Komunikat ambasady ukraińskiej sugeruje że zbrodni wołyńskiej dokonały solidarnie: naziści (uzbrojeni bezpaństwowcy ?), reżim komunistyczny (zwłaszcza powojenny ??) i największy udział w zbrodni miał Rząd Rzeczpospolitej Polskiej tzw. II RP ( w 1943 roku, już od 4 lat nie istniejący !!)
Ambasador deszczyca, wierny uczeń putina......II RP można wszystko wrzucać bezkarnie..jak świni w koryto...
patrząc na cywilizację turańską oczyma chrześcijaństwa,nie można spodziewać się niczego innego.Czerń chłopo-rizunów,miała jedno przed oczyma "rizać lachiw".Popi i tzw księża grekokatoliccy święcili siekiery,widły,młoty i wszelkie narzędzi rolnicze,które służyły do mordowania.Wmawianie nam przez tzw.dyplomatów z dziczy i czerni widać to na każdym kroku do czego zdążają.
Jedyny sposób,to zablokować tę bandę co niby "broni jewropy"przy staraniach do różnych instytucji europejskich. Tak jak robią to Węgrzy. Ale żeby to osiągnąć musi się zmienić rząd,który nie ma woli. Patrząc na "elyty" widzimy ,że wśród ministerstw stłoczyła się banda nieudaczników,co udaje polaków.Panowie z rządu...za trzy lata kończy sie wasza kadencja i na miły Bóg...popłyniecie w niebyt!..Zabierajcie się za wyciągnięcie konsekwencji od tych waszych "przyjaciół" z pod znaku bandery...
Do tej pory Ukraina całkowicie zaprzeczała przerzutowi grup dywersyjnych na teren Krymu. Nie przyznawała się do zatrzymanych 4 płetwonurków twierdząc, że są to dezerterzy z rosyjskiej armii. Mimo to, zostali później zwróceni Ukrainie w ramach wymiany więźniów.
Na tej samej konferencji prasowej Derkacz przedstawił jeszcze jedno nagranie jak Poroszenko składa życzenia Putinowi z okazji święta 1 maja, mimo prowadzenia totalnej antyputinowskiej propagandy.
Nie ma się co dziwić Ukraińcom, prowadzą politykę historyczną bez oglądania się na innych, nie biorą pod uwagę wrażliwości sąsiadów, robią swoje i tyle. Pytanie zasadnicze: dlaczego Polska nie wyniesie spraw ekshumacji na forum międzynarodowe, z żądaniem oddania tej sprawy pod kuratelę ONZ. Dalsza troska o ukraińską wrażliwość tylko rozzuchwali ich do wydawania kolejnych, coraz bardziej aroganckich i bezczelnych oświadczeń.
Duda, jako prezydent,prowadzi polska polityke wzgledem Ukrainy na kolanach. Trzaskowski, jako prezydent Polski bedzie sie przed Ukraina czolgal. Taka miedzy nimi roznica. Proponuje wybrac mniejsze zlo.
Jeśli jest to oficjalne stanowisko ambasady ukrainy, z której wynika jednoznacznie próba usprawiedliwienia ludobójstwa niedorzecznymi argumentami, to w normalnym kraju taki ambasador powinien natychmiast zostać wezwany do MSZ z żądaniem sprostowania tej wypowiedzi,a jeśli tego nie uczyni w określonym czasie powinien zostać wydalony z Polski jako osoba dopuszczająca możliwość zbrodni ludobójstwa. Celowo nie będę się już odnosił do absurdalności i kłamliwej bezczelności takiego stanowiska bo sam fakt jego zaistnienia jest wystarczający aby podjąć działania o których napisałem wyżej.
Państwo ukraińskie w oświadczeniu potępia banderyzm, wyraża współczucie, jednocześnie toleruje ideologię banderowską u siebie, wywieszanie banderowskich szmat, nazywanie ulic imionami zbrodniarzy, pozwala na niszczenie śladów polskości na Kresach wschodnich. Chyba nie ma lepszego przykładu dwulicowości.
