Zachodnie koncerny już chciały zarobić krocie na szczepionce, a tu taaaki numer!
Pewnie, jakby wśród zainteresowanych szczepionką nie było izraela, to już dawno Rosjanie byliby oskarżeni o antysemityzm :)
Uważam że konieczną jest zmiana nazwy "Związek Ukraińców w Polsce"
na "Towarzystwo Społeczno Kulturalne Ukraińców w Polsce".
To nie jest 5-ta kolumna w RP tylko część narodu polskiego.
Ci którzy będą opierali się przed tą zmianą określą się jako ...
Na temat haniebnej polskiej polityki w stosunku do problemu genocidum atrox na Kresach w okresie II-ej w.ś. szkoda pisać. Jest taki problem językowy, co kryje się pod słowem nacjonalizm. Fonetycznie nacjonalizm w języku ukraińskim jak i polskim brzmią jednakowo ale znaczenie różne. Słowo nacjonalizm, jeżeli dotyczy Ukrainy, to w języku polskim powinno używać się słowa szowinizm, chociaz i to za mało.
Tylko Konfederacja może zrobić porządek z takimi incydentami, jak te, które nas oburzają.
Ukraińskie i Usraelskie lobby ma w PiS bardzo mocne korzenie.
Jak to z kim ??...
Z typowym przedstawicielem cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)! .
Ruski na czele z Putinem też do tej cywilizacji przynależą!
No chyba w 2010 rozpoczęli gadanie o elektrowni jądrowej w Polsce miała powstać do 2015 lub 2020 i 4-5mld zł. Teraz mówią o 2040 i 80mld zł... Masakra. A Białoruś rozpoczęła gadanie później a już odpala elektrownię...
I co to znaczy że pieniędzy nie ma, 40mld to samo 500+.
Unia, niestety, nie wezwała swoich członków do niemieszania się w sprawy wewnętrzne Białorusi, gdzie niektórzy członkowie UE chcieli zorganizować majdan na wzór Ukrainy. Unia, jak dotąd, nie zajmowała podobnego stanowiska, gdy pałowano we Francji, w Hiszpanii lub w Polsce. To odbiera jej prawo do bycia obiektywną i demokratyczną.
Wyjechać musiała, argumentem było życie Jej dzieci.
Mąż i jego życie jest zakładnikiem, musi być grzeczna, musi czytać z kartki.
Nie zrozumie tego nikt, kto nie był w podobnej sytuacji.
Mąż jej ma zakneblowane usta milczy, nie ma innej możliwości.
Knebel od władzy musi mieć, jego rodzina jest przecież bezpieczna.
Znaczy się że ukradli, mołodcy!
Oby tylko córce Putina nic się nie stało.
Osobiście szczepionki bym nie dał,
poczekał bym na sprawdzoną zachodnią.
Ale cóż, takie są wielkomocarstwowe zasady Rosji.
Eksperyment na własny dziecku? No no Panie Putin.
To już nie ma zakluczonych ochotników?
Ps. Amerykanom po to tylko potrzebna jest owa 'autonomia kurdyjska" (czy też raczej to co z niej obecnie pozostało) w Syrii by właśnie "zalegalizować' zwykłą grabież...
"Biurokratyczne procedury przez 3 lata wstrzymywały wykorzystanie kredytu."
Dogadali się wreszcie ile i komu na Ukrainie dać do garści?
A to są przecież nasze ciężko zarobione polskie pieniądze!
Co za skończone durnie. Białorusi potrzebujemy, obojętnie, jaka by ona nie była. Masowe protesty na Białorusi były już nie raz i nie dwa. Łukaszenka ma swoich łapach nie tylko mendia, wojsko, ale i wszelkiej maści służby, od porządkowych począwszy na kontrwywiadowczych skończywszy. I jest wielce prawdopodobne, że owe protesty zakończą się podobnie, jak wszystkie poprzednie. Natomiast miernoty z PiS swoim pajacowaniem wepchną Białoruś z powrotem w objęcia Rosji. PO pajacowało w związku z Ukrainą (gwiazda Sikorski w roli głównej) i wszyscy wiedzą, jak się to skończyło. A teraz dla odmiany pajacuje PiS. A jaki będzie efekt, to można sie domyśleć.
To jest akurat bardzo dobra informacja. Oznacza to, że Kurdowie będą dysponować konkretnymi funduszami, ze sprzedaży ropy oraz protekcją ze strony USA. To w olbrzymi sposób zwiększa ich szansę na własne państwo, bo do tej pory nawet jak kontrolowali jakieś złoża to mieli problem ze sprzedażą. Jeśli komuś można kibicować na Bliskim Wschodzie to Kurdom.
