• Faszystowska ukraińska Nazigwardia topi trupy swych poległych 'obrońcow ojczyzny' w jeziorach. Rodziny nie otrzymują żadnych zawiadomien.

    http://s-narodom.ru/ukraine/2079-nacgvardeycy-topili-trupy-v-golubyh-ozerah-pod-slavyanskom.html

  • sylwia 6 September 2014, 17:01 IceBuckettChalenge po banderowsku [+VIDEO]

    Ukraińska cerkiew grecko-katolicka tak jak byla ostoją UPA tak i jest. Na tym zdjęciu, podczas niedawnej manifestacji banderowców, pop wydaje sie podtrzymywać portret Bandery w asyście umundurowanych weteranów UPA. Ukraina jest hitlerowskim i faszystowskim państwem.

    http://kazak-center.ru/novosti15a/09/jchchuj.jpg

  • rozycki 6 September 2014, 16:25 IceBuckettChalenge po banderowsku [+VIDEO]

    Brawo p.Sylwio !

  • anarchista 6 September 2014, 16:18 Poroszenko: jestem gotów umrzeć za Ukrainę

    @ uri:
    06.09.2014 17:12
    Cieszy cię śmierć, bolszewiku. Ale on przynajmniej ma grób i krzyż.Tak cieszy śmierć każdego FASZYSTY . A Polakom pomordowanym na Wołyniu odmawiacie chachły tego godziwego pochówku .

  • anarchista 6 September 2014, 16:14 Poprawność polityczna Salonu B

    @Kwezal: 03.09.2014 00:03 Dla tego ,,człowieka" pt."Kwezal" każdy argument jest do wypaczenia i przekręcenia. Byle obronić UPA i wybielić jej zbrodniczą działalność , OUN najdłużej walczyło NKWD od 1946 r było całkowicie opanowane przez agenturę i nie walczyło a gniło w bunkrach . Cała siatka kontaktowa z Zachodem to była agentura KGB udająca OUN . I wywieźli wszelkich podejrzanych na Syberię. Szkoda że po kilkudziesięciu latach pozwolili im powrócić to był błąd strategiczny .Polaków wywieźli na Wchód, później zmusili do tzw."repatryjacji",Żydów wymordowali ukry co do joty . OUN od samego początku było dokładnie kontrolowane przez Niemców i wypełniało ich polecenia. W metodach i założeniach faszystowskiej ideologii nie ma na świecie żadnej innej ideologii do porównania . To po prostu jest obecnie odrodzony faszyzm w czystej postaci . I należy go jak najszybciej zutylizować bo stoczy Europę jak rak .

  • Waldemar Tomaszewski to najlepszy polski polityk. Prowadzi mądrą, konsekwentną politykę polegającą na ścisłej współpracy z pozostałymi mniejszościami na Litwie. Warto go wspierać.

  • Cieszy cię śmierć, bolszewiku. Ale on przynajmniej ma grób i krzyż. Jak człowiek, jak obrońca ojczyzny. A padłych kacapskich sołdatów spala się w mobilnych krematoriach. I rodzinie, gdzieś w odległym Kemerowie albo innym Muchosransku wysyła się powiestkę, że syn (brat, ojciec) zmarł nagle na zawał (ew. wylew) i ciało niespodziewanie szybko jakoś się ulotniło.
    http://wyborcza.pl/1,75477,16594720,Mobilne_krematoria_dla_rosyjskich_zolnierzy_kraza.html

  • anarchista 6 September 2014, 14:16 Poprawność polityczna Salonu B

    @Kwezal:
    03.09.2014 00:03 Przestań już piepszyć te głodne kawałki z protokołu OUN