Szanowna Francja musiałaby najpierw wykonać staranny rachunek sumienia zanim zacznie nas pouczać co do naszych błędów czy sojuszy. Pamiętamy sojusz Francji z Turcją, który Polska musiała odkręcać pod Wiedniem. Debilizm ówczesnej Francji równy był dzisiejszemu. Wniosek dla nas - nie zadawaj się z debilem! Także z amerykańskim, który sam siebie nie potrafi obronić. A jak tam Schwarzenegger? Może jeszcze żyć?
Przeciez to jest pogwalcenie Woli Bozej, w Biblii Swietej bowiem jest wyraznie napisane:
Homoseksualizm jest obrzydlistwem: Ksiega Kaplanska 18:22
Nie wolno jednoczesnie wspolzyc z osobami obydwu plci:
Ksiega Kaplanska 20:13
spojrzałbym na to inaczej. To jest ich oficjalne stanowisko. I widać, że zmian od dawna nie ma. I prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie, i to bez silnych nacisków z naszej strony.
To jest stek bezczelnych kłamstw. Na Wołyniu i w Małopolsce Wsch. było wiele mieszanych małżeństw, co przeczy kłamstwom banderowskiej ambasady, jako było wrogość między mieszkańcami tego regionu Polski. To banderowcy żądali, aby ukraińscy mężowie mordowali swoje polskie żony, a jeżeli oni odmawiali, to byli oni mordowani przez banderowców.
Zakaz poszukiwań i upamiętnienie ofiar banderowskiego ludobójstwa na Polakach wprowadzono po banderowskim zamachu stanu, który poparł Jarosław Kaczyński z PiS oraz kierownictwo PO.
Kaczyński bratał się z Juszczenką, gloryfikatorem Bandery i banderowców, który nadał Banderze tytuł bohatera Ukrainy, najwyższe możliwe odznaczenie w tym kraju. No więc wiadomo, co PiS zamierza robić w tym instytucie - gloryfikować ludobójców banderowskich i zakłamywać historię.
dopóki będą tzw .władze kręcić i udawać,że czynią starania ..ect..ect.. w sprawie rozliczenia dziczy i czerni azjatyckiej ,dopóty , nikt z polaków nie uwierzy w "okragłe " gadanie. Jeśli Kresowianie zwracali się o patronat nad uroczystościami poświęconymi zbrodni Wołyńskiej do Kaczyńskich czy też Dudy (lata ubiegłe)...nigdy takiej zgody nie uzyskali...Więc niech Sasin nie pieprzy głupoty...Nikt z wymienionych notabli nawet palcem nie kiwnął aby uhonorować uroczystości poświęcone pomordowanym polakom...NIKT!!! Teraz przy okazji 11 lipca ...nagle próbują zagłaskiwać rzeczywistość! Tworząc "instytuty prawdy i pojednania"...to dobry żart,panie Sasin...Tak wygląda wasza droga do prawdy?..A gdzie rozliczenie tzw.ukrainy ?..My mamy się godzić na wasze układy z azjatami?..Do tej pory nie ma zgody na ekshumację pomordowanych...I pan śmie mówić o pojednaniu?..To tylko idiota może sugerować kłamstwa!
Największym rasistą jest Wszechświat z czarną materią i czarnymi dziurami na czele! I do kogo tu zgłaszać poprawne politycznie i rasowo postulaty w tej dziedzinie?...
I porównać to do wyroków na Polaków którzy coś powiedzą na ukraińców czy żydów.PiS nie musi ludzi napuszczać na tzw "wymiar sprawiedliwości" ,oni non stop sie kompromitują.
Wspolczesni "Polacy" widac wyraznie, ze chca zapomniec o swojej histori, dla nich wazniejsze sa inne wartosci .Ulice B. Chrobrego proponuje zmienic na Ul. Psia, z pewnoscia bedziecie zadowoleni.
