• tutejszym 19 September 2014, 13:29 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Potrzebny będzie oficer o bardzo silnej ręce i osobowości. Codziennie rani będzie dawał Litwinom w pysk i tłumaczył im kto jest ich sojusznikiem. W razie jakichkolwiek wątpliwości to kopa w tyłek i do domu. Podstawową sprawą będzie cena udziału w tej akcji. I to nie cena jaką ny będziemy Im płacić ale jakie kwoty oni wniosą w ramach wspólnego udziału. Jeżeli im się to opłaci i taka będzie wola udziału to ok inaczej rozejść się.

  • Co wchodzę na ten portal,to tego NIEUKA Anarchistę widzę.Ty facet pracujesz coś?Coś robisz, czy na bezrobociu siedzisz,albo maminej rencie??? To ci udzielę kolejnej lekcji,bo takim Polakiem wielkim się mienisz i innych osądzasz, kto zasługuje na miano Polaka,a kto nie,a tak banalnie cie zagiąć można ty "wielki" Polaku. Różnica między Łupaszko, a Łupaszka jest taka sama jak między Łukaszenko,a Łukaszenka,lub pomiędzy Kościuszko,a(jak się oryginalnie nazywał) Kastiuska.To są dwie, zamiennie używany formy, i obie poprawne i właściwe. Tylko Łupaszko jest spolszczone,a Łupaszka ma proweniencje z Wielkiego Księstwa Litewskiego,a ściśle rzecz biorąc z jego białoruskiej części.I była to taka forma na wpół żeńska nazwiska szlacheckiego. I mówiono na niego i Łupaszko i Łupaszka,a Wilniucy mówili Łupaszka i tak go potocznie nazywano,gdzie działał w czasie wojny, czyli na Wileńszczyźnie. Poza tym on przybrał pseudonim po innym bohaterze, z czasów wojny polsko-bolszewickiej, który walczył na Kresach. I dowodził także VI Brygadą Wileńska, nad którą bezpośrednie dowództwo sprawował Władysław Łukasiuk"Młot", na Podlasiu,a po nim "Huzar". I weź się człowieku nie zajmuj bohaterami którzy walczyli z NKWD i UBolami, bo aż żal dupe ściska. Ty tylko o Ukraińcach umiesz srać i ukruw swoich tropić i mózg masz tym przeżarty na wylot i niczego wiecej nie kumasz więc sie nie zajmuj ludźmi, którzy wiedzieli dobrze z kim walczą i z jakim prawdziwym wrogiem .A Ruskich po dupie całujesz,aż cała wypolerowana jest.W przeciwieństwie do nich.

  • Poroszenkojugend, czyli nowe pokolenie banderowców, którym wysyłamy jedzenie i podstawowe produkty, żeby "rośli duzi i zdrowi". Wyślijmy im broń po prostu. Dzięki powstańcom z Donbasu szybko trafią przed oblicze Bandery.

  • kwezal 19 September 2014, 13:02 Ewa Kopacz o sprzedaży broni Ukrainie

    Symptomatyczne, że wskazówki na zegarze Zamku Królewskiego zatrzymały się właśnie 17 września....

    http://www.youtube.com/watch?v=vnTp8Km2sWM &feature=youtu.be

  • Chwała tym którzy nie mieli wątpliwości . Inka“ i „Zagończyk“ zostali straceni 28 sierpnia 1946 r. Obydwoje należeli do oddziału „Łupaszki“, który walczył z UB i Sowietami na Pomorzu i Podlasiu.

  • jan53 19 September 2014, 12:40 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Taki pomysl mogl zrodzić się tylko w chorej glowie bez wyobraźni i historycznej wiedzy.Przeciez już istniała polsko-litewska brygada która bodajże została rozwiazana w 2005r.poniewaz było więcej z nia problemów niż korzyści.Wielokrotnie były sygnalizowane "niesnaki" zarówno w srod zolnierzy jak i kadry oficerskiej.Na dwa lata przed jej likwidacja litvusy chcieli aby oprócz uzbrojenia Polacy wzięli na siebie tez koszt całkowitego utrzymania tejze brygady co skonczyo się jej rozwiązaniem.Ciekaw jak będą wygladaly koszty utrzymania tego "cuda" przy litvuskich wydatkach na MON niecale 0,8% PKB oraz braku sprzętu i wyposazenia w ukraińskiej armii ze nie wspomnę ze ta slynie z dezercji.Poza tym oba te narody najbardziej zaslynely z kolaboracji z najezca.Szeremietew ma racje tez co do kompetencji i dowodzenia w/w brygadzie.Wyjdzie na to ze kto wcześniej wstanie a potem banderowcy ze zmudzinami wyrzna naszych nad ranem a ich glowy zaniosą sowietom jako dowod oddania i przynaleznosci do bolszewi.

