Kłopot w tym ,że w nie ma szans na skontrolowanie składu tych tramsportów przy takiej skali i jest realne zagrożenie "przemycania" do Polski niebezpiecznych materiałów "pod przykryciem".
Jaki problem? Brakuje 10-15 mld dolców - Włatcy POlin dorzucą prze(d)płacając za złom który na Polskim polu walki kompletnie nie zda egzaminu... Najwazniejsze że polityka "boso, ale w ostrogach" ma się coraz lepiej no i ukryta spłata uroszczeń ACT 447 dżast/szast/prast/chlast/tak wycisną 7ydzi miliardy z POlin wsi i miast...
Górski (Wierchnyj) Karabach czy Górny (Nagornyj-Wyżynny)) Karabach? Warto drążyć tę różnicę ponieważ pomiędzy Górnym Karabachem a Górskim Karabachem jest dokładnie taka sama różnica jak między Górnym Śląskiem a Górskim Śląskiem!! Skoro Rosjanie rozróżniają między Wierchnym-Górskim a Nagornym-Wyżynnym - nie okazujmy się imbecylami dla których to jest wszystko jedno...
Rzeczywiście - obżydliwy ten atak, jeszcze obżydliwszy niż obżydliwe cyklicznie się powtarzające ż'ataki białym fosforem na bezbronne palestyńskie dzieci, kobiety i starców...
O działalności Romaszewskiej i jej tv biełsat szkoda pisać,każdy kto patriota to wie co ona wyprawia.Ale obsadzanie POLSKICH mediów obcokrajowcami kończy się takimi idiotyzmami.PiS na to świadomie przyzwala.Tak jak na działalność "ambasador' Doroszewskiej na litwie.
Wazelinka musi być,a co Sasin ze wstrzymanie pobierania "abonamentu'(haraczy dla TVPiS) przez Pocztę Polską.Kroja ludzi nadal,w tym nawet te osoby które są USTAWOWO z tego zwolnione.!!!!!!!!
no i masz babo placek.....takie pierdoły wychodzą z Polski, gdzie neguje się polskość Kalinowskiego tak, jak T.Kościuszkę. którego Białorusini podają za swojego. To charakterystyczne, ze narody, które dopiero co odzyskały swoją tożsamość na siłę przyklejają sie do nieswoich bohaterów. Dwa tygodnie temu przeczytałem w jednej z książek o geografii Polski, iż "Brama Przemyska" znajduje się na terenie Ukrainy...Takie bzdety wypisują znawcy geografii i historii w polskich książkach dla młodzieży...A Ministerstwo Edukacji milczy w najlepsze.. Czyżby to jeszcze robota Gowina?..
"Jak podała wołyńska rada obwodowa, celem „Drogi do pokoju” jest „zjednoczenie narodów ukraińskich i polskich w godnym stosunku do wspólnych kart historii i wspólnym sprzeciwie wobec obecnej zbrojnej agresji Rosji na wschodzie Ukrainy” - nie będzie zjednoczenia narodów ukraińskiego i polskiego w takim "godnym" stosunku do wspólnych kart historii w jakim rozumieją go WŁADZE Ukrainy bo naród Ukrainy w tym rozumieniu wspólnych kart historii jest przez swoje władze bezczelnie okłamywany. Podobnie zresztą jak w sprawie "zbrojnej agresji Rosji na wschodzie Ukrainy.
A u nas bogactwo: zero bezdomnych, zero głodnych, zero bezrobotnych, rozdają po 500+, to i płaci się cieżkie miliardy na jakiś amerykański sprzęt i utrzymanie ich wojaków okupujących nasz kraj.
Alleluja i do przodu!
A może by się tak wszyscy i biali i czarni stamtąd wynieśli i oddali ziemie rdzennym czerwonoskórym mieszkańcom? Wpuść imigrantów do siebie, to jeszcze się będą miedzy sobą kłócić!
