Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • andrzej03 27 June 2020, 11:59 Szef MSZ Węgier podkreślił w Kijowie prawo mniejszości węgierskiej do nauki w języku ojczystym

    Brawo bracia Węgrzy!!! I wstyd mi za nasz rząd!!!

  • andrzej03 27 June 2020, 11:54 Ukraińska imigrantka domaga się praw wyborczych w Polsce [+VIDEO]

    Zobaczycie Bedą jeszcze z tymi ukraińcami przwboje

  • Tutejszym 27 June 2020, 11:32 Mosbacher: nigdy nie było szans na Fort Trump

    Bazy, infrastruktura są i będą stałe.
    Rotacyjnie będą one obsadzane przez kolejne załogi NATO,
    w tym wojska USA. Węgry i Rumunia akceptują taki układ.
    Stała będzie obecność wojsk NATO na terenie Europy Środkowej?

  • dls Maverick 27 June 2020, 10:21 USA: milicje obywatelskie pilnują porządku w małych miasteczkach podczas lewicowych protestów

    Stara socjalistyczna nazwa: MO. To inaczej wojska tzw. ochrony terytorialnej: National Guard.

  • pik 27 June 2020, 08:50 SBU: neonaziści chcieli podpalić meczet w Odessie

    Znowu fejk SBU, że jakoby rosyjska FSB organizowała prowokację. To samo słychać było przy każdej okazji: zabójstwie Szeremeta, Okujewej, zamachu na Mosiejczuka, wylatujących w powietrze ukraińskich magazynach broni itd. - wszędzie winna była Rosja. Dopiero później okazywało się to fejkiem. Przypomnę, że 2 miesiące temu podpalono w dwóch miejscach Święto-Uspieński monaster UCP. Film z pożaru:
    https://www.youtube.com/watch?v=s9nfeaQH2Zw
    Największe nacjonalistyczne ugrupowania przetępcze na Ukrainie są pod kurtelą SBU - zrobią to co nie "wypada" państwowej służbie: np. zniszczą tabory Romów mordując jednego z nich (na postrach), odbiorą setkę cerkwi UCP przeganiając duchownych i prekazując je "prawidłowej" PCU, pobiją przeciwników politycznych, napadną na dziennikarzy itp. Wszyscy bandyci pozostają bezkarni.
    Tak zmasakrowany został członek partii Szarija w Charkowie - dwie godziny po tym, jak zgłosił na policję pogróżki ze strony członków Nacjonalistycznego Korpusu:
    https://www.youtube.com/watch?v=fYzPmrAwnHk
    Napady na biura partii Szarija odbyły się również w kilku innych miastach nie tak tragicznie zakończone.

  • jazmig 27 June 2020, 08:11 Kosiniak-Kamysz: na zwałach na Śląsku zalega węgiel, a my sprowadzamy go z Rosji

    Niech on kupi ten węgiel i da w prezencie elektrowniom

  • jazmig 27 June 2020, 08:10 Ukraińska imigrantka domaga się praw wyborczych w Polsce [+VIDEO]

    Ona może głosować na Ukrainie i to musi jej wystarczyć.

  • lp 27 June 2020, 06:49 Namawiał do akceptacji pomników Bandery - został szefem Instytutu Polskiego w Kijowie

    Stek bzdur.

  • AmerginMacEccit 27 June 2020, 06:20 Namawiał do akceptacji pomników Bandery - został szefem Instytutu Polskiego w Kijowie

    Co za haniebne brednie. Ukrainiec pierwszym przyjacielem Polaka??? To jakiś żart. W moim rodzinnym mieście Ukrainiec powiedział mi, że jestem dla niego gównem... Pewnie tym samym są dla niego pomordowane kobiety i dzieci Wołynia i innych miejsc. Nie miał stylu ani honoru, więc nie wszedłem na razie na drogę sądową. Pora skończyć z tym absurdalnie szkodliwym mitem Giedroycia, że Ukraina oficjalnie oddająca hołd masowym mordercom jest Polsce do czegokolwiek potrzebna, wbrew takiemu ahistorycznemu bredzeniu kogokolwiek. Całe to polskie MSZ to chłopczyki, które udają, że deszcz pada gdy plują nam w twarze i wyglądają jakby się mieli za chwilę rozpłakać.

