Tutejszym: 01.08.2014 11:32 ).,,Uważam że zawsze staram się głosić swoje poglądy które - w moim przekonaniu - są zbieżne z polską rację stanu " świetny żart wystarczy przeczytać twoje komentarze z min 1 miesiąca . - Nie odnoszę się też do artykułów zamieszczanych przez Pana Lipińskiego - .O ile wiem nie jest to konkretna osoba lecz nick redakcyjny którym posługuje się kilka osób. Zastanawia mnie nadmierne tolerowanie osobników o jawnie faszystowskich poglądach oraz chamskim języku , które mimo wielu zastrzeżeń zgłaszanych przez innych użytkowników nadal atakują innych którzy ujawniają prawdziwe oblicze wydarzeń na ukrainie i stosunek ukraińców do Polski.
tych sowietów to masz w Izraelu. Wiesz, że w czasie Wielkiego Głodu, wywołanego na polecenie Gruzina Stalina a wykonanego przez żydostwo pokroju Kaganowicza i mordercę 10 milionów Słowian - Jagodę, zginęło ok 60 tysięcy Polaków. Tą informację podała chociażby Rzeczpospolita, zanim zastępcą redaktora naczelnego został Węglarczyk, wnuk żydpowsiego mordercy i potwora Józefa Światło vel Izaaka Fleishfarba. Prokuratorzy na u-krainie wszczęli parę lat temu śledztwo przeciwko żydom - było chyba 17 podejrzanych -, którzy odpowiadali za Wielki Głód, ale podniosło się żydowskie larum, że to "antysemityzm" ŹRÓDŁO 1 http://www.rp.pl/artykul/223111.html?print=tak
http://www.bibula.com/?p=2325
ŹRÓDŁO 2 http://www.bibula.com/?p=2325
Buhahahahaha - "Bank Światowy". Dla niewiedzących - to jest Bank PRYWATNY, tak samo jak Bank "Anglii" i Rezerwa "Federalna". Jam myślicie, kto stoi za działaniami Banku "Światowego"?
Tuitam: 01.08.2014 10:27 Jakoś do tej pory nikt mnie z tego portalu nie usnął. Uważam że zawsze staram się głosić swoje poglądy które - w moim przekonaniu - są zbieżne z polską rację stanu i polskimi interesami narodowymi. Natomiast redaktorzy z nadzwyczajną pobłażliwością odnoszą się do ruskich płatnych trolli którzy jak gnidy zalęgli się na Forum od wielu miesięcy. Na artykuły Pana Lipińskiego zawsze czekam z niecierpliwością. Ale to nie ma nic wspólnego z Pańską wypowiedzią, jest to mój osobisty stosunek do treści prezentowanych przez Redakcję w jej artykułach.
U-kraińcy z Kresów Południowo Wschodnich - zrozumcie - dla was nie ma miejsca na świecie. Za to co zrobiliście Polakom, Węgrom, Czechom, Ormianom a teraz rzekomo waszym rodakom z Noworosji - czeka was kara i wymazanie z annałów historii.
Ważnym frontem ukraińskiego konfliktu jest front wojny informacyjnej. Oto jeden z jej przykładów. Z tego portalu usuwane są osoby o orientacji czysto patriotycznej reprezentujące Polską rację ,natomiast redaktorzy z nadzwyczajną miłością odnoszą się do u-kraińskich troli którzy jak gnidy zalęgli się na nim od wielu miesięcy obserwuję ten dziwny trend szczególnym przykładem jest działanlnośc osobnika z grona redakcji posługującego się nickiem Lipiński.
Dodam tylko, że u Łupaszki służyło jednoczeście aż trzech Beynarów - Lech (Paweł Jasienica), a także bracia Wacław i Aleksander. Pokrewieństwo między nimi było dalekie, ale wszyscy pochodzili z dawnej Litwy.
