Amerykańska propaganda o rosyjskim zagrożeniu tak głęboko utkwiła we łbach naszych polityków, że wprost klęczą przed firmami zbrojeniowymi, prosząc o ratunek, jak żebrak o kromkę chleba. Będziemy mieli offset jak na samoloty które trzeba było po drodze reperować by do nas doleciały. Odczekają trochę i kupimy na ich warunkach.
Bandyci z NATO są ostatnimi aby kogokolwiek pouczać w kwestii stosowania prawa międzynarodowego.
Cechą mediów jest to,że są wstanie nadawać różnym sprawom priorytet i jedną sprawę nagłaśniać a inną albo przemilczeć. I tak łamanie prawa międzynarodowego przez NATO i jego sojuszników jest w mediach przemilczane, a z drugiej strony rzekome otrucie obywatela Federacji Rosyjskiej jest komentowane jako zdarzenie zmieniające bieg świata i mający wpływ na całą ludzkość.
Czym się różni morderstwo Irańskiego generała dokonane przez Trumpa a rzekome otrucie Nawalnego przez Putina?
Dla zachodu oczywiście Nawalny był i jest cenny jak swego czasu Lenin którego posłano aby stanął na czele rewolucji.
Bandyci z NATO wraz z sojusznikami arabskimi są w 100 procentach odpowiedzialni za destabilizacje i wojny toczone w Libii i Syrii i jest to o wiele większa zbrodnia aniżeli otrucie jakiegoś obywatela Federacji Rosyjskiej.
Az trudno uwierzyc, ze ten osobnik wygaduje takie rzeczy. Gorliwie wykonuje polecenia Jarego, to juz widac, z zemsty za Smolensk. Kiedy ten PiS wreszcie wydorosleje...
@jazmig: "Oni uważają nas i ruskich za idiotów."
Słuchaj ruski trollu, mów tylko w imieniu rusków.
Nas Polaków w swoje ruskie gówno nie mieszaj.
@jazmig, @Roman1: spuszczono ruskie burki ze sznurka...
Polska powinna wysyłać europejskie nakazy aresztowania ludzi handlujacych i posiadających zrabowane w Polsce dobra kultury. Prawo Niemiec uznaje ich posiadanie po 30 latach od rabunku za "legalne".
Ten popełnia przestępstwo, kto korzysta ze skutków...
Chyba nie jest to Rosja.
Poza tym. Czy FSB zatrudnia idiotów, którzy nie potrafią otruć na śmierć? I to tak, żeby wyglądało na zawał?
No ludzie...
ten osobnik nie jest glupi on jest niebezpieczny!Zaprogramowany przez bestie ze zrytym czerepem o swej wyższosci nad innymi rasami ludzkimi.Miska ryzu na tydzień i bat 3 nrazy dziennie!Łagier o zaostrzonym rygorze za to co toto wyprawia
Wynika z tego że Konfederacja w gospodarce realizowała by tzw. program Balcerowicza, niech wyrażnie przedstawi ten program a nie tylko krytykuje obecny program. W ekonomi liczą się efekty a nie efektowne popisy słowne
Zwolennicy obostrzeń są covbandytami. Szwecja i Białoruś są dowodem na to, że obostrzenia nie mają żadnego naukowego uzasadnienia. To jest decyzja polityczna, a nie medyczna.
Polska nagradza swoich żołnierzy, Ukraina swoich banderowców i innych faszystów. Gdyby teraz ktoś zabijał w Polsce okupantów z USA, być może po zmianie rządzących również byłby bohaterem. Np. Piłsudski, pomimo zamachu majowego jest chwalony, zaś Jaruzelski, chociaż nie przyczynił się do śmierci tylu żołnierzy, jest krytykowany. Obecnie polityka rządzi historią, a więc jest fałszowana.