    Takie metody repatryjacji stosowała ukraińska dzicz..............................................................„W pierwszym grobie odkryto zwłoki pięciu osób bez trumien w nieładzie do grobu wrzuconych na pół nagich w rozmaitych pozycjach leżących, a jedne zwłoki leżały w położeniu kolanowo-łokciowym, co nasuwa podejrzenie, że odnośny osobnik żywcem mógł być pogrzebany i po zasypaniu ziemią pasował się ze śmiercią. W wydobytych pierwszych zwłokach rozpoznano śp. Zdzisława Czepielewskiego, studenta, drugie zwłoki były Leona Czepielewskiego, pomocnika kancelaryjnego. Ten w grobie leżał na wznak w poprzek grobu. W trzecich zwłokach, których czaszka była rozbita, rozpoznano śp. Jerzego Podgórskiego, podchorążego. Czwarte zwłoki były siedemnastoletniego ucznia gimnazjalnego Juliana Herzoga. Leżał w grobie twarzą do ziemi. W piątych zwłokach w pozycji jak wyżej wspomniano kolanowo-łokciowym rozpoznano śp. Alfreda Syma, urzędnika kolejowego (…).

    W czwartym grobie odkopano również czworo zwłok w nieładzie do grobu wrzuconych. Pierwsze w koszulę i kalesony odziane i w skarpetkach śp. Ludwika Wolskiego, ziemianina (podkreśl. aut.). Zwłoki jego z głową widocznie rozbitą. Drugie zwłoki w bluzie i skarpetce na jednej nodze, śp. Stanisława Mazurka, ucznia gimnazjalnego, liczącego poniżej 20 lat życia. Trzecie zwłoki śp. Kazimierza Izykiewicza – kolejarza. Głowę miał owiniętą w bluzę wojskową, bez obuwia. Czaszka jego widocznie rozbita. Czwarte zwłoki twarzą do ziemi leżące w kalesonach i bluzie, śp. Mariana Niecia, inżyniera kolejowego” (…

  • anarchista 6 September 2014, 14:08 Poroszenko: jestem gotów umrzeć za Ukrainę

    A w ogóle zdechnij jak najszybciej jako faszysta.

  • @ Kwezal: ).06.09.2014 15:41 Głupi gówniarz !!! Zapominasz że w wczesnych latach PRL-u Nauczycielami byli Ludzie wywodzący się z prawdziwej przedwojennej inteligencji . A poziom wiedzy przez nich przekazywanej był nieporównanie większy niż to czym wypełnia się twój maleńki współczesny móżdżek. Zapomniałeś jeszcze dodać ze ,,Zośka " był gejem dla kompletu i ujawnienia twojej żenującej niewiedzy.Ale w sumie ukr nie musi wszystkiego wiedzieć o Polskiej literaturze.

  • wladyslaw 6 September 2014, 13:59 Poroszenko: jestem gotów umrzeć za Ukrainę

    Poki zamiast nego umieraja inny. Bataljon "Ajdar" - kolejne straty. Foto 18+ Na jednym zdjecu napis na krzyrzu - "UNSO" http://rusvesna.su/news/1410008070

  • Oby Oby! Nie zapomnij nazistów jaceniuka i tahnyboka zabrać na front.

  • Dawno to ty nie czytałeś,ale pewnie nie tylko Wyspiańskiego, ale i Ogniem i Mieczem, Żeromskiego, Naukowskiej, Słowackiego, Prusa, Reymonta, Norwida. I widać nie wiesz NIEUKU, co symbolizuje taniec Chochoła u Wyspiańskiego. Na lekcjach z polaka grałeś pewnie w tetris, albo statki. Więc niewiele wyniosłeś z tego. Co widać i słychać na forum. I że za takiego matoła trzeba sie jeszcze wstydzić.