Logika podpowiada, że jakby to po prostu była wojna z Rosją, to Ukrainy by już nie było. ale co tam logika we współczesnym pokrecoenym świecie, logika się w żadną propagandę nijak nie wpisuje
Polska nie ma interesu w posiadaniu amerykańskich wojsk na swoim terytorium, to jankesi mają w tym interes, dlatego to oni powinni prosić i płacić. Jeżeli LGBT jest warunkiem stacjonowania ich wojsk w Polsce, to nie zabierają swoje zabawki i się wynoszą. Idę o duży zakład, że odwołają Mosbacher i zaczną nam płacić za zgodę, na pobyt ich wojsk w naszym kraju.
W rosji bieda, głód, setki tysięcy bezdomnych dzieci. Ale kremliny dalej bawią się w wojenkę. jak tak dalej pójdzie, to putin skończy jak ostatni car. Z kulą w swoim pustym łbie.
Nie jest żadną tajemnicą, że czołgi V generacji są juz projektowane w wielu firmach na świecie. Nie jest też tajemnicą, że nasza Najjaśniejsz przymierza się do zakupu nowoczesnego czołgu, będącego czymś pośrednim między 4, a 5 generacją i że nasza zbrojeniówka już od jakiegoś czasu kombinuje z projektami skrojonymi na 5-tą generację. Zatem nie sądzę, by z tego robiono wielką tajemnicę. Możliwości są zatem dwie. Albo rząd chce utrzymać w tajemnicy to, że nasze służby specjalne nie są w stanie zabezpieczyć naszej zbrojeniówki i SG przed węszeniem, albo chce utrzymać w tajemnicy to, że sprawa pozyskania nowoczesnego czołgu po prostu leży odłogiem. Stawiam na to drugie.
Analiza bardzo dobra ale na 50%. A jaka alternatywa? Przecież UE, w tym Niemcy i Francja, działają tak samo w stosunku do nas jak USA. Codziennie słyszymy z UE o braku praworządności w Polsce o prześladowaniu LBGT, straszeniem obcięciu budżetu, blokowanie naprawy kraju, nawet problem z przekopaniem rowu. Do tego dochodzi ta zdradziecka opozycja. Krytykować "hadko" ale jaka realna alternatywa? Janukowycz na Ukrainie chciał grać na wielu fortepianach i zachować suwerenność, żle to się skończyło dla Niego, dla Ukrainy i dla Polski, bo tam króluje ideologia banderowska, antypolska. Łukaszenka ze swoją polityką wielowektorową przegrał i znowu najgrożniejsi okazali się Jego rodacy, głupota i zdrada. Polska zawsze miała ciężko, tak w 1920 jak i 1939 r. a także w 1989 r. ale jeszcze żyjemy, mam nadzieję że i z tych obecnych tarapatów wyjdziemy wbrew wszystkiemu, także wbrew J.Kaczyńskiemu. Bo przypominam jak eliminuje systematycznie prawicowych ludzi np. Szydło, Szyszko, Ardanowski. Jak na razie nie udało się z Banasiem i Ziobrą, no i Konfedracja
Nie ma w Polsce i na świecie niczego ważnego, że odsmażacie stare kotlety propagandowe? Gdyby Rosjanie chcieli go otruć, to by go otruli skutecznie, oni potrafią to robić.
Bardzo niebezpieczny osobnik. Powinien być natychmiast odizolowany w zakładzie psychiatrycznym jako stanowiący bezpośrednie zagrożenie zdrowia a może i życia swojego i innych.
Powinni nałożyć na Dudę, Kaczyńskiego, Gowina i innych urzędników winnych temu, że w Polsce odbyły się niedemokratyczne i niekonstytucyjne wybory prezydenckie.
Przyszło mi do głowy, że przyczyną dla której "Grzesiu" tak mocno broni tęczowych praw jest fakt, że sam(A) jest trans...
Czy ktoś kiedyś słyszał głos tej osoby?
Jak za czasów rzymskich zbudowano akwedukty, to nadal to funkcjonuje. A chiński mur? Stał, stoi i stać będzie!
Potem przyszły czasy paździerzu i styropanu, ustawianych przetargów i budowania po taniości.
