No to takie zajscie z poprzedniego tygodnia. W "Little Italy" w centrum Nowego Jorku tlum chcial obalic pomnik urodzonego w Genui bohatera Italli - K. Kolumba. Dowiedziala sie o tym miejscowa mafia. Wyslano kilkunastu suto uzbrojonych w pol-automatyczna bron "facetow w czerni". Tlum zwial na druga czesc miasta w podskokach.
Jak już wcześniej komentowałem artykuł o "strasznych" oskarżeniach i wymaganych przez prokuraturę milionowych kaucjach, że to gra pozorów i taktyczna zagrywka, co się sprawdziło, tak dalej twierdzę, że za panowania Zełenskiego włos z głowy mu nie spadnie. Genprok Wenedyktowa już umorzyła mu 3 sprawy z ponad 20, które mu wytoczono. Teraz Poroszenko z przesłuchania zrobił cyrk zakończony PR-owym pochodem opłaconych zwolenników. Zarzuty, które mu postawiono, są pośledniej kategorii - poważne nie będą rozpatrywane. Bał się tylko kilka miesięcy po utracie władzy - przepisywał wtedy majątek na syna, sprzątał finanse i szykował własną ewakuację do domu w Hiszpanii. Teraz już wie, że nie pójdzie drogą Saakaszwilego w tułaczkę - zagraniczni sponsorzy nie pozwolą.
Z "taśm Poroszenki" wynikało, że to Biden wymusił nacjonalizację PrivatBanku Kołomojskiego. Teraz USA zmuszają Zełeńskiego do podporządkowania NBU "amerykańskiemu" MFW. Dyktat totalny. USA przekształciła Ukrainę w swoją kolonię potrzebną jedynie do tego by prowadzić NIĄ hybrydową wojnę z Rosją. Wojna domowa na Donbasie nie wygaśnie, bo na niej opierają się sankcje USA wobec Rosji, a nowi wyborcy z Donbasu nie są wygodni obecnemu rządowi Ukrainy. Przez ostatnie kilka lat budowano nowe struktury faszystowsko nacjonalistyczne do wykorzystania w walce z opozycją, która mogłaby zagrozić amerykańskiej dominacji. Nie wiadomo skąd finansowane terrorystyczne bojówki jak S14 czy Azow (w pewnej części składający się z weteranów wojny domowej w Donbasie) przekształciły się obecnie w Municypalną Wartę i Nacjonalny Korpus. Nikt z "aktywistów" tych bojówek nigdzie nie pracuje. Żadne zabójstwo czy inne przestępstwo tych terrorystów nie zostało osądzone. Ostatnio opinią publiczną Ukrainy wstrząsnęło ciężkie pobicie członka partii Szarija w Charkowie – dwie godziny po tym, jak zgłosił na policję pogróżki ze strony członków Nacjonalnego Korpusu:
https://www.youtube.com/watch?v=fYzPmrAwnHk
Mimo olbrzymiego rozdźwięku w mediach i Wierchownej Radzie, Zełenski nabrał wody w usta, a nawet wyjechał na spotkanie z wyborcami w Chersoniu pod ochroną autobusu pełnego tych bandytów. Tam prezydenta oczekiwała grupa z partii Szarija ze zdjęciami zmasakrowanego "Nikity". Policja uprzedziła dzieci obecne na uroczystości, że może być niebezpiecznie i by rozeszły się do domów, po czym sami policjanci się ewakuowali. Szarijowcy nie chcąc wdawać się w bójkę z Nacjonalnym Korpusem również się zwinęli.
https://www.youtube.com/watch?v=nJCF8FPmoRo
Zełenski okazał się bezwolną marionetką w ręku "porosiat" (znaczną część władz odziedziczył po Poroszence) i sterowanych z zewnątrz "sorosiat" (rządowi urzędnicy finansowani i sterowani z zagranicznych fundacji grantami i nie tylko od Sorosa).
