Ktoś tu napisał, że jest on jak Jekyll and Hyde, sugerując psychiczne schorzenie dwubiegunowości. Jest prawdopodobne, że jego bardziej trzeźwe wpisy są innego autorstwa. Z wulgarnym ukronacjonalistą 'uri' jest inaczej: obraźliwie, zawzięcie i bezmyślnie atakuje opinie antyfaszystowkie i antyhitlerowskie (upowska cecha), nie wnosząc nic wartościowego. Nikogo jeszcze nie przekonał. Podobno nadaje z ukraińskiej szkoły na Śląsku.
Ruski kreci "Sylwia" - udowodniono że jest to fałszywka, świadome kłamstwo. Autorem opracowania jest Edward Prus, opracowanie jest tylko w języku polskim. Opublikował to prof. Jacek Wilczur w „Polska Zbrojna”. Przyznał się że tekst dostał od Prusa i dał się podejść. Podał autora na spotkaniu z przedstawicielami 27WDP. Patrz http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901 Pan Edward Prus pisał swój tekst z pozycji czasu minionego i obecnego, stąd tak celne odniesienia do zaszłości. Jest to fałszywka szczególnie intensywnie rozpowszechniana przez ruską agenturę.
@uri:16.09.2014 22:26). Skoro Ukraina nie ma wytyczonych granic, to także wszystkie kraje z nią graniczące (w tym oczywiście Rosja) nie mają wytyczonych granic. OCZYWIŚCIE DLATEGO NALEŻY PRZYWRÓCIĆ GRANICE Z 1939 R KU RADOŚCI POLSKI I ROSJI.
Dla tego paranoika nawet opinia o rozmówcy wydana przez ks.Isakowicza-Zalewskiego nie ma znaczenia on mósi pluć i obrażać -to jest choroba psychiczna............,,Rozmowa była długa i burzliwa, ale nie powtórzę jej treści, bo Stanisława zawsze uważałem za swego przyjaciela i zawsze też doceniałem jego poświęcenie dla spraw patriotycznych"........... ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem ZA.
Apologeci i poplecznicy ukraińskiego nacjonalizmu rozpaczliwie ale gołosłownie zaprzeczają autentyczności tajnej Uchwaly Krajowego Prowidu OUN z 1990 r. nakazującej bagatelizowanie i wybielanie zbrodni OUN-UPA, skłócanie Rosjan z Polakami i Polaków z Rosjanami, penetrację polskich władz, instytucji, telewizji i prasy przez ukraińskich agentów i sympatyków oraz wzniecanie separatyzmu wśród Ślązaków, Kaszubów i górali. "Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. ... To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej." Autentyczność 'Uchwały Krajowego Prowidu OUN' z 1990 r. została potwierdzona przez uznane autorytety takie jak Dr. Poliszczuk i Prof. Prus. To jest wojna wypowiedziana Rzeczypospolitej Polskiej przez OUN - tajny ukraiński rząd. Uchwała jest tu: http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html a komentarz do niej tu: http://narodowikonserwatysci.pl/tag/maria-jazownik
@ Votum_separatum: 16.09.2014 22:12 ). Nie wiem czemu mam takie wrażenie po kontakcie z tym osobnikiem na forum jak bym gnój wąchał . Polecam stronę . Z tym idiotom nie ma możliwości dyskusji przekonało się wielu na tym forum. Tutejszym Zbigniew Adamiec : TW zdeklarowany alkoholik i wyznawca idei faszystowskich jest w mojej ocenie osobnikiem chorym psychicznie cierpiącym na schizofrenię paranoidalną . Polecam temat ,jeśli nie zareaguje Portal zawsze możemy to zrobić prywatnie.
www.salon24.pl/video
Prześladowcy w internecie nie mogą czuć się bezpiecznie
Uzyskanie adresu IP komputera osoby piszącej w internecie obraźliwe komentarze będzie łatwiejsze.
Skoro Ukraina nie ma wytyczonych granic, to także wszystkie kraje z nią graniczące (w tym oczywiście Rosja) nie mają wytyczonych granic. Wot twoja logika, jełopie.
Pieprzysz Pan głupoty. Te rakiety walą wg wczytanych koordynat, w Moskwę rąbnąć mogłyby też. Do utrzymania w stanie użyteczności były by przez dziesiątki lat. Oddali je za obietnice bezpieczeństwa. Zawierzyli USA i FR, wierzyli że Amerykanie i FR dotrzymają układów, jak my w 1939 r.....
Nobilitowało się ruskie agenturalne łajno przez rozmowę z Kapłanem. Kapłan z każdym porozmawia, każdemu przedstawi drogę do zbawienia, powie że Bóg go kocha. sugarless, napraw się i licz na zbawienie. Ten Kapłan jest raczej odporny na próbę manipulacji ruskiego agenta, on myśli po Polsku.
Zdaje mi się że to JA pierwszy zaprotestowałem i wysłałem maila przeciwko tej banderowskiej imprezie. Teoria obrony przed dwoma potencjalnie zagrażającymi przeciwnikami nie jest naszym wynalazkiem. Historię należy pamiętać, ale nie może ona nas obezwładniać w działaniu tu i teraz, ona uczy nas. Istotne to chyba w tym temacie nie jest. Za chwilę pojawi się "Sylwia" i zacznie nawoływać do rżnięcia się z Ukraińcami na podstawie sfałszowanego dowodu. I tak się ten temat skończy, zaraz odezwie się Anarchista i koniec dyskusji. Może pogadamy później, mnie będzie przyjemnie (chyba).
