a może jak Francja utraci zyski z tytułu zakupów w ich marketach z tytułu sprzedaży swoich win perfum renałtuw citroenów, żab i ślimaków przerobionych i policzy co się bardziej opłaca to przejrzy na gały cz opłaca się wspierać mordercę????????. Fajnie jakby do tego dołączyła cała Europa i rzecz tyczy się również prorosyjskich niemców
Są dwa fakty bezsporne. Udokumentowane przez okupantów niemiecki i polskich historyków. Pierwszy to masowe zbrodnie dokonane przez Ukraińców na Polakach. Ich celem było wybicie całych wsi i miasteczek a pozostałych przy życiu zmuszenie do ucieczki z tych terenów. Mordowano ich tylko za to że byli Polakami. A to jest klasyczne ludobójstwo. Drugi to to że w tych kamienicach, domach, mieszkaniach i gospodarstwach mieszkają dziś Ukraińcy. Często dzieci i wnuki sprawców zbrodni. Sprawiedliwość i szacunek wobec rodaków nakazuje nam wynagrodzenie tych krzywd. Ukraina przed tym nie ucieknie i prędzej czy później będzie musiała za to zadośćuczynić.
Zastanawiam się u kogo junta dokupi brakujące szturmowce? Zresztą piloci Su-25 w Afganistanie tak często nie spadali. Pewnie banderowcy powietrzni nabrali przekonania, że najlepszym sposobem na dotarcie do lotniska jest katapultowanie lub mając wstręt do zbrodni wojennych (niektórzy) pozbawiają w ten sposób juntę sprzętu.
ems: spokojnie, ja wiem że ruska prawda jeszcze nikogo nie wyzwoliła. Mnie już to nie dotyczy, a moje wnuki z ruską prawdą same będą musiały walczyć. Chociaż chyba Panie ems: masz trochę racji, ruska prawda wyzwoliła nas Polaków z wolności, niezawisłości, stanu posiadania, niezależnego myślenia... Ruska prawda ma się tak do prawdy jak krzesło elektryczne do normalnego krzesła. Muszę przyznać Panu, Panie ems: rozmowa z Tobą jest w miarę kulturalna, spokojna. I za to Panu dziękuję.
Komuchy to nie moja bajka, ale zostali wybrani w legalnych, demokratycznych wyborach. To jest właśnie przykład ukraińskiej demokracji, a dokładniej demokracji banderowskiej.
Przeciety, a przepiłowany to nie to samo. Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś z piłką do metalu który by mozolnie ciął tę kabinę. Nie wierzę także w jej przecięcie przez ludzi na ziemi. Być może ta kabina była zmontowana z 2 części i rozpadła się po uderzeniu w ziemię, albo rozpada się w powietrzu podczas dekompresji samolotu. To ostatnie jest najbardziej prawdopodobne
W Dzerzynsku rebeljanci zablokowali bojowkarzy Gwardii Narodowej w budynku. W trakce strzelaniny rozpoczel sie pozar. Uwaga! Drastyczne video - zwloki spalonych gwardejcew http://rusvesna.su/news/1406128621
ems: Dopowiadam za Ciebie: "Oraz uzyskanie akceptacji ich zamian przez Putina i ruskie władze", czyli na Świętego Nigdy. Ale głupia ta Twoja "chytrość". Z oczywistych powodów nie pozdrawiam.
Jeszcze niedawno różni "eksperci" opowiadali jak to rosyjska machina wojenna stanie po odcięciu dostaw z Ukrainy. Co bardziej zorientowani wiedzieli, że to tylko częściowo stanowi problem. Na wolnym rynku przez lata zdołały się wytworzyć struktury konkurencyjne. I jak widać nie mylili się. Przemysł wciąż pracuje, kosmiczny też
http://stat.multimedia.mil.ru/multimedia/photo/gallery.htm?id=17245@cmsPhotoGallery
Jestem ciekaw co zrobią Ukraińcy ze swoimi zakładami? Jestem przekonany, że to jeden z planów kryminalistów żądzących obecnie Ukrainą - zaorać przemysł, zrobić z ludzi niewolników jak w Polsce, na życzenie zachodnich mocodawców.