Bo to prawda, czyli ten facet co go to ciężarówka 'rozjechała", nota bene przyjechał z Gdańska, żyje...
https://www.onet.pl/informacje/onettrojmiasto/protesty-na-bialorusi-wrocil-do-kraju-zostal-dotkliwie-pobity/mz65pzg,79cfc278
Ps. Wypadałoby jakąś aktualizacje w tym temacie zrobić...
Przedsiębiorstwo Holokaust się sypie, he, he :)
Przedsiębiorstwo Holkaust się sypie, he, he :)
Zachodnie koncerny już chciały zarobić krocie na szczepionce, a tu taaaki numer!
Pewnie, jakby wśród zainteresowanych szczepionką nie było izraela, to już dawno Rosjanie byliby oskarżeni o antysemityzm :)
Uważam że konieczną jest zmiana nazwy "Związek Ukraińców w Polsce"
na "Towarzystwo Społeczno Kulturalne Ukraińców w Polsce".
To nie jest 5-ta kolumna w RP tylko część narodu polskiego.
Ci którzy będą opierali się przed tą zmianą określą się jako ...
jacy naukowcy ! przecież to hucpa mieszająca w mediach i udająca oczytanych dno dna
Michnik chwali PiS, koniec świata blisko...
Polska nie ma prezydenta. Duda został wybrany w wyborach nielegalnych, niedemokratycznych i niekonstytucyjnych.
Na temat haniebnej polskiej polityki w stosunku do problemu genocidum atrox na Kresach w okresie II-ej w.ś. szkoda pisać. Jest taki problem językowy, co kryje się pod słowem nacjonalizm. Fonetycznie nacjonalizm w języku ukraińskim jak i polskim brzmią jednakowo ale znaczenie różne. Słowo nacjonalizm, jeżeli dotyczy Ukrainy, to w języku polskim powinno używać się słowa szowinizm, chociaz i to za mało.
Rosja i Niemcy przynależą do cywilizacji bizantyjskiej.
Tylko Konfederacja może zrobić porządek z takimi incydentami, jak te, które nas oburzają.
Ukraińskie i Usraelskie lobby ma w PiS bardzo mocne korzenie.
Jak to z kim ??...
Z typowym przedstawicielem cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)! .
Ruski na czele z Putinem też do tej cywilizacji przynależą!
On ma na mysli V kolumne dzialajaca dla UKR-nacjonalistów, anty-Polaków
Widac z wyrokow przeciwko Kresowiakom czy wchodzenie Ukraincom w du....
Po raz kolejny okazuje się, że największymi antysemitami są Żydzi z NY.
Kresy.pl wesole,
Litwa niby-panstwo mniejsze od Warszawy chce sankcjii
Brakuje dla Bialorusi sankcji od soltysa Wolina, bylby komplet
Czyli wg. tego typa nazwanie w Polsce zbrodniarzem jest ...zaszczytem. Sposób jego rozumowania dobitnie pokazuje z kim mamy do czynienia.
No chyba w 2010 rozpoczęli gadanie o elektrowni jądrowej w Polsce miała powstać do 2015 lub 2020 i 4-5mld zł. Teraz mówią o 2040 i 80mld zł... Masakra. A Białoruś rozpoczęła gadanie później a już odpala elektrownię...
I co to znaczy że pieniędzy nie ma, 40mld to samo 500+.
No zaraz tam agenci, raczej pożyteczni idioci Putina
Unia, niestety, nie wezwała swoich członków do niemieszania się w sprawy wewnętrzne Białorusi, gdzie niektórzy członkowie UE chcieli zorganizować majdan na wzór Ukrainy. Unia, jak dotąd, nie zajmowała podobnego stanowiska, gdy pałowano we Francji, w Hiszpanii lub w Polsce. To odbiera jej prawo do bycia obiektywną i demokratyczną.
A jeśli nawet... Wykonują swoją pracę. Sami się przecież tam nie wysłali.
Nic Pan nie zrozumiałeś, Panie Turkuć. Mówiłem o sobie.
To że na szczepionce mieliby zarobić Rosjanie, a nie jakieś amerykańskie koncerny, to jawny.. antysemityzm :)
to sa agenci, a nie studenci
Wyjechać musiała, argumentem było życie Jej dzieci.
Mąż i jego życie jest zakładnikiem, musi być grzeczna, musi czytać z kartki.
Nie zrozumie tego nikt, kto nie był w podobnej sytuacji.
Mąż jej ma zakneblowane usta milczy, nie ma innej możliwości.
