Piotr Mochnaczewski, były poseł SLD, jest domniemanym złodziejem.
Posądzony pospolite złodziejstwo poszedł prewencyjnie do pierdla.
Gdyby mąż/żona @Poznaniak74 lub @Kojoto popełniła
niemoralny czyn, to oni byliby sekowani za współudział?
Co ma z tym wspólnego polityka, w SLD porządnych ludzi jest większość.
Im wystarczy, że koleś był posłem SLD... więc Kaczyński nie będzie z tym skojarzony. A nawet gdyby to Tagore zawsze może nas uraczyć jakimś komentarzem "od czapy", w stylu: "Ciekawe co na to akcjonariusze Axel Springer i kosmita ALF".
Z całym szacunkiem dla odważnego arcybiskupa. Czy jest sens apelować o cokolwiek do komunistów? Czy jest sens liczyć na ich współczucie, lub choćby zrozumienie? Po tym wszystkim co widział świat (szczególnie ostatnie sto lat) to chyba szkodliwa naiwność... Równierz trudno mi pojąć tłumaczenie sensu powstania entuzjazmem młodych ludzi z jakichś fotografii... Po prierwsze, to zdjęcia uchwycają tylko jakiś moment, a nie całościowy nastrój tych dni, a po drugie gdzie był entuzjazm tych chłopców, kiedy azerskie bydło gwałciło ich koleżanki? Gdzie kiedy w 2 dni szkopskie, ukraińskie i inne bandziory wymordowały 60 tysięcy bezbronnych starców, kobiet i dzieci na Woli? Przy setkach tysięcy ofiar śmiertelnych ogółem, w tak krótkim czasie Powstania, można mówić tylko o tragicznej katastrofie... nie uniewinniać zbrodniarzy, ale i uczciwie ocenić tych, którzy z Polskiej strony są za to odpowiedzialni.
"Byłem całkowicie zaskoczony wybuchem powstania w Warszawie. Uważam to za największe nieszczęście w naszej obecnej sytuacji. Nie miało ono najmniejszych szans powodzenia, a naraziło nie tylko naszą stolicę, ale i tę część Kraju, będącą pod okupacją niemiecką, na nowe straszliwe represje"
Generał Władysław Anders
Jedyne co się Łukaszence swoimi wyczynami zrobić to zjednoczyć przeciwko sobie zwolenników integracji z Zachodem i integracji z Rosją co widać było m.in na wiecach Swietłany Tichonowskiej. Jeszcze brakuje tylko żeby "nasz" tzw. rząd warszawski w ramach dalszej samokompromitacji uznał go za swojego "kolesia" i zaczął go wspierać...
Dziwne że brakuje im odwagi na protestowanie przeciwko bezprawiu tzw. uchodźców szerzącym sie w Niemczech...
https://www.o2.pl/informacje/niemcy-wstrzasnieci-afganski-imigrant-oskarzony-o-gwalt-na-dwoch-dziewczynkach-6538043451714240a
Może to zaślepienie takimi zasrańcami jak Pilsudski czy Kaczyński sprawia że czujesz się arbitrem i w tej sprawie, ale byś chociaż sobie mordy nie wycierał słowami wielkiej Polki, które padły w innym kontekście. Nie pisała o posyłaniu nieuzbrojonej młodzierzy na rzeź, a tym bardziej o spowodowanie śmierci i tortur setek tysięcy cywilów. A wszystko to z naiwnej fanaberii sanacyjnych bandziorów, co to "nawet guzika nie oddali". Podczas gdy Polskie dzieci, kobiety były mordowane i gwałcone na masową skalę. Czy nawet i dziś nie możemy się uwolnić od tej ćwierćinteligętnej bandy co to w każdej agencinie obcych służb widzą wielkiego wodza...?
Jeszcze jeden dowód POMOCY anglosasów,
1939 z WallStreet kasa dla III Rzeszy, Adolfa H.
1945 Jalta, Polski Wolyn sprzedany za ochlapy,
1944 szczucie na "Ruskich", a Warszawa krwawila,
1990 Magdalenka - CIA robi przyczólek w Polsce na Rosje (za paciorki kanaliom),
2014 Majdan, UKR kase z polski dostaje, na nic i za friko itd
Powstanie Warszawskie bylo zwykla awantura polityczna tzw. rzadu londynskiego. Jeszcze ochrzanili Armie Czerwona i Nasza I Armie Polska, ze im nie pomogli w walce z Niemcami. To tak jakby napasc na bank, dac sie zlapac i za to obwinic personel banku, ze nie pomogl w napadzie.