  • Czeslaw 27 June 2020, 04:10 Ukraińska imigrantka domaga się praw wyborczych w Polsce [+VIDEO]

    Ukraińcy najpierw wymordowali Polaków na Kresach twierdząc że to im pozwoli zbudować Ukrainę jako kraj mlekiem i miodem płynący a zbudowali dziadostwo. Brak Polaków na Ukrainie to brak mądrego gospodarza. A teraz przyjeżdżają do tych znienawidzonych Polaków i chcą w Polsce zaprowadzać swoje dziadoskie i zbrodnicze obyczaje.

  • gotan 26 June 2020, 21:16 Ukraińska imigrantka domaga się praw wyborczych w Polsce [+VIDEO]

    .no pyszne...a ta imigrantka ze swoją kulturą turańską...wie chociaż co to są wybory w państwie demokratycznym?....sadzę,że sam pobyt dla niej w takim kraju jak Polska jest szokiem cywilizacyjnym.Trudno jest jej zrozumieć....co to jest zestaw ustaw jakie są w Konstytucji RP i jak ustawy te mają wpływ na funkcjonowanie państwa..Sądzę,że azjaci w swoim widzeniu świata maja olbrzymie problemy ze zrozumieniem, ponieważ do niedawna nosili na szyi chusty komsomolskie....a teraz chcą pokrzykiwać" hierojom sława "...Może tej przedstawicielce tak szczególnego plemienia zaproponować "jakiś majdan"...ale u siebie na "Samostinej Ukraini"...tam dużo miejsca...

  • jaro7 26 June 2020, 19:46 Przełomiec, Isajew oraz ukraiński portal finansowany z polskiego budżetu pomawiają Kresy.pl

    Istne "zacne" towarzystwo,Isajew,rusofobka Przełomiec i jakiś portal "Jagiellonia"(co to za nazwa dla ukraińców",czyżby uważali że Jagiełło był ukraińcem?),no i Targalski kolejny patologiczny jak Przełomiec rusofob.Szkoda się tym przejmować.Trzeba to tylko przekazać dalej zwłaszcza wyznawcom PiS.

  • jaro7 26 June 2020, 19:26 Kandydat na prezydenta Białorusi chce znaczącego ograniczenia nauczania w języku polskim

    Ta cała opozycja jest antypolska,dla nas lepiej niech dalej rzadzi Łukaszenka.

  • jaro7 26 June 2020, 19:24 Ambasada Ukrainy oburzona słowami serbskiego ministra - poszło o banderowców

    Brawo dla Serbów,braci Słowian

  • jaro7 26 June 2020, 19:22 Wystawa o wołyńskim ludobójstwie na ogrodzeniu Ministerstwa Sprawiedliwości [+FOTO]

    A co ministerstwo ma do powiedzenia Polakom którzy sa prześladowani przez tzw"wymiar sprawiedliwości" w tym szczególnie PROKURATURĘ a którzy propagują,mówia i przypominaja o tym ludobójstwie jak choćby pani KATARZYNA SOKOŁOWSKA,i nie tylko ona.?

  • jaro7 26 June 2020, 19:15 Mosbacher: nigdy nie było szans na Fort Trump

    PiS żyje propagandą i mrzonkami.

  • dls Maverick 26 June 2020, 15:20 57 proc. ankietowanych uważa, że Andrzej Duda nie jest niezależny od Jarosława Kaczyńskiego

    Zawsze byl marionetka naczelnika panstwa. Gdyby wygral ponownie, nie musialby juz sluchac gorliwie prezesa.

  • Tutejszym 26 June 2020, 07:21 Wielka powódź na zachodzie Ukrainy. Zełenski zapowiada pomoc [+VIDEO]

    Były to tak bliskie mi tereny, a teraz tak obojętnie dalekie...

  • Tutejszym 26 June 2020, 07:17 Japonia rezygnuje z elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej

    Czyli występuje w Japonii trend przewagi swoich partykularnych interesów narodowych
    nad zdrowo rozsądnym podejściem i oceną skutków swoich obecnych decyzji w przyszłości.
    Postawienie swojej przyszłości na zwycięstwo Chin?
    A może ocena że "USA i tak muszą indywidualnie tak a nie inaczej postępować.?

  • jazmig 26 June 2020, 07:04 Ambasada Ukrainy oburzona słowami serbskiego ministra - poszło o banderowców

    Serbowie powinni wypieprzyć tego banderowskiego ambasadora na zbity pysk.