Niech naipierw Tusk wytłumaczy się z tego, że europosłowie EPL w tym i polscy z Tuskiem, nie potępili Vengenhuja (czy jak mu tam), który nazwał Marsz Niepodległosci faszystami. Odwrotnie poparli tego osobnika.
każdy dureń i matoł...jakich w kraju nie brakuje....chcieliby przejść nad historią Polski do porządku dziennego.Lepiej im pasują kamienie szlachetne.Psia mać .Jełopy !
Pan Janusz zrobił duży błąd utrzymując całą sprawę w tajemnicy. Takie sytuacje trzeba od razu nagłaśniać! Myślał, że dogada się z Ukraińcami, cóż - pomylił się. Zdumiewa mnie to, permanentne liczenie na dobrą wolę Ukraińców, to ciągłe oczekiwanie, spodziewanie się czegokolwiek po Ukraińcach. Czy te 30 lat kpin ze strony ukraińskiej naprawdę niczego nas nie nauczyło?
Doskonale pamiętam jak w czasie walk w Donbasie powstała inicjatywa by Polaków tam zamieszkałych sprowadzić do Polski, wówczas już były wicemin. Spraw Zagran. Rafał Trzaskowski, w wywiadzie powiedział "Nie powinniśmy sprowadzać z tamtąd Polaków bo w ten sposób osłabiamy Ukrainę. Ale jak młodzi Ukraińcy przybywali do Polski w tamtym czasie by uniknąć poboru do wojska to nie protestował. Trudno to nawet skomentować.
To wreszcie chyba nadszedł czas by z telewizji wyeliminować klamliwy film o bohaterstwie braci Bielskich i tego oddziału a czas na powstanie filmu o haniebnej działalności braci Bielskich. Nawet wywiady widziałem z uczestnikami tego oddziału, oczywiście o morderswach ani słowa.
Można mieć tylko nadzieję, że nie będą takiej jakości jak moździerz 120mm "Mołot", od którego zginęło więcej ukraińskich żołnierzy niż przeciwnika (również w trakcie ćwiczeń).
Państwowa Agencja Kosmiczna Ukrainy - jak ładnie to brzmi chociaż od 6 lat istnieje jedynie na papierze. Dyrektor Jużmasz stwierdził, że zachód interesuje jedynie dokumentacja byłego przemysłu kosmicznego Ukrainy, a nie współpraca w tej dziedzinie.
To jest "niezależność" tzw. "wolnej Polski". Dyktat nowego Wielkiego Brata w ostatnich latach sięga zenitu. Dymają nas na każdym kroku: kupujemy samoloty, śmigłowce, wyrzutnie itd. bez przetargu i offsetu, często droższe i na gorszych warunkach niż z innych źródeł. Rusofobski rząd w obłędzie straszy "ruskim" zagrożeniem, jednocześnie prowokując Rosję na każdym kroku: burząc pomniki, blokując Nord Stream-y, oskarżając Rosję o rozpętanie IIw.św., o zniewolenie PRL, bo teraz zniewalają się dobrowolnie. Nie zgadzają się na zniewolenie! - sami proszą o zniewolenie i jeszcze oferują, że za zniewolenie zapłacą!!! Marzą o Fort Trumpie i atomowej broni wuja Sama. Pragną stać się celem odwetowego ataku by chronić swego Pana. Żeby Pan był zadowolony kupią drogi gaz skroplony (i będą udawać, że jest najtańszy na Świecie), może węgiel lub myśliwce, którym zabroniono przekraczania prędkości naddźwiękowych bo powłoka niewidka się rozpada.
Do przodu?.. Wynik w wyborach prezydenckich dla K. Bosaka był nieco noższy od wyniku Konfederacji w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
A co do wyniku Hołowni, to szkoda komentować. To tylko świadczy o poziomie i świadomości politycznej społeczeństwa. Dużo jest jeszcze do zrobienia.