  • Zwracam uwagę na tym portalu że Mjr Zygmunt Szendzielarz – “Łupaszko” Był dowódcą V Wileńskiej Brygady AK - nie jak mylnie jest podawane ,,łupaszka"

  • anarchista 19 September 2014, 12:23 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    @M_Szkudlarski: 19.09.2014 11:59). Czy scalanie Polskich ziem z macierzą ma jakikolwiek wymiar ekonomiczny ???. Jest i tak tańsze niż płacenie za to krwią . ..........No i pytanie podstawowe: co zrobić z milionami ukraińców?.......... podobno w/g spisu na Wschodnich kresach jest tych chachłów ok 2,500 000 zapewne w tej części jest ukryta opcja Polska . Poza tym dzięki Akcji ,,Noworosja" liczba ta gwałtownie maleje dlatego ważne jest żeby to przedłużać maksymalnie minimalizując sankcje ze strony Rosji. ......... Akcja Wisła 2.0? .....Nie mam nic przeciwko temu. Czy jest Pan za zbanowaniem Tutejszego ukraińskiego agenta wpływu ? . Na forum byłby tylko zysk brak chamstwa i personalnych ataków .

  • jaroslaus 19 September 2014, 11:56 Ewa Kopacz o sprzedaży broni Ukrainie

    nie, nie bo tam HIV szaleje.

  • tagore 19 September 2014, 11:34 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    Te wydarzenia to kolejny przykład świadczący o tym ,że na Ukrainie raczej wcześniej niż później dojdzie do kolejnej wojny ,neobanderowcy kontra reszta Ukrainy.

    tagore

  • wielkopolanin 19 September 2014, 11:21 Hełetej: Przechodzimy na szwajcarski model obrony

    Wypowiedź Hełeteja można potraktować jako przyznanie się, że już nie ma kim / czym prowadzić wojny, a odpowiedzialność za prowadzenie działań obronnych przerzuca na mieszkańców atakowanych miast

  • tagore 19 September 2014, 11:13 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Angażowanie Litwy do tej sprawy jest proszeniem się o kłopoty.

    tagore

  • m_szkudlarski 19 September 2014, 11:05 Ewa Kopacz o sprzedaży broni Ukrainie

    Oby Polska nie zaczęła zachowywać się niczym przykładna ukraińska kobieta...

  • Ten człowiek ma wybitną zdolność do mówienia rzeczy bez sensu. Jako Prezydent jest jedyny w swoim rodzaju.

    tagore

  • tagore 19 September 2014, 10:59 Ewa Kopacz o sprzedaży broni Ukrainie

    To co Pani Kopacz mówi nie ma znaczenia ,ale ciekawe jest czy teraz potraktuje PO jak PSL
    gdy załatwili jej stanowisko kierownika ośrodka .

    tagore

  • tagore 19 September 2014, 10:53 Szukają żołnierzy Sosnkowskiego

    Cmentarz wojskowy w Przemyślu to najlepsze miejsce na pochówek żołnierzy poległych we wrześniu 39 roku.

    tagore

  • bakerinho 19 September 2014, 10:51 Dmytro Jarosz: Poroszenkę czeka los Janukowycza

    Poroszenkę czeka los Janukowycza? To znaczy co, majdanowe bydło rozkradnie mu jego dom?

  • jaroslaus 19 September 2014, 10:22 Komorowski chce odebrać Rosji prawo veta w RB ONZ

    Rozpowszechniajcie, niech ludzie się obudzą i zobaczą czym jest Komoruski https://www.youtube.com/watch?v=BztMSCFPexQ

  • tutejszym 19 September 2014, 10:09 Spiridonow opluł polskiego kibica

    @Votum_separatum: Mówisz Pan, cytuję: "Już pisałem zawiedziony jestem, żeby dać Spirydonowowi w mordę. ". Jest to znowu bełkot bez sensu. Już mówiłem: najpierw zastanów się, potem napisz, potem daj do korekty komuś mądrzejszemu. Ze znalezieniem mądrzejszego nie powinno być problemu, wystarczy student piątej klasy szkoły podstawowej.