Jeżeli Nawalnemu rzeczywiście podano Nowiczok, to prowokacyjnie zrobili to prawdopodobnie Ukraińcy lub jego rywale pragnący wybić się po jego śmierci. Dla Putina Nawalny to marna płotka, więc po co miałby ryzykować. Poza tym bardzo mało prawdopodobne, by ruskie służby podały Nowiczok w kawiarni na lotnisku - nie wiedzieli, że będzie tam pił herbatę, a nie roznosiliby Nowiczoka po całej trasie. Zaskakujące jest też to, że jego współpracownica od razu wiedziała o otruciu.
Polacy, niestety, nie doceniają wagi zbrodni wołyńskiej, która była o wiele gorsza od katyńskiej i zbrodni w Ponarach, gdyż tam jednym z głównych udziałowców zbrodni byli faszyści litewscy.
Jeżeli Nawalnemu rzeczywiście podano Nowiczok, to prowokacyjnie zrobili to Ukraińcy lub jego rywale pragnący wybić się po jego śmierci. Dla Putina Nawalny to marna płotka, więc po co miałby ryzykować. Poza tym bardzo mało prawdopodobne, by ruskie służby podały Nowiczok w kawiarni na lotnisku - nie wiedzieli, że będzie tam pił herbatę, a nie roznosiliby Nowiczoka po całej trasie. Zaskakujące jest też to, że jego współpracownica od razu wiedziała o otruciu.
Niewątpliwie za takie skandaliczne, haniebne akty barbarzyństwa w stosunku do naszej tragicznej historii, które dokonują szowiniści ukraińscy, odpowiada przede wszystkim władza centralna i politycy prawie wszystkich partii, za wyjątkiem Konfederacji. Jednak nie mogą od tych spraw "umywać rąk", wzorem piłata, także władze samorządowe i społeczeństwo polskie, szczególnie z terenów przygranicznych. W styczniu 2019 r został opublikowany apel działaczy politycznych i społecznych z regionu przemyskiego do władz miasta Przemyśla o zerwanie współpracy partnerskiej ze Lwowem w związku z gloryfikacją tego mordercy w mieście Lwów (podpisał ten apel znany działacz Kresowy a nieżyjący już ś.p. Stanisław Żółkiewicz) a także inne akty antypolskie odbywające się we Lwowie. List ten został opublikowany m.inn. tu - https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/. Niestety władze miasta Przemyśla nie ustosunkowały się pozytywnie do tego apelu, jak też żaden radny czy prezydent miasta. Gdyby wówczas podjęto realizację tego apelu to Ukraińcy nabrali by do nas szacunku i w wielu podobnych przypadkach bardzo by się zastanowili przed dokonaniem jakiegoś aktu antypolskiego. Skład tej rady jak i prezydent Przemyśla w tak ważnym momencie nie spełnili swojego obowiązku patriotycznego i po prostu "nie zachowali się tak jak trzeba".
1000_szabel - Na kogo Rosja napadła w ciągu ostatnich 20 lat
- na Gruzję, ale po jej wcześniejszym ataku na Osetię, w której stały wojska rosyjskie,
- na wschodnią Ukrainę, ale po puczu wojskowym i wysłaniu przez puczystów tzw sił antyterrorystycznych,
- na Krym - ale tam jedyną bronią było referendum, nie zaś karabiny.
Natomiast Polska i inne "demokratyczne" państwa napadły na Irak (nie tylko) i nie chcą się z niego wycofać.
Jakie studium wykonalności? Przecież Chińczycy im to zrobią sami, jeszcze dopłacą! (a potem mozna opłaty za tranzyt towrów pobierać, będzie szło tego z Chin mnóóóóstwo)
Spodziewam się, że jankesi wyjechali z boku z jakiejś drogi podporządkowanej i zwyczajnie wymusili pierwszeństwo, a biedni Koreańczycy nie zdążyli wyhamować. Ale nigdy się tego nie dowiemy...
W Korei Północnej nie ma okupacji jankeskiej i ludzie nie gina w taki sposób. Ale tam pewnie nie mają z kolei samochodów...
