze okupacyjne a w Polsce naszej reformie przeszkadza UE, w praktyce to Niemcy, przy współpracy z EPL w którym rolę Targowicy odgrywają europosłowie polscy pod wodzą D.Tuska.
nie dość że "święty", to jeszcze prorok... a skoro: "nie będzie drugiego lockdownu" - to po co był pierwszy?
kolejna ofiara Stalina...
Tja. Jakby sami skroplonego gazu i ciężkiej ropy od Rosji nie kupowali...
Zmienił się skład etniczny kraju, zmieniły się wyznawane wartości to i pomniki inne np. dla Polaków Książe J.Wiśniowiecki to bohater a hetman Chmielnicki zdrajca natomiast dla ukraiców odwrotnie. Gdy w Polsce bedzie dużo Ukraińców to powstanie spór a nastepnie walka.
Guzik prawda, bo bezobjawowi nie zarażają. To jest kłamstwo po to, żeby ludzi trzymać za pysk.
Odebrać im socjal, to szybko się uspokoją.
Niech zniosą przymus szkolny i po kłopocie. Jak rodzice nie chcą posyłać dzieci do szkół pańśtwowych, to poślą do prywatnych, albo będą uczyli w domu.
Nie wszyscy Czesi przeszli na husytyzm. Większość Moraw pozostała katolicka. Były i inne drobniejsze katolickie enklawy.
cieszy pragmatyzm i madrość bRaci CZECHÓW ..potomków odszczepieńców HUSYTÓW...Może od tego wydarzenia Czesi wyjda na czoło pochodu
Jedyne czego żal ze nie zginęli ci co tą jednostkę rozwiązali.Tak płaca za to inni,jak policjant w Nowej Zelandii po decyzji lewicowej premier.
Co tu komentować,kolejne idiotyzmy organizacji która ma coraz mniejsze znaczenie.
Obala się pomniki odkrywców,założycieli miast,bohaterów a buduje sie pomniki zbrodniarzom.Kwintesencja lewackiej głupoty.
Nie bardzo kumam motywami jakim kierował sie ten "inżynier"z Libii? Zaatakował uczestników tego "antyrasistowskiego" marszu którzy po ciężkiej pracy odpoczywali?
Prawa człowieka tak ale nie prawa zdegenerowanego, agresywnego świra narzucajacego swoje chore pomysły innym i żądającego specjalnych przywilejów.
Zastanawiam się czy pojawi się jakiś "generał Franco" który zatrzyma ten bolszewicki obłęd, czy już wkrótce na ulicach miast USA żydokomuniści i ich pachołkowie będą masowo rostrzliwać ludzi, gwałcić i rabować co popadnie....
niedługo Niemcy zamienią się w "Bejrut" - nie będzie wiadomo kto strzela do kogo i po co...
Stanisław Michalkiewicz... niestety... miał rację kiedy zapowiadał spotęgowane natarcie rewolucji marksistowskiej hołoty. Niszczone są pomniki zasłużonych dla ludzkości, a stawia się pomniki zbrodniarzom odpowiedzialnym za ludobójstwo, terror, masowe kradzieże.
Widać pejsy są bardziej ostatnio zajęte organizowaniem rewolucji bolszewickiej w USA.
Bergoglio dał przykład całowania BUCIORÓW i szargania krzyżem po bruku !!! https://youtu.be/ymc4OVjt-Yo
Wypada aby rosyjskie tiry jadące tranzytem przez Polskę jechały na platformach kolejowych. Czas skoczyć z darmowym przejazdem po polskich drogach i kolosalnymi zbiornikami na paliwo.
Perspektywa deportacji do granicznych prowincji i dyskretny terror zakończyły protesty.
Interwencja Egiptu wyprosi z Libii jednocześnie Zachód,Turcję i Moskwę.
Zbrodnie ukraińskie zamieciono pod dywan?
Wlasnie RBK
Tam pracowala Zanna Niemcowa, córka Borisa Niemcowa; zastrzelonego pod Kremlem z... "panienka" z Ukrainy w wieku córki.
Poglady podobne do Jelcyna, czy Gorbaczowa tzn. oddac Rosje na pozarcie banksterom z Wall street
Porzucila Rosje
W Rosji spada problem alkoholizmu, na zachodzie on rośnie, ale nie to jest istotne. W Rosji rodzina jest wartością dla młodych, a na zachodzie pary żyją na "kocią łapę". Procent dzieci urodzonych w rodzinach gdzie rodzice są małżeństwem jest w Rosji o wiele wyższy, niż na zachodzie.
W Rosji lansowanie LGBT i gender jest karalne. Pochody zboków są wykluczone i bezpardonowo rozpędzane. Nikt tam nie wmawia ludziom, że homoseksualizm to jest to samo co hetero. Nie ma mowy o ponad 50 płciach. Rozruchy takie jak na zachodzie, zmuszanie ludzi białych do całowania butów czarnych ludzi jest również niemożliwe, ataki na ludzi są ścigane przez milicję naprawdę, a na zachodzie są one bezkarne.
Dlatego nie rajcujcie się rosyjskim alkoholizmem, bo Rosja pomimo tego zjawiska się rozwija, a zachód jest wyraźnie w fazie upadku i kompletnej degrengolady.
Dziękuję za ten komentarz. Kolega w zeszłym roku opisywał dane podane przez portal rosyjskiej telewizji RBK (wszystko jest podlinkowane). Przy czym to co Pan napisał wcale nie przeczy temu co zostało opisane w tekście. Mimo pewnych postępów w walce z alkoholizmem to wciąż jest on w Rosji plagą. Podobnie jak aborcja - liczba zabijanych dzieci spadła o kilkaset % w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, nie zmienia to jednak faktu, że wciąż jest to zjawisko powszechne.
