Spierd....ją? Czyżby? Nie wiedzą, co ich czeka? Zaraz po przekroczeniu granicy zostaną wymordowani przez ruski specnaz. Podzielą los tych ośmiu delikwentów z obsługi BUKa.
Tak chyba będzie, zdjęcia zostaną przedstawione faszystowskiej Rosji już jako oskarżonemu, w procesie. A teraz to niby z jakiej racji żądają? Teraz to niech się dymają, jak Pan słusznie zauważył :)
Władysław Selezniow, rzecznik ukropskiej armii: "Nie ostzeliwujemy celów cywilnych..." Banderowcy podobnie jak ich amerykańscy mocodawcy prowadzą precyzyjne uderzenia na dokładnie określone cele, są jak chirurgiczne cięcia...
I tak już wyszła na jaw prawda, że żaden Buk nie strzelał. Kwestią czasu jest udowodnienie zbrodni ukraińcom. W tej sprawie jest więcej błędów i na ławie oskarżonych powinny pojawić się również USA. Miejmy najdzieję, że przyciśnięty do muru reżim w Kijowie podda się i wycofa banderowców z Noworosji. Wtedy satrapa Poroszenko będzie musiał wiać do Ameryki, rezuny mu nie darują. Dalszą konsekwencją przegranej przez USA agresji na Rosję (rozpoczętej na Majdanie) będzie osłabienie pozycji tego bankruta. USA to Hunowie XXI wieku, prymitywna demokracja wojskowa jak w Chazarii - może się tylko utrzymać prowadząc ciągle wojnę. Tak ma skonstruowaną gospodarkę. Może za kilka dekad będziemy mieli do czynienia z separatyzmem w USA - daj Boże!
Neobanderocy oraz żydzi, którzy nimi władają pozbawieni są ludzkich odruchów, to bestie i jako takie wszyscy muszą być wytępieni/ jest wręcz nieprawdopodobne jak media nagłaśniają skutek oraz fałszywą przyczynę, lecz nigdy nie skupią na na prawdziwych dowodach. Jednak gdy te po latach w końcu pojawiają się w obrocie "wolne" media już tematu nie ruszają. Co było w pentagonem w Waszyngtonie? ktoś jest tak głupi by uwierzyć, że trafił go samolot? Ten krótki film został skonfiskowany przez FBI z prywatnego motelu. Ukazuje budynek oraz eksplozję, ale pokazuje żadnego samolotu - bo go po prostu nie było. A tak wina została zwalona na Arabów, była wojna w interesie żydostwa (pfu). Ilu ludzi musiało zginąć i jeszcze zginie by te hieny mogły się nakraść? Zajęło całe lata by właściciel nagrania je odzyskał. https://www.youtube.com/watch?v=n4O4R0LWCQ4
Panie @Tutejszym! Prosiłem o dokończenie historii jak to Pan uciekł "spod noża"? A tu kręci Pan kolejną akcję szpiegowską! Amerykanie nikomu żadnych zdjęć lecącej rakiety nie pokażą bo ich nie mają. No chyba, że ta sama ekipa SBU która kręciła filmy z Bukami i "terrorystami" zrobi im w PS ;-) Nie mówię, że Amerykanie sami nie zrobią, ale jeszcze im się może pochrznić kontynent na zdjęciach - przecież to tak daleko...
Jako oskarżona Rosja będzie żądać oryginałów. Komisja, której członkowie będą posiadać odpowiednie certyfikaty zaprezentuje chyba jednogłośnie ustalone wyniki. Sprawa powinna odbywać się przed międzynarodowym trybunałem. Chyba, ja na tym kompletnie się nie znam, jest to tylko moje osobiste zdanie niczym nie poparte.
Przy czym należy pamiętać, że ci skurwiele z "Żydowskiego Kurenia..." walczyli przeciwko Polsce. Na szczęście dla ludzkości były to brudasy więc 2/3 składu wybiła zaraza tyfusu i dyzenterii. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Lajnberg zmarł w polskiej niewoli. Podobnie tych izraelskich bandytów zneutralizują.
Rosja boi się na ukrainę wejść, chociaż tam Ruskich żywcem palą, a oni myśla że Rosja może aż do warszawy iść :) Kretyni. Ja już milczę że do Warszawy zapraszają człowieka o anty Polskich nastrojach.
Będą się musieli dymać. Zdjęcia dostaną te kraje, które są uprawnione do prowadzenia śledztwa. A więc Ukraina, Malezja i chyba Holandia. Ruskie nic do tego nie mają, bo będą na ławie oskarżonych, zdjęcia nie są dla nich, ale są dowodem przeciwko nim.