Nie ma co przywiązywać znaczenia tego co jest w TWP Info, gdyż prawdy jest tam wyjątkowo mało. Może być lepiej, jeżeli zaczną publikować nekrologi, a nawet prognozy pogody.
Wyszkolenie tych żołnierzy kosztowało co najmniej 4-5 mln euro za osobę. Powody są po prostu śmieszne. Niemieccy politycy będą szczęśliwi gdy wojacy
poszukają sobie pracy w innym miejscu. Trzystu ludzi o takich kwalifikacjach może założyć firmę i pracować na własny rachunek ,robiąc zawody w rzucie świńskim łbem co tydzień.
Informacje ogólne
Biografia
Informacje ogólne
Posłanka
Klub/koło: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Data i miejsce urodzenia: 1966-07-22, Gdańsk
Zawód: urzędnik :)
Wykształcenie: średnie ogólne :)
Wygrana w wyborach: Wybory parlamentarne
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Pracowała w biurze poselskim Jarosława Kaczyńskiego oraz, jako księgowa :)
https://mamprawowiedziec.pl/polityk/30961_malgorzata_gosiewska
Doskonała okazja, aby ogłosić światu, że Polska nie wyda Holandii, a także innym krajom UE jakichkolwiek osób ściganych za tzw. "przestępstwa mowy nienawiści". Stalibyśmy się wtedy dla milionów krainą wolności.
To właśnie to babsko nachlane nie zostało wpuszczone na pokład samolotu w Kijowie. Teraz to ona blokuje kandydaturę polskiego ambasadora. Jaki pan taki kram.
No to ciekawe ze polityką wschodnią i kontaktami z wytrawnymi politykami jak Ławrow kieruje babina z maturą której jedynym osiągnięciem jest picie z bojówkami paramilitarnymi
USA uderzają w Polskę i ..., i tu się ostro przejadą, gdyż min. Błaszczak w ostatniej chwili zdążył wynegocjować porozumienie w sprawie zwiększenia liczby najemnych sił a nade wszystko utworzenia najważniejszego w naszym regionie Dowództwa Sił Lądowych” - tak więc nie podskoczy nam nikt bo z nami ...
chcą nieuki wyjeżdżać?...niech wyjeżdżają...Po co nam takich co tylko kombinują jak najmniejszym wysiłkiem ....mieć kasę..Interesuje ich socjal...nie praca.
Super tekst, przy ponad 10% recesji w drugim kwartale w Niemczech i masowym ograniczaniu czasu pracy idealny okres na szukanie pracy przez ludzi bez zawodu.
Piotr Mochnaczewski, były poseł SLD, jest domniemanym złodziejem.
Posądzony pospolite złodziejstwo poszedł prewencyjnie do pierdla.
Gdyby mąż/żona @Poznaniak74 lub @Kojoto popełniła
niemoralny czyn, to oni byliby sekowani za współudział?
Co ma z tym wspólnego polityka, w SLD porządnych ludzi jest większość.
Im wystarczy, że koleś był posłem SLD... więc Kaczyński nie będzie z tym skojarzony. A nawet gdyby to Tagore zawsze może nas uraczyć jakimś komentarzem "od czapy", w stylu: "Ciekawe co na to akcjonariusze Axel Springer i kosmita ALF".
Z całym szacunkiem dla odważnego arcybiskupa. Czy jest sens apelować o cokolwiek do komunistów? Czy jest sens liczyć na ich współczucie, lub choćby zrozumienie? Po tym wszystkim co widział świat (szczególnie ostatnie sto lat) to chyba szkodliwa naiwność... Równierz trudno mi pojąć tłumaczenie sensu powstania entuzjazmem młodych ludzi z jakichś fotografii... Po prierwsze, to zdjęcia uchwycają tylko jakiś moment, a nie całościowy nastrój tych dni, a po drugie gdzie był entuzjazm tych chłopców, kiedy azerskie bydło gwałciło ich koleżanki? Gdzie kiedy w 2 dni szkopskie, ukraińskie i inne bandziory wymordowały 60 tysięcy bezbronnych starców, kobiet i dzieci na Woli? Przy setkach tysięcy ofiar śmiertelnych ogółem, w tak krótkim czasie Powstania, można mówić tylko o tragicznej katastrofie... nie uniewinniać zbrodniarzy, ale i uczciwie ocenić tych, którzy z Polskiej strony są za to odpowiedzialni.
