W odróżnieniu od bonzów śmigających na Lazurowe wybrzeże, żaden urzędnik rangi nawet mniejszej niż minister, ukarany przez USA &UE w związku ze swoim znaczeniem w konflikcie ukraińskim wg. nakładających kary - nie ma potężnych willi ani nie trzyma pieniędzy na koncie. Już widzę jak blokują konta jakiegoś oligarchy i pieniążki ładnie odpływają z kurortów itp. hehe.
Pomijając fakt czy wojna ta jest w interesie Polaków i kogo należy w naszym interesie wspierać... Rosja wysyła swoje "spady" sprzętowe których nawet na złom nie jest w stanie efektywnie przerabiać jednocześnie trzymając się zasady że sprzęt ciężki musi być taki jakiego używają Ukraińcy. Te kolumny w wprost niewiele znaczą gdyż linia frontu jest bardzo rozciągnięta, ale na pewno jakieś straty po stronie Ukraińców będą. Istotą jest by przedłużyć konflikt, przy niewielkich kosztach własnych osłabienie gospodarcze Ukrainy jest katastrofalne w skutkach co w dalszej konsekwencji spowoduje zimowy przewrót polityczny... Dyskusja tu jest dowodem na daleko idący w skutkach rozłam społeczny osiągnięty prostymi wtrąceniami typu: "banderowcy= neofaszyści=zachód (pod znakiem Polskiej flagi)", "śmierć cywili, masowe mordy banderowców".
Sądzę że Polacy właściwie ocenią sytuację i głośno krzyczących ekstremistów potraktują jako objaw słabości intelektualnej w nizinach społecznych... podobnie jak traktujemy ich w Polskiej polityce.
Gdzie tam widzisz wojsko banderowska kanalio? Ten ostrzał osiedli mieszkaniowych jest zbrodnią wojenną popełnioną przez banderowców takich jak iwanow. Jak Izraleczycy zabiją kilku palestyńskich cywilów, to jest rwetest na cały świat, a gdy banderowcy mordują całe miasta i miasteczka, zestrzeliwują samolot z 300 ludźmi, to zachód udaje, że nic się nie stało. Jak widać, należy być właściwym mordercą.
W odroznieniu od Obamy, ktory nie smiga sobie do Rosji na roznorakie rausze i nie trzyma lewej kasy na czeczenskich kontach, wielu Rosyjskich bonzow smiga nad Lazurowe, ma potezne wille na zachodzie i trzyma kase na kontach w Europie... tak na wszelki wypadek, jakby trzeba bylo wiac z Rosji...ot taka drobna roznica.
iwanow: 29.07.2014 10:51). nareszcie jedno mądre zdanie już dość dawno złożyłem do Prokuratury Krajowej wniosek o delegalizację ZUwP jako organizacji popierającej faszyzm i zbrodniczy system Banderowski widzę że się ze mną tym razem zgadzasz.
Jest Pan manipulantem albo nieukiem. Nie ma porównania między post-banderowską swołoczą na Kresach Południowo-Wschodnich a mieszkańcami Noworosji. Po pierwsze cały „ruch narodowy” tzw. zachodnich Ukraińców oparty jest na szowinizmie. Jest scementowany polską, ale także czeską, armeńską i węgierską krwią. Oni zawsze będą antypolscy. Natomiast kult ZSRR jeżeli istnieje na terenach Noworosji to jest to tylko i wyłącznie efekt straszliwych niemieckich zbrodni i efektów Generalnego Planu Wschodniego, kiedy to mordowano wschodnich Słowian w setkach tysięcy. Żydowscy „komisarze polityczni” pouciekali ale zwykli żołnierze byli brani do niewoli i trafiali do „obozów jenieckich”, które miały formę ściśniętych obok siebie dziesiątek tysięcy ludzi obleczonych drutem kolczastym. Palono całe wioski. Nic dziwnego, że ofiary i rodziny ofiar czekały na uwolnienie z tego niemieckiego piekła przez ZSRR. Swoje zrobiła też propaganda stalinowska, która ZSRR zaczęła utożsamiać z Rosją. Nie porównuj więc tych dwóch stanów bo łżesz jak pies. Polaków w Katyniu nie mordowano na rozkaz innych Słowian tylko Gruzinów Berii i Stalina zaś wykonawcami również nie byli Słowianie. Możesz komuś zamydlić oczy ale zawsze będziesz łgarzem.
