"Rosjanie już wcześniej poinformowali, że szczepionkę przyjęli czołowi politycy w kraju"
Podobno też jeden z opozycjonistow. I nawet przeżył.
A teraz poważnie: taaaki numer wywinąć zachodnim koncernom farmaceutycznym, które miały góry zlota na takiej szczepionce zarobić. Szacun!
Krym nie został zaanektowany, nie powtarzajcie banderowskiej propagandy. A wodociąg z Rosji już dawno powinien być zbudowany, można go podwiesić pod most między Krymem, a resztą Rosji.
Wieża nie dała zgody na lądowanie. Dlatego kontrolerzy są niewinni. Te wygłupy prokuratury są po to, żeby odwrócić uwagę gawiedzi od ustawy Bezkarność+ oraz od likwidacji hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.
"SN podkreślił, że powinny być brane pod uwagę wszystkie okoliczności sprawy oraz powinna zostać przeprowadzana indywidualna weryfikacja czynów danej osoby."
Ostatnia "weryfikacja" odbędzie się za 80 lat..., górą "ałtorytet" SN!.
Pytanie:
Jak bardzo dany delikwent brał za mordę głupie, nieuświadomione społeczeństwo?
PiS, ten Wielki Kaczyński razem z lewicą walczą z "bogatym lobby futrzarskim" jak za komuny lewica walczyła z kułakami (bogatymi chłopami). Balcerowicz zniszczył przemysł a Kaczyński niszczy rolnictwo. Nastepnie to podatek od mięsa, potem prawa drzew (we Francji już to jest). Taktykę lewactwa wyłożył wiceprezydent Warszawy Rabiej "a na końcu adopcja dzieci dla jednopłciowców". Kaczyński to farbowany lis, udaje prawicowca dla władzy ale cele realizuje inne.
Jest taka piosenka czy powiedzenie, gdy płonie las nie żałuj róż. Pandemia to jak wojna, tylko że nie wojskowa, trzeba działać szybko i ratowć co się da, nie zważając na procedury, które z natury są przewidziane na czas pokoju. Wyjatkowo głupi wyrok.
W tym momencie zastanawiam się, czy tych dwóch przezydentów nie powinno się ubezwłasnowolnić i oczywiście pozbawić praw publicznych. Wszak ludzie chorzy mentalnie zwykle nie maja praw publicznych i są częściowo lub całkowicie ubezwłasnowalniani dla ich własnego dobra oraz dobra ogółu.
Van der Leyen: Towarzysze! Ludu "pracującej" Brukseli! Reakcyjna hydra w Polsce znowu podnosi głowę! Nie można tolerować reakcji, zagraża to rewolucji i dobru powszechnemu, jakie niesie socjalizm. Walka klas zaostrza się! Jakie macie propozycje, towarzysze, by powstrzymać kontrrewolucyjną agitację?
Aguilar: Towarzyszko przewodnicząca, towarzysze! Uważam, że Polacy powinni złożyć samokrytykę! Tylko samokrytyka i rezygnacja z niezawisłości (także sądowej) może ich uratować przed toporem socjalistycznej sprawiedliwości i szczęśliwości. Nie możemy pozwolić, by Polacy rządzili się w swoich sprawach po swojemu. Przecież to my wiemy najlepiej, co jest najlepsze dla ludzi. Nie wolno nam pozwolić, by szargano naszą sztandarową tęczową propagandę. Ona bowiem jest wytrychem dla uszczęśliwienia świata pod czerwonym sztandarem! Musimy zmusić reakcyjnych karłów do rezygnacji z samostanowienia. Albo zrezygnują z reformy sądownictwa i przestaną podważać jedynie słuszną tęczową propagandę, albo ograbimy ich z własnych pieniędzy. Mamy taką możliwość, bo instytucje naszego Związku Socjalistycznych Republik Europejskich już dawno wprowadziły mechanizmy proceduralne, które pozwalają dokonac takiej grabieży.
Verhofstadt: Towarzysze, może nawet lepiej byłoby, gdyby nie posłuchali naszych zaleceń. Wtedy w ramach kary będziemy mogli zabrać od nich więcej mamony, którą będzie można lepiej spożytkować. I damy przykład innym wichrzycielom. Niech inni wiedzą, że ręka podniesiona na władzę ludową będzie odrąbana z całą bezwzględnością.