To straszliwe ludobojstwo Polakow na Kresach II R.P. powinno byc w kazda rocznice wykrzyczane przez polskie spoleczenstwo . Byla to pod wzgledem okrucienstwa zbrodnia ludobojstwa nie majaca precedensu w skali swiata. To co uczynili zwyrodnialcy z OUN- UPA wraz z hordami ukrainskiego chlopstwa, pozostanie na zawsze skaza na stosunkach pomiedzy narodami polskim i ukrainskim. Brak odpowiednich reakcji ze strony Polski, na to co dzieje sie obecnie na Ukrainie, bedzie tylko poglebial rozdzwiek miedzy narodami.Nic dobrego na przyszlosc nie wrozy. Naiwne jest liczenie politykow i niektorych publicystow, ze Narod Polski zapomni o tej barbazynskiej zbrodni ludobojstwa na niewinnych polskich ofiarach. Czesc i Chwala pomordowanym na Kresach II RP, Hanba i Potepienie dla zbrodniarzy ukrainskich OUN- UPA.
Smutne jest to , ze tak malo robi sie w sprawie upamietnienia zbrodni ludobojstwa ukrainskiego na Wolyniu i Malopolsce Wsch. Obchody spoleczne sa mizerne, rzadowe nie istnieja.Ludobojstwo Wolynskie "uhonorowano" Uchwala Sejmu ( jest to jedynie forma uznaniowa zbrodni), zas Wielki Glod na Ukrainie uznano za ludobojstwo Ustawa Sejmu RP ( z moca prawna) , to mowi nam wszystko, o tych , co obecnie rzadza Polska. Wazniejszy interes obcych panstw niz interes Wlasnego Narodu.
No i mamy gospodarczej i politycznej wojny hybrydowej Berlina i Paryża przeciwko Polsce i Europie Środkowej ciąg dalszy. Bez kapitału drenowanego z naszego regionu i południa strefy euro niemiecki i holenderski cud gospodarczy się zapadnie.
Bardzo dużo słów ,a sprawa sprowadza się dofaktu istnienia parasola politycznego nad wypływem nielegalnym i legalnym kapitału z Europy Środkowej i południa strefy euro. O to toczy się gra ,choćby w jutrzejszych wyborach prezydenckich.
Jak czyta się o II wojnie światowej, to przeraża mnie jak AK starała się koniecznie przejąć z rąk niemieckich Wilno, a potem Warszawę, by uprzedzić wojska ZSRR. Można byłoby to zrozumieć, gdyby nie niemal całkowita bierność w ratowaniu Polaków przed mordowaniem ich przez Ukraińców. Władza była i jest ważniejsza niż życie Polaków, zaś dowództwo AK liczyło się wówczas tak samo z Polakami, jak ci co uważają obecnie, że największe zbrodnie II wojny światowej to Katyń i obława augustowska. Nie negując okrucieństwa, zwłaszcza Katynia, to mieliśmy wówczas o wiele więcej gorszych zbrodni, których się nie wymienia, gdyż nie popełnił ich Stalin lub Putin. Polska historia jest cały czas zakłamywana przez tych, którzy rzekomo sprzeciwiają się jej zakłamywaniu.
Kolejne CICHE obchody by nie urazić ukraińskiej "wrażliwości".Kolejna rocznica z haniebnym zachowaniem "polityków" i mediów chowających głowę w piasek w imie poprawnosci i udawanej przyjaźni.
Oto jest efekt działania durni z UE i USA podkopujących władzę Kemalistów w Turcji.Wspierajacych "islamską demokrację " Gulema otwierającą drogę Erdoganowi do władzy. Albo teraz usunie się wojska Tureckie z Cypru ,albo powróci Turcja na Bałkany tak jak 5 lat wcześniej mówił nowy "Sułtan",a to już uderza w Polski i Państw Międzymorza interes.
Duda neguje tę zbrodnię całkowicie, jego zdaniem nie było zbrodni i dlatego nie złożył ani razu kwiatów na miejscach pamięci ofiar zbrodni wołyńskiej. Jak był na Ukrainie, to składał kwiaty na miejscach pamięci zbrodni sowieckich, na grobach Ukraińców walczących z Polską w 1918 r., a na grobach ofiar banderowskiego ludobójstwa nie złożył nic, nawet stokrotki.
