Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • sugarless 21 July 2014, 20:27 Separatyści: 20 cywilnych ofiar w wyniku piątkowego ostrzału Ługańska przez siły rządowe [VIDEO]

    Iwanow za Wołyn, niedługo ta wasza Ukraina będzie wyglądać jak Czeczenia

  • sugarless 21 July 2014, 20:21 Transportery i czołgi wracają do Rosji?

    zbombardują Kijów i ten cały majdan

  • iwanow 21 July 2014, 20:19 Separatyści: 20 cywilnych ofiar w wyniku piątkowego ostrzału Ługańska przez siły rządowe [VIDEO]

    za Czeczenie!!!

  • iwanow 21 July 2014, 20:17 Transportery i czołgi wracają do Rosji?

    zabrakło w sklepach w Rosji...

  • iwanow 21 July 2014, 20:15 Szczyt w Warszawie z udziałem prezydent Litwy

    też tam mówili w 1920 i 1939 - najpierw strawi Gruzję oraz Republiki Nabałtyckie

  • votum_separatum 21 July 2014, 20:03 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Sensacja: AMERYKANIE opublikowali zdjecia z zestrzelenia B777:

    http://s00.yaplakal.com/pics/pics_preview/0/8/2/3592280.jpg

  • votum_separatum 21 July 2014, 19:02 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    No i dobrze.

  • votum_separatum 21 July 2014, 19:01 Transportery i czołgi wracają do Rosji?

    Pewnie wjadą na plecy ukraińcom siedzącym w kotle.

  • uri 21 July 2014, 18:59 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Został zakatowany w polskim więzieniu, tak właśnie.

  • uri 21 July 2014, 18:53 Transportery i czołgi wracają do Rosji?

    Spierd....ją? Czyżby? Nie wiedzą, co ich czeka? Zaraz po przekroczeniu granicy zostaną wymordowani przez ruski specnaz. Podzielą los tych ośmiu delikwentów z obsługi BUKa.

  • uri 21 July 2014, 18:48 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Tak chyba będzie, zdjęcia zostaną przedstawione faszystowskiej Rosji już jako oskarżonemu, w procesie. A teraz to niby z jakiej racji żądają? Teraz to niech się dymają, jak Pan słusznie zauważył :)

  • votum_separatum 21 July 2014, 18:42 Separatyści: 20 cywilnych ofiar w wyniku piątkowego ostrzału Ługańska przez siły rządowe [VIDEO]

    Władysław Selezniow, rzecznik ukropskiej armii: "Nie ostzeliwujemy celów cywilnych..." Banderowcy podobnie jak ich amerykańscy mocodawcy prowadzą precyzyjne uderzenia na dokładnie określone cele, są jak chirurgiczne cięcia...

    https://www.youtube.com/watch?v=3Chm_bu1Uzs

  • azrael 21 July 2014, 18:32 Kto odpalił rakietę

    Widzę, że na tym forum ścierają się dwie frakcje ruska i ukraińska a polska siedzi cicho.

    Na pytanie zadane w temacie odpowiada poniższa strona w pkt 1 i 4

    http://www.examiner.com/list/russia-s-top-10-lies-about-downed-malaysia-airliner

    i po rosyjsku jakby ktoś angielskiego nie umiał

    https://www.youtube.com/watch?v=vjUpRD6yMYg

  • votum_separatum 21 July 2014, 18:32 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    I tak już wyszła na jaw prawda, że żaden Buk nie strzelał. Kwestią czasu jest udowodnienie zbrodni ukraińcom. W tej sprawie jest więcej błędów i na ławie oskarżonych powinny pojawić się również USA. Miejmy najdzieję, że przyciśnięty do muru reżim w Kijowie podda się i wycofa banderowców z Noworosji. Wtedy satrapa Poroszenko będzie musiał wiać do Ameryki, rezuny mu nie darują. Dalszą konsekwencją przegranej przez USA agresji na Rosję (rozpoczętej na Majdanie) będzie osłabienie pozycji tego bankruta. USA to Hunowie XXI wieku, prymitywna demokracja wojskowa jak w Chazarii - może się tylko utrzymać prowadząc ciągle wojnę. Tak ma skonstruowaną gospodarkę. Może za kilka dekad będziemy mieli do czynienia z separatyzmem w USA - daj Boże!