@Wladslaw: Malował flagi polskie na rosyjskich czołgach - widziałem go na któryś z nagrań, i chyba tutaj... http://kresy24.pl/54618/za-noworosje-popatrz-andriej-twoj-prezent-leci-do-celu-foto-wideo/
@Wladslaw: Zapewne te czołgi miały napisy - "Dar Narodu Amerykanskiego lub Polskiego"
Skoro nasi zrobili wielka chece z kamizelkami i chelmami na granicy ze to bron do zabijania,to zapewne czołgi potraktowali jako pojazdy dla rolnictwa z napedem disla.Kiedys papier przyjmowal wszystko,teraz widać tasma i kamera wioda prym w propagandzie.
@Wladslaw: Zapewne te czołgi miały napisy - "Dar Narodu Amerykanskiego lub Polskiego"
Skoro nasi zrobili wielka chece z kamizelkami i chelmami na granicy ze to bron do zabijania,to zapewne czołgi potraktowali jako pojazdy dla rolnictwa z napedem disla.Kiedys papier przyjmowal wszystko,teraz widać tasma i kamera wioda prym w propagandzie.
I tu - video - uciekniery z Donecku przyjechali do Szachtiorska. Kobiety placza i opowiadaja, jako pod ostrzalami Ukraincow uciekali. Gdzies na 2min. 52 sek. mowia, ze Ukraincy otrzymuja czolgi od USA i Polski https://www.youtube.com/watch?v=EfUfaXLiwr4 &feature=youtu.be
@amstaf trzeba mieć czym olewać, najlepiej gorącym ołowiem. Tymczasem to własnie będzie efekt kombinacji kanclerz Makreli Angel z Rosjanami. Wkrótce przez różnych łajdaków obudzimy się bez prawie połowy Polski. Tymczasem trzeba wzmacniać armię na kierunku zachodnim oraz w końcu się wybrać na wschód - wycinać banderowskie sotnie w pień.
To co zostało z Ukraińskiej armii na punktach kontrolnych pod Torezem. Mowa jest o najemnikach arabskich, znajdowane są dokumenty z Polski, Czech, krajów bałtyckich. Coś za dużo mówią o najemnikach z naszego kraju.
http://www.youtube.com/watch?v=QHzvbxMNIQI &list=UUfKbMx97IbcZ8F2U3CTtgCw
To co zostało z Ukraińskiej armii na punktach kontrolnych pod Torezem. Mowa jest o najemnikach arabskich, znajdowane są dokumenty z Polski, Czech, krajów bałtyckich. Coś za dużo mówią o najemnikach z naszego kraju.
http://www.youtube.com/watch?v=QHzvbxMNIQI &list=UUfKbMx97IbcZ8F2U3CTtgCw
Kartofel sie tak na nim wzoruje a w zyciu by takich slow nie wypowiedzial. By powiedzial cos w stylu "musicie pocierpiec bo trzeba rosje zniszczyc, nawet jezeli Polska na tym straci to byle by rosje oslabic, etc.". I gdzie ten 2 budapeszt? z 'naszym Orbanem" i jego politycznymi umiejetnosciami to co najwyzej moze nam zrobic drugi kijow
Zgadzam sie z "williamem". Majac na mysli zmierzch gospodarki liberlanej, uwaza, ze nalezy miec na uwadze wlasny kraj, jego gospodarke i jej rozwoj, a nie tylko kierowac sie chorem spiewakow z UE. Dobry temat dla Tuska.
Chca konczyc jak najszybciej bo już nie mają pieniędzy na wypłaty dla wojska. Jesli nawet rozbija wieksze punkty oporu to i tak reszta pójdzie w partyzantke, czy terroryzm jak kto woli. Jeszcze przez długie lata ten kraj będzie bardzo niespokojny, o ile w ogóle przetrwa próbe czasu w takim stanie jak jest teraz. Swoja droga ciekawe czy juz spisali Krym na straty czy beda probowali go odzyskać.
