• tutejszym 17 September 2014, 16:49 Będzie lustracja na Ukrainie

    Ustawa rozbije jedność, szeregi, ochroni agenturę, zadowoli prawy sektor. Same sukcesy. Super. Jednak brak tradycyjnej państwowości może być ( jest ) zabójczy. Hugh.

  • Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam tak pięknie przewrotny i prześmiewczy tekst. A co poniektórzy łykają go jak tuczona gęś kluski. Zapiszę sobie adres Pańskiego przekazu. Jak mi będzie smutno to go sobie poczytam. Gratuluję. Zapisałem.

  • @Jan_De: ruscy agenci wpływu na polskich forach istnieją obiektywnie, o tym wiedzą wszyscy, żadne zaklęcia tego faktu nie zmienią. W lustro Pan nie spojrzysz, zapluł byś Pan je. A zaklęcia jednak nie jesteś Pan w stanie poznać... Hough.

  • Szanowny Użytkowniku Wepweawet, proszę przyjąć moje wyrazy uznania... Po raz pierwszy czytam, że ktoś potrafi "patrzeć z drugiej strony..." Empatia to towar mocno deficytowy, a szkoda.

  • Rosja to nuklearne mocarstwo z 140 mln.ludnosci, a EU i Zachód okazali się małymi chłopcami..europejski syty obywatel....czy tacy obroni np.Bałtow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszeni będą dać swoich synów na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow Dokładnie tak powiedzą POLACY nic nie mieliśmy z popierania tych narodów i nic nie jesteśmy im winni .raczej jest odwrotnie to LitVusy mają oddać nam Wileńszczyznę i Litwę środkową.

  • @Tutejszym: co do "rosyjskiej dywersji w internecie..." UWAGA: Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...

  • @Tutejszym:
    17.09.2014 18:06

    Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.

  • Jest to przepisany tekst gdzie zmieniono decydenta, ośrodek decyzyjny, kwoty i miano waluty. Jest to ordynarna parafraza dokumentu opisującego rosyjską dywersje w Internecie. Ilości, kwoty, całe frazy są ordynarnie przepisane. Przecież nawet chory psychicznie człowiek o IQ >= 80 powinien to zobaczyć.

  • jan_de 17 September 2014, 15:58 Będzie lustracja na Ukrainie

    To nie komedia, to tragikomedia… „Ustawa skierowana jest przede wszystkim przeciw ekipie obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza”… .. zlustrują więc tych, którzy i tak już wpływu na bieg wydarzeń nie mają… A obecnie rządzący, choćby i byli agentami Mosadu, CIA czy FSB mogą spać spokojnie… Zwycięzca bierze wszystko... A dla pokonanych nie ma litości.

  • @rebeliant80:
    17.09.2014 17:41))). Czy to byli Polacy czy członkowie ZUwP.

  • Ciekawe, jakie byłyby komentarze, gdyby użył "gestu Kozakiewicza..." Ciekawe, czy niektórym - choćby - dałoby to do myślenia...

  • Trzeba jednak powiedzieć, że polscy kibice cały czas prowokowali Rosjan, gwiżdżąc na nich, i krzycząc w ich stronę hasła związane z konfliktem na Ukrainie, a Spiridonow jest znany z wybuchowego charakteru, a więc pokazał Polakom w hali co o nich myśli.

  • Całe szczęście, że zorganizowali tę swoją "operację antyterrorystyczną…" Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie przeszkadzali "terrorystom" i zostawili im "wolną rękę..."

  • anarchista 17 September 2014, 15:39 OBWE: w Donbasie nie ma już państwa ukraińskiego