  • jaroslaus 21 July 2014, 18:26 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Neobanderocy oraz żydzi, którzy nimi władają pozbawieni są ludzkich odruchów, to bestie i jako takie wszyscy muszą być wytępieni/ jest wręcz nieprawdopodobne jak media nagłaśniają skutek oraz fałszywą przyczynę, lecz nigdy nie skupią na na prawdziwych dowodach. Jednak gdy te po latach w końcu pojawiają się w obrocie "wolne" media już tematu nie ruszają. Co było w pentagonem w Waszyngtonie? ktoś jest tak głupi by uwierzyć, że trafił go samolot? Ten krótki film został skonfiskowany przez FBI z prywatnego motelu. Ukazuje budynek oraz eksplozję, ale pokazuje żadnego samolotu - bo go po prostu nie było. A tak wina została zwalona na Arabów, była wojna w interesie żydostwa (pfu). Ilu ludzi musiało zginąć i jeszcze zginie by te hieny mogły się nakraść? Zajęło całe lata by właściciel nagrania je odzyskał. https://www.youtube.com/watch?v=n4O4R0LWCQ4

  • votum_separatum 21 July 2014, 18:24 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Taaa a Uri Tennenbaum przebierze się w togę i sądzić będzie hehe

  • sugarless 21 July 2014, 18:24 Ukraińskie siły rządowe zajęły Rubiżne i Dzierżyńsk

    oj jeszcze nie zajeły!!!

  • votum_separatum 21 July 2014, 18:23 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Panie @Tutejszym! Prosiłem o dokończenie historii jak to Pan uciekł "spod noża"? A tu kręci Pan kolejną akcję szpiegowską! Amerykanie nikomu żadnych zdjęć lecącej rakiety nie pokażą bo ich nie mają. No chyba, że ta sama ekipa SBU która kręciła filmy z Bukami i "terrorystami" zrobi im w PS ;-) Nie mówię, że Amerykanie sami nie zrobią, ale jeszcze im się może pochrznić kontynent na zdjęciach - przecież to tak daleko...

  • tutejszym 21 July 2014, 18:21 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Jako oskarżona Rosja będzie żądać oryginałów. Komisja, której członkowie będą posiadać odpowiednie certyfikaty zaprezentuje chyba jednogłośnie ustalone wyniki. Sprawa powinna odbywać się przed międzynarodowym trybunałem. Chyba, ja na tym kompletnie się nie znam, jest to tylko moje osobiste zdanie niczym nie poparte.

  • votum_separatum 21 July 2014, 18:17 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Przy czym należy pamiętać, że ci skurwiele z "Żydowskiego Kurenia..." walczyli przeciwko Polsce. Na szczęście dla ludzkości były to brudasy więc 2/3 składu wybiła zaraza tyfusu i dyzenterii. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Lajnberg zmarł w polskiej niewoli. Podobnie tych izraelskich bandytów zneutralizują.

  • wilno 21 July 2014, 18:12 Szczyt w Warszawie z udziałem prezydent Litwy

    Rosja boi się na ukrainę wejść, chociaż tam Ruskich żywcem palą, a oni myśla że Rosja może aż do warszawy iść :) Kretyni. Ja już milczę że do Warszawy zapraszają człowieka o anty Polskich nastrojach.

  • uri 21 July 2014, 18:11 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Powinni nawiązać do tradycji - np. do Żydowskiego Kurenia Armii ZURL. I przybrać imię bohaterskiego dowódcy kurenia - por. Salomona Lajnberga.

  • sugarless 21 July 2014, 18:08 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    wielka ukraina już niedługo zostanie pozbawiona gaci, nago będą żebrać o zapomogi , i co , wszystko na sprzedaż

  • uri 21 July 2014, 18:06 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Będą się musieli dymać. Zdjęcia dostaną te kraje, które są uprawnione do prowadzenia śledztwa. A więc Ukraina, Malezja i chyba Holandia. Ruskie nic do tego nie mają, bo będą na ławie oskarżonych, zdjęcia nie są dla nich, ale są dowodem przeciwko nim.