Dokładnie. Amerykanie i Europederaści co chwilę nakładają na różne osoby sankcje w postaci "zamrożenia aktywów" i zakazami wjazdu. Tylko, że nigdy nie mówią o tym czy takowe aktywa w rzeczywistości się znajdują w ich zasięgu. Wątpię aby tak było. Co więcej uważają oni za doktliwą karę zakaz wjazdu na ich tertoria, myśląc że są nie wiadomo czym i wszyscy nieprzyjaciele USA &UE wręcz wiszą na szlabanach granicznych aby się do nich dostać. Poza tym obłudne jest to postępowanie w tym, że nakłądają sankcje na pomniejszych urzędników zostawiając sobie furtkę w kontaktach z najważniejszymi osobami w państwie - interesy to interesy no nie? :-D
liczne pomniki Stalina - kwitnąca partia komunistyczna - neofaszyzm szerzący się wśród sowietów - nawiązywanie do tradycji komunistycznych - wstyd mi, że Pani wspiera największych morderców, obok Niemców, Polaków - ale cóż miłość do Putina jest na wyginięciu - PiS dojdzie do władzy to ostatnie złogi komunizmu usunie z Polski
Niestety, powszechny dostęp do broni pomoże tylko w kwestii bezpieczeństwa wewnętrznego(ułatwi walkę z przestępczością), ale militarnie nie pomoże. Wojna partyzancka oznacza przegraną oraz zagładę kobiet i dzieci mordowanych w odwecie przez okupantów(co Polska już przerabiała...). Jedyna opcja to utrzymywanie silnych, składających się z zawodowych żołnierzy wojsk lądowych(pięć korpusów zmechanizowanych w składzie jednej dywizji pancernej i dwóch zmechanizowanych każdy, jedna dywizja powietrznodesantowa i jedna obrony wybrzeża, osłaniane przez silne lotnictwo myśliwskie i wspierane przez wyspecjalizowane samoloty szturmowe, a nie jakieś Su-22 czy F16 z podwieszonymi bombami) a do tego jeszcze oparte na powszechnym poborze milicje wojewódzkie wystawiające w razie wojny na terytorium kraju dywizje piechoty (w liczbie zależnej od ludności województwa). Polska to nie Afganistan, tu gór nie ma, tu sprawdzą się tylko siły lądowe na tyle duże, że każdy potencjalny agresor dziesięć razy się zastanowi, zanim Polskę najedzie.
Ja uważam, że chodziło tutaj o ośmieszenie tych polityków. Czeczenia pokazała im, że tyle samo znaczą sankcje nałożone na Rosjan, którzy nie mogą wjechać do UE czy USA.
iwanow: 29.07.2014 09:35).Szmaciarzu powinieneś wiedzieć że , nie koniecznie trzeba lubić Putina i Rosję żeby życzyć ukraińskim faszystom wszystkich plag egipskich + śmierci . 15.08 od dziesięcioleci wywieszam Polską flagę a od 25 lat używam ukraińskiej jako wycieraczki.
Ciekawe pytanie tyle że odpowiedż jest prozaicznie prosta . Jest to sklep zlokalizowany w Kijowie prowadzi go spółka Poroszenko Jacyniuk i SA właściwiej ,,SS", w Wierchownej Radzie . Wiadomo że banderowcy sprzedają wszystko co można wymienić na $ bo ich czas już dobiega końca a w USA trzeba za coś żyć. jak Putin rozgoni to bydło.Proszę wskazać mi sklep, dać adres gdzie można kupić systemy "Buk", czołg T-64, przeciwlotniczy system "Strieła"" - powiedział Sikorski.
To pesymistyczne. Tam są powstańcy, których nie zabili jeszcze terroryści z zach. Ukrainy. Wielu Polaków sprzyja powstańcom, bo walczą z banderowcami = neoupowcami = faszystami. Ci Polacy wypowiadają się też na tym forum. Fakt bezsporny.