Amerykańska propaganda o rosyjskim zagrożeniu tak głęboko utkwiła we łbach naszych polityków, że wprost klęczą przed firmami zbrojeniowymi, prosząc o ratunek, jak żebrak o kromkę chleba. Będziemy mieli offset jak na samoloty które trzeba było po drodze reperować by do nas doleciały. Odczekają trochę i kupimy na ich warunkach.
Polak i Madziar to dwa bratanki..........!
Jak świat światem nigdy nie będzie okrutny, zwyrodniały banderowski bandyta Polakowi bratem!
Bandyci z NATO są ostatnimi aby kogokolwiek pouczać w kwestii stosowania prawa międzynarodowego.
Cechą mediów jest to,że są wstanie nadawać różnym sprawom priorytet i jedną sprawę nagłaśniać a inną albo przemilczeć. I tak łamanie prawa międzynarodowego przez NATO i jego sojuszników jest w mediach przemilczane, a z drugiej strony rzekome otrucie obywatela Federacji Rosyjskiej jest komentowane jako zdarzenie zmieniające bieg świata i mający wpływ na całą ludzkość.
Czym się różni morderstwo Irańskiego generała dokonane przez Trumpa a rzekome otrucie Nawalnego przez Putina?
Dla zachodu oczywiście Nawalny był i jest cenny jak swego czasu Lenin którego posłano aby stanął na czele rewolucji.
Bandyci z NATO wraz z sojusznikami arabskimi są w 100 procentach odpowiedzialni za destabilizacje i wojny toczone w Libii i Syrii i jest to o wiele większa zbrodnia aniżeli otrucie jakiegoś obywatela Federacji Rosyjskiej.
faktycznie :) Pozdro :) https://www.google.com/maps/@59.6527767,28.2580283,3a,37.8y,86.99h,87.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHabDuzulmDVf1aVPkHLe5w!2e0!7i13312!8i6656
Parafrazując,czego jeszcze trzeba by ZROZUMIEĆ że ukraina to państwo nam nieprzychylne.
Az trudno uwierzyc, ze ten osobnik wygaduje takie rzeczy. Gorliwie wykonuje polecenia Jarego, to juz widac, z zemsty za Smolensk. Kiedy ten PiS wreszcie wydorosleje...
Litwa może na tym istotnie stracić, ale Białoruś zapłaci za transport do nowych portów 2-3 razy wiecej niż dotychczas.
@jazmig: "Oni uważają nas i ruskich za idiotów."
Słuchaj ruski trollu, mów tylko w imieniu rusków.
Nas Polaków w swoje ruskie gówno nie mieszaj.
@jazmig, @Roman1: spuszczono ruskie burki ze sznurka...
Kto odpowie co było gorsze - wyjątkowa agresja Rosji przeciwko Krymowi, czy niesienie demokracji przez USA i satelitów w Iraku?
Czy armie NATO otrzymały ostrą amunicję i czy będą strzelać do Ukraińców, jeżeli się okaże, że to ich prowokacja?
Polska powinna wysyłać europejskie nakazy aresztowania ludzi handlujacych i posiadających zrabowane w Polsce dobra kultury. Prawo Niemiec uznaje ich posiadanie po 30 latach od rabunku za "legalne".
Brakuje nazwiska Sędziego ,wypada je zamieścić.
Wrogim reżimem są rządy PiS oraz PO.
Oni uważają nas i ruskich za idiotów. Po co ruscy mieliby truć Skripalów i Nawalnego tą samą nieskuteczną trucizną?
oj Makiej a mogłeś przejąć władzę od Łukaszenki i objąć kurs na zachód
Żart roku - polecam obejrzeć "port" w Ust-Łudze na Google Street, wygląda jak przystań kajakowa :D
Ten popełnia przestępstwo, kto korzysta ze skutków...
Chyba nie jest to Rosja.
