Ustawa rozbije jedność, szeregi, ochroni agenturę, zadowoli prawy sektor. Same sukcesy. Super. Jednak brak tradycyjnej państwowości może być ( jest ) zabójczy. Hugh.
Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam tak pięknie przewrotny i prześmiewczy tekst. A co poniektórzy łykają go jak tuczona gęś kluski. Zapiszę sobie adres Pańskiego przekazu. Jak mi będzie smutno to go sobie poczytam. Gratuluję. Zapisałem.
@Jan_De: ruscy agenci wpływu na polskich forach istnieją obiektywnie, o tym wiedzą wszyscy, żadne zaklęcia tego faktu nie zmienią. W lustro Pan nie spojrzysz, zapluł byś Pan je. A zaklęcia jednak nie jesteś Pan w stanie poznać... Hough.
Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam, że ktoś potrafi "patrzeć z drugiej strony..." Empatia to towar mocno deficytowy, a szkoda.
Rosja to nuklearne mocarstwo z 140 mln.ludnosci, a EU i Zachód okazali się małymi chłopcami..europejski syty obywatel....czy tacy obroni np.Bałtow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszeni będą dać swoich synów na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow Dokładnie tak powiedzą POLACY nic nie mieliśmy z popierania tych narodów i nic nie jesteśmy im winni .raczej jest odwrotnie to LitVusy mają oddać nam Wileńszczyznę i Litwę środkową.
@Tutejszym: co do "rosyjskiej dywersji w internecie..." UWAGA: Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...
Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Jest to przepisany tekst gdzie zmieniono decydenta, ośrodek decyzyjny, kwoty i miano waluty. Jest to ordynarna parafraza dokumentu opisującego rosyjską dywersje w Internecie. Ilości, kwoty, całe frazy są ordynarnie przepisane. Przecież nawet chory psychicznie człowiek o IQ >= 80 powinien to zobaczyć.
To nie komedia, to tragikomedia… „Ustawa skierowana jest przede wszystkim przeciw ekipie obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza”… .. zlustrują więc tych, którzy i tak już wpływu na bieg wydarzeń nie mają… A obecnie rządzący, choćby i byli agentami Mosadu, CIA czy FSB mogą spać spokojnie… Zwycięzca bierze wszystko... A dla pokonanych nie ma litości.
Trzeba jednak powiedzieć, że polscy kibice cały czas prowokowali Rosjan, gwiżdżąc na nich, i krzycząc w ich stronę hasła związane z konfliktem na Ukrainie, a Spiridonow jest znany z wybuchowego charakteru, a więc pokazał Polakom w hali co o nich myśli.
Całe szczęście, że zorganizowali tę swoją "operację antyterrorystyczną…" Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie przeszkadzali "terrorystom" i zostawili im "wolną rękę..."
Przyjęta we wtorek przez ukraiński parlament ustawa o przyznaniu specjalnego statusu opanowanym przez separatystów rejonom" to podstęp. "Druga uchwalona we wtorek ustawa ustawa zwalnia z odpowiedzialności karnej członków ugrupowań walczących tam przeciw ukraińskim siłom rządowym oraz chroni ich przed prześladowaniami lub dyskryminacją za udział w ruchach separatystycznych." - będzie miała charakter krótkotrwały. Jednoczesnie planuje sie utworzyć na granicy z Rosją system zapór przeciwczołgowych i przeciwpiechotnych wyposażonych w monitoring i cały szereg "niespodzianek" dla śmiałków chcących przekroczyć tę umocnioną granicę. W zamyśle pomysłodawców, zacznie sie wtedy akcja "oczyszczania" społeczności rosyjskojęzycznej z elementów niepożądanych i niepewnych. Jednocześnie, wedłud doniesień medialnych, zdelegalizowano Partię Regionów i wszelkie inne, nie dążące do tzw. "jedności Ukrainy" a akceptujące system federalny państwa ukraińskiego. Jest jeszcze jeden istotny szczegół - niezwykle ważny, na który ktoś kiedyś w tym kontekscie może się "ktoś" powoływać. Ta obecna władza, począwszy od "nowego" prezydenta po organ ustawodawczy i wykonawczy, jest zgodnie z konstytucją Ukrainy nielegalna. Decyzje tych gremiów są z definicji nieważne. Proszę sobie wyobrazić, jakie skutki mogą w najbliższej przyszłości dla obywateli wschodnich rejonów wywrzeć decyzje pisane "patykiem na piasku"? Przecież zagrożone byłoby życie i cały bojowy wysiłek lokalnej społeczności rosyjskojęzycznej. Gesty