Należy zauważyć, że Żydzi są tam od samego początku. Walczą na różnych frontach. Medialnym też: np. użtkownik Uri. W Polsce mamy ich media np. Gazetę Wyborczą i prywatne stacje telewizyjne, które próbują nam prać mózgi. Konflikt na ukrainie (ukraina to nazwa geograficzna - nie ma takiego państwa) został przez Żydów wykorzystany do eksterminacji rdzennych mieszkańców Ziemi Świętej - wykorzystali okazję gdy cały świat patrzy na dzikie pola...
No to Ruskie idą w zaparte, chcą zastosować "samą chytrość". Żądają zdjęć satelitarnych, chcą określić parametry i jakość sprzętu oraz jego zasięg. Chcą stawiać warunki i odwrócić role. Próba uzyskania informacji dla nich niedostępnych? Skończy się oświadczeniem komisji USA + NATO o istnieniu niepodważalnych dowodów? Ruskie będą musieli się dymać?
@Tennenbaum - węże zaklinać! Od kiedy się przejmujesz zamordowanymi Polakami? Ilu ukraińców było wśród oprawców w Katyniu i Miednoje? Żadnych zdjęć USmanni nie pokażą :-D
Szanowny Wolak:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiec-we-lwowie-odlaczyc-ukrainskie-ziemie-od-polski/fxxep
To nie jest Putinowska, jak to nazwales propaganda
Ruski ćpunie! Kto jest dla ciebie "ukrainską swołoczą"? Portal kresy.pl, który zamieścił o tym wiadomość, czy ktoś inny? A może zupełnie ci się już w łepetynie poje...bało od prochów?
Na sowieckiej płycie o Wołyniu? To ty raczej powinieneś wiedzieć. Ale pomogę ci, taki już jestem:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%8B%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F
"Federacja Rosyjska nie dostarczała bojownikom na wschodzie Ukrainy ani zestawów rakietowych Buk, ani żadnego innego sprzętu wojskowego". A Polaków w Katyniu zamordowali Niemcy. Stara bajka, zgrana płyta.
Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania. ZA 4 TYGODNIE TO ZYDKI W SPOSÓB ZORGANIZOWANY EWAKUUJĄ SIĘ DO U-SRAELA A MILICJA DONBASKIEJ REPUBLIKI BĘDZIE WYŁAPYWAĆ OSOBNIKÓW POKROJU uri-ego. i wysyłać na Kamczatke.
Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania.
Widac zapomnial o pogromie swych "przodkow" we Lwowie w latach 1941-1944.Ciekaw jestem na ile został "wyceniony" ten izraelski patriotyzm.Bardzo mało w swym zyciu spotkałem bezinteresownych Zydow,choc i tacy bywali.
Zakazać osobom z ukrainy studiowamia w Polsce, zakaz prezentacji folkloru , zdemontowanie wszystkich pomników UPA w Polsce, zdemontowanie pomnika Szewczenki w Warszawie ..etc
Oh, uri, uri, jeśli chcesz posłuchać Majki Jeżowskiej, to sobie ją puść, ale naprawdę zamykać się na słowiańskie i inne zespoły i słuchać tego chłamu z naszego radia? O zgrozo...
Łotwa natomiast zakazała występów putlerowskich trefnisiów - jakiegoś Kobzona, Gazmanowa i Parfiłowej. Korzyść podwójna - bojkot putlerowców i jednocześnie bariera dla ruskiego kiczu. Polska powinna z Estonii i Łotwy brać przykład, choć na pewno ruski kicz nie jest tak w Polsce popularny, jak w postsowieckich krajach (powód - rosyjska lub rosyjskojęzyczna część populacji). Zakaz występów powinien dotyczyć m. in. chóru Aleksandrowa, do tej pory niestety dość popularnego w Polsce i w Europie. Chór dał czadu po zajęciu przez ruskich faszystów Krymu. Niech bolszewiccy trefnisie występują u siebie, w Korei Płn. i na Kubie, wystarczy. Ponadto winno się rozważyć zakaz wykonywania hymnu FR jako propagującego totalitaryzm w jego stalinowskim wydaniu.
Na litość boską! Ma Pan jakąś opiekę? Współczuję! Bo najwyższy czas do geriatry, o psychiatrze nie wspominając. Tymczasem zegnam... Mam ważniejsze sprawy na głowie, niż tracenie czasu na dyskusję z emerytowanym schizofrenikiem... Życzę, by jutro obudził się Pan jako Dr Jakyll, a nie Mr Hyde...