Tak właśnie zastanawiam się, czy można już pogratulować amerykańskiemu wywiadowi udanego przedsięwzięcia... Bo coś mi podpowiada, że jankesi mogli maczać palce w incydencie w dolinie Galwan. Oczywiście rękami hinduskich wojskowych. Po tym, jak Indie właziły niemal w objęcia Chińczyków (odejście od dolara w handlu międzynarodowym + dogadanie się w sprawie umów handlowych z Chinami, by te mogły transportować towary przez Indie do portów na Oceanie Indyjskim), teraz rząd indyjski jest okoniem nastawiony do Pekinu, zakazuje używania chińskich aplikacji,Hindusi palą na ulicach kukły Xi Jimpinga, a indyjska marynarka ćwiczy z Japończykami. Bo Chińczykom z pewnością zależało na utrzymaniu dobrych relacji z Indiami, a nie uwierzę, że są tak durni, by zaprzepaścić szanse stworzenia stabilnego tranzytu na Ocean Indyjski. Bo im zależało na tym tranzycie. Zaś chłopcy z CIA nie takie numery potrafili inicjować. Żyjemy w ciekawych czasach.
Korwin dobrze rozgrywa każde rozdanie.
Podobnie było gdy lewaccy anarchole go zaatakowali, tylko ugrał punkty dla partii.
Teraz też chodzi o to, że nikt nie mówi o Konfederacji po wyborach, a jak Szefo coś powie, to wszystkie gazety o tym napiszą ;)
Nie ważne, czy dobrze, ważne, żeby mówili, wałkowali temat.
KONFEDERACJA!
Cło w odpowiedniej wysokości na wybrane rodzaje węgla załatwiło by sprawę.
Problemem byłby krzyk o podwyżce cen energii elektrycznej.
Władze kopalnianych stajni Augiasza czekają na swojego Heraklesa? .
Podczas studiów mój kolega automatycznie walił w pysk za słowa pod Jego adresem:
Czarnuch, Negr i tym podobne. Dopuszczał tylko określenie swojej osoby jako "Black man"
Miał zaletę w naszych oczach: posiadł przesyłki 1500$ mc, wadą było że pił tylko sikacze.
O co mu chodziło z tym "Black man" ?
Żydzi rządzący w Izraelu to jednak bodaj najgorsi szowiniści jakich świat widział...
Przecież działalność misyjna jest jawnym i oczywistym celem chrześcijan. Nie jestem wierzący, ale nienawidzę ludzi, którzy prześladują innych za głoszenie swoich poglądów.
W czasach radzieckich Polacy mogli i targowali się (z sukcesem) o wysokość kontraktów.
Ceny i skład kontraktów w resortach kluczowych Rosjanie ustalali i wyznaczali dowolnie.
Polacy nie mieli nic do gadania, ceny np. za czołgi były horrendalnie bezczelnie wysokie.
Rzutowało to na ujemne coroczne bilanse Polski.
Waszczykowskiemu wciąż krąży po łbie San Salvador... więc pamiętajmy o inteligencji PiS czy PO. Marionetki nie zawsze uczą się dobrze roli. Bo to rola, a nie przekonanie.
Rozmowy i negocjacje są zawsze lepsze niż zbrojna konfrontacja.
Na konfrontację zbrojną zawsze jest ewentualna możliwość.
Odnoszę wrażenie że wszystkim zależy na nie pokojowym rozwiązaniu tego sporu.
Czyżby Palestyńczycy byli tylko przedmiotem a nie stroną?.
Współczuję Palestyńczykom, ale do uzyskania państwa muszą jeszcze dorosnąć.
a o czem miałby rozmawiać palestyński przywódca z usRaelskim pachołkiem\,figurantem,nedzną kreaturą Majkiem Pompką???Ten swiat jest do zniszczenia nie wymógł na przeszczepach tzw.is ra elskich,zaprzestania holokaustu Palestyńczyków-chrześcijan,sa oni eksterminowani na oczach całej swiatowej opinii publicznej,przeszczepy strzelają do palestyńskich dzieci z nudów i dla zabawy.Świat walczy w tym czasie o prawa ślimaków psów kotków i motyli a także o gloryfikację sodomii i zabijanie dzieci w łonach
MILICJA nie ma nic wspólnego z socjalizmem/komunizmem, wręcz została zawłaszczona przez te ideologie (podobnie jak "święto 1 maja") i wywodzi się jeszcze z czasów łacińskiej starożytności
A czym się różnią ci co jedną nóżkę maja krótszą od tych co dłuższą? ... ee chciałem sprasziwat' czym się różnią ci co naleśnik w lewo od tych co naleśnik w prawo? Którzy są po jesziwie?