  • kros 19 September 2014, 10:05 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Bezsensowna idea. Zidiocenie decydentów sięga absurdu. I to zwierzchnictwo ( ONZ, NATO i UE) - to już nie można się zdecydować kto jest dysponentem tejże jednostki.

  • rebeliant80 19 September 2014, 10:05 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Czy ta brygada będzie nosić imię wspólnego bohatera narodowego Polski i Ukrainy, czyli Stepana Bandery?

  • Czytałem gdzieś, że jeszcze dwie armaty podprowadzili ciągnikami :) .To chyba za piękne aby było możliwe, choć ćwierkają wróbelki ,że głodni żołnierze za $35 sprzedają broń by mieć co jeść.

  • m_szkudlarski 19 September 2014, 09:59 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    To raczej nierealne i całkowicie nieopłacalne z ekonomicznego punktu widzenia. Ukraina, szczególnie zachodnia, jest zacofana pod względem technologicznym i infrastrukturalnym i należałoby najpierw wydać miliardy złotych, żeby zmienić ten stan rzeczy. Czy ma to sens? Wystarczy spojrzeć na przykład Niemiec, które wydały miliardy marek, a następnie euro na ratowanie wschodnich landów, które systematycznie wyludniają się dzisiaj.

    No i pytanie podstawowe: co zrobić z milionami ukraińców? Akcja Wisła 2.0?

  • Nasz Prezydent chyba liczy ,że Rosjanie to idioci którzy zagłosują za odebraniem sobie wszelkich praw w ONZ. Ból brzucha mnie ściska ze śmiechu. :)

  • Mieszkańcy Mariupola faktycznie wzięli sobie do serca słowa Hełeteja i zaopiekowali się dwoma czołgami: http://nahnews.com.ua/84967-zhiteli-mariupolya-ugnali-dva-tanka-vsu/ :)

  • votum_separatum 19 September 2014, 09:29 Spiridonow opluł polskiego kibica

    Już pisałem sfrustrowanym, żeby dać Spirydonowowi w mordę.

  • votum_separatum 19 September 2014, 09:28 Hełetej: Przechodzimy na szwajcarski model obrony

    Szwajcarski model obrony funkcjonuje od lat w WNP, a zwłaszcza na Ukrainie. Jej obywatele posiadają w domach broń automatyczną i granatniki. Przy czym to co milicja nazywała rekietem teraz nazywa się Szwajcarskim modelem obrony. W miedzyczasie można się spodziewać wzmożonych walk między bandami już uzbrojonymi, czyli tzw. batalionami (w tym jednym kureniem podniesionym do rangi pułku), oraz tymi które będą uzbrojone, którym domowa broń zostanie wpisana do glejtu a tym samym zalegalizowana.

  • votum_separatum 19 September 2014, 09:20 Rosyjskie samoloty prowokują nad Bałtykiem

    A jakie plany miały Su-24? Ja wiem: miały za zadanie uaktywnić radioelektroniczne środki obserwacji, wykryć i zarejestrować ich częstotliwości oraz położenie, sprawdzić czas reakcji pary dyżurnej. Nad zapisem z aparatury Su-24MR siedzą dzisiaj specjaliści. Nic nowego.

  • tomek007 19 September 2014, 08:54 Rosyjskie samoloty prowokują nad Bałtykiem

    "przeleciały wzdłuż wybrzeża Polski" - nasz test gotowości chyba ich zadowolił..