Sakiewicz był na miejscu i modelował sytuację geopolityczną w ten sposób. Ciekawe, że nawet w internecie są zdjęcia fragmentów kokpitu podziurawionego jak sito a ci nie mogą ich znaleźć.
Ja tam wolę zielonych ludzików niż czarnych ludów z żółtymi opaskami. Ciekawe, że ludzie są tak uzależnieni od TV? Kłamstwa probanderowskie to tylko jeden 1000 powodów żeby nie być właścicielem telewizora.
Zdjęć nie mają, Kerry jak zwykle bredzi, szkolenie na Buka trwa conajmniej 12 m-cy (blisko granicy, mogliby zestrzelić Putina :-)), system zdobyli na ukraińcach, pewnie to byli Czeczeńcy, bo dla niebieskookiego rezuna każdy brunet to Czeczeniec...Za to są pośrednie dowody na udział w zbrodni Amerykanów.
Ja bym to nazwał wojną między biesami hehe. Ale czy to coś nowego, że rezuny wodzą się za pysk? Z badawczego punktu widzenia można by porównywać zjawisko do stosunków politycznych kaganatu chazarskiego :-D
No dobrze tylko kto straci na zerwaniu współpracy w dłuższym terminie ? Rosja sobie poradzi a Ukraina straci odbiorcę podzespołów. A nikt inny tego nie kupi.
Ile razy można wam to powtarzać - jakim "naszym" mediom? 80% mediów w Polsce należy do Niemców, Agora w tym Gówno Prawda do żydów, TVN jest żydokomunistyczne z polskim zdrajcami jako szebas gojami.
Dlatego najlepszą metodą na wytrącenie tego argumentu propagandzie rosyjskiej jest rozliczenie się Ukraińców z banderyzmu. Uznanie zbrodni wołyńskiej za ludobójstwo. Zwrot majątku nieruchomego i ruchomego. I najważniejsza rzecz to wprowadzenie w życie przyjaznej polityki w stosunku do Polaków na Ukrainie.
Jak podaje wp zostały strącone dwa kolejne samoloty http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,MON-Ukrainy-separatysci-zestrzelili-dwa-ukrainskie-mysliwce,wid,16774369,wiadomosc.html?ticaid=113226 &_ticrsn=3 . Tu jest materiał filmowy http://lifenews.ru/news/137168
jasne, są kamery w miejscu tragedii to od razu z niego taki miły, dobry mały separatysta, a gówno prawda, ruski TERRORYSTA, dobrze znany z Krymu i Słowiańska http://www.tvn24.pl/kiedys-byl-mieszkancem-slowianska-teraz-strzeze-wraku-samolotu,451786,s.html
O jakich tysiącach ludzi wymordowanych bronią chemiczną piszesz?? Domyślam się, że chodzi Ci o masakrę w Halabdży, gdzie zagazowano 5 tys. Kurdów. Problem polega na tym, że miał on miejsce w 1988 r. i został przeprowadzony przy pełnej wiedzy, a nawet współpracy USA. Interwencja Stanów Zjednoczonych w Iraku miała natomiast miejsce w 2003 roku i oparta m.in. była na "dowodach" posiadania/produkcji broni chemicznej przez Saddama, nie było wówczas mowy o jakichkolwiek masowych mordach z jej użyciem. I jeszcze jedno, domniemania często prowadzą na manowce. Jeżeli nie znaleziono broni chem. to znaczy, że nie było jej tam gdzie jej szukano, koniec, kropka.