  • Tutejszym 26 June 2020, 07:04 Przedstawiciele rosyjskich i amerykańskich władz rozmawiali w Wiedniu o taktycznej broni nuklearnej

    "Nowa strategia potwierdza, że ​​rosyjska polityka państwa w dziedzinie odstraszania nuklearnego ma charakter obronny. Jedną z głównych zasad tego dokumentu jest przestrzeganie międzynarodowych zobowiązań w zakresie kontroli zbrojeń."
    Czyli co 10 lat Zachód stwierdza, że ruskie systemowo kłamali i oszukiwali.
    Wszelkie układy z ruskimi nie mają sensu, na wstępie ruskie wiedzą że ich nie dotrzymają.
    My Polacy o tym wiemy aż za dobrze.

  • Wolyn1943 26 June 2020, 06:55 Wystawa o wołyńskim ludobójstwie na ogrodzeniu Ministerstwa Sprawiedliwości [+FOTO]

    Czy ambasada Ukrainy już oprotestowała ten oburzający incydent godzący w przyjaźń polsko-ukraińska, w którym dominuje jednostronna kremlowska narracja zmierzająca do skłócenia dwóch bratnich narodów i to w dobie trwającej agresji rosyjskiej? Oj, Cichocki już tam stoi u drzwi ukraińskiego MSZ!

  • pik 25 June 2020, 22:14 Wystawa o wołyńskim ludobójstwie na ogrodzeniu Ministerstwa Sprawiedliwości [+FOTO]

    Czemu ta wystawa nie obejmuje obecnego ludobójstwa na Ukrainie? Jest masa materiałów dotyczących zabójstw na Majdanie - powszechnie wiadomo, że ostrzał z broni palnej rozpoczęli Majdanowcy - grupa Parasiuków (pod dowództwem ojca i syna), gruzińscy i litewscy snajperzy, Bubieńczyk (który zastrzelił w plecy dwóch bezbronnych milicjantów) i wiele innych grup kierowanych przez Parubija i Paszyńskiego - zabijali nie tylko milicjantów, lecz również "swoich". Poroszence mało było ofiar do "niebiesnej sotni" - zaliczyli więc do niej blisko 50 osób, których śmierć nie miała nic wspólnego ze starciami z milicją, a nawet nic wspólnego z wydarzeniami na Majdanie. A co ze zbiorowym mordem w Odessie w budynku Związków Zawodowych (48 ofiar)? Tłumaczy się to pożarem, który roznieciły same ofiary. Ale ofiary w większości nie zginęły od pożarnych gazów i ognia - fotografie ofiar pokazują przestrzeliny z broni palnej, skręcenia karków, przeciąganie zabitych ofiar, podpalanie głów, gdzie reszta ciała była nietknięta ogniem, dobijanie pałką wyskakującego z 2 piętra, uduszenie kobiety kablem itd... NIKT ZE ZBRODNIARZY NIE ZOSTAŁ NAWET POCIĄGNIĘTY DO ODOWIEDZIALNOŚCI ZA TĘ ZBRODNIĘ, CHOCIAŻ POWSZECHNIE WIADOMO, ŻE ORGANZOWAŁ I KIEROWAŁ TO PARUBIJ - MARSZAŁEK WIERCHOWNEJ RADY UKRAINY! Do dzisiaj nie zostali ukarani zabójcy Kałasznikowa, Buziny, Szeremeta, Handziuk, Kuzmina i wielu innych. Powszechnie znani mordercy nie tylko pozostali bezkarni - często przeszli na garnuszek państwa jak zabójca Buziny w ministerstwie ds. kombatantów, czy zabójca Kuzmina Sternienko - donosiciel SBU, "recydywista" oskarżany wcześniej o handel narkotykami, rozbojami i teraz zabójstwem (sprzeczka z 2 osobami, zadanie ran nożem obu oponentom, po ich ucieczce dogonienie jednego z nich, po przebiegnięciu ok. 100m, gdy ofiara się przewróciła, dobicie leżącego nożem w serce (konanie dobitgo z trumfem Sternienko opublikował w swoim blogu). W ostatnich dniach odbyła się demonstracja zwolenników Szarja pod biurem prezydenta (Zełenskiego) pod hasłem "stop przemocy" nacjonalistów - po szeregu napadów na dziennikarzy Szarija. Teraz rozpoczęły się napady na członków partii Szarija - kilka osób zostało pobitych. Do szczytu doszło w Charkowie - zmasakrowano członka partii Szarija. Ofiara znajduje się w reanimacji ze zmasakrowaną głową.
    I nie zgodzę się z poglądem prezentowanym przez kilku znanych blogerów, że Zełenski jest zastraszony przez tę garstkę faszystów, którzy biorą udział w tych zadymach. Faszyści są sterowani przez SBU - sterowani są przez rząd Zełenskiego! Trzy dni starczyłyby siłom porządkowym na ukrócenie działalności tych faszystowskich band. Nowy prezydent boi się znacznie większego zagrożenia zza oceanu. To odcięcie środków podtrzymujących ten chory organizm (Ukrainę) przy życiu. Drukarki zielonych papierków wspomogą pośrednio zbrojeniowy przemysł USA co zapewnią ukraińskie ministerstwa, a Ukrainę uziemią na dziesiątki (jeżeli nie na setki) lat spłat. Bojówki są pod parasolem USA! To jest arabski ISIS w ukraińskim wydaniu.
    Kto rozumie rosyjsko-ukraińską mowę polecam:
    https://www.youtube.com/watch?v=fYzPmrAwnHk
    https://www.youtube.com/watch?v=-NFyUA8DetQ
    https://www.youtube.com/watch?v=GsvuSbXiYrA