  • P. Jan53: Jeśli nie pragnie Pan być zaliczonym do grupy Tutejszym-uri-kwezal, to sugeruję nie stosować złośliwości. W przeciwnym razie odpisywać Panu wiecej nie będę. Jest sporo informacji o niepolskim pochodzeniu 'Dzierżyńskiego'. Jesli Rufin to nie Rubin, ale Rufin to nie tylko łacińskie słowo: to jest także słowo w jidisz (רופין) oznaczające 'błogosławieństwo': jest ono odmawiane kiedykowiek czytana jest Tora lub przed 'alija' podczas ślubu (אַופרופין). Odmiana tego słowa, Rufik, to imię męskie, używane w jidisz i innych językach. Jest dużo źródeł informujących o nazwisku Selman jako prawdziwym nazwisku Feliksa. Cytat: “Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa kiedy porówna się wersje polską Wikipedii, przeznaczoną dla mniej wartościowego społeczeństwa z wersją oryginalną. Po pierwsze; ojciec przyszłego czerwonego kata miał nazwisko Rufin i był włoskim Żydem przysłanym do imperium moskiewskiego. Mieszkał dopiero od 1875 roku w Oziembłowie w Puszczy Nalibockiej. W 1877 roku urodził się tam Żelazny Feliks. ... Historyk rosyjski Aleksiej Chromow potwierdza, że prawdziwe nazwisko kata było Rufin Selman, [wydawnictwo Progres 1985, Biografia Dzierżyńskiego]. Rufinowie kupili majątek Dzierżyńskich zesłanych na Sybir po powstaniu styczniowym. Było to zgodne z ukazem carskim zezwalającym donosicielom na zajmowanie części majątków powstańców. ... Dzierżyński często przyjeżdżał do Pilarów, ale do ich domu nie wchodził. Rozmawiał z nimi na dziedzińcu. “Bo to hrabiowskie progi - mówił - nie wejdę”. Nocował z chłopami, z parobkami w stodole. Bardzo to dziwne zachowanie rzekomego szlachcica. Takie działania agentów rozmaitej maści opisuje doskonale w książce pt. “ Żyd” Józef Ignacy Kraszewski. Rufin Selman - Dzierżyński posługiwał się pseudonimami: Jasek, Jakub, Pereplyolczik, Franek, Astronom, Józef, Domański. ... Feliks Rufin - Dzierżyński urodził sie w RZEKOMEJ polskiej szlachcie. Podkreślenie “Rzekomej” w Wikipedii. Poniżej “życiorys” Rufina wg obcojęzycznej Wikipedi.

    “B... Już w 1896 roku, czyli mając 19 lat, był jednym z 15 delegatów na pierwszy kongres żydowskiej partii o nazwie Partia Socjaldemokratyczna MPZP. ... W Berlinie został wybrany na sekretarza Komitetu socjaldemokracji Róży Luksemburg i Jogicza Leo. Jak powszechnie wiadomo także “polskich” rewolucjonistów. ... W Berlinie Feliks Rufin vel Krwawy zorganizuje wydawanie “Czerwonego Sztandaru” przez co zdominowuje SDKPiL. ... Aż do śmierci Rufin Selman - Dzierżyński był przede wszystkim sowieckim komunistą.... ( http://www.prisonplanet.pl/polityka/falszywi_polacy_selman,p1864870805 ) ... "... niejaki Feliks Dzierżyński wg Redakcji pochodził z rodziny inteligenckiej w domniemaniu polskiej. Jest to wierutna dezinformacja. Prawdziwe nazwisko tego indywidum brzmiało Selman RUFIS. Należał do SDKPiL, czyli żydowskiej partii. Żaden szlachcic nie byłby przyjęty do takiej partii, nie mówiąc, że nigdyby nie próbował się do niej zapisać. Dalsze działania Rufisa Selmana vel Dzierżyńskiego, jego kontakty i zaaprobowanie przez właściwe kierownictwo tzw. rewolucji październikowej [miała miejsce w listopadzie] świadczy jednoznacznie o jego narodowości. Trzeba pamiętać, że w owym okresie Polski jako państwa nie było, więc Rufis Selman miał obywatelstwo moskiewskie...." ( http://www.polishclub.org/2013/05/15/dr-jerzy-jaskowski-falszywi-polacy-selman-rufin-alias-dzierzynski-prawica-konserwatysci-narodowcy-etc-co-to-jest-czesc-1/) "... One of the top Bolshevik terror purveyors was a "Pole", Feliks Dzierzynski. Actually, his Jewish family overtook the name and the estate of a Polish patriot who was persecuted by the Tsarist regime. ..."( http://servv89pn0aj.sn.sourcedns.com/~gbpprorg/judicial-inc/88meet_the_president_of_poland.htm) ‘... On 11th of Sep. 2012, a monument of Bolshevik Jew, Dzierzynski (real name, Rufin) was officially opened (Tumen)... ’ ( http://diggerfortruth.wordpdress.com/2013/06/04/puppet-putin/) To tylko kilka cytatów. Jest ich dużo. Informują one, że Feliks Dzierżynski był pochodzenia żydowskiego i nazywał sie Rubin albo Rufin albo Selman albo i jedno i drugie. Nie uważam pochodzenia żydowskiego za coś sromotnego co trzeba skrywać i jest mi obojętne czy Dzierżynski był Żydem czy Polakiem, ale nie widzę przyczyny aby kogokolwiek na siłę upolszczać ani aby ten temat bardziej rozszerzać. www.vigrid.net/bilder/kommjodemord/Dzerzhinsky.jpg