Votum_separatum ). Zapraszam do linkowania im więcej tych wpisów tym większa szansa że ktoś z REDAKTORÓW to przeczyta i oprzytomnieje usówając tego prowokatora i alkoholika . Kilka osób już zamieściło tą wiadomość. :: ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem pierwszym ZA. Amen. Pierwszym jest użytkownik o nicku KOBEN
@tagore - bo tak jest. Ten rzekomy rozejm uniemożliwił całkowite oczyszczenie obszaru lotniska z banderowców. Było dużo informacji, że ukropy wykorzystują ten czas do przegrupowania. W czasie "rozejmu" banderowcy na lotnisku wzmocnili się i ponownie rozpoczeli ostrzał miasta. Pewnie przebiła się do nich grupa czołgów i artylerii. Powstańcy jako, że wsparcie z Rosji jest zbyt małe (np. zbyt mała ilość PPK) i nie ma tam rosyjskich jednostek wojskowych mają trudności z likwidacją tej Kampfgruppe.
@Tutejszym:
16.09.2014 21:37). NIE PIJ JUŻ ANI SZKLANKI WIĘCEJ ,,ŚLEPOTKA "POZBAWIA CIĘ RESZTEK ROZUMU I UWALNIA MIEJSCE NA SCHIZOFRENIĘ JUŻ WIDZISZ PODWÓJNIE .
@TW "Tutejszym" jak zwykle pieprzysz Pan jak potłuczony swoją mantrę. Oczywiście amerykański plan otoczenia Rosji przyjaznymi reżimkami się nie udał. Ze względu na to, ze tu i ówdzie syjonistom się dupa zapaliła unikają zbyt dużego zaangażowania na Ukrainie. W każdym bądź razie mocno naciskają na juntę kijowską aby walczyła za amerykański interes do ostatniego banderowca. Akurat nie ma co liczyć na pokojowy owoc rozmów, gdyż jest to strategiczny obszar terytorialny ale dla Kijowa i oligarchicznej klientury USA która się tam uwłaszczyła (w przeciwieństwie do pańskiego bełkotu dla FR jest to raczej gówniana zdobycz, gdyż w między czasie wszystko się nieco rozwaliło od bombardowań ;-)) Zadaniem dla Rosji jest raczej odsunięcie ukropów od swojej granicy i tym buforem będzie Noworosja. Tymczasem amerykańsko/ukropska agentura która wywołała tę wojnę będzie nasyłała Tutejszych do ataków na to forum. Więc poczytajmy:
Półtora czołgu i szpicem po Donbasie
Przed szczytem NATO w Walii, grupa amerykańskich emerytowanych pracowników CIA wystosowała list do kanclerz Merkel ostrzegając ją przed dezinformacją, jaką uprawia rząd amerykański w sprawie Ukrainy. Autorzy przypuszczają, że swoim antyrosyjskim kursem Stany Zjednoczone próbują sprawić, by Ukraina została członkiem NATO. Dlatego też w lutym br. USA wspierało „zamach stanu” w Kijowie. Kwestionują także informacje o rzekomej rosyjskiej agresji na Ukrainę – porównując je do przekazywanych przez USA w roku 2003 informacji o posiadaniu broni masowego rażenia przez Irak.
Relację o napisaniu listu wolne portale internetowe zamieściły tydzień temu. Onet poinformował o nim czytelników dopiero w niedzielę, stacje telewizyjne – milczą. „Pierwszą ofiarą wojny jest prawda”.
Polska opinia publiczna jest od początku konfliktu na Ukrainie odcinana od istotnych informacji, a za to szprycowana w niesłychanym stopniu propagandą. Jest jasne, że Putin nie jest jakimiś dobrodusznym staruszkiem z opowiastki dla pensjonarek, ale to jaki obraz Rosji i Putina polskie media budują jest bliskie horroru. Putin jest przedstawiany jako nowe wcielenie Hitlera, a Rosja ma za chwilę po przejęciu Krymu – zająć Kijów, Warszawę, Budapeszt.
Za to postbanderowcy z „Prawego Sektora” i „Swobody”, którzy zrobili majdanową rewolucję, przedstawiani są jako bojownicy o wolność, tacy sami jak „Solidarność”, a to, że spod znaku Bandery i UPA – o tym cicho sza!
W efekcie tej zmasowanej propagandy Polacy mogli się naprawdę poczuć zagrożeni i z zapartym tchem czekali na ustalenia szczytu NATO. Czy Stany Zjednoczone wypowiedzą Rosji wojnę w obronie Ukrainy i Polski? Czy rozmieszczą tu swoje bazy, żeby nas w razie czego bronić?
Z taką właśnie propozycją nasi politycy pojechali do Walii.