  • MP 25 June 2020, 21:38 Ambasada Ukrainy oburzona słowami serbskiego ministra - poszło o banderowców

    Bandera to dziwka Hitlera,jak dziś żydowskie pachołki UPAdliny, tych samych co Hitlera wyniosły do władzy ,dla swych diabelskich celów i interesów

  • turkuc_podjadek 25 June 2020, 14:59 Japonia rezygnuje z elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej

    Japonia zostanie teraz oskarżona o posiadanie broni chemicznej czy o antysemityzm?

  • turkuc_podjadek 25 June 2020, 14:56 „Polska zapłaci za przysłanie dodatkowych żołnierzy USA”. Konferencja Dudy i Trumpa [+VIDEO]

    Za radzieckich okupantów też trzeba było płacić?

  • pmielczynski 25 June 2020, 12:56 „Polska zapłaci za przysłanie dodatkowych żołnierzy USA”. Konferencja Dudy i Trumpa [+VIDEO]

    W USA mają teraz większe problemy wewnątrz Ne. Ważne że wspieramy się razem z Trumpem. Poleceń komentarz Pana Tomasz Karolak a a propo sytuacji w USA. POZDRAWIAM

  • dls Maverick 25 June 2020, 11:07 „Polska zapłaci za przysłanie dodatkowych żołnierzy USA”. Konferencja Dudy i Trumpa [+VIDEO]

    U nas w USA w mediach slabiutkie zainteresowanie ta wizyta..

  • Tutejszym 25 June 2020, 07:59 XII Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy. Tematem m.in. ukraińscy migranci zarobkowi

    100 /100

  • Tutejszym 25 June 2020, 07:49 Moskwa: wielka parada z okazji 75. rocznicy zakończenia II wojny światowej [+VIDEO/+FOTO]

    Oto co ofiarowuje Rosja światu w swoim "przesłaniu pokoju".

  • tagore 25 June 2020, 06:23 Sikorski o wizycie Dudy: "Kupa śmiechu z przewagą kupy"

    Wypowiedzi Sikorskiego nie mają żadnego znaczenia podobnie jak on sam.
    Poparcie USA dla Polski w rozgrywce z Berlinem o zmniejszenie wypływu kapitału z Polski jest dla nas niezbędne.

  • gotan 25 June 2020, 05:36 Sikorski o wizycie Dudy: "Kupa śmiechu z przewagą kupy"

    Oksfordczyk co mu słowa z gumofilców wyłazi....ekspert od "dorzynania watahy"...po prosu "multiinstrumentalista",któremu nigdy nic nie wychodziło i nie wychodzi ..Pajacowaty szlomek!..Czy ty wiesz co to honor?...raczej nie bo jesteś przesiąknięty filosemityzmem....Zacznij pajacować w Ziemi Obiecanej,może tam zyskasz akceptację?!

  • Czeslaw 25 June 2020, 04:34 Sikorski o wizycie Dudy: "Kupa śmiechu z przewagą kupy"

    Jak się nie wstydzi tak komentować politykę ten nieudacznik Sikorski. Jako minister forsował "politykę partnerstwa wschodniego" i co z tego wyszło? Błyszczał w Kijowie w czasie drugiego Majdanu ale do stolika w Mińsku (Porozumienia Mińskie) to Sikorskiego nie dopuścili, nawet jak tego pieska co zjada kości rzucone łaskawie przez biesiadników. Więc teraz niech nie szczeka na własny kraj tylko siedzi cicho.