Studiowałem z Zaolziakiem on mi opowiedział o "czeskim honorze"...
Gdzie jest @tagore @Tutejszym i inne dyżurne PiSboty żeby skomentować ten niecny atak na "śmietankę" establishmentu PiSmediów?
Tym się lepiej zainteresujcie;
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-wjezdzajac-z-polski-na-ukraine-trzeba-bedzie-przejsc-kwarantanne-6538428799859392a
no jasne jasen zupelnie zupenie nie dotyczy ... pisowska gwiazdeczka
"Byłem całkowicie zaskoczony wybuchem powstania w Warszawie. Uważam to za największe nieszczęście w naszej obecnej sytuacji. Nie miało ono najmniejszych szans powodzenia, a naraziło nie tylko naszą stolicę, ale i tę część Kraju, będącą pod okupacją niemiecką, na nowe straszliwe represje"
Generał Władysław Anders
10/10!
Jedyne co się Łukaszence swoimi wyczynami zrobić to zjednoczyć przeciwko sobie zwolenników integracji z Zachodem i integracji z Rosją co widać było m.in na wiecach Swietłany Tichonowskiej. Jeszcze brakuje tylko żeby "nasz" tzw. rząd warszawski w ramach dalszej samokompromitacji uznał go za swojego "kolesia" i zaczął go wspierać...
Raczej zboczony TOLERASTA...
Dziwne że brakuje im odwagi na protestowanie przeciwko bezprawiu tzw. uchodźców szerzącym sie w Niemczech...
https://www.o2.pl/informacje/niemcy-wstrzasnieci-afganski-imigrant-oskarzony-o-gwalt-na-dwoch-dziewczynkach-6538043451714240a
O czeskim honorze można by zrobić tragikomedię...
ciekawy jestem zo na to PiSiurska prokuratura... i w ogóle całe to Pisowskie kryptolewactwo.
Bo komuniści mają taką zasadę że kłamią i manipulują kiedy tylko się da.
To jest właśnie prawdziwe oblicze feminizmu. Sfrustrowany łysiejący cymbał....
Może to zaślepienie takimi zasrańcami jak Pilsudski czy Kaczyński sprawia że czujesz się arbitrem i w tej sprawie, ale byś chociaż sobie mordy nie wycierał słowami wielkiej Polki, które padły w innym kontekście. Nie pisała o posyłaniu nieuzbrojonej młodzierzy na rzeź, a tym bardziej o spowodowanie śmierci i tortur setek tysięcy cywilów. A wszystko to z naiwnej fanaberii sanacyjnych bandziorów, co to "nawet guzika nie oddali". Podczas gdy Polskie dzieci, kobiety były mordowane i gwałcone na masową skalę. Czy nawet i dziś nie możemy się uwolnić od tej ćwierćinteligętnej bandy co to w każdej agencinie obcych służb widzą wielkiego wodza...?
Jeszcze jeden dowód POMOCY anglosasów,
1939 z WallStreet kasa dla III Rzeszy, Adolfa H.
1945 Jalta, Polski Wolyn sprzedany za ochlapy,
1944 szczucie na "Ruskich", a Warszawa krwawila,
1990 Magdalenka - CIA robi przyczólek w Polsce na Rosje (za paciorki kanaliom),
2014 Majdan, UKR kase z polski dostaje, na nic i za friko itd
Dziadowstwo moralne, bolszewickie - obce narodowi polskiemu; łapać się będzie wszwelakich PO+dłych metod aby zaistnieć u nas!
Powstanie Warszawskie bylo zwykla awantura polityczna tzw. rzadu londynskiego. Jeszcze ochrzanili Armie Czerwona i Nasza I Armie Polska, ze im nie pomogli w walce z Niemcami. To tak jakby napasc na bank, dac sie zlapac i za to obwinic personel banku, ze nie pomogl w napadzie.
Maria Konopnicka - "Bo wolność chciałby tchórz, bez ofiar zdobyć i bez trudu".
A Gosiewska trzeźwa, czy znowu bratała się z banderowcami?
To jest czysty bandytyzm przywołujący tzw. współczesną demokrację.