Aguilar: Towarzyszu. Macie absolutną rację, że mamona jest najważniejsza, a zwlaszcza cudza. Ale obawiam się, ze taki krok mógłby spowodować jeszcze większy ferment w Polsce. Tam już jest wiele naszych zakładów pracowniczych, które przyczyniają się do budowy gospodarki w naszej jewropejskiej ojczyźnie. Poza tym już Wielka Brytania zbuntowała się i nie możemy pozwolić, by ta reakcyjna zaraza rozniosła się na pozostałe republiki. Myślę, że dialog, prawdziwy socjalistyczny dialog jest teraz najbardziej potrzebny.
Van der Leyen: Tak, towarzyszu! Macie absolutną rację.
Najpierw zarzynacie rolnictwo, a potem chcecie je ratować?.. Jak niby chcecie pomóc tym, którzy zlikwidowali... wróć! którzy zostali zmuszeni przez waszą politykę do likwidacji swoich gospodarstw rolnych? A może już zagraniczne firmy zdążyły przejąć te majątki i stąd ta pomoc?
Prezydenci miast - tak jak inni obywatele -
mają prawo zaprosić cudzoziemców na teren RP.
Po uzyskaniu zgody mają obowiązek utrzymywania takich osób
przez okres zaproszenia, oraz zapewnić im środki na wyjazd.
Za skutki ich pobytu na terenie RP odpowiadają prawnie i materialnie.
Nie rozumiem w czym problem, ich wola i ich odpowiedzialność.
To tragedia z tymi prezydentami miast, coś tu nie w porządku. Dlaczego ci prezydenci nie oferują przyjęcia Polaków z Kazachstwnu i Syberii. Znieczulica w tym względzie ogarnęła społeczeństwo, co się z tymi Polakami stało przez tą "transformację".
W Szwecji i na Białorusi nie ma obowiązku noszenia masek, a pandemia tam wygasa. Przymus masek nie ma merytorycznego uzasadnienia, to jest działanie psychologiczne, aby w ludziach utrzymywać lęk przed pandemią, co otwarcie powiedział Pinkas - główny inspektor sanitarny.
Jak to jest z tymi sankcjami gospodarczymy, jak to się ma do przepisów o wolnym handlu. Jak to jest z tą "równością" jedni mogą posiadać broń nuklearną a inni nie, nawet zbroić się nie wolno. Przypomina mi to nasze czasy przedrozbiorowe gdzie narzucano nam ilość wojska które mogliśmy mieć
Kaczyński już raz wystąpił przeciwko swoim sojusznikom tzn. Lepperowi i Giertychowi w tamtym przypadku sprzymierzył się ze swoimi wrogami t.j. GW, PO, PSL i nawet SLD, skończyło się utratą władzy i nawet tragedią (smoleńską). Kaczyński przez tą proponowaną ustawę o zwierzętach traci wiarygodność u zwolenników a wrogowie i tak na PiS nie zagłosują. Kaczyński tą propozycję podał po wyborach, co jest odbierane tak "Zagłosowaliście tak jak sobie życzyłem a teraz możecie mnie w du..ę pocałować". Straconego zaufania się nie odzyskuje.
MS2 jest bardziej potrzebny Niemcom, niż Rosji, a Rosja włączyła się w śledztwo, jednak Niemcy nie chcą jej uczestnictwa. Rosja poprosiła o wyniki analiz krwi nawalnego, wskazujących na otrucie, ale Niemcy odmawiają, bo doskonale wiadomo, że nie użyto nowiczoka, lecz facet po prostu schlał się metylem.
No cóż?...wiele wiekopomnych zwycięstw odnieśli rusini niczym stali się ukraińcami...zapomnieli dodać,ze wyzwalali Europę,no i dzięki nim Europa jest wolna wynaleźli też koło...no i to,że Jezus wisząc na krzyżu rozmawiał z łotrami po ukraińsku...Jednym słowem genialny niby naród!! A ludobójstwa na polakach nie dokonały bandy upa,ponieważ to sami Polacy się wymordowali...A nasz tzw.prezydent jedzie do nich z wizytą gdzie będzie pozdrawiał ten wielki naród (niezaprzeczalnie !) pozdrowieniem banderowskim.
Szkoda te BREDNIE komentować.Niedługo dowiemy sie że to oni wygrali Bitwę Warszawską i przepedzili ruskich.Tak leczą kompleksy.My im pomagamy gadając BZDURY o roli Bezruczki(symbolicznej).Czy bredząc że litwa nam w tej wojnie pomagała choć było odwrotnie.Ale tak PiS tworzy historię na swój użytek polityczny.