Okazało się jednak, że wbrew propagandzie, ani Niemcy, ani nawet Amerykanie nie widzą Putina w roli nowego Hitlera. Nie uważają też, że istnieje dla naszych państw zagrożenie ze strony Rosji. Umowa z Rosją z 1997 roku o tym, że NATO nie założy stałych baz w dawnych państwach strefy radzieckiej (czyli w Polsce) została utrzymana, a Obama zaapelował wręcz, żeby wobec rozejmu na Ukrainie wstrzymać się od nowych sankcji. Na odczepnego NATO dało Ukrainie 15 mln dolarów, tj. równowartość półtora czołgu, a Polsce, żeby całkiem nasi „umiłowani przywódcy” nie wyszli na durniów – obiecano stworzenie „szpicy” w Szczecinie. Tj. zamiast dwóch pułkowników amerykańskich będzie tam stacjonował teraz dodatkowo generał, do tego kilka sekretarek i ordynansów.
Okazało się (co było do przewidzenia), że nikt na zachodzie nie będzie umierał za Krym, ani Donbas, bo niby dlaczego miałby to robić? Oto za dwa tygodnie prawdopodobnie Szkocja wystąpi ze Zjednoczonego Królestwa i założy sobie własne państwo zmieniając granice Wielkiej Brytanii i nikt nie będzie protestował przeciwko naruszeniu granic, które mają kilkaset lat. Dlaczego zatem sztucznie nakreślone granice jakiejś Ukrainy – państwa istniejącego zaledwie 24 lata – miałyby być nienaruszalną świętością?
Zwłaszcza, że to skorumpowane do szpiku kości i rozkradzione państwo przegrało właśnie wojnę z garstką powstańców z Donbasu – owszem wspieranych przez Rosję sprzętem i tysiącem ochotników (CIA podaje liczbę 3 tys.) Żadnej tam jednak „agresji rosyjskiej” i regularnej armii rosyjskiej nie było, bo gdyby naprawdę była, to doszłaby do Kijowa w dwa dni.
Potwierdza to zarówno końcowe stanowisko szczytu w Newport, jak i podpisany przez Kijów i separatystów rozejm, w którym ani słowa nie ma o wycofaniu wojsk rosyjskich.
Rozejm zakończy pewnie wojnę, której wszyscy mają dosyć, ale co zrobić ze zbankrutowaną Ukrainą? Nie chcą jej wziąć na utrzymanie bogate Niemcy, ani Francja, nie pali się do tego Słowacja, ani Czechy, ani Węgry. Zanosi się na to, że zrobi to bogata, uzbrojona po zęby, nie mająca co zrobić z pieniędzmi – Polska. To przecież nasi politycy stali na Majdanie i zachęcali do przewrotu, a potem wzywali sojuszników do nowych sankcji i obrony ukraińskich granic.
Ja Wam się ludzie z PiSu bardzo dziwię, że nie zauważacie na jakich podstawach budowane jest obecne państwo Ukraińskie PiS TO TAKA DZIWKA RODEM Z MAGDALENKI CAŁE TO ZDZICZAŁE TOWARZYSTWO NADAJE SI E JAK MAWIAŁ MOCZULSKI DO OZDOBIENIA LATARŃ I NA OPUSZCZONE MIEJSCE NALEŻAŁOBY POWOŁAĆ PARTIĘ KTÓRA BĘDZIE DBAŁA O DOBRO POLSKI.
Jeden wariat podał się jako dwoje, liczy się tylko raz. Ruski gej - agent wpływu też się nie liczy. Proszę Państwa, zero głosów za, możecie rozejść się. Ruska agentura się nie liczy. Дисперсные.
@tagore - wznowienie walk i nieprzestrzeganie rozejmów to specjalizacja niedowodzonych przez nikogo z władz junty kijowskiej band zwanych batalionami o różnych ciekawych nazwach. Jednym z najoryginalniejszych jest batalion "dowodzony" przez nijakiego Liaszko - pederastę. Gromadzi w nim swoich...no w każdym bądź razie nie wiem czy to bardziej grupa bojowa czy harem ;-D
"Mam doświadczenie procesowe" - mówisz o zonie, niby w zawieszeniu, pietuch? Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Twój śledczy cię oszukał, przecież to także kacap. I tak powędrujesz do zony, choćbyś 400.000 razy "uchwałę" wkleił. Marna twoja dola, współczuję (to żart z tym współczuciem :)))
@TW "Tutejszym" vel Zbig Adamiec. Ukraina nie była w stanie utzymywać żadnego komponentu jądrowego w ekspoloatacji. Nie dotyczy to tylko rakiet strategicznych ale i samolotów Tu-160 oraz Tu-22M. Poza tym nie szczęściuj i nie strasz Polaków. Rakietą strategiczną nie da się uderzyć na tak niewielką odległość. To raczej bardziej "oddalone" państwa mogły się czegoś obawiać. Tych rakiet nie dało się utrzymać. Takie pociski mogą działać tylko w systemie rozwiniętym przez strategiczne wojska rakietowe. Ukraińcom pozostał sam ogryzek. Nie mieli więszkego wyboru. Cała checa z rakietami polegała na chęci uniknięcia transferu głowic do wrogów USA.
P. jazmig: wypowiedzi p. jaroslaus sa antyżydowskie: on się w tym specjalizuje. Nie przypominam sobie jego wypowiedzi w obronie banderyzmu i ukroszowinizmu. Robią to tutaj inni, którzy już Pana i mnie zaatakowali.