ukraińskiej władzy są spóźnione. Należało je wykonać pół roku wcześniej. O prawdziwych intencjach władzy centralnej, swiadczyć mogą wyniki dochodzeń w sprawie zaistniałych zbrodniczych aktów. Na przykład strzelanie do swoich na kijowskim Majdanie - żeby "było" na Janukowycza, czy zbrodnia Prawego Sektora w Odessie; czy potem w trakcie walk z separatystami. Sprawców zbrodni nie tylko nie ujęto, ale nawet nie potępiono. W związku z powyższym, rzeczywiste zamiary centralnej władzy w Kijowie, mogą być zdecydowanie różne od deklarowanych. Celowo pominięto kwestię zestrzelenia samolotu malezyjskiego. Liczne wątpliwości, znaki zapytania i ogląd szczątków maszyny skłaniają do spekulacji co do przyczyn tej katastrofy. Media malezyjskie wskazują na sprawców tej tragedii, działających w wykonaniu prowokacji mającej na celu umiędzynarodowienie konfliktu Kijowa z Moskwą.
@Tutejszym: To prawda, że "Kadry Rosji są też perfekcyjne w tej działalności..." Więc niech Pan uważa! Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...
@Tutejszym: 17.09.2014 16:49 Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela. Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy. Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe? Poruszana przez przeciwnika tematyka: Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy. Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę. Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem. Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego. Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce. http://suwerenna.wordpress.com Share this
"Anarchista@ Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ruskie propagandowe łajno. Jako psychicznie chory człowiek nie odpowiadasz za swoje czyny. Sądzę że Twój napad amoku należało by przerwać przymusową hospitalizacją. Opanuj się i weź lekarstwa, widzę że Twój stan pogarsza się. A twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Ukraińskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się.
Dobre sa "Zapiski Oficera Armii Czerwonej" Sergiusza Piaseckiego opisujące wejście wlasnie sowietow do Wilna oraz dobrze opisane cechy dziczy z krzyżówki mongolsko-sowieckiej i jej charakter.
,,
to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.,,-tylko neo banderowska swołocz to kilko obwodow i 6-7 mln.ludnosci (jacy naprawde nie duze dzis pchaja do wojska zeby walczyc z kacapami))) ,a Rosja to nuklearne polu-mocarstwo w 140 mln.ludnosci, a EU i Zachod okazali sie nie duze odwaznymi chlopcami..europejski zalakany syty obywatel....czy tacy obroni np.Baltow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszoni beda dac swoich synow na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow,poniewaz Balty byli na stronie Hitlera,, haha..no to komicznie..powinni walczyc..
Cytujecie newsa ze złych źródeł. Korwin mówił, że przez wprowadzenie płacy minimalnej przez JFK wielu biednych ludzi, w większości murzyni, stracili pracę. I że sytuacja młodzieży w UE jest taka sama jak murzynów w USA za Kennedy'ego.
http://www.petycje.pl/petycja/10818/dyskwalifikacja_rosyjskiego_siatkarza_aleksieja_spiridonowa.html Ważna jest dla Ciebie godność Polski? Poświęć minutę na podpisanie petycji.
@ @ tagore:17.09.2014 12:27 @ jazmig:17.09.2014 14:58 )) Obie opcje są bardzo prawdopodobne z tym że ja jestem za opcją Pana tagore. Kto jest za zbanowaniem Tutejszego agenta ukraińskich spec brygad sieciowych.
Sprzęt desantowy w stosownej ilości w regionie mają tylko Rosjanie. Tysiąc ludzi piechoty morskiej
chroniących bazę lotniczą Usaf na Rumuńskim wybrzeżu to trochę za mało .
@jazmig:17.09.2014 14:59))))))). Niemcy od zawsze prowadzą tego rodzaju politykę to co nie mogą powiedzieć oficjalnie publikuje ,,niezależna" prasa albo frakcja Zielonych lub inni nieznani szerzej ,,eksperci"..
@jaroslaus: 17.09.2014 14:56))).Może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?
przecież wedle rezunów to kraińskie "granice" rozciągają się od "Krakiwa" do Kaukazu. Czy może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?
ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.
@Tutejszym:17.09.2014 10:14). TY ZAKŁAMANY UKRAIŃSKI AGENCIE WPŁYWU . Do 1945 r kiedy to definitywnie oderwano od macierzy ziemie u-krainne . Przestań kłamać ty ukraiński agencie ........... ,,W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie....... nie było w 19390 r żadnej ukrainy nawet tej tojej faszystowskiej . W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie. Po pierwszej wojnie światowej, gdy Polska ponownie stała się państwem niepodległym liczba Żydów była ogromna. Według spisu ludności z 1921 roku na ziemiach polskich mieszkało 2,8 mln wyznawców religii mojżeszowej, co stanowiło 10,4 % ludności Rzeczypospolitej. Faktycznie było ich prawdopodobnie nieco więcej. Mniejszość żydowska nie była rozmieszczona równomiernie w regionach II RP, skupiała się w większości we wschodniej części kraju. Z tej liczby ukraińscy faszyści i Niemcy wymordowali na polskich ziemiach ok 1,5 miliona .Pamiętaj ty ukraińsku agencie wpływu Nie było ukrainy i nie będzie już ta zgnilizna się rozsypuje . APEL : Kto jest za zbanowaniem ,,Tutejszego"
Widac sowiecka zaraza ma "pomroczność jasna" bo zapomniala czyje były te tereny.Nie na darmo polska propaganda przedstawiala sowieta o swinskim ryju i z dupala sterczał mu swinski ogon.Jak ulal - wszystko tak samo zostało do dziś.
Lubie te informacje od "anonimowych oficerów NATO", albo ze "źródeł w strukturach Sojuszu" - zawsze można się pośmiać. To chyba jakaś nowa odmiana dowcipów z rodzaju "amerykańscy/brytyjscy naukowcy odkryli, że..." :)
tu WIDAĆ jak NEGROIDZI obcinają białemu głowę w Londynie http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265 a tutaj Bananowiec udziela WYWIADU http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265
Powtarzam, bo chyba nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem: banderowska impreza nie odbędzie się i nigdy nie miała odbyć się na terenie muzeum żydowskiego Galicja!
Może Pan Nazarow powinien napisać o tym jak ZSRR udostępniało swoje poligony wojskowe III Rzeszy. Ale cóż Rosjanie zawsze mają „swoją” wersję historii.
Nowym miejscem dla kontrowersyjnego koncertu ma stać się ponoć - uwaga! - Żydowskie Muzeum Galicji w Krakowie. CO TAM ZNACZY PAMIĘĆ O POMORDOWANYCH JAK MOŻNA ZROBIĆ GESZEFT PONOĆ ,,PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI" MIMO TEGO ŻE TE ŚMIERDZĄ ZE ZDWOJONĄ MOCĄ.
Anarchista:17.09.2014 13:24))) P.s. To miało być MONACHIUM II z udziałem w/w wymienionych . Niech Niemcy zajmą się POLSKĄ : A ANGLIA I FRANCJA ODSUNĄ W CZASIE ZAGROŻENIE OD SIEBIE.
Ustawa rozbije jedność, szeregi, ochroni agenturę, zadowoli prawy sektor. Same sukcesy. Super. Jednak brak tradycyjnej państwowości może być ( jest ) zabójczy. Hugh.
Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam tak pięknie przewrotny i prześmiewczy tekst. A co poniektórzy łykają go jak tuczona gęś kluski. Zapiszę sobie adres Pańskiego przekazu. Jak mi będzie smutno to go sobie poczytam. Gratuluję. Zapisałem.
@Jan_De: ruscy agenci wpływu na polskich forach istnieją obiektywnie, o tym wiedzą wszyscy, żadne zaklęcia tego faktu nie zmienią. W lustro Pan nie spojrzysz, zapluł byś Pan je. A zaklęcia jednak nie jesteś Pan w stanie poznać... Hough.
Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam, że ktoś potrafi "patrzeć z drugiej strony..." Empatia to towar mocno deficytowy, a szkoda.
Rosja to nuklearne mocarstwo z 140 mln.ludnosci, a EU i Zachód okazali się małymi chłopcami..europejski syty obywatel....czy tacy obroni np.Bałtow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszeni będą dać swoich synów na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow Dokładnie tak powiedzą POLACY nic nie mieliśmy z popierania tych narodów i nic nie jesteśmy im winni .raczej jest odwrotnie to LitVusy mają oddać nam Wileńszczyznę i Litwę środkową.