Czy powstańcy chowają się także na wózkami na niepełnosprawnych ? http://www.youtube.com/watch?v=Q8XcymfIBcU#t=226
ale i jest też taki obraz z walk
http://www.youtube.com/watch?v=3NHGjPsn39M
Powiem tak , bardzo bym chciał aby ta kolumna była powstańcza , ale wydaje mi się że jest to nagranie wojsk ukraińskich które nie mają oznaczeń tylko po to aby wskazać że w konflikcie biorą udział Rosjanie. Nie twierdze że ich tam nie ma , bo są , ale są to najemnicy , ochotnicy tak po jednej jak i drugiej stronie , gdybym miał tam iść na pewno stanąłbym po stronie powstańców
Rosja to ma szczęście. Gdyby popierała Izrael wysyłali tam broń wspomagała ich finansowo to wszystkie "wolne" kraje pod światłym przywództwem USA codziennie zastanawiały by się jakie to sankcję na Rosję jeszcze nałożyć
niech się chowają za cywilami..... I wojna Czeczeńska: "Nie są znane dokładne straty ludności cywilnej. Szacunki wahają się od 30 tys. do 100 tys. cywili zabitych na terytorium Czeczenii, Generalicja rosyjska szacuje straty w ludności cywilnej na ok. 50-80 tys. osób. Problemy z oszacowaniem strat wojennych wynikają z charakteru konfliktu, do którego doszło w trakcie trwania czeczeńskiej wojny domowej. Wielu cywili było w obawie o własne bezpieczeństwo uzbrojonych, a bojownicy bez trudu mogli maskować się wśród cywili. Część żołnierzy i bojowników w trakcie działań wojennych zmieniała strony konfliktu, co dodatkowo utrudniało ustalenie strat walczących ze sobą stron. Nieznana jest również dokładna liczba uchodźców wojennych (ok. 500 tys. osób)". Czeczeni sami się wyrżnęli??? Jakoś wtedy sowietom nie przeszkadzało strzelanie do ludności cywilnej. Bronił Pan wtedy Czeczenów?
MSW Ukrainy juz uprzedzilo obywateli, ze antywojenna propaganda w Interniecie - to akcja przeciwko Ukrainie i za to bedze MSW swych obywateli karac. Ukraina - to juz banderowska dyktatura.
Taksa - $500 (w Kijowie bedzie drozej) - i mozna od mobilizacji sie uchylac. Tylko nie na zawsze, lecz do nastepnej mobilizacji. Taki teraz ceny na Ukraine
Gdyby kolumny z Rosji wkraczali sie na teren donbasu tak czesto, jak to apeluje Kijow, to wojska ukrainske juz by sidzieli gdzies pod Karpatami.
Oto nowe ofiary ostrzalu Ukraincami Luganska 28 lipca. Drastyczne video!
https://www.youtube.com/watch?v=eBA4AChlWsQ
krytykując ujawniłeś się jako banderowiec, a w twojej rodzinie byli banderowcy i mordowali Polaków................................. bo to Noworosja, a każdy Noworosjanin jest Rosjaninem....
Dowody? Dowody są tu:" Ukraińska telewizja, działania ukrainskich wojsk na terenie ATO w Donbasie : https://www.youtube.com/watch?v=Q3MomxNHnUA#t=289 4 minuta i 48 sekunda i dalej. Prócz tego na tym terenie Ukraińcy mieli jeszcze sześć takich. inny dowód,to film,zrobiony dzień po zestrzeleniu B-777 z jadąca UKRAIŃSKĄ(!!!) wyrzutnią....która gdzieś zapodziała dwie rakiety....ta sama wyrzutnia,filmowana kilka razy wcześniej,nawet z tym samym samochodem holującym,przedostatni raz niedługo przed katastrofą...miała wszystkie 4 rakiety(UKRAIŃSKA wyrzutnia!!!)....co więc stało się z rakietami? Ukraincy je sorzedali na bazarze,popili się i gdzieś zgubili? Czy może popili się i gdzieś wystrzelili,strącając przy tym cywilny samolot? Obstawiam to trzecie,bo fakty za tym świadczą. A Sikorski,jak chce słuchać bredzenia amerykanów,plotek...to jego sptrawa. Tylko niech się nie ośmiesza,mówiąc o dowodach,jakie przedstawili Jankesi...przecież to kpina,bajki z sufitu wzięte.To,co jankesi przedstawili,to po prostu bajki dla pożytecznych idiotów,za jakich pewnie ma swoich słuchaczy Sikorski,a nie dowody.