  • tuskchuj 6 September 2014, 13:34 Dewiacje seksualne epoki staropolskiej

    wychodzi na to że chłopskie pochodzenie to prawdziwe szlachectwo ,udokumentowany w księgach parafialnych rodowód , czysto polskie pochodzenie i gwarancja uczciwości i praworządności przodków. Przodków którzy w przeciwieństwie pseudosarmackich dresiarzy żyli z pracy własnych rąk

  • @Kwezal: 06.09.2014 15:25). Daj sobie już spokój tumanie z tym dopasowywaniem faktów .Takiej żenady jaką wypisałeś o chachłach ,Weselu Wyspiańskiego ect dawno już nie czytałem .U mnie masz Palmę z posiadania braku elementarnego rozeznania w historii literatury Polskiej ale wiadomo że wy ukry nie znacie niczego co jest związane z kulturą Europejską wasza mentalność kształtowała się w sowieckiej Rosji i tyle w temacie . szkoda mi czasu na czytanie i odpowiadanie na bełkot ukra.

  • Twoim językiem to jest twój płytki bełkocik. Język polski znasz być może na zasadzie pragmatyki. Ale nie rozumiesz jego syntaktyki ,i tym bardziej semantyki. Uważaj Anarchista, trudne słowa, nie wiem czy się połapiesz chłopie.

  • Ha, ha, ha. Podpuszczam cie nieuku. Jasne że wiem. Stąd jest taniec chochoła w "Weselu" Wyspiańskiego.To jest ten sam źródłosłów. W dodatku nazywano tak wszystkich chłopów w Rzeczypospolitej,a nie tylko tych z Ukrainy. Wtedy nie rozróżniano etniczności poszczególnych stanów,a już na pewno nie stanu chłopskiego. A Wesele odnosi się do rabacji galicyjskiej z 1846 roku, która bynajmniej swoje żniwo zebrała nie we wschodniej Galicji,lecz w głównie w Małopolsce i polscy chłopi rżnęli panów. Widzisz,jak łato cie podpuścić MATOŁKU. Coż, Polakiem fakt jesteś, nie urwałeś sie ruskim ze smyczy jak politruki , ale co się wstydu trzeba za takich typów jak ty najść, to masakra. Proponuje wysłać cie na Madagaskar, tam Cci będzie dobrze. Kto na tym forum jest za tym, by wysłać Anarchistę na Madagaskar, łapka w górę :-D

  • @Kwezal: 06.09.2014 15:09 )(jedyna gware na Ukrainie, jaką słyszałem) Przecież pisałem zamieszczaj posty w gwarze u-kraińskiej Na pięć słów popełniłeś 3 błędy w Moim Pięknym Języku Polskim . Od kiedy to znowu widzicie istnienie górali Karpackich , Bojko i Hucułów .Do tej pory to byli wynarodowieni starożytni ukry . Jak ta zgnilizna budowana na morderstwach i ludobójstwie się sypie to nagle widzicie że na tej ziemi żyją inne grupy etniczne i mają was w d...e ?

  • kwezal 6 September 2014, 13:14 Rosja: Spada poparcie dla polityki Putina

    Rosjanie-piekny i dzielny naród. Putin i jego kamaryla-zbrodniarz.

  • Kwezal:
    06.09.2014 14:54 to jest chacheł???ja żadnego narodu nie obrażam żeby obrażać naród musi on istnieć . > Chachał, Chachoł, Chochoł, Chachły, Chacheł, Chachłaczka –
    > nacechowana pejoratywnie nazwa chłopskiej czerni zamieszkująca obecnie we Wschodnich województwach II RP. zapamiętaj i nie pytaj już po raz kolejny.,

  • Wiesz co jedyna gware na Ukrainie, jaką słyszałem, to górale Karpaccy, Bojko i Huculi. Bardzo ładne kultury. Ale ty tego nie zaczaisz, bo jesteś nacjonalista-parówa i nieuk historyczny.

  • @Kwezal: 06.09.2014 14:54). Przestań się już maskować i pisz w ukraińskiej gwarze bo w J.Polskim wychodzi ci bełkot trudny do zrozumienia. U-krainy już nie ma to będzie swoisty folklor na forum.

  • Wiesz Anarchista jest takie miejsce na Ukrainie, w które sie powinno ciebie wysłac, by przemyśleć życie i wynurzenia które tu tworzysz. To Czernobyl.