Deszczyca dopuszcza sie perfidnej manipulacji klamiac, ze to "nieprzemyslana polityka II RP " w stosunku do Ukraincow doprowadzila do wzrostu obopolnej nienawisci. W ten sam sposob banderowscy " historycy" od dawna probowali zrzucic wine na Polakow za zbrodnie OUN-UPA, czesto nawet "polscy historycy" i "politycy " powtarzaja te brednie. Jesli polityka II RP byla zla w stosunku do Ukraincow, to jaka bylaby dobra?. Terroryzm na Wolyniu i Malopolsce Wsch. wprowadzilo OUN dopuszczajac sie morderstw ,Holowko, Pieracki, ponad 70 morderstw ludzi , ktorzy byli przyjaciolmi Ukraincow, chcieli dobrych stosunkow pomiedzy narodami, oprocz tego dywersja , podpalenia , sabotaz, szpiegostwo. Polityka terroru OUN byla po to, poniewaz nie chciala dopuscic do jakiejkolwiek poprawy w stosunkach Polsko- Ukrainskich, dzialali na zasadzie "im gorzej tym dla nas lepiej", siali propagande nienawisci, to ci zbrodniarze sa odpowiedzialni od samego poczatku za wszystkie zbrodnie jakie mialy miejsce w okresie pozniejszym. Bezwzglednie wina lezy po stronie ukrainskiej, ze dala sie wciagnac OUN w jej zbrodnicza polityke szowinizmu i nienawisci. Jesli polityka II RP byla "zla" to co mozna powiedziec o obecnej polityce Polski wzgledem Ukrainy , chyba tylko to , ze jest tragiczna, bo coz osiagnelismy, po 30 latach banderyzm ,szowinizm, nienawisc, zaczyna triumfowac, stawia sie pomniki zbrodniarzom, ludobojcom, glorifikuje sie zbrodnicze organizacje OUN-UPA, SS Galizien, jest to wszystko robione na poziomie panstwowym, czyli ma legalizacje ze strony panstwa ukrainskiego. Jedyna forma polityki ,jaka sprawdzila sie w stosunku do szowinistow ukrainskich, to byla polityka sowiecka. Sowieci po prostu takich jak Bandera i jemu podobni likwidowali by bez sadu, podejrzanych o sympatie nazistowskie wyslali by na Kolyme, i nie bylo by problemu. Dlatego w czesci wsch Ukrainy nalezacej do Rosji Sowieckiej nie bylo problemu z nacjonalizmem, szowinizmem ukrainskim.
"Rosjanie już wcześniej poinformowali, że szczepionkę przyjęli czołowi politycy w kraju"
Podobno też jeden z opozycjonistow. I nawet przeżył.
A teraz poważnie: taaaki numer wywinąć zachodnim koncernom farmaceutycznym, które miały góry zlota na takiej szczepionce zarobić. Szacun!
Ura Ura Ura
Dzisiaj rocznica sowieckiej agresji na II RP. Ale tutaj cisza. Temat niewygodny dla moskwy, to i pismaki z Kresy.ru siedzą cicho i liczą ruble.
Tylko idiota wierzy w zachodnie gwarancje bezpieczeństwa, przekonali sie o tym serbscy przywódcy.
pisowskie bezprawie
Krym nie został zaanektowany, nie powtarzajcie banderowskiej propagandy. A wodociąg z Rosji już dawno powinien być zbudowany, można go podwiesić pod most między Krymem, a resztą Rosji.
Wieża nie dała zgody na lądowanie. Dlatego kontrolerzy są niewinni. Te wygłupy prokuratury są po to, żeby odwrócić uwagę gawiedzi od ustawy Bezkarność+ oraz od likwidacji hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.
"SN podkreślił, że powinny być brane pod uwagę wszystkie okoliczności sprawy oraz powinna zostać przeprowadzana indywidualna weryfikacja czynów danej osoby."
Ostatnia "weryfikacja" odbędzie się za 80 lat..., górą "ałtorytet" SN!.
Pytanie:
Jak bardzo dany delikwent brał za mordę głupie, nieuświadomione społeczeństwo?
A na zdjęciu typowy Słowianin...
Reakcją rosji było popuszczenie w portki ze strachu.