  • Czeslaw 25 June 2020, 04:24 Bosak: Jaką walutą prezydent płaci

    Pan Bosak krytykuje poparcie wyborcze Trumpa dla prezydenta Dudy ale nie zauważa że innego kandydata tzn Trzaskowskiego w wyemitowanym spocie popierają samorządowcy z innych krajów. Pan Bosak bardzo martwi się o uzależnienie naszego kraju od St.Zj. ale nie ubolewa że jeszcze gorzej jesteśmy uzależnieni od Brukseli, praktycznie od Berlina. Berlin, przy pomocy zdrajców z EPL i opozycji totalnej na czele z Tuskiem, nie pozwala nam drzewa wyciąć, rowu przekopać bo zaraz odzywają się komisarze z UE, rzeczywiście gorsi jak komisarze za wczesnego PRL. Ja widzę że PiS z tego klinczu niemiecko-rosyjskiego chce się trochę usamodzielnić a to jest możliwe tylko przy wsparciu St.Zj. Teraz to jest tak: sołtys, wójt, burmistrz, prezydent miasta samodzielny i niezawisły ale rządowi to nic nie wolno i mamy czasy jak przed rozbiorami. Nie wiem skąd się bierze taka nienawiść do USA, rozumiem że Niemcy i Rosja ale Polacy. Gdyby nie prezydent Willson i Jego stanowisko że Polska ma być z dostępem do morza, to być może Polska by po I-ej w.ś. nie uzyskała niepodległości, potem była olbrzymia pomoc żywnościowa dla Polski wynisczonej przez I-ą w.ś. Podobnie była UNRA po II-ej w.ś. Oczywiście była Jałta, czy mogło być inaczej nie wiem. Ale gdyby nie St.Zj. na czele z Reaganem to nie było by roku 1980 i nie było by roku 1989 oraz wyjścia Armii Czerwonej z Polski. I za to część Polaków tak nienawidzi USA?. Koniecznie chcą być tą warstwą kompradorską na usługach Niemiec i Rosji, bo gdyby nie St.Zj to było by już podobnie jak w 1939 r, oczywiście w bardziej nowoczesnej formie. Wielu polityków opluwa PiS że jest na pasku amerykańsko-żydowskim ale jak PiS zaproponwał nowelizację ustawy o IPN to jedynie startujący z listy Kukiza wsparli tą uchwałę a pozostali. A pozostali co tak opluwają że PiS na pasku żydowsko-amerykańskim, rzucili się jak wsciekłe psy na ekipę rzadzącą wspierając Żydów zamiast wspierać stronę polską

  • lp 24 June 2020, 20:04 Moskwa: wielka parada z okazji 75. rocznicy zakończenia II wojny światowej [+VIDEO/+FOTO]

    To był tryumf jednego zła nad drugim złem.

  • lp 24 June 2020, 20:03 Jeden z najważniejszych brytyjskich orderów jest rasistowski? Aktywiści żądają jego przeprojektowania

    Paranoja.

  • Wiedzon 24 June 2020, 19:22 XII Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy. Tematem m.in. ukraińscy migranci zarobkowi

    Selekcja ratunkiem dla NAJSTARSZYCH seniorów https://youtu.be/OVLy2b4_GCI

  • pmielczynski 24 June 2020, 18:52 Zamieszki made in USA

    Brawo, Panie Karolu doskonałe opracowanie tematu, jestem pod wielkim wrażeniem.

  • gotan 24 June 2020, 17:12 XII Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy. Tematem m.in. ukraińscy migranci zarobkowi

    Najwyższa pora!!!! Aby zaprzestać włażenia cywilizacji turańskiej do miejsca "ciemnego"...Polacy nie są żadnymi zakładnikami w mniemaniu azjatów...Ci z rządu co próbują motać historię w czasie spotkań z neobanderowcami powinni się opamiętać... Wpierw załatwić pochówek Polaków pomordowanych w ludobójczy sposób na Kresach i Polsce Południowo -Wschodniej...a potem zadość uczynienie za krzywdy jakich doznało społeczeństwo polskie .Dość gmatwania panie terlecki...ponoć jest pan polakiem i historykiem z wykształcenia...Przestań pan gadać na "okrągło"...Polacy nic nie mają wspólnego z azjatami...Tym bradziej z ich kulturą...Dumki mogą śpiewać u siebie!! Bez naszego wtórowania....Czy mamy panu przypomnieć towarzysza kuchcińskiego ,który latał w Bieszczady smoltami na koszt podatnika aby spotykać się z "wyborcami"?!...Hę...?