Votum_separatum@ On mnie nic nie obchodzi, ja widzę tylko przerażonego człowieka przed ujawnieniem zawartości teczki. Znając ujawniony stopień infiltracji służb specjalnych FR na Ukrainie mogę spekulować jakiego demona ten człowiek trzymał w swojej teczce. Ale szczerze mówiąc to bardzo jestem tego ciekaw.
@Wladyslaw: 16.09.2014 03:35). Panie ,,Władysław" To nie Polska popiera Juntę Kijowską to te głupole z tzw ,,polskiego" rządu , Polska to ludzie i oni zwalczają tych faszystów jak tylko w obecnej sytuacji możemy .
Pomysł dobry bo ten patriotyczny portal na tym by zyskał przez jego odpluskwienie. Wtedy można by było na nim dyskutować bez cierpienia chamstw, obelg i szyderstw działajacych bezkarnie ukraińskich szowinistów, które może wtedy będa ukrócone. Wniosek w prokuraturze byłby o czynach karalnych konkretnych nowobanderowców, nie przeciwko portalowi. W planowaniu tej skargi jest nieodzowne dokonanie analizy wystąpień politykćw i działaczy, wypowiedzi dziennikarzy i popleczników hitleryzmu i faszystowskiego banderyzmu w ŚMP by wykazać, że są one częścią wrogiej Polsce kampanii i spełnieniem nakazów tajnej Uchwały Krajowego Prowidu OUN z 1990 r. Mam doświadczenie procesowe i chętnie dopomogę w przygotowaniu tej sprawy karnej. O tym możemy się porozumieć przez email aby o detalach nie pisać publicznie. Dla dobra Ojczyzny warto posiedzieć na sądowych sesjach.
Anarchista, musisz zawsze zasmrodzić nie mając nic do powiedzenia. W chwili uzyskania niepodległości w 1991 roku Ukraina była trzecim mocarstwem jądrowym świata. Miała więcej głowic niż Chiny, Francja i Wielka Brytania razem wzięte. Rakiety UR-100N i RT-23 były nowe i można było je utrzymać w gotowości bojowej przez dekady. Ukraińskie wojsko miało kontrolę nad jednostkami uzbrojonymi w owe rakiety. Obsługujący je żołnierze złożyli przysięgę wierności Ukrainie. Wcześniej jednostki z rakietami kontrolowało dowództwo Wojsk Strategicznych w Moskwie. Za cenę gwarancji nienaruszalności granic otrzymanej od USA i FR oraz pokrycia i zapłaty za likwidację silosów Ukraina zgodziła się przestać być trzecim mocarstwem jądrowym świata. Ostatnie rakiety i obiekty zostały zniszczone w 2001 roku, Ukraińcy długo się wahali. Dla nas szczęściem jest że za naszą wschodnią granicą nie mamy trzeciej potęgi nuklearnej świata. Bóg uchował, Bóg nas kocha, mamy u Niego specjalne względy.
To przecież C.K Austria stworzyła tego potwora żeby zaszkodzić Polakom w Galicji .Jak widać hołubią tego Frankensteina do dzisiaj - a coś o tym wiem!!!
@ Wepwawet: 16.09.2014 14:49). Stan obronności Kraju może radykalnie szybko podnieść stworzenie Oddziałów obrony Narodowej i przekazanie do nich -oczywiście w ręce sprawdzonych osób nadwyżek uzbrojenie nawet tych dosyć ,,archaicznych" - znam z własnego doświadczenia skuteczność i siłę ognia np karabinu ,,Mosin" jest rewelacyjny w porównaniu z obecnymi zabawkami z lunetą zapewnia skuteczność na odległość ponad 1 km . Ta broń jest sprzedawana przez A.M.W za cenę ok 50 zł za sztukę.
zbanować ciula.
Ktoś tu napisał, że jest on jak Jekyll and Hyde, sugerując psychiczne schorzenie dwubiegunowości. Jest prawdopodobne, że jego bardziej trzeźwe wpisy są innego autorstwa. Z wulgarnym ukronacjonalistą 'uri' jest inaczej: obraźliwie, zawzięcie i bezmyślnie atakuje opinie antyfaszystowkie i antyhitlerowskie (upowska cecha), nie wnosząc nic wartościowego. Nikogo jeszcze nie przekonał. Podobno nadaje z ukraińskiej szkoły na Śląsku.
Ruski kreci "Sylwia" - udowodniono że jest to fałszywka, świadome kłamstwo. Autorem opracowania jest Edward Prus, opracowanie jest tylko w języku polskim. Opublikował to prof. Jacek Wilczur w „Polska Zbrojna”. Przyznał się że tekst dostał od Prusa i dał się podejść. Podał autora na spotkaniu z przedstawicielami 27WDP. Patrz http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901 Pan Edward Prus pisał swój tekst z pozycji czasu minionego i obecnego, stąd tak celne odniesienia do zaszłości. Jest to fałszywka szczególnie intensywnie rozpowszechniana przez ruską agenturę.
A jak się nazywał ojciec Żyrinowskiego ???
@uri:16.09.2014 22:26). Skoro Ukraina nie ma wytyczonych granic, to także wszystkie kraje z nią graniczące (w tym oczywiście Rosja) nie mają wytyczonych granic. OCZYWIŚCIE DLATEGO NALEŻY PRZYWRÓCIĆ GRANICE Z 1939 R KU RADOŚCI POLSKI I ROSJI.