Pani Jasiu, pisze Pani: "Na marginesie - naprawdę nie odróżniasz Pan mężczyzny od kobiety? " jest to pytanie do Sylwia a nie do mnie. I nie bądź Pani taka kokietka jak ta z naszego sejmu. Podaj Pani swój ruski adresik, odkrytki Pani od nas dostaniesz. Póki co to zajmij się Pani własną de a nam nie zawracaj.
I tak się Pani trochę udało. Wrócę do tematu: Rosja jest agresorem, Ukraina ofiarą. Rosja zbroi przestępczych bandytów, skutkiem tych zbrojeń było zestrzelenie pasażerskiego samolotu.
Iwanow za Wołyn, niedługo ta wasza Ukraina będzie wyglądać jak Czeczenia
zbombardują Kijów i ten cały majdan
za Czeczenie!!!
zabrakło w sklepach w Rosji...
też tam mówili w 1920 i 1939 - najpierw strawi Gruzję oraz Republiki Nabałtyckie
Sensacja: AMERYKANIE opublikowali zdjecia z zestrzelenia B777:
http://s00.yaplakal.com/pics/pics_preview/0/8/2/3592280.jpg
No i dobrze.
Pewnie wjadą na plecy ukraińcom siedzącym w kotle.
Został zakatowany w polskim więzieniu, tak właśnie.
Spierd....ją? Czyżby? Nie wiedzą, co ich czeka? Zaraz po przekroczeniu granicy zostaną wymordowani przez ruski specnaz. Podzielą los tych ośmiu delikwentów z obsługi BUKa.
Tak chyba będzie, zdjęcia zostaną przedstawione faszystowskiej Rosji już jako oskarżonemu, w procesie. A teraz to niby z jakiej racji żądają? Teraz to niech się dymają, jak Pan słusznie zauważył :)
Władysław Selezniow, rzecznik ukropskiej armii: "Nie ostzeliwujemy celów cywilnych..." Banderowcy podobnie jak ich amerykańscy mocodawcy prowadzą precyzyjne uderzenia na dokładnie określone cele, są jak chirurgiczne cięcia...
https://www.youtube.com/watch?v=3Chm_bu1Uzs
Widzę, że na tym forum ścierają się dwie frakcje ruska i ukraińska a polska siedzi cicho.
Na pytanie zadane w temacie odpowiada poniższa strona w pkt 1 i 4
http://www.examiner.com/list/russia-s-top-10-lies-about-downed-malaysia-airliner
i po rosyjsku jakby ktoś angielskiego nie umiał
https://www.youtube.com/watch?v=vjUpRD6yMYg
I tak już wyszła na jaw prawda, że żaden Buk nie strzelał. Kwestią czasu jest udowodnienie zbrodni ukraińcom. W tej sprawie jest więcej błędów i na ławie oskarżonych powinny pojawić się również USA. Miejmy najdzieję, że przyciśnięty do muru reżim w Kijowie podda się i wycofa banderowców z Noworosji. Wtedy satrapa Poroszenko będzie musiał wiać do Ameryki, rezuny mu nie darują. Dalszą konsekwencją przegranej przez USA agresji na Rosję (rozpoczętej na Majdanie) będzie osłabienie pozycji tego bankruta. USA to Hunowie XXI wieku, prymitywna demokracja wojskowa jak w Chazarii - może się tylko utrzymać prowadząc ciągle wojnę. Tak ma skonstruowaną gospodarkę. Może za kilka dekad będziemy mieli do czynienia z separatyzmem w USA - daj Boże!
Neobanderocy oraz żydzi, którzy nimi władają pozbawieni są ludzkich odruchów, to bestie i jako takie wszyscy muszą być wytępieni/ jest wręcz nieprawdopodobne jak media nagłaśniają skutek oraz fałszywą przyczynę, lecz nigdy nie skupią na na prawdziwych dowodach. Jednak gdy te po latach w końcu pojawiają się w obrocie "wolne" media już tematu nie ruszają. Co było w pentagonem w Waszyngtonie? ktoś jest tak głupi by uwierzyć, że trafił go samolot? Ten krótki film został skonfiskowany przez FBI z prywatnego motelu. Ukazuje budynek oraz eksplozję, ale pokazuje żadnego samolotu - bo go po prostu nie było. A tak wina została zwalona na Arabów, była wojna w interesie żydostwa (pfu). Ilu ludzi musiało zginąć i jeszcze zginie by te hieny mogły się nakraść? Zajęło całe lata by właściciel nagrania je odzyskał. https://www.youtube.com/watch?v=n4O4R0LWCQ4
Taaa a Uri Tennenbaum przebierze się w togę i sądzić będzie hehe
oj jeszcze nie zajeły!!!