@Tutejszym: co do "rosyjskiej dywersji w internecie..." UWAGA: Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...
@Tutejszym:
17.09.2014 18:06
Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Jest to przepisany tekst gdzie zmieniono decydenta, ośrodek decyzyjny, kwoty i miano waluty. Jest to ordynarna parafraza dokumentu opisującego rosyjską dywersje w Internecie. Ilości, kwoty, całe frazy są ordynarnie przepisane. Przecież nawet chory psychicznie człowiek o IQ >= 80 powinien to zobaczyć.
To nie komedia, to tragikomedia… „Ustawa skierowana jest przede wszystkim przeciw ekipie obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza”… .. zlustrują więc tych, którzy i tak już wpływu na bieg wydarzeń nie mają… A obecnie rządzący, choćby i byli agentami Mosadu, CIA czy FSB mogą spać spokojnie… Zwycięzca bierze wszystko... A dla pokonanych nie ma litości.
@rebeliant80:
17.09.2014 17:41))). Czy to byli Polacy czy członkowie ZUwP.
Ciekawe, jakie byłyby komentarze, gdyby użył "gestu Kozakiewicza..." Ciekawe, czy niektórym - choćby - dałoby to do myślenia...
Trzeba jednak powiedzieć, że polscy kibice cały czas prowokowali Rosjan, gwiżdżąc na nich, i krzycząc w ich stronę hasła związane z konfliktem na Ukrainie, a Spiridonow jest znany z wybuchowego charakteru, a więc pokazał Polakom w hali co o nich myśli.
Całe szczęście, że zorganizowali tę swoją "operację antyterrorystyczną…" Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie przeszkadzali "terrorystom" i zostawili im "wolną rękę..."
Przyjęta we wtorek przez ukraiński parlament ustawa o przyznaniu specjalnego statusu opanowanym przez separatystów rejonom" to podstęp. "Druga uchwalona we wtorek ustawa ustawa zwalnia z odpowiedzialności karnej członków ugrupowań walczących tam przeciw ukraińskim siłom rządowym oraz chroni ich przed prześladowaniami lub dyskryminacją za udział w ruchach separatystycznych." - będzie miała charakter krótkotrwały. Jednoczesnie planuje sie utworzyć na granicy z Rosją system zapór przeciwczołgowych i przeciwpiechotnych wyposażonych w monitoring i cały szereg "niespodzianek" dla śmiałków chcących przekroczyć tę umocnioną granicę. W zamyśle pomysłodawców, zacznie sie wtedy akcja "oczyszczania" społeczności rosyjskojęzycznej z elementów niepożądanych i niepewnych. Jednocześnie, wedłud doniesień medialnych, zdelegalizowano Partię Regionów i wszelkie inne, nie dążące do tzw. "jedności Ukrainy" a akceptujące system federalny państwa ukraińskiego. Jest jeszcze jeden istotny szczegół - niezwykle ważny, na który ktoś kiedyś w tym kontekscie może się "ktoś" powoływać. Ta obecna władza, począwszy od "nowego" prezydenta po organ ustawodawczy i wykonawczy, jest zgodnie z konstytucją Ukrainy nielegalna. Decyzje tych gremiów są z definicji nieważne. Proszę sobie wyobrazić, jakie skutki mogą w najbliższej przyszłości dla obywateli wschodnich rejonów wywrzeć decyzje pisane "patykiem na piasku"? Przecież zagrożone byłoby życie i cały bojowy wysiłek lokalnej społeczności rosyjskojęzycznej. Gesty ukraińskiej władzy są spóźnione. Należało je wykonać pół roku wcześniej. O prawdziwych intencjach władzy centralnej, swiadczyć mogą wyniki dochodzeń w sprawie zaistniałych zbrodniczych aktów. Na przykład strzelanie do swoich na kijowskim Majdanie - żeby "było" na Janukowycza, czy zbrodnia Prawego Sektora w Odessie; czy potem w trakcie walk z separatystami. Sprawców zbrodni nie tylko nie ujęto, ale nawet nie potępiono. W związku z powyższym, rzeczywiste zamiary centralnej władzy w Kijowie, mogą być zdecydowanie różne od deklarowanych. Celowo pominięto kwestię zestrzelenia samolotu malezyjskiego. Liczne wątpliwości, znaki zapytania i ogląd szczątków maszyny skłaniają do spekulacji co do przyczyn tej katastrofy. Media malezyjskie wskazują na sprawców tej tragedii, działających w wykonaniu prowokacji mającej na celu umiędzynarodowienie konfliktu Kijowa z Moskwą.