Ajwaj, a to ci dopiero.... a skąd w Izraelu biorą się nieżydowscy żołnierze? Mają armię gojów? Gejów? WOT musi uważać jak jedzie tam na szkolenia. Wiadomo, Polaków wojaczki najlepiej nauczą żydy. Czy to jasne? A już szczególnie dobrze nauczą oporu wobec agresora w miastach i na terenach leśnych. Przecież żydy nieustannie w Izraelu to ćwiczą, bo atakują ich Arabowie po lasach.
No i kto zrozumie. Polacy mieli wysłać na Ukrainę z "braterską" pomocą 13 ciężarówek sprzętu, zaś Ukraińcy Polsce sprzęt ochronny sprzedawali. Ciekawe czy ten sam.
No to takie zajscie z poprzedniego tygodnia. W "Little Italy" w centrum Nowego Jorku tlum chcial obalic pomnik urodzonego w Genui bohatera Italli - K. Kolumba. Dowiedziala sie o tym miejscowa mafia. Wyslano kilkunastu suto uzbrojonych w pol-automatyczna bron "facetow w czerni". Tlum zwial na druga czesc miasta w podskokach.
Jak już wcześniej komentowałem artykuł o "strasznych" oskarżeniach i wymaganych przez prokuraturę milionowych kaucjach, że to gra pozorów i taktyczna zagrywka, co się sprawdziło, tak dalej twierdzę, że za panowania Zełenskiego włos z głowy mu nie spadnie. Genprok Wenedyktowa już umorzyła mu 3 sprawy z ponad 20, które mu wytoczono. Teraz Poroszenko z przesłuchania zrobił cyrk zakończony PR-owym pochodem opłaconych zwolenników. Zarzuty, które mu postawiono, są pośledniej kategorii - poważne nie będą rozpatrywane. Bał się tylko kilka miesięcy po utracie władzy - przepisywał wtedy majątek na syna, sprzątał finanse i szykował własną ewakuację do domu w Hiszpanii. Teraz już wie, że nie pójdzie drogą Saakaszwilego w tułaczkę - zagraniczni sponsorzy nie pozwolą.
Z "taśm Poroszenki" wynikało, że to Biden wymusił nacjonalizację PrivatBanku Kołomojskiego. Teraz USA zmuszają Zełeńskiego do podporządkowania NBU "amerykańskiemu" MFW. Dyktat totalny. USA przekształciła Ukrainę w swoją kolonię potrzebną jedynie do tego by prowadzić NIĄ hybrydową wojnę z Rosją. Wojna domowa na Donbasie nie wygaśnie, bo na niej opierają się sankcje USA wobec Rosji, a nowi wyborcy z Donbasu nie są wygodni obecnemu rządowi Ukrainy. Przez ostatnie kilka lat budowano nowe struktury faszystowsko nacjonalistyczne do wykorzystania w walce z opozycją, która mogłaby zagrozić amerykańskiej dominacji. Nie wiadomo skąd finansowane terrorystyczne bojówki jak S14 czy Azow (w pewnej części składający się z weteranów wojny domowej w Donbasie) przekształciły się obecnie w Municypalną Wartę i Nacjonalny Korpus. Nikt z "aktywistów" tych bojówek nigdzie nie pracuje. Żadne zabójstwo czy inne przestępstwo tych terrorystów nie zostało osądzone. Ostatnio opinią publiczną Ukrainy wstrząsnęło ciężkie pobicie członka partii Szarija w Charkowie – dwie godziny po tym, jak zgłosił na policję pogróżki ze strony członków Nacjonalnego Korpusu:
https://www.youtube.com/watch?v=fYzPmrAwnHk
Mimo olbrzymiego rozdźwięku w mediach i Wierchownej Radzie, Zełenski nabrał wody w usta, a nawet wyjechał na spotkanie z wyborcami w Chersoniu pod ochroną autobusu pełnego tych bandytów. Tam prezydenta oczekiwała grupa z partii Szarija ze zdjęciami zmasakrowanego "Nikity". Policja uprzedziła dzieci obecne na uroczystości, że może być niebezpiecznie i by rozeszły się do domów, po czym sami policjanci się ewakuowali. Szarijowcy nie chcąc wdawać się w bójkę z Nacjonalnym Korpusem również się zwinęli.
https://www.youtube.com/watch?v=nJCF8FPmoRo
Zełenski okazał się bezwolną marionetką w ręku "porosiat" (znaczną część władz odziedziczył po Poroszence) i sterowanych z zewnątrz "sorosiat" (rządowi urzędnicy finansowani i sterowani z zagranicznych fundacji grantami i nie tylko od Sorosa).