    Przyjęta we wtorek przez ukraiński parlament ustawa o przyznaniu specjalnego statusu opanowanym przez separatystów rejonom" to podstęp. "Druga uchwalona we wtorek ustawa ustawa zwalnia z odpowiedzialności karnej członków ugrupowań walczących tam przeciw ukraińskim siłom rządowym oraz chroni ich przed prześladowaniami lub dyskryminacją za udział w ruchach separatystycznych." - będzie miała charakter krótkotrwały. Jednoczesnie planuje sie utworzyć na granicy z Rosją system zapór przeciwczołgowych i przeciwpiechotnych wyposażonych w monitoring i cały szereg "niespodzianek" dla śmiałków chcących przekroczyć tę umocnioną granicę. W zamyśle pomysłodawców, zacznie sie wtedy akcja "oczyszczania" społeczności rosyjskojęzycznej z elementów niepożądanych i niepewnych. Jednocześnie, wedłud doniesień medialnych, zdelegalizowano Partię Regionów i wszelkie inne, nie dążące do tzw. "jedności Ukrainy" a akceptujące system federalny państwa ukraińskiego. Jest jeszcze jeden istotny szczegół - niezwykle ważny, na który ktoś kiedyś w tym kontekscie może się "ktoś" powoływać. Ta obecna władza, począwszy od "nowego" prezydenta po organ ustawodawczy i wykonawczy, jest zgodnie z konstytucją Ukrainy nielegalna. Decyzje tych gremiów są z definicji nieważne. Proszę sobie wyobrazić, jakie skutki mogą w najbliższej przyszłości dla obywateli wschodnich rejonów wywrzeć decyzje pisane "patykiem na piasku"? Przecież zagrożone byłoby życie i cały bojowy wysiłek lokalnej społeczności rosyjskojęzycznej. Gesty ukraińskiej władzy są spóźnione. Należało je wykonać pół roku wcześniej. O prawdziwych intencjach władzy centralnej, swiadczyć mogą wyniki dochodzeń w sprawie zaistniałych zbrodniczych aktów. Na przykład strzelanie do swoich na kijowskim Majdanie - żeby "było" na Janukowycza, czy zbrodnia Prawego Sektora w Odessie; czy potem w trakcie walk z separatystami. Sprawców zbrodni nie tylko nie ujęto, ale nawet nie potępiono. W związku z powyższym, rzeczywiste zamiary centralnej władzy w Kijowie, mogą być zdecydowanie różne od deklarowanych. Celowo pominięto kwestię zestrzelenia samolotu malezyjskiego. Liczne wątpliwości, znaki zapytania i ogląd szczątków maszyny skłaniają do spekulacji co do przyczyn tej katastrofy. Media malezyjskie wskazują na sprawców tej tragedii, działających w wykonaniu prowokacji mającej na celu umiędzynarodowienie konfliktu Kijowa z Moskwą.

  • @Tutejszym: To prawda, że "Kadry Rosji są też perfekcyjne w tej działalności..." Więc niech Pan uważa! Jeden ruski agent stoi za Pana plecami, i przez ramie czyta, co Pan tam wypisujesz na monitorku... Tego przegonisz Pan łatwo, ale ten drugi... co zagnieździł się w Pańskiej głowie - czerwonoskóry, bolszewicki kret - już tak łatwo wypędzić się nie da... Siedzi w kucki i cedzi przez zęby niczym mantrę: hough, hough, hough...

  • hej 17 September 2014, 15:20 Wrześniowi „goście”

    "Kochankowie....." też czytałem, ale "Zapiski...." wywarły na mnie większe wrażenie.

  • jan53 17 September 2014, 15:14 Wrześniowi „goście”

    To polecam tegoz autora "Piaty Etap" oraz "Mgla" a przedwojenne polsko-sowieckie pogranicze opisuje w "Kochankowie Wielkiej Niedzwiedzicy".

  • anarchista 17 September 2014, 15:00 Przeciw sowieckiej republice

    @Raf66)). Witam Pana czy adres e-mail podany w czasie rejestracji na forum może być do tego wykorzystany Lub może poda Pan inny na mój adres e-mail

  • @Tutejszym: 17.09.2014 16:49 Wynoś się z forum ukraiński trolu.T.W forumowy głupek i ,,ukraiński agent wpływu " Jak można się tak prostytuować za 98 zł . Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ukraińskie propagandowe łajno I jesteś jednym z tych bydlaków działających w tych brygadach .Twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Polskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się. I informacja pochodzi ze stron ukraińskich........... ,,Bygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela. Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy. Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe? Poruszana przez przeciwnika tematyka: Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy. Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę. Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem. Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego. Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce. http://suwerenna.wordpress.com Share this

  • hej 17 September 2014, 14:53 Wrześniowi „goście”

    Czytałem, bardzo mocna książka i dająca wiele do myślenia.

  • amstaf358 17 September 2014, 14:51 Przeciw sowieckiej republice

    Jeżeli chodzi o przyjaciół to TYLKO , możemy liczyć na Węgrów......niestety..

  • "Anarchista@ Słuchaj idioto, rozpowszechniasz ruskie propagandowe łajno. Jako psychicznie chory człowiek nie odpowiadasz za swoje czyny. Sądzę że Twój napad amoku należało by przerwać przymusową hospitalizacją. Opanuj się i weź lekarstwa, widzę że Twój stan pogarsza się. A twoja zoologiczna nienawiść do Narodu Ukraińskiego nie powinna wylewać się na tym Forum. Lecz się.

  • jan53 17 September 2014, 14:28 Wrześniowi „goście”

    Dobre sa "Zapiski Oficera Armii Czerwonej" Sergiusza Piaseckiego opisujące wejście wlasnie sowietow do Wilna oraz dobrze opisane cechy dziczy z krzyżówki mongolsko-sowieckiej i jej charakter.