@Tutejszym: To prawda, że "Kadry Rosji są też perfekcyjne w tej działalności..." Więc niech Pan uważa! Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...
"Kochankowie....." też czytałem, ale "Zapiski...." wywarły na mnie większe wrażenie.
To polecam tegoz autora "Piaty Etap" oraz "Mgla" a przedwojenne polsko-sowieckie pogranicze opisuje w "Kochankowie Wielkiej Niedzwiedzicy".
@Raf66)). Witam Pana czy adres e-mail podany w czasie rejestracji na forum może być do tego wykorzystany Lub może poda Pan inny na mój adres e-mail
@Tutejszym: 17.09.2014 16:49 Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela. Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy. Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe? Poruszana przez przeciwnika tematyka: Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy. Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę. Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem. Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego. Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce. http://suwerenna.wordpress.com Share this
Czytałem, bardzo mocna książka i dająca wiele do myślenia.
Jeżeli chodzi o przyjaciół to TYLKO , możemy liczyć na Węgrów......niestety..
"Anarchista@ Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ruskie propagandowe łajno. Jako psychicznie chory człowiek nie odpowiadasz za swoje czyny. Sądzę że Twój napad amoku należało by przerwać przymusową hospitalizacją. Opanuj się i weź lekarstwa, widzę że Twój stan pogarsza się. A twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Ukraińskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się.
Dobre sa "Zapiski Oficera Armii Czerwonej" Sergiusza Piaseckiego opisujące wejście wlasnie sowietow do Wilna oraz dobrze opisane cechy dziczy z krzyżówki mongolsko-sowieckiej i jej charakter.
,,
to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.,,-tylko neo banderowska swołocz to kilko obwodow i 6-7 mln.ludnosci (jacy naprawde nie duze dzis pchaja do wojska zeby walczyc z kacapami))) ,a Rosja to nuklearne polu-mocarstwo w 140 mln.ludnosci, a EU i Zachod okazali sie nie duze odwaznymi chlopcami..europejski zalakany syty obywatel....czy tacy obroni np.Baltow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszoni beda dac swoich synow na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow,poniewaz Balty byli na stronie Hitlera,, haha..no to komicznie..powinni walczyc..
Są to oddziały typowo ofensywne. Więc raczej pewny desant na rejon Odessy, bo chyba nie Herson. Albo znowu ruska zagulajka.
Cytujecie newsa ze złych źródeł. Korwin mówił, że przez wprowadzenie płacy minimalnej przez JFK wielu biednych ludzi, w większości murzyni, stracili pracę. I że sytuacja młodzieży w UE jest taka sama jak murzynów w USA za Kennedy'ego.
http://www.petycje.pl/petycja/10818/dyskwalifikacja_rosyjskiego_siatkarza_aleksieja_spiridonowa.html Ważna jest dla Ciebie godność Polski? Poświęć minutę na podpisanie petycji.
ruscy próbują nam udowodnić że jesteśmy tak samo ciemnym i zgniłym narodem jak oni i że wszystko co się ruskim nie podoba jest faszyzmem .
@ Anarchista.Czy mógłby mi Pan udostępnić materiały o których pisze Pan w swoim poście? Będę wdzięczny.Pozdrawiam.Raf66
@ @ tagore:17.09.2014 12:27 @ jazmig:17.09.2014 14:58 )) Obie opcje są bardzo prawdopodobne z tym że ja jestem za opcją Pana tagore. Kto jest za zbanowaniem Tutejszego agenta ukraińskich spec brygad sieciowych.
Sprzęt desantowy w stosownej ilości w regionie mają tylko Rosjanie. Tysiąc ludzi piechoty morskiej
chroniących bazę lotniczą Usaf na Rumuńskim wybrzeżu to trochę za mało .
tagore
@jazmig:17.09.2014 14:59))))))). Niemcy od zawsze prowadzą tego rodzaju politykę to co nie mogą powiedzieć oficjalnie publikuje ,,niezależna" prasa albo frakcja Zielonych lub inni nieznani szerzej ,,eksperci"..