Pan jeden nie zrozumiał... Bezpłodne intelektualnie (i nie tylko) osobniki takie jak Pan, o IQ<od 50, powinny udać się do lekarza o wiadomej specjalności, a nie zaśmiecać forum wytworami swojej chorej jaźni. Gdybym chciał poświęcić czas i wytłumaczyć Panu jak to jest możliwe, że zakup 300 tys. ton węgla tańszego o 20 zł na tonie daje takie oszczędności, to Pan - jak widzę - potrzebowałby wieczności, by to zrozumieć...!
Pan jeden nie zrozumiał... Myślę, że bezpłodne intelektualnie (i nie tylko) osobniki o IQ<od 50, powinny udać się do lekarza o oczywistej specjalności, a nie zaśmiecać forum wytworami swojej chorej jaźni! Gdybym chciał poświęcić Panu czas, aby to wytłumaczyć - Pan potrzebował by wieczności, by to zrozumieć...
Będzie dobrze gdy skoncza się do końca roku,a wynik może być różny.Mobilizacja się niepowiodla ponieważ Ukraina Zachodnia nie chce walczyc za wschodnia a wschodnia ma gdzies zachodnia i nie chce utrzymywać biednego krewniaka.Obie zas nie zdaja sobie sprawy ze już praktycznie sa zebrakami Europy.
Pani "Jan_De" Odpowiedz ruski agencie: Tak, skłamałam z tymi 10 milionami zł. oszczędności w kosztach ogrzewania małej ciepłowni (szkoła), łgałem jak ruska bura agenturalna suka. Tak, mącę, bełkocę aby zerwać dyskusję i przykryć własną indolencję umysłową. Tak, g#### mi wychodzi z reklamy ruskiego węgla, żadnych widoków na prowizję. Tak, stosuję obrażanie, inwektywy, bełkot - bo nic więcej nie mam do powiedzenia. Powtarzam: Słuchaj porąbana ruska agentko wpływu. Odczep się ode mnie, szukaj gdzie indziej okazji zarabiania pisaniem ruskich zakłamanych postów. Poszła ode mnie, czep się Pani Pana "Sylwia". A co do mojego IQ to chciała byś zakłamana agentko, chciałabyś, ale jesteś za głupia, dużo za głupia. No jak z tymi 10 milionami oszczędności z tytułu przejścia z polskiego na ruski węgiel. Przedstawisz kosztorys? Tylko bez bełkotu i steku inwektyw. Na pewno nie, ruski agent jest ponad to, głosi tylko ruską prawdę objawioną.
Co za bełkot. Panie Tutejszym: "wzbudziłem konsternację kilku specjalistów..." Nawet domyślam się jakich... Specjalistów psychiatrów... Cóż, gratuluję, ale zaskoczony nie jestem - też jestem skonsternowany! Pan jesteś toksycznym dewiantem o rozdwojonej jaźni, który nie potrafi nawet właściwie odpowiedzieć na chrześcijańską miłość bliźniego! Nie potrafisz Pan czytać ze zrozumieniem? Czy przyczyna w niskim IQ leży? Specjalnie dla Ciebie zrobiłem wyjątek - spełniłem Twoje życzenie, a Ty co? Nic nie dotarło, wszystko pozostało bez zmian! Nikt z bliskich nie powiedział Ci, że robisz Pan z siebie błazna? Nikt nie zaproponował wizyty u psychiatry?
To lepiej jak w następnym konflikcie znowu 1/3 narodu Polskiego zginie, za ukrainę, żeby można było sprawdzić, czy masz rację ? Moim zdaniem lepiej teraz się dogadać, bo konflikt przybiera. Nam fajnie się pisze z fotela, a tam ludzie giną.
Ustępstwa kupiłyby Kijowowi czas na reformy. Ale proszę się nie bac, żadnych nie będzie. Byc może nawet ten artykuł został napisany po to, aby storpedowac takie pomysły w zarodku.
trzeba było tej hołoty nie ratować w czasie wojny. Dziś oblicze Ziemi było by znacznie jaśniejsze gdyby ta wschodnioeuropejska parchata swołocz została wytępiona.