  • krok 19 September 2014, 08:27 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Będzie to brygada pt. Polaku chcesz propagandy, to płać za tą brygadę. Tak jak to jest z polskimi F16, które patrolują Litwę. Mieli Litwinie za te patrole płacić, ale nie dali ani 1 euro, mają to w poważaniu. Polska potrzebuje propagandy sukcesu, więc jak zwykle obsikana przez swoich sąsiadów udaje, że nic się nie stało. Polski podatnik za wszystko przecież zapłaci.

  • wilno 19 September 2014, 08:18 Powstanie brygada: Polski, Litwy i Ukrainy

    Wspólna brygada z tymi co zniszczyli polskość i z tymi co jeszcze niszczą :) to jest smieszne.

  • krok 19 September 2014, 08:17 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    Dopóki będziemy tolerować ukraiński faszyzm, dopóty będą nami gardzić i wyciągać o ręce więcej. Jak to ktoś powiedział. Ukraińcy traktują Polaków instrumentalnie, dać im broń, pieniądze, pomoc szkoleniową, to tak, ale dać coś od siebie, pokazać, że są narodem, anie zlepkiem oszołomów nacjonalistycznych, tego nie potrafią. Polacy są jedynie dal nich narzędziem do uzyskania jednolitego kraju, bez lachów, rosjan, rumunów, żydów itd. Chcą ukrainy dla ukraińców, tak jak Hitler chciał jednolitych Niemców. Trzeba to w końcu zrozumieć.

  • anarchista 19 September 2014, 07:02 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    @M_Szkudlarski: 19.09.2014 08:26 ).: Chyba czas wziąć przykład z Arabii Saudyjskiej, która odgradza się szczelnym murem od Jemenu i innych sąsiadów... Niestety w naszym wydaniu nie jest to możliwe musimy dbać o możliwość szybkiej reakcj na rozpad tego tworu i odzyskać nasze ziemie a taka bariera mogłaby legitymować zrzeczenie się tych praw i utrudnić działania.

  • pp 19 September 2014, 07:00 Spiridonow opluł polskiego kibica

    Na tym zdjęciu Spiridonow to typowy kacap. Morda kacapa.

  • @Kwezal: 18.09.2014 21:37). Na tej zasadzie:czy byłeś kiedyś w Szczecinie lub Świnoujściu,albo w Gliwicach i widziałeś,że jakie one są?Bardziej polskie,czy bardziej niemieckie . Ja osobiście bywałem i to często np w odniesieniu do Szczecina to na ten przykład jest on zbudowany na planach Paryża . Co świadczy że , nie jest ani Niemiecki ani Polski lecz Francuski ?. Gliwice to miast wyrosłe na węglu praktycznie nie ma tradycji historycznej ,ale duży wpływ wycisnęły na nim Niemcy i Żydzi będący w tamtych czasach właścicielami kopalń , To trochę taki ,,Gebels barok". Świnoujścia nie znam z tego co wiem były to tereny od wielu wieków zamieszkałe przez Niemców jednak przynajmniej ok 100 lat pod kontrolą wojska (poligony itp) i to wywarło wpływ na jego obecną architekturę .

  • @uri:Akurat Litvusy w Litvulandii sa większym zagrozeniem dla mniejszości polskiej niż mniejszość rosyjska.Po wojnie zostało tez sporo inteligencji we Wilenszczyznie która dostala zakaz przesiedlenia.Glownie to byli lekarze,nauczyciele czy kierownicy zakladow.Owszem zostało tez ok.300/400tys.drobnych ziemian,chlopow i robotnikow.Poniewaz sowieckie władze były przerażone brakiem wykwalifikowanej sily roboczej.