No więc dlatego pod kontrolą Państwa posiadanie broni nie wprost daje ją w ręce Polaków. Ja z chęcią odłożył bym te parę tysięcy wiedząc że posłużą rodzimemu przemysłowi zbrojeniowemu i mój syn będzie bardziej odpowiedzialny potrafiąc posługiwać się bronią, zapłacę za zajęcia. Uważam że poszerzanie świadomości rozwija, wspólne zajęcia integrują a współpraca z wojskiem buduje patriotyzm. Nie mówię by państwo nam coś organizowało za pieniądze ale niech nam pozwoli zorganizować się samym!!!
Przed wydarzeniami zapłakały krwawymi łzami ikony w Rosji i na Ukrainie, to był oczywisty znak. Został przez wielkich tego świata zlekceważony. A teraz taka prośba jest de facto stwierdzeniem że będzie dalej wojna. Pozostawiam to bez dalszego komentarza.
A gdzie kupował Radzio w Afganistanie rakiety? Niech sobie przypomni.
Sprzątają kupy, które sami tam posadzili.
iwanowa, ja wolę komunistów od banderowców. Komuniści zabijali, ale wy przed śmiercią musieliście okrutnie torturować.
iwanow, wywieście swoje banderowskie flagi i pokażcie ilu was jest
amstaf, tak, to są terroryści banderowscy.
W odróżnieniu od bonzów śmigających na Lazurowe wybrzeże, żaden urzędnik rangi nawet mniejszej niż minister, ukarany przez USA &UE w związku ze swoim znaczeniem w konflikcie ukraińskim wg. nakładających kary - nie ma potężnych willi ani nie trzyma pieniędzy na koncie. Już widzę jak blokują konta jakiegoś oligarchy i pieniążki ładnie odpływają z kurortów itp. hehe.
Pomijając fakt czy wojna ta jest w interesie Polaków i kogo należy w naszym interesie wspierać... Rosja wysyła swoje "spady" sprzętowe których nawet na złom nie jest w stanie efektywnie przerabiać jednocześnie trzymając się zasady że sprzęt ciężki musi być taki jakiego używają Ukraińcy. Te kolumny w wprost niewiele znaczą gdyż linia frontu jest bardzo rozciągnięta, ale na pewno jakieś straty po stronie Ukraińców będą. Istotą jest by przedłużyć konflikt, przy niewielkich kosztach własnych osłabienie gospodarcze Ukrainy jest katastrofalne w skutkach co w dalszej konsekwencji spowoduje zimowy przewrót polityczny... Dyskusja tu jest dowodem na daleko idący w skutkach rozłam społeczny osiągnięty prostymi wtrąceniami typu: "banderowcy= neofaszyści=zachód (pod znakiem Polskiej flagi)", "śmierć cywili, masowe mordy banderowców".
Sądzę że Polacy właściwie ocenią sytuację i głośno krzyczących ekstremistów potraktują jako objaw słabości intelektualnej w nizinach społecznych... podobnie jak traktujemy ich w Polskiej polityce.
Gdzie tam widzisz wojsko banderowska kanalio? Ten ostrzał osiedli mieszkaniowych jest zbrodnią wojenną popełnioną przez banderowców takich jak iwanow. Jak Izraleczycy zabiją kilku palestyńskich cywilów, to jest rwetest na cały świat, a gdy banderowcy mordują całe miasta i miasteczka, zestrzeliwują samolot z 300 ludźmi, to zachód udaje, że nic się nie stało. Jak widać, należy być właściwym mordercą.
W odroznieniu od Obamy, ktory nie smiga sobie do Rosji na roznorakie rausze i nie trzyma lewej kasy na czeczenskich kontach, wielu Rosyjskich bonzow smiga nad Lazurowe, ma potezne wille na zachodzie i trzyma kase na kontach w Europie... tak na wszelki wypadek, jakby trzeba bylo wiac z Rosji...ot taka drobna roznica.
Zobaczą kasę tak jak świnia niebo.
iwanow: 29.07.2014 10:51). nareszcie jedno mądre zdanie już dość dawno złożyłem do Prokuratury Krajowej wniosek o delegalizację ZUwP jako organizacji popierającej faszyzm i zbrodniczy system Banderowski widzę że się ze mną tym razem zgadzasz.