W tych rejonach miasta nikt nie będzie beszcześcić takiego muralu, wręcz przeciwnie, a ktoś z innej dzielnicy lub jakaś bojóweczka z Antify może sporo ryzykować, jeśli spróbuje. Taki łódzki klimat tych okolic. ;)
To smutne. ale niemal cała PO jest antypolska i probanderowska. Duda, w ramach jednej ze pierwszych wizyt pojechał na Ukrainę, gdzie zawiózł 4 mld złotych. Czy odebrał te pieniądze z odsetkami - nic na ten temat nie słyszałem. A więc mamy do wyboru dwóch bandytów i złodziei, który jest lepszy, a który gorszy?
Ani słowa o kierowcy polskiej ciężarówki. Chcą ukryć to, w jakim jest stanie, czy to była ciężarówka bezzałogowa?.. I ciekawe, czy oficjjalny raport potwierdzi wstępne ustalenia. A jeśli tak, to czy amerykański kierowca poniesie konsekwencje spowodowania wypadku, czy sprawę zamiecie się pod dywan, by nie drażnić wielkiego brata zza wielkiej wody?
Tak PiSbociku Ambasador Ukrainy w RP to..."agent Putina". Ja p.erdolę...
Komunikat ambasady ukraińskiej sugeruje że zbrodni wołyńskiej dokonały solidarnie: naziści (uzbrojeni bezpaństwowcy ?), reżim komunistyczny (zwłaszcza powojenny ??) i największy udział w zbrodni miał Rząd Rzeczpospolitej Polskiej tzw. II RP ( w 1943 roku, już od 4 lat nie istniejący !!)
Ambasador deszczyca, wierny uczeń putina......II RP można wszystko wrzucać bezkarnie..jak świni w koryto...
patrząc na cywilizację turańską oczyma chrześcijaństwa,nie można spodziewać się niczego innego.Czerń chłopo-rizunów,miała jedno przed oczyma "rizać lachiw".Popi i tzw księża grekokatoliccy święcili siekiery,widły,młoty i wszelkie narzędzi rolnicze,które służyły do mordowania.Wmawianie nam przez tzw.dyplomatów z dziczy i czerni widać to na każdym kroku do czego zdążają.
Jedyny sposób,to zablokować tę bandę co niby "broni jewropy"przy staraniach do różnych instytucji europejskich. Tak jak robią to Węgrzy. Ale żeby to osiągnąć musi się zmienić rząd,który nie ma woli. Patrząc na "elyty" widzimy ,że wśród ministerstw stłoczyła się banda nieudaczników,co udaje polaków.Panowie z rządu...za trzy lata kończy sie wasza kadencja i na miły Bóg...popłyniecie w niebyt!..Zabierajcie się za wyciągnięcie konsekwencji od tych waszych "przyjaciół" z pod znaku bandery...
Po co ta UPAina walczy ze wszystkimi? I maja efekty..
Nie istnieje kosmiczne centrum Chruszczowa - to jest centrum Chruniczewa.
Jedna i druga inwestycja jak najbardziej potrzebna Polsce. Rozdac pieniadze lekarzom, pielegniarkom, czy innym jest bardzo latwo. Tylko, co dalej?
Do tej pory Ukraina całkowicie zaprzeczała przerzutowi grup dywersyjnych na teren Krymu. Nie przyznawała się do zatrzymanych 4 płetwonurków twierdząc, że są to dezerterzy z rosyjskiej armii. Mimo to, zostali później zwróceni Ukrainie w ramach wymiany więźniów.
Na tej samej konferencji prasowej Derkacz przedstawił jeszcze jedno nagranie jak Poroszenko składa życzenia Putinowi z okazji święta 1 maja, mimo prowadzenia totalnej antyputinowskiej propagandy.
Nie ma się co dziwić Ukraińcom, prowadzą politykę historyczną bez oglądania się na innych, nie biorą pod uwagę wrażliwości sąsiadów, robią swoje i tyle. Pytanie zasadnicze: dlaczego Polska nie wyniesie spraw ekshumacji na forum międzynarodowe, z żądaniem oddania tej sprawy pod kuratelę ONZ. Dalsza troska o ukraińską wrażliwość tylko rozzuchwali ich do wydawania kolejnych, coraz bardziej aroganckich i bezczelnych oświadczeń.