  • votum_separatum 21 July 2014, 17:56 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Należy zauważyć, że Żydzi są tam od samego początku. Walczą na różnych frontach. Medialnym też: np. użtkownik Uri. W Polsce mamy ich media np. Gazetę Wyborczą i prywatne stacje telewizyjne, które próbują nam prać mózgi. Konflikt na ukrainie (ukraina to nazwa geograficzna - nie ma takiego państwa) został przez Żydów wykorzystany do eksterminacji rdzennych mieszkańców Ziemi Świętej - wykorzystali okazję gdy cały świat patrzy na dzikie pola...

  • tutejszym 21 July 2014, 17:52 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    No to Ruskie idą w zaparte, chcą zastosować "samą chytrość". Żądają zdjęć satelitarnych, chcą określić parametry i jakość sprzętu oraz jego zasięg. Chcą stawiać warunki i odwrócić role. Próba uzyskania informacji dla nich niedostępnych? Skończy się oświadczeniem komisji USA + NATO o istnieniu niepodważalnych dowodów? Ruskie będą musieli się dymać?

  • votum_separatum 21 July 2014, 17:28 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    @Tennenbaum - węże zaklinać! Od kiedy się przejmujesz zamordowanymi Polakami? Ilu ukraińców było wśród oprawców w Katyniu i Miednoje? Żadnych zdjęć USmanni nie pokażą :-D

  • zb 21 July 2014, 16:57 Czyje to ofiary?

    Szanowny Wolak:
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiec-we-lwowie-odlaczyc-ukrainskie-ziemie-od-polski/fxxep
    To nie jest Putinowska, jak to nazwales propaganda

  • uri 21 July 2014, 16:53 Harce przy ciałach

    Ej, biedny naćpany kołchoźny mużyku .....

  • cherrish 21 July 2014, 16:52 Harce przy ciałach

    Najbardziej wiarygodne źródło, prawdomówne, szczere, uczciwe: rząd ukraiński. Nigdy nie kłamie, no chyba, że się pomyli i wtedy powie prawdę.

  • wilno 21 July 2014, 16:51 Harce przy ciałach

    jestem pewny że zostało to napisano przez taką samą ukrainską swołocz jak i ty.

  • uri 21 July 2014, 16:37 Harce przy ciałach

    Ruski ćpunie! Kto jest dla ciebie "ukrainską swołoczą"? Portal kresy.pl, który zamieścił o tym wiadomość, czy ktoś inny? A może zupełnie ci się już w łepetynie poje...bało od prochów?

  • uri 21 July 2014, 16:33 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    Na sowieckiej płycie o Wołyniu? To ty raczej powinieneś wiedzieć. Ale pomogę ci, taki już jestem:
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%8B%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F

  • wilno 21 July 2014, 16:31 Harce przy ciałach

    ty ukrainska swołocz po co kłamiesz z tymi kartami. http://russian.rt.com/article/41835

  • uri 21 July 2014, 16:28 Harce przy ciałach

    Kolorady - nekrofagi. Współcześni, bo nie odżywiający się ciałami zmarłych (choć kto wie?), ale żerujący na ich kartach kredytowych, odzieży itp.

  • wilno 21 July 2014, 16:24 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    A co tam o Wołyniu na tej płycie.

  • wilno 21 July 2014, 16:23 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    A co tam o Wołyniu na tej płycie.

  • uri 21 July 2014, 16:17 Rosja chce, by Amerykanie pokazali zdjęcia satelitarne jako dowód wystrzelenia pocisków w miejscu katastrofy

    "Federacja Rosyjska nie dostarczała bojownikom na wschodzie Ukrainy ani zestawów rakietowych Buk, ani żadnego innego sprzętu wojskowego". A Polaków w Katyniu zamordowali Niemcy. Stara bajka, zgrana płyta.

  • hawranek 21 July 2014, 16:00 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania. ZA 4 TYGODNIE TO ZYDKI W SPOSÓB ZORGANIZOWANY EWAKUUJĄ SIĘ DO U-SRAELA A MILICJA DONBASKIEJ REPUBLIKI BĘDZIE WYŁAPYWAĆ OSOBNIKÓW POKROJU uri-ego. i wysyłać na Kamczatke.

  • uri 21 July 2014, 15:54 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania.