  • kwezal 6 September 2014, 13:00 OBWE: Pod Mariupolem giną cywile

    Wiesz co Anarchista, rozumiem że ten cytat Piłsudkiego, który prezentujesz w awatarze jest skierowany do Ciebie??Bo powiem Ci a chyba tego nie wiesz NIEUKU,że piłsudczykiem, to ty nie jesteś. Także cie oświecam, nie dziękuj. A wiesz ,że takich wrzodów jak ty sie nie wycina? Musza zostać i nawet powinny byc pielegnowane. Ku przestrodze.

  • Tutejszy, póki co neosowieccy agenci powoli oduszczają. Putin osiagnał sukces, ofensywa poszła do przodu. Niadniesztrze na Ukrainie prawie gotowe, sorry Nad-Donbasie raczej powinienem napisać, więc agenci wyjada na Krym, na wakacje :-)

  • anarchista 6 September 2014, 12:56 OBWE: Pod Mariupolem giną cywile

    @Kwezal: 06.09.2014 14:49 uri Tutejszym kindzal i inne barachło . Szczekacie w myśl starych instrukcji . A ukraina i tak się rozleciała jak stary garnek .NIE MA JUŻ tej ukrainy za którą szczekacie kundelki.

    Ukraińskie gnidy zmieńcie płytę z tym nagraniem ,,ruski agencie....." Pan wam to radzi , w rękę pocałować i do gnoju chamy

  • Anarchista,a co to jest chacheł???ja żadnego narodu nie obrażam. Ale ciebie jest niezwykle łatwo. bo sam sie podkładasz. Jestes nieukiem i masz ciasne nacjonalistyczne poglady, do których myslisz ,że ci sie historia i fakty dopasują. ja nacjonalizmem sie nei zajmuję, bo to mi się kojarzy z róznymi zbrodniarzami,jak np.OUN. Ale najbardziej mnie smieszy,jak ruscy agenci robia z ciebie debila na własne zyczenie :-D Az miło popatrzeć, bo ja tego robic nie muszę wtedy :-D

  • @ Kwezal: 06.09.2014 14:45). Tak to już w POLSCE jest że cham nie może obrazić swojego Pana ty chachle ukraiński tego nie pojmiesz nie ten poziom . I mają rację że inni ciskaja gromy w ten portal. Redakcja pozwala na zawłaszczanie przestrzeni ukr...skiemu ścierwu.

  • kwezal 6 September 2014, 12:49 OBWE: Pod Mariupolem giną cywile

    Antypolskich :-D Baran wycierasz sie Piłsudskim i polskośc odmieniasz w każdym przypadku. A taki marny szczur z Ciebie. Pamiętaj żeby srebrniki wszystkie z podłogi pozbierać,jak Ci ruscy rzucaja. Tylko uważaj, bo od tego schylania się garb ci urośnie

  • Słuchaj ruski agencie. Palaków na Rosjan napuszczać nie trzeba. Mamy parę wieków krwawych doświadczeń z ruskim imperializmem. Walka z nim leży w naszym dobrze pojętym interesie. Dostałeś w dupę na poprzednim temacie gdzie wykazano że tekst twój jest fałszywką i znowu go powielasz?. Byłeś ruski geju z odbytem u ginekologa, co ci powiedział? Spieprzaj rusku z tego Forum, ty gejowska ruska kokietko.. http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901

  • Kuczma to była elita sowiecka. Jemu to wisi, co i jak dokładnie będzie. Ważne by jego klan Dniepropietrowski na tym nie stracił. I tyle.

  • anarchista 6 September 2014, 12:45 OBWE: Pod Mariupolem giną cywile

    @ Woj_Ciech: 05.09.2014 13:02). Dla mnie to pełny luz Moje sfery tak mają , Niech Pan zwróci uwagę na pewną symetrię . Jak Kopnie pan psa który za głośno szczeka zaraz zaczyna szczekać NASTĘPNY BUREK :
    uri , Kwezal Brakuje jeszcze do wykazu kilkunastu innych szczekaczy antypolskich !