Za czyich rządów ten cały rurociąg pod dnem Wisły do Czajki zbudowano?
Neo - bolszewi nie wystarczą takie same prawa oni POprzez działania bezwzględnego TERRORU chcą spacyfikować narody i dokonać POwtórki tego czego dokonali w ZSSR !
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Kłopot w tym ,że w nie ma szans na skontrolowanie składu tych tramsportów przy takiej skali i jest realne zagrożenie "przemycania" do Polski niebezpiecznych materiałów "pod przykryciem".
Jaki problem? Brakuje 10-15 mld dolców - Włatcy POlin dorzucą prze(d)płacając za złom który na Polskim polu walki kompletnie nie zda egzaminu... Najwazniejsze że polityka "boso, ale w ostrogach" ma się coraz lepiej no i ukryta spłata uroszczeń ACT 447 dżast/szast/prast/chlast/tak wycisną 7ydzi miliardy z POlin wsi i miast...
Górski (Wierchnyj) Karabach czy Górny (Nagornyj-Wyżynny)) Karabach? Warto drążyć tę różnicę ponieważ pomiędzy Górnym Karabachem a Górskim Karabachem jest dokładnie taka sama różnica jak między Górnym Śląskiem a Górskim Śląskiem!! Skoro Rosjanie rozróżniają między Wierchnym-Górskim a Nagornym-Wyżynnym - nie okazujmy się imbecylami dla których to jest wszystko jedno...
Rzeczywiście - obżydliwy ten atak, jeszcze obżydliwszy niż obżydliwe cyklicznie się powtarzające ż'ataki białym fosforem na bezbronne palestyńskie dzieci, kobiety i starców...
Za 15 lat ,to już nie będzie krainyU.
O działalności Romaszewskiej i jej tv biełsat szkoda pisać,każdy kto patriota to wie co ona wyprawia.Ale obsadzanie POLSKICH mediów obcokrajowcami kończy się takimi idiotyzmami.PiS na to świadomie przyzwala.Tak jak na działalność "ambasador' Doroszewskiej na litwie.
Zawsze się zastanawiałem kim są "milicjanci" którzy tak brutalnie traktują innych współrodaków.U nas było ub czy zomo oni mają tam tego więcej.
Wazelinka musi być,a co Sasin ze wstrzymanie pobierania "abonamentu'(haraczy dla TVPiS) przez Pocztę Polską.Kroja ludzi nadal,w tym nawet te osoby które są USTAWOWO z tego zwolnione.!!!!!!!!
no i masz babo placek.....takie pierdoły wychodzą z Polski, gdzie neguje się polskość Kalinowskiego tak, jak T.Kościuszkę. którego Białorusini podają za swojego. To charakterystyczne, ze narody, które dopiero co odzyskały swoją tożsamość na siłę przyklejają sie do nieswoich bohaterów. Dwa tygodnie temu przeczytałem w jednej z książek o geografii Polski, iż "Brama Przemyska" znajduje się na terenie Ukrainy...Takie bzdety wypisują znawcy geografii i historii w polskich książkach dla młodzieży...A Ministerstwo Edukacji milczy w najlepsze.. Czyżby to jeszcze robota Gowina?..
Czy ktoś poda wreszcie jakie są dowody winy Rosji
Dlaczego nie uczczono polskich żołnierzy zabitych przez Ukraińców w 1939 r?
A Żydzi? To ich frachty dowoziły niewolników. Niech płacą teraz odszkodowania.
"Jak podała wołyńska rada obwodowa, celem „Drogi do pokoju” jest „zjednoczenie narodów ukraińskich i polskich w godnym stosunku do wspólnych kart historii i wspólnym sprzeciwie wobec obecnej zbrojnej agresji Rosji na wschodzie Ukrainy” - nie będzie zjednoczenia narodów ukraińskiego i polskiego w takim "godnym" stosunku do wspólnych kart historii w jakim rozumieją go WŁADZE Ukrainy bo naród Ukrainy w tym rozumieniu wspólnych kart historii jest przez swoje władze bezczelnie okłamywany. Podobnie zresztą jak w sprawie "zbrojnej agresji Rosji na wschodzie Ukrainy.