A więc proszę ten jeden zasadniczy wniosek wyciągnąc i naciskac na władze Polski, UK i USA, aby wypowiedziały wojnę Rosji. Naprawdę tego Polska potrzebuje?
To jeden z niewielu polityków, których szanuję. On naprawdę dba o interes swojego narodu, w czasie gdy nasi "wybrańcy narodu" niczym szaleńcy atakują gdzie tylko mogą rosję, nie zauważając tego, że to my więcej na tym tracimy.
Tutejszym: 01.08.2014 11:32). Jakoś do tej pory nikt mnie z tego portalu nie usnął. Nie będę ukrywał że w mojej ocenie jest to ze szkodą dla Portalu.
Tutejszym: 01.08.2014 11:32 ).,,Uważam że zawsze staram się głosić swoje poglądy które - w moim przekonaniu - są zbieżne z polską rację stanu " świetny żart wystarczy przeczytać twoje komentarze z min 1 miesiąca . - Nie odnoszę się też do artykułów zamieszczanych przez Pana Lipińskiego - .O ile wiem nie jest to konkretna osoba lecz nick redakcyjny którym posługuje się kilka osób. Zastanawia mnie nadmierne tolerowanie osobników o jawnie faszystowskich poglądach oraz chamskim języku , które mimo wielu zastrzeżeń zgłaszanych przez innych użytkowników nadal atakują innych którzy ujawniają prawdziwe oblicze wydarzeń na ukrainie i stosunek ukraińców do Polski.
To widzę twoje miejsce w prawym sektorze i na wschodniej ukrainie
To co o tym sądzić?
http://www.youtube.com/watch?v=hiXjXmZ3NYg
tralalala... Putin - Żyd, czy nie Żyd??? najlepiej zwalić wszystko na innych, a sowieci to takie aniołki, które się dały uwieśc padalcom buhahah
tych sowietów to masz w Izraelu. Wiesz, że w czasie Wielkiego Głodu, wywołanego na polecenie Gruzina Stalina a wykonanego przez żydostwo pokroju Kaganowicza i mordercę 10 milionów Słowian - Jagodę, zginęło ok 60 tysięcy Polaków. Tą informację podała chociażby Rzeczpospolita, zanim zastępcą redaktora naczelnego został Węglarczyk, wnuk żydpowsiego mordercy i potwora Józefa Światło vel Izaaka Fleishfarba. Prokuratorzy na u-krainie wszczęli parę lat temu śledztwo przeciwko żydom - było chyba 17 podejrzanych -, którzy odpowiadali za Wielki Głód, ale podniosło się żydowskie larum, że to "antysemityzm" ŹRÓDŁO 1 http://www.rp.pl/artykul/223111.html?print=tak
http://www.bibula.com/?p=2325
ŹRÓDŁO 2 http://www.bibula.com/?p=2325
Buhahahahaha - "Bank Światowy". Dla niewiedzących - to jest Bank PRYWATNY, tak samo jak Bank "Anglii" i Rezerwa "Federalna". Jam myślicie, kto stoi za działaniami Banku "Światowego"?
ja nawet diabła będę popierać, oby tylko tłukł sowietów - za to co zrobili Polakom na kresach!!!
Tuitam: 01.08.2014 10:27 Jakoś do tej pory nikt mnie z tego portalu nie usnął. Uważam że zawsze staram się głosić swoje poglądy które - w moim przekonaniu - są zbieżne z polską rację stanu i polskimi interesami narodowymi. Natomiast redaktorzy z nadzwyczajną pobłażliwością odnoszą się do ruskich płatnych trolli którzy jak gnidy zalęgli się na Forum od wielu miesięcy. Na artykuły Pana Lipińskiego zawsze czekam z niecierpliwością. Ale to nie ma nic wspólnego z Pańską wypowiedzią, jest to mój osobisty stosunek do treści prezentowanych przez Redakcję w jej artykułach.
ja nawet diabła będę popierać, oby tylko tłukł sowietów - za to co zrobili Polakom na kresach!!!