Jest Pan manipulantem albo nieukiem. Nie ma porównania między post-banderowską swołoczą na Kresach Południowo-Wschodnich a mieszkańcami Noworosji. Po pierwsze cały „ruch narodowy” tzw. zachodnich Ukraińców oparty jest na szowinizmie. Jest scementowany polską, ale także czeską, armeńską i węgierską krwią. Oni zawsze będą antypolscy. Natomiast kult ZSRR jeżeli istnieje na terenach Noworosji to jest to tylko i wyłącznie efekt straszliwych niemieckich zbrodni i efektów Generalnego Planu Wschodniego, kiedy to mordowano wschodnich Słowian w setkach tysięcy. Żydowscy „komisarze polityczni” pouciekali ale zwykli żołnierze byli brani do niewoli i trafiali do „obozów jenieckich”, które miały formę ściśniętych obok siebie dziesiątek tysięcy ludzi obleczonych drutem kolczastym. Palono całe wioski. Nic dziwnego, że ofiary i rodziny ofiar czekały na uwolnienie z tego niemieckiego piekła przez ZSRR. Swoje zrobiła też propaganda stalinowska, która ZSRR zaczęła utożsamiać z Rosją. Nie porównuj więc tych dwóch stanów bo łżesz jak pies. Polaków w Katyniu nie mordowano na rozkaz innych Słowian tylko Gruzinów Berii i Stalina zaś wykonawcami również nie byli Słowianie. Możesz komuś zamydlić oczy ale zawsze będziesz łgarzem.
Aj waj interesa nie idą, może ambasador Israela w Moskwie będzie naciskał na Putina o wypłatę odszkodowania?
Może Unian napsze coś o dezercjach z ukraińskich szeregów w Donabsie. Co tam panie w batalionie "Lwów"? ;-)
Dokładnie. Amerykanie i Europederaści co chwilę nakładają na różne osoby sankcje w postaci "zamrożenia aktywów" i zakazami wjazdu. Tylko, że nigdy nie mówią o tym czy takowe aktywa w rzeczywistości się znajdują w ich zasięgu. Wątpię aby tak było. Co więcej uważają oni za doktliwą karę zakaz wjazdu na ich tertoria, myśląc że są nie wiadomo czym i wszyscy nieprzyjaciele USA &UE wręcz wiszą na szlabanach granicznych aby się do nich dostać. Poza tym obłudne jest to postępowanie w tym, że nakłądają sankcje na pomniejszych urzędników zostawiając sobie furtkę w kontaktach z najważniejszymi osobami w państwie - interesy to interesy no nie? :-D
liczne pomniki Stalina - kwitnąca partia komunistyczna - neofaszyzm szerzący się wśród sowietów - nawiązywanie do tradycji komunistycznych - wstyd mi, że Pani wspiera największych morderców, obok Niemców, Polaków - ale cóż miłość do Putina jest na wyginięciu - PiS dojdzie do władzy to ostatnie złogi komunizmu usunie z Polski
Tam trwa amerykańska agresja na Rosję. Trzeba patrzeć kto ciągnie za sznurki. Prosiaczka w Kijowie mają na smyczy pindusy.
1939, 1944-1989, wywózki na Sybir - mordowanie Polaków - stanowcze nie dla neostalinowskich putlerfaszystów oraz popleczników mieszkających w Polsce
Wołyń 1943, Małopolska Wschodnia 1944, Donbas 2014. Stanowcze NIE dla majdanowej neobanderowskiej antypolskiej recydywy
Niestety, powszechny dostęp do broni pomoże tylko w kwestii bezpieczeństwa wewnętrznego(ułatwi walkę z przestępczością), ale militarnie nie pomoże. Wojna partyzancka oznacza przegraną oraz zagładę kobiet i dzieci mordowanych w odwecie przez okupantów(co Polska już przerabiała...). Jedyna opcja to utrzymywanie silnych, składających się z zawodowych żołnierzy wojsk lądowych(pięć korpusów zmechanizowanych w składzie jednej dywizji pancernej i dwóch zmechanizowanych każdy, jedna dywizja powietrznodesantowa i jedna obrony wybrzeża, osłaniane przez silne lotnictwo myśliwskie i wspierane przez wyspecjalizowane samoloty szturmowe, a nie jakieś Su-22 czy F16 z podwieszonymi bombami) a do tego jeszcze oparte na powszechnym poborze milicje wojewódzkie wystawiające w razie wojny na terytorium kraju dywizje piechoty (w liczbie zależnej od ludności województwa). Polska to nie Afganistan, tu gór nie ma, tu sprawdzą się tylko siły lądowe na tyle duże, że każdy potencjalny agresor dziesięć razy się zastanowi, zanim Polskę najedzie.