Moja dupa moją własnością, od mojego tyłka na odległość mojej ręki i nogi - proszę.
Pedalcie się Państwo w zaciszu swoich mieszkań a nie na ulicach.
Dla mnie osobiście jest to zgorszenie i bezczelność.
To na pewno nie robią tego Amerykanie, co za bydło, areszt i pod pręgierz!
"Stosunki Federacji Rosyjskiej z Polską są dzisiaj na najniższym możliwym poziomie”
Spokojnie Panie Pieskow, jeszcze kilka wypowiedzi i artykułów Rosjan,
a stosunki Federacji Rosyjskiej z Polską przebiją dno i poszybują w limbo.
Nie ma powrotu do przeszłości i monopolu Rosjan na "Ruską prawdę" w opluwaniu Polski i Polaków.
Dobrze byłoby wiedzieć z kim właściwie mielibyśmy "rozmawiać". Niech żydzi przedstawią pełnomocnego przedstawiciela. I z dzika radością odpowiemy mu SPADAAAAJ! Bo właściwie kto z kim teraz rozmawia? W sejmie, gdzie połowa posłów to lobbyści żydowscy!? Tych ludzi trzeba pilnować, bo rodzaj polityki obecnie robionej przez PiS jest iście żydowski typu szu szu. WODA, PSE, CYBERBEZPIECZEŃSTWO, LOT, kopalnie, wody terytorialne już przeszły w obce ręce bez wiedzy obywateli, na zasadzie szemranej. A to olbrzymie dobra materialne. KTO TO ROBI I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ? KTO TEJ PODSTAWY PILNUJE, NIKT? NIK? Przypomnę kim jest Engelking! Prócz tego, że to jadowita żydowska antypolska publicystka, to jej brat jest prawą ręką Ziobry od kilkudziesięciu już lat! W skrócie - MS jest w rękach żydowskich. Podobnie zresztą jak cała reszta, np. MSZ, który w amerykańskich żydach widzi POLONIĘ, bo mają "polskie" korzenie! Może Ardanowski mógłby im wytłumaczyć jak to jest z korzeniami, ale trzeba trafu, że to właśnie jest twórca żydowskiego lobby w sejmie! Chyba koło pedalskie w sejmie byłoby większe niż koło gojów!Ale razem... goje z gejami... i te pedały..
Moze to antyrosyjska propaganda?
Macie stara statystyke alkoholu z 2010
wiele sie zmenilo w Rosji:
"Przez dziesięciolecia Rosja była narodem z największym problemem alkoholowym i wyjątkowo wysokim poziomem pijaństwa. Ale nowe badanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) potwierdza teraz ogromny postęp narodu wódki w walce z alkoholem. WHO powiedziała , że konsumpcja spadła o 43 procent w latach 2003-2016 . Jednocześnie oczekiwana długość życia gwałtownie wzrosła - z zaledwie 57 lat w 1994 r. Do 68 lat dla mężczyzn i 78 lat dla kobiet."
https://www.welt.de/gesundheit/article201353234/Russland-Alkoholkonsum-sinkt-Lebenserwartung-steigt.html
Aż skończy się to rozlewem krwi w wojnie domowej,a CNN zostanie zrównana z ziemią (oby).Bezkarny rozkwit patologii
Kolejna lewacka rewolta za przyzwoleniem i finansowym wsparciem "Demokratów",krew.pot i łzy to cechuje ich rewolty.Opanowali polityków,media i tzw "wymiar sprawiedliwosci" oraz uczelnie.U nas też to powoli ale posuwa sie naprzód.Nasza rasa zbliża się nieuchronnie do zagłady.
jak już będziesz ich zmuszał , to przypomnij im jak Bosak głosował w sprawiem złóż naturanych.
Zmusze cala Polonie w Texasie na glosowanie na Krzycha.
Sprawa "żydowskich roszczeń", zamordowani przez Niemców Żydzi byli obywatelami polskimi i to jest wewnętrzna sprawa Polski. Niemcy wypłacali olbrzymie sumy za zamordowanych Żydów Izraelowi a przecież Izraela wówczas nie było, te pieniądze powinny były trafić do Polski
A zbrodnie NSZ na Narodzie Polskim maja przejsc bez kary?
Jak USA napadają na inne kraje, to bronią demokracji. Polska też broni demokracji w Iraku i dlatego nasze wojska tam przebywają pomimo braku zgody irakijskiego rządu.
Deklaracja nie jest dokumentem prawnym i nie jest podstawą do wysuwania jakichkolwiek roszczeń.
To Hindusi nie kucają przed sankcjami które może nałożyć na nich "największa demokracja świata" od dziesiątków lat walcząca o "swobodny handel i swobodny przepływ kapitału" ... ? Oczywiście o ile ten handel jest swobodny dla Ameryki a swobodny przepływ kapitału dotyczy kapitału amerykańskiego.
Jakiż ten nasz "strategiczny sojusznik" jest wrażliwy życie niewinnych Libijczyków ... . Można tylko podejrzewać, że tak samo jak na życie niewinnych Wietnamczyków, Kambodżańczyków czy Laotańczyków.
Szczerze wątpię w to, że ten kogo nam pokazują jako putina to oryginalny putin z lat 90-tych.
Putin jak lgbt, to nie człowiek, to ideologia...