Piękne, dziękuję Panu.
Dodam tylko, że pseudonim Zygmunta Sendzielarza w prawdziwej jego wersji to Łupaszko forma ("Łupaszki") jest błędna.
U-kraińcy z Kresów Południowo Wschodnich - zrozumcie - dla was nie ma miejsca na świecie. Za to co zrobiliście Polakom, Węgrom, Czechom, Ormianom a teraz rzekomo waszym rodakom z Noworosji - czeka was kara i wymazanie z annałów historii.
Ważnym frontem ukraińskiego konfliktu jest front wojny informacyjnej. Oto jeden z jej przykładów. Z tego portalu usuwane są osoby o orientacji czysto patriotycznej reprezentujące Polską rację ,natomiast redaktorzy z nadzwyczajną miłością odnoszą się do u-kraińskich troli którzy jak gnidy zalęgli się na nim od wielu miesięcy obserwuję ten dziwny trend szczególnym przykładem jest działanlnośc osobnika z grona redakcji posługującego się nickiem Lipiński.
http://www.tvn24.pl/fabryka-trolli-konta-widma-i-5-innych-metod-wojna-rosji-w-internecie,454963,s.html
Dodam tylko, że u Łupaszki służyło jednoczeście aż trzech Beynarów - Lech (Paweł Jasienica), a także bracia Wacław i Aleksander. Pokrewieństwo między nimi było dalekie, ale wszyscy pochodzili z dawnej Litwy.
@Wladslaw: Malował flagi polskie na rosyjskich czołgach - widziałem go na któryś z nagrań, i chyba tutaj... http://kresy24.pl/54618/za-noworosje-popatrz-andriej-twoj-prezent-leci-do-celu-foto-wideo/
@Wladslaw: Zapewne te czołgi miały napisy - "Dar Narodu Amerykanskiego lub Polskiego"
Skoro nasi zrobili wielka chece z kamizelkami i chelmami na granicy ze to bron do zabijania,to zapewne czołgi potraktowali jako pojazdy dla rolnictwa z napedem disla.Kiedys papier przyjmowal wszystko,teraz widać tasma i kamera wioda prym w propagandzie.
@Wladslaw: Zapewne te czołgi miały napisy - "Dar Narodu Amerykanskiego lub Polskiego"
Skoro nasi zrobili wielka chece z kamizelkami i chelmami na granicy ze to bron do zabijania,to zapewne czołgi potraktowali jako pojazdy dla rolnictwa z napedem disla.Kiedys papier przyjmowal wszystko,teraz widać tasma i kamera wioda prym w propagandzie.
I tu - video - uciekniery z Donecku przyjechali do Szachtiorska. Kobiety placza i opowiadaja, jako pod ostrzalami Ukraincow uciekali. Gdzies na 2min. 52 sek. mowia, ze Ukraincy otrzymuja czolgi od USA i Polski https://www.youtube.com/watch?v=EfUfaXLiwr4 &feature=youtu.be
Pan Tutejszym jak zwykle się rozwinął w psychodelicznym tonie hłehłe
@amstaf trzeba mieć czym olewać, najlepiej gorącym ołowiem. Tymczasem to własnie będzie efekt kombinacji kanclerz Makreli Angel z Rosjanami. Wkrótce przez różnych łajdaków obudzimy się bez prawie połowy Polski. Tymczasem trzeba wzmacniać armię na kierunku zachodnim oraz w końcu się wybrać na wschód - wycinać banderowskie sotnie w pień.