Niech naipierw Tusk wytłumaczy się z tego, że europosłowie EPL w tym i polscy z Tuskiem, nie potępili Vengenhuja (czy jak mu tam), który nazwał Marsz Niepodległosci faszystami. Odwrotnie poparli tego osobnika.
każdy dureń i matoł...jakich w kraju nie brakuje....chcieliby przejść nad historią Polski do porządku dziennego.Lepiej im pasują kamienie szlachetne.Psia mać .Jełopy !
To straszne zagrozenie dla Rzeczypospolitej!
Ciekawe kiedy będzie dyskusja o napletku Jezusa i co się z tą najważniejszą relikwią stało?
Nie dość, że mją wielką powodź, to jeszcze jankeskie wojska mają im się na łeb zwalić?
Ale pokaralo tych biednych Hindusów :(
https://www.youtube.com/watch?v=64BUSTR1KgU
https://www.youtube.com/watch?v=64BUSTR1KgU
„Nie wiem, dlaczego mielibyśmy przenosić przedwojenne Kresy Wschodnie na teren naszego miasta” - ponieważ tu przeniesiono ludzi Stamtąd!
Pan Janusz zrobił duży błąd utrzymując całą sprawę w tajemnicy. Takie sytuacje trzeba od razu nagłaśniać! Myślał, że dogada się z Ukraińcami, cóż - pomylił się. Zdumiewa mnie to, permanentne liczenie na dobrą wolę Ukraińców, to ciągłe oczekiwanie, spodziewanie się czegokolwiek po Ukraińcach. Czy te 30 lat kpin ze strony ukraińskiej naprawdę niczego nas nie nauczyło?
Zidiocenia ciąg dalszy i na zdrowie tak trzymać.
Cwaniaczki były słupem dla chińskiego inwestora,jak się sprawa "rypła " próbują
coś dla siebie uskubać. Na drzewo.
Doskonale pamiętam jak w czasie walk w Donbasie powstała inicjatywa by Polaków tam zamieszkałych sprowadzić do Polski, wówczas już były wicemin. Spraw Zagran. Rafał Trzaskowski, w wywiadzie powiedział "Nie powinniśmy sprowadzać z tamtąd Polaków bo w ten sposób osłabiamy Ukrainę. Ale jak młodzi Ukraińcy przybywali do Polski w tamtym czasie by uniknąć poboru do wojska to nie protestował. Trudno to nawet skomentować.
To wreszcie chyba nadszedł czas by z telewizji wyeliminować klamliwy film o bohaterstwie braci Bielskich i tego oddziału a czas na powstanie filmu o haniebnej działalności braci Bielskich. Nawet wywiady widziałem z uczestnikami tego oddziału, oczywiście o morderswach ani słowa.
Pracę kosmiczną Klitina straciła po kilku dniach od nominacji.
Powinien bardziej pilnować co mówi, bo tzw "media" rozdmuchują jego najgłupsze wypowiedzi.
Najlepsza propaganda to własna propaganda.
Można mieć tylko nadzieję, że nie będą takiej jakości jak moździerz 120mm "Mołot", od którego zginęło więcej ukraińskich żołnierzy niż przeciwnika (również w trakcie ćwiczeń).
Państwowa Agencja Kosmiczna Ukrainy - jak ładnie to brzmi chociaż od 6 lat istnieje jedynie na papierze. Dyrektor Jużmasz stwierdził, że zachód interesuje jedynie dokumentacja byłego przemysłu kosmicznego Ukrainy, a nie współpraca w tej dziedzinie.