Czy Ukraina poda "prawdziwe" wyniki wyborów na Białorusi, gdyż niektóre państwa Unii już je podawały
Niech on nie uznaje za prezydenta Macrona, bo policja francuska też torturuje demonstrantów i więźniów.
Spróbuj Baćka. A za parę miesięcy wspólnie z mycatym Wołodią będziecie się ukrywać gdzieś w wychodku na Syberii przed SŁOWIAŃSKIM gniewem!!
W sam raz na ruskie czołgi.
PiS, ten Wielki Kaczyński razem z lewicą walczą z "bogatym lobby futrzarskim" jak za komuny lewica walczyła z kułakami (bogatymi chłopami). Balcerowicz zniszczył przemysł a Kaczyński niszczy rolnictwo. Nastepnie to podatek od mięsa, potem prawa drzew (we Francji już to jest). Taktykę lewactwa wyłożył wiceprezydent Warszawy Rabiej "a na końcu adopcja dzieci dla jednopłciowców". Kaczyński to farbowany lis, udaje prawicowca dla władzy ale cele realizuje inne.
Prezydent Rosji Putin obiecał Łukaszence kredyt...
Obiecanki cacanki a Łukaszence radość.
To nie kredyt Panie Łukaszenka tylko transakcja.
Jeżeli będą to robić za własne pieniądze i uzyskają zgodę,
to nie widzę przeszkód...
Jest taka piosenka czy powiedzenie, gdy płonie las nie żałuj róż. Pandemia to jak wojna, tylko że nie wojskowa, trzeba działać szybko i ratowć co się da, nie zważając na procedury, które z natury są przewidziane na czas pokoju. Wyjatkowo głupi wyrok.
To dlatego tak capi zza wschodniej granicy.
Reprezentują SŁOWIAŃSKĄ BIAŁORUŚ. Poniał?.
W tym momencie zastanawiam się, czy tych dwóch przezydentów nie powinno się ubezwłasnowolnić i oczywiście pozbawić praw publicznych. Wszak ludzie chorzy mentalnie zwykle nie maja praw publicznych i są częściowo lub całkowicie ubezwłasnowalniani dla ich własnego dobra oraz dobra ogółu.
Van der Leyen: Towarzysze! Ludu "pracującej" Brukseli! Reakcyjna hydra w Polsce znowu podnosi głowę! Nie można tolerować reakcji, zagraża to rewolucji i dobru powszechnemu, jakie niesie socjalizm. Walka klas zaostrza się! Jakie macie propozycje, towarzysze, by powstrzymać kontrrewolucyjną agitację?
Aguilar: Towarzyszko przewodnicząca, towarzysze! Uważam, że Polacy powinni złożyć samokrytykę! Tylko samokrytyka i rezygnacja z niezawisłości (także sądowej) może ich uratować przed toporem socjalistycznej sprawiedliwości i szczęśliwości. Nie możemy pozwolić, by Polacy rządzili się w swoich sprawach po swojemu. Przecież to my wiemy najlepiej, co jest najlepsze dla ludzi. Nie wolno nam pozwolić, by szargano naszą sztandarową tęczową propagandę. Ona bowiem jest wytrychem dla uszczęśliwienia świata pod czerwonym sztandarem! Musimy zmusić reakcyjnych karłów do rezygnacji z samostanowienia. Albo zrezygnują z reformy sądownictwa i przestaną podważać jedynie słuszną tęczową propagandę, albo ograbimy ich z własnych pieniędzy. Mamy taką możliwość, bo instytucje naszego Związku Socjalistycznych Republik Europejskich już dawno wprowadziły mechanizmy proceduralne, które pozwalają dokonac takiej grabieży.
Verhofstadt: Towarzysze, może nawet lepiej byłoby, gdyby nie posłuchali naszych zaleceń. Wtedy w ramach kary będziemy mogli zabrać od nich więcej mamony, którą będzie można lepiej spożytkować. I damy przykład innym wichrzycielom. Niech inni wiedzą, że ręka podniesiona na władzę ludową będzie odrąbana z całą bezwzględnością.