To co zostało z Ukraińskiej armii na punktach kontrolnych pod Torezem. Mowa jest o najemnikach arabskich, znajdowane są dokumenty z Polski, Czech, krajów bałtyckich. Coś za dużo mówią o najemnikach z naszego kraju.
http://www.youtube.com/watch?v=QHzvbxMNIQI &list=UUfKbMx97IbcZ8F2U3CTtgCw
To co zostało z Ukraińskiej armii na punktach kontrolnych pod Torezem. Mowa jest o najemnikach arabskich, znajdowane są dokumenty z Polski, Czech, krajów bałtyckich. Coś za dużo mówią o najemnikach z naszego kraju.
http://www.youtube.com/watch?v=QHzvbxMNIQI &list=UUfKbMx97IbcZ8F2U3CTtgCw
Mozna by powiedziec, ze zostal wyru...ny przez gejowskiego dzialacza na wlasnej ulicy
Ciężkie walki w Шахтёрске
http://www.youtube.com/watch?v=9HjYCuUmzDA &list=UU_r7f9GjEfEKQGqGU_v6tBw
http://www.youtube.com/watch?v=u1NoLn6NGxQ#t=12
Kartofel sie tak na nim wzoruje a w zyciu by takich slow nie wypowiedzial. By powiedzial cos w stylu "musicie pocierpiec bo trzeba rosje zniszczyc, nawet jezeli Polska na tym straci to byle by rosje oslabic, etc.". I gdzie ten 2 budapeszt? z 'naszym Orbanem" i jego politycznymi umiejetnosciami to co najwyzej moze nam zrobic drugi kijow
Zgadzam sie z "williamem". Majac na mysli zmierzch gospodarki liberlanej, uwaza, ze nalezy miec na uwadze wlasny kraj, jego gospodarke i jej rozwoj, a nie tylko kierowac sie chorem spiewakow z UE. Dobry temat dla Tuska.
Wzorców Viktor Orban chce poszukiwać w krajach takich jak Turcja, Rosja, Singapur czy Chiny.
Czekamy na wyjscie Wegier z EU... i dolaczenie tego kraju do (UBKR) Unii Celnej Białorusi, Kazachstanu i Rosji...
Chca konczyc jak najszybciej bo już nie mają pieniędzy na wypłaty dla wojska. Jesli nawet rozbija wieksze punkty oporu to i tak reszta pójdzie w partyzantke, czy terroryzm jak kto woli. Jeszcze przez długie lata ten kraj będzie bardzo niespokojny, o ile w ogóle przetrwa próbe czasu w takim stanie jak jest teraz. Swoja droga ciekawe czy juz spisali Krym na straty czy beda probowali go odzyskać.
Pozyjemy, zobaczymy!
Hahaha.... Walesa przegral z pedalem!
Hahaha.... Walesa przegral z pedalem!
I chwala mu za to! To prawdziwy bohater!
Max, uwielbiam Twoje felietony, ale .... dzisiaj przeginasz.
Polska nie jet zalezna od importu/exportu do Rosji.
Polska jest w zupelnosci zalezna od UE.
I wierz mi Max: caly Swiat nie obraca sie wokol USA!
Pan jeden nie zrozumiał... Bezpłodne intelektualnie (i nie tylko) osobniki takie jak Pan, o IQ<od 50, powinny udać się do lekarza o wiadomej specjalności, a nie zaśmiecać forum wytworami swojej chorej jaźni. Gdybym chciał poświęcić czas i wytłumaczyć Panu jak to jest możliwe, że zakup 300 tys. ton węgla tańszego o 20 zł na tonie daje takie oszczędności, to Pan - jak widzę - potrzebowałby wieczności, by to zrozumieć...!
Pan jeden nie zrozumiał... Myślę, że bezpłodne intelektualnie (i nie tylko) osobniki o IQ<od 50, powinny udać się do lekarza o oczywistej specjalności, a nie zaśmiecać forum wytworami swojej chorej jaźni! Gdybym chciał poświęcić Panu czas, aby to wytłumaczyć - Pan potrzebował by wieczności, by to zrozumieć...