Nie ma co przywiązywać znaczenia tego co jest w TWP Info, gdyż prawdy jest tam wyjątkowo mało. Może być lepiej, jeżeli zaczną publikować nekrologi, a nawet prognozy pogody.
Chodują nam potworka zaraz za granicą Będą w niedługiej przyszłosci kłopoty
Ciekawe kim jest komendant tamtejszego "ORMO" ,że jest taki poprawny politycznie.
Bagno w którym Polski rząd maca palce
I tak trzymać.
To może być ciekawa sytuacja, włączenie w to litewskiej Ambasady może mieć jeśli jest oparcie w dowodach paskudny efekt pośrednio również dla Polski.
Pozwalamy sobie wyhodować potwora Zagrożeniem dla Polski nie jest Rosja tylko ukraina!
Wyszkolenie tych żołnierzy kosztowało co najmniej 4-5 mln euro za osobę. Powody są po prostu śmieszne. Niemieccy politycy będą szczęśliwi gdy wojacy
poszukają sobie pracy w innym miejscu. Trzystu ludzi o takich kwalifikacjach może założyć firmę i pracować na własny rachunek ,robiąc zawody w rzucie świńskim łbem co tydzień.
Czesi winni są nam trochę ziemi ,niech przekażą tą "zagrożoną".
Rzeczywiście Onet to wiarygodne źródło informacji podobnie jak odrośla Agory.
Wypadało by oświadczyć ,że ze względu na upolitycznienie holenderskiego sądownictwa zawiesza się ekstradycje.
Z banderowcami liczą się wyłącznie ich koledzy rządzący Polską, a dla Białorusi są oni śmieciem.
Wcale nie chodzi o Europę, tylko o amerykański LNG, który jest droższy od gazu z rury o 60%
Pół kierownictwa PiS to komuchy z PZPR.
Małgorzata Gosiewska
Informacje ogólne
Biografia
Informacje ogólne
Posłanka
Klub/koło: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Data i miejsce urodzenia: 1966-07-22, Gdańsk
Zawód: urzędnik :)
Wykształcenie: średnie ogólne :)
Wygrana w wyborach: Wybory parlamentarne
Komitet wyborczy: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Pracowała w biurze poselskim Jarosława Kaczyńskiego oraz, jako księgowa :)
https://mamprawowiedziec.pl/polityk/30961_malgorzata_gosiewska
Porozumienie mińskie określają, jakie dodatkowe prawa ma mieć Donbas.
Doskonała okazja, aby ogłosić światu, że Polska nie wyda Holandii, a także innym krajom UE jakichkolwiek osób ściganych za tzw. "przestępstwa mowy nienawiści". Stalibyśmy się wtedy dla milionów krainą wolności.
To właśnie to babsko nachlane nie zostało wpuszczone na pokład samolotu w Kijowie. Teraz to ona blokuje kandydaturę polskiego ambasadora. Jaki pan taki kram.
Ale podobno dwa razy wymieniła zawartość kuwety żoliborskiego kota...
No to ciekawe ze polityką wschodnią i kontaktami z wytrawnymi politykami jak Ławrow kieruje babina z maturą której jedynym osiągnięciem jest picie z bojówkami paramilitarnymi
PiSSfans znaczy, że ruskie czekisty przejęły ambasadę USA w RP, gdzie to jest opublikowane. Koniec świata...
USA uderzają w Polskę i ..., i tu się ostro przejadą, gdyż min. Błaszczak w ostatniej chwili zdążył wynegocjować porozumienie w sprawie zwiększenia liczby najemnych sił a nade wszystko utworzenia najważniejszego w naszym regionie Dowództwa Sił Lądowych” - tak więc nie podskoczy nam nikt bo z nami ...
chcą nieuki wyjeżdżać?...niech wyjeżdżają...Po co nam takich co tylko kombinują jak najmniejszym wysiłkiem ....mieć kasę..Interesuje ich socjal...nie praca.
LOKAJ ma Jaśnie Państwo OBSŁUGIWAĆ, a nie krytykować...
Kolejny PiSbot zarabia na życie. Po ile teraz za wpis?
Super tekst, przy ponad 10% recesji w drugim kwartale w Niemczech i masowym ograniczaniu czasu pracy idealny okres na szukanie pracy przez ludzi bez zawodu.
Na szczęście są jeszcze Węgry!