@jaroslaus: 17.09.2014 14:56))).Może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?
To pisze niemiecka(?) prasa, a nie jest to pogląd rządu, dlatego tytuł tej notki wprowadza w błąd.
Jest inna możliwość: Rosjanie spodziewają się możliwej agresji na ten półwysep wojsk ukraińskich, którym z bratnią pomocą pośpieszy NATO.
przecież wedle rezunów to kraińskie "granice" rozciągają się od "Krakiwa" do Kaukazu. Czy może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?
ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
http://suwerenna.wordpress.com
Share this
Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
http://suwerenna.wordpress.com
Share this
Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.
Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.
Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?
Poruszana przez przeciwnika tematyka:
Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.
http://suwerenna.wordpress.com
Share this
to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.
@Tutejszym:17.09.2014 10:14). TY ZAKŁAMANY UKRAIŃSKI AGENCIE WPŁYWU . Do 1945 r kiedy to definitywnie oderwano od macierzy ziemie u-krainne . Przestań kłamać ty ukraiński agencie ........... ,,W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie....... nie było w 19390 r żadnej ukrainy nawet tej tojej faszystowskiej . W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie. Po pierwszej wojnie światowej, gdy Polska ponownie stała się państwem niepodległym liczba Żydów była ogromna. Według spisu ludności z 1921 roku na ziemiach polskich mieszkało 2,8 mln wyznawców religii mojżeszowej, co stanowiło 10,4 % ludności Rzeczypospolitej. Faktycznie było ich prawdopodobnie nieco więcej. Mniejszość żydowska nie była rozmieszczona równomiernie w regionach II RP, skupiała się w większości we wschodniej części kraju. Z tej liczby ukraińscy faszyści i Niemcy wymordowali na polskich ziemiach ok 1,5 miliona .Pamiętaj ty ukraińsku agencie wpływu Nie było ukrainy i nie będzie już ta zgnilizna się rozsypuje . APEL : Kto jest za zbanowaniem ,,Tutejszego"
Widac sowiecka zaraza ma "pomroczność jasna" bo zapomniala czyje były te tereny.Nie na darmo polska propaganda przedstawiala sowieta o swinskim ryju i z dupala sterczał mu swinski ogon.Jak ulal - wszystko tak samo zostało do dziś.
Lubie te informacje od "anonimowych oficerów NATO", albo ze "źródeł w strukturach Sojuszu" - zawsze można się pośmiać. To chyba jakaś nowa odmiana dowcipów z rodzaju "amerykańscy/brytyjscy naukowcy odkryli, że..." :)
tu WIDAĆ jak NEGROIDZI obcinają białemu głowę w Londynie http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265 a tutaj Bananowiec udziela WYWIADU http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265
Powtarzam, bo chyba nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem: banderowska impreza nie odbędzie się i nigdy nie miała odbyć się na terenie muzeum żydowskiego Galicja!
Może Pan Nazarow powinien napisać o tym jak ZSRR udostępniało swoje poligony wojskowe III Rzeszy. Ale cóż Rosjanie zawsze mają „swoją” wersję historii.
a gdyby to muzeum wraz z żydami i ukraińcami w środku...no wiecie....byłby by DWIE PIECZENIE przy jednym ogniu!
Nowym miejscem dla kontrowersyjnego koncertu ma stać się ponoć - uwaga! - Żydowskie Muzeum Galicji w Krakowie. CO TAM ZNACZY PAMIĘĆ O POMORDOWANYCH JAK MOŻNA ZROBIĆ GESZEFT PONOĆ ,,PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI" MIMO TEGO ŻE TE ŚMIERDZĄ ZE ZDWOJONĄ MOCĄ.
TA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA PROWADZI DO TEGO ŻE PO LONDYŃSKIM ,,CITY" BIEGAJĄ CIAPACI Z TASAKAMI I WYBIJAJĄ ,,TUBYLCÓW " BO NIE UZNAJĄ KORANU.
Anarchista:17.09.2014 13:24))) P.s. To miało być MONACHIUM II z udziałem w/w wymienionych . Niech Niemcy zajmą się POLSKĄ : A ANGLIA I FRANCJA ODSUNĄ W CZASIE ZAGROŻENIE OD SIEBIE.