Duda, jako prezydent,prowadzi polska polityke wzgledem Ukrainy na kolanach. Trzaskowski, jako prezydent Polski bedzie sie przed Ukraina czolgal. Taka miedzy nimi roznica. Proponuje wybrac mniejsze zlo.
Jeśli jest to oficjalne stanowisko ambasady ukrainy, z której wynika jednoznacznie próba usprawiedliwienia ludobójstwa niedorzecznymi argumentami, to w normalnym kraju taki ambasador powinien natychmiast zostać wezwany do MSZ z żądaniem sprostowania tej wypowiedzi,a jeśli tego nie uczyni w określonym czasie powinien zostać wydalony z Polski jako osoba dopuszczająca możliwość zbrodni ludobójstwa. Celowo nie będę się już odnosił do absurdalności i kłamliwej bezczelności takiego stanowiska bo sam fakt jego zaistnienia jest wystarczający aby podjąć działania o których napisałem wyżej.
Państwo ukraińskie w oświadczeniu potępia banderyzm, wyraża współczucie, jednocześnie toleruje ideologię banderowską u siebie, wywieszanie banderowskich szmat, nazywanie ulic imionami zbrodniarzy, pozwala na niszczenie śladów polskości na Kresach wschodnich. Chyba nie ma lepszego przykładu dwulicowości.
Szanowna Francja musiałaby najpierw wykonać staranny rachunek sumienia zanim zacznie nas pouczać co do naszych błędów czy sojuszy. Pamiętamy sojusz Francji z Turcją, który Polska musiała odkręcać pod Wiedniem. Debilizm ówczesnej Francji równy był dzisiejszemu. Wniosek dla nas - nie zadawaj się z debilem! Także z amerykańskim, który sam siebie nie potrafi obronić. A jak tam Schwarzenegger? Może jeszcze żyć?
Przeciez to jest pogwalcenie Woli Bozej, w Biblii Swietej bowiem jest wyraznie napisane:
Homoseksualizm jest obrzydlistwem: Ksiega Kaplanska 18:22
Nie wolno jednoczesnie wspolzyc z osobami obydwu plci:
Ksiega Kaplanska 20:13
spojrzałbym na to inaczej. To jest ich oficjalne stanowisko. I widać, że zmian od dawna nie ma. I prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie, i to bez silnych nacisków z naszej strony.
To jest stek bezczelnych kłamstw. Na Wołyniu i w Małopolsce Wsch. było wiele mieszanych małżeństw, co przeczy kłamstwom banderowskiej ambasady, jako było wrogość między mieszkańcami tego regionu Polski. To banderowcy żądali, aby ukraińscy mężowie mordowali swoje polskie żony, a jeżeli oni odmawiali, to byli oni mordowani przez banderowców.
Te pojednanie to chyba jakieś nieporozumienie. Jednać się z mordercami, którzy chwalą się zbrodnią ? Oszaleliście ?
Zakaz poszukiwań i upamiętnienie ofiar banderowskiego ludobójstwa na Polakach wprowadzono po banderowskim zamachu stanu, który poparł Jarosław Kaczyński z PiS oraz kierownictwo PO.
Kaczyński bratał się z Juszczenką, gloryfikatorem Bandery i banderowców, który nadał Banderze tytuł bohatera Ukrainy, najwyższe możliwe odznaczenie w tym kraju. No więc wiadomo, co PiS zamierza robić w tym instytucie - gloryfikować ludobójców banderowskich i zakłamywać historię.
dopóki będą tzw .władze kręcić i udawać,że czynią starania ..ect..ect.. w sprawie rozliczenia dziczy i czerni azjatyckiej ,dopóty , nikt z polaków nie uwierzy w "okragłe " gadanie. Jeśli Kresowianie zwracali się o patronat nad uroczystościami poświęconymi zbrodni Wołyńskiej do Kaczyńskich czy też Dudy (lata ubiegłe)...nigdy takiej zgody nie uzyskali...Więc niech Sasin nie pieprzy głupoty...Nikt z wymienionych notabli nawet palcem nie kiwnął aby uhonorować uroczystości poświęcone pomordowanym polakom...NIKT!!! Teraz przy okazji 11 lipca ...nagle próbują zagłaskiwać rzeczywistość! Tworząc "instytuty prawdy i pojednania"...to dobry żart,panie Sasin...Tak wygląda wasza droga do prawdy?..A gdzie rozliczenie tzw.ukrainy ?..My mamy się godzić na wasze układy z azjatami?..Do tej pory nie ma zgody na ekshumację pomordowanych...I pan śmie mówić o pojednaniu?..To tylko idiota może sugerować kłamstwa!