Panie @Tutejszym! Prosiłem o dokończenie historii jak to Pan uciekł "spod noża"? A tu kręci Pan kolejną akcję szpiegowską! Amerykanie nikomu żadnych zdjęć lecącej rakiety nie pokażą bo ich nie mają. No chyba, że ta sama ekipa SBU która kręciła filmy z Bukami i "terrorystami" zrobi im w PS ;-) Nie mówię, że Amerykanie sami nie zrobią, ale jeszcze im się może pochrznić kontynent na zdjęciach - przecież to tak daleko...
Jako oskarżona Rosja będzie żądać oryginałów. Komisja, której członkowie będą posiadać odpowiednie certyfikaty zaprezentuje chyba jednogłośnie ustalone wyniki. Sprawa powinna odbywać się przed międzynarodowym trybunałem. Chyba, ja na tym kompletnie się nie znam, jest to tylko moje osobiste zdanie niczym nie poparte.
Przy czym należy pamiętać, że ci skurwiele z "Żydowskiego Kurenia..." walczyli przeciwko Polsce. Na szczęście dla ludzkości były to brudasy więc 2/3 składu wybiła zaraza tyfusu i dyzenterii. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Lajnberg zmarł w polskiej niewoli. Podobnie tych izraelskich bandytów zneutralizują.
Rosja boi się na ukrainę wejść, chociaż tam Ruskich żywcem palą, a oni myśla że Rosja może aż do warszawy iść :) Kretyni. Ja już milczę że do Warszawy zapraszają człowieka o anty Polskich nastrojach.
Powinni nawiązać do tradycji - np. do Żydowskiego Kurenia Armii ZURL. I przybrać imię bohaterskiego dowódcy kurenia - por. Salomona Lajnberga.
wielka ukraina już niedługo zostanie pozbawiona gaci, nago będą żebrać o zapomogi , i co , wszystko na sprzedaż
Będą się musieli dymać. Zdjęcia dostaną te kraje, które są uprawnione do prowadzenia śledztwa. A więc Ukraina, Malezja i chyba Holandia. Ruskie nic do tego nie mają, bo będą na ławie oskarżonych, zdjęcia nie są dla nich, ale są dowodem przeciwko nim.
Należy zauważyć, że Żydzi są tam od samego początku. Walczą na różnych frontach. Medialnym też: np. użtkownik Uri. W Polsce mamy ich media np. Gazetę Wyborczą i prywatne stacje telewizyjne, które próbują nam prać mózgi. Konflikt na ukrainie (ukraina to nazwa geograficzna - nie ma takiego państwa) został przez Żydów wykorzystany do eksterminacji rdzennych mieszkańców Ziemi Świętej - wykorzystali okazję gdy cały świat patrzy na dzikie pola...
No to Ruskie idą w zaparte, chcą zastosować "samą chytrość". Żądają zdjęć satelitarnych, chcą określić parametry i jakość sprzętu oraz jego zasięg. Chcą stawiać warunki i odwrócić role. Próba uzyskania informacji dla nich niedostępnych? Skończy się oświadczeniem komisji USA + NATO o istnieniu niepodważalnych dowodów? Ruskie będą musieli się dymać?
@Tennenbaum - węże zaklinać! Od kiedy się przejmujesz zamordowanymi Polakami? Ilu ukraińców było wśród oprawców w Katyniu i Miednoje? Żadnych zdjęć USmanni nie pokażą :-D
Szanowny Wolak:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiec-we-lwowie-odlaczyc-ukrainskie-ziemie-od-polski/fxxep
To nie jest Putinowska, jak to nazwales propaganda
Ej, biedny naćpany kołchoźny mużyku .....
Najbardziej wiarygodne źródło, prawdomówne, szczere, uczciwe: rząd ukraiński. Nigdy nie kłamie, no chyba, że się pomyli i wtedy powie prawdę.
jestem pewny że zostało to napisano przez taką samą ukrainską swołocz jak i ty.
Ruski ćpunie! Kto jest dla ciebie "ukrainską swołoczą"? Portal kresy.pl, który zamieścił o tym wiadomość, czy ktoś inny? A może zupełnie ci się już w łepetynie poje...bało od prochów?