To kto w końcu napadł na radiostację w Gliwicach 31 siernia 1939 roku?
A u nas bogactwo: zero bezdomnych, zero głodnych, zero bezrobotnych, rozdają po 500+, to i płaci się cieżkie miliardy na jakiś amerykański sprzęt i utrzymanie ich wojaków okupujących nasz kraj.
Alleluja i do przodu!
Kur..a kur..e łba nei urwie!
(ale sprawdzie na pewno czy aby nie zaraził go Putin nowiczokiem, on wszystko może!)
Od kiedy socjalizm 500+ jest prawicowy?!?
A może by się tak wszyscy i biali i czarni stamtąd wynieśli i oddali ziemie rdzennym czerwonoskórym mieszkańcom? Wpuść imigrantów do siebie, to jeszcze się będą miedzy sobą kłócić!
Logika podpowiada, że jakby to po prostu była wojna z Rosją, to Ukrainy by już nie było. ale co tam logika we współczesnym pokrecoenym świecie, logika się w żadną propagandę nijak nie wpisuje
Polska nie ma interesu w posiadaniu amerykańskich wojsk na swoim terytorium, to jankesi mają w tym interes, dlatego to oni powinni prosić i płacić. Jeżeli LGBT jest warunkiem stacjonowania ich wojsk w Polsce, to nie zabierają swoje zabawki i się wynoszą. Idę o duży zakład, że odwołają Mosbacher i zaczną nam płacić za zgodę, na pobyt ich wojsk w naszym kraju.
W rosji bieda, głód, setki tysięcy bezdomnych dzieci. Ale kremliny dalej bawią się w wojenkę. jak tak dalej pójdzie, to putin skończy jak ostatni car. Z kulą w swoim pustym łbie.
Nie jest żadną tajemnicą, że czołgi V generacji są juz projektowane w wielu firmach na świecie. Nie jest też tajemnicą, że nasza Najjaśniejsz przymierza się do zakupu nowoczesnego czołgu, będącego czymś pośrednim między 4, a 5 generacją i że nasza zbrojeniówka już od jakiegoś czasu kombinuje z projektami skrojonymi na 5-tą generację. Zatem nie sądzę, by z tego robiono wielką tajemnicę. Możliwości są zatem dwie. Albo rząd chce utrzymać w tajemnicy to, że nasze służby specjalne nie są w stanie zabezpieczyć naszej zbrojeniówki i SG przed węszeniem, albo chce utrzymać w tajemnicy to, że sprawa pozyskania nowoczesnego czołgu po prostu leży odłogiem. Stawiam na to drugie.
Patriot nie jest systemem krótkiego zasięgu, jeśli chodzi o obronę przeciwrakietową (min. zasięg 15 km).
To chyba najlepiej świadczy ile warte są ich własne baterie patriot
Analiza bardzo dobra ale na 50%. A jaka alternatywa? Przecież UE, w tym Niemcy i Francja, działają tak samo w stosunku do nas jak USA. Codziennie słyszymy z UE o braku praworządności w Polsce o prześladowaniu LBGT, straszeniem obcięciu budżetu, blokowanie naprawy kraju, nawet problem z przekopaniem rowu. Do tego dochodzi ta zdradziecka opozycja. Krytykować "hadko" ale jaka realna alternatywa? Janukowycz na Ukrainie chciał grać na wielu fortepianach i zachować suwerenność, żle to się skończyło dla Niego, dla Ukrainy i dla Polski, bo tam króluje ideologia banderowska, antypolska. Łukaszenka ze swoją polityką wielowektorową przegrał i znowu najgrożniejsi okazali się Jego rodacy, głupota i zdrada. Polska zawsze miała ciężko, tak w 1920 jak i 1939 r. a także w 1989 r. ale jeszcze żyjemy, mam nadzieję że i z tych obecnych tarapatów wyjdziemy wbrew wszystkiemu, także wbrew J.Kaczyńskiemu. Bo przypominam jak eliminuje systematycznie prawicowych ludzi np. Szydło, Szyszko, Ardanowski. Jak na razie nie udało się z Banasiem i Ziobrą, no i Konfedracja
grat, nie persona
Nie ma w Polsce i na świecie niczego ważnego, że odsmażacie stare kotlety propagandowe? Gdyby Rosjanie chcieli go otruć, to by go otruli skutecznie, oni potrafią to robić.