  • tagore 6 September 2014, 12:45 Ewangeliczna strategia Piotra Poroszenki

    Rosja nigdy dobrowolnie nie zatrzyma się w drodze do sukcesu, rozejm jest po to aby
    "Republiki" lepiej się zorganizowały, utworzyły prawdziwą małą armię i dokończyły sprawę.

    tagore

  • Anarchista ty forumowy idioto i nieuku. Proponuje Ci dalej całowac Sylwie w du...ę i jej pokrewnych politruków. No i własnie przez takich ludzi jak ty i zydo-tropiciela którego rabin niedokładnie obrzezał i teraz sie mści, inni ciskaja gromy w ten portal.

  • anarchista 6 September 2014, 12:39 Międzymorze – sojusze bez wartości

    @ Kwezal: 06.09.2014 13:23). K...s . Potomek czerni i rezunów , Nie używaj chamie w stosunku do PANA określeń których znaczenia nawet nie znasz .

  • kwezal 6 September 2014, 12:39 OBWE: Pod Mariupolem giną cywile

    Anarchista to jest wielki kaliber inteligenta. Cięzko mu wyluzować, gdyż jego inteligencja jest wprost proporcjonalna do jego emfazy.

  • Kuczma w tym kryzysie wypowiadał się zaskakująco rozsądnie.

    tagore

  • kwezal 6 September 2014, 12:36 Sukcesy AWPL przyczyną wściekłych ataków

    Od Rosi to należy się uniezależniać gospodarczo, zwłaszcza w dziedzinie surowców energetycznych. Im mniej trwałych powiązań, tym mniej środków nacisku. A reszta, to zwykła konkurencja na międzynarodowym rynku, Rosja gra nieczysto , bo jest silniejsza.

  • anarchista 6 September 2014, 12:36 Międzymorze – sojusze bez wartości

    W latach 30. XX wieku, gdy rząd dusz w społeczeństwie sprawował obóz Narodowej Demokracji, w ówczesnym organie stołecznym Stronnictwa Narodowego pisano: „ustalone jest w opinji polskiej przeświadczenie, że jedyny realny cel wojny z Sowietami, stworzenie niezależnej Ukrainy, niema nic wspólnego z naszem interesem państwowym i narodowym” („Gazeta Warszawska” 10 VI 1932

  • tutejszym 6 September 2014, 12:34 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    Widzisz Pan, Panie Kwezal, jak powiedziałeś "idiota" to zaraz Janusz S. "Anarchista", dyżurny się odezwał.

  • Być może to jest pierwszy normalny prezydent Ukrainy. Powodzenia chłopie, tylko nie zacznij kraść na potęgę i budować pałace ze złotymi klamkami, jak Janukoycz, nie buduj własnej familii i oligarchów jak Kuczma i nie spieprz zaufania społecznego jak Juszczenko i nie miej possowieckiego myślenia,jak Krawczuk.

  • tagore 6 September 2014, 12:20 Sukcesy AWPL przyczyną wściekłych ataków

    To Rosja kształtuje wedle swoich potrzeb stosunki polityczne i gospodarcze z Polską,to ona
    rozdaje karty. Doświadczenia ostatnich 20 lat to jednoznaczne fakty ,handel z krajami Azji środkowej tak, z Rosją marginalizowanie naszego udziału. Chyba ,że jak to autor uważa chcemy zrezygnować z części naszych interesów i podporządkować je Rosji.

    tagore

  • amstaf358 6 September 2014, 11:57 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    Oni nie mogą być nasi,nasi nigdy nie popierali ruskich ,chyba że renegaci...