  • andrzej03 24 June 2020, 15:12 XII Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy. Tematem m.in. ukraińscy migranci zarobkowi

    Nic nas nie laczy z ukraina Po jaka cholere rzad wlazi im w dup..a

  • jazmig 24 June 2020, 11:02 Emilewicz: Spadek PKB wyniesie w tym roku maksymalnie 4,3- 4,7 proc.

    W kwietniu produkcja przemysłowa spadła o 27,5%.

  • pmielczynski 24 June 2020, 09:27 Węgry kupią od Rosji 4,2 mld metrów sześciennych gazu

    Dobrze że chociaż Węgry nie boją się współpracować z Rosją. Powinniśmy razem z Węgrami współpracować z Rosją w ramach eksportu i importu towarami bez oglądania się na historię. Historię zostawmy historykom a handel ekonomistom. Pozdrawiam

  • pmielczynski 24 June 2020, 09:16 Przełomiec, Isajew oraz ukraiński portal finansowany z polskiego budżetu pomawiają Kresy.pl

    Prawda zawsze powinna być na pierwszym planie. Szkoda tylko że w tych trudnych czasach takie wartości jak honor, prawda i uczciwość jest spychana przez żądze pieniądza w tył, najgorsze w tym, że prawda się sama nie obroni, że trzeba poświęcić czas, w obronie dobrego słowa. Życzę dalszych sukcesów w głoszeniu żetelnych wiadomości. Dziękuję.

  • janusz123 24 June 2020, 08:02 Przełomiec, Isajew oraz ukraiński portal finansowany z polskiego budżetu pomawiają Kresy.pl

    PIS Kaczynski, bandersymy boja sie prawdy.
    Koniec na Ukrainie nie daleko, tym silniejsza cenzura

  • turkuc_podjadek 24 June 2020, 07:29 "DGP": Fort Trump: Żołnierze USA będą stacjonowali w Polsce na specjalnych prawach, dostaną szeroki "immunitet"

    Wojska radzieckie też nas okupowały ze specjalnym immunitetem.
    Jak nie gówno, to nasrane :(

  • lp 23 June 2020, 20:22 "DGP": Fort Trump: Żołnierze USA będą stacjonowali w Polsce na specjalnych prawach, dostaną szeroki "immunitet"

    Yankee go home!

  • lp 23 June 2020, 20:19 W Paryżu na fali protestów Black Lives Matter oblano farbą pomnik wroga Kościoła i Polski

    Wolter to masońskie ścierwo.

  • lp 23 June 2020, 20:18 Przełomiec, Isajew oraz ukraiński portal finansowany z polskiego budżetu pomawiają Kresy.pl

    Na pohybel im.

  • gotan 23 June 2020, 20:14 Przełomiec, Isajew oraz ukraiński portal finansowany z polskiego budżetu pomawiają Kresy.pl

    Szczyl azjatycki ,isajew i przełomiec (ona szczególnie) w sposób chamski opluwa wszystko co ma służyć interesom narodowym Polski. Do tego towarzystwa pasuje facio z patrzydełkami jak denka butelek ,nijaki targalski...wyjątkowa kreatura..Komentarz zbyteczny. Połowa tak zwanych korespondentów tvp, jacy pojawiali się przy okazji wszelkich komentarzy politycznych czy w tvp info czy też tvp 1 , sprawia wrażenie jakby byli ustawiani przez agenturę probanderowską.

  • jazmig 23 June 2020, 17:37 Łukaszenko ustąpił - Białoruś przystała na porozumienie o wzajemnym uznaniu wiz z Rosją

    To Białoruś jest głównym wygranym, bo przez jej terytorium można będzie wjechać do Rosji, nie posiadając rosyjskiej wizy.

« Poprzednia 1 … 365 366 367 368 369 … 3,450 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • grodkresowy
  • mir83
  • Ragnarok
  • Jasno to widze
  • MocnyFool
  • kmvar
  • Bartosz
  • elbezet
  • Pol_AK
  • franciszekk
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 0 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
0%
Przewiń do góry