  • m_szkudlarski 19 September 2014, 06:26 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    "od Sanu do Donu"... przecież Ukraina jest sztucznym tworem, więc o jakiej państwowości tu można mówić w ogóle? Pogranicze Ukraińskie, bo tylko tak można właściwie określić ten twór, rozleci się już niebawem, jak każdy organizm polityczny powstały wskutek zastosowania odwróconej inżynierii. Solidarność wśród Ukraińców? Wolne żarty. Podziały widoczne są na każdej płaszczyźnie, począwszy od zapatrywań politycznych, poprzez historię, a na ekonomii kończąc. Bez pieniędzy z UE i wiecznego żebrania nie ma nawet teoretycznej możliwości, żeby ten twór mógł istnieć dalej. Bo niby za co? Niestety, gdzieś banderowcy będą musieli wyemigrować, a droga do socjalnego raju wiedzie przez Polskę, gdzie zapewne wielu postanowi zostać... Chyba czas wziąć przykład z Arabii Saudyjskiej, która odgradza się szczelnym murem od Jemenu i innych sąsiadów...

  • @ To po co Pan wyzywa użytkownika o nicku Wilno - putlerowcem?Przeciez to smieszne.Z postow które Panowie wymieniali miedzy sobą nigdy nie nazwal Pana obraźliwie wiec po co ta agresja?

  • @Sylwia: Coz znaczy slowo "prawda"? W Pani wydaniu podobnie jak w sowieckiej gazecie "Prawda" - co wymysle,to napisze i będzie to prawda.
    Ddmund Rufin Dzierzynski - ojciec Feliksa był synem Jozefa Dzierzynskiego - polskiego szlachcica herbu Sulima.Imie Rufin jest pochodzenia lacinskiego a nie hebrajskiego.Zdrobniale wolali Rufik .
    Często Pani powoluje się na Wikipedie wiec warto czasem sprawdzić co się pisze a nie wprowadzać w blad użytkownika o nicku jaroslaus.

  • samuel_dekutowski 19 September 2014, 06:13 Putin: gdybym chciał, w dwa dni zająłbym Warszawę

    "Co do ziem należących do Polski, a które raczyłeś partacko dla swej kreciej roboty wymienić wedle miast, to leżą one na polskich, odwiecznie słowiańskich ziemiach, których germańska noga przez długie wieki nie zdołała skolonizować." - Rozumiem, że ty tak serio? Jakbyś się przykładał bardziej do historii to byś wiedział, że te tereny tylko do XIV były związane z Polską, potem przechodziły pod różne panowania lub samostanowiły się. Z tą kolonizacją to też nie prawda, udało im się i to całkiem skutecznie.

  • Tworzeniu??? złego obrazu Polaków w rosyjskiej TV ? Czy to Rosjanie go tworzą czy to ,,polski" rząd wysyła taki przekaz do Rosji że jest krajem wrogim Polsce i musimy go zwalczać ??? a wszystko w imię szalonej i głupiej miłości do ukraińskich rezunów i Junty z Kijowa ,ten smród już się rozleciał a my płacimy za głupie posunięcia zwrot dostajemy w wysokości 1/35 strat jak widzisz mamy duże sukcesy. . Odpowiedz sobie na to pytanie ..............Zadaje to pytanie po raz kolejny przy kolejny wpisaniu tego samego wpisu, masz przygotowany szablon i go wklejasz przy okazji ?................ Jak widać gołym okiem jest to konieczność , ze względu na działalność ukraińskich spec brygad internetowych na tym forum które trzeba zwalczać !!!!!!!( popatrz kto w nich działa za nędzne 98 zł ).

  • szczurek 19 September 2014, 06:00 Waszyngton określił warunki zniesienia sankcji

    Pani Psaki opiera się na wiadomościach z Ukrainy podawanych przez Kijów. Jak wyglądają wiadomości i na ile są prawdziwe można zobaczyć tu.
    https://www.youtube.com/watch?v=m7F17dU9hxc#t=830
    Oczywiście, że trwa wojna informacyjna ale trudno będzie się wytłumaczyć z fałszywek , ludzie mają internet i sami mogą zweryfikować argumenty stron . Najgorsze jest to, że "lemingi" jak to powiedział jeden z prezesów TVN łykają bez zastanowienia.

  • samuel_dekutowski 19 September 2014, 05:58 Putin: gdybym chciał, w dwa dni zająłbym Warszawę

    To nie chodzi już o to po czyjej stronie jest racja. Chodzi o kwestie tego, że Rosja jest groźna i zawsze będzie Nie mamy żadnego interesu we wspieraniu Rosji.