Propaganda rosyjska w Polsce ma jeden atut. Opiera się bowiem na pamięci o Wołyniu, na koszmarnym mordzie banderowskich bojówek. Jednak używa fałszywych implikacji. Nie jest tak, że jeśli sprzeciwiamy się kultowi Bandery, to musimy walczyć z narodem ukraińskim. Sprzeciwianie się kultowi Bandery nie oznacza, że mamy nie dostrzegać tego, jak naród ukraiński się zmienia. Nie oznacza, że mamy przymykać oczy na zbrodnie Rosji dokonywane na Ukrainie. Bowiem, wbrew propagandzie Putina, to nie Bandera jest jedynym i ostatecznym pytaniem w naszych relacjach z tym państwem. Dlatego nie jest tak, że jeśli popierasz majdan i zmiany, do jakich doprowadził, to popierasz kult Bandery. Nie jest też tak, że jeśli sprzeciwiasz się kultowi Bandery, to walczysz z dzisiejszą Ukrainą i popierasz Rosję. Jeśli ktoś sugeruje inaczej, pamiętajcie – to pożyteczny idiota, powtarzający rosyjską propagandę.
"Prasa" światowa goni króliczka , goni a co będzie dalej zobaczymy. Ukraina korzysta na tragedii samolotu malezyjskiego oraz z chwili poparcia i robi co chce. Chyba wczoraj przeczytałem na jednej ze stron, iż organizacja międzynarodowa uznała aktualną sytuację na Ukrainie jako wojnę. Konsekwencją tej decyzji będzie ściganie zbrodniarzy wojennych odpowiedzialnych za zbrodnie na cywilach.
Panie Iwanow, chamstwem i podłością co poniektórych osobników nie masz się Pan co przejmować. Atakują Pana nie za formę ale za treść Pańskich wypowiedzi. Oni są na ideologicznym froncie wojny Rosji z Ukrainą, wszystkie chwyt dozwolone. Małe podłe, sprzedajne szczurki. Tutaj masz Pan szansę przejść dobrą szkołę odpierania kłamstwa, manipulacji, odpierania podłości ruskich agentów. Tak że nie dajmy się, ja ruskim podlecom mówię NIE. Pozdrawiam.
Po co komisja jeżeli wszystkie kraje jak mówią wolnego świata już dawno wskazały winnego. Wystarczy się zebrać i przegłosować po co tracić pieniądze na jakieś komisje
Serdecznie witam.
Rano znalazłem informację o zatrzymaniu przez Rosjan jednego z prowodyrów podpalenia ludzi w Odessie 2 maja. Co sądzicie na ten temat ? Ciekawie to wygląda jak ratuje się i ucieka do swoich wrogów :)
info ze strony http://vk.com/antimaydan?w=wall-41232698_830205
http://cs616019.vk.me/v616019579/1558f/OAJD-BjCIsY.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=ojtF_isWwFo
Wykres wygląda jak z Google Earth...amatorszczyzna. Nie uwzględnia wyjścia z korytarza powietrznego za Gorłowką. Poza tym gdyby trafiła go rakieta tak blisko Śnieżnego to przy V~900 km/h i H-10000 m szczątki spadły by gdzieś na granicy z Rosją. Jest to śmieszne i kompromitujące dla Amerykanów.
a może jak Francja utraci zyski z tytułu zakupów w ich marketach z tytułu sprzedaży swoich win perfum renałtuw citroenów, żab i ślimaków przerobionych i policzy co się bardziej opłaca to przejrzy na gały cz opłaca się wspierać mordercę????????. Fajnie jakby do tego dołączyła cała Europa i rzecz tyczy się również prorosyjskich niemców
załoga była (bo już na pewno nie zyje) sowiecka - co za problem przerzucić ludzi
toja20: To nie ukraiński portal więc używaj cywilizowanego języka
Są dwa fakty bezsporne. Udokumentowane przez okupantów niemiecki i polskich historyków. Pierwszy to masowe zbrodnie dokonane przez Ukraińców na Polakach. Ich celem było wybicie całych wsi i miasteczek a pozostałych przy życiu zmuszenie do ucieczki z tych terenów. Mordowano ich tylko za to że byli Polakami. A to jest klasyczne ludobójstwo. Drugi to to że w tych kamienicach, domach, mieszkaniach i gospodarstwach mieszkają dziś Ukraińcy. Często dzieci i wnuki sprawców zbrodni. Sprawiedliwość i szacunek wobec rodaków nakazuje nam wynagrodzenie tych krzywd. Ukraina przed tym nie ucieknie i prędzej czy później będzie musiała za to zadośćuczynić.