@Votum_separatum:
16.09.2014 22:12
Dla tego paranoika nawet opinia o rozmówcy wydana przez ks.Isakowicza-Zalewskiego nie ma znaczenia on mósi pluć i obrażać -to jest choroba psychiczna............,,Rozmowa była długa i burzliwa, ale nie powtórzę jej treści, bo Stanisława zawsze uważałem za swego przyjaciela i zawsze też doceniałem jego poświęcenie dla spraw patriotycznych"........... ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem ZA.
Apologeci i poplecznicy ukraińskiego nacjonalizmu rozpaczliwie ale gołosłownie zaprzeczają autentyczności tajnej Uchwaly Krajowego Prowidu OUN z 1990 r. nakazującej bagatelizowanie i wybielanie zbrodni OUN-UPA, skłócanie Rosjan z Polakami i Polaków z Rosjanami, penetrację polskich władz, instytucji, telewizji i prasy przez ukraińskich agentów i sympatyków oraz wzniecanie separatyzmu wśród Ślązaków, Kaszubów i górali. "Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzyliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności. ... To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego - co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej." Autentyczność 'Uchwały Krajowego Prowidu OUN' z 1990 r. została potwierdzona przez uznane autorytety takie jak Dr. Poliszczuk i Prof. Prus. To jest wojna wypowiedziana Rzeczypospolitej Polskiej przez OUN - tajny ukraiński rząd. Uchwała jest tu: http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html a komentarz do niej tu: http://narodowikonserwatysci.pl/tag/maria-jazownik
@ Votum_separatum: 16.09.2014 22:12 ). Nie wiem czemu mam takie wrażenie po kontakcie z tym osobnikiem na forum jak bym gnój wąchał . Polecam stronę . Z tym idiotom nie ma możliwości dyskusji przekonało się wielu na tym forum. Tutejszym Zbigniew Adamiec : TW zdeklarowany alkoholik i wyznawca idei faszystowskich jest w mojej ocenie osobnikiem chorym psychicznie cierpiącym na schizofrenię paranoidalną . Polecam temat ,jeśli nie zareaguje Portal zawsze możemy to zrobić prywatnie.
www.salon24.pl/video
Prześladowcy w internecie nie mogą czuć się bezpiecznie
Uzyskanie adresu IP komputera osoby piszącej w internecie obraźliwe komentarze będzie łatwiejsze.
Skoro Ukraina nie ma wytyczonych granic, to także wszystkie kraje z nią graniczące (w tym oczywiście Rosja) nie mają wytyczonych granic. Wot twoja logika, jełopie.
Ruskie agenty nie liczą się. Wariaci też.
ZA
Pieprzysz Pan głupoty. Te rakiety walą wg wczytanych koordynat, w Moskwę rąbnąć mogłyby też. Do utrzymania w stanie użyteczności były by przez dziesiątki lat. Oddali je za obietnice bezpieczeństwa. Zawierzyli USA i FR, wierzyli że Amerykanie i FR dotrzymają układów, jak my w 1939 r.....
@TW "Tutejszym" vel Zbig Adamiec - skoro kapłan myśli po Polsku to pewnie kopnie Cię w zadek jak do niego zadzwonisz ukropie podły.
@TW "Tutejszym" robisz po prostu od czasu do czasu maskirowkę. ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem ZA.
Nobilitowało się ruskie agenturalne łajno przez rozmowę z Kapłanem. Kapłan z każdym porozmawia, każdemu przedstawi drogę do zbawienia, powie że Bóg go kocha. sugarless, napraw się i licz na zbawienie. Ten Kapłan jest raczej odporny na próbę manipulacji ruskiego agenta, on myśli po Polsku.
@tagore - nie mówię, że wbrew swoim interesom, ale zgodnie ze swoimi interesami Ukraina podjęła walkę. Mam tu na myśli przerwanie rozejmu.
Zdaje mi się że to JA pierwszy zaprotestowałem i wysłałem maila przeciwko tej banderowskiej imprezie. Teoria obrony przed dwoma potencjalnie zagrażającymi przeciwnikami nie jest naszym wynalazkiem. Historię należy pamiętać, ale nie może ona nas obezwładniać w działaniu tu i teraz, ona uczy nas. Istotne to chyba w tym temacie nie jest. Za chwilę pojawi się "Sylwia" i zacznie nawoływać do rżnięcia się z Ukraińcami na podstawie sfałszowanego dowodu. I tak się ten temat skończy, zaraz odezwie się Anarchista i koniec dyskusji. Może pogadamy później, mnie będzie przyjemnie (chyba).