Aguilar: Towarzyszu. Macie absolutną rację, że mamona jest najważniejsza, a zwlaszcza cudza. Ale obawiam się, ze taki krok mógłby spowodować jeszcze większy ferment w Polsce. Tam już jest wiele naszych zakładów pracowniczych, które przyczyniają się do budowy gospodarki w naszej jewropejskiej ojczyźnie. Poza tym już Wielka Brytania zbuntowała się i nie możemy pozwolić, by ta reakcyjna zaraza rozniosła się na pozostałe republiki. Myślę, że dialog, prawdziwy socjalistyczny dialog jest teraz najbardziej potrzebny.
Van der Leyen: Tak, towarzyszu! Macie absolutną rację.
Najpierw zarzynacie rolnictwo, a potem chcecie je ratować?.. Jak niby chcecie pomóc tym, którzy zlikwidowali... wróć! którzy zostali zmuszeni przez waszą politykę do likwidacji swoich gospodarstw rolnych? A może już zagraniczne firmy zdążyły przejąć te majątki i stąd ta pomoc?
wypisz wymaluj - rosja.
Tylko 2?
Białorusinki są śliczne. Nie to co rosjanki.
Kogo te partie reprezentują?
Prezydenci miast - tak jak inni obywatele -
mają prawo zaprosić cudzoziemców na teren RP.
Po uzyskaniu zgody mają obowiązek utrzymywania takich osób
przez okres zaproszenia, oraz zapewnić im środki na wyjazd.
Za skutki ich pobytu na terenie RP odpowiadają prawnie i materialnie.
Nie rozumiem w czym problem, ich wola i ich odpowiedzialność.
To tragedia z tymi prezydentami miast, coś tu nie w porządku. Dlaczego ci prezydenci nie oferują przyjęcia Polaków z Kazachstwnu i Syberii. Znieczulica w tym względzie ogarnęła społeczeństwo, co się z tymi Polakami stało przez tą "transformację".
Gdyby nie Polacy to by niewiedzieli co to są zabytki
co Ty opowiadasz? ... o co ci chodzi? wyjaśnij, bo poza inwektywami nie zawarłeś żadnych uwag merytorycznych ... czyli klasyczne "trolowanko"
W Szwecji i na Białorusi nie ma obowiązku noszenia masek, a pandemia tam wygasa. Przymus masek nie ma merytorycznego uzasadnienia, to jest działanie psychologiczne, aby w ludziach utrzymywać lęk przed pandemią, co otwarcie powiedział Pinkas - główny inspektor sanitarny.
Od kiedy to rosjanie są SŁOWIANAMI?.
Typowo "kresowa" informacja jakich wiele na tym żałosnym portalu. moskwa jest z was dumna, towarzysze.
Typowo "kresowa" informacja jakich wiele na tym żałosnym portalu. moskwa jest z was dumna, towarzysze.
Jak to jest z tymi sankcjami gospodarczymy, jak to się ma do przepisów o wolnym handlu. Jak to jest z tą "równością" jedni mogą posiadać broń nuklearną a inni nie, nawet zbroić się nie wolno. Przypomina mi to nasze czasy przedrozbiorowe gdzie narzucano nam ilość wojska które mogliśmy mieć
Gdyby to był nowiczok, to Nawalny by nie żył.
Kaczyński już raz wystąpił przeciwko swoim sojusznikom tzn. Lepperowi i Giertychowi w tamtym przypadku sprzymierzył się ze swoimi wrogami t.j. GW, PO, PSL i nawet SLD, skończyło się utratą władzy i nawet tragedią (smoleńską). Kaczyński przez tą proponowaną ustawę o zwierzętach traci wiarygodność u zwolenników a wrogowie i tak na PiS nie zagłosują. Kaczyński tą propozycję podał po wyborach, co jest odbierane tak "Zagłosowaliście tak jak sobie życzyłem a teraz możecie mnie w du..ę pocałować". Straconego zaufania się nie odzyskuje.
Polityka tych pis-matołów doprowadziła do tego że oni już otwarcie nie proszą a DOMAGAJĄ się uczczenia ludobójców i zbrodniarzy wojennych ....
A kiedy Francja, Hiszpania, Niemcy.
Kto w takim razie wygrał wybory na Białorusi? Pinokio?
MS2 jest bardziej potrzebny Niemcom, niż Rosji, a Rosja włączyła się w śledztwo, jednak Niemcy nie chcą jej uczestnictwa. Rosja poprosiła o wyniki analiz krwi nawalnego, wskazujących na otrucie, ale Niemcy odmawiają, bo doskonale wiadomo, że nie użyto nowiczoka, lecz facet po prostu schlał się metylem.