Na sowieckiej płycie o Wołyniu? To ty raczej powinieneś wiedzieć. Ale pomogę ci, taki już jestem:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%8B%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F
ty ukrainska swołocz po co kłamiesz z tymi kartami. http://russian.rt.com/article/41835
Kolorady - nekrofagi. Współcześni, bo nie odżywiający się ciałami zmarłych (choć kto wie?), ale żerujący na ich kartach kredytowych, odzieży itp.
A co tam o Wołyniu na tej płycie.
A co tam o Wołyniu na tej płycie.
"Federacja Rosyjska nie dostarczała bojownikom na wschodzie Ukrainy ani zestawów rakietowych Buk, ani żadnego innego sprzętu wojskowego". A Polaków w Katyniu zamordowali Niemcy. Stara bajka, zgrana płyta.
Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania. ZA 4 TYGODNIE TO ZYDKI W SPOSÓB ZORGANIZOWANY EWAKUUJĄ SIĘ DO U-SRAELA A MILICJA DONBASKIEJ REPUBLIKI BĘDZIE WYŁAPYWAĆ OSOBNIKÓW POKROJU uri-ego. i wysyłać na Kamczatke.
Za 2-4 tygodnie to może być już za późno na heroiczne wyczyny bojowe :) Ale niewątpliwie przydadzą się jako siła policyjna przy wyłapywaniu ukrywających się bandytów, wykrywaniu współpracujących z bandytami funkcjonariuszy milicji i urzędników, do ochrony granicy. Piękna patriotyczna postawa, godna naśladowania.
Geszeft jest geszeft i firma holokaust działa niezwykle sprawnie.
Widac zapomnial o pogromie swych "przodkow" we Lwowie w latach 1941-1944.Ciekaw jestem na ile został "wyceniony" ten izraelski patriotyzm.Bardzo mało w swym zyciu spotkałem bezinteresownych Zydow,choc i tacy bywali.
Na słowiańskie nie, tylko na ruskie.
ale jak zachodnie media ładnie milczą że niedaleko samolotu był ukrainski odrzutowiec :)
Zakazać osobom z ukrainy studiowamia w Polsce, zakaz prezentacji folkloru , zdemontowanie wszystkich pomników UPA w Polsce, zdemontowanie pomnika Szewczenki w Warszawie ..etc
Oh, uri, uri, jeśli chcesz posłuchać Majki Jeżowskiej, to sobie ją puść, ale naprawdę zamykać się na słowiańskie i inne zespoły i słuchać tego chłamu z naszego radia? O zgrozo...
Link: http://world.lb.ua/news/2014/07/21/273576_latviya_zapretila_vezd_stranu.html
Łotwa natomiast zakazała występów putlerowskich trefnisiów - jakiegoś Kobzona, Gazmanowa i Parfiłowej. Korzyść podwójna - bojkot putlerowców i jednocześnie bariera dla ruskiego kiczu. Polska powinna z Estonii i Łotwy brać przykład, choć na pewno ruski kicz nie jest tak w Polsce popularny, jak w postsowieckich krajach (powód - rosyjska lub rosyjskojęzyczna część populacji). Zakaz występów powinien dotyczyć m. in. chóru Aleksandrowa, do tej pory niestety dość popularnego w Polsce i w Europie. Chór dał czadu po zajęciu przez ruskich faszystów Krymu. Niech bolszewiccy trefnisie występują u siebie, w Korei Płn. i na Kubie, wystarczy. Ponadto winno się rozważyć zakaz wykonywania hymnu FR jako propagującego totalitaryzm w jego stalinowskim wydaniu.
Na litość boską! Ma Pan jakąś opiekę? Współczuję! Bo najwyższy czas do geriatry, o psychiatrze nie wspominając. Tymczasem zegnam... Mam ważniejsze sprawy na głowie, niż tracenie czasu na dyskusję z emerytowanym schizofrenikiem... Życzę, by jutro obudził się Pan jako Dr Jakyll, a nie Mr Hyde...
Pani Jasiu, pisze Pani: "Na marginesie - naprawdę nie odróżniasz Pan mężczyzny od kobiety? " jest to pytanie do Sylwia a nie do mnie. I nie bądź Pani taka kokietka jak ta z naszego sejmu. Podaj Pani swój ruski adresik, odkrytki Pani od nas dostaniesz. Póki co to zajmij się Pani własną de a nam nie zawracaj.
I tak się Pani trochę udało. Wrócę do tematu: Rosja jest agresorem, Ukraina ofiarą. Rosja zbroi przestępczych bandytów, skutkiem tych zbrojeń było zestrzelenie pasażerskiego samolotu.