  • kwezal 6 September 2014, 11:50 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    No tak, no cóż...... jak mówiłem, niestety idioci pozostali na portalu, a ruskie webbrygady dostały zasłużony i ciężko zapracowany urlop od Putina. Ofensywa poszła, zakończyła się sukcesem, jest rozejm "tymczasowy"który potrwa może ze 20 lat,jak w Abchazji, ukraińskie Nadniestrze-czarna dziura BIS,juz prawie nabrało rumieńców, ciasto prawie upieczone,można z piekarnika wyjmować, to i wszelkie Sylwie i temu podobni politrucy nie są konieczni . Ale nie martw się Anarchista, bo wiem że ronisz łzy rozpaczy za nimi.....Ten twój głupkowaty i ciasny nacjonalizm miał taki cudowny upust. Ponieważ jesteś nadzwyczajnym inteligentem i to za darmo nawet dajesz du.. bez wazeliny ruskim, więc jak chłopaki tu wrócą kiedyś, to znów będziesz powolnym narzędziem w ich reku, co zresztą jak najbardziej Ci odpowiada :-D Nie ma to jak dać się pożadnie wydupcz...ć ruskim,nie?Tylko o wazelinie nie zapominaj, bo inaczej potem nie usiedzisz.

  • kwezal 6 September 2014, 11:40 Międzymorze – sojusze bez wartości

    Cóż za słabe myslenie.... Wiesz jak Wielka Brytania broniła swojej suwerenności w swoich najlepszych czasach??Dała totalny łomot carskiej Rosji na Krymie w latach 1853-56.Który to łomot tak się wyrył w rosyjskiej pamięci ,ze popamiętali to do kolejnego szoku, czyli bitwy z Japończykami pod Cuszimą. A teraz zagadka:czy Wielka Brytania zrobiła to dlatego,że tak bardzo kochała osmańską Turcję???Pytanie retoryczne, bo wręcz przeciwnie, wręcz się elity angielskie brzydziły muzułmańską elitą. Chcesz się skutecznie bronic to buduj wiele liń zasieków i okopów,a ostatnie okopy zbuduj na własnej ziemi. I na własnej ziemi walcz w ostateczności. Chcessz sie bronic, buduj okopy na cudzej ziemi i nie musisz bynajmniej kochać jej właścicieli. Wróg mojego wroga to mój przyjaciela. Polecam poczytać Sun Tzu.

  • anarchista 6 September 2014, 11:30 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    @Kwezal: 06.09.2014 13:26).Z Polską to ty masz tyle wspólnego bat z d..ą.

  • kwezal 6 September 2014, 11:26 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    Ciekawe,że po uciszeniu działań wojennych prze Pytina, webbrygady neosowieckie równiez się wyciszyły na tym portalu, lecz idioci, których wykorzystywali pozostali. Jedyne ocieszenie w tym,ze to nasi, polscy idioci.

  • anarchista 6 September 2014, 11:25 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    NAJBARDZIEJ,,DEMOKRATYCZNY" KRAJ NA śWIECIE " JAWNIE POPIERA FASZYZM nARODZIE POLSKI OPRZYTOMNIEJ I POGOŃ TA SWOŁOCZ.Wydzieliliśmy 60 milionów dolarów na wsparcie ukraińskiego Ministerstwa Obrony, Służby Granicznej i Gwardii Narodowej"

  • anarchista 6 September 2014, 11:23 USA: pomoc dla Ukrainy za 60 mln $

    pornoszenko

    Polaki jak nie chcą nam wojska oficjalnie wysłać cobyśmy kacapów przepędzili to niech chociaż dadzą pieniądze a my sobie wynajmiemy najemników z polski jak na majdanie . Bandera naszym wspólnym bohaterem odbudujmy razem chwałę UON UPA na pochybel kacapom .Zapomnijmy co nas różniło zostawmy historie zjednoczmy się pod czarno czerwonym sztanarem.

  • kwezal 6 September 2014, 11:23 Międzymorze – sojusze bez wartości

    Anarchista:ubrał się idiota w Piłsudskiego i inteligenta zgrywa