  • ,,
    to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.,,-tylko neo banderowska swołocz to kilko obwodow i 6-7 mln.ludnosci (jacy naprawde nie duze dzis pchaja do wojska zeby walczyc z kacapami))) ,a Rosja to nuklearne polu-mocarstwo w 140 mln.ludnosci, a EU i Zachod okazali sie nie duze odwaznymi chlopcami..europejski zalakany syty obywatel....czy tacy obroni np.Baltow? ale i Polacy w przypadku zaatakowania zmuszoni beda dac swoich synow na wojne jak czlonki NatO..Co oni powiedza ,Polacy? ,,nie bedziemo walczyc z kacapami za Baltow,poniewaz Balty byli na stronie Hitlera,, haha..no to komicznie..powinni walczyc..

  • tutejszym 17 September 2014, 13:56 Rosja dozbroi Krym? NATO odpowiada

    Są to oddziały typowo ofensywne. Więc raczej pewny desant na rejon Odessy, bo chyba nie Herson. Albo znowu ruska zagulajka.

  • giacoppo 17 September 2014, 13:33 Korwin-Mikke ukarany za rasizm

    Cytujecie newsa ze złych źródeł. Korwin mówił, że przez wprowadzenie płacy minimalnej przez JFK wielu biednych ludzi, w większości murzyni, stracili pracę. I że sytuacja młodzieży w UE jest taka sama jak murzynów w USA za Kennedy'ego.

  • http://www.petycje.pl/petycja/10818/dyskwalifikacja_rosyjskiego_siatkarza_aleksieja_spiridonowa.html Ważna jest dla Ciebie godność Polski? Poświęć minutę na podpisanie petycji.

  • kamil1s1 17 September 2014, 13:16 Ustalcie narrację, panowie

    ruscy próbują nam udowodnić że jesteśmy tak samo ciemnym i zgniłym narodem jak oni i że wszystko co się ruskim nie podoba jest faszyzmem .

  • raf66 17 September 2014, 13:10 Przeciw sowieckiej republice

    @ Anarchista.Czy mógłby mi Pan udostępnić materiały o których pisze Pan w swoim poście? Będę wdzięczny.Pozdrawiam.Raf66

  • anarchista 17 September 2014, 13:10 Rosja dozbroi Krym? NATO odpowiada

    @ @ tagore:17.09.2014 12:27 @ jazmig:17.09.2014 14:58 )) Obie opcje są bardzo prawdopodobne z tym że ja jestem za opcją Pana tagore. Kto jest za zbanowaniem Tutejszego agenta ukraińskich spec brygad sieciowych.

  • tagore 17 September 2014, 13:10 Rosja dozbroi Krym? NATO odpowiada

    Sprzęt desantowy w stosownej ilości w regionie mają tylko Rosjanie. Tysiąc ludzi piechoty morskiej
    chroniących bazę lotniczą Usaf na Rumuńskim wybrzeżu to trochę za mało .

    tagore

  • anarchista 17 September 2014, 13:07 Niemcy: Poroszenko skapitulował przed Rosją

    @jazmig:17.09.2014 14:59))))))). Niemcy od zawsze prowadzą tego rodzaju politykę to co nie mogą powiedzieć oficjalnie publikuje ,,niezależna" prasa albo frakcja Zielonych lub inni nieznani szerzej ,,eksperci"..

  • anarchista 17 September 2014, 13:02 OBWE: w Donbasie nie ma już państwa ukraińskiego

    @jaroslaus: 17.09.2014 14:56))).Może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?

  • jazmig 17 September 2014, 12:59 Niemcy: Poroszenko skapitulował przed Rosją

    To pisze niemiecka(?) prasa, a nie jest to pogląd rządu, dlatego tytuł tej notki wprowadza w błąd.

  • jazmig 17 September 2014, 12:58 Rosja dozbroi Krym? NATO odpowiada

    Jest inna możliwość: Rosjanie spodziewają się możliwej agresji na ten półwysep wojsk ukraińskich, którym z bratnią pomocą pośpieszy NATO.

  • przecież wedle rezunów to kraińskie "granice" rozciągają się od "Krakiwa" do Kaukazu. Czy może ma być tak jak u Orwella w roku 1984 - nie liczy się obiektywna rzeczywistość a jedynie to co każą widzieć impulsy elektryczne w mózgu?

  • ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.

    Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.

    Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?

    Poruszana przez przeciwnika tematyka:

    Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
    Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
    Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
    Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
    Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
    Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
    Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
    Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.

    http://suwerenna.wordpress.com
    Share this

  • Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.

    Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.

    Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?

    Poruszana przez przeciwnika tematyka:

    Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
    Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
    Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
    Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
    Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
    Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
    Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
    Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.

    http://suwerenna.wordpress.com
    Share this

  • Brygady Sieciowe (ukr. Веб-бригады).........................................................................................ygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela.

    Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano „bloggerów” oraz „komentatora artykułów, copywritera” znających język polski, o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy.

    Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe?

    Poruszana przez przeciwnika tematyka:

    Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
    Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
    Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
    Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej??? W Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
    Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
    Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
    Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą, każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
    Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.

    http://suwerenna.wordpress.com
    Share this

  • to, że kacapy w tym przypadku haniebnie łżą i pierdolą nie znaczy, że neo banderowska swołocz to przyjaciele ludzkości. Tego przygłupy forumowe zrozumieć nie mogą.

  • @Tutejszym:17.09.2014 10:14). TY ZAKŁAMANY UKRAIŃSKI AGENCIE WPŁYWU . Do 1945 r kiedy to definitywnie oderwano od macierzy ziemie u-krainne . Przestań kłamać ty ukraiński agencie ........... ,,W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie....... nie było w 19390 r żadnej ukrainy nawet tej tojej faszystowskiej . W Europie Wschodniej istniały dwie wielkie wspólnoty żydowskie: w Polsce i właśnie na Ukrainie. Po pierwszej wojnie światowej, gdy Polska ponownie stała się państwem niepodległym liczba Żydów była ogromna. Według spisu ludności z 1921 roku na ziemiach polskich mieszkało 2,8 mln wyznawców religii mojżeszowej, co stanowiło 10,4 % ludności Rzeczypospolitej. Faktycznie było ich prawdopodobnie nieco więcej. Mniejszość żydowska nie była rozmieszczona równomiernie w regionach II RP, skupiała się w większości we wschodniej części kraju. Z tej liczby ukraińscy faszyści i Niemcy wymordowali na polskich ziemiach ok 1,5 miliona .Pamiętaj ty ukraińsku agencie wpływu Nie było ukrainy i nie będzie już ta zgnilizna się rozsypuje . APEL : Kto jest za zbanowaniem ,,Tutejszego"

  • Widac sowiecka zaraza ma "pomroczność jasna" bo zapomniala czyje były te tereny.Nie na darmo polska propaganda przedstawiala sowieta o swinskim ryju i z dupala sterczał mu swinski ogon.Jak ulal - wszystko tak samo zostało do dziś.

  • Lubie te informacje od "anonimowych oficerów NATO", albo ze "źródeł w strukturach Sojuszu" - zawsze można się pośmiać. To chyba jakaś nowa odmiana dowcipów z rodzaju "amerykańscy/brytyjscy naukowcy odkryli, że..." :)

  • jaroslaus 17 September 2014, 11:45 Korwin-Mikke ukarany za rasizm

    tu WIDAĆ jak NEGROIDZI obcinają białemu głowę w Londynie http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265 a tutaj Bananowiec udziela WYWIADU http://www.liveleak.com/view?i=d0f_1369235265

  • Powtarzam, bo chyba nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem: banderowska impreza nie odbędzie się i nigdy nie miała odbyć się na terenie muzeum żydowskiego Galicja!

  • Może Pan Nazarow powinien napisać o tym jak ZSRR udostępniało swoje poligony wojskowe III Rzeszy. Ale cóż Rosjanie zawsze mają „swoją” wersję historii.

  • a gdyby to muzeum wraz z żydami i ukraińcami w środku...no wiecie....byłby by DWIE PIECZENIE przy jednym ogniu!

  • Nowym miejscem dla kontrowersyjnego koncertu ma stać się ponoć - uwaga! - Żydowskie Muzeum Galicji w Krakowie. CO TAM ZNACZY PAMIĘĆ O POMORDOWANYCH JAK MOŻNA ZROBIĆ GESZEFT PONOĆ ,,PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI" MIMO TEGO ŻE TE ŚMIERDZĄ ZE ZDWOJONĄ MOCĄ.

  • anarchista 17 September 2014, 11:33 Korwin-Mikke ukarany za rasizm

    TA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA PROWADZI DO TEGO ŻE PO LONDYŃSKIM ,,CITY" BIEGAJĄ CIAPACI Z TASAKAMI I WYBIJAJĄ ,,TUBYLCÓW " BO NIE UZNAJĄ KORANU.

  • Anarchista:17.09.2014 13:24))) P.s. To miało być MONACHIUM II z udziałem w/w wymienionych . Niech Niemcy zajmą się POLSKĄ : A ANGLIA I FRANCJA ODSUNĄ W CZASIE ZAGROŻENIE OD SIEBIE.