Będzie dobrze gdy skoncza się do końca roku,a wynik może być różny.Mobilizacja się niepowiodla ponieważ Ukraina Zachodnia nie chce walczyc za wschodnia a wschodnia ma gdzies zachodnia i nie chce utrzymywać biednego krewniaka.Obie zas nie zdaja sobie sprawy ze już praktycznie sa zebrakami Europy.
Pani "Jan_De" Odpowiedz ruski agencie: Tak, skłamałam z tymi 10 milionami zł. oszczędności w kosztach ogrzewania małej ciepłowni (szkoła), łgałem jak ruska bura agenturalna suka. Tak, mącę, bełkocę aby zerwać dyskusję i przykryć własną indolencję umysłową. Tak, g#### mi wychodzi z reklamy ruskiego węgla, żadnych widoków na prowizję. Tak, stosuję obrażanie, inwektywy, bełkot - bo nic więcej nie mam do powiedzenia. Powtarzam: Słuchaj porąbana ruska agentko wpływu. Odczep się ode mnie, szukaj gdzie indziej okazji zarabiania pisaniem ruskich zakłamanych postów. Poszła ode mnie, czep się Pani Pana "Sylwia". A co do mojego IQ to chciała byś zakłamana agentko, chciałabyś, ale jesteś za głupia, dużo za głupia. No jak z tymi 10 milionami oszczędności z tytułu przejścia z polskiego na ruski węgiel. Przedstawisz kosztorys? Tylko bez bełkotu i steku inwektyw. Na pewno nie, ruski agent jest ponad to, głosi tylko ruską prawdę objawioną.
Co za bełkot. Panie Tutejszym: "wzbudziłem konsternację kilku specjalistów..." Nawet domyślam się jakich... Specjalistów psychiatrów... Cóż, gratuluję, ale zaskoczony nie jestem - też jestem skonsternowany! Pan jesteś toksycznym dewiantem o rozdwojonej jaźni, który nie potrafi nawet właściwie odpowiedzieć na chrześcijańską miłość bliźniego! Nie potrafisz Pan czytać ze zrozumieniem? Czy przyczyna w niskim IQ leży? Specjalnie dla Ciebie zrobiłem wyjątek - spełniłem Twoje życzenie, a Ty co? Nic nie dotarło, wszystko pozostało bez zmian! Nikt z bliskich nie powiedział Ci, że robisz Pan z siebie błazna? Nikt nie zaproponował wizyty u psychiatry?
Lepsze 10 lat przygotowań niż samobójstwo teraz. Ale proszę samemu nie wahac się go popełnic, a Polskę zostawic w spokoju.
Trzeba olać jednych i ...drugich...
Ja o tym gromadzeniu czyta od pół roku i nic z tego nie wynika
Bandyci nadal rządzą Ukrainą.
To lepiej jak w następnym konflikcie znowu 1/3 narodu Polskiego zginie, za ukrainę, żeby można było sprawdzić, czy masz rację ? Moim zdaniem lepiej teraz się dogadać, bo konflikt przybiera. Nam fajnie się pisze z fotela, a tam ludzie giną.
lepiej poczekać, aż za 10 lat przyjdą do nas, jak już sobie zajmą "swoje" byłe republiki
Ustępstwa kupiłyby Kijowowi czas na reformy. Ale proszę się nie bac, żadnych nie będzie. Byc może nawet ten artykuł został napisany po to, aby storpedowac takie pomysły w zarodku.
trzeba było tej hołoty nie ratować w czasie wojny. Dziś oblicze Ziemi było by znacznie jaśniejsze gdyby ta wschodnioeuropejska parchata swołocz została wytępiona.
A więc proszę ten jeden zasadniczy wniosek wyciągnąc i naciskac na władze Polski, UK i USA, aby wypowiedziały wojnę Rosji. Naprawdę tego Polska potrzebuje?
To jeden z niewielu polityków, których szanuję. On naprawdę dba o interes swojego narodu, w czasie gdy nasi "wybrańcy narodu" niczym szaleńcy atakują gdzie tylko mogą rosję, nie zauważając tego, że to my więcej na tym tracimy.