Wenezuela kupująca ropę brzmi równie kuriozalnie jak... Polska kupująca węgiel
Bardzo niebezpieczny osobnik. Powinien być natychmiast odizolowany w zakładzie psychiatrycznym jako stanowiący bezpośrednie zagrożenie zdrowia a może i życia swojego i innych.
ale złom
Powinni nałożyć na Dudę, Kaczyńskiego, Gowina i innych urzędników winnych temu, że w Polsce odbyły się niedemokratyczne i niekonstytucyjne wybory prezydenckie.
Na Litwie nie żyli Ukraińcy, bo nigdy nie było takiego narodu.
Słusznie nie wymienił Polaków.
Polacy byli, żyli i żyją na tych terenach U SIEBIE !!!
P.S. sorki, nie "Grzesiu", tylko "Jurek".
George po angielsku to Jerzy...
Georgetta to jakby jakaś "Jurka"...
Przyszło mi do głowy, że przyczyną dla której "Grzesiu" tak mocno broni tęczowych praw jest fakt, że sam(A) jest trans...
Czy ktoś kiedyś słyszał głos tej osoby?
Podstawowe pytanie , czyli KTO ZA TO PŁACI, bo na pewno nie Ukraincy...
tej babie popieprzyło się we łbie zupełnie, zresztą nie pierwszy raz..Myślę,iż Trump to wie..Pora aby wróciła do swoich..bo pieprzy od rzeczy!!!
Jak za czasów rzymskich zbudowano akwedukty, to nadal to funkcjonuje. A chiński mur? Stał, stoi i stać będzie!
Potem przyszły czasy paździerzu i styropanu, ustawianych przetargów i budowania po taniości.
Za czyich rządów ten cały rurociąg pod dnem Wisły do Czajki zbudowano?
To już w tym kraju cudów nad Wisła nawet własnych śmieci nie mamy?!?
Przydałyby się im również testy na wściekliznę
Jeśli za sprawą stref wolnych od lgbt ma się skończyć jankeska okupacja Polski, to jesteśmy gotowi na takie poświęcenie :)
Jurowa to typowy produkt zgniłej lewackiej ideologii. Niestety, Bruksela przyciąga tą zgniliznę jak g()o muchy i stąd smród na całą Europę.
Reasumując oświadczenie GIOŚ, odpady są tak bezpieczne i neutralne dla środowiska, że aż w Niemczech zakazano ich składowania. Brawo. -_-
Wreszcie jakaś konkretna inicjatywa polityczna. Trochę długo nad tym myśleli.
W sumie racja. Jak mawiał Arystoteles, problem mały na początku, na końcu staje się ogromny. Niepotrzebnie pozwoliło sie temu tałatajstwu rozbuchać.
I tu się mylisz, ponieważ im więcej patologia jest tolerowana tym więcej zaczyna sie panoszyć...
Ciekawe jak zaśpiewają gdy wystąpi do sądu w Szwecji o należną wypłatę i odszkodowanie.
Bez informacji co spalano i w jakiej temperaturze ocena sprawy jest niemożliwa.
Oj, niemądre to jest. Normalnie to jestem Krzysztof ale jak narozrabiam to jestem (czuję się) kobietą i mam na imię Krystyna.
Neo - bolszewi nie wystarczą takie same prawa oni POprzez działania bezwzględnego TERRORU chcą spacyfikować narody i dokonać POwtórki tego czego dokonali w ZSSR !
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj tyran drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś – niczym, jutro wszystkim my!
/Bój to jest nasz ostatni,
KRWAWY skończy się trud,
Gdy związek nasz bratni
Ogarnie ludzki ród./bis
...................................................