  • samuel_dekutowski 19 September 2014, 05:55 Putin: gdybym chciał, w dwa dni zająłbym Warszawę

    Anarchista a Ty dalej swoje :D. Jak ktoś ma inne zdanie nie znaczy od razu, że nie jest Polakiem. mam nadzieję, ze nie tylko w internecie tak walczysz o Polskę.

  • jan53 19 September 2014, 05:53 Awantura w kijowskim ratuszu [+VIDEO]

    No coz.Zrodlo rzeki San znajduje się na wzgórzu Piniaszkowskiego w Bieszczadach Zachodnich ok.30m od granicy z Polska.Zapewne gro ukraińskich deputowanych ma takie pojecie o geografii oraz historii jak swinia o gwiazdach.Ciekawa jest ta sama partia "Radykalna".Nie wiem ile jest w tym prawdy ale również z tej partii jest 2 deputowanych w grupie 24 która udala się do Moskwy na zjazd rosyjskiej Dumy Panstwowej w celu proszenia "braci Rosjan" o pomoc nie tylko socjalna ale i polityczna w celu zakończenia konfliktu.Niektorzy twierdza ze chodzi tez o wojskowa.
    Zas co do ukraińskiego hymnu - patrząc na ich armie,interesy oligarchów,dezercje państwowych urzednikow,zolnierzy,milicji i srazy granicznej będą spiewac o Ukrainie od Kijowa do Kijowa bo reszta i tak się rozleci jak domek z kart.

  • Czytałem gdzieś że Stalin był synem generała Przewalskiego. Faktem jest, że matka Stalina prowadziła gospodarstwo Przewalskiemu. Dzieci w szkole naśmiewały się z niego wołając "Konik Przewalskiego". Proszę spojrzeć w encyklopedii na zdjęcie Przewalskiego. Dużych formatów podobizny taty Stalina nie uświadczy. Na naukę Stalina Przewalski też łożył, a nie alkoholik, szewc, formalny mąż Jego matki. Tak że u Gruzinów Stalin jeszcze trochę urośnie, jeżeli te fakty upublicznią się. Hough. ... PS. Panie jaroslaus, wyobraź pan sobie że niejaki Jezus Chrystus to starozakonny Żyd, Żyd z Żyda i w dodatku rabin!. Zaczniesz pan walkę z Jego pamięcią i jego zwolennikami?

  • @ka9q: Pan 'Sylwia" nie odpowie Panu. On głosi tylko propagandowe teksty agresywnej FR. Celem geja ruskiego "Sylwia" jest sianie nienawiści pomiędzy RP a Ukrainą, wzbudzać antysemityzm i wszelki podziały pomiędzy Polakami. Siedzi parę słoma z butów. Odpowiedz Pan sobie sam, ruska agentura wpływu prawdy boi się jak diabeł święconej wody. Pozdrawiam.

  • Ruski krecie "Sylwia" - udowodniono że jest to fałszywka, świadome kłamstwo. Autorem opracowania jest Edward Prus, opracowanie jest tylko w języku polskim. Opublikował to prof. Jacek Wilczur w „Polska Zbrojna”. Przyznał się że tekst dostał od Prusa i dał się podejść. Podał autora na spotkaniu z przedstawicielami 27WDP. Patrz http://www.kresy.pl/?forum/ciag-dalszy-,0,0,4282#p19901 Pan Edward Prus pisał swój tekst z pozycji czasu minionego i obecnego, stąd tak celne odniesienia do zaszłości. Jest to fałszywka szczególnie intensywnie rozpowszechniana przez ruską agenturę. Co za pieprzony rusek, dostał polecenie propagowania tej ruskiej fałszywki z centrali to powtarza za co mu płacą. To już kilkadziesiąt razy powtarzasz to kłamstwo, liczysz na niekontrolowany wybuch nienawiści pomiędzy Polską a Ukrainą?. Znowu ruski zafajdańcu wklejasz link do fałszywki. poszło ruskie ścierwo z tego Forum.

  • Oto opowiedz bylego jenca Gwardii Narodowej. Demonstruje na ciale swastyka i napi "Separartysta", zrobione goracym zelazem przez neobanderowcow . To ukrainski faszyzm!
    http://www.youtube.com/watch?v=Z2IZKzSz_xE