Cytat za jednym z internautów;
"A czemu akurat Kaczyńskiego? Co on ma wspólnego ze Zbrodnią Wołyńską?"
?
Niemcy dobrze wiedzą co jest grane ale za żydowskie srebrniki wydrukują każdą kalumnię.
Największym rasistą jest Wszechświat z czarną materią i czarnymi dziurami na czele! I do kogo tu zgłaszać poprawne politycznie i rasowo postulaty w tej dziedzinie?...
I porównać to do wyroków na Polaków którzy coś powiedzą na ukraińców czy żydów.PiS nie musi ludzi napuszczać na tzw "wymiar sprawiedliwości" ,oni non stop sie kompromitują.
Wspolczesni "Polacy" widac wyraznie, ze chca zapomniec o swojej histori, dla nich wazniejsze sa inne wartosci .Ulice B. Chrobrego proponuje zmienic na Ul. Psia, z pewnoscia bedziecie zadowoleni.
To straszliwe ludobojstwo Polakow na Kresach II R.P. powinno byc w kazda rocznice wykrzyczane przez polskie spoleczenstwo . Byla to pod wzgledem okrucienstwa zbrodnia ludobojstwa nie majaca precedensu w skali swiata. To co uczynili zwyrodnialcy z OUN- UPA wraz z hordami ukrainskiego chlopstwa, pozostanie na zawsze skaza na stosunkach pomiedzy narodami polskim i ukrainskim. Brak odpowiednich reakcji ze strony Polski, na to co dzieje sie obecnie na Ukrainie, bedzie tylko poglebial rozdzwiek miedzy narodami.Nic dobrego na przyszlosc nie wrozy. Naiwne jest liczenie politykow i niektorych publicystow, ze Narod Polski zapomni o tej barbazynskiej zbrodni ludobojstwa na niewinnych polskich ofiarach. Czesc i Chwala pomordowanym na Kresach II RP, Hanba i Potepienie dla zbrodniarzy ukrainskich OUN- UPA.
Smutne jest to , ze tak malo robi sie w sprawie upamietnienia zbrodni ludobojstwa ukrainskiego na Wolyniu i Malopolsce Wsch. Obchody spoleczne sa mizerne, rzadowe nie istnieja.Ludobojstwo Wolynskie "uhonorowano" Uchwala Sejmu ( jest to jedynie forma uznaniowa zbrodni), zas Wielki Glod na Ukrainie uznano za ludobojstwo Ustawa Sejmu RP ( z moca prawna) , to mowi nam wszystko, o tych , co obecnie rzadza Polska. Wazniejszy interes obcych panstw niz interes Wlasnego Narodu.
Ten IPN z PiSem boja sie wspominac o Mordach na Wolyniu. I oni sie nazywaja patriotami. ..
No i mamy gospodarczej i politycznej wojny hybrydowej Berlina i Paryża przeciwko Polsce i Europie Środkowej ciąg dalszy. Bez kapitału drenowanego z naszego regionu i południa strefy euro niemiecki i holenderski cud gospodarczy się zapadnie.
Bardzo dużo słów ,a sprawa sprowadza się dofaktu istnienia parasola politycznego nad wypływem nielegalnym i legalnym kapitału z Europy Środkowej i południa strefy euro. O to toczy się gra ,choćby w jutrzejszych wyborach prezydenckich.