  • hawranek 21 July 2014, 15:47 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Geszeft jest geszeft i firma holokaust działa niezwykle sprawnie.

  • jan53 21 July 2014, 15:20 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Widac zapomnial o pogromie swych "przodkow" we Lwowie w latach 1941-1944.Ciekaw jestem na ile został "wyceniony" ten izraelski patriotyzm.Bardzo mało w swym zyciu spotkałem bezinteresownych Zydow,choc i tacy bywali.

  • uri 21 July 2014, 14:55 Znany aktor nie zaśpiewa bo jest prorosyjski

    Na słowiańskie nie, tylko na ruskie.

  • wilno 21 July 2014, 14:26 Kto odpalił rakietę

    ale jak zachodnie media ładnie milczą że niedaleko samolotu był ukrainski odrzutowiec :)

  • sugarless 21 July 2014, 14:08 Znany aktor nie zaśpiewa bo jest prorosyjski

    Zakazać osobom z ukrainy studiowamia w Polsce, zakaz prezentacji folkloru , zdemontowanie wszystkich pomników UPA w Polsce, zdemontowanie pomnika Szewczenki w Warszawie ..etc

  • solidman 21 July 2014, 13:25 Znany aktor nie zaśpiewa bo jest prorosyjski

    Oh, uri, uri, jeśli chcesz posłuchać Majki Jeżowskiej, to sobie ją puść, ale naprawdę zamykać się na słowiańskie i inne zespoły i słuchać tego chłamu z naszego radia? O zgrozo...

  • uri 21 July 2014, 13:04 Znany aktor nie zaśpiewa bo jest prorosyjski

    Link: http://world.lb.ua/news/2014/07/21/273576_latviya_zapretila_vezd_stranu.html

  • uri 21 July 2014, 13:04 Znany aktor nie zaśpiewa bo jest prorosyjski

    Łotwa natomiast zakazała występów putlerowskich trefnisiów - jakiegoś Kobzona, Gazmanowa i Parfiłowej. Korzyść podwójna - bojkot putlerowców i jednocześnie bariera dla ruskiego kiczu. Polska powinna z Estonii i Łotwy brać przykład, choć na pewno ruski kicz nie jest tak w Polsce popularny, jak w postsowieckich krajach (powód - rosyjska lub rosyjskojęzyczna część populacji). Zakaz występów powinien dotyczyć m. in. chóru Aleksandrowa, do tej pory niestety dość popularnego w Polsce i w Europie. Chór dał czadu po zajęciu przez ruskich faszystów Krymu. Niech bolszewiccy trefnisie występują u siebie, w Korei Płn. i na Kubie, wystarczy. Ponadto winno się rozważyć zakaz wykonywania hymnu FR jako propagującego totalitaryzm w jego stalinowskim wydaniu.

  • jan_de 21 July 2014, 12:47 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Na litość boską! Ma Pan jakąś opiekę? Współczuję! Bo najwyższy czas do geriatry, o psychiatrze nie wspominając. Tymczasem zegnam... Mam ważniejsze sprawy na głowie, niż tracenie czasu na dyskusję z emerytowanym schizofrenikiem... Życzę, by jutro obudził się Pan jako Dr Jakyll, a nie Mr Hyde...

  • tutejszym 21 July 2014, 12:40 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Pani Jasiu, pisze Pani: "Na marginesie - naprawdę nie odróżniasz Pan mężczyzny od kobiety? " jest to pytanie do Sylwia a nie do mnie. I nie bądź Pani taka kokietka jak ta z naszego sejmu. Podaj Pani swój ruski adresik, odkrytki Pani od nas dostaniesz. Póki co to zajmij się Pani własną de a nam nie zawracaj.
    I tak się Pani trochę udało. Wrócę do tematu: Rosja jest agresorem, Ukraina ofiarą. Rosja zbroi przestępczych bandytów, skutkiem tych zbrojeń było zestrzelenie pasażerskiego samolotu.

« Poprzednia 1 … 3,183 3,184 3,185 3,186 3,187 … 3,448 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • Pawel Latacz
  • solaris
  • vektor
  • Pol_AK
  • zp
  • MAREK1954
  • franciszekk
  • wojtek52uk
  • Bartosz
  • marvix
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 320 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
44%
Przewiń do góry