To jest "niezależność" tzw. "wolnej Polski". Dyktat nowego Wielkiego Brata w ostatnich latach sięga zenitu. Dymają nas na każdym kroku: kupujemy samoloty, śmigłowce, wyrzutnie itd. bez przetargu i offsetu, często droższe i na gorszych warunkach niż z innych źródeł. Rusofobski rząd w obłędzie straszy "ruskim" zagrożeniem, jednocześnie prowokując Rosję na każdym kroku: burząc pomniki, blokując Nord Stream-y, oskarżając Rosję o rozpętanie IIw.św., o zniewolenie PRL, bo teraz zniewalają się dobrowolnie. Nie zgadzają się na zniewolenie! - sami proszą o zniewolenie i jeszcze oferują, że za zniewolenie zapłacą!!! Marzą o Fort Trumpie i atomowej broni wuja Sama. Pragną stać się celem odwetowego ataku by chronić swego Pana. Żeby Pan był zadowolony kupią drogi gaz skroplony (i będą udawać, że jest najtańszy na Świecie), może węgiel lub myśliwce, którym zabroniono przekraczania prędkości naddźwiękowych bo powłoka niewidka się rozpada.
Do przodu?.. Wynik w wyborach prezydenckich dla K. Bosaka był nieco noższy od wyniku Konfederacji w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
A co do wyniku Hołowni, to szkoda komentować. To tylko świadczy o poziomie i świadomości politycznej społeczeństwa. Dużo jest jeszcze do zrobienia.
Az trudno uwierzyc, ze jakas Holownia moglaby wyprzedzic w wyborach Krzysia....
Brawo Iran. Ścigać morderców chronionych przez tzw. demokratyczny świat. Bandyta, to bandyta.
Tak właśnie zastanawiam się, czy można już pogratulować amerykańskiemu wywiadowi udanego przedsięwzięcia... Bo coś mi podpowiada, że jankesi mogli maczać palce w incydencie w dolinie Galwan. Oczywiście rękami hinduskich wojskowych. Po tym, jak Indie właziły niemal w objęcia Chińczyków (odejście od dolara w handlu międzynarodowym + dogadanie się w sprawie umów handlowych z Chinami, by te mogły transportować towary przez Indie do portów na Oceanie Indyjskim), teraz rząd indyjski jest okoniem nastawiony do Pekinu, zakazuje używania chińskich aplikacji,Hindusi palą na ulicach kukły Xi Jimpinga, a indyjska marynarka ćwiczy z Japończykami. Bo Chińczykom z pewnością zależało na utrzymaniu dobrych relacji z Indiami, a nie uwierzę, że są tak durni, by zaprzepaścić szanse stworzenia stabilnego tranzytu na Ocean Indyjski. Bo im zależało na tym tranzycie. Zaś chłopcy z CIA nie takie numery potrafili inicjować. Żyjemy w ciekawych czasach.
A od kiedy to usa jest w Europie?!? To juz pewnie skutki zdalnych lekcji geografii w rządzie?
Wynik jak na Białorusi, ale ja też bym chciał głosować na ludzi, którzy się banksterom nie kłaniają.
Gratulacje!
Korwin dobrze rozgrywa każde rozdanie.
Podobnie było gdy lewaccy anarchole go zaatakowali, tylko ugrał punkty dla partii.
Teraz też chodzi o to, że nikt nie mówi o Konfederacji po wyborach, a jak Szefo coś powie, to wszystkie gazety o tym napiszą ;)
Nie ważne, czy dobrze, ważne, żeby mówili, wałkowali temat.
KONFEDERACJA!
Biedny ten aktor, co sie dziwic? Wojna secesyjna trwa, wszyscy chca na Zachod, z Rosja nic nie uregulowal, bezrobocie szaleje, szkoda dalej pisac...
Gorzej, to zalatuje ANTYSEMITYZMEM :-)
Wybory I TURA bez ZASKOCZENIA zgodnie z przewidywaniami https://youtu.be/i9-O39pvqeA
Skretynienie do kwadratu.
Cło w odpowiedniej wysokości na wybrane rodzaje węgla załatwiło by sprawę.