Tam trwa wojna neofaszystów z antyfaszystami.
jeździ Pan zapewne moskwiczem, buhahaha - mowa trawa
To w końcu Putin jest faszystą czy komunistą? Zdecydujcie się, Rezunie Iwanow.
więc popiera Pan sowietów, tam trwa wojna ukraińsko - sowiecka i tyle w tym temacie
Taki styl znajomy. Azali iwanow = uri? Czy to hieny z jednego miotu?
Ja uważam, że chodziło tutaj o ośmieszenie tych polityków. Czeczenia pokazała im, że tyle samo znaczą sankcje nałożone na Rosjan, którzy nie mogą wjechać do UE czy USA.
iwanow: 29.07.2014 09:35).Szmaciarzu powinieneś wiedzieć że , nie koniecznie trzeba lubić Putina i Rosję żeby życzyć ukraińskim faszystom wszystkich plag egipskich + śmierci . 15.08 od dziesięcioleci wywieszam Polską flagę a od 25 lat używam ukraińskiej jako wycieraczki.
Ciekawe pytanie tyle że odpowiedż jest prozaicznie prosta . Jest to sklep zlokalizowany w Kijowie prowadzi go spółka Poroszenko Jacyniuk i SA właściwiej ,,SS", w Wierchownej Radzie . Wiadomo że banderowcy sprzedają wszystko co można wymienić na $ bo ich czas już dobiega końca a w USA trzeba za coś żyć. jak Putin rozgoni to bydło.Proszę wskazać mi sklep, dać adres gdzie można kupić systemy "Buk", czołg T-64, przeciwlotniczy system "Strieła"" - powiedział Sikorski.
To pesymistyczne. Tam są powstańcy, których nie zabili jeszcze terroryści z zach. Ukrainy. Wielu Polaków sprzyja powstańcom, bo walczą z banderowcami = neoupowcami = faszystami. Ci Polacy wypowiadają się też na tym forum. Fakt bezsporny.
takiś odważny to wywieś rosyjską flagę 15.08 - pokażcie ilu was jest
Tam nie ma żadnych powstańców.....sami terorysći.......
Czy powstańcy chowają się także na wózkami na niepełnosprawnych ? http://www.youtube.com/watch?v=Q8XcymfIBcU#t=226
ale i jest też taki obraz z walk
http://www.youtube.com/watch?v=3NHGjPsn39M
Powiem tak , bardzo bym chciał aby ta kolumna była powstańcza , ale wydaje mi się że jest to nagranie wojsk ukraińskich które nie mają oznaczeń tylko po to aby wskazać że w konflikcie biorą udział Rosjanie. Nie twierdze że ich tam nie ma , bo są , ale są to najemnicy , ochotnicy tak po jednej jak i drugiej stronie , gdybym miał tam iść na pewno stanąłbym po stronie powstańców
Rosja to ma szczęście. Gdyby popierała Izrael wysyłali tam broń wspomagała ich finansowo to wszystkie "wolne" kraje pod światłym przywództwem USA codziennie zastanawiały by się jakie to sankcję na Rosję jeszcze nałożyć
Zapewne Kadyrow zniszczyl marzenia Obamy który od dziecka pragnal zobaczyć Czeczenie a w szegolnosci miasto Grozny po retuszu sowieckiej armii.
niech się chowają za cywilami..... I wojna Czeczeńska: "Nie są znane dokładne straty ludności cywilnej. Szacunki wahają się od 30 tys. do 100 tys. cywili zabitych na terytorium Czeczenii, Generalicja rosyjska szacuje straty w ludności cywilnej na ok. 50-80 tys. osób. Problemy z oszacowaniem strat wojennych wynikają z charakteru konfliktu, do którego doszło w trakcie trwania czeczeńskiej wojny domowej. Wielu cywili było w obawie o własne bezpieczeństwo uzbrojonych, a bojownicy bez trudu mogli maskować się wśród cywili. Część żołnierzy i bojowników w trakcie działań wojennych zmieniała strony konfliktu, co dodatkowo utrudniało ustalenie strat walczących ze sobą stron. Nieznana jest również dokładna liczba uchodźców wojennych (ok. 500 tys. osób)". Czeczeni sami się wyrżnęli??? Jakoś wtedy sowietom nie przeszkadzało strzelanie do ludności cywilnej. Bronił Pan wtedy Czeczenów?
a Sowiety to pulterfaszyści - pełno pomników Stalina - kata Europy wschodniej - precz z czerwonym dyktatorem
MSW Ukrainy juz uprzedzilo obywateli, ze antywojenna propaganda w Interniecie - to akcja przeciwko Ukrainie i za to bedze MSW swych obywateli karac. Ukraina - to juz banderowska dyktatura.