Zastanawiam się u kogo junta dokupi brakujące szturmowce? Zresztą piloci Su-25 w Afganistanie tak często nie spadali. Pewnie banderowcy powietrzni nabrali przekonania, że najlepszym sposobem na dotarcie do lotniska jest katapultowanie lub mając wstręt do zbrodni wojennych (niektórzy) pozbawiają w ten sposób juntę sprzętu.
jazming pisze z Donbasu - sam widział jak strzelano
ems: spokojnie, ja wiem że ruska prawda jeszcze nikogo nie wyzwoliła. Mnie już to nie dotyczy, a moje wnuki z ruską prawdą same będą musiały walczyć. Chociaż chyba Panie ems: masz trochę racji, ruska prawda wyzwoliła nas Polaków z wolności, niezawisłości, stanu posiadania, niezależnego myślenia... Ruska prawda ma się tak do prawdy jak krzesło elektryczne do normalnego krzesła. Muszę przyznać Panu, Panie ems: rozmowa z Tobą jest w miarę kulturalna, spokojna. I za to Panu dziękuję.
Komuchy to nie moja bajka, ale zostali wybrani w legalnych, demokratycznych wyborach. To jest właśnie przykład ukraińskiej demokracji, a dokładniej demokracji banderowskiej.
Przeciety, a przepiłowany to nie to samo. Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś z piłką do metalu który by mozolnie ciął tę kabinę. Nie wierzę także w jej przecięcie przez ludzi na ziemi. Być może ta kabina była zmontowana z 2 części i rozpadła się po uderzeniu w ziemię, albo rozpada się w powietrzu podczas dekompresji samolotu. To ostatnie jest najbardziej prawdopodobne
Te samoloty leciały na niższym pułapie podczas bombardowania i zostały zestrzelone.
Samoloty zeszły na niższy pułap podczas bombardowania i zostały zestrzelone.
Tu jest ten link: http://rusvesna.su/news/1406128463
Nie uciekniesz przed prawdą Tutejszym. Ale pamiętaj, prawda Cię wyzwoli.
W Dzerzynsku rebeljanci zablokowali bojowkarzy Gwardii Narodowej w budynku. W trakce strzelaniny rozpoczel sie pozar. Uwaga! Drastyczne video - zwloki spalonych gwardejcew http://rusvesna.su/news/1406128621
ems: Dopowiadam za Ciebie: "Oraz uzyskanie akceptacji ich zamian przez Putina i ruskie władze", czyli na Świętego Nigdy. Ale głupia ta Twoja "chytrość". Z oczywistych powodów nie pozdrawiam.
Bardzo ciekawy artykuł. Odnosi się do naszych portalowych agentów typu Uri i Tutejszym. Is fecit, cui podest!
Zapisałem Pańską wypowiedź na pulpicie mojego komputera. Dziękuję Panu i pozdrawiam.
Myślę, że spuszczanie na ziemię samolotów cywilnych jest mocną stroną CIA - ma takie wspaniałe tradycje. Naszych na kurs tam wysłać hehe
Jeszcze niedawno różni "eksperci" opowiadali jak to rosyjska machina wojenna stanie po odcięciu dostaw z Ukrainy. Co bardziej zorientowani wiedzieli, że to tylko częściowo stanowi problem. Na wolnym rynku przez lata zdołały się wytworzyć struktury konkurencyjne. I jak widać nie mylili się. Przemysł wciąż pracuje, kosmiczny też
http://stat.multimedia.mil.ru/multimedia/photo/gallery.htm?id=17245@cmsPhotoGallery
Jestem ciekaw co zrobią Ukraińcy ze swoimi zakładami? Jestem przekonany, że to jeden z planów kryminalistów żądzących obecnie Ukrainą - zaorać przemysł, zrobić z ludzi niewolników jak w Polsce, na życzenie zachodnich mocodawców.