Problemem byłby krzyk o podwyżce cen energii elektrycznej.
Władze kopalnianych stajni Augiasza czekają na swojego Heraklesa? .
Podczas studiów mój kolega automatycznie walił w pysk za słowa pod Jego adresem:
Czarnuch, Negr i tym podobne. Dopuszczał tylko określenie swojej osoby jako "Black man"
Miał zaletę w naszych oczach: posiadł przesyłki 1500$ mc, wadą było że pił tylko sikacze.
O co mu chodziło z tym "Black man" ?
Za mało takich głosów rozsądku. Potężne brawa dla tej Pani za odwagę!
Żydzi rządzący w Izraelu to jednak bodaj najgorsi szowiniści jakich świat widział...
Przecież działalność misyjna jest jawnym i oczywistym celem chrześcijan. Nie jestem wierzący, ale nienawidzę ludzi, którzy prześladują innych za głoszenie swoich poglądów.
W czasach radzieckich Polacy mogli i targowali się (z sukcesem) o wysokość kontraktów.
Ceny i skład kontraktów w resortach kluczowych Rosjanie ustalali i wyznaczali dowolnie.
Polacy nie mieli nic do gadania, ceny np. za czołgi były horrendalnie bezczelnie wysokie.
Rzutowało to na ujemne coroczne bilanse Polski.
Waszczykowskiemu wciąż krąży po łbie San Salvador... więc pamiętajmy o inteligencji PiS czy PO. Marionetki nie zawsze uczą się dobrze roli. Bo to rola, a nie przekonanie.
Rozmowy i negocjacje są zawsze lepsze niż zbrojna konfrontacja.
Na konfrontację zbrojną zawsze jest ewentualna możliwość.
Odnoszę wrażenie że wszystkim zależy na nie pokojowym rozwiązaniu tego sporu.
Czyżby Palestyńczycy byli tylko przedmiotem a nie stroną?.
Współczuję Palestyńczykom, ale do uzyskania państwa muszą jeszcze dorosnąć.
a o czem miałby rozmawiać palestyński przywódca z usRaelskim pachołkiem\,figurantem,nedzną kreaturą Majkiem Pompką???Ten swiat jest do zniszczenia nie wymógł na przeszczepach tzw.is ra elskich,zaprzestania holokaustu Palestyńczyków-chrześcijan,sa oni eksterminowani na oczach całej swiatowej opinii publicznej,przeszczepy strzelają do palestyńskich dzieci z nudów i dla zabawy.Świat walczy w tym czasie o prawa ślimaków psów kotków i motyli a także o gloryfikację sodomii i zabijanie dzieci w łonach
Podobno spalil sobie przy tym spodnie i gacie.
Brawo AMerykanie, do bandytów należy strzelać.
Jedyny głos rozsądku w GERMANISTANIE, od osoby ewidentnie z polskimi korzeniami...
MILICJA nie ma nic wspólnego z socjalizmem/komunizmem, wręcz została zawłaszczona przez te ideologie (podobnie jak "święto 1 maja") i wywodzi się jeszcze z czasów łacińskiej starożytności
oh...
Często dajesz mocne komentarze ale teraz pokazałeś mordę...
A czym się różnią ci co jedną nóżkę maja krótszą od tych co dłuższą? ... ee chciałem sprasziwat' czym się różnią ci co naleśnik w lewo od tych co naleśnik w prawo? Którzy są po jesziwie?
Ajwaj, a to ci dopiero.... a skąd w Izraelu biorą się nieżydowscy żołnierze? Mają armię gojów? Gejów? WOT musi uważać jak jedzie tam na szkolenia. Wiadomo, Polaków wojaczki najlepiej nauczą żydy. Czy to jasne? A już szczególnie dobrze nauczą oporu wobec agresora w miastach i na terenach leśnych. Przecież żydy nieustannie w Izraelu to ćwiczą, bo atakują ich Arabowie po lasach.
No i kto zrozumie. Polacy mieli wysłać na Ukrainę z "braterską" pomocą 13 ciężarówek sprzętu, zaś Ukraińcy Polsce sprzęt ochronny sprzedawali. Ciekawe czy ten sam.