Niech Pan więc nie twierdzi ,że walkę wbrew swoim interesom podjęła strona Ukraińska.
tagore
Votum_separatum ). Zapraszam do linkowania im więcej tych wpisów tym większa szansa że ktoś z REDAKTORÓW to przeczyta i oprzytomnieje usówając tego prowokatora i alkoholika . Kilka osób już zamieściło tą wiadomość. :: ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem pierwszym ZA. Amen. Pierwszym jest użytkownik o nicku KOBEN
Zapalnik tego niewybuchu trochę jest za ładny jak na uderzenie z prętkością kilkuset metrów na sekundę w ziemię.
tagore
@tagore - bo tak jest. Ten rzekomy rozejm uniemożliwił całkowite oczyszczenie obszaru lotniska z banderowców. Było dużo informacji, że ukropy wykorzystują ten czas do przegrupowania. W czasie "rozejmu" banderowcy na lotnisku wzmocnili się i ponownie rozpoczeli ostrzał miasta. Pewnie przebiła się do nich grupa czołgów i artylerii. Powstańcy jako, że wsparcie z Rosji jest zbyt małe (np. zbyt mała ilość PPK) i nie ma tam rosyjskich jednostek wojskowych mają trudności z likwidacją tej Kampfgruppe.
@Tutejszym:
16.09.2014 21:37). NIE PIJ JUŻ ANI SZKLANKI WIĘCEJ ,,ŚLEPOTKA "POZBAWIA CIĘ RESZTEK ROZUMU I UWALNIA MIEJSCE NA SCHIZOFRENIĘ JUŻ WIDZISZ PODWÓJNIE .
WG Ban Kim Muna z ONZ Ukraina nie ma wytyczonych granic.
@Tutejszym:16.09.2014 21:34). ZBIGNIEW ADAMIEC T.W. SIĘ NIE LICZY A ILE SPOKOJU I BRAK ZAMIESZANIA NA FORUM -DAĆ MU BANA.
@TW "Tutejszym" jak zwykle pieprzysz Pan jak potłuczony swoją mantrę. Oczywiście amerykański plan otoczenia Rosji przyjaznymi reżimkami się nie udał. Ze względu na to, ze tu i ówdzie syjonistom się dupa zapaliła unikają zbyt dużego zaangażowania na Ukrainie. W każdym bądź razie mocno naciskają na juntę kijowską aby walczyła za amerykański interes do ostatniego banderowca. Akurat nie ma co liczyć na pokojowy owoc rozmów, gdyż jest to strategiczny obszar terytorialny ale dla Kijowa i oligarchicznej klientury USA która się tam uwłaszczyła (w przeciwieństwie do pańskiego bełkotu dla FR jest to raczej gówniana zdobycz, gdyż w między czasie wszystko się nieco rozwaliło od bombardowań ;-)) Zadaniem dla Rosji jest raczej odsunięcie ukropów od swojej granicy i tym buforem będzie Noworosja. Tymczasem amerykańsko/ukropska agentura która wywołała tę wojnę będzie nasyłała Tutejszych do ataków na to forum. Więc poczytajmy:
Półtora czołgu i szpicem po Donbasie
Przed szczytem NATO w Walii, grupa amerykańskich emerytowanych pracowników CIA wystosowała list do kanclerz Merkel ostrzegając ją przed dezinformacją, jaką uprawia rząd amerykański w sprawie Ukrainy. Autorzy przypuszczają, że swoim antyrosyjskim kursem Stany Zjednoczone próbują sprawić, by Ukraina została członkiem NATO. Dlatego też w lutym br. USA wspierało „zamach stanu” w Kijowie. Kwestionują także informacje o rzekomej rosyjskiej agresji na Ukrainę – porównując je do przekazywanych przez USA w roku 2003 informacji o posiadaniu broni masowego rażenia przez Irak.
Relację o napisaniu listu wolne portale internetowe zamieściły tydzień temu. Onet poinformował o nim czytelników dopiero w niedzielę, stacje telewizyjne – milczą. „Pierwszą ofiarą wojny jest prawda”.
Polska opinia publiczna jest od początku konfliktu na Ukrainie odcinana od istotnych informacji, a za to szprycowana w niesłychanym stopniu propagandą. Jest jasne, że Putin nie jest jakimiś dobrodusznym staruszkiem z opowiastki dla pensjonarek, ale to jaki obraz Rosji i Putina polskie media budują jest bliskie horroru. Putin jest przedstawiany jako nowe wcielenie Hitlera, a Rosja ma za chwilę po przejęciu Krymu – zająć Kijów, Warszawę, Budapeszt.
Za to postbanderowcy z „Prawego Sektora” i „Swobody”, którzy zrobili majdanową rewolucję, przedstawiani są jako bojownicy o wolność, tacy sami jak „Solidarność”, a to, że spod znaku Bandery i UPA – o tym cicho sza!
W efekcie tej zmasowanej propagandy Polacy mogli się naprawdę poczuć zagrożeni i z zapartym tchem czekali na ustalenia szczytu NATO. Czy Stany Zjednoczone wypowiedzą Rosji wojnę w obronie Ukrainy i Polski? Czy rozmieszczą tu swoje bazy, żeby nas w razie czego bronić?
Z taką właśnie propozycją nasi politycy pojechali do Walii.
Okazało się jednak, że wbrew propagandzie, ani Niemcy, ani nawet Amerykanie nie widzą Putina w roli nowego Hitlera. Nie uważają też, że istnieje dla naszych państw zagrożenie ze strony Rosji. Umowa z Rosją z 1997 roku o tym, że NATO nie założy stałych baz w dawnych państwach strefy radzieckiej (czyli w Polsce) została utrzymana, a Obama zaapelował wręcz, żeby wobec rozejmu na Ukrainie wstrzymać się od nowych sankcji. Na odczepnego NATO dało Ukrainie 15 mln dolarów, tj. równowartość półtora czołgu, a Polsce, żeby całkiem nasi „umiłowani przywódcy” nie wyszli na durniów – obiecano stworzenie „szpicy” w Szczecinie. Tj. zamiast dwóch pułkowników amerykańskich będzie tam stacjonował teraz dodatkowo generał, do tego kilka sekretarek i ordynansów.