Poza tym. Czy FSB zatrudnia idiotów, którzy nie potrafią otruć na śmierć? I to tak, żeby wyglądało na zawał?
No ludzie...
ten osobnik nie jest glupi on jest niebezpieczny!Zaprogramowany przez bestie ze zrytym czerepem o swej wyższosci nad innymi rasami ludzkimi.Miska ryzu na tydzień i bat 3 nrazy dziennie!Łagier o zaostrzonym rygorze za to co toto wyprawia
Wynika z tego że Konfederacja w gospodarce realizowała by tzw. program Balcerowicza, niech wyrażnie przedstawi ten program a nie tylko krytykuje obecny program. W ekonomi liczą się efekty a nie efektowne popisy słowne
A zwolenników obostrzeń mamy nazywać po prostu idiotami?
"Mogą one zostać wystrzelone drogą lądową" - co to znaczy? Że będą się pod ziemią poruszać?
Czyżby Joe Biden został oficjalnie namaszczony przez diasporę Izraela?.
Jest to odpowiedź na parę ciepłych słów Donalda Trumpa pod adresem Polski?
100/100 Panie Czesławie. Dziękuję za rozumne i uczciwe słowa.
Wystarczy jeden samolot zakłócający fale radiowe, żeby te drony stały się bezużyteczne.
Zwolennicy obostrzeń są covbandytami. Szwecja i Białoruś są dowodem na to, że obostrzenia nie mają żadnego naukowego uzasadnienia. To jest decyzja polityczna, a nie medyczna.
Tutejszym - serdecznie pozdrawiam
@Roman1: Czy jest to oficjalne stanowisko podane przez FSB Rosji dla agentury?
A może tylko Twoje systemowe pierdzenie ruskiego agenta?
Polska nagradza swoich żołnierzy, Ukraina swoich banderowców i innych faszystów. Gdyby teraz ktoś zabijał w Polsce okupantów z USA, być może po zmianie rządzących również byłby bohaterem. Np. Piłsudski, pomimo zamachu majowego jest chwalony, zaś Jaruzelski, chociaż nie przyczynił się do śmierci tylu żołnierzy, jest krytykowany. Obecnie polityka rządzi historią, a więc jest fałszowana.
Jeżeli Nawalnemu rzeczywiście podano Nowiczok, to prowokacyjnie zrobili to prawdopodobnie Ukraińcy lub jego rywale pragnący wybić się po jego śmierci. Dla Putina Nawalny to marna płotka, więc po co miałby ryzykować. Poza tym bardzo mało prawdopodobne, by ruskie służby podały Nowiczok w kawiarni na lotnisku - nie wiedzieli, że będzie tam pił herbatę, a nie roznosiliby Nowiczoka po całej trasie. Zaskakujące jest też to, że jego współpracownica od razu wiedziała o otruciu.
Polacy, niestety, nie doceniają wagi zbrodni wołyńskiej, która była o wiele gorsza od katyńskiej i zbrodni w Ponarach, gdyż tam jednym z głównych udziałowców zbrodni byli faszyści litewscy.
Jeżeli Nawalnemu rzeczywiście podano Nowiczok, to prowokacyjnie zrobili to Ukraińcy lub jego rywale pragnący wybić się po jego śmierci. Dla Putina Nawalny to marna płotka, więc po co miałby ryzykować. Poza tym bardzo mało prawdopodobne, by ruskie służby podały Nowiczok w kawiarni na lotnisku - nie wiedzieli, że będzie tam pił herbatę, a nie roznosiliby Nowiczoka po całej trasie. Zaskakujące jest też to, że jego współpracownica od razu wiedziała o otruciu.