Sakiewicz był na miejscu i modelował sytuację geopolityczną w ten sposób. Ciekawe, że nawet w internecie są zdjęcia fragmentów kokpitu podziurawionego jak sito a ci nie mogą ich znaleźć.
Ja tam wolę zielonych ludzików niż czarnych ludów z żółtymi opaskami. Ciekawe, że ludzie są tak uzależnieni od TV? Kłamstwa probanderowskie to tylko jeden 1000 powodów żeby nie być właścicielem telewizora.
Zdjęć nie mają, Kerry jak zwykle bredzi, szkolenie na Buka trwa conajmniej 12 m-cy (blisko granicy, mogliby zestrzelić Putina :-)), system zdobyli na ukraińcach, pewnie to byli Czeczeńcy, bo dla niebieskookiego rezuna każdy brunet to Czeczeniec...Za to są pośrednie dowody na udział w zbrodni Amerykanów.
Ja bym to nazwał wojną między biesami hehe. Ale czy to coś nowego, że rezuny wodzą się za pysk? Z badawczego punktu widzenia można by porównywać zjawisko do stosunków politycznych kaganatu chazarskiego :-D
dobrze zrobili
zawsze w wojnie giną cywile żadna nowość ...
co sie dziwić ...też bym wywalił komuchów na zbity pysk....przecież to zdrajcy
Wojna jest straszna. :(
No dobrze tylko kto straci na zerwaniu współpracy w dłuższym terminie ? Rosja sobie poradzi a Ukraina straci odbiorcę podzespołów. A nikt inny tego nie kupi.
Ile razy można wam to powtarzać - jakim "naszym" mediom? 80% mediów w Polsce należy do Niemców, Agora w tym Gówno Prawda do żydów, TVN jest żydokomunistyczne z polskim zdrajcami jako szebas gojami.
Czyli tutejszy a nie zielony ludzik ...
Dlatego najlepszą metodą na wytrącenie tego argumentu propagandzie rosyjskiej jest rozliczenie się Ukraińców z banderyzmu. Uznanie zbrodni wołyńskiej za ludobójstwo. Zwrot majątku nieruchomego i ruchomego. I najważniejsza rzecz to wprowadzenie w życie przyjaznej polityki w stosunku do Polaków na Ukrainie.
Jak podaje wp zostały strącone dwa kolejne samoloty http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,MON-Ukrainy-separatysci-zestrzelili-dwa-ukrainskie-mysliwce,wid,16774369,wiadomosc.html?ticaid=113226 &_ticrsn=3 . Tu jest materiał filmowy http://lifenews.ru/news/137168
jasne, są kamery w miejscu tragedii to od razu z niego taki miły, dobry mały separatysta, a gówno prawda, ruski TERRORYSTA, dobrze znany z Krymu i Słowiańska http://www.tvn24.pl/kiedys-byl-mieszkancem-slowianska-teraz-strzeze-wraku-samolotu,451786,s.html
O jakich tysiącach ludzi wymordowanych bronią chemiczną piszesz?? Domyślam się, że chodzi Ci o masakrę w Halabdży, gdzie zagazowano 5 tys. Kurdów. Problem polega na tym, że miał on miejsce w 1988 r. i został przeprowadzony przy pełnej wiedzy, a nawet współpracy USA. Interwencja Stanów Zjednoczonych w Iraku miała natomiast miejsce w 2003 roku i oparta m.in. była na "dowodach" posiadania/produkcji broni chemicznej przez Saddama, nie było wówczas mowy o jakichkolwiek masowych mordach z jej użyciem. I jeszcze jedno, domniemania często prowadzą na manowce. Jeżeli nie znaleziono broni chem. to znaczy, że nie było jej tam gdzie jej szukano, koniec, kropka.