Taksa - $500 (w Kijowie bedzie drozej) - i mozna od mobilizacji sie uchylac. Tylko nie na zawsze, lecz do nastepnej mobilizacji. Taki teraz ceny na Ukraine
Gdyby kolumny z Rosji wkraczali sie na teren donbasu tak czesto, jak to apeluje Kijow, to wojska ukrainske juz by sidzieli gdzies pod Karpatami.
Oto nowe ofiary ostrzalu Ukraincami Luganska 28 lipca. Drastyczne video!
https://www.youtube.com/watch?v=eBA4AChlWsQ
krytykując ujawniłeś się jako banderowiec, a w twojej rodzinie byli banderowcy i mordowali Polaków................................. bo to Noworosja, a każdy Noworosjanin jest Rosjaninem....
Przepraszam, ale jakim prawem Rosjanin W. Bolotow z Toganroga w Rosji mianowal sie "liderem" LRL?
To tak jakby Hans Muller z Gorlitz mianowal sie liderem "opolskiej republiki ludowej" i zadal przylaczenia opolszczyzny do niemieckiej macierzy...
kłamstwo - Ławrow mówił, że Rosja nie wysyła sprzętu - znów Ukraińska proowokacja
Buahahahahaha;)))
Dowody? Dowody są tu:" Ukraińska telewizja, działania ukrainskich wojsk na terenie ATO w Donbasie : https://www.youtube.com/watch?v=Q3MomxNHnUA#t=289 4 minuta i 48 sekunda i dalej. Prócz tego na tym terenie Ukraińcy mieli jeszcze sześć takich. inny dowód,to film,zrobiony dzień po zestrzeleniu B-777 z jadąca UKRAIŃSKĄ(!!!) wyrzutnią....która gdzieś zapodziała dwie rakiety....ta sama wyrzutnia,filmowana kilka razy wcześniej,nawet z tym samym samochodem holującym,przedostatni raz niedługo przed katastrofą...miała wszystkie 4 rakiety(UKRAIŃSKA wyrzutnia!!!)....co więc stało się z rakietami? Ukraincy je sorzedali na bazarze,popili się i gdzieś zgubili? Czy może popili się i gdzieś wystrzelili,strącając przy tym cywilny samolot? Obstawiam to trzecie,bo fakty za tym świadczą. A Sikorski,jak chce słuchać bredzenia amerykanów,plotek...to jego sptrawa. Tylko niech się nie ośmiesza,mówiąc o dowodach,jakie przedstawili Jankesi...przecież to kpina,bajki z sufitu wzięte.To,co jankesi przedstawili,to po prostu bajki dla pożytecznych idiotów,za jakich pewnie ma swoich słuchaczy Sikorski,a nie dowody.
co to znaczy - "kara dla futnolu"?
Tusq do Peru,do Trokadero.
Jeden z madrzejszych politykow w EU. Oj, Tusku... Na korepetycje do Budapesztu.
No więc dlatego pod kontrolą Państwa posiadanie broni nie wprost daje ją w ręce Polaków. Ja z chęcią odłożył bym te parę tysięcy wiedząc że posłużą rodzimemu przemysłowi zbrojeniowemu i mój syn będzie bardziej odpowiedzialny potrafiąc posługiwać się bronią, zapłacę za zajęcia. Uważam że poszerzanie świadomości rozwija, wspólne zajęcia integrują a współpraca z wojskiem buduje patriotyzm. Nie mówię by państwo nam coś organizowało za pieniądze ale niech nam pozwoli zorganizować się samym!!!
Przed wydarzeniami zapłakały krwawymi łzami ikony w Rosji i na Ukrainie, to był oczywisty znak. Został przez wielkich tego świata zlekceważony. A teraz taka prośba jest de facto stwierdzeniem że będzie dalej wojna. Pozostawiam to bez dalszego komentarza.