Niewątpliwie za takie skandaliczne, haniebne akty barbarzyństwa w stosunku do naszej tragicznej historii, które dokonują szowiniści ukraińscy, odpowiada przede wszystkim władza centralna i politycy prawie wszystkich partii, za wyjątkiem Konfederacji. Jednak nie mogą od tych spraw "umywać rąk", wzorem piłata, także władze samorządowe i społeczeństwo polskie, szczególnie z terenów przygranicznych. W styczniu 2019 r został opublikowany apel działaczy politycznych i społecznych z regionu przemyskiego do władz miasta Przemyśla o zerwanie współpracy partnerskiej ze Lwowem w związku z gloryfikacją tego mordercy w mieście Lwów (podpisał ten apel znany działacz Kresowy a nieżyjący już ś.p. Stanisław Żółkiewicz) a także inne akty antypolskie odbywające się we Lwowie. List ten został opublikowany m.inn. tu - https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/. Niestety władze miasta Przemyśla nie ustosunkowały się pozytywnie do tego apelu, jak też żaden radny czy prezydent miasta. Gdyby wówczas podjęto realizację tego apelu to Ukraińcy nabrali by do nas szacunku i w wielu podobnych przypadkach bardzo by się zastanowili przed dokonaniem jakiegoś aktu antypolskiego. Skład tej rady jak i prezydent Przemyśla w tak ważnym momencie nie spełnili swojego obowiązku patriotycznego i po prostu "nie zachowali się tak jak trzeba".
Zamienił stryjek siekierkę na kijek, nie darmo miliony baksów poszły na Majdan, pora odzyskać zainwestowaną kasę.
banderowskie szmaty
1000_szabel - Na kogo Rosja napadła w ciągu ostatnich 20 lat
- na Gruzję, ale po jej wcześniejszym ataku na Osetię, w której stały wojska rosyjskie,
- na wschodnią Ukrainę, ale po puczu wojskowym i wysłaniu przez puczystów tzw sił antyterrorystycznych,
- na Krym - ale tam jedyną bronią było referendum, nie zaś karabiny.
Natomiast Polska i inne "demokratyczne" państwa napadły na Irak (nie tylko) i nie chcą się z niego wycofać.
USA dopuszczają możliwość każdej wojny, byleby w Europie.
Skoro ten chcą już sprzedawać, to muszą już mieć co najmniej w planach kolejny
Ale szambo. Jak wszędzie, gdzie jankesi zrobią jakąś "kolorową rewolucję"
Jakie studium wykonalności? Przecież Chińczycy im to zrobią sami, jeszcze dopłacą! (a potem mozna opłaty za tranzyt towrów pobierać, będzie szło tego z Chin mnóóóóstwo)
Od kiedy socjalizm 500+ jest prawicowy?!? No dajcie spokój...
Ocknij się Czesiu... w takim tempie nie sprowadzą Polaków z Kazachstanu i przez sto lat... to propaganda dla mikrocefali.
Kiedy wreszcie oficjalna, jawna i ciągle uzupełniana lista skur..synów, którzy nie mogą w żadnym przypadku przekraczać polskiej granicy?
Łabędzi śpiew Baćki.
Dzieci Agory to ulubione źródła informacji redakcji, sytuacja Polski jest na tle naszych zachodnich "przyjaciół" dobra.
Ratujcie nasze d..py ,ciekawe ile ta pozytywna ekspertyza kosztowała?
Jak się ma taki "polski" rząd w Polsce, to i się ma takich "sojuszników" :(
Polska 100 lat za Iranem :(
Spodziewam się, że jankesi wyjechali z boku z jakiejś drogi podporządkowanej i zwyczajnie wymusili pierwszeństwo, a biedni Koreańczycy nie zdążyli wyhamować. Ale nigdy się tego nie dowiemy...
W Korei Północnej nie ma okupacji jankeskiej i ludzie nie gina w taki sposób. Ale tam pewnie nie mają z kolei samochodów...
Turbo-Prowokacja i mierzenie sił
na zamiary?
Proponuję temu panu następny show w Babim Jarze.
Wszystkie informacje na ten temat to tylko reklama tego filmu - Pętla/
W sumie to sam się wybieram to obejrzeć.