Poluzować formalności na granicy z Białorusią - TAK.
Ruch bezwizowy - BEZWZGLĘDNIE NIE!
No cóż?...wiele wiekopomnych zwycięstw odnieśli rusini niczym stali się ukraińcami...zapomnieli dodać,ze wyzwalali Europę,no i dzięki nim Europa jest wolna wynaleźli też koło...no i to,że Jezus wisząc na krzyżu rozmawiał z łotrami po ukraińsku...Jednym słowem genialny niby naród!! A ludobójstwa na polakach nie dokonały bandy upa,ponieważ to sami Polacy się wymordowali...A nasz tzw.prezydent jedzie do nich z wizytą gdzie będzie pozdrawiał ten wielki naród (niezaprzeczalnie !) pozdrowieniem banderowskim.
Czekają co na to powie USA ustami Żorżety.Będą"modernizować" muzealne t-72 i bwp-1 !!!!!!! Wojsko to my mamy co najwyżej na parady.
Zły adresat,reakcji nie będzie.
Szkoda te BREDNIE komentować.Niedługo dowiemy sie że to oni wygrali Bitwę Warszawską i przepedzili ruskich.Tak leczą kompleksy.My im pomagamy gadając BZDURY o roli Bezruczki(symbolicznej).Czy bredząc że litwa nam w tej wojnie pomagała choć było odwrotnie.Ale tak PiS tworzy historię na swój użytek polityczny.
Agresja? A jakie prawa Rosjanie mieli do Kijowa, Piłsudski chciał Kijów oddać dla Petlury.
Tzw. "wyprawa" brzmi lepiej propagandowo niz agresja. Wypedzono Pilsudskiego z Kijowa w try-mi-ga i pognano az po cud nad Wisla.
Deszczyca dopuszcza sie perfidnej manipulacji klamiac, ze to "nieprzemyslana polityka II RP " w stosunku do Ukraincow doprowadzila do wzrostu obopolnej nienawisci. W ten sam sposob banderowscy " historycy" od dawna probowali zrzucic wine na Polakow za zbrodnie OUN-UPA, czesto nawet "polscy historycy" i "politycy " powtarzaja te brednie. Jesli polityka II RP byla zla w stosunku do Ukraincow, to jaka bylaby dobra?. Terroryzm na Wolyniu i Malopolsce Wsch. wprowadzilo OUN dopuszczajac sie morderstw ,Holowko, Pieracki, ponad 70 morderstw ludzi , ktorzy byli przyjaciolmi Ukraincow, chcieli dobrych stosunkow pomiedzy narodami, oprocz tego dywersja , podpalenia , sabotaz, szpiegostwo. Polityka terroru OUN byla po to, poniewaz nie chciala dopuscic do jakiejkolwiek poprawy w stosunkach Polsko- Ukrainskich, dzialali na zasadzie "im gorzej tym dla nas lepiej", siali propagande nienawisci, to ci zbrodniarze sa odpowiedzialni od samego poczatku za wszystkie zbrodnie jakie mialy miejsce w okresie pozniejszym. Bezwzglednie wina lezy po stronie ukrainskiej, ze dala sie wciagnac OUN w jej zbrodnicza polityke szowinizmu i nienawisci. Jesli polityka II RP byla "zla" to co mozna powiedziec o obecnej polityce Polski wzgledem Ukrainy , chyba tylko to , ze jest tragiczna, bo coz osiagnelismy, po 30 latach banderyzm ,szowinizm, nienawisc, zaczyna triumfowac, stawia sie pomniki zbrodniarzom, ludobojcom, glorifikuje sie zbrodnicze organizacje OUN-UPA, SS Galizien, jest to wszystko robione na poziomie panstwowym, czyli ma legalizacje ze strony panstwa ukrainskiego. Jedyna forma polityki ,jaka sprawdzila sie w stosunku do szowinistow ukrainskich, to byla polityka sowiecka. Sowieci po prostu takich jak Bandera i jemu podobni likwidowali by bez sadu, podejrzanych o sympatie nazistowskie wyslali by na Kolyme, i nie bylo by problemu. Dlatego w czesci wsch Ukrainy nalezacej do Rosji Sowieckiej nie bylo problemu z nacjonalizmem, szowinizmem ukrainskim.
Straszna kobieta, ale namieszala. Taka drzazga na pupie Europy. Forsa widocznie juz jej sie konczy, niebawem Swietka zgasnie.