Knebel od władzy musi mieć, jego rodzina jest przecież bezpieczna.
Znaczy się że ukradli, mołodcy!
Oby tylko córce Putina nic się nie stało.
Osobiście szczepionki bym nie dał,
poczekał bym na sprawdzoną zachodnią.
Ale cóż, takie są wielkomocarstwowe zasady Rosji.
Eksperyment na własny dziecku? No no Panie Putin.
To już nie ma zakluczonych ochotników?
Znaczy się że dobry wyrób, inaczej Białoruś kupiła by amunicję u innego dostawcy.
Cepkalo i kumple,chca np.
kopac, palic policje i krzyczy o pomoc swiata, bo nie wolno
zgarniają kumpla PIS-u od Chabat Lubawicz oj będzie się działo w POLIN
Przegrala z suwerenna Bialorusia.
Bardzo ciekawe. Dziękuję i pozdrawiam.
te pomyłki trwają już kilkanaście lat wałek & wyjebka
Powstaniec maseczkowy ? - organizacji podziemnej- https://youtu.be/lJvygG1FpK4
A czego sie bala?
Ona z tej samej gminy zydowskiej jak Morawiecki?
Tyle reklamy
Ps. Amerykanom po to tylko potrzebna jest owa 'autonomia kurdyjska" (czy też raczej to co z niej obecnie pozostało) w Syrii by właśnie "zalegalizować' zwykłą grabież...
Otrzeźwiej człowieku...
https://abcnews.go.com/International/kurds-us-left-reporters-notebook/story?id=68966991
PiS finansuje banderowców.
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. Ostatnie wybory w Polsce nie były ani demokratyczne, ani wolne, ani zgodne z konstytucją.
W Polsce też wybory nie były ani wolne, ani demokratyczne, a w dodatku niekonstytucyjne. Przy PO-PiS, Łukaszenka jest ostoją praworządności.
No o wszystko jasne, wiadomo dla kogo ona pracuje.
"Biurokratyczne procedury przez 3 lata wstrzymywały wykorzystanie kredytu."
Dogadali się wreszcie ile i komu na Ukrainie dać do garści?
A to są przecież nasze ciężko zarobione polskie pieniądze!
żydowski ryj przynajmniej się już nie kryje z polityką skłócania Białorusinów z Rosjanami.
Tak się zastanawiam, który z naszych politykierów zachowałby się podobnie...
Ot, grabież w biały dzień. Nic nowego.
Co za skończone durnie. Białorusi potrzebujemy, obojętnie, jaka by ona nie była. Masowe protesty na Białorusi były już nie raz i nie dwa. Łukaszenka ma swoich łapach nie tylko mendia, wojsko, ale i wszelkiej maści służby, od porządkowych począwszy na kontrwywiadowczych skończywszy. I jest wielce prawdopodobne, że owe protesty zakończą się podobnie, jak wszystkie poprzednie. Natomiast miernoty z PiS swoim pajacowaniem wepchną Białoruś z powrotem w objęcia Rosji. PO pajacowało w związku z Ukrainą (gwiazda Sikorski w roli głównej) i wszyscy wiedzą, jak się to skończyło. A teraz dla odmiany pajacuje PiS. A jaki będzie efekt, to można sie domyśleć.
Czy to decyzja jest Kaczyńskiego, dlaczego milczeli jak rozruchy były we Francji?! Teraz nagle chcą być głośni?
kolejny zyd w tzw. polskim rządzie
To jest akurat bardzo dobra informacja. Oznacza to, że Kurdowie będą dysponować konkretnymi funduszami, ze sprzedaży ropy oraz protekcją ze strony USA. To w olbrzymi sposób zwiększa ich szansę na własne państwo, bo do tej pory nawet jak kontrolowali jakieś złoża to mieli problem ze sprzedażą. Jeśli komuś można kibicować na Bliskim Wschodzie to Kurdom.
Bo to prawda, czyli ten facet co go to ciężarówka 'rozjechała", nota bene przyjechał z Gdańska, żyje...
https://www.onet.pl/informacje/onettrojmiasto/protesty-na-bialorusi-wrocil-do-kraju-zostal-dotkliwie-pobity/mz65pzg,79cfc278
Ps. Wypadałoby jakąś aktualizacje w tym temacie zrobić...
Ciekawe czym się 'zaopiekuje" US Army w nieszczęsnym POLIN...
złodziej zawsze pozostanie złodziejem a USA to największy złodziej na świecie
No i nowy majdan nie wyszedł. Łukaszenko, to nie Janukowycz.