Propaganda rosyjska w Polsce ma jeden atut. Opiera się bowiem na pamięci o Wołyniu, na koszmarnym mordzie banderowskich bojówek. Jednak używa fałszywych implikacji. Nie jest tak, że jeśli sprzeciwiamy się kultowi Bandery, to musimy walczyć z narodem ukraińskim. Sprzeciwianie się kultowi Bandery nie oznacza, że mamy nie dostrzegać tego, jak naród ukraiński się zmienia. Nie oznacza, że mamy przymykać oczy na zbrodnie Rosji dokonywane na Ukrainie. Bowiem, wbrew propagandzie Putina, to nie Bandera jest jedynym i ostatecznym pytaniem w naszych relacjach z tym państwem. Dlatego nie jest tak, że jeśli popierasz majdan i zmiany, do jakich doprowadził, to popierasz kult Bandery. Nie jest też tak, że jeśli sprzeciwiasz się kultowi Bandery, to walczysz z dzisiejszą Ukrainą i popierasz Rosję. Jeśli ktoś sugeruje inaczej, pamiętajcie – to pożyteczny idiota, powtarzający rosyjską propagandę.
putlerfaszyści zwinęli, buhahaha - na pamiątkę ;)
mi żal tylko zwykłych Rosjan - we wrześniu spotkam kilku na konferencji...
"Prasa" światowa goni króliczka , goni a co będzie dalej zobaczymy. Ukraina korzysta na tragedii samolotu malezyjskiego oraz z chwili poparcia i robi co chce. Chyba wczoraj przeczytałem na jednej ze stron, iż organizacja międzynarodowa uznała aktualną sytuację na Ukrainie jako wojnę. Konsekwencją tej decyzji będzie ściganie zbrodniarzy wojennych odpowiedzialnych za zbrodnie na cywilach.
Panie Iwanow, chamstwem i podłością co poniektórych osobników nie masz się Pan co przejmować. Atakują Pana nie za formę ale za treść Pańskich wypowiedzi. Oni są na ideologicznym froncie wojny Rosji z Ukrainą, wszystkie chwyt dozwolone. Małe podłe, sprzedajne szczurki. Tutaj masz Pan szansę przejść dobrą szkołę odpierania kłamstwa, manipulacji, odpierania podłości ruskich agentów. Tak że nie dajmy się, ja ruskim podlecom mówię NIE. Pozdrawiam.
Dziwię się tylko naszym mediom, że pozwalają się tak manipulować
A pogrobowcy SS Galizien mogą spokojnie istnieć maszerować po ulicach ze sztandarami i z pompą obchodzić urodziny Hitlera
Po co komisja jeżeli wszystkie kraje jak mówią wolnego świata już dawno wskazały winnego. Wystarczy się zebrać i przegłosować po co tracić pieniądze na jakieś komisje
Brawo USA brawo w Iraku też przez kilka lat szukaliście nieistniejącej broni biologicznej i chemicznej
Po co im hełmy czy kamizelki wysłać im widły i siekiery
Nie ma jak demokracja nie banderowcy?
Idac tym tokiem rozumowania dowiemy się za tydzień lub dwa ze zrobili to Polacy.
To dodatkowy materiał filmowy do tej ww. informacji
http://www.youtube.com/watch?v=DcArNqwPnEA
Serdecznie witam.
Rano znalazłem informację o zatrzymaniu przez Rosjan jednego z prowodyrów podpalenia ludzi w Odessie 2 maja. Co sądzicie na ten temat ? Ciekawie to wygląda jak ratuje się i ucieka do swoich wrogów :)
info ze strony http://vk.com/antimaydan?w=wall-41232698_830205
http://cs616019.vk.me/v616019579/1558f/OAJD-BjCIsY.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=ojtF_isWwFo
Wykres wygląda jak z Google Earth...amatorszczyzna. Nie uwzględnia wyjścia z korytarza powietrznego za Gorłowką. Poza tym gdyby trafiła go rakieta tak blisko Śnieżnego to przy V~900 km/h i H-10000 m szczątki spadły by gdzieś na granicy z Rosją. Jest to śmieszne i kompromitujące dla Amerykanów.
Niestety trudno ocenić pod jakim kątem odłamki przebijały poszycie.
tagore