Jak czyta się o II wojnie światowej, to przeraża mnie jak AK starała się koniecznie przejąć z rąk niemieckich Wilno, a potem Warszawę, by uprzedzić wojska ZSRR. Można byłoby to zrozumieć, gdyby nie niemal całkowita bierność w ratowaniu Polaków przed mordowaniem ich przez Ukraińców. Władza była i jest ważniejsza niż życie Polaków, zaś dowództwo AK liczyło się wówczas tak samo z Polakami, jak ci co uważają obecnie, że największe zbrodnie II wojny światowej to Katyń i obława augustowska. Nie negując okrucieństwa, zwłaszcza Katynia, to mieliśmy wówczas o wiele więcej gorszych zbrodni, których się nie wymienia, gdyż nie popełnił ich Stalin lub Putin. Polska historia jest cały czas zakłamywana przez tych, którzy rzekomo sprzeciwiają się jej zakłamywaniu.
Komu zależy na konflikcie Polski z Rosją?
Jeżeli władze polskie zabiorą głos, to oznajmią o nowej prowokacji Putina.
Bełkot nie zastąpi rozmowy pomiędzy sąsiadami.
Kolejne CICHE obchody by nie urazić ukraińskiej "wrażliwości".Kolejna rocznica z haniebnym zachowaniem "polityków" i mediów chowających głowę w piasek w imie poprawnosci i udawanej przyjaźni.
Oto jest efekt działania durni z UE i USA podkopujących władzę Kemalistów w Turcji.Wspierajacych "islamską demokrację " Gulema otwierającą drogę Erdoganowi do władzy. Albo teraz usunie się wojska Tureckie z Cypru ,albo powróci Turcja na Bałkany tak jak 5 lat wcześniej mówił nowy "Sułtan",a to już uderza w Polski i Państw Międzymorza interes.
PiS też jest antypolskie i probanderowskie oraz prosyjonistyczne,
Duda neguje tę zbrodnię całkowicie, jego zdaniem nie było zbrodni i dlatego nie złożył ani razu kwiatów na miejscach pamięci ofiar zbrodni wołyńskiej. Jak był na Ukrainie, to składał kwiaty na miejscach pamięci zbrodni sowieckich, na grobach Ukraińców walczących z Polską w 1918 r., a na grobach ofiar banderowskiego ludobójstwa nie złożył nic, nawet stokrotki.
A gdzie ten milion samochodów elektrycznych? No choćby 10 tys.?
Mylicie zarażenia z zachorowaniem. Przestańcie powielać propagandową papkę z onetu
Niech oni biorą przykład z Białorusi, to nie będzie problemów.
To się nie uda, Polska w niczym niekoszernym nie będzie brała udziału :(
Zaraz się objawi jakiś zagubiony w pomrokach dziejów potomek wymarłych właścicieli kamienicy i zmieni na mural sławiący upa, zobaczycie!
W tych rejonach miasta nikt nie będzie beszcześcić takiego muralu, wręcz przeciwnie, a ktoś z innej dzielnicy lub jakaś bojóweczka z Antify może sporo ryzykować, jeśli spróbuje. Taki łódzki klimat tych okolic. ;)
Pan premier mógłby wreszcie zacząć spełniać obietnice, a nie tylko je składać.
To smutne. ale niemal cała PO jest antypolska i probanderowska. Duda, w ramach jednej ze pierwszych wizyt pojechał na Ukrainę, gdzie zawiózł 4 mld złotych. Czy odebrał te pieniądze z odsetkami - nic na ten temat nie słyszałem. A więc mamy do wyboru dwóch bandytów i złodziei, który jest lepszy, a który gorszy?
Ani słowa o kierowcy polskiej ciężarówki. Chcą ukryć to, w jakim jest stanie, czy to była ciężarówka bezzałogowa?.. I ciekawe, czy oficjjalny raport potwierdzi wstępne ustalenia. A jeśli tak, to czy amerykański kierowca poniesie konsekwencje spowodowania wypadku, czy sprawę zamiecie się pod dywan, by nie drażnić wielkiego brata zza wielkiej wody?
Podziękowania dla Pani Katarzyny!!!
To chyba poprzedni, ruscy, okupanci, byli już bardziej subtelni
Pewnie wtedy tzw. "polski" rząd będzie się obściskiwał z Ukraińcami i zapewniał o wiecznej przyjaźni między naszymi narodami, co?