Okazało się (co było do przewidzenia), że nikt na zachodzie nie będzie umierał za Krym, ani Donbas, bo niby dlaczego miałby to robić? Oto za dwa tygodnie prawdopodobnie Szkocja wystąpi ze Zjednoczonego Królestwa i założy sobie własne państwo zmieniając granice Wielkiej Brytanii i nikt nie będzie protestował przeciwko naruszeniu granic, które mają kilkaset lat. Dlaczego zatem sztucznie nakreślone granice jakiejś Ukrainy – państwa istniejącego zaledwie 24 lata – miałyby być nienaruszalną świętością?
Zwłaszcza, że to skorumpowane do szpiku kości i rozkradzione państwo przegrało właśnie wojnę z garstką powstańców z Donbasu – owszem wspieranych przez Rosję sprzętem i tysiącem ochotników (CIA podaje liczbę 3 tys.) Żadnej tam jednak „agresji rosyjskiej” i regularnej armii rosyjskiej nie było, bo gdyby naprawdę była, to doszłaby do Kijowa w dwa dni.
Potwierdza to zarówno końcowe stanowisko szczytu w Newport, jak i podpisany przez Kijów i separatystów rozejm, w którym ani słowa nie ma o wycofaniu wojsk rosyjskich.
Rozejm zakończy pewnie wojnę, której wszyscy mają dosyć, ale co zrobić ze zbankrutowaną Ukrainą? Nie chcą jej wziąć na utrzymanie bogate Niemcy, ani Francja, nie pali się do tego Słowacja, ani Czechy, ani Węgry. Zanosi się na to, że zrobi to bogata, uzbrojona po zęby, nie mająca co zrobić z pieniędzmi – Polska. To przecież nasi politycy stali na Majdanie i zachęcali do przewrotu, a potem wzywali sojuszników do nowych sankcji i obrony ukraińskich granic.
Teraz trzeba będzie płacić rachunki. Hurra!
Janusz Sanocki
Separatyści sami przyznali ,że atak na lotnisko w Doniecku idzie im jak po grudzie z powodu silnego oporu przeciwnika.
tagore
Anarchista@ Wyprowadź Pan swoje pułki i dywizje dolarów. Ale będzie defilada Januszu S.
@xes23:
16.09.2014 17:03
Ja Wam się ludzie z PiSu bardzo dziwię, że nie zauważacie na jakich podstawach budowane jest obecne państwo Ukraińskie PiS TO TAKA DZIWKA RODEM Z MAGDALENKI CAŁE TO ZDZICZAŁE TOWARZYSTWO NADAJE SI E JAK MAWIAŁ MOCZULSKI DO OZDOBIENIA LATARŃ I NA OPUSZCZONE MIEJSCE NALEŻAŁOBY POWOŁAĆ PARTIĘ KTÓRA BĘDZIE DBAŁA O DOBRO POLSKI.
Jeden wariat podał się jako dwoje, liczy się tylko raz. Ruski gej - agent wpływu też się nie liczy. Proszę Państwa, zero głosów za, możecie rozejść się. Ruska agentura się nie liczy. Дисперсные.
'... żołnierze złożyli przysięgę wierności Ukrainie...' A teraz ci sami żołnierze złożyli przysięgę wierności Noworosji.
http://www.youtube.com/watch?v=bJWHJ14llw8
@tagore - wznowienie walk i nieprzestrzeganie rozejmów to specjalizacja niedowodzonych przez nikogo z władz junty kijowskiej band zwanych batalionami o różnych ciekawych nazwach. Jednym z najoryginalniejszych jest batalion "dowodzony" przez nijakiego Liaszko - pederastę. Gromadzi w nim swoich...no w każdym bądź razie nie wiem czy to bardziej grupa bojowa czy harem ;-D
Phi, tylko jeden nemo i jeden wariat. Jestem zdegustowany tak bardzo niską wyceną mojej osoby.
"Mam doświadczenie procesowe" - mówisz o zonie, niby w zawieszeniu, pietuch? Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Twój śledczy cię oszukał, przecież to także kacap. I tak powędrujesz do zony, choćbyś 400.000 razy "uchwałę" wkleił. Marna twoja dola, współczuję (to żart z tym współczuciem :)))
ZA
@TW "Tutejszym" vel Zbig Adamiec. Ukraina nie była w stanie utzymywać żadnego komponentu jądrowego w ekspoloatacji. Nie dotyczy to tylko rakiet strategicznych ale i samolotów Tu-160 oraz Tu-22M. Poza tym nie szczęściuj i nie strasz Polaków. Rakietą strategiczną nie da się uderzyć na tak niewielką odległość. To raczej bardziej "oddalone" państwa mogły się czegoś obawiać. Tych rakiet nie dało się utrzymać. Takie pociski mogą działać tylko w systemie rozwiniętym przez strategiczne wojska rakietowe. Ukraińcom pozostał sam ogryzek. Nie mieli więszkego wyboru. Cała checa z rakietami polegała na chęci uniknięcia transferu głowic do wrogów USA.
P. jazmig: wypowiedzi p. jaroslaus sa antyżydowskie: on się w tym specjalizuje. Nie przypominam sobie jego wypowiedzi w obronie banderyzmu i ukroszowinizmu. Robią to tutaj inni, którzy już Pana i mnie zaatakowali.
Koben44:
16.09.2014 20:12
ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ? Jestem pierwszym ZA. Amen.
@Tutejszym:
16.09.2014 06:52 Nie pij tego co teraz wychlałeś alkoholiku czy ,,ślepota" pozbawiła cię już wzroku nie widzisz logo YOU TUBE.
Votum_separatum@ On mnie nic nie obchodzi, ja widzę tylko przerażonego człowieka przed ujawnieniem zawartości teczki. Znając ujawniony stopień infiltracji służb specjalnych FR na Ukrainie mogę spekulować jakiego demona ten człowiek trzymał w swojej teczce. Ale szczerze mówiąc to bardzo jestem tego ciekaw.
P. Nuland nazywa się też Nudelman.
@Wladyslaw: 16.09.2014 03:35). Panie ,,Władysław" To nie Polska popiera Juntę Kijowską to te głupole z tzw ,,polskiego" rządu , Polska to ludzie i oni zwalczają tych faszystów jak tylko w obecnej sytuacji możemy .
Pomysł dobry bo ten patriotyczny portal na tym by zyskał przez jego odpluskwienie. Wtedy można by było na nim dyskutować bez cierpienia chamstw, obelg i szyderstw działajacych bezkarnie ukraińskich szowinistów, które może wtedy będa ukrócone. Wniosek w prokuraturze byłby o czynach karalnych konkretnych nowobanderowców, nie przeciwko portalowi. W planowaniu tej skargi jest nieodzowne dokonanie analizy wystąpień politykćw i działaczy, wypowiedzi dziennikarzy i popleczników hitleryzmu i faszystowskiego banderyzmu w ŚMP by wykazać, że są one częścią wrogiej Polsce kampanii i spełnieniem nakazów tajnej Uchwały Krajowego Prowidu OUN z 1990 r. Mam doświadczenie procesowe i chętnie dopomogę w przygotowaniu tej sprawy karnej. O tym możemy się porozumieć przez email aby o detalach nie pisać publicznie. Dla dobra Ojczyzny warto posiedzieć na sądowych sesjach.
Anarchista, musisz zawsze zasmrodzić nie mając nic do powiedzenia. W chwili uzyskania niepodległości w 1991 roku Ukraina była trzecim mocarstwem jądrowym świata. Miała więcej głowic niż Chiny, Francja i Wielka Brytania razem wzięte. Rakiety UR-100N i RT-23 były nowe i można było je utrzymać w gotowości bojowej przez dekady. Ukraińskie wojsko miało kontrolę nad jednostkami uzbrojonymi w owe rakiety. Obsługujący je żołnierze złożyli przysięgę wierności Ukrainie. Wcześniej jednostki z rakietami kontrolowało dowództwo Wojsk Strategicznych w Moskwie. Za cenę gwarancji nienaruszalności granic otrzymanej od USA i FR oraz pokrycia i zapłaty za likwidację silosów Ukraina zgodziła się przestać być trzecim mocarstwem jądrowym świata. Ostatnie rakiety i obiekty zostały zniszczone w 2001 roku, Ukraińcy długo się wahali. Dla nas szczęściem jest że za naszą wschodnią granicą nie mamy trzeciej potęgi nuklearnej świata. Bóg uchował, Bóg nas kocha, mamy u Niego specjalne względy.
To jak ten "szturm" - zajęli budynek parlamentu, zostali odparci... a może nie było żadnego szturmu, tylko zwykła manifestacja?
To przecież C.K Austria stworzyła tego potwora żeby zaszkodzić Polakom w Galicji .Jak widać hołubią tego Frankensteina do dzisiaj - a coś o tym wiem!!!
@ Wepwawet: 16.09.2014 14:49). Stan obronności Kraju może radykalnie szybko podnieść stworzenie Oddziałów obrony Narodowej i przekazanie do nich -oczywiście w ręce sprawdzonych osób nadwyżek uzbrojenie nawet tych dosyć ,,archaicznych" - znam z własnego doświadczenia skuteczność i siłę ognia np karabinu ,,Mosin" jest rewelacyjny w porównaniu z obecnymi zabawkami z lunetą zapewnia skuteczność na odległość ponad 1 km . Ta broń jest sprzedawana przez A.M.W za cenę ok 50 zł za sztukę.
@Koben44:16.09.2014 20:12). Ja też jestem ZA. miałbym jeszcze kilku innych na tym forum
@Kaliszanin1:16.09.2014 19:27).Ukraina z głowicami jądrowymi to była teoria i bajka dla zachodu pełną kontrolę nad silosami mieli Rosjanie ,
Bez przesady aż tak źle to nie jest. Nasza armia nie jest może nowoczesna ale bije na głowę uzbrojeniem armie ukraińską.
ANKIETA: kto jest za zbanowaniem użytkownika "TUTEJSZYM" ?